Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 61 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-04, 20:50   #1801
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
Ja wychodzę z założenia, że jeśli ktoś nie potrafi śpiewać - nie robi tego,
Ym??? Serio? włącz radio... mam wrażenie, że obecnie jest więcej komletnie nieśpiewających osób, które nagrywają "hiciory", jeżdzą na eurowizje i inne takie, niż osób, które naparwde dobrze śpiewają. I nie chodzi mi o to, że trzeba mieć pięć lat studiów śpiewu solowego za sobą, ale żeby to przynajmniej był śpiew a nie pokrzykiwanie/poszeptywanie/pojękiwanie/popiskiwanie/charczenie. A obecnie niestety "śpiewający" często lepiej tańczą i wyglądają niż śpiewają.

Ale wracając do tematu. Nie jestem za tym, żeby wycofywać np. mini w większych rozmiarach ze sklepów, bo nawet grubsza dziewczyna może sobie z tej mini zrobić atut - włożyc pod nią spodnie, założyc kilka spódnic od bardzo długiej do mini właśnie. Trzeba tylko pokombinować. To, czy będzie w tym dobrze wyglądała, tylko od niej i jej umiejętności dobieranie ciuchów i dodatków zalezy.

natomiat podnióśł się ogromny szum, kiedy ktos napisał, że niektóre ciuchy powyżej rozmiaru 38 nie powinny się pojawiać. Niektórzys ie pewnie zdziwią, ale w Poslce trudniej jest kupić ciuch kobiecie z romiarem 38, niż 32. Wiem to świetnie, sama nosze ten drugi. W połowie sklepów w ogóle nie ma ciuchów poniżej rozmiaru 34, w niektórych rozmiarówka zaczyna się od dużego 36. I jeszcze mam szczęście, że ubieram się zupełnie młodzieżowo, bo w 90% sklpeów dla kobiet " w moim wieku", czyli po czterdziestce, nie kupię już komletnie nic, bo najmniejszy rozmiar to 38!!! I tak odpadają mi np. Wallis, marks and spencer...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 21:14   #1802
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
Ym??? Serio? włącz radio... mam wrażenie, że obecnie jest więcej komletnie nieśpiewających osób, które nagrywają "hiciory", jeżdzą na eurowizje i inne takie, niż osób, które naparwde dobrze śpiewają. I nie chodzi mi o to, że trzeba mieć pięć lat studiów śpiewu solowego za sobą, ale żeby to przynajmniej był śpiew a nie pokrzykiwanie/poszeptywanie/pojękiwanie/popiskiwanie/charczenie. A obecnie niestety "śpiewający" często lepiej tańczą i wyglądają niż śpiewają.

napisałam wyraźnie, że wychodząc z MOJEGO ZAŁOŻENIA takie osoby NIE POWINNY śpiewać. A to, że to robią - no cóż, ja świata zbawiać nie mam zamiaru.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 21:19   #1803
Madzioonia
Rozeznanie
 
Avatar Madzioonia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 978
GG do Madzioonia
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość

natomiat podnióśł się ogromny szum, kiedy ktos napisał, że niektóre ciuchy powyżej rozmiaru 38 nie powinny się pojawiać. Niektórzys ie pewnie zdziwią, ale w Poslce trudniej jest kupić ciuch kobiecie z romiarem 38, niż 32. Wiem to świetnie, sama nosze ten drugi. W połowie sklepów w ogóle nie ma ciuchów poniżej rozmiaru 34, w niektórych rozmiarówka zaczyna się od dużego 36. I jeszcze mam szczęście, że ubieram się zupełnie młodzieżowo, bo w 90% sklpeów dla kobiet " w moim wieku", czyli po czterdziestce, nie kupię już komletnie nic, bo najmniejszy rozmiar to 38!!! I tak odpadają mi np. Wallis, marks and spencer...
Równie trudno, a może nawet trudniej jest dostać coś powyżej rozmiaru 42.

