Coś taniego w Anglii?!? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-21, 23:03   #31
ROZ-ter-KA
Zakorzenienie
 
Avatar ROZ-ter-KA
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 8 645
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Agniesiu dziękuję, to daje mi pojęcie o cenach, bo znam na pamięć ceny wszystkich pojemnosci Edenu w polskich perfumeriach więc mogę porównać

Nobilistko
dziękuję za linka i informacje
__________________
WYMIANA Pearl mancera
ROZ-ter-KA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-22, 12:21   #32
Agniesia~
Raczkowanie
 
Avatar Agniesia~
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Ciesze sie, ze moglam pomoc
Pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!
__________________
Oto jest miłość. Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,
a okazuje się,że czekali na siebie całe życie.
Agniesia~ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-24, 22:50   #33
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Proszę bardzo
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 18:04   #34
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Smile Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez Atoska
Pytanie kieruje sszczegolnie do osob mieszkajacych w tym kraju. Zastanawiam sie czy jesli pojade tam na jakis czas na wakacje to w ogole moge pomarzyc zeby przywiezc sobie cos fajnego? I nie chodzi mi tutaj o pocztówki;P

Juz czytalam w ktoryms temacie ze ciuszki sa tam okropnie drogie (jak na nasza kieszen). A w lumpeksach? Takze?
Czy tam wszystko jest tak okropnie drogie?

Chcialabym wiedziec jak to tam jest szczegoolnie w okolicach LONDYNU.
prosze o odpowiedz;*

bylam w Londynie i to wcale nie prawda ze ciuchy sa drogie z reszta zalezy co dla kogo znaczy drogie, ale to swoja droga nie czytalam watku wiec nie wiem czy dziewczyny wspominaly np. o takim sklepie jak np. PRAIMARK(chyba literki poprzekrecalam,ale cos bardzo podobnego ). Ciuszki mozna kupic tam na prawde bardzo fajne, a czasami w smiesznej cenie (np. t-shirt za 2funciaki). Polecam tez sklepik z ciuchami za 5 funtow!!! obkupilam sie tam na prawde w swietne ciuchy m.in kurtke (jesienna), kurteczke na wiosne, bluzeczki..itp. i co najwazniejsze ciuchy, moze nie wszystkie ale wiekszosc przypadla mi bardziej do gustu niz te, ktore sa u nas za ta cene. Bez porownania


pzdr
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 18:10   #35
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

podpinam sie pod watek, bo sama w najblizszym czasie wyjezdzam do Anglii i takie informacje zawsze sie przydadza
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-29, 18:22   #36
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Ja co prawda nie z Anglii, bo ze Szkocji, ale sklepy te same wiec sie podpinam. Proponuje Primark, ciuchy bardzo tanie w granicach 3-5 Ł do tego mozna kupic bielizne na promocjach nawet za 50 p, tanie torebki i np. zestaw skarpetek za 1 Ł
W H&M tez sa tanie ciuchy, np. kostium kapielowy mozna upolowac za 6 Ł.
Butki sa tanie w Priceless - klapeczki po 4 Ł.
A sportowe ciuszki np. halowki, czy koszulki w sport socker
Perfumy sa strasznie tanie Za buteleczke srednio placi sie 20 - 22 Ł wiec okolo 120-140 zł. za 50 ml. W Bootsie lub w Perfumes - ale nie wiem czy jest ten sklep tez w Anglii, pewnie tak
Bizuteria to Accessories - kolczyki w granicach 2-3 Ł [ na promocji ]
Czasem na promocjach mozna upolowac fajne ciuszki u Dorothy Perkins np- na ramiaczkach za 3 Ł
Nie pamietam co tam jeszcze, ale ja sie zaopatruje w tych sklepikach

EDIT: przypomnialo mi sie i dopisuje TKMaxx - tanie ciuchy sprowadzane ze stanow Mozna kupic praktycznie wszytsko z garderoby za przyzwoita cene
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...


Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2006-05-29 o 20:45
magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 12:48   #37
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

dziewczyny, a gdzie można kupić buty Faith i w jakim sa przedziale cenowym mniej więcej?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-30, 14:52   #38
aanukaa
Raczkowanie
 
Avatar aanukaa
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 462
GG do aanukaa
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

a kiedy dokładnie w Anglii jest sezon na wyprzedaże?? wybieram się tam 1 lipca na dwa miesiące i zastanawiam się czy na jakieś wyprzedaże się już załapie...
__________________

Nasz najpiękniejszy dzień - 14.08.2010


aanukaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-30, 23:57   #39
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Bizuteria to Accessories - kolczyki w granicach 2-3 Ł [ na promocji ]
pracuje na part-time w Accessorize w czasie wyprzedaży starej kolekcji faktycznie ceny są dużo niższe, ale normalnie moim zdaniem są lekko przesadzone. W H&M, Clarksie,Primarku, Crispie,Oasisie itp.... też można kupić fajne dodatki ale po tańszych cenach. Tylko to tak między nami hehehehe bo robie antyreklame swojej firmie
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 00:04   #40
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez magdziaS
przypomnialo mi sie i dopisuje TKMaxx - tanie ciuchy sprowadzane ze stanow Mozna kupic praktycznie wszytsko z garderoby za przyzwoita cene
i teraz mój edit:
w TK Maxx-ie , UWAGA - mój rekord to 4 godziny buszowania :/ jestem uzależniona od tego sklepu. Bielizna Calvina Kleina za grosze, dżinsy Diesla i Tommy Hilfigera za 30f, o butach nie wspomne, torebki - diesel, Ralph Lauren, DKNY juz od 20funtów.Okulary słoneczne, t-shirty...wrrrrrrrr. Moja ostatnia zdobycz to torebka z Diesla za 13f którą w sklepie w Polsce widziałam za 530zł. Świetne firmy za normalne ceny..mogłabym napisać tu mały referat pod tytułem "dlaczego jestem uzależniona od TK Maxx-a"
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 00:19   #41
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez AniaWila
i teraz mój edit:
w TK Maxx-ie , UWAGA - mój rekord to 4 godziny buszowania :/ jestem uzależniona od tego sklepu. Bielizna Calvina Kleina za grosze, dżinsy Diesla i Tommy Hilfigera za 30f, o butach nie wspomne, torebki - diesel, Ralph Lauren, DKNY juz od 20funtów.Okulary słoneczne, t-shirty...wrrrrrrrr. Moja ostatnia zdobycz to torebka z Diesla za 13f którą w sklepie w Polsce widziałam za 530zł. Świetne firmy za normalne ceny..mogłabym napisać tu mały referat pod tytułem "dlaczego jestem uzależniona od TK Maxx-a"
dobrze wiedzieć Zastanawiam sie tylko, czy ten sklep będzie w Manchesterze albo Leeds?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-31, 09:36   #42
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
dobrze wiedzieć Zastanawiam sie tylko, czy ten sklep będzie w Manchesterze albo Leeds?
Na pewno jest Sa to popularne sklepy Podaje link do strony z kontaktem, tam zobaczysz ze sa 4 sklepy w Manchesterze i dwa w Leeds

Edit: zapomnialam linka
http://www.tkmaxx.com/contact_us.asp
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 13:50   #43
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez AniaWila
i teraz mój edit:
w TK Maxx-ie , UWAGA - mój rekord to 4 godziny buszowania :/ jestem uzależniona od tego sklepu. Bielizna Calvina Kleina za grosze, dżinsy Diesla i Tommy Hilfigera za 30f, o butach nie wspomne, torebki - diesel, Ralph Lauren, DKNY juz od 20funtów.Okulary słoneczne, t-shirty...wrrrrrrrr. Moja ostatnia zdobycz to torebka z Diesla za 13f którą w sklepie w Polsce widziałam za 530zł. Świetne firmy za normalne ceny..mogłabym napisać tu mały referat pod tytułem "dlaczego jestem uzależniona od TK Maxx-a"

jest w ipswich
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 14:11   #44
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez magdziaS
Na pewno jest Sa to popularne sklepy Podaje link do strony z kontaktem, tam zobaczysz ze sa 4 sklepy w Manchesterze i dwa w Leeds

Edit: zapomnialam linka
http://www.tkmaxx.com/contact_us.asp
u mnie też jest!!! Dzięki Madziu!
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 15:32   #45
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
u mnie też jest!!! Dzięki Madziu!
Nie ma sprawy, Zawsze do uslug
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 16:29   #46
nobilistka
Raczkowanie
 
