pasemka blond na sreberko ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-20, 21:23   #1
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Unhappy

pasemka blond na sreberko ?


Witam !
jak widzicie od pewnego czasu juz siedze na forum
ale nie znalazlam informacji(albo slepa jestem) na temat robienia psasemek na sreberka.
Tzn ja robilam dotąd zawsze poprzez czepek ale niestety musialam wtedy robic cale wlosy tzn cala dlugosc pasemek .....no i mam pytanie
Czy ktos mi moze powiedziec jak sie orbie pasemka-a raczej odrosty na sreberka ,niestety nie stac mnie na to abym mogla isc do fryziera no i chialam aby mi ktos to wytlumaczyl wtedy koleznaka bedzie mi mogla zorbic odrosty a ja jej
bardzo Was prosze o jakies odpowiedzi jakies porady czy jakies zdjecia lub rysunki jak to zrobic ,jestem zdesperowana ,a odrosty na pol glowy, a nie chce znow calych pasemek farbowac i niszczyc wloski.

Wiem ze przy robieniu na czapeku jest mozliwosc nie farbowania calych wlosow-ale zawsze ejdnak cos sie tam zaplacze no i efekt jest taki ze na calej dlugosci jest farba czy rozjaśniacz:|
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-21, 14:20   #2
streptococus
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 784
Dot.: pasemka blond na sreberko ?

UP Up
__________________
Jeśli do ludzia tuli sie ludź,
to ludź do ludzia musi coś czuć

pozdrovionka

taaadaaaam
streptococus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 14:19   #3
dycia_87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1
Dot.: pasemka blond na sreberko ?

bardzo czesto ja robie pasemka na sreberko i kumpela robi mi tak iz najpierw rozczesuje porzadnie wlosy szczotkuje je chyba z 10 minut pozniej ze sreberek wycina pelno kwadracikow nastepnie taka klamra zbiera mi czesc wlosow, i takim grzebieniem z cieniutka raczka zbiera jakis kosmyk wlosow, nastepnie podklada folie i pedzelkiem naklada farbe nastepnie zawija w to sreberko i scina dodatkowo wsówkai tak nastepne bardzo proste to jest pozdrawiam i mam nadzieje e jakos to ci wyjasnilam
dycia_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 15:08   #4
*Jadis*
Raczkowanie
 
Avatar *Jadis*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 207
GG do *Jadis*
Dot.: pasemka blond na sreberko ?

Wydaje mi się, że na sreberka, to specjalnym rozjaśniaczem się robi, innym, niż takim z drogerii. Jak ja zdejmowałam kolor pasemkami u fryzjera, to własnie miałam te sreberka na głowie, ale to działa na takiej zasadzie, że gdy ta "paczuszka" z posmarowanym rozjaśniaczem kosmkiem włosów, zaczyna pęcznieć, to znaczy, że juz się rozjaśniło. Przynajmniej w moim przypadku tak to własnie było [specjalnie obserwowałam fryzjerkę]. Taki rozjaśniacz do domowego stosowania chyba nie powinien być zwijany w nic, z tego, co pamiętam. Dlatego zwykle dołaczany jest czepek, o którym wspomniałaś.
*Jadis* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 11:19   #5
motylek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 562
Dot.: pasemka blond na sreberko ?

Ta metode mozna stosowac rowniez w domu i to z zastosowaniem rozjasniacza. trzeba kontrolowac tylko czas oraz wziasc pod uwage stan wlosow "klientki"
motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 12:48   #6
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: pasemka blond na sreberko ?

Dobrze roszczesz włosy,w zalezności w którym miejscu masz przedziałek oddziel w jedną i w droga stronę 3 cm .Zeby wyszedł pasek ,pozostałe podepnij .Teraz oddziel cienki kosmyk położ na folie posmaruj rozjaśniaczem . Zloż folie z jednej idrugiej strony,i na długosć pare razy.W zależności ile ma być tych pasemek,to się zostawia nie malowane włosy.Czynność powtarzać,nie malowane włosy czymś podpinać
werax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:17.