Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! - Strona 69 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-09-27, 20:20   #2041
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Nie martw się, wielu rzeczy nie piszę, także i tej dzięki której zmieniłam o nim zdanie.

Tak, kryć bo nie byłam jedyną osobą wykorzystaną w takim celu przez niego.

A prywatną korespondencję pokazałam sama, po to by moje słowa miały pokrycie i odzwierciedlenie dlaczego to zrobiłam. Jak mam dowody na pokrycie swoich słów toje pokazuję.
Bo że zrobiłam źle zamieszczając jego teorie, to wiem sama.
jakby się uprzeć to to są marne dowody bo to nie są print screeny... ale wiesz że ja tylko czepiam się szczegółow a tak na prawdę cię rozumię?

---------- Dopisano o 21:20 ---------- Poprzedni post napisano o 21:19 ----------

Cytat:
Napisane przez klaustrofobia007 Pokaż wiadomość
nie da sie czytac tego watku, jezeli nagly masowy powrót zbanowanych osob mial na celu zamkniecie tego watku to mysle ze juz prawie, prawie

przykre

a swoja droga to co jest? wizaz zaniemógl ostatnio? kiedys bylo nie do pomyslenia, zeby klony chociazby dwa dni mogly cieszyc sie "nowa wolnoscia" a teraz? nie moge sie połapac kto jest czyim kolonem ale sami w swoich wypowiedziach sie przyznaja wiec...
... więc mają dowody

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2010-09-27 o 20:25
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:23   #2042
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Odpowiem tylko raz - gdy chodziło o życie Iwony to był moment tego oszusta który przez pięć dni zwodził matkę - uczepiliśmy się tego jak tonący brzytwy a ze było wyciszenie sprawy dla tego prosiłem ciebie żeby ją nagłośnić bo po aferze z ta pierwszą strona nie przypuszczałem że jak was poproszę to pomożecie .
Informacja ze Iwona żyje i jest przetrzymywana - wypłynęła od tego oszusta i dla tego chciałem żebyście zrobiły jak najwięcej szumu.
Na początku nie tylko ja dałem się na to nabrać.
Ale widać , że kiedy ja pisałem do ciebie o tym to nie potrafisz skojarzyć faktów kiedy to wydarzenie było - a tera z jakiś powodów wywlekasz wszystko co pod rękę ci się nawinie - Fakt nadajesz się do tego forum w sam raz ( JAK w tytule)
Pozdrawiam
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:27   #2043
ry-bcia
Zadomowienie
 
Avatar ry-bcia
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 182
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
Czy pamietacie moze jak nazywal sie klub w ktorym Iwona miala "osiemnastke?
niby mówi sie ze właśnie w Dream Clubie, ale dziewczyny na podstawie zdjęcia stwierdziły że chyba jednak nie tam
ry-bcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:27   #2044
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Odpowiem tylko raz - gdy chodziło o życie Iwony to był moment tego oszusta który przez pięć dni zwodził matkę - uczepiliśmy się tego jak tonący brzytwy a ze było wyciszenie sprawy dla tego prosiłem ciebie żeby ją nagłośnić bo po aferze z ta pierwszą strona nie przypuszczałem że jak was poproszę to pomożecie .
Informacja ze Iwona żyje i jest przetrzymywana - wypłynęła od tego oszusta i dla tego chciałem żebyście zrobiły jak najwięcej szumu.
Na początku nie tylko ja dałem się na to nabrać.
Ale widać , że kiedy ja pisałem do ciebie o tym to nie potrafisz skojarzyć faktów kiedy to wydarzenie było - a tera z jakiś powodów wywlekasz wszystko co pod rękę ci się nawinie - Fakt nadajesz się do tego forum w sam raz ( JAK w tytule)
Pozdrawiam
o jakim oszustwie mowa?
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:31   #2045
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
o jakim oszustwie mowa?
Oszusy chciał wyłudzic bodajże 10 tyś za informacje na temat zaginięcia Iwony,policja go złapała sprawa zakończona
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:31   #2046
thinktwice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 35
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Wiem, wiem, jestem tu nowa, ale wątek śledzę bardzo długo (tak jak i poprzednie). Wielkie halo że Kimi umieszczała info od Janusza? Chciała pomóc jak większość tutaj. I mimo tego że tak postąpiła jest dla mnie jedną z osób która pisze tu najrozsądniej. Przeprosiła, owszem, może przesadziła z umieszczaniem PW na forum, ale chyba lepiej się przyznać i napisać prawdę niż siać ferment do końca. Jak to się mawia "lepiej późno niż wcale".