Avatar nobilistka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 225
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
dziewczyny, a gdzie można kupić buty Faith i w jakim sa przedziale cenowym mniej więcej?
w Londynie <pisze o Londynie bo tu mieszkam, ale w innym miastach na pewno tez beda> znajdziesz kilka sklepów Faith...ceny sa rozne od 20-80 a nawet 100 funtow...ale w czasie wyprzedarzy mozna kupic o polowe taniej. ja za swoje kozaki w przecienie dalam 45funtow a normalnie kosztowaly 80. ogolnie zajrzyj na ich strone http://www.faith.co.uk/
nobilistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-31, 17:00   #47
AniaWila
BAN stały
 
Avatar AniaWila
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 638
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

widze, że niezłą zajawke Wam zrobiłam na TK Maxa i słusznie
dzisiaj biegiem, bo biegiem ( ale tego sklepu nigdy nie omine hyhyh) wpadłam i złowiłam świetną zieloną bluzke z Billabonga za 6,99, jest ona na ramiączkach, z przodu niby zwyczajna, z ładnym zielonym haftem a z tyłu jest świetnie wykrojona, tak oryginalnie , sweterek Daniela Hetchera dla mojego chłopa za 13f i czerwone stringi Tomyego Hilfigera za 3f!. Co do Faith-a tez sie zgodze - fajne ciuszki. Polecam jeszcze Krisp. www.krisp.co.uk
AniaWila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 20:46   #48
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez AniaWila
widze, że niezłą zajawke Wam zrobiłam na TK Maxa i słusznie
dzisiaj biegiem, bo biegiem ( ale tego sklepu nigdy nie omine hyhyh) wpadłam i złowiłam świetną zieloną bluzke z Billabonga za 6,99, jest ona na ramiączkach, z przodu niby zwyczajna, z ładnym zielonym haftem a z tyłu jest świetnie wykrojona, tak oryginalnie , sweterek Daniela Hetchera dla mojego chłopa za 13f i czerwone stringi Tomyego Hilfigera za 3f!. Co do Faith-a tez sie zgodze - fajne ciuszki. Polecam jeszcze Krisp. www.krisp.co.uk
ee kripsa nie ma
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 20:02   #49
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

no wiec.. juz jestem po wiec moze cos napisze o cenach- moze przyda sie wizazanką.

zaczne moze od new looka. Ciuszki swietne cenyy nawet nawet. bez promocji jak na polska kieszen to droga ale jak juz przychodzi wielkie sale to ahh w new looku co jakis czas - praktycznie codziennie cos jest na przecenie wiec napewno da sie znalezc cos dla siebie. Bluzeczki nawet poo 3 funty bluzy po 5, juz takie fajne trencze widzialam po 10f.Torebki 3-5. Buciki 3,5-15 funtow. Dodatki typu opaski portfele korale 1-5f. I LOVE NEW LOOK ))) warto tam naprawde pogrzebac- szczegolnie przy bucikach!!

Nastepna rzecz to oczywiscie primark. Jak dla mnie super miejsce. Co prawda wiele rzeczy nie za bardzo ladnych:P ale kazdy znajdzie cos dla siebie. Duzymatutem jest wybor fajnych majkteczek, bokserek itd po 1-2 funciki. Naprawde duzy i fajny wybor. Kompleciki do spania np 3 funty.Torebki od 1,2 (takie szmaciane wiecie jakie;P) przez 3, 4 i 6 funtow.Drozszych nie widzialam ale pewnie sa. Buciki sa po 4-6 funorw(baleriny) a takie juz bardziejwybajerowane (choc nie koniecznie ladne:P) po 10-15f.n Japoneczki takie ladniutkie po 2 funciki.


i np..: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1148927167 4 f
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1148927167 3 f
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1148927167 4 f
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1148927167 3 f (swuetnie sie nosi!!)
i wspominane wczeej japonki http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1148927219 2 f tez rewelacyjne.


Co do tego tkmaxxa to na polska kieszen sa tam ceny nie za niskie)) owszem- na angielksie wydatki bardzo tanio ale na polskie polecam bardziej new looka, primark i ew. select.

