Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część VIII - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-29, 23:06   #1351
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
albo Iwonie podobał się Adrian,z którym tańczyła Adria (to chyba tylko Twoje przypuszczenia,co nie? bo nie kojarzę,aby gdzieś to było napisane,że tej nocy Adria bawiła się w klubie głównie z Adrianem).

Co do tej nieszczęsnej broni - można zrobić eksperyment,że ktoś z nas schowa sobie jakiś tajemniczy przedmiot pod bluzkę czy w kieszeń, zrobi zdjęcie i wstawi na forum. Mogę się założyć, że albo każdy widziałby coś innego,albo siła perswazji niektórych osób jest tak duża,że wszyscy uwierzyliby w jej wersję (np. titina widzi tam wieszak,więc na 100% melissa schowała pod bluzką wieszak ;P). Sądzę też,że efekt końcowy (czyli pokazanie dowodu na zdjęciu,co faktycznie było ukryte pod ubraniem) zaskoczyłby wielu i okazałoby się, że niekoniecznie ta rzecz była choć raz wymieniona.
Co do tego ze Iwonie musial podobac sie adrian zgadza sie, i z ta broia tez sie zgadzam
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 23:07   #1352
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

jasne,tylko,że P miał cholernie mało czasu na ukrycie ewentualnej zbrodnii, a inna osoba -której nie znamy(sprawca) miała czasu dużo więcej...ja tylko gdybam i absolutnie nie mam zamiaru przekonywac Ciebie,że to nie ON itp. bo przecież sama tego na 100% nie wiem, ale na 99% uważam,że nie zrobił Iwonie krzywdy...
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 23:14   #1353
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
brali go w obroty a potem aresztowali wiec co musialo byc na rzeczy ale skoro sie nie przyznal a ciala nie maja to nie moga go zamknac poki sie nie przyzna lub nie znajda niezbitych dowodow.
Nie aresztowali, tylko zatrzymali, to różnica.
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 23:16   #1354
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
brali go w obroty a potem aresztowali wiec co musialo byc na rzeczy ale skoro sie nie przyznal a ciala nie maja to nie moga go zamknac poki sie nie przyzna lub nie znajda niezbitych dowodow.
nie aresztowali a zatrzymali szukali podobno śladów krwi w samochodzie,przeszukiwali działke itp. i to jest pewnie dowód,że podejrzenia były konkretne,bo nie każdego z towarzystwa tak przetrzepali-chyba. Tak jak pisałam wczesniej,nie wykluczam "pośredniego" związku P z zaginięciem Iwony i tego,że wie więcej niz adria,kasia,mama iwony itd...
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 23:18   #1355
Patrycja.T
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 284
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Tak malo czasu nie mial. Rutek zaczal dzialac po tygodniu. Policja po 2 jesli dobrze pamietam. Po zatrudnieniu Rutka caly czas mu pomagal, nim zatrudniono Rutka to Pawel odbieral wszelkie info od ludzi przez jakis czas i do niego byl podany nr telefonu na plakatach, o czym wspominala mama Iwony.
Tak wiele dziwnych zbiegow okolicznosci jest dla mnie zwiazanych z Pawlem...
Podkreslam ze fakt ze nie odnaleziono jeszcze ciala moze byc tylko "wielkim fuksem" dla sprawy. Ale moze sie to cialo odnalezc. Tak jak odnalazlo sie cialo Patryka po jakis czasie. Czasami po wielu miesiacach od zbdrodni odnajduje sie cialo . Wiec wierze ze i tym razem cialo sie odnajdzie i uda sie sprawe rozwiazac.
Oczywiscie mowie o swoich domyslach i tez nie chce nikogo przekonywac.
Sadze jednak ze nie bez powodu Pawel zostal zatrzmany przez policje. Cos im musialo ostro nie grac.
Patrycja.T jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 23:25   #1356
anlaya
Zakorzenienie
 
