Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32 - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-01, 11:14   #2311
lissa081
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 81
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Cześć! Witam się 3tyg po operacji ledwo 3tyg a ja świętuję to jak 3miesiace





Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:51 ----------

Te moje ręce w trakcie nocy nie dają mi spokoju. Dziś 3x się obudziłam, a ja co? Za każdym razem ręce u góry nawet pod tylek je wkladalam i nie pomoglo

Wkurzylam się i zadzwoniłam do kliniki, w końcu najlepiej pytać u źródła co nie?
Więc dowiedziałam się, że mogę już te ręce odwodzić coraz bardziej, ale do 6tyg mam po prostu nie wykonywać gwałtownych ruchów.
A w nocy te ruchy raczej gwałtowne nie są więc nie mam się nimi przejmować. Już mnie ten ruch nie boli dlatego cialo pozwala sobie na więcej.

Przy okazji zapytałam o stepperek i taki stepper można potraktować jako rehabilitacje i powoli mogę zacząć dreptać chyba padne z radości

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
Ciesze się że tak szybko wracasz do formyJutro mam kontrolę zobaczymy co usłyszę Generalnie czuje się naprawdę dobrze tylko mam opatrunek przyklejony na szewki i czasami tak mnie ciągnie straszny dyskomfort i jedyne tylko to mnie denerwuje.Włosy dałam radę umyć z podstawowymi czynnościami też nie mam żadnych problemów
Swoją drogą jest ktoś następny by powiększyć grono cycolinek ?
lissa081 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 13:32   #2312
sunny79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Ja juz po kontroli. Wszystko dobrze sie goi a ja po prostu sie cackam ze soba Smialo moge podnosic rece do gory i robic wszystkie czynnosci tylko tak z rozsadkiem,wiadomo. Moje cyce sa jeszcze twarde wiec to mnie martwi ale lekarz powiedzial zeby sie nie martwic na zapas. Pani doktor tak mi wyszarpala te moje cycki ze szok hahaha. A ja sie boje i dbam o nie jak o zloto. Dzis pierwszy dzien puscilo mnie to cholerne przeziebienie. Ogolnie mozna powiedziec ze jest w porzadeczku. Po prostu wolniej sie goje. A co u Was dziewczyny?
slonecznego dzionka! [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------

Cytat:
Napisane przez lissa081 Pokaż wiadomość
Ciesze się że tak szybko wracasz do formyJutro mam kontrolę zobaczymy co usłyszę Generalnie czuje się naprawdę dobrze tylko mam opatrunek przyklejony na szewki i czasami tak mnie ciągnie straszny dyskomfort i jedyne tylko to mnie denerwuje.Włosy dałam radę umyć z podstawowymi czynnościami też nie mam żadnych problemów
Swoją drogą jest ktoś następny by powiększyć grono cycolinek ?
Codziennie bedzie lepiej. Najwazniejsze ze nie boli mocno. Ja ogolnie mam wrazenie ze mam cegly uwieszone na klacie

Edytowane przez sunny79
Czas edycji: 2019-04-01 o 13:32
sunny79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 14:53   #2313
Monika28041984
Raczkowanie
 
Avatar Monika28041984
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć mi w sobotę strzelił miesiac
Dziś byłam pierwszy raz w pracy.
Ogólnie jestem zadowolona piersi są równe coraz bardziej miękkie i powoli zaczynają się robić też ruchome. Prawy sutek czuje bardzo dobrze a lewy mniej. Wiem że ma jeszcze czas
W sobotę zaszalalam i kupiłam 3 staniczki!
26kwietnia mam wizytę u profesora. Mam nadzieję że już od tego dnia nie będę nosić zbroji. Pozdrawiam
I dzięki za wsparcie wiem że to była jedna z lepszych decyzji w moim życiu 😍
__________________
265 demi motiva ergonomix 😁
Monika28041984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 15:17   #2314
serena001
Raczkowanie
 
Avatar serena001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 188
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