A co do tematu rozwalają mnie wcześniej wspomniane już 'pontony' () i drewniaki na wielkim obcasie.
Madzioonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 21:25   #1804
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Mnie w Anglii rozwalały Crocksy i ich cena (oryginalnych)
Dla mnie to bylo jednak duzo kasy
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 21:33   #1805
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Z Wallisa tez wyszlam kiedys niepocieszona, 36 do ktorego musialabym przytyc minimum 10 kg a bluzeczka byla sliczna. No i niech mi ktos zarzuci, ze sie nosze nieelegancko. A co mam kupic? w sieciowkach galeriowych same szmatki z cieniutkiej bawelny, gdzie tu elegancja, czasem w promodzie cos bedzie na moj rozmiar a tak? Krawcowa zostaje niestety. udało mi sie kupić jeden żakiet i tylko dlatego, ze to był czas rozpoczecia roku szkolnego...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 21:53   #1806
Agula 88
Zakorzenienie
 
Avatar Agula 88
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Malinowa chatka
Wiadomości: 3 890
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Szczupłe mówią że trudno dostać ciuszki małe a ja która noszę 38 mówię że co wejdę do sklepu to jest wszystko dla chudzinek zwłaszcza spodnie w których cholernie zawyżają rozmiary moja mama nosi 32/34 a i często kupowała w dziecięcym bo wszystko było na nią za wielkie a teraz zdarza sie i tak że nawet sie wbija w rozm 38 a w sklepie z bielizną ja łapię za stanik C a kobiecina mi mówi pani do średnie b i musiałam kupić co do tej pory robie małe D szok co najśmieszniejsze w starych spodniach w 3 parach mam 37 rozm a ostatnio nie mogłam sie wbić nawet w 40 szok chyba w 4 sklepach tak było ale jakoś sobie poradziłam
Agula 88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 22:21   #1807
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

to ja odnioslam inne wrazenie, keidys nosilam s, teraz xs jest za duze, a spodnie kiedys 28, pozniej kupilam w tym samym sklepie 26 i byly identyczne...
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-04, 22:59   #1808
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
to ja odnioslam inne wrazenie, keidys nosilam s, teraz xs jest za duze, a spodnie kiedys 28, pozniej kupilam w tym samym sklepie 26 i byly identyczne...
mhm...
ja kiedys mialam szal straszny na Tally Weijl a jak bylam gowniara totalna to na Orsay'a i wtedy wbijalam sie w 34/36 (a bylam mniejsza niz teraz),a teraz to w tych sklepach nawet 32/34 jest za duze
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-04, 23:31   #1809
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Taka tendencja do zanizania rozmiarow to efekt wczesniejszego lansowania mody na wychudzone sylwetki, anorektyczne modelki itp. Teraz sie powoli od tego odchodzi, co rowniez pozostawilo po sobie slad w tym, jak szyje sie ubrania na skale masowa. Oczywiscie nie zazdroszcze Wam, ktore nie mozecie kupic nic na siebie, bo wszystko jest za duze... Ale dobrze wiem, ze bardziej upokarzajace jest to, ze wszystko jest za male. Moja mama w zimie kupowala ubrania glownie w KappAhlu, H&M i bon prix, bo w praktycznie zadnym innym sklepie nie mogla nic na siebie dostac (nosila wtedy rozm. 46 w porywach do 48). Sama nie mam na co narzekac, bo od kilku lat zatrzymalam sie na rozm. 38 albo M, chociaz widze, ze w kazdym sklepie ten sam rozmiar roznie lezy i nie mozna wlasciwie kupic nawet glupiego t-shirtu "na oko", wszystko trzeba mierzyc, bo moze sie okazac za male lub za duze.
A propos rozmiarow - rozwalaja mnie kobiety, ktore uwazaja, ze w przyciasnych ubraniach wygladaja szczuplej i w takich za krotkich, za waskich rzeczach gustuja.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 02:30   #1810
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Też tak uważam ale po wczorajszym obawaim sie że zaraz na mnie nakrzyczą, że kogoś dyskryminuje. Gorzej, ja myśle, podobnie jak Karl Lagerfeld, że nirektórych ubrań nie powinno się produkowac w rozm. większym niz 38.
Przepraszam musze to napisac Ja uwazam ze niekórych ubran wrecz sie nie powino produkoweac w rozmiarze MNIEJSZYM niż 38...
nie jestem szczupla ale mini i tak załoze tylko po to zeby wam LASECZKA na złosc zrobic i troche przyjemnosci tez bo wkoncu bedzieta miały na co patrzeTakie jest moje zdanie i prosze sie nie klocic bo jak same mowiecie kazdy moze miec swoje zdanie