Avatar anlaya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 3 146
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Wracająć do spostrzeżeń Pana Matkowskiego, które w większości są dość przekonujące i realistyczne, polemizowałabym jednak, że Ręcznik to zwykły menel. Owszem, idzie chwiejnym krokiem, a jak się jest pijanym, to trudno zgrywać arystokratę, stąd może ta "plebejskość" w ruchach :P Moim zdaniem facet jest dobrze ubrany, o ile tak to można określić, na pewno jest lekko "wczorajszy", ale nie określiłabym go jako menela. A gdyby pójść tym tropem, to co 35-letni facet robi sam na promenadzie? Można stworzyć profil psychologiczny pod tym kątem.
I jestem zdania, że prawdopodobieństwo, że na monitoringu uwieczniony został ktoś, kto zrobił Iwonie krzywdę, naprawdę jest niewielkie. A teorie o zorganizowanym, kosztownym spisku również nie brzmią realnie. Ale wszystko możliwe.
anlaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-29, 23:25   #1357
Melissa86
Zakorzenienie
 
Avatar Melissa86
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 5 899
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Ok uciekam spać.

I żeby nie było - ja też nie chcę nikogo przekonywać do mojej wersji (której chyba tak właściwie nie mam ;P). Ja po prostu lubię sobie rzeczowo podyskutować na argumenty. ;] Mam nadzieję,że nikt mi tego nie ma za złe.

Do wieczora.

P.S. Sorry za offtop, ale to dzisiaj śpimy godzinę dłużej czy jutro?? ;P Kiedy zegarki przestawiamy z 3 na 2?? ;>

EDIT: Ok już doczytałam,że jutro (czyli w nocy z soboty na niedzielę). Ajjj...miałam nadzieję,że to jednak dzisiaj. ;P

Zmiana czasu nastąpi w nocy z soboty na niedzielę - z 30 na 31 października 2010 roku. Przestawiamy wtedy zegarki z czasu letniego na zimowy, czyli o jedną godzinę wstecz. Zmiana czasu z letniego na zimowy w 2010 roku nastąpi w dokładnie w niedzielę nad ranem. Czas należy przestawić o godzinę do tyłu - z godz. 3:00 na godz. 2:00. W tę jedną noc o godzinę dłużej. Niedziela (31 października 2010 roku) będzie trwała 25 godzin.


Dobranoc wszystkim.

Edytowane przez Melissa86
Czas edycji: 2010-10-29 o 23:32
Melissa86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-29, 23:28   #1358
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
Tak malo czasu nie mial. Rutek zaczal dzialac po tygodniu. Policja po 2 jesli dobrze pamietam. Po zatrudnieniu Rutka caly czas mu pomagal, nim zatrudniono Rutka to Pawel odbieral wszelkie info od ludzi przez jakis czas i do niego byl podany nr telefonu na plakatach, o czym wspominala mama Iwony.
Tak wiele dziwnych zbiegow okolicznosci jest dla mnie zwiazanych z Pawlem...
Podkreslam ze fakt ze nie odnaleziono jeszcze ciala moze byc tylko "wielkim fuksem" dla sprawy. Ale moze sie to cialo odnalezc. Tak jak odnalazlo sie cialo Patryka po jakis czasie. Czasami po wielu miesiacach od zbdrodni odnajduje sie cialo . Wiec wierze ze i tym razem cialo sie odnajdzie i uda sie sprawe rozwiazac.
Oczywiscie mowie o swoich domyslach i tez nie chce nikogo przekonywac.
Sadze jednak ze nie bez powodu Pawel zostal zatrzmany przez policje. Cos im musialo ostro nie grac.
wiesz,mogli go "zatrzymać do wyjaśnienia"a, że działka była P, auto P, od 7 nie trzymał ciśnienia i wydzwaniał bo miał złe przeczucia,to on widział Iwonę po raz ostatni, jemu sie wyrywała,wybiegł z DC za wściekłą i pędzacą na bosaka Iwoną(niezła scena), to sprawiło,że wydał się bardziej podejrzany od reszty, a może coś jeszcze? Tego nie wiemy,ale mi sie wydaje,że on COŚ wie i to COŚ dużo by wyjaśniło...
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 07:35   #1359
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
wiesz,mogli go "zatrzymać do wyjaśnienia"a, że działka była P, auto P, od 7 nie trzymał ciśnienia i wydzwaniał bo miał złe przeczucia,to on widział Iwonę po raz ostatni, jemu sie wyrywała,wybiegł z DC za wściekłą i pędzacą na bosaka Iwoną(niezła scena), to sprawiło,że wydał się bardziej podejrzany od reszty, a może coś jeszcze? Tego nie wiemy,ale mi sie wydaje,że on COŚ wie i to COŚ dużo by wyjaśniło...
Dokładnie do wyjaśnienia,
po 1 to mama Iwony również go podejrzewała,
po 2 nie mieli chyba innego sprawcy, więc było im na rękę sprawdzenie tego wątku, ale widocznie nie znaleźli dowodów na jego udział w tej sprawie
a co do jego zachowania, że podejrzewał, że coś się mogło stac i dlatego od rana wydzwaniał to dla mnie również Kasia powinna isc na wokandę, bo i ona w wywiadach mówiła, że od razu wiedziała, że coś się stało i pytanie czy tak ją Paweł nastraszył swoimi telefonami czy również może COŚ wiedziec ()