To ja w piątek miałam rocznicę 3 tygodnie po
Dzisiaj wróciłam do pracy, ale chyba za wcześnie ;p jak wcześniej nic mnie nie bolało, bo żyłam jak królowa, tak dzisiaj wzięłam do ręki torbę z laptopem jeszcze swoją torebkę z całym niezbędnikiem i poczułam cycki później aż się wystraszyłam, bo pierwszy raz czułam taki ból jakby w środku.
A co do staników, też sobie ostatnio zrobiłam wycieczkę po sklepach, co prawda jeszcze nie kupowałam nic, ale tak żeby się rozeznać w temacie i jestem trochę zawiedziona, wszystkie te staniki są jak zbroje nie po to robiłam cycki, żeby dalej nosić wielkie push upy ;/ a nawet jak znajdzie się jakiś miękki to i tak jest strasznie zabudowany...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
serena001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 16:37   #2315
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lissa081 Pokaż wiadomość
Ciesze się że tak szybko wracasz do formyJutro mam kontrolę zobaczymy co usłyszę Generalnie czuje się naprawdę dobrze tylko mam opatrunek przyklejony na szewki i czasami tak mnie ciągnie straszny dyskomfort i jedyne tylko to mnie denerwuje.Włosy dałam radę umyć z podstawowymi czynnościami też nie mam żadnych problemów
Swoją drogą jest ktoś następny by powiększyć grono cycolinek ?


Też miałam przyklejony, ale kapłam się dopiero jak ściągałam opatrunek. Matko kochana słabo mi się zrobiło na sam widok, już myślałam, że mi szwy pójdą

Teraz chyba nie ma nikogo... a przynajmniej nikt kto by się udzielał

Cytat:
Napisane przez sunny79 Pokaż wiadomość
Ja juz po kontroli. Wszystko dobrze sie goi a ja po prostu sie cackam ze soba Smialo moge podnosic rece do gory i robic wszystkie czynnosci tylko tak z rozsadkiem,wiadomo. Moje cyce sa jeszcze twarde wiec to mnie martwi ale lekarz powiedzial zeby sie nie martwic na zapas. Pani doktor tak mi wyszarpala te moje cycki ze szok hahaha. A ja sie boje i dbam o nie jak o zloto. Dzis pierwszy dzien puscilo mnie to cholerne przeziebienie. Ogolnie mozna powiedziec ze jest w porzadeczku. Po prostu wolniej sie goje. A co u Was dziewczyny?
slonecznego dzionka! [COLOR="Silver"]

---------- Dopisano o 13:32 ---------- Poprzedni post napisano o 13:31 ----------


Codziennie bedzie lepiej. Najwazniejsze ze nie boli mocno. Ja ogolnie mam wrazenie ze mam cegly uwieszone na klacie
Super, a więc więcej odwagi życzę ja nie miałam czasu żeby się ze sobą cackac po tygodniu zostałam sama z dzieckiem wiec musiałam zrobić wszystko wokół siebie i młodego
Ile Ty jesteś po operacji?

Bo ja wczoraj zauważyłam, że moje piersi robią się już miękkie... Lekko w szoku jestem

Cytat:
Napisane przez Monika28041984 Pokaż wiadomość
Cześć mi w sobotę strzelił miesiac
Dziś byłam pierwszy raz w pracy.
Ogólnie jestem zadowolona piersi są równe coraz bardziej miękkie i powoli zaczynają się robić też ruchome. Prawy sutek czuje bardzo dobrze a lewy mniej. Wiem że ma jeszcze czas
W sobotę zaszalalam i kupiłam 3 staniczki!
26kwietnia mam wizytę u profesora. Mam nadzieję że już od tego dnia nie będę nosić zbroji. Pozdrawiam
I dzięki za wsparcie wiem że to jedna z lepszych decyzji w moim życiu
O super, że jesteś zadowolona!

Ja moje sutki czuje ze masakra. W dalszym ciągu są tkliwe. A jak mnie ciarki przechodzą to aż po czubki sutkow



No i stało się, w ramach rehabilitacji weszłam dziś na stepper. Co prawda 15min na próbę, tempem pensjonariuszy z sanatorium, żeby ciśnienie krwi nie było za wysokie... ale najważniejsze: nie bolało nic, a nic


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc

Edytowane przez Nadzieja87
Czas edycji: 2019-04-01 o 21:02
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 19:38   #2316
sunny79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość


Też miałam przyklejony, ale kapłam się dopiero jak ściągałam opatrunek. Matko kochana słabo mi się zrobiło na sam widok, już myślałam, że mi szwy pójdą

Teraz chyba nie ma nikogo... a przynajmniej nikt kto by się udzielał



Super, a więc więcej odwagi życzę ja nie miałam czasu żeby się ze sobą cackac po tygodniu zostałam sama z dzieckiem wiec musiałam zrobić wszystko wokół siebie i młodego
Ile Ty jesteś po operacji?