A swoją drogą skoro Kimi nazywana jest manipulatorką to jak można nazwać Janusza? Wysługuje się innymi, jego informacje nie pokrywają się z tym co później pisze GW (a swoją drogą wywiad uważam za przesadzony jak większość artykułów tej gazety - czysta komercja, byle więcej czytelników) i snuje dziwne teorie które z dnia na dzień stają się raz za razem coraz bardziej abstrakcyjne. No ale cóż, jego nie powinno się czepiać, bo to przyjaciel rodziny?

Mój post nie ma na celu obrażania kogokolwiek, ale nie widzę sensu najeżdżania na dziewczynę, za to że się przyznała (a uważam że spodziewała się "linczu"). Z jednej strony źle zrobiła, ale z drugiej chyba lepiej się się zreflektowała teraz niż do końca mielibyśmy nie poznać prawdy?

Tyle ode mnie, pozdrawiam.
__________________
Dziobaki górą!
thinktwice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:32   #2047
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
o jakim oszustwie mowa?
o oszuście który zadzwonił do matki Iwony i powiedział ze wie że Iwona żyje i powie jej gdzie jest - 5 dni ja zwodził aż policja go przymknęła
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 20:35   #2048
bezuczuciowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 261
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

trzeba wiedzieć o co się walczy, a nie przeciwko czemu.
__________________
Powiedziałeś, że nie wierzysz w uczucia,
później zawiązałeś mi szalik, żebym się nie przeziębiła.
bezuczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:37   #2049
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez thinktwice Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, jestem tu nowa, ale wątek śledzę bardzo długo (tak jak i poprzednie). Wielkie halo że Kimi umieszczała info od Janusza? Chciała pomóc jak większość tutaj. I mimo tego że tak postąpiła jest dla mnie jedną z osób która pisze tu najrozsądniej. Przeprosiła, owszem, może przesadziła z umieszczaniem PW na forum, ale chyba lepiej się przyznać i napisać prawdę niż siać ferment do końca. Jak to się mawia "lepiej późno niż wcale".

A swoją drogą skoro Kimi nazywana jest manipulatorką to jak można nazwać Janusza? Wysługuje się innymi, jego informacje nie pokrywają się z tym co później pisze GW (a swoją drogą wywiad uważam za przesadzony jak większość artykułów tej gazety - czysta komercja, byle więcej czytelników) i snuje dziwne teorie które z dnia na dzień stają się raz za razem coraz bardziej abstrakcyjne. No ale cóż, jego nie powinno się czepiać, bo to przyjaciel rodziny?

Mój post nie ma na celu obrażania kogokolwiek, ale nie widzę sensu najeżdżania na dziewczynę, za to że się przyznała (a uważam że spodziewała się "linczu"). Z jednej strony źle zrobiła, ale z drugiej chyba lepiej się się zreflektowała teraz niż do końca mielibyśmy nie poznać prawdy?