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Poza tym dopuszczam również taką myśl, że mógł miec przeczucie, taki "babski siódmy zmysł", poza tym wyjaśnione było, że kiedyś jego dziewczyna zginęła w wypadku, więc również mógł czuc coś niepokojącego po takich doświadczeniach, a może po prostu liczył, że jak Iwona dojdzie do domu to podładuje komórkę i puści do kogoś eska, że jest już w domu cała i zdrowa, więc również to że się nie odezwała mogło byc podejrzane jak również nadal wyłączony telefon
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 08:25   #1360
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Tomasz Matkowski Pokaż wiadomość
tak. zauważyłaby. dlatego on się jej blisko nie pokazuje. zarówno w Sopocie jak i w Jelitkowie, robi wszystko żeby ona go nie widziała.
dlatego nie sądzę, żeby był W dyskotece. raczej pod.To znaczy przed. Na zewnątrz siedział sobie gdzieś i patrzył na krzywy domek w którym jego niedostępna ukochana bawi się z innymi, i rozkoszował się myślą jak bardzo jest pokrzywdzony.
ciekaw jestem czy przejrzano pod jego kątem monitoring sprzed krzywego domku.
Pamiętam że w oświadczeniu Dream Clubu było że sprawdzali monitoring pod względem "Krystka" czyli jakiejś osoby która mogłaby obserwować Iwonę. Nic niepokojącego nie zaobserwowali. Ciekawe czy zachowali jeszcze monitoringi z tej nocy? Pewnie tak..
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 08:31   #1361
Gang Olsena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez ry-bcia Pokaż wiadomość
a jakie programy graficzne poprawiają jakość zdjęcia/filmu?? jeżeli są programy graficzne które są w stanie tak bardzo polepszyć jakoś to po co powstają aparaty o coraz większej rozdzielczości, po co przygotowuje się materiały tzw do druku o określonej wysokiej rozdzielczości???
Te używane w serialu CSI Miami. Przepuścimy obraz z monitoringu i zobaczymy długość zarostu Ręcznika. A zatrudnieni w innym serialu specjaliści odwrócą Bermuda twarzą w naszą stronę.
Gang Olsena jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 08:35   #1362
titina
Zakorzenienie
 
Avatar titina
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 398
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Gang Olsena Pokaż wiadomość
Te używane w serialu CSI Miami. Przepuścimy obraz z monitoringu i zobaczymy długość zarostu Ręcznika. A zatrudnieni w innym serialu specjaliści odwrócą Bermuda twarzą w naszą stronę.
Wychodzi na to że musimy zwrócić się o pomoc do CSI Miami
__________________



I spent my whole childhood wishing I was older. Now I'm older, it sucks.