Poniosło mnie chyba za bardzo rozumiem was dziewczyny ze wam sie nie podobaja laski w mini które nosza wiekszy rozmiar no ale np gdy jade nad morze i nie nosze niestety rozmiaru 36 to mam nad tym morzem ubierac długie jeansy i długa koszulke no prosze was o wybaczenie ale nie załoze tak samo jest lato i ciezko mi zalozyc spodniczke za kolana i tunike bo poprostu w tym strasznie jest goraco....dlatego zakladam spodniczke przed kolana i koszulke a nie wieeelkie rzeczy.
Powiem wam cos wiem ze nie o tym jest ten topik ale jednak
wiecie co czuje dziewczyna o rozmiarze 40 (taki jak mam ja) Kiedy staje przed lustrem i widzi ze tak naprawde to nie ma sie w co ubrac bo co nie załozy to bedzie zle wygaldac jak zalozy spodnie z lnu to powiedza ze jak babka po 50 sama to usłyszałam ...jak zalozy mini to nie wypada bo nogi grube jak zalozy luzna bluzke to gadaja ze biust powieksza i jakby w ciazy była, jak obcisła to faldki widac jak czarna to będą obrażać ze lato i czarna bluzka... jak jasna to ze pogrubia...wtedy siadam w domku właczam FTV i marze o tym zeby wyglądać jak te modelki zeby załozyc zwykle spodenki krutkie i zwykła biała koszulkę i korale i wyglądać seksi ale sie tak nie da....bo muszę przed każdym wyjściem z domu 200 razy spojrzec w lustro i zastanowic sie jak w tym wygladam,czy czasem za bardzo nie rzuce sie w oczy...dodam ze dziewczyny z rozmiarem 40+ uwazane sa juz za oooggggromne a wiekszosc z nas ciezej znosi krytyke niz jezeli powtarza sie chudzielcowi jestes ZA CHUDA...

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2008-07-05 o 02:52
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 08:07   #1811
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Gdyby tak nieprodukowac niektórych brań większych od 38, to może jeszcze bikini tylko dla chudzielców? A reszta w kombinezonach na plażę? No bo przecież takie bikini odsłania więcej niż najkrótsza mini, a nie każdy ma ochotę oglądać na plaży kobiety o rozmiarze powyżej 36...

Wczoraj widziałam dziewczynę o drobnej budowie, ale tłuszczyk to jej się z boczków wylewał... Rozmiar miała na pewno S, ale to tylko kwesia budowy, ciałko miałą lekko galaretowate. Liczy sie forma, umięśnienie, skóra - nie rozmiar. Sama wolę kupic bluzkę L, chociaż nawet M potrafi odstawac na brzuchu - no, ale na biuście sie podnosi i marszczy, więc biorę większą i tak dobieram materiał, żeby ładnie się układał. Spodnie tez biorę duże - uda mam szczupłe, ale biodra szerokie. Nie będe się wbijać w za małe ciuchy! Mini tez noszę, i zapewniam, że nie jest to rozmiar 36!
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 10:52   #1812
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A ja kocham chudość, sztuczną biżuterię (wprowadził do Wielki Gianni Versace), spodnie rurki, szpilki, baleriny.....

