Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-07, 17:03   #1021
gordies
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 85
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Jeśli chodzi o cefarm, zdecydowanie odradzam! Zamówiłam filtr Vichy Fluide 50+. Jakże wielkie było moje zdziwienie, gdy otworzyłam go i próbowałam użyć. Otóż konsystencja to jakby woda z grubymi ziarnami piasku! Prawdopodobnie źle go przechowywali. Na moje próby kontaktu - zero reakcji z ich strony. Nieładnie! Filtr wylądował w koszu.
gordies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 09:27   #1022
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja mogę polecić aptekę w sieci.

Tanio, miło i przyjemnie Paczka dobrze zapakowana.

Poprosiłam o próbki - część dostałam, część była innych, ale dostosowana pod moje potrzeby. Miło mnie zaskoczyli
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 17:16   #1023
cytrynowo_piaskowa
Wtajemniczenie
 
Avatar cytrynowo_piaskowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 053
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Właśnie dotarło moje zamówienie z apteki Eskulap z Krakowa.

Jestem bardzo zadowolona, ceny mają dobre, prosiłam o próbki dostałam ich chyba ze 20, wszystkie mi odpowiadają. Jestem bardzo zadowolona.
__________________

cytrynowo_piaskowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-08, 18:52   #1024
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dziewczyny, a zamawiała może któraś z tej apteki?http://www.lekinet.pl/page/show/warunki.html
Napisałam do nich i sprzedadzą mi atrederm bez recepty , ale nie znam jeszcze opinii o tej aptece i trochę się waham.
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:25   #1025
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja kupowałam tam atrederm, też bez recepty. Z tego co pamiętam to była droga przesyłka, ale poza tym wszystko przebiegło bez problemu. Namiary na tę aptekę chyba znalazłam na LU o ile się nie myle
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 22:32   #1026
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Ja mogę polecić aptekę w sieci.

Tanio, miło i przyjemnie Paczka dobrze zapakowana.

Poprosiłam o próbki - część dostałam, część była innych, ale dostosowana pod moje potrzeby. Miło mnie zaskoczyli
Właśnie dzisiaj dostałam newsletter od nich i przeglądam ofertę. A, ze odebrałam dzisiaj zamówienie z doz sprawdziłam ich ceny i okazuje się, że przy zakupach za około 100 zł oszczędziłabym akurat na koszty przesyłki, a przy zakupie żelu, który kupiłam wcześniej w normalnej aptece byłabym kilka zł na plusie. Do tego pewnie znowu dorzuciliby garść próbek (chociaz tych mam ostatnio nadmiar).
Następne zamówienie robię w aptece w sieci. Na samym antidralu zaoszczędziłabym ponad 5 zł. I mają mój ulubiony filtr lirene za 19 zł
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 08:46   #1027
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Ja kupowałam tam atrederm, też bez recepty. Z tego co pamiętam to była droga przesyłka, ale poza tym wszystko przebiegło bez problemu. Namiary na tę aptekę chyba znalazłam na LU o ile się nie myle
Dzięki agaku za opinię , a nie miałaś problemów z rejestracją? Bo mnie wyświetla się komunikat ,że" www.lekinet.pl używa nieprawidłowego certyfikatu bezpieczeństwa".No i nie wiem co teraz czy u mnie tylko się tak dzieje

no właśnie przesyłka droga, ale nie znalazłam innej apteki , gdzie sprzedają bez recepty
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-04-10 o 09:03
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 12:53   #1028
agaku
Rozeznanie
 
Avatar agaku
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 871
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja wczoraj też próbowałam zalogować się do tej apteki, żeby napisać ile dokładnie zapłaciłam za atre i przesyłkę, ale wyskoczył mi dokładnie ten sam komunikat. Nie wiem co to może być. Może spróbuj do nich zadzwonić?
__________________


agaku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-10, 16:43   #1029
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez agaku Pokaż wiadomość
Ja wczoraj też próbowałam zalogować się do tej apteki, żeby napisać ile dokładnie zapłaciłam za atre i przesyłkę, ale wyskoczył mi dokładnie ten sam komunikat. Nie wiem co to może być. Może spróbuj do nich zadzwonić?
Wysłałam do nich rano maila , ale jeszcze mi nie odpisali, poczekam jeszcze parę dni najwyżej..
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-14, 15:03   #1030
Makrela w kapeluszu
Raczkowanie
 