Bo ja dzisiaj zauważyłam, że moje piersi robią się już miękkie... Lekko w szoku jestem



O super, że jesteś zadowolona!

Ja moje sutki czuje ze masakra. W dalszym ciągu są tkliwe. A jak mnie ciarki przechodzą to aż po czubki sutkow



No i stało się, w ramach rehabilitacji weszłam dziś na stepper. Co prawda 15min na próbę, tempem pensjonariuszy z sanatorium, żeby ciśnienie krwi nie było za wysokie... ale najważniejsze: nie bolało nic, a nic


Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
Jestem po operacji 3 tygodnie i dwa dni dlatego tak panikuje ze sa twarde jeszcze.
sunny79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 20:30   #2317
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez sunny79 Pokaż wiadomość
Jestem po operacji 3 tygodnie i dwa dni dlatego tak panikuje ze sa twarde jeszcze.
Spokojnie, ja 3tyg i dopiero od wczoraj zauważyłam, że są miękciejsze

Za to sutki patrzą w różne strony. Jeden na Maroko, drugi na Kaukaz. i ogólnie w dalszym ciągu widać różnicę w wielkości i gojeniu się piersi. Mam nadzieję, że w końcu się to wyrówna...

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-01, 20:42   #2318
sunny79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Spokojnie, ja 3tyg i dopiero od wczoraj zauważyłam, że są miękciejsze

Za to sutki patrzą w różne strony. Jeden na Maroko, drugi na Kaukaz. i ogólnie w dalszym ciągu widać różnicę w wielkości i gojeniu się piersi. Mam nadzieję, że w końcu się to wyrówna...

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
Haha, moje tez maja rozny punkt widzenia
sunny79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 20:58   #2319
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Wrzuciłam 3 tygodniowe cycki do galerii.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez sunny79 Pokaż wiadomość
Haha, moje tez maja rozny punkt widzenia
Oo a już myślałam, że to z moimi coś nie tak

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

A i chciałam zapytać kiedy naskórek z piersi przestanie schodzić? Codziennie po kąpieli się balsamuje, bo mam mega suchą skórę i wciąż schodzi

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 21:29   #2320
sunny79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Wrzuciłam 3 tygodniowe cycki do galerii.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:51 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Oo a już myślałam, że to z moimi coś nie tak

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 21:58 ---------- Poprzedni post napisano o 21:51 ----------

A i chciałam zapytać kiedy naskórek z piersi przestanie schodzić? Codziennie po kąpieli się balsamuje, bo mam mega suchą skórę i wciąż schodzi

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
Kiedy przestanie to nie wiem ale moja Pani doktor polecila mi smarowac Bio Oil . Mi to normalnie sie sypie tak sucha skore mam. Do tej pory smarowalam oliwka dla niemowlakow Wyprobuje ten Bio oil.
sunny79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-01, 22:20   #2321
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez sunny79 Pokaż wiadomość
Ja juz po kontroli. Wszystko dobrze sie goi a ja po prostu sie cackam ze soba Smialo moge podnosic rece do gory i robic wszystkie czynnosci tylko tak z rozsadkiem,wiadomo. [COLOR="Silver"]

Codziennie bedzie lepiej. Najwazniejsze ze nie boli mocno. Ja ogolnie mam wrazenie ze mam cegly uwieszone na klacie
Super, że wszystko w porządku

Ja to uczucie cegieł miałam dość długo.

