Moda, która Cię ''rozwala''. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-06, 22:41   #1861
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
co do starszych rozneglizowanych pan - w moim pieknym miescie bulwar jest zasypany przez starsze panie ktore opalaja sie na LAWKACH nie na plazy w ZWYKLYCH gaciach wielkich i czasem nawet BEZ stanikow... dla mnie to jest... dziwne?!
tak normalnie z biustem wystawionym na światło dzienne?
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 22:42   #1862
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

no... albo tez widzialam opcje zwykly stanik, majty i rajstopy, ale dalej sie twardo opalaja
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 22:44   #1863
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
moj TŻ by musiał samochód sprzedać żeby sobie fundnać taką imprezę.
Ja też zreszta, bo mam parę włosków na plecach, i o zgrozo, na rękach też, bo natura mnie obdarzyła nadmiarem testosteronu. Ale jestem studentką i nie mam kasy na takie imprezy.
przecież nie musisz nikogo zadowalać i na siłę usuwać owłosienie.
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 22:46   #1864
Eniaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 28
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez calmness Pokaż wiadomość
czyli jak jest upal, to wszystkie panie po 60-tce maja sie piec w dlugich spodniach? krotkie spodenki z tego co wiem stworzone sa dla wszystkich - dla dzieci, dla osob strszych. ok, co do noszenia samego stanika w miejscu publicznymn (nie na plazy), zgodze sie, nie na miejsu, al enie ma miejscu chyba kazdemu w kazdym wieku.
nie o to mi chodziło, bo rzeczywiście na plaży to nie powinno nikomu przeszkadzać, ale mi się rozchodzi o miejsca publiczne - na przykład sklep, czy park...

i jak DJADKJGU napisała, najgorsze są te gacie...
Eniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 22:52   #1865
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Campbell Pokaż wiadomość
przecież nie musisz nikogo zadowalać i na siłę usuwać owłosienie.
Wiem, na szczescie wzielam to pod uwage.
Ale niektorzy naprawdę mogą nabawić się kompleksów przez takie gadanie, że nadmierne owłosienie to "moda", która rozwala. Po prostu niektórzy tak mają, wiaodmo , ze gładkie nogi , pachy i okolice bikini to norma wśród kobiet, ale też nie popadajmy w paranoję - zero włosa na całym ciele. Plecy czy ręce zostawmy narazie w spokoju. Podejrzewam, ze piszą to osoby , które nigdy nie miały takiego problemu. Nie życzę.
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 23:13   #1866
WaywordLady
Raczkowanie
 
Avatar WaywordLady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 39
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez shatin Pokaż wiadomość
mnie rozwalają kolorowe rurki. Jeszcze 3 miesiące temu jak ktoś by się w takich pokazał został by wyśmiany, a teraz osoby które wcześniej by wyśmiały teraz same w takich latają....
stary post ale zdecydowalam sie na niego odpowiedziec..w grudniu kupilam sobie niebieskie rurki..poszlam w nich do szkoly <miasto 60tys> i wszyscy mowili 'ooo jakie leginsy niebieskie wyciagnelas:|' ''ooo jakie spodnie........' i chwila ciszy po tym wsyzstkim zeby dac mi do zrozumienia jakie sa beznadziejne a teraz..? jak nie masz zoltych albo zielonych nie jestes trendyyyyyyyy;] ja juz swoich nie nosze..jakos nie moge zaloze na godzine i zdejmuje
WaywordLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 23:17   #1867
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez WaywordLady Pokaż wiadomość
stary post ale zdecydowalam sie na niego odpowiedziec..w grudniu kupilam sobie niebieskie rurki..poszlam w nich do szkoly <miasto 60tys> i wszyscy mowili 'ooo jakie leginsy niebieskie wyciagnelas:|' ''ooo jakie spodnie........' i chwila ciszy po tym wsyzstkim zeby dac mi do zrozumienia jakie sa beznadziejne a teraz..? jak nie masz zoltych albo zielonych nie jestes trendyyyyyyyy;] ja juz swoich nie nosze..jakos nie moge zaloze na godzine i zdejmuje
jo tak miałam z różowymi, tyż leżą w szafie.
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-06, 23:18   #1868
Campbell
Raczkowanie
 