titina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 08:47   #1363
Gang Olsena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
Zakładając,że tak jest - czy my internauci jesteśmy w stanie to jakoś sprawdzić?? Nie wydaje mi się. Po pierwsze trzeba znać dane współpracowników Pana Piotra Kindy,a po drugie wiedzieć,czy mają oni jakieś powiązania ze światem przestępczym.
Ciężko o tym dyskutować,bo nic nie wiemy na ten temat. A sprawdzenie tego to już chyba byłoby za dużym wejściem z buciorami w życie prywatne wielu ludzi.
Pchaliśmy się z buciorami w życie wszystkich zamieszanych w sprawę. Rodzina Iwony nie musi mieć żadnych powiązań ze światem przestępczym. Wystarczyło, że ktoś się nimi zainteresował, komuś przeszkadzali.
Nazwisko Kinda pojawia się w trójmiejskich mediach przy różnych biznesowych okazjach.
Janusz w końcu pojawi się na forum i odpowie na pytania o rodzinę Kinda. Iwona Kinda nie jest osobą majętną i publiczną, ale rodzina jej drugiego męża jest o wiele bardziej dla nas interesująca.
Gang Olsena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 08:49   #1364
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

wiecie co, każdy snuje przypuszczenia, czasem robią się z tego historie rodem z kryminałów, a mi się wydaje, że ta historia jest niepozornie prosta, tak banalna, że nikt na to nie wpadł, bo fantazja pracuje coraz mocniej. A sprawca jest albo bardzo sprytny albo miał dużo szczęścia.
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 08:50   #1365
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Pamiętam że w oświadczeniu Dream Clubu było że sprawdzali monitoring pod względem "Krystka" czyli jakiejś osoby która mogłaby obserwować Iwonę. Nic niepokojącego nie zaobserwowali. Ciekawe czy zachowali jeszcze monitoringi z tej nocy? Pewnie tak..
raczej nie zachowali, monitoring jest zazwyczaj przechowywany przez 3 miesiące...mogli go więc już skasować, chyba, że tam akurat jest jakoś inaczej, ale wątpię. Albo może prokuratora ma zachowane taśmy z tego dnia, ale w to też jakoś wątpię :/

Cytat:
Napisane przez titina Pokaż wiadomość
Wychodzi na to że musimy zwrócić się o pomoc do CSI Miami
Rudy z CSI Miami to już dawno by rozwiązał zagadkę
a tak śmiechem żartem, ale szkoda, że sprawą Iwonki żaden taki "Rudy" się nie zajmuje... ech...

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-10-30 o 08:51
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 08:51   #1366
Gang Olsena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Melissa86 Pokaż wiadomość
To do kogo mieliby się zgłosić po okup jeśli nie do matki Iwony??
Do kogoś ze strony jej męża. Drugiego męża. Sama Iwona Kinda może nie mieć do dziś pojęcia co się działo. I wcale nie musiało chodzić o okup.
Różnym biznesmenom płoną samochody i nikt nie zgłasza się po okup. A oni sami nie naciskają za bardzo na znalezienie sprawców, dobrze domyślając się kto za podpaleniem stoi.
Jednemu spalą samochód jako ostrzeżenie, drugiemu mogli dać do myślenia porywając na dzień lub dwa kogoś z rodziny. Myślę, że gdyby wszystko poszło zgodnie z planem sprawa nigdy nie wyszłaby na jaw a Iwona odnalazłaby się w niedzielę gdzieś w Sopocie z okropnym bólem głowy.
Gang Olsena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 08:56   #1367
miphuhiz
Zakorzenienie
 
Avatar miphuhiz
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 033
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
wiecie co, każdy snuje przypuszczenia, czasem robią się z tego historie rodem z kryminałów, a mi się wydaje, że ta historia jest niepozornie prosta, tak banalna, że nikt na to nie wpadł, bo fantazja pracuje coraz mocniej. A sprawca jest albo bardzo sprytny albo miał dużo szczęścia.
__________________
Rzadko inteligencja idzie w parze z urodą, ale u mnie się tak jakoś złożyło
miphuhiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 08:57   #1368
Gang Olsena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość
Dokładnie do wyjaśnienia,
po 1 to mama Iwony również go podejrzewała,
po 2 nie mieli chyba innego sprawcy, więc było im na rękę sprawdzenie tego wątku, ale widocznie nie znaleźli dowodów na jego udział w tej sprawie
a co do jego zachowania, że podejrzewał, że coś się mogło stac i dlatego od rana wydzwaniał to dla mnie również Kasia powinna isc na wokandę, bo i ona w wywiadach mówiła, że od razu wiedziała, że coś się stało i pytanie czy tak ją Paweł nastraszył swoimi telefonami czy również może COŚ wiedziec ()