Avatar Makrela w kapeluszu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 465
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez ola_le Pokaż wiadomość
nie no, jasne.
ta akcja z różnicą w cenie jest moim zdaniem chamska i pokazuje właśnie oblicze tej apteki...
Ale życzę Ci mimo wszystko udanych zakupów i mam nadzieję, że więcej złych niespodzianek z ich strony Cię nie spotka...
Superapteka jednak nie okazała się totalna klapą- emulsja przyszła szybciutko, dodali do tego 8 próbek kremów (takie jakie prosiłam) plus 2 próbki płynu miceralnego.
Za wszystko (Emulsja Avene 50+ oraz wodę termalną)(i przesyłke) zapłaciłam 52zł, a na opakowanoiu tego zestawu była cena 59. Polecać za bardzo nie mogę tej apteki ze względu na ta zmianę ceny, ale poza tym ok w moim przypadku.
__________________
Nie ma brzydkich kobiet, sa tylko niezadbane
C. Chanel


Haneczka 22/08
Makrela w kapeluszu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-16, 10:39   #1031
Aerith
Organizatorka
 
Avatar Aerith
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 924
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

witajcie
wlasnie dostalam swoje zamowienie z eskulapa jestem bardzo zadowolona ! informacje na temat zamowienia dostawalam na biezaco na email wczoraj pani napisala, ze wyslala paczuszke, dzis wszystko mam
wszystko bezpiecznie zapakowane (micel, hydraphase lrp, antidral) + mnostwo probek o ktore prosilam

zdecydowanie polecam !!
Aerith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-25, 13:23   #1032
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja zamówiłam w końcu ten atrederm bez recepty w aptece aloes http://www.lekinet.pl/ i mogę ją polecić, szybka i sprawna obsługa, dobry kontakt. Wybrałam opcję za pobraniem i już następnego dnia miałam powiadomienie na maila o wysłanej paczce, także dzisiaj jest już u mnie.
__________________

zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 14:02   #1033
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Polecam apteke on-line Apo Discounter!! Byłam bardzo zadowolona, kosmetyki Vichy duuużo taniej niz u nas w atekach, szybka przesyłka a za zakupy powyżej 99 zł wysyłka gratis 100% zadowolenia z Mojej strony
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-26, 15:48   #1034
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez alicjalit Pokaż wiadomość
Polecam apteke on-line Apo Discounter!! Byłam bardzo zadowolona, kosmetyki Vichy duuużo taniej niz u nas w atekach, szybka przesyłka a za zakupy powyżej 99 zł wysyłka gratis 100% zadowolenia z Mojej strony
Z ciekawości sprawdziłam.
Kiepska ta apteka Nawet gdybym chciała to nie zrobię tam zakupów, bo wybór żaden. Nie ma lysanela, antidralu, acne-dermu, filtrów iwostinu, filtrów vichy, chociaż chwalisz, ze mają vichy tanio itd. Z filtrów LRP są az 4 z kilkunastu dostepnych na rynku, belissy też tam nie uświadczę, biodermy nie ma wogóle podobnie jak wielu innych marek aptecznych.
Jeśli tak ma być stale, to nawet nieskie ceny vichy mnie nie przekonają, bo od nich używam tylko filtrów, których w tej aptece nie ma.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 10:25   #1035
alicjalit
Raczkowanie
 
Avatar alicjalit
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Dusza
Wiadomości: 180
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez Elfia4 Pokaż wiadomość
Z ciekawości sprawdziłam.
Kiepska ta apteka Nawet gdybym chciała to nie zrobię tam zakupów, bo wybór żaden. Nie ma lysanela, antidralu, acne-dermu, filtrów iwostinu, filtrów vichy, chociaż chwalisz, ze mają vichy tanio itd. Z filtrów LRP są az 4 z kilkunastu dostepnych na rynku, belissy też tam nie uświadczę, biodermy nie ma wogóle podobnie jak wielu innych marek aptecznych.
Jeśli tak ma być stale, to nawet nieskie ceny vichy mnie nie przekonają, bo od nich używam tylko filtrów, których w tej aptece nie ma.
Kosmetyki, których potrzebowałam były wszystkie więc byłam bardzo zadowolna. a Kupowałam podkład vichy aera teint, dezodorant 48h i krem normaderm. a wszysko kupiłam w super cenach