Avatar Campbell
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 441
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
Wiem, na szczescie wzielam to pod uwage.
Ale niektorzy naprawdę mogą nabawić się kompleksów przez takie gadanie, że nadmierne owłosienie to "moda", która rozwala. Po prostu niektórzy tak mają, wiaodmo , ze gładkie nogi , pachy i okolice bikini to norma wśród kobiet, ale też nie popadajmy w paranoję - zero włosa na całym ciele. Plecy czy ręce zostawmy narazie w spokoju. Podejrzewam, ze piszą to osoby , które nigdy nie miały takiego problemu. Nie życzę.
spoko, rozumiem, ja mam owłosione łapy;p
__________________
masz to jak w banku
Campbell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-06, 23:27   #1869
WaywordLady
Raczkowanie
 
Avatar WaywordLady
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 39
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

ja niestety tez do super-gladkich nie naleze niestety trzeba z tym zyc.. 'pociesza' mnie jedynie to ze coraz wiecej nas jest hehe kiedys kobiety wlosow nawet na nogach nie mialy albo mialy bardzo znikome..a teraz to juz norma..
WaywordLady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 00:22   #1870
k0chana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 471
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez WaywordLady Pokaż wiadomość
ja niestety tez do super-gladkich nie naleze niestety trzeba z tym zyc.. 'pociesza' mnie jedynie to ze coraz wiecej nas jest hehe kiedys kobiety wlosow nawet na nogach nie mialy albo mialy bardzo znikome..a teraz to juz norma..
naprawde...??
a dlaczego tak...??

ja tam gole rece i sa gladkie, ale brzucha nie ogole;/ na szczescie mam blond wloski wiec nie robie z tego problemu
k0chana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 07:01   #1871
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Nawet moim 46kilo zdarzało się wpasować w spodniczkę 38, a nie 36... Co ma powiedziec dziewczyna o wzroscie 180, ktora nawet szczupla nosic bedzie 38 czy 40, bo cała jest duza. Żaden lekarz nie nazwie jej otyłą.
O tym to ja pisałam na innym wątku - w gazecie babskiej, "Poradnik domowy" dziewczynie o wzroście 180właśnie i rozmiarze 38 kazano się odchudzić "CO NAJMNIEJ" o 7kg, żeby "jakoś" wygladać, a dodam jednocześnie, że na zdjęciach wyglądała zgrabnie i szczupło...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 08:59   #1872
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Teje Pokaż wiadomość
no i nie produkuje się. Zeszłej zimy miesiąc szukałam pąłszcza zimowego rozmiar 32. Potem zrobiło się tak zimno, że byąłm zmuszona w końcu kupić 36. Moge w nim pływać i wyglądam jak taki bałwanek, mogę też pojecha na syberie, po spokojnie założe pod niego cztery swetry. A w porywach może i pięc wejdzie...

Znam ten bół. Przez całe liceum przy wzroście 175 cm wazyłąm 40-42 kg. Nosiłąm rozmiar 32, którego w moim małym miasteczku nie dało się znależć. Mama miała ze mną wielki problem. Kupowała mi 34 czy 36 i wszystko szło do zwężania.

teraz nosze XS-S (zalezy od sklepu), ważę 10 kg więcej i nie mam juz takiego porblemu z doborem ciuchów. ewentualnei z aktórtkie rękawy/ nogawki w spodniach, za dyża tęgość butów...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 09:30   #1873
intransitive
Wtajemniczenie
 
Avatar intransitive
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2 769
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez WaywordLady Pokaż wiadomość
ja niestety tez do super-gladkich nie naleze niestety trzeba z tym zyc.. 'pociesza' mnie jedynie to ze coraz wiecej nas jest hehe kiedys kobiety wlosow nawet na nogach nie mialy albo mialy bardzo znikome..a teraz to juz norma..
No właśnie, np moja babcia nie tylko teraz, ale też 10 lat temu (czyli jak miała jeszcze mniej niż 60 lat)- zero włosów na nogach czy na rękach. Gładziutkie. Jak ja jej zazdroszczę : o Pytałam się jej czy goli nogi, a ona odpowiedziała, że nigdy nie musiała, bo zawszemiała gładziutkie nogi.

