Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby! - Strona 154 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-11-09, 11:54   #4591
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja po ktg, skurcze choćby porodowe, najpierw co 4minuty, wszystkie na 100, coraz dłuższe,jeden trwał minute ponad, ja ich oczywiście totalnie nie czułam... potem mała miała czkawke i po czkawce się skurcze rozjechały, był jeden taki meeeeega długi, zaczął się od 80, spadł do 40 i skończył się na 100... Tego tez nie czułam
Rozwarcia 0, ale jakoś dziwnie miękko, luźno czułam w środku jak mnie badał, mała główkę dalej cofa zamiast nabierać. Potem dość długo przepływy... no i porodu narazie nie widać... Pocieszył mnie jedynie tyle że jak mam takie skurcze a ich nie czuje to dość szybko powinnam przejść 1fazę porodu. Ale ja mu już przestaje wierzyć w cokolwiek.

Jakaś zła dzisiaj jestem na wszystko, pies zrobił rozpierdziel jak nas nie było, bankomat nie chciał kasy wypłacić i tz już zaraz w jakąś panikę wpadł, teraz się z nim posprzeczałam o ktg bo on uważa że co ja mogę wiedzieć z tego zapisu. Jakby to jakieś skomplikowane było :/
No i w czwartek znowu musimy jechać co mnie też już denerwuje...
Fajnie by było, gdyby lekarz miał rację co do nieczucia tych skurczy... ja też nie czuję, to może by 1 faza u mnie też szybko poszła

Skoro Mała nie napiera to chyba jeszcze nie gotowa... musisz jeszcze poczekać Moja to ciśnie się strasznie na ten świat, ale ja głównie leżę i nie pozwalam, żeby mi ciskała na szyjkę
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:00   #4592
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Haha lekarz się śmiał bo byłam dzisiaj już drugą mega zniecierpliwioną pacjentką która pytała czy nie dałoby się znaleźć na szybko jakiś wskazań do szybkiego cc :p przynajmniej wiem że nie jestem jedyna. Stwierdził że jak byłam inkubatorem przez 9 miesięcy to tydzień już mi nie zrobi różnicy... tz się urodził równo w terminie,może punktualna po ojcu będzie. Bo ja to już dawno poza brzuchem byłam...
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:02   