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:22 ----------

A może któraś w was orientuje sie czy jest jakaś perfumeria internetowa gdzie moge kupić kosmetyki bourjois? sprawdzałam te które polecacie tutaj, ale sa to perfumerie które specjalizują sie głównie w perfumach.. Nie znacie może jakiegoś sklepu z kosmetykai do makijażu?
alicjalit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 08:53   #1036
kaemka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 608
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez zorza83 Pokaż wiadomość
Ja zamówiłam w końcu ten atrederm bez recepty w aptece aloes http://www.lekinet.pl/ i mogę ją polecić, szybka i sprawna obsługa, dobry kontakt. Wybrałam opcję za pobraniem i już następnego dnia miałam powiadomienie na maila o wysłanej paczce, także dzisiaj jest już u mnie.
Proszę, napisz, czy zdecydowałaś się na zakupy pomimo tego, że na tej stronie wyskakuje komunikat, że nie jest ona bezpieczna i czy miałaś w związku z tym jakieś problemy?
__________________
Mądrość przychodzi z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny.
kaemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 10:23   #1037
zorza83
Raczkowanie
 
Avatar zorza83
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 300
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez kaemka Pokaż wiadomość
Proszę, napisz, czy zdecydowałaś się na zakupy pomimo tego, że na tej stronie wyskakuje komunikat, że nie jest ona bezpieczna i czy miałaś w związku z tym jakieś problemy?
Jak napisałam w tej sprawie maila do apteki , to odpisali mi,żebym certyfikat zaakceptowała i więcej ten komunikat się nie pojawi. Zrobiłam tak, póki co program antywirusowy nie wykrył żadnych wirusów, tego się obawiasz?. Mimo to trochę się bałam i wzięłam przesyłkę za pobraniem, różnica niewielka, przelew 13 zł, a za pobraniem 15.Wysłali zaraz na 2 dzień, także jestem zadowolona.
__________________


Edytowane przez zorza83
Czas edycji: 2009-04-29 o 10:25
zorza83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-29, 10:58   #1038
kaemka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 608
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Dziękuję Ci za odpowiedź. Już kiedyś u nich kupowała atrederm i było wszystko ok, ten komunikat mnie teraz trochę zaniepokoił. Ale może jednak spróbuję, bo nie mam ochoty chodzic do lekarza i prosić o receptę.
__________________
Mądrość przychodzi z wiekiem. Najczęściej jest to wieko od trumny.
kaemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-13, 10:55   #1039
AnkaFranka
Rozeznanie
 
Avatar AnkaFranka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 591
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Mnie strasznie rozczarowała apteka cefarm24. O braku produktu do zamówienia poinformowali mnie dopiero 5 (słownie PIĘĆ, tak, tak) dni po zamówieniu i wpłacie, a chciałam kupić min Hauschka pod oczy (swoją drogą dzięki temu znalazłam taki sam ponad 10 zeta tańszy w innej aptece ). W mailu przepraszali serdecznie, uprzejmie i w ogóle ach i och, a w paczce z resztą zakupów nie było ani jednej próbki na pocieszenie (ani nawet jedniusiej malusiej), cefarm - generalnie a fu!
Wolę kupować w esculapie i gemini (tu chyba są najtańsze micele biodermy; albo były, nie sprawdzałam ostatnio).
AnkaFranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-20, 20:14   #1040
asia997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 7
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Moim zdaniem najbardziej opłacalne jest kupowanie na www.☠☠☠☠☠☠☠ .
Ceny są może troszkę wyższe za niektóre produkty niż w www.aptecus, ale za to nie trzeba płacić za przesyłkę i długo czekać na leki (nawet te na receptę) bo leki odbiera się w aptece DOZ (wykaz aptek na stronie), ale prawdę mówiąc to te apteki są prawie wszędzie (przynajmniej w Poznaniu).