Nie lubię: glanów noszonych w gorączce letniej, tłustych długich włosów, zbyt bladej cery (czyt. aż przezroczysta), stringów ^^, leginsy do mini.... cdn.
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 11:32   #1813
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Przepraszam musze to napisac Ja uwazam ze niekórych ubran wrecz sie nie powino produkoweac w rozmiarze MNIEJSZYM niż 38...
nie jestem szczupla ale mini i tak załoze tylko po to zeby wam LASECZKA na złosc zrobic i troche przyjemnosci tez bo wkoncu bedzieta miały na co patrzeTakie jest moje zdanie i prosze sie nie klocic bo jak same mowiecie kazdy moze miec swoje zdanie

Poniosło mnie chyba za bardzo rozumiem was dziewczyny ze wam sie nie podobaja laski w mini które nosza wiekszy rozmiar no ale np gdy jade nad morze i nie nosze niestety rozmiaru 36 to mam nad tym morzem ubierac długie jeansy i długa koszulke no prosze was o wybaczenie ale nie załoze tak samo jest lato i ciezko mi zalozyc spodniczke za kolana i tunike bo poprostu w tym strasznie jest goraco....dlatego zakladam spodniczke przed kolana i koszulke a nie wieeelkie rzeczy.
Powiem wam cos wiem ze nie o tym jest ten topik ale jednak
wiecie co czuje dziewczyna o rozmiarze 40 (taki jak mam ja) Kiedy staje przed lustrem i widzi ze tak naprawde to nie ma sie w co ubrac bo co nie załozy to bedzie zle wygaldac jak zalozy spodnie z lnu to powiedza ze jak babka po 50 sama to usłyszałam ...jak zalozy mini to nie wypada bo nogi grube jak zalozy luzna bluzke to gadaja ze biust powieksza i jakby w ciazy była, jak obcisła to faldki widac jak czarna to będą obrażać ze lato i czarna bluzka... jak jasna to ze pogrubia...wtedy siadam w domku właczam FTV i marze o tym zeby wyglądać jak te modelki zeby załozyc zwykle spodenki krutkie i zwykła biała koszulkę i korale i wyglądać seksi ale sie tak nie da....bo muszę przed każdym wyjściem z domu 200 razy spojrzec w lustro i zastanowic sie jak w tym wygladam,czy czasem za bardzo nie rzuce sie w oczy...dodam ze dziewczyny z rozmiarem 40+ uwazane sa juz za oooggggromne a wiekszosc z nas ciezej znosi krytyke niz jezeli powtarza sie chudzielcowi jestes ZA CHUDA...
sorry ze bede wredna, ale przestan sie nad soba uzalac, bo raz, ze mozna schudnac, a dwa, ze jest wiele duzych kobiet, ktore wygladaja naprawde swietnie. bo potrafia sie ubrac, a poza tym dbaja o swoje cialo. Monica Belucci nosi rozmiar 42, a ja, mimo, ze nosze 36, to chcialabym wygladac tak jak ona, bo ma jedrne, zadbane, apetyczne cialo. znam tez wiele kobiet, ktore nosza wiekszy rozmiar niz 38 a wygladaja swietnie, lepiej niz niejedna szczuplutka dziewczyna.

pewnie nawet sobie nie wyobrazasz, ile mozna zamaskowac dobrze dobranymi ciuchami.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 11:33   #1814
pomeloelo
Rozeznanie
 
Avatar pomeloelo
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 661
Post Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
sorry ze bede wredna, ale przestan sie nad soba uzalac, bo raz, ze mozna schudnac, a dwa, ze jest wiele duzych kobiet, ktore wygladaja naprawde swietnie. bo potrafia sie ubrac, a poza tym dbaja o swoje cialo. Monica Belucci nosi rozmiar 42, a ja, mimo, ze nosze 36, to chcialabym wygladac tak jak ona, bo ma jedrne, zadbane, apetyczne cialo. znam tez wiele kobiet, ktore nosza wiekszy rozmiar niz 38 a wygladaja swietnie, lepiej niz niejedna szczuplutka dziewczyna.

pewnie nawet sobie nie wyobrazasz, ile mozna zamaskowac dobrze dobranymi ciuchami.