---------- Dopisano o 08:35 ---------- Poprzedni post napisano o 08:31 ----------

Poza tym dopuszczam również taką myśl, że mógł miec przeczucie, taki "babski siódmy zmysł", poza tym wyjaśnione było, że kiedyś jego dziewczyna zginęła w wypadku, więc również mógł czuc coś niepokojącego po takich doświadczeniach, a może po prostu liczył, że jak Iwona dojdzie do domu to podładuje komórkę i puści do kogoś eska, że jest już w domu cała i zdrowa, więc również to że się nie odezwała mogło byc podejrzane jak również nadal wyłączony telefon
Chyba ze wszystkich zamieszanych w sprawę to Paweł był najdokładniej sprawdzany. U Pawła przetrzepali w domu i pracy wszystko, a Bermuda i Ręcznika nie znamy nawet dokładnego rysopisu.
Czy Paweł potrafiłby zabić? Pewnie tak ale czy potrafiłby to zrobić by nie zostawić żadnych śladów do wykrycia nowoczesnym sprzętem kryminalistycznym? Nie wierzę że można coś robić w wielkim stresie po raz pierwszy i zrobić to perfekcyjnie.
Pawła zatrzymano, na miejsca przyjechała ekipa kryminalistyczna i przeprowadzała dokładne badania. Czytałem, że sprawdzali nawet czy nie pojawiły się nowe wylewki pod podłogami. Nic nie znaleźli, żadnych śladów, krwi czy czegokolwiek podejrzanego.
Nieprawdopodobny profesjonalizm jak na chłopaka który zabija z zazdrości po kłótni na dyskotece.
Gang Olsena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 08:58   #1369
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Gang Olsena Pokaż wiadomość
Do kogoś ze strony jej męża. Drugiego męża. Sama Iwona Kinda może nie mieć do dziś pojęcia co się działo. I wcale nie musiało chodzić o okup.
Różnym biznesmenom płoną samochody i nikt nie zgłasza się po okup. A oni sami nie naciskają za bardzo na znalezienie sprawców, dobrze domyślając się kto za podpaleniem stoi.
Jednemu spalą samochód jako ostrzeżenie, drugiemu mogli dać do myślenia porywając na dzień lub dwa kogoś z rodziny. Myślę, że gdyby wszystko poszło zgodnie z planem sprawa nigdy nie wyszłaby na jaw a Iwona odnalazłaby się w niedzielę gdzieś w Sopocie z okropnym bólem głowy.
Może i tak, może jest w tym odrobina prawdy... ale ja wciąż uważam, że gdyby były jakieś lewe interesy w rodzinie Kinda to raczej nie Iwona by na tym ucierpiała tylko biologiczne dzieci Piotra Kindy.
Poza tym takie afery z porywaniem dzierwczyny to już jest gruba sprawa i raczej nie dzieje się to na codzień prędzej właśnie ktoś podpala samochód, używa siły itp. ale porywać kogoś z rodziny na chwilę? W dodatku pasierbicę? Bez sensu moim zdaniem.
I co miałoby pójść nie tak?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-30, 09:04   #1370
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Gang Olsena Pokaż wiadomość
Chyba ze wszystkich zamieszanych w sprawę to Paweł był najdokładniej sprawdzany. U Pawła przetrzepali w domu i pracy wszystko, a Bermuda i Ręcznika nie znamy nawet dokładnego rysopisu.
Czy Paweł potrafiłby zabić? Pewnie tak ale czy potrafiłby to zrobić by nie zostawić żadnych śladów do wykrycia nowoczesnym sprzętem kryminalistycznym? Nie wierzę że można coś robić w wielkim stresie po raz pierwszy i zrobić to perfekcyjnie.
Pawła zatrzymano, na miejsca przyjechała ekipa kryminalistyczna i przeprowadzała dokładne badania. Czytałem, że sprawdzali nawet czy nie pojawiły się nowe wylewki pod podłogami. Nic nie znaleźli, żadnych śladów, krwi czy czegokolwiek podejrzanego.
Nieprawdopodobny profesjonalizm jak na chłopaka który zabija z zazdrości po kłótni na dyskotece.
Widzisz jego przetrzepali po jakim czasie
ale za to miejsce zdarzenia chyba nie było tym super sprzętem sprawdzone, a jeśli było to ślady nawet gdyby jakieś zostały to dawno zostały zadeptane bo zdaje się że okolice wejścia 63 została sprawdzona po paru dniach
poza tym dokładnego miejsca w jakim Iwona zaginęła również nie można wskazac, bo nie wiadomo jak daleko zaszła, czy faktycznie aż pod Czarny Dwór 6 czy znacznie wcześniej, były owczem psy tropiące, ale one zdaje się zaprowadziły do parku Regana o ile mnie pamięc nie myli ??
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.