Cytat:
Napisane przez WaywordLady Pokaż wiadomość
stary post ale zdecydowalam sie na niego odpowiedziec..w grudniu kupilam sobie niebieskie rurki..poszlam w nich do szkoly <miasto 60tys> i wszyscy mowili 'ooo jakie leginsy niebieskie wyciagnelas:|' ''ooo jakie spodnie........' i chwila ciszy po tym wsyzstkim zeby dac mi do zrozumienia jakie sa beznadziejne a teraz..? jak nie masz zoltych albo zielonych nie jestes trendyyyyyyyy;] ja juz swoich nie nosze..jakos nie moge zaloze na godzine i zdejmuje
Ja sobie kupiłam w listopadzie fioletowe. Czułam się wyjątkowo, nikt takich nie miał. A tu wiosną na ulice wyległy tysiące nastolatek w zielonych i żółtych rurkach. Ehh... Ale liczę, że jeszcze kiedyś te moje założę Przynajmniej mają mniej modny kolor
intransitive jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 09:48   #1874
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

A ja tam zawsze chciałam być szczupła, w końcu jestem "szczupła" i NIGDY nie wróciłabym do swojej dawnej figury, czuję się lepiej przede wszystkim psychicznie... Ale jak kto chce tak się nosi....

Co do tej bladości skóry jeszcze wrócę.... Pisałam aż o przerażająco bladej, porcelanowa cera jest ładna.... I niektóre osoby są wręcz śliczne, chociażby sama Gemma Ward...Sama mam co jakis czas jasną cerę, bo lubię się bawić swoim wyglądem... Mi chodziło bardziej o osoby,które mogą sobie pozwolić na lekkie oblanie słońcem, ale nie chcą... a zarazem z bladością im nie do twarzy,a nie dadzą sobie przegadać.. Ehhh....

Co do kolorowych spodni, mi sie tam podobają i noście je, jeżeli najdzie Was taka ochota... A ludzie i tak będą mówić... Bo co im innego pozostało....
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 09:55   #1875
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Agula 88 Pokaż wiadomość
A możesz wziąć pod uwagę to że laserowa depilacja sporo kosztuje a co depilacji wosk i inne cuda to nie wiem czy połowie mężczyzn by sie chciało co 3 tygodnie depilować sie bo jest kult na czyste ciałko.
Jak facet chce, to rozwiazanie znajdzie, jak mu sie nie chce, jego sprawa, ale mysle, ze kazda kobieta poczulaby sie milo, gdyby mezczyzna robil cos zeby sie jej bardziej podobac, a nie zyl przekoaniem "mama mowila, ze kobieta ma mnie kochac takiego jaki jestem". Nawet jesli jej te wlosy nie przeszkadzaja, spotykalam sie z takim chlopakiem, absolutnie mi to nie przeszkadzalo, to i tak milo by sie poczula wiedzac, ze nietylko ona zastanawia sie jak tu byc dla niego jeszcze piekniejsza, ale i on sie stara.
FAjne podejscie, mezczyznom moze sie nie chciec, ale nam musi sie chciec ciagle golic

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
moj TŻ by musiał samochód sprzedać żeby sobie fundnać taką imprezę.
Ja też zreszta, bo mam parę włosków na plecach, i o zgrozo, na rękach też, bo natura mnie obdarzyła nadmiarem testosteronu. Ale jestem studentką i nie mam kasy na takie imprezy.
Włoski mozna rozjasniac, uzywac kremow do depilacji, depilatora sieciowego, a na laser uzbierać, straszne pieniadze to nie sa, sama robilam go jeszcze w LO. Składałam 5 lat pieniadze.