Tyle ode mnie, pozdrawiam.
Nigdy się nie wysługiwałem tylko prosiłem o pomoc - a tym bardziej jak ktoś pisał do mnie zapytania na priv . Nie osądzam nikogo jakie ma motywy działania - moim motywem jest jedynie wyjaśnienie sprawy a nie chęć sensacji . Co do artykułu to uważam ze jego sens jest dobry choć po pierwsze nie autoryzowany , i około 80% to nie są nasze przemyślenia .
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:39   #2050
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Odpowiem tylko raz - gdy chodziło o życie Iwony to był moment tego oszusta który przez pięć dni zwodził matkę - uczepiliśmy się tego jak tonący brzytwy a ze było wyciszenie sprawy dla tego prosiłem ciebie żeby ją nagłośnić bo po aferze z ta pierwszą strona nie przypuszczałem że jak was poproszę to pomożecie .
Informacja ze Iwona żyje i jest przetrzymywana - wypłynęła od tego oszusta i dla tego chciałem żebyście zrobiły jak najwięcej szumu.
Na początku nie tylko ja dałem się na to nabrać.
Ale widać , że kiedy ja pisałem do ciebie o tym to nie potrafisz skojarzyć faktów kiedy to wydarzenie było - a tera z jakiś powodów wywlekasz wszystko co pod rękę ci się nawinie - Fakt nadajesz się do tego forum w sam raz ( JAK w tytule)
Pozdrawiam
Tak, tak,łoś się wyłamał, nie uznaje Januszka za Boga, to można już obrażac,nie?
A takie słodkie pw mi wysyłałes z pochlebstwami
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:41   #2051
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez thinktwice Pokaż wiadomość
Wiem, wiem, jestem tu nowa, ale wątek śledzę bardzo długo (tak jak i poprzednie). Wielkie halo że Kimi umieszczała info od Janusza? Chciała pomóc jak większość tutaj. I mimo tego że tak postąpiła jest dla mnie jedną z osób która pisze tu najrozsądniej. Przeprosiła, owszem, może przesadziła z umieszczaniem PW na forum, ale chyba lepiej się przyznać i napisać prawdę niż siać ferment do końca. Jak to się mawia "lepiej późno niż wcale".

A swoją drogą skoro Kimi nazywana jest manipulatorką to jak można nazwać Janusza? Wysługuje się innymi, jego informacje nie pokrywają się z tym co później pisze GW (a swoją drogą wywiad uważam za przesadzony jak większość artykułów tej gazety - czysta komercja, byle więcej czytelników) i snuje dziwne teorie które z dnia na dzień stają się raz za razem coraz bardziej abstrakcyjne. No ale cóż, jego nie powinno się czepiać, bo to przyjaciel rodziny?

Mój post nie ma na celu obrażania kogokolwiek, ale nie widzę sensu najeżdżania na dziewczynę, za to że się przyznała (a uważam że spodziewała się "linczu"). Z jednej strony źle zrobiła, ale z drugiej chyba lepiej się się zreflektowała teraz niż do końca mielibyśmy nie poznać prawdy?

Tyle ode mnie, pozdrawiam.
Też tak uważam.
Bardzo niewiele osób w jej sytuacji przyznałaby się i przeprosiło. I za to brawa dla Kikimiki

A co do Janusza to dla mnie coraz bardziej dziwne jest jego zachowanie. Pamiętam jak trzymał nas w napięciu we wtorek że ma jakieś nowe informacje, coś ważnego do przekazania nam. Wszyscy czekali na niego jak na szpilkach. Sama siedziałam tu i czekałam w napięciu do późnej nocy. Robson nawet minuty odliczał I co się okazało ? Ta bardzo ważna informacja to taka abyśmy chodziły do salonu Pani Iwonki
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.



Edytowane przez titina
Czas edycji: 2010-09-27 o 20:44
titina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 20:41   #2052
thinktwice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 35
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Janusz skoro chciałeś pomóc to dlaczego nie napisałeś tego sam? Tylko prosiłeś o to innych (z tego co na razie wyszło nie tylko Kimi). Dla mnie jak na razie marne usprawiedliwienie, chęć pomocy... A co do wywiadu z tego co pamiętam to sam wypowiadałeś się, że był tworzony wspólnie z mamą Iwony. Także wóz albo przewóz...
__________________
Dziobaki górą!
thinktwice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:43   #2053
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
Oszusy chciał wyłudzic bodajże 10 tyś za informacje na temat zaginięcia Iwony,policja go złapała sprawa zakończona
Tak może sprawa i wyjaśniona - choć różne są do tego opinie .
Ale teraz wyobraź sobie 5 długich dni pełnych nadziei i lęku - z jego wersji wynikało że boją się ją wywieźć bo sprawa była głośna .
No i trach tak zwane wyciszenie sprawy - stąd mój pomysł napisania o tym żeby rozruszać fora żeby było głośno - bo jeśli ją wywiozą ?