Edytowane przez Asiczka
Czas edycji: 2010-10-30 o 09:09
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:10   #1371
Gang Olsena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Widzę Pawła w sequelu Desperado. Paweł, zadziwiłby Banderasa. Idzie ulicą, tu wymierzy, tam pociągnie serią a trup się ściele gęsto. Zawodowy killer sam nie draśnięty. Taką Iwonę gdy ją sobie wypatrzy porywa bez śladu, że CIA, FBI, KGB i Mossad jej nie odnajdą. I lepsze komputery z oprogramowaniem CSI Miami nie uchwycą jego akcji. A arabski bogaty i zboczony wielbiciel u Maksyma w Gdyni sypał zielonymi, wypatrzył na naszej klasie Iwonę i zlecił porwanie za milion dolarów.
Gang Olsena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:12   #1372
Asiczka
Rozeznanie
 
Avatar Asiczka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 578
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość
wiecie co, każdy snuje przypuszczenia, czasem robią się z tego historie rodem z kryminałów, a mi się wydaje, że ta historia jest niepozornie prosta, tak banalna, że nikt na to nie wpadł, bo fantazja pracuje coraz mocniej. A sprawca jest albo bardzo sprytny albo miał dużo szczęścia.

Zgadzam się tylko, że teraz przy tylu hipotezach już raczej na prosty trop nie wpadniemy chociaż przy odrobinie starań może jednak udałoby się wymyślic coś tak banalnego, że aż oczywistego

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Gang Olsena Pokaż wiadomość
Widzę Pawła w sequelu Desperado. Paweł, zadziwiłby Banderasa. Idzie ulicą, tu wymierzy, tam pociągnie serią a trup się ściele gęsto. Zawodowy killer sam nie draśnięty. Taką Iwonę gdy ją sobie wypatrzy porywa bez śladu, że CIA, FBI, KGB i Mossad jej nie odnajdą. I lepsze komputery z oprogramowaniem CSI Miami nie uchwycą jego akcji. A arabski bogaty i zboczony wielbiciel u Maksyma w Gdyni sypał zielonymi, wypatrzył na naszej klasie Iwonę i zlecił porwanie za milion dolarów.

