gęste sprężynki Pomóżcie!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 20:20   #1
asia_sas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Question

gęste sprężynki Pomóżcie!!


Witam wszystkie wizażanki

Jestem na waszym forum po raz pierwszy i mam nadzieje ze wkleje ten post w odpowiednim miejscu.Chcialabym się was doradzić,ponieważ mam kręcone włoski w zależnosci od ilości i jakości kosmetyków ktorych używam bardziej lub mniej kręcone,ale strasznie marzą mi sie takie sprężynki na stałe,takie jak tu poprostu identyczne http://www.wizaz.pl/forum/attachment...7&d=1138385068 Odrazu się przyznaje ze zgapiłam tę fryzurkę od ktorej z wizażanek,ale mam nadzieje ze praw autorskich do niej nie miała zastrzeżonych,a jeśli to z góry przepraszam
No i właśnie moj problem polega na tym,że nie wiem czy są metody zatrzymania chociaz na jakies kilka miesięcy takich loczków??i czy trwała jesli mam kręcone naturalne i dość gęste włosy to ich nie zniszczy???Jesli macie jakies doświadczenia z robieniem takich loczków to byłabym wdzieczna za porady. A i jeszcze jedno czy waszym zdaniem lepiej wydać troche więcej kasy i udać sie do profesjonalnego salonu ,aby zrobić trwałą??
Dzieki za odpowiedzi i serdecznie Pozdrawiam
asia_sas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 07:24   #2
werax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 102
Dot.: gęste sprężynki Pomóżcie!!

nie rób trwałej bo ci póżniej zrobi siano ,najlepiej na umyte podsuszone włosy nanieś odrobinę mocnej pianki . nakręcaj włosy na wałki do trwałej tylko gróbsze ,każdy odzielone pasmo nanieś odrobine żelu .wysusz ,zdejm,i nie rozczesuj tylko roztrzep palcami
werax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-31, 09:14   #3
asia_sas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3
Dot.: gęste sprężynki Pomóżcie!!

Cytat:
Napisane przez werax
nie rób trwałej bo ci póżniej zrobi siano ,najlepiej na umyte podsuszone włosy nanieś odrobinę mocnej pianki . nakręcaj włosy na wałki do trwałej tylko gróbsze ,każdy odzielone pasmo nanieś odrobine żelu .wysusz ,zdejm,i nie rozczesuj tylko roztrzep palcami



Właśnie wyprobowałam tą metode i rzeczywiscie są sprężynki poprostu happy jestem.Troche przy tym pracy jest bo mam strasznie geste włosy ale po sciągnięciu wałków fajna burza loczków
Dzieki wielkie ,pozdrawiam
asia_sas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:37.