Cytat:
Napisane przez Monika28041984 Pokaż wiadomość
Cześć mi w sobotę strzelił miesiac
Dziś byłam pierwszy raz w pracy.
Ogólnie jestem zadowolona piersi są równe coraz bardziej miękkie i powoli zaczynają się robić też ruchome. Prawy sutek czuje bardzo dobrze a lewy mniej. Wiem że ma jeszcze czas
Czas leci jak głupi
Ja wciąż nie czuję sutków. Bolą czasami, ale czucia nie mam :P

Cytat:
Napisane przez serena001 Pokaż wiadomość
Dzisiaj wróciłam do pracy, ale chyba za wcześnie ;p jak wcześniej nic mnie nie bolało, bo żyłam jak królowa, tak dzisiaj wzięłam do ręki torbę z laptopem jeszcze swoją torebkę z całym niezbędnikiem i poczułam cycki później aż się wystraszyłam, bo pierwszy raz czułam taki ból jakby w środku.
A co do staników, też sobie ostatnio zrobiłam wycieczkę po sklepach, co prawda jeszcze nie kupowałam nic, ale tak żeby się rozeznać w temacie i jestem trochę zawiedziona, wszystkie te staniki są jak zbroje nie po to robiłam cycki, żeby dalej nosić wielkie push upy ;/ a nawet jak znajdzie się jakiś miękki to i tak jest strasznie zabudowany...
Ja poczułam po 5 tygodniach jak rower z piwnicy po schodach wyciągałam. Nadal czuję...
A co do staników, to też mam problem z miękkim, bo wszędzie pushupy, gdzie nie spojrzę Szukam czegoś mało zabudowanego miękkiego, ale jak ze świeczką normalnie...

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość

Bo ja wczoraj zauważyłam, że moje piersi robią się już miękkie... Lekko w szoku jestem
Teraz już będą coraz fajniejsze, moje już są mega miękkie, a podobno po roku dopiero robią się super mięciutkie

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość

Oo a już myślałam, że to z moimi coś nie tak

A i chciałam zapytać kiedy naskórek z piersi przestanie schodzić? Codziennie po kąpieli się balsamuje, bo mam mega suchą skórę i wciąż schodzi
Moje wciąż patrzą różnie, ale to chyba przez to, ze w wyjściówce miałam lekką różnicę... choć całe życie jej nie dostrzegałam

Co do sypania się skóry z cycków, to mi przeszło samo jak dobrym mydłem zaczęłam myć.

===

Ogólnie, dzisiaj mi stuknęły 2 miesiące i zrzucam zbroję wreszcie
Zaraz idę pierwszy raz na siłownię, zobaczę na co ciało mi pozwoli. Następnym razem napiszę jak poszło i wrzucę foty dwumiesięcznych

Nie wiecie jak długo spać w tym staniku pooperacyjnym jeszcze? Doktor nic nie mówił, że mam w nim spać, ale wolałabym jeszcze trochę podmuchać na zimne. Ważne, że w ciągu dnia już nie trzeba

===

Dobra, wróciłam z siłowni... Powiem tak: nogi pocisnęłam, ale górę bałam się ruszyć. Tzn porobiłam ćwiczenia na bicepsa, ale hantelkami 3kg... 6kg jak chwyciłam, to się przeraziłam. Coś czuję, że trochę mi zajmie powrót do tego, co było. Barki dałam radę tylko hantlami 1kg, bo bałam się, że coś sobie uszkodzę tam w środku... No ale po tak długiej przerwie trzeba zaczynać praktycznie od zera. W każdym razie podczas treningu nic mnie nie bolało i jestem cholernie zadowolona z powrotu na siłownię, samopoczucie mega I wreszcie nie muszę zakładać pushupa pod stanik sportowy, żeby jakoś wyglądać! Nieopisane uczucie

W albumie moje dwumiesięczne z krzywymi sutami ;p
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-04-02 o 02:11
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 05:51   #2322
nojala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cześć już jakiś czas obserwuję forum i czytam wasze posty bo mam mega mętlik w głowie! Chciałabym powiększyć biust ale się strasznie boję Obecnie mam rozmiar 80B a chciałabym poprawić ich kształt i unieść. Patrząc po waszych komentarzach operacja pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd ale i na podejście do życia
nojala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 08:59   #2323
Shazney
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 7 047
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Czy któraś dziewczyna jest po operacji i mieszka w Poznaniu? Szukam dobrego lekarza, który wykona USG pooperacyjne.