ale masz wyobraźnię
__________________
Bywa, że marzenia o rycerzu na białym koniu przekreśla romans ze stajennym.
Asiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:18   #1373
Gang Olsena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Może i tak, może jest w tym odrobina prawdy... ale ja wciąż uważam, że gdyby były jakieś lewe interesy w rodzinie Kinda to raczej nie Iwona by na tym ucierpiała tylko biologiczne dzieci Piotra Kindy.
Poza tym takie afery z porywaniem dzierwczyny to już jest gruba sprawa i raczej nie dzieje się to na codzień prędzej właśnie ktoś podpala samochód, używa siły itp. ale porywać kogoś z rodziny na chwilę? W dodatku pasierbicę? Bez sensu moim zdaniem.
I co miałoby pójść nie tak?
A czy tylko lewe interesy narażają ludzi biznesu na kłopoty? I czy trzeba od razu strzelać z armaty i porywać te, a nie inne osoby? Porwanie Iwony na dzień lub dwa wystarczyłoby żeby przekazać: Uważaj, mamy możliwości, a następnym razem może to być ktoś inny i nie wróci następnego dnia.
Iwona prowadząca beztroskie i zabawowe życie doskonale się nadawała na krótkie porwanie. Nie wracała na noc, bawiła się a to dawało dużo łatwych okazji. Może miała się odnaleźć na plaży następnej nocy niczego nie pamiętać, z bolącą głową. I tylko ten, kto miał widzieć wiedziałby, że nie żartowali. Może to nie miało być głośne, a ciche porwanie ostrzeżenie?
Może miała się odnaleźć zanim naprawdę zaczną ją szukać?
Porwanie żony albo córek byłoby zbyt głośne a nie o to mogło lub miało chodzić.
Gang Olsena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:21   #1374
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Gang Olsena Pokaż wiadomość
Chyba ze wszystkich zamieszanych w sprawę to Paweł był najdokładniej sprawdzany. U Pawła przetrzepali w domu i pracy wszystko, a Bermuda i Ręcznika nie znamy nawet dokładnego rysopisu.
Czy Paweł potrafiłby zabić? Pewnie tak ale czy potrafiłby to zrobić by nie zostawić żadnych śladów do wykrycia nowoczesnym sprzętem kryminalistycznym? Nie wierzę że można coś robić w wielkim stresie po raz pierwszy i zrobić to perfekcyjnie.
Pawła zatrzymano, na miejsca przyjechała ekipa kryminalistyczna i przeprowadzała dokładne badania. Czytałem, że sprawdzali nawet czy nie pojawiły się nowe wylewki pod podłogami. Nic nie znaleźli, żadnych śladów, krwi czy czegokolwiek podejrzanego.
Nieprawdopodobny profesjonalizm jak na chłopaka który zabija z zazdrości po kłótni na dyskotece.
dokładnie,może przypadkiem udało mu się dokonać zbrodni doskonałej,może miał wspólnika,którego nie brano pod uwagę bo nikt nie wie o jego istnieniu,może,może,może. ..Ja twierdzę, że P. wie o jakimś istotnym szczególe, ale nie chce o nim mówić-boi się? Nie poddał się badaniu na wario,bo nie chciał żeby ta info ujrzała światło dzienne, wiadomo,że różne pytania padają podczas takiego badania, a że jest przekonany o braku dowodów jego winy-bo nie zrobił Iwonie niczego złego jest pewny siebie i odmówił wario, niech sobie gadają-ja jestem niewinny i już...Dla mnie jedyny zarzut jaki mu groźi to ewentualnie utrudniane śledztwa-ale kto wie.....???:con fused:
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:26   #1375
Gang Olsena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Asiczka Pokaż wiadomość



ale masz wyobraźnię
Skoro go tak dokładnie sprawdzili i przetrzepali to musiałby być Banderasem albo innym Desperado by bez przygotowania zrobić to tak jak w sensacyjnym filmie. Nie mam na myśli Kryminalnych zagadek Nowego Jorku, bo tam przestępcy robią błędy i wpadają.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
dokładnie,może przypadkiem udało mu się dokonać zbrodni doskonałej,może miał wspólnika,którego nie brano pod uwagę bo nikt nie wie o jego istnieniu,może,może,może. ..Ja twierdzę, że P. wie o jakimś istotnym szczególe, ale nie chce o nim mówić-boi się? Nie poddał się badaniu na wario,bo nie chciał żeby ta info ujrzała światło dzienne, wiadomo,że różne pytania padają podczas takiego badania, a że jest przekonany o braku dowodów jego winy-bo nie zrobił Iwonie niczego złego jest pewny siebie i odmówił wario, niech sobie gadają-ja jestem niewinny i już...Dla mnie jedyny zarzut jaki mu groźi to ewentualnie utrudniane śledztwa-ale kto wie.....???:con fused:
Nie wiemy czy ktoś z rodziny Iwony był badany wariografem i czy odmówił. We Włoszech wujkowi zaginionej dziewczynki szybko założono podsłuch i dlatego wpadł. Prokuratura nie podała kto został przebadany a kto odmówił badania.
Gang Olsena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:30   #1376
nanga parbat
Raczkowanie
 