Do kogo miałem się zwrócić jak nie do osoby do której miałem pełne zaufanie .
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:43   #2054
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
Oszusy chciał wyłudzic bodajże 10 tyś za informacje na temat zaginięcia Iwony,policja go złapała sprawa zakończona
a to o tym pan janusz pisze... pamietam pamietam... ale nie skojarzylam jego zachowania z tym przekretem ;/
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:46   #2055
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Exclamation Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Nigdy się nie wysługiwałem tylko prosiłem o pomoc - a tym bardziej jak ktoś pisał do mnie zapytania na priv . Nie osądzam nikogo jakie ma motywy działania - moim motywem jest jedynie wyjaśnienie sprawy a nie chęć sensacji . Co do artykułu to uważam ze jego sens jest dobry choć po pierwsze nie autoryzowany , i około 80% to nie są nasze przemyślenia .
Co do tego to informuje tylko,że ja żadnych pw do Janusza pierwsza nie pisałam, nie wiem dlaczego mnie "wybrał".

Co do Twoich motywów - to czym są teorie o łóżku jak nie sensacjami? W jaki sposób one mają pomóc? W linczu na znajomych tak, ale Iwonie?

I dlaczego wysługujesz się innymi, a sam ich nie wklejasz?
Brak odwagi?

Stawiasz ludzi w niezręcznej sytuacji.
Jesteś związany z rodziną,każdy kto udziela się na forach jest przejęty sprawą. I każdy wierzy, że skoro przedstawicielrodziny pisze i prosi o pomoc to jest to ważne.
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:46   #2056
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Też tak uważam.
Bardzo niewiele osób w jej sytuacji przyznałaby się i przeprosiło. I za to brawa dla Kikimiki

A co do Janusza to dla mnie coraz bardziej dziwne jest jego zachowanie. Pamiętam jak trzymał nas w napięciu we wtorek że ma jakieś nowe informacje, coś ważnego do przekazania nam. Wszyscy czekali na niego jak na szpilkach. Sama siedziałam tu i czekałam w napięciu do późnej nocy. Robson nawet minuty odliczał I co się okazało ? Ta bardzo ważna informacja to taka abyśmy chodziły do salonu Pani Iwonki
pamiętam pamiętam.... co do samego salonu nic nie mam, ale to trzymanie nas w niepewności było super pamiętam jak już ludzie pisali, że pewnie znaleźli Iwonę
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:47   #2057
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez thinktwice Pokaż wiadomość
Janusz skoro chciałeś pomóc to dlaczego nie napisałeś tego sam? Tylko prosiłeś o to innych (z tego co na razie wyszło nie tylko Kimi). Dla mnie jak na razie marne usprawiedliwienie, chęć pomocy... A co do wywiadu z tego co pamiętam to sam wypowiadałeś się, że był tworzony wspólnie z mamą Iwony. Także wóz albo przewóz...
To było tuż po aferze z poprzednią strona gdzie zresztą na wizaż dostałem bana - nasza dopiero zaczynała działać - a sama wiesz z postów Titiny że poczuły się dziewczyny dotknięte do dzisiaj mi to wypomina a wtedy na świeżo ? mój błąd
Po prostu zwróciłem się do was po przez osobę trzecią Może nie powinienem? może ale nikt nie jest doskonały i przewidujący .

Wywiad - luźna rozmowa przy herbacie na temat sprawy - wydawało mi się że to będzie o internautach i ich zaangażowaniu bo o tym ja mówiłem , o naszym dochodzeniu i o forach na których to się dzieje . Mówiliśmy o hipotezach i podejrzeniach . Dla tego napisałem tez że o forumowiczach będzie ten artykuł- no i się pomyliłem . Ale artykuł dalej uważam ma podstawy oparte na faktach które toczyły się w koło pewnej osoby.