Nawet jeśli w aptece ceny są wyższe (własciwie sprawdziłam to i zawsze są konkretnie wyższe) to aptekarz sprzedaje po cenie ze strony internetowej towar który zamówiłam. Towar jest zawsze na następny dzień w aptece. Moim zdaniem wygodne i opłacalen nawet przy mniejszym zamówieniu (np 25zł).
asia997 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-21, 10:22   #1041
ma-rzena
Raczkowanie
 
Avatar ma-rzena
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 283
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

A ja polecam aptekę Słonik - duży wybór kosmetyków, szybka przesyłka, dobrze zapakowania. miły kontakt
ma-rzena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 18:08   #1042
ZuOla
Raczkowanie
 
Avatar ZuOla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 274
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez ma-rzena Pokaż wiadomość
A ja polecam aptekę Słonik - duży wybór kosmetyków, szybka przesyłka, dobrze zapakowania. miły kontakt
Właśnie zamówiłam tam maskarę i kredkę LRP - bardzo dobre ceny - maskara taniej o 15 zł niż na allegro, kredka kilka zł... Przesyłka niedroga - 8 zł. Zobaczymy jak długo będę czekała na przesyłkę, ale chyba niedługo bo w piątek napisali, że zamówienie jest zrealizowane, a dodam, że płaciłam w czwartek.
ZuOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 10:44   #1043
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

ja zLozylam zamowienie na aptecus, niestety nie moglam go zlozyc do konca bo ten link z wyborem sposobu przesylki i platnosci mi nie dizala!! czy ja jaksa sciemna jestem?? pisze mi wybierz forme przesylki - a gdzie ja mam ja wybrac jak mi link nie dziala ? i nic nie pisza ile kosztuje przesylka i jaka forma ?? moze dlatego ze sie dopiero zalogowalam ? ale na email mi przyszlo potwierdzenie , nie rozumiem??
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 11:26   #1044
mintle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 371
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja kupowałam w Cefarmie24 i nigdy nie dostałam próbek - za to ceny miewają bardzo atrakcyjne. Zamawianie w DOZ jest z kolei faktycznie wygodne, ale ceny mają takie sobie. Za to wczoraj złożyłam zamówienie w Eskulapie i jestem w pozytywnym szoku - paczka przyszła dziś, w środku dużo próbek (takich jak prosiłam). Ceny najniższe jakie znalazłam na konkretne interesujące mnie rzeczy (w tej chwili Bioderma z 15% rabatem). Fakt, wybór leków i suplementów mają nieco ograniczony, ale jeśli chodzi o kosmetyki apteczne to jest nieźle (Bioderma, Hauschka, Uriage).
O czym melduje zadowolona,
Mintle
__________________
Klik! Wymiankowy

mintle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 10:46   #1045
normajeane
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Polecam aptekę Gemini!
Zaopatrywałam się, jak dotąd, w innych aptekach internetowych (Cefarm24, Eskulap, Słonik), ale Gemini okazała się najlepsza - niezwykle konkurencyjne ceny, szybka i miła obsługa i mnóstwo próbek - wszystkie, o które prosiłam!
normajeane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:29   #1046
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

normajeane - a mogłabyś wrzucić linka do tej apteki?
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 16:56   #1047
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Cytat:
Napisane przez moniga Pokaż wiadomość
normajeane - a mogłabyś wrzucić linka do tej apteki?
wystarczy wpisać w google...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 18:28   #1048
normajeane
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 20
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ależ oczywiście - bardzo proszę:

http://www.aptekagemini.com.pl/
normajeane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-18, 22:05   #1049
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

kurcze, siedzę od pół godziny i szukam po różnych aptekach.. znalazłam tylko trzy z emulsją Avene 50+SPF i ceny są średniawe.
zresztą.. zastanawiam się czy warto zamawiać jeden produkt. bo wy to chyba od razu kilka bierzecie, prawda?
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 10:04   #1050
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: Tani sklep internetowy z kosmetykami aptecznymi

Ja mogę polecić aptekę-centrum. Staram się robić większe, zbiorcze zamówienia (500-600 zł) i dostaję mnóstwo próbek (saszetek i miniproduktów). Na 5 zamówień dostałam też 3 produkty pełnowymiarowe: wodę avene, krem emolium i ostatnio mleczko la roche posay Zdarzyło się kilka razy, że nie mieli zamawianego przeze mnie kosmetyku- ale zawsze ładnie z tego wybrnęli. Np dostałam bez dopłaty 2x droższy żel pod prysznic albo nieco droższy (ale też bez dopłaty) krem do twarzy. Jedyny minus- mają b. wysoki ceny kosmetyków flosleku (w superpharmie znalazłam balsam 6 zł tańszy ) Teraz szykuję się do mniejszego zamówienia, żeby tylko załapać się na przesyłkę darmową- jestem ciekawa, czy też będą dla mnie łaskawi z próbkami
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 11:15:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.