technika balayage prośba o poradę specjalisty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-04, 13:05   #1
milkawawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawka
Wiadomości: 42

technika balayage prośba o poradę specjalisty


mam długie włosy ufarbowane na kolor ciemny brąz (swoje mam też ciemne ale sporo siwych). Na to mam nałożony balayage w ładnym złocistym kolorze. Kiedy poszłam do fryzjera z odrostami po farbie na położenie balayagu ten najpierw ufarbował mi po całości na ciemno, a później wybrał do rozjaśniania, z tych które wcześniej pofarbował. Dodam że są to delikatne pasemka nie na całej głowie a dosłownie w paru miejscach.
Niestety przy skórze wyszedł efekt placka, tzn mocniej pofarbowane niż te niżej. Ale moje pytanie polega na tym, jak fryzjer powinien położyć farbę jak przyjdę do niego z odrostami, znowu wszystkie mi przyciemni i potem powybiera do rozjaśniania, czy powinien te rozjaśnione jakoś odseparować od całości do przyciemniania. Trochę szkoda mi włosów jak znowu będę przyciemniać rozjaśniane aby potem je rozjaśniać. Dlatego jeśli to jedyna metoda to chyba zrezygnuję z pasemek. Uprzejmie proszę o poradę.
__________________
milkawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 13:19   #2
AngelikaB
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 75
Dot.: technika balayage prośba o poradę specjalisty

fryzjer powinien najpierw tylko odrosty przyciemnic,jest to dosc precyzyjna praca ale jak najbardziej przy dlugich wlosach sosowana....niewiem o jakim odroscie piszesz,centymetrowym czy juz wiekszym...jezeli odrost jest niewielki to wcale niepotrzeba jeszcze pasemek nakladac dopiero przy nastepnym farbowaniu odrostow,jezeli jednak jest juz wiekszy powinien fryzjer rownierz tylko na te odrosty nalozycz nowe pasemka,
dla dobrego fryzjera niejest to zaden problem....
AngelikaB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 15:28   #3
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: technika balayage prośba o poradę specjalisty

Zmień fryzjera idż do tego co umie to zrobić.
werax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-04, 17:48   #4
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: technika balayage prośba o poradę specjalisty

Jeżeli robi na folii, to może wybrać tak włosy,żeby kolor był jednakowy na całej długości Ale tak jak piszą dziewczyny to precyzyjna praca warto zastanowić się nad zmianą fryzjera Pozdrawiam
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-05, 12:18   #5
milkawawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: wawka
Wiadomości: 42
Dot.: technika balayage prośba o poradę specjalisty

mój fryzjer robił mi to na folii,na odrostach mocniej chwyciły pasemka, pomimo że wydawało mi się że jednakowo nałożył farbę. W ogóle strasznie się cackał, najpierw nałożył mi ciemną farbę po całości na słabszej wodzie żeby się włosy mocno nie zniszczyły, a później rozjaśniał pasemka a jeszcze później nakładał na nie delikatny kolorek, a jeszcze później regeneracja. W sumie 3 godziny to trwało. Sądzicie że powinnam zmienić fryzjera jeśli nie będzie chciał powybierać mi pasemek do robienia odrostów? Jak duży powinien być odrost na balayage, bo na zwykłą farbę chodziłam co 3 miesiące.
__________________
milkawawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.