Edytowane przez Janusz_G
Czas edycji: 2010-09-27 o 20:54
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:49   #2058
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Tak może sprawa i wyjaśniona - choć różne są do tego opinie .
Ale teraz wyobraź sobie 5 długich dni pełnych nadziei i lęku - z jego wersji wynikało że boją się ją wywieźć bo sprawa była głośna .
No i trach tak zwane wyciszenie sprawy - stąd mój pomysł napisania o tym żeby rozruszać fora żeby było głośno - bo jeśli ją wywiozą ?

Do kogo miałem się zwrócić jak nie do osoby do której miałem pełne zaufanie .
Janusz zacznijmy od tego że 1 teorię dostałam jeszcze w sierpniu - więc nie pisz że to zaczęło sie od długich nocy pełnych niepokju

I przed banem na wizażu też się zaczeło

Edytowane przez Kimikika
Czas edycji: 2010-09-27 o 20:51
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:50   #2059
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
Nigdy się nie wysługiwałem tylko prosiłem o pomoc - a tym bardziej jak ktoś pisał do mnie zapytania na priv . Nie osądzam nikogo jakie ma motywy działania - moim motywem jest jedynie wyjaśnienie sprawy a nie chęć sensacji . Co do artykułu to uważam ze jego sens jest dobry choć po pierwsze nie autoryzowany , i około 80% to nie są nasze przemyślenia .
To ktore 20 procent to Wasze przemyslenia?
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-27, 20:56   #2060
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

nigdy bym nie przypuszczała, że ta sytuacja tak się rozwinie. aż nie wiem jak to wszystko skomentować, bo od paru dni tylko czytam wątek i aż za głowę się łapię.
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:57   #2061
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Kimikika Pokaż wiadomość
Co do tego to informuje tylko,że ja żadnych pw do Janusza pierwsza nie pisałam, nie wiem dlaczego mnie "wybrał".

Co do Twoich motywów - to czym są teorie o łóżku jak nie sensacjami? W jaki sposób one mają pomóc? W linczu na znajomych tak, ale Iwonie?

I dlaczego wysługujesz się innymi, a sam ich nie wklejasz?
Brak odwagi?

Stawiasz ludzi w niezręcznej sytuacji.
Jesteś związany z rodziną,każdy kto udziela się na forach jest przejęty sprawą. I każdy wierzy, że skoro przedstawicielrodziny pisze i prosi o pomoc to jest to ważne.
przykro mi to powiedzieć ale zupełnie przekręcasz moje intencje .
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 20:58   #2062
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

ja do połowy nie wiem o co chodzi
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:00   #2063
Kimikika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 545
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
przykro mi to powiedzieć ale zupełnie przekręcasz moje intencje .
to napisz jakie są twoje intencje.

W czym pomoże snucie teorii o znajomych.

I dlaczego prosiłeś o pomoc innych a nie wklejałeś sam swoich teorii?
Kimikika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:00   #2064
thinktwice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 35
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Poczuły się dotknięte, widać miały powód. Dla mnie tak czy inaczej nielogiczne. Tym bardziej że teoria nie była jedna a trzy i to w różnych odstępach czasowych, także ban też Cię nie usprawiedliwia. A to że człowiek nie jest nieomylny? Racja, szkoda tylko że w tak ważnej sprawie przez takie "błahe" błędy wszystko się sypie. O artykule w GW nie wspomnę, bo takimi "akcjami" tylko odstrasza się ludzi a nie przyciąga. Nie bronię Pawła, ale ten artykuł był tak napisany że każdy "prosty Polaczek" zrozumie że to on jest podejrzany, a co za tym idzie już społeczeństwo wyda "swój" wyrok (a niestety często przez takie coś chłopak może mieć ciężko).

Tak czy inaczej mam nadzieję że Iwona się znajdzie (jak większość tutaj), oby jak najszybciej.
__________________
Dziobaki górą!

Edytowane przez thinktwice
Czas edycji: 2010-09-27 o 21:02
thinktwice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:01   #2065
Janusz_G
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 360
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez westlondon Pokaż wiadomość
To ktore 20 procent to Wasze przemyslenia?