O tak
__________________
The Mirror Crack'd from Side to Side
pomeloelo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 11:49   #1815
Teje
Rozeznanie
 
Avatar Teje
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 901
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez milusiaam Pokaż wiadomość
Przepraszam musze to napisac Ja uwazam ze niekórych ubran wrecz sie nie powino produkoweac w rozmiarze MNIEJSZYM niż 38...
no i nie produkuje się. Zeszłej zimy miesiąc szukałam pąłszcza zimowego rozmiar 32. Potem zrobiło się tak zimno, że byąłm zmuszona w końcu kupić 36. Moge w nim pływać i wyglądam jak taki bałwanek, mogę też pojecha na syberie, po spokojnie założe pod niego cztery swetry. A w porywach może i pięc wejdzie...
Teje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 12:58   #1816
Pawiuu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 65
GG do Pawiuu
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

1. Skarpetki + sandały
2. Zielone spodnie + żółta bluzka
3. Tunika w paski + rurki z brokatem + złoty/srebrny pasek
4. Skarpetki + eleganckie buty
5. Za krotka spodnica/ bluzka
6. Zbyt obcisle bluzki uwydatniajace faldki tluszczu.
Pawiuu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 13:20   #1817
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Pawiuu Pokaż wiadomość
1. Skarpetki + sandały
2. Zielone spodnie + żółta bluzka
3. Tunika w paski + rurki z brokatem + złoty/srebrny pasek
4. Skarpetki + eleganckie buty
5. Za krotka spodnica/ bluzka
6. Zbyt obcisle bluzki uwydatniajace faldki tluszczu.

o lol! Aż Ci współczuję, że musiałaś oglądać takie widoki, słonko... To musiało być porażenie z zawałem
Ale co do jednego nie mogę się zgodzić, bowiem pkt 5. Ja akurat noszę b. krótkie mini (bądź co badź, nie widać mi majtek, ale jest to długość do połowy uda). Wydaje mi się, że jeśli ktoś jest bardzo szczupły, może sobie pozwolić na taki eksces. Ale oczywiście reszta musi być w stonowanym połączeniu, albowiem jednak za zbyt krzykliwym wizerunkiem nie jestem
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 13:23   #1818
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Carmenka001 Pokaż wiadomość
o lol! Aż Ci współczuję, że musiałaś oglądać takie widoki, słonko... To musiało być porażenie z zawałem
Ale co do jednego nie mogę się zgodzić, bowiem pkt 5. Ja akurat noszę b. krótkie mini (bądź co badź, nie widać mi majtek, ale jest to długość do połowy uda). Wydaje mi się, że jeśli ktoś jest bardzo szczupły, może sobie pozwolić na taki eksces. Ale oczywiście reszta musi być w stonowanym połączeniu, albowiem jednak za zbyt krzykliwym wizerunkiem nie jestem
b. krotkie mini to raczej takie, w ktorym widac ci majtki.
slonko
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 13:55   #1819
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
b. krotkie mini to raczej takie, w ktorym widac ci majtki.
slonko
Niekoniecznie :P B krotkie mini to takie, w ktorych juz prawie cos widac juz powinno byc, bo material sie odchylil, a jednnak nie widac. Niestety ja nie mam do takich warunkow
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 14:18   #1820
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
b. krotkie mini to raczej takie, w ktorym widac ci majtki.
slonko
Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Niekoniecznie :P B krotkie mini to takie, w ktorych juz prawie cos widac juz powinno byc, bo material sie odchylil, a jednnak nie widac. Niestety ja nie mam do takich warunkow
No to w takim razie noszę mini, ale już nie b. krótkie ^^ :P:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg victoria_secret_secrets_launch_14.JPG (136,4 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria_secret_catalog_sleepwear_27.jpg (61,3 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria_secret_covers_2001_004.jpg (110,2 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg victoria_secret_dream_angels_heavenly_48.jpg (105,8 KB, 49 załadowań)
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 14:47   #1821
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Carmenka001 Pokaż wiadomość