Reszta sklepow typu river island, gap itd.. no jak na polskie zarobki ceny kolosalne Jesli ktos jedzie do pracy tam to napewno nie bedzie sie mawil o niedobor ciuchow:P:P


i to tyle o ciuchac generalnie rzecz biorac szukajcie a znajdziecie:P


Co do innych rzeczy .. JEDZENIA to taniutko. Za 1 funta np kupi sie duza pizze wiec za funcika mozna pojesc generalnie wszytsko w miare tanie. A juz patrzac na ang zarobki to raj poprostu...

pozdrawiam
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 09:22   #50
traci
Wtajemniczenie
 
Avatar traci
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Chocolate Factory
Wiadomości: 2 761
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
dobrze wiedzieć Zastanawiam sie tylko, czy ten sklep będzie w Manchesterze albo Leeds?
Tk Maxx jest w samym centrum , musisz wejsc do Primark i w primark sa schody w dol i tam wlasnie jest Tk.Jest jeszcze kilka w centrum Fort na Cheetam Hill i w takim centrum handlowym w Salford
traci jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 10:57   #51
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez Atoska
no wiec.. juz jestem po wiec moze cos napisze o cenach- moze przyda sie wizazanką.

zaczne moze od new looka. Ciuszki swietne cenyy nawet nawet. bez promocji jak na polska kieszen to droga ale jak juz przychodzi wielkie sale to ahh w new looku co jakis czas - praktycznie codziennie cos jest na przecenie wiec napewno da sie znalezc cos dla siebie. Bluzeczki nawet poo 3 funty bluzy po 5, juz takie fajne trencze widzialam po 10f.Torebki 3-5. Buciki 3,5-15 funtow. Dodatki typu opaski portfele korale 1-5f. I LOVE NEW LOOK ))) warto tam naprawde pogrzebac- szczegolnie przy bucikach!!

Nastepna rzecz to oczywiscie primark. Jak dla mnie super miejsce. Co prawda wiele rzeczy nie za bardzo ladnych:P ale kazdy znajdzie cos dla siebie. Duzymatutem jest wybor fajnych majkteczek, bokserek itd po 1-2 funciki. Naprawde duzy i fajny wybor. Kompleciki do spania np 3 funty.Torebki od 1,2 (takie szmaciane wiecie jakie;P) przez 3, 4 i 6 funtow.Drozszych nie widzialam ale pewnie sa. Buciki sa po 4-6 funorw(baleriny) a takie juz bardziejwybajerowane (choc nie koniecznie ladne:P) po 10-15f.n Japoneczki takie ladniutkie po 2 funciki.


i np..: http://www.wizaz.pl/forum/attachment...9&d=1148927167 4 f
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...1&d=1148927167 3 f
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1148927167 4 f
http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1148927167 3 f (swuetnie sie nosi!!)
i wspominane wczeej japonki http://www.wizaz.pl/forum/attachment...3&d=1148927219 2 f tez rewelacyjne.


Co do tego tkmaxxa to na polska kieszen sa tam ceny nie za niskie)) owszem- na angielksie wydatki bardzo tanio ale na polskie polecam bardziej new looka, primark i ew. select.

Reszta sklepow typu river island, gap itd.. no jak na polskie zarobki ceny kolosalne Jesli ktos jedzie do pracy tam to napewno nie bedzie sie mawil o niedobor ciuchow:P:P


i to tyle o ciuchac generalnie rzecz biorac szukajcie a znajdziecie:P


Co do innych rzeczy .. JEDZENIA to taniutko. Za 1 funta np kupi sie duza pizze wiec za funcika mozna pojesc generalnie wszytsko w miare tanie. A juz patrzac na ang zarobki to raj poprostu...

pozdrawiam
Atosko ślicznie Ci dziękuję za odpowiedź wnioskuje że moge mieć nadzieje na zakup fajnych dodatków juz się nie moge doczekać zakupów

czy wiesz może jeszcze gdzie jest Primark w Londynie ????
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 14:42   #52
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

http://www.primark.co.uk/locator1.shtml tu jest lista sklepow a calej angli. Z tego co wuiem w londynie nie ma , ale luknij
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:33   #53
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

jesli chodzi o tanie kolczyki, opaski i inne akcesoria tego typu, to polecam claire's dziz kupilam sobie tam trzy pary kolczykow, kazda za 1 funta
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:45   #54
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez Atoska
http://www.primark.co.uk/locator1.shtml tu jest lista sklepow a calej angli. Z tego co wuiem w londynie nie ma , ale luknij
W Londynie Primark jest:

180/190 Lewisham High Street
London
SE13 6AA

oraz:
51 High Street North
Eastham
London
E6 1HZ

i:
Kings Mall Shopping Centre
King Street
London
W6 9JU


I na pewno gdzies jeszcze, tylko juz nie pamietam gdzie
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 21:48   #55
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez lilithin
jesli chodzi o tanie kolczyki, opaski i inne akcesoria tego typu, to polecam claire's dziz kupilam sobie tam trzy pary kolczykow, kazda za 1 funta
A to okazja
Rowniez polecam ten sklep, chociaz jeszcze nie upolowalam tam takiej promocji
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 22:25   #56
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

mogłybyście podpowiedzieć mi gdzie kupię perfumy trussardi skin w niskiej cenie ? Niedługo się wybieram do Londyu więc muszę przygotować listę zakupów
P.S. w primarku nakupiłam sobie trochę rzeczy będąc tam w grudniu (m.in. bluzeczkę za 2 Ł - super do prania, żadne plamy nie zostają, spodnie dresowe - ale śliczne za 3 Ł ) uwielbiam sale - 50%, 70% A w matalanie kupiłam sobie super torebeczkę która kosztowała 7 Ł ale nie wiedziałam czy nie przyda mi się kasa (to była moja końcówka pieniędzy ) więc odłożyłam ją i później ja już mam jechać do Polski, idę do matalana a tam - 50% i torebka za 3,5 Ł . A teraz chciałam perfumki w/w ale nie znam żadnych sklepów perfumowych (tym bardziej tanich ).
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-05, 22:34   #57
lilithin
Wtajemniczenie
 
Avatar lilithin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 534
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez magdziaS
A to okazja
Rowniez polecam ten sklep, chociaz jeszcze nie upolowalam tam takiej promocji
to przejdz sie tam w ciagu najblizszych dni, bo wyprzedaz jest byla tez promocja 3 za 2. musze przyznac, ze troche sie nagrzebalam, rozne kolczyki wisialy na jednym haczyku, ogolnie panowal niezly balagan, ale to chyba zalezy od pracownikow, bo bylam dzis w dwoch claire's i wlasnie w jednym totalny chaos, a w drugim wszystko ladnie uporzadkowane
lilithin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 10:23   #58
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez lilithin
to przejdz sie tam w ciagu najblizszych dni, bo wyprzedaz jest byla tez promocja 3 za 2. musze przyznac, ze troche sie nagrzebalam, rozne kolczyki wisialy na jednym haczyku, ogolnie panowal niezly balagan, ale to chyba zalezy od pracownikow, bo bylam dzis w dwoch claire's i wlasnie w jednym totalny chaos, a w drugim wszystko ladnie uporzadkowane
Zawsze wydawalo mi sie, ze ten sklep jest drogi i wolalam accessorize, choc dopiero tam jest balagan Teraz chwilowo jestem na "urlopie" w Polsce, wracam do UK 22 sierpnia, mam nadzieje, ze beda jeszcze promocje W kazdym razie ostatnio jest pelno promocji w Boots tylko do konca sierpnia

Z trussardi moze byc ciezko, bo nie ma ich ani w Boots, ani w The perfumes shop
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-06, 15:34   #59
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

Cytat:
Napisane przez magdziaS
(...)
Z trussardi moze byc ciezko, bo nie ma ich ani w Boots, ani w The perfumes shop
a może ktoś ma jakiś sklepik z trussardi "zatajony"? proszę o podanie go tutaj
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-25, 20:55   #60
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Coś taniego w Anglii?!?

mieszkajac dwa lata w uk moge powiedziec ze jak w primarku mozna trafic na buble, tak naprawde czasem sie zdarza cos super za smieszna cene

starsznie zaluje ze zamkneli mi outlet mexx'a, bo i ja i konkubent obkupowalismy sie tam za grosze, dzinsy np 5 f

musze poszukac innego

tez kocham tkmaxxa, szczegolnie z rzeczami do domu i dla dzieci. no i buty
katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:18.