To że nie możemy się doprosić informacji co było powodem kłótni - a coś było na rzeczy tym bardziej ze każde z osobna co innego mówiło na początku .
Policja też nie wie co było powodem kłótni
Rutkowski nie wie
My nie wiemy
Czy to jest ok ze zataja się informację
a może ona właśnie pomogła by w rozwikłaniu sprawy ?

I może wtedy okazało by się że ktoś trzeci który słuchał rozmowy jest w to zamieszany .

Ale dalej będę twierdził że sedno sprawy jest w kłótni .

Jeszcze jedno gdy pisałem o pomoc , nie mogłem napisać wprost - wybrałem osobę najbardziej godną zaufania bo jeśli ktoś by czytał forum z tych ludzi mógłbym tylko zaszkodzić sprawie .
Czyli tak nie mówić o co chodzi a nagłośnić - jak to zrobić ?
I tak było z wieloma sprawami jest sygnał o czymś lub o kimś potrzebujemy pomocy - tak jak w wypadku telefonu no i trzeba reagować natychmiast . Przyznam się nie zawsze to wychodzi .
Bardzo się cieszę że pewne role przejęła kancelaria prawna - teraz jestem zwolniony z obowiązku
informowania o czymkolwiek - zajmą się tym fachowcy . Moja rola w pewnym sensie się już skończyła . Forum oficjalne prowadzi człowiek godny zaufania . każdy znalazł swoje miejsce - a ja po prostu muszę odpocząć.
Jeśli wprowadziłem kogokolwiek w błąd lub byłem nieuprzejmy to serdecznie przepraszam .
Emocje i zaangażowanie nie zawsze idą w parze z logicznym myśleniem - a tego wam nie brakuje .
Co do tropu Londyńskiego hmmm - zostawię to już waszej inwencji .
Pozdrawiam z wyrazami szacunku Janusz

Edytowane przez Janusz_G
Czas edycji: 2010-09-27 o 21:22
Janusz_G jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:06   #2066
westlondon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 89
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez Janusz_G Pokaż wiadomość
To że nie możemy się doprosić informacji co było powodem kłótni - a coś było na rzeczy tym bardziej ze każde z osobna co innego mówiło na początku .
Policja też nie wie co było powodem kłótni
Rutkowski nie wie
My nie wiemy
Czy to jest ok ze zataja się informację
a może ona właśnie pomogła by w rozwikłaniu sprawy ?
Chcesz powiedziec, ze z calego atykulu, z ktorego autorami spedzilisci kilka godzin, jedynie zdanie, ze nie znacie powodu klotni wnalezy do Waszych przemyslen?
No a twierdzenie, ze sens artykulu jest dobry, jak sie ma do Waszych 20- procentowych przemyslen?
Janusz, wybacz ale to nie jest oficjalne forum i tu raczej malo jest dzieci neostrady.
westlondon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:07   #2067
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Ciężko jest przebrnąć przez te wszystkie strony,które powstały od dzisiejszego popołudnia..Ciężko dlatego bo naszpikowane są złośliwościami, a większość postów to osobiste wycieczki ciągnące sie od paru,ładnych dni. Na stronie 64 napisałam Jutro TVP2 godz.21:50 "Magazyn Ekspres Reporterów "-ma być o Iwonie,kilka stron później ktoś pyta:"..a kiedy ma być ten program? Jaki program?dzisiaj? aaa już był?nie,będzie jutro,nie dzisiaj był !..."(to nie jest dokładny cytat,chciałam przytoczyć tylko sens tych wypowiedzi)...Nie chodzi mi o to,że nie zapisaliście sobie tej wiadomości na lodówce,bo możliwe,że wcale nie będzie w tym programie ciekawych informacji,mam tylko nieodparte wrażenie,że tytuł wątku dalece odbiega od jego zawartości- i na odwrót,a jakieś informacjie dotyczące konkretnie zaginięcia Iwony,umykają i są spychane gdzieś na drugi tor,bo pierwsze skrzypce grają prywatne przepychanki między "nami"..Tak wiem to forum plotkowe i wolno,a jak się nie podoba to można się przenieść na oficjalne,ale ja lubię wizaż i lubię też czytać ten wątek ,ale ten sprzed kilku,kilkunastu dni....Wracając do "oficlanego" po przeczytaniu kilku ostatnich postów poczułam niesmak...
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:11   #2068
rilla900
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 243
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
Ciężko jest przebrnąć przez te wszystkie strony,które powstały od dzisiejszego popołudnia..Ciężko dlatego bo naszpikowane są złośliwościami, a większość postów to osobiste wycieczki ciągnące sie od paru,ładnych dni. Na stronie 64 napisałam Jutro TVP2 godz.21:50 "Magazyn Ekspres Reporterów "-ma być o Iwonie,kilka stron później ktoś pyta:"..a kiedy ma być ten program? Jaki program?dzisiaj? aaa już był?nie,będzie jutro,nie dzisiaj był !..."(to nie jest dokładny cytat,chciałam przytoczyć tylko sens tych wypowiedzi)...Nie chodzi mi o to,że nie zapisaliście sobie tej wiadomości na lodówce,bo możliwe,że wcale nie będzie w tym programie ciekawych informacji,mam tylko nieodparte wrażenie,że tytuł wątku dalece odbiega od jego zawartości- i na odwrót,a jakieś informacjie dotyczące konkretnie zaginięcia Iwony,umykają i są spychane gdzieś na drugi tor,bo pierwsze skrzypce grają prywatne przepychanki między "nami"..Tak wiem to forum plotkowe i wolno,a jak się nie podoba to można się przenieść na oficjalne,ale ja lubię wizaż i lubię też czytać ten wątek ,ale ten sprzed kilku,kilkunastu dni....Wracając do "oficlanego" po przeczytaniu kilku ostatnich postów poczułam niesmak...
popieram!
podpisuję się pod tym postem.
rilla900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:14   #2069
kasica123
Zakorzenienie
 