zbyt bladej cery (czyt. aż przezroczysta), .
a co Cię rozwala w "zbyt bladej cerze"?
Jeśli jest aż przezroczysta, to może wskazywać na różnego rodzaju choroby.
To tak jakbym napisała, że 'rozwala' mnie trądzik lub wada wzroku u innych
A jeśli jest blada z wyboru - no cóż, nie każdy lubi się opalać i nie każdy może.
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 15:11   #1822
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Carmenka001 Pokaż wiadomość
, zbyt bladej cery (czyt. aż przezroczysta), .
Ja także Twarz może już być trupio blada jak kto gustuje mi nie przeszkadza...
ale nogi przezroczsto blade...i do tego spodniczka to dla mnie nie smaczne. I to mi przeszkadza...wygląda tak niezdowo...
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 15:24   #1823
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez k0chana Pokaż wiadomość
Ja także Twarz może już być trupio blada jak kto gustuje mi nie przeszkadza...
ale nogi przezroczsto blade...i do tego spodniczka to dla mnie nie smaczne. I to mi przeszkadza...wygląda tak niezdowo...
halo do ciuchów sie przyczepiajmy ale żeby do skóry :O
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 17:05   #1824
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

No fakt kwestia gustu, za blade mi się nie podoba (piszę o bladości z wyboru, broń boże, jesli chodzi o choroby... to nawet nie podlega kwestii dyskusji, albowiem nie wypada ),ale jesli komuś tak, to ja absolutnie nie krytykuję, bo nawet nie mam takiego prawa, narzucać komus swojego zdania ...
Aczkolwiek mogę znieść taki widok w zimę, ale jak widzę w lato .... aż mnie ciary przechodzą....
Dobra wracamy do ubrania
No jak narazie to co wyżej napisałam, nic innego nie przychodzi mi do głowy
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 17:12   #1825
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

[ironia] blade nogi : o po prostu straszne
nie wiem jak Wam, ale mnie to się niedobrze robi na taki widok... [/ironia]
A tak poważnie to chyba nie każdy ma ochotę i czas się smażyć na słońcu/w solarium czy smarować samoopalaczem. Ja mam blade nogi i chodzę w spódniczkach, jak narazie to nie widzę obrzydzenia na twarzach mężczyzn. Wręcz przeciwnie
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 17:13   #1826
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
A ja przerabiam Panie w sklepach
Nie popadajmy w skrajności, żeby mieć piękne i zadbane paznokcie nie trzeba mieć sztucznych A teraz to o co Ci chodzi? Jak się robi te paznokcie żeby były ładne, to wypadałoby się też dowiedzieć co zrobić, aby ładne zostały, to tak jak z kupnem kwiatka, bo jest ładny i postawieniem go na szafie bez podlewania, a później zdziwieniem, że o jej, juz nie jest ładny
z wytłuszczonym nie do końca się zgodzę sama za dwa tygodnie decyduję sie na swoje pierwsze żele, a to dlatego że mam okropne własne-łamią się, rozdwajają, wyglądają po prostu brzydko. Pracuję w Służbie Zdrowia, cały dzień lateksowe rękawiczki i paznokiec naturalny (choc nie wiem jak silny i zdrowy) nie ma szans dobrze wyglądac po rękawiczkach, talku i środkach odkażających do rąk których używam non stop.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 18:12   #1827
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez narcy Pokaż wiadomość
sorry ze bede wredna, ale przestan sie nad soba uzalac, bo raz, ze mozna schudnac, a dwa, ze jest wiele duzych kobiet, ktore wygladaja naprawde swietnie. bo potrafia sie ubrac, a poza tym dbaja o swoje cialo. Monica Belucci nosi rozmiar 42, a ja, mimo, ze nosze 36, to chcialabym wygladac tak jak ona, bo ma jedrne, zadbane, apetyczne cialo. znam tez wiele kobiet, ktore nosza wiekszy rozmiar niz 38 a wygladaja swietnie, lepiej niz niejedna szczuplutka dziewczyna.