Cytat:
Napisane przez nojala Pokaż wiadomość
Cześć już jakiś czas obserwuję forum i czytam wasze posty bo mam mega mętlik w głowie! Chciałabym powiększyć biust ale się strasznie boję Obecnie mam rozmiar 80B a chciałabym poprawić ich kształt i unieść. Patrząc po waszych komentarzach operacja pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd ale i na podejście do życia
Bez przesady z tym ostatnim zdaniem
__________________

Never underestimate the power of good morning texts, apologies,
and random compliments.
Shazney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 09:02   #2324
sunny79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez nojala Pokaż wiadomość
Cześć już jakiś czas obserwuję forum i czytam wasze posty bo mam mega mętlik w głowie! Chciałabym powiększyć biust ale się strasznie boję Obecnie mam rozmiar 80B a chciałabym poprawić ich kształt i unieść. Patrząc po waszych komentarzach operacja pozytywnie wpływa nie tylko na wygląd ale i na podejście do życia
Czesc.

Nie zastanawiaj sie ani chwili dluzej jesli masz taka potrzebe. Ja sie balam i czailam ok 4 lata. Naczytalam sie roznych rzeczy o tych operacjach i sie balam i zaluje ze nie zrobilam tego wczesniej. Bol jest do przezycia a cycki cud ,miod, malinka Szkoda zycia na zastanawianie. Teraz to wiem.
sunny79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 09:41   #2325
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Nemi, pięknie Ci piersi poszły do przodu! Mega różnica i nawet sutki nie rzucają się bardzo w oczy

Ja dzisiaj coś słabo się czuje. Jakby przeziębiona a w nocy jak się obudziłam rękę miałam u góry i coś mnie teraz ta lewa pierś ciągnie aż mi dziwnie! Już zapomniałam jak to jest jak cycki ciągną

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:16   #2326
nojala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Dziękuję Sunny79 właśnie skłaniam się ku temu bo czytając wasze komentarze to zupełnie inne życie
Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
W albumie moje dwumiesięczne z krzywymi sutami ;p
Krzywe są przez operację wkładania implantu nie pod piersią a przy sutku? Przepraszam ale nie widzę stąd pytanie.

Edytowane przez nojala
Czas edycji: 2019-04-02 o 11:41
nojala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 11:46   #2327
sunny79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Nemi, pięknie Ci piersi poszły do przodu! Mega różnica i nawet sutki nie rzucają się bardzo w oczy

Ja dzisiaj coś słabo się czuje. Jakby przeziębiona a w nocy jak się obudziłam rękę miałam u góry i coś mnie teraz ta lewa pierś ciągnie aż mi dziwnie! Już zapomniałam jak to jest jak cycki ciągną

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
Zdrowka! Juz ja wiem co to znaczy przeziebienie.
sunny79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 13:36   #2328
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Nemi, pięknie Ci piersi poszły do przodu! Mega różnica i nawet sutki nie rzucają się bardzo w oczy

Ja dzisiaj coś słabo się czuje. Jakby przeziębiona a w nocy jak się obudziłam rękę miałam u góry i coś mnie teraz ta lewa pierś ciągnie aż mi dziwnie! Już zapomniałam jak to jest jak cycki ciągną
Dziękuję
Ciągnąć Cię jeszcze czasem będzie, mnie nawet teraz czasem coś doskwiera, ale to już takie bardziej dyskomfortowe rzeczy niż jakieś wielkie bóle, ale jednak.

Cytat:
Napisane przez nojala Pokaż wiadomość
Krzywe są przez operację wkładania implantu nie pod piersią a przy sutku? Przepraszam ale nie widzę stąd pytanie.
Niee, ja mam implanty wkładane przez cięcie w fałdzie podpiersiowym, a nie przez sutki U mnie tak wyszło, bo już w wyjściówce miałam sutki krzywo, a całe życie tego nie widziałam I przy większych piersiach się to po prostu bardziej uwidoczniło.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 16:03   #2329
MAZUREK79
Raczkowanie
 
Avatar MAZUREK79
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 119
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Super, że wszystko w porządku