Avatar kasica123
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Z krainy gdzie nie przestaje padać deszcz...
Wiadomości: 3 189
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
Ciężko jest przebrnąć przez te wszystkie strony,które powstały od dzisiejszego popołudnia..Ciężko dlatego bo naszpikowane są złośliwościami, a większość postów to osobiste wycieczki ciągnące sie od paru,ładnych dni. Na stronie 64 napisałam Jutro TVP2 godz.21:50 "Magazyn Ekspres Reporterów "-ma być o Iwonie,kilka stron później ktoś pyta:"..a kiedy ma być ten program? Jaki program?dzisiaj? aaa już był?nie,będzie jutro,nie dzisiaj był !..."(to nie jest dokładny cytat,chciałam przytoczyć tylko sens tych wypowiedzi)...Nie chodzi mi o to,że nie zapisaliście sobie tej wiadomości na lodówce,bo możliwe,że wcale nie będzie w tym programie ciekawych informacji,mam tylko nieodparte wrażenie,że tytuł wątku dalece odbiega od jego zawartości- i na odwrót,a jakieś informacjie dotyczące konkretnie zaginięcia Iwony,umykają i są spychane gdzieś na drugi tor,bo pierwsze skrzypce grają prywatne przepychanki między "nami"..Tak wiem to forum plotkowe i wolno,a jak się nie podoba to można się przenieść na oficjalne,ale ja lubię wizaż i lubię też czytać ten wątek ,ale ten sprzed kilku,kilkunastu dni....Wracając do "oficlanego" po przeczytaniu kilku ostatnich postów poczułam niesmak...

Aż mi się czytać nie chcę straszne to co się dzieję...Ja się nie udzielam, bo nie mam za wiele do zaoferowania,ale też staram się nie zaśmiecać wątku a widzę że tu dla co niektórych najważniejsze jest pokazanie kto ma więcej do powiedzenia...
__________________
Szczyt fantazji: polozyc sie w kaluży, wsadzic piórko w dupe i udawac żaglowke...
kasica123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-09-27, 21:16   #2070
muszynianka
Zakorzenienie
 
Avatar muszynianka
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 19 347
Dot.: Zaginęła Iwona z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!!

mam pomysł :P
może wątek informacyjny o postępach w śledztwie?
muszynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.