pewnie nawet sobie nie wyobrazasz, ile mozna zamaskowac dobrze dobranymi ciuchami.
Masz racje wczoraj miałam zły dzien...nom walcze walcze a nawet sobie nie wyobrazasz jak ciezko kupic takie ubrania dobrze dobrane jesli sie na tym nie znasz i jeszcze jak sie ma 19 lat to juz wogole dziewczyno...
zreszta co ja wam bede tłumaczyc chodzcie do sklepu wiecie wszystko masówka no same powiedzcie ze jak dziewczyna ma 19 lat to muuuusi kochac zarówiaste kolory białe spodnie i cekiny ,oczywiscie wszystko krutkie i obcisłe...a jak juz jest po 40 to nie moze ubrac nic kolorowego skazana jest na bez szarosc....i dlatego pozniej sa takie kwiatki na ulicach Naprawde ciezko sie teraz ubrac w miare a nie kazdemu sie tez podoba taki retro styl kwiaciaste kiecki i tuniki...
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 18:34   #1828
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Carmenka001 Pokaż wiadomość
No fakt kwestia gustu, za blade mi się nie podoba (piszę o bladości z wyboru, broń boże, jesli chodzi o choroby... to nawet nie podlega kwestii dyskusji, albowiem nie wypada ),ale jesli komuś tak, to ja absolutnie nie krytykuję, bo nawet nie mam takiego prawa, narzucać komus swojego zdania ...
Aczkolwiek mogę znieść taki widok w zimę, ale jak widzę w lato .... aż mnie ciary przechodzą....
Dobra wracamy do ubrania
No jak narazie to co wyżej napisałam, nic innego nie przychodzi mi do głowy
Bladość w wyboru? Wybacz,ale w niektórych przypadkach nie ma czegoś takiego.I nie chodzi tu o żadne choroby. Wyobraź sobie,że np. niektórzy nie mogą korzystać z promieni słonecznych(ze względu na swoją wrażliwą skórę) bo zazwyczaj kończy się to dla nich poparzeniami. Nawet opalanie się przez krótki czas (dajmy na to 10 min). Nie daję tu przykładów nie wiadomo skąd,bo pisze o swojej siostrze ciotecznej,która jest tak blada,że wygląda jak porcelanowa lalka Akurat ja nie uważam tego za odrażające,tylko wręcz za piękne. Wolę patrzeć na taką porcelanową laleczkę niż na solarkę z mega tipsami (takie małe uogólnienie). Wybacz,ale łamie mnie czasami taki brak niewiedzy;/
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 19:14   #1829
wykrasana
Szara Eminencja
 
Avatar wykrasana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Paradise
Wiadomości: 6 126
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez facilmente_irritabile Pokaż wiadomość
Wolę patrzeć na taką porcelanową laleczkę niż na solarkę z mega tipsami (takie małe uogólnienie). Wybacz,ale łamie mnie czasami taki brak niewiedzy;/

Dokładnie Zgadzam się w 100%
wykrasana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-05, 19:53   #1830
Olkaaaa_s
Zakorzenienie
 
Avatar Olkaaaa_s
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 363
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A ja tam jestem blada z wyboru Dlaczego? Ponieważ dużo lepiej wyglądam ze swoją bardzo jasną karnacją niż wtedy, kiedy jestem opalona. Wiele osób też tak uważą- kiedy wróciłam raz znad jeziora opalona na złoto większośc mi mówiła, że opalenizna mi nie pasuje. Na szczęście szybko zeszła

I jakoś facetom to nie przeszkadza, że chodzę w mini ze swoimi trupimi nogami. Pomijając, oczywiście, tych dresów których niedawno spotkałam co najpierw się na mnie gapili jakby zjawę () zobaczyli, a potem jeden z nich powiedział: Ale biała!
Ale wiadomo- dla dresa symbolem seksu jest pewnie nadmiar solarki, blond włosy z czarnymi odrostami u nasady głowy, BIAŁE KOZACZKI, uszczerbione tipsy oraz lateksowa mini
Olkaaaa_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:24.