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
Wiem, na szczescie wzielam to pod uwage.
Ale niektorzy naprawdę mogą nabawić się kompleksów przez takie gadanie, że nadmierne owłosienie to "moda", która rozwala. Po prostu niektórzy tak mają, wiaodmo , ze gładkie nogi , pachy i okolice bikini to norma wśród kobiet, ale też nie popadajmy w paranoję - zero włosa na całym ciele. Plecy czy ręce zostawmy narazie w spokoju. Podejrzewam, ze piszą to osoby , które nigdy nie miały takiego problemu. Nie życzę.
To nie moda, ale to coś, co nie jest sexy.
Nie widze problemu, depiluje przedramiona od lat, to jest naprawde 15 minut raz na 2-3 tygodnie. Dol plecow i kreske na brzuchu musze rozjasniac, kolejne 30 minut raz na 3-4 tygodnie, wydatek ok 30zl. Nie widze w tym paranoi, ale dbanie o siebie.

Mnie włosy przeszkadzały, czułam sie nieestetycznie, zaradzilam cos na to i teraz w zyciu nikt mi nie powie, ze mam typowa przypadlosc połudiowej brunetki.
Jeżeli Tobie i Twojemu facetowi to nie przeszkadza, to tematu nie było, jeżeli przeszkadza, to zamiast się użalać coś z tym zrób.
Każdy ma prawo mieć własne zdanie.

Aż mi sie cisnie na usta, ze polacy sa zaniedbani jak ktoś sie oburza na to, ze komus wydaja sie nieestetyczne czarne wlosy na plecach.
Jeździłam kiedys w gory na wieś na kazde wakacje, babka, starsza kobicina, oburzała sie, że turysci, ktorzy sie u nich zatrzymali myja sie codziennie.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 09:56   #1876
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
no... albo tez widzialam opcje zwykly stanik, majty i rajstopy, ale dalej sie twardo opalaja
w rajstopach? o rany
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:09   #1877
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Jak facet chce, to rozwiazanie znajdzie, jak mu sie nie chce, jego sprawa, ale mysle, ze kazda kobieta poczulaby sie milo, gdyby mezczyzna robil cos zeby sie jej bardziej podobac, a nie zyl przekoaniem "mama mowila, ze kobieta ma mnie kochac takiego jaki jestem". Nawet jesli jej te wlosy nie przeszkadzaja, spotykalam sie z takim chlopakiem, absolutnie mi to nie przeszkadzalo, to i tak milo by sie poczula wiedzac, ze nietylko ona zastanawia sie jak tu byc dla niego jeszcze piekniejsza, ale i on sie stara.
FAjne podejscie, mezczyznom moze sie nie chciec, ale nam musi sie chciec ciagle golic
Szczerze mówiąc podpisuję się pod tym - mój TŻ usuwa część włosów ze względów zawrówno estetycznych, jak i higienicznych, no bo "dlaczego facet ma o siebie nie dbać"?
Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Aż mi sie cisnie na usta, ze polacy sa zaniedbani jak ktoś sie oburza na to, ze komus wydaja sie nieestetyczne czarne wlosy na plecach.
Jeździłam kiedys w gory na wieś na kazde wakacje, babka, starsza kobicina, oburzała sie, że turysci, ktorzy sie u nich zatrzymali myja sie codziennie.
To kwestia estetyki, tak samo jak mam obsesje na punkcie zadbanych stóp, tak samo i na punkcie owłosienia. I mają prawo odrzucać mnie czarne włosy na męskiej klacie wystawione na widok publiczny przez przesadne rozpięcie koszuli.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:26   #1878
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Cool Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

No ja jednak wolę u facetów brak włosów na "klacie"... Jakoś tak bardziej apetycznie to wygląda... Co innego kilka włosków na krzyż....Ale takie "goryle" :P To już nie dla mnie ^^
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:33   #1879
myk
Zadomowienie
 
