prosze o porade w sprawie farbowania włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-08, 16:30   #1
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian

prosze o porade w sprawie farbowania włosów


Jestem naturalna szatynką i postanowiłam przefarbowac włosy na kolor czarny, tylko mam kilka wątpliwosci. Po pierwsze nie wiem czy wybrac farbe(i jakiej firmy?), czy moze naturalna henne. Poza tym obawiam sie, ze włosy beda sie niszczyc i rozdwajac, jak u mojej znajomej...bardzo prosze o radę...
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 06:32   #2
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Przefarbować na ciemniejszy to nie problem tylko zeby nie przesuszyć .naj mniej niszczą farby z weli lub bell color . A póżniej umiejętnie malować odrosty najpierw nakładac na odrosty na około 20 minut a pózniej reszte farby na cale włosy trzymac przy ciemnych kolorach nie dłużej niż10 minut .Tak więc całe farbowanie ma trwać 30minut Wcale nie powiedziane że jak się trzyma dłuzżej to lepiej .Przy jasnych kolorach to sie sprawdza
werax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 13:57   #3
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Proponuje się zastanowić nad taka decyzja, poniewaz farby czarne i ciemnobrazowe sa trwale i nie tylko nieusuwalne, ale nie dajace sie modyfikowac w zaden inny sposob! Jezeli w razie niezadawalajacego efektu bedziesz sie chciala ich pozbyc,a nie planujesz radykalnego ciecia to wierz mi, ze to jedyna alternatywa. Tak zwana dekoloryzacja tak potwornie niszczy wlosy, ze w zasadzie i tak trzeba je potem sporo obciac, no i zostaje rudy kolor!!!
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 14:29   #4
*chocolate*
Raczkowanie
 
Avatar *chocolate*
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łodź
Wiadomości: 182
GG do *chocolate*
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Ja z brązu i blond pasemek poleciałam czarna palette, pallet nie polecam... Z tym, ze ja robiłam chyba do 25myc, bo przez dwa miesiace mi kolor schodzil Ogólnie byłam zadowolona, teraz mam jasny brazik, ale wieczorkiem tez jade na czarno tym razem kolezanka poleciła mi festival 'mahoniowa czern' ... Mamm nadzieje, ze jutro nikt nie zemdleje na mój widok, bo juz kazdy przyzwyczajony do jasnych wlosow :P

PS: Po schodzeniu farby, wlosy poprostu płowiały do naruralnego koloru... NIe mialam zadnych przebarwien i rudości na wlosach
__________________
Światem rządzą trzy żywioły: ogień, woda i KOBIETA !

Wizażowo-ciuszkowy wątek...
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=266705


*chocolate* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-09, 15:06   #5
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 345
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Ogólnie jestem przeciwniczką czarnych włosów, bo niewiele osób wygląda w nich ładnie i naturalnie. Może spróbuj najpierw bardzo ciemnego brązu i ewentualnie później czarnego? Jak już napisała Atena bardzo trudno później pozbyć się tego koloru!
Jeśli jednak już się zdecydowałaś, to farby które polecam, to L'oreal (np. seria Casting) - nie wysuszają włosów, ponadto w opakowaniu mają świetną odżywkę!
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 18:34   #6
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Dziekuje Wam dziewczyny jestescie kochane wielki buziak dla WasChyba napoczątku zafarbuje się na ciemny brąz, a potem ewentualnie na czerń...Dziekuje
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-12, 18:44   #7
olokasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 102
GG do olokasia
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