Avatar nanga parbat
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 109
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Patrycja.T Pokaż wiadomość
Tak malo czasu nie mial.
Wiesz, skąd on mógł wiedzieć kiedy zaczną działać? Przecież mogli zacząć działać szybko (wiem, wiem, biorąc pod uwagie działanie w takich sprawach można się było spodziewać odwlekania - ale pewnym nikt być nie może). Dlatego skłaniałabym się ku wersji Karo - jeśli ma coś wspólnego, to co najwyżej pośrednio.
nanga parbat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:35   #1377
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Gang Olsena Pokaż wiadomość
Skoro go tak dokładnie sprawdzili i przetrzepali to musiałby być Banderasem albo innym Desperado by bez przygotowania zrobić to tak jak w sensacyjnym filmie. Nie mam na myśli Kryminalnych zagadek Nowego Jorku, bo tam przestępcy robią błędy i wpadają.

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------



Nie wiemy czy ktoś z rodziny Iwony był badany wariografem i czy odmówił. We Włoszech wujkowi zaginionej dziewczynki szybko założono podsłuch i dlatego wpadł. Prokuratura nie podała kto został przebadany a kto odmówił badania.


No nie wiemy, czy członków rodziny przesłuchiwano,ale o zgodzie na wario Adrii i odmowie P. pisał Janusz i King na gp 24(jesli sie mylę proszę o korektę), prokuratura ogólnie mało się udziela i mało potwierdza,więc gdybyśmy mieli bazować tylko na informacjach z prokuratury, to postów by było tyle co kot napłakał...
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:36   #1378
Gang Olsena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 54
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez karo3006 Pokaż wiadomość
dokładnie,może przypadkiem udało mu się dokonać zbrodni doskonałej,może miał wspólnika,którego nie brano pod uwagę bo nikt nie wie o jego istnieniu,może,może,może. .wie.....???:co nfused:
Musiałby zadzwonić do tego wspólnika, ten musiałby szybko przyjechać, po drodze obmyślaliby plan morderstwa. Potem szybka realizacja, bez śladów, świadków i błędów.
Paweł dzwoni do wspólnika i pyta: co robisz? Śpię (albo piję w knajpie). To budź się (zbieraj się), trzeba za pół godziny zabić jedną dziewczynę ale tak by żadnych śladów nie było. OK, nie ma sprawy, już jadę.
Fajnie mieć takiego oddanego wspólnika na telefon.
Gang Olsena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:41   #1379
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

a może Iwona jest ofiara przypadkową?
może po prostu znalzała się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie? Może jak wracała do domu, po drodze natknęła się na kilku pijanych bandziorów, siłą wepchali ją do auta, gdzieś wywieźli, zgwałcili, pobili, ciało ukryli poza Trójmiastem...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-30, 09:42   #1380
karo3006
Raczkowanie
 
Avatar karo3006
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 485
Dot.: Zaginęła Iwona Wieczorek z Trójmiasta - wejdź i pomóż nam jej szukać !!! część

Cytat:
Napisane przez Gang Olsena Pokaż wiadomość
Musiałby zadzwonić do tego wspólnika, ten musiałby szybko przyjechać, po drodze obmyślaliby plan morderstwa. Potem szybka realizacja, bez śladów, świadków i błędów.
Paweł dzwoni do wspólnika i pyta: co robisz? Śpię (albo piję w knajpie). To budź się (zbieraj się), trzeba za pół godziny zabić jedną dziewczynę ale tak by żadnych śladów nie było. OK, nie ma sprawy, już jadę.
Fajnie mieć takiego oddanego wspólnika na telefon.
nie,no dla mnie to też fantastyka, ale wiesz może było tak....
-słuchaj Mietek szarpałem się z nia, przewróciła się ,uderzyła głową o ...o coś-nie ważne, przyjedź, pomóż-pamiętasz ja też ci kiedyś pomogłem,jesteś mi to winien...itp..Mietek przyjechał zabtał I. do swojego domku na kaszubach, albo na działkę, albo gdzieś...-matrix
__________________
Jest jeszcze kąt dla mnie na ziemi, kąt jak Twe ramiona rozwarty i zawsze można biec do Ciebie, przeczekać burze, ostre wiatry....
karo3006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:22.