A co do staników, to też mam problem z miękkim, bo wszędzie pushupy, gdzie nie spojrzę Szukam czegoś mało zabudowanego miękkiego, ale jak ze świeczką normalnie...
na tej stronie zobacz. Ja mam dużo od nich ostatnio taki kupiłam https://www.gorteks.com.pl/product-p...sz-miekki.html
__________________
19.04.2018- Motiva 360 ml , M.K Poznań - Klinika Złotowska

Edytowane przez MAZUREK79
Czas edycji: 2019-04-02 o 16:05
MAZUREK79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-02, 16:22   #2330
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez sunny79 Pokaż wiadomość
Zdrowka! Juz ja wiem co to znaczy przeziebienie.
Dziękuję, łamie mnie w kościach, zimno mi i ogólnie jakoś tak beznadziejnie
Chyba klima w niedzielę mnie załatwiła

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Dziękuję
Ciągnąć Cię jeszcze czasem będzie, mnie nawet teraz czasem coś doskwiera, ale to już takie bardziej dyskomfortowe rzeczy niż jakieś wielkie bóle, ale jednak.
U mnie też to ból nie jest... Dyskomfort, ale zawsze. teraz jest lepiej z cyckiem, ale łamie mnie w kościach więc ogólnie niezbyt się czuje

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 16:24   #2331
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez MAZUREK79 Pokaż wiadomość
na tej stronie zobacz. Ja mam dużo od nich ostatnio taki kupiłam https://www.gorteks.com.pl/product-p...sz-miekki.html
Patrzyłam na ich stronie jakiś czas temu, ale ja jednak wolę przymierzyć na miejscu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 16:41   #2332
cinamona
Raczkowanie
 
Avatar cinamona
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Costa del Sol, ES
Wiadomości: 122
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej hej

Witam się.

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Niee, ja mam implanty wkładane przez cięcie w fałdzie podpiersiowym, a nie przez sutki U mnie tak wyszło, bo już w wyjściówce miałam sutki krzywo, a całe życie tego nie widziałam I przy większych piersiach się to po prostu bardziej uwidoczniło.
U mnie tak samo. Przed samą operacją jak mnie doktor mierzył powiedział mi że lewy sutek bardziej w bok odchodzi. Nigdy wcześniej tego nie widziałam. I po op bardziej to widać. Nie jest to jednak aż tak widoczne wiec spoko, przeżyje.

A co do powrotu do ćwiczeń to ja też wróciłam po 2 miesiącach na w miarę pełnych obrotach. Co prawda klatki do teraz nie ćwicze chyba długo jeszcze nie będę, bo się boję. Bicepcy i tricepsy też nie ćwiczyłam. Ale właśnie mijają 3 miesiące po i chyba pomału zaczne.
Biegam już od ok miesiąca i nic mi nie przeszkadza oczywiście odpowiedni stanik ma tutaj znaczenie, bo cycki w nim prawie wogóle się nie ruszają. Jak któraś lubi biegać to polecam po op staniki sportowe z Shock absorber.

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Dziękuję, łamie mnie w kościach, zimno mi i ogólnie jakoś tak beznadziejnie
Chyba klima w niedzielę mnie załatwiła

U mnie też to ból nie jest... Dyskomfort, ale zawsze. teraz jest lepiej z cyckiem, ale łamie mnie w kościach więc ogólnie niezbyt
Zdrówka!!!!
__________________
Nowa Ja 03.01.2019
Mentor Extra Round Moderate Plus 325cc/350cc


........................
Nie ma kobiet niezrozumiałych, są tylko mężczyźni niedomyślni
cinamona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 16:52   #2333
Monika28041984
Raczkowanie
 
Avatar Monika28041984
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 56
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez MAZUREK79 Pokaż wiadomość
na tej stronie zobacz. Ja mam dużo od nich ostatnio taki kupiłam https://www.gorteks.com.pl/product-p...sz-miekki.html
Mi się właśnie ten podoba😍 Ja na urodzinki sobie go kupię bo będzie właśnie 2 miesiące. Śmiałam się że na urodzinki 35 zrobilam sobie piersi to i jeszcze stanik w gratisie 👍😂
__________________
265 demi motiva ergonomix 😁
Monika28041984 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 17:46   #2334
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cinamona, dzięki

Dziewczyny czy wy też tak macie, że jak was przechodzą ciarki to "prąd" was przechodzi po same czubki sutków?! Pewnie u mnie to kwestia liftu, ale raczej myślałam że nie będę miała czucia, a nie wręcz przeciwnie... zwiekszone

Nemi, zapomniałam zapytać... Wczoraj pisałaś o mydle, ale nie napisałaś jakie mydło? Ja używam białego jelenia, ale niestety naskórek aż się sypie mimo że używam również balsamu...