Avatar myk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 908
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez intransitive Pokaż wiadomość
No właśnie, np moja babcia nie tylko teraz, ale też 10 lat temu (czyli jak miała jeszcze mniej niż 60 lat)- zero włosów na nogach czy na rękach. Gładziutkie. Jak ja jej zazdroszczę : o Pytałam się jej czy goli nogi, a ona odpowiedziała, że nigdy nie musiała, bo zawszemiała gładziutkie nogi.
Moja mama ma gładziutkie ręce i nogi - zawsze Ja pewnie też bym tak miała, gdybym nie zmałpowała po koleżance w gimnazjum chęci na użycie maszynki na nogach, po pewnym czasie się po prostu włosy wzmocniły i teraz mus to mus Ale ogólnie nie narzekam, bo tak na dobra sprawę mogłabym nawet przez miesiąc nie golić nóg, a miałabym tylko takie mini-kłaczki, których nie widać, bo są jasne^^ Ale nie lubię nawet takich.. A na rękach na szczęście golić nie muszę, bo nigdy mi nie przyszło do głowy wypróbować maszynki w tym miejscu Ogólnie to mało owłosiona jestem

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Jak facet chce, to rozwiazanie znajdzie, jak mu sie nie chce, jego sprawa, ale mysle, ze kazda kobieta poczulaby sie milo, gdyby mezczyzna robil cos zeby sie jej bardziej podobac, a nie zyl przekoaniem "mama mowila, ze kobieta ma mnie kochac takiego jaki jestem". Nawet jesli jej te wlosy nie przeszkadzaja, spotykalam sie z takim chlopakiem, absolutnie mi to nie przeszkadzalo, to i tak milo by sie poczula wiedzac, ze nietylko ona zastanawia sie jak tu byc dla niego jeszcze piekniejsza, ale i on sie stara.
FAjne podejscie, mezczyznom moze sie nie chciec, ale nam musi sie chciec ciagle golic
Zgadzam się, nie tylko kobiety powinny o siebie dbać, faceci również. W kwestii mody jestem bardzo tolerancyjna i chyba nic nie jest mnie w stanie zadziwić ani rozwalić, ale higiena to podstawa
__________________
lubiła tańczyć pełna radości tak
ciągle goniła wiatr
spragniona życia wciąż
zawsze gubiła coś..


myk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:37   #1880
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Aczkolwiek słyszałam, że we Włoszech kobieta owłosiona to kobieta pożądana, dajecie wiare?! ^^ To dopiero czad ^^
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:39   #1881
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez Carmenka001 Pokaż wiadomość
Aczkolwiek słyszałam, że we Włoszech kobieta owłosiona to kobieta pożądana, dajecie wiare?! ^^ To dopiero czad ^^
Niech i sobie będzie, wtedy to już moda ponad higienę, a to raczej mało wyobrażalne dla mnie
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:42   #1882
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Ja slyszalam ze tunezyjki maja obowiazek sie depilowac. Włosy sa u nich podobno nie do pomyslenia.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:58   #1883
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
co do starszych rozneglizowanych pan - w moim pieknym miescie bulwar jest zasypany przez starsze panie ktore opalaja sie na LAWKACH nie na plazy w ZWYKLYCH gaciach wielkich i czasem nawet BEZ stanikow... dla mnie to jest... dziwne?!
Tak dawno nie bylam na plazy ani po drodze na plaze, ze nawet nie zdawalam sobie sprawy z tego, jak tam teraz wyglada. Nie chcialabym tego zobaczyc. Poza tym nie wiedzialam, ze starsze panie sa takie odwazne i sie topless opalaja.
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 10:58   #1884
Carmenka001
Raczkowanie
 
Avatar Carmenka001
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Z szalonej części Twojego umysłu
Wiadomości: 281
GG do Carmenka001
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
Niech i sobie będzie, wtedy to już moda ponad higienę, a to raczej mało wyobrażalne dla mnie
I dla mnie również....

Teraz wiadomo czemu faceci tak ciagną do Tunezji na wakacje <lol2>
__________________
Chcesz swego zwycięstwa? Nawet o tym nie myśl

Nawet najpodlejszy człowiek zmięknie, gdy wysłucha sumienia...