vivian mysle ze podjełas słuszna decyzje..ja równiez uwazam ze nie powinnas farbowac na czarno..lepszy jest czekoladowy...
olokasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-12, 19:38   #8
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Cytat:
Napisane przez yedanna
Ogólnie jestem przeciwniczką czarnych włosów, bo niewiele osób wygląda w nich ładnie i naturalnie. Może spróbuj najpierw bardzo ciemnego brązu i ewentualnie później czarnego? Jak już napisała Atena bardzo trudno później pozbyć się tego koloru!
Jeśli jednak już się zdecydowałaś, to farby które polecam, to L'oreal (np. seria Casting) - nie wysuszają włosów, ponadto w opakowaniu mają świetną odżywkę!
KOchana nie farbuj Castingiem!!! Przesusza ,niszczy włosy i doprowadził
mnie do łysienia.Polecam Ci Goldwell Colorance szampon do kwaśnej koloryzacji dostępny tylko w sklepach z artykułami fryzjerskimi.Kolor się równomiernie wypłukuje i nie ma mowy o odrostach,włosy jak po super odzywce no i nie zniszczył moich bardzo delikatnych włosków .Naprawde polecam.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 14:38   #9
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Cytat:
Napisane przez Angi74
KOchana nie farbuj Castingiem!!! Przesusza ,niszczy włosy i doprowadził
mnie do łysienia.Polecam Ci Goldwell Colorance szampon do kwaśnej koloryzacji dostępny tylko w sklepach z artykułami fryzjerskimi.Kolor się równomiernie wypłukuje i nie ma mowy o odrostach,włosy jak po super odzywce no i nie zniszczył moich bardzo delikatnych włosków .Naprawde polecam.
A mozesz napisac ile takie cudo kosztuje??
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 17:39   #10
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Ok.30 zł.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 12:25   #11
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Angi74 a włosy po zejściu farby nie robią się przypadkiem koloru błota, bo cos tak słyszałam??
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-14, 17:44   #12
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Kolor błota? Pierwsze słyszę.Ja zawsze bede polecac ten Colorance,bo uchronił mnie przed wyłysieniem z powodu uzaleznienia od farbowania Castingiem,po którym miałam włosy jak siano.A po Colorance błysk i to na długo,włosy odzywione,zero wysuszenia.
Moze pójdz do fryzjera,na pewno doradzą Ci jaki odcien będzie pasował Zamiast mocnej czerni proponuję Ci na przykład kolor ciemnej czekolady.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-14, 20:41   #13
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Cytat:
Napisane przez yedanna
Ogólnie jestem przeciwniczką czarnych włosów, bo niewiele osób wygląda w nich ładnie i naturalnie.

Jestem naturalną blondynką, na głowie miałam już blond, brąz, śliwkę, bakłażan, wiśnię, czerwień i kilka razy czerń i każdy mi mówi, że w czerni mi najładniej, choć z natury jestem raczej blada, czarnych włosów nie zamieniłabym już dziś na inne ( nie dlatego , że się nie da, już 3 razy schodziłam z czerni). Ale nie o to mi chodzi. Cżesto właśnie spotykam się z opiniami, że w czarnych włosach wygląda się nienaturalnie , czy nieładnie. Moim skromnym zdaniem , róznie nienaturalnie i nieładnie wyglada się i w blondach w ogromnej większości przypadków obecnie( a biorąc pod uwagę stan włosów wielu moich kolerzanek ,które rozjasniaja, to i gorzej)Co zas sie tyczy naturalnośc ogólnie mało kobiet ma włosy które sprawiają wrażenie naturalnych.. Myślę, że grunt to dobrze się czuć w kolorze, ale rzeczywiście też doradzam najpierw jakiś ciemny brąz aby poprostu spróbowac, czy ciemne kolory w ogóle psują do danej twarzy.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 14:17   #14
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Mi pasują ciemne włosy bo mam jasną cerę.przed chwilą zobaczyłam na allegro ile kosztuje ten szampon Goldwell Colorance to o mało co nie spadłam z fotelaRany jaki on drogi 170 zł!!!
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 15:41   #15
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Nie wiem jaki ten szmpon z allego? Dziwna cena,ale zaraz sprawdze.Ja moj kupilam (jak pisalam wyzej) w sklepie z artykulami fryzjerskimi za ok 30 zl.To tubka na jedno lub 2 uzycia.Jesli bedziesz miala problem z dostaniem go ,moge Ci kupic i wyslac.Pozdrawiam.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 15:52   #16
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Vivian,sprawdzilam ten z allegro.To jest to samo ale w piance,(mialam kiedys a wersje) wystarcza na rok ,przy farbowaniu co 2 miesiace,ale sprzedawca nie napisal ze potrzebny jest specjalny dozownik-ktorego on juz nie ma w ofercie.bez dozownika nie otworzysz butelki.No i najwazniejsze nie ma tam czarnego koloru- 2N.
Ja kupuje teraz ta wersje w kremie(o ktorej pisalam),jest duzo tansza ze wzgledu na pojemnosc.Pozdrawiam
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 15:52   #17
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Cytat:
Napisane przez Angi74
Nie wiem jaki ten szmpon z allego? Dziwna cena,ale zaraz sprawdze.Ja moj kupilam (jak pisalam wyzej) w sklepie z artykulami fryzjerskimi za ok 30 zl.To tubka na jedno lub 2 uzycia.Jesli bedziesz miala problem z dostaniem go ,moge Ci kupic i wyslac.Pozdrawiam.
Byłabym bardzo wdzięczna, ale nie w tym miesiącu
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 15:55   #18
Angi74
Wtajemniczenie
 
Avatar Angi74
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Łódź/Gdańsk
Wiadomości: 2 404
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

Jak bedziesz chciala,daj poprostu znac.Ja dla siebie tez bede kupowac w przyszlym miesiacu.Buźka.
Angi74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-20, 16:01   #19
vivian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: tam gdzie diabeł mówi dobranoc...
Wiadomości: 385
GG do vivian
Dot.: prosze o porade w sprawie farbowania włosów

To fajnie, jakos sie ugadamy
vivian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.