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 18:13   #2335
mruczyca
Przyczajenie
 
Avatar mruczyca
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 21
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Hej Dziewczyny jestem 16 dni po operacji Ii...

Nasuwają mi się takie dwa pytania, po pierwsze - kiedy powinny zacząć odpadać strupki?

Druga sprawa, jak myślicie, mogę na czas prania i suszenia pancernika ubierać Triumph triaction (2-3 godz co pare dni) ?

Z góry dzięki. <3

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

19 dni po *
mruczyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 18:26   #2336
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez mruczyca Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny jestem 16 dni po operacji Ii...

Nasuwają mi się takie dwa pytania, po pierwsze - kiedy powinny zacząć odpadać strupki?

Druga sprawa, jak myślicie, mogę na czas prania i suszenia pancernika ubierać Triumph triaction (2-3 godz co pare dni) ?

Z góry dzięki. <3

---------- Dopisano o 18:13 ---------- Poprzedni post napisano o 18:09 ----------

19 dni po *
Mi odpadają codziennie mniej więcej od 14 dnia po operacji.

Co do prania, tak możesz mi tak właśnie zasugerował lekarz.

Wysłane z mojego G8141 przy użyciu Tapatalka
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 19:47   #2337
lissa081
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 81
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Po kontroli wszystko dobrze się goi Opatrunki zmienione,mogę brać prysznicSpanie na boku zabronione delikatne unoszenie rąk wskazane. Doktorka stwierdziła że jestem w dobrej formie
Z tej okazji wrzucam fotkę tak na szybko musiałam się doczyścić po tych opatrunkach a to graniczyło z cudem
lissa081 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 21:01   #2338
sunny79
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 43
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez lissa081 Pokaż wiadomość
Po kontroli wszystko dobrze się goi Opatrunki zmienione,mogę brać prysznicSpanie na boku zabronione delikatne unoszenie rąk wskazane. Doktorka stwierdziła że jestem w dobrej formie
Z tej okazji wrzucam fotkę tak na szybko musiałam się doczyścić po tych opatrunkach a to graniczyło z cudem
Gratulacje ! Wygladaja pieknie
sunny79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 21:15   #2339
lissa081
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 81
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez sunny79 Pokaż wiadomość
Gratulacje ! Wygladaja pieknie
Dziękuję bardzo W końcu mam cycki
lissa081 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-02, 21:24   #2340
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy -kontynuacja :-) cz.32

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Cinamona, dzięki

Dziewczyny czy wy też tak macie, że jak was przechodzą ciarki to "prąd" was przechodzi po same czubki sutków?! Pewnie u mnie to kwestia liftu, ale raczej myślałam że nie będę miała czucia, a nie wręcz przeciwnie... zwiekszone

Nemi, zapomniałam zapytać... Wczoraj pisałaś o mydle, ale nie napisałaś jakie mydło? Ja używam białego jelenia, ale niestety naskórek aż się sypie mimo że używam również balsamu...

Prądów nie mam, ale czasami delikatnie mnie zabolą, zaszczypią czy coś w tym stylu.
A co do mydła to to: http://www.fixpharma.pl/images/myd%C...owers-1155.jpg można dostać w Rossmannie.

Cytat:
Napisane przez lissa081 Pokaż wiadomość
Po kontroli wszystko dobrze się goi Opatrunki zmienione,mogę brać prysznicSpanie na boku zabronione delikatne unoszenie rąk wskazane. Doktorka stwierdziła że jestem w dobrej formie
Z tej okazji wrzucam fotkę tak na szybko musiałam się doczyścić po tych opatrunkach a to graniczyło z cudem
Super, że wszystko idzie w dobrym kierunku Teraz już będzie z górki
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-07 15:14:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.