Myślisz, że różnimy się? Nawet nie masz pojęcia, jak bardzo jesteśmy podobni.. Mrauu...
Carmenka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:17   #1885
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
Ja slyszalam ze tunezyjki maja obowiazek sie depilowac. Włosy sa u nich podobno nie do pomyslenia.
Tak samo Hindusi. Obydiwe płcie, w ich kulutrze włosy na ciele = brud, nieczystość, co przekłąda się takze na stan umysłu.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:28   #1886
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Tak samo Hindusi. Obydiwe płcie, w ich kulutrze włosy na ciele = brud, nieczystość, co przekłąda się takze na stan umysłu.
I to jest bardzo ciekawe, bo ale tutaj nie stwierdze, hinduski\pakistanki, choc zdecydowana wiekszosc jest tych drugich w UK maja problemy z takimi rzeczami, czesto widzi sie owlosione nogi jak sie gdzies przechylaja w sklepie. Może pakistanczykow to juz nie obejmuje.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:42   #1887
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez pushit Pokaż wiadomość
I to jest bardzo ciekawe, bo ale tutaj nie stwierdze, hinduski\pakistanki, choc zdecydowana wiekszosc jest tych drugich w UK maja problemy z takimi rzeczami, czesto widzi sie owlosione nogi jak sie gdzies przechylaja w sklepie. Może pakistanczykow to juz nie obejmuje.
A widzisz. Mam tego newsa od kontahentów z Indii - wszystcy to potwierdzają. Moze chodzi tez o stopień "zeuropejszczenia" i religijnosci tych ludzi. Z tego co mi tłumaczyli, ma to bezposredni zwiazek z ich wierzeniami. Zwlaszcza jezelic chodzi o depilacje stref intymych.

Pakistanczycy to muzułmanie, jzu zupełnei inne wyznanie. Zresztą, w Indiach odmian samego Hindu jest masa.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 11:51   #1888
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Tak dawno nie bylam na plazy ani po drodze na plaze, ze nawet nie zdawalam sobie sprawy z tego, jak tam teraz wyglada. Nie chcialabym tego zobaczyc. Poza tym nie wiedzialam, ze starsze panie sa takie odwazne i sie topless opalaja.
wiekszosc nie jest.. ale sie zdarzaja takie. moj tata mowi na nie podstarzale plastiki to takie co najczesciej maja bardzo pstrokate makijaze jak na babcie. jeszcze jest grupa dziadkow z zaawansowana tanoreksja od pierwszego slonecznego dnia, chocby bylo 10 stopni, opalaja sie glownie na poczatku dzikiej plazy albo na malej plazy na srodku bulwaru a potem podryw miedzy tymi grupami

moja mama raz miala sytuacje taka, siedziala sobie na lawce i czytala gazete, dosiadla sie do niej jakas babcia, zaczela sie przebierac w majtki od kostiumu :O zdjela normalnie majtki i zalozyla inne :O i zaraz potem zdjela stanik i sie rozsiadla obok mojej mamy... oczywiscie moja mama szybko uciekla :P
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 12:54   #1889
vesna84
Zakorzenienie
 
Avatar vesna84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 734
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Pewnie się powtórze, ale "rozwala" mnie

- styl emo...
- motywy zwierzęce (panterka, zeberka) szczególnie na butach...ble....
- stringi wyciągnięte "pod pachy"
- dopinane pasemka we włosach...
to chyba tyle
vesna84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-07, 13:05   #1890
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Moda, która Cię ''rozwala''.

Cytat:
Napisane przez DJADKJGU Pokaż wiadomość
jeszcze jest grupa dziadkow z zaawansowana tanoreksja
zawsze podziwiam, jak mozna byc AZ TAK opalonym

Dziewczyny ale chyba nie chcecie powiedziec, ze facet z wlosami na klacie jest niehigieniczny? Ja golenia nie rozpatruje w kwestii higienicznej dopoki tego zbednego owlosienia nie widac... Ale facet z ogolonymi nogami dla mnie to jest dziwne i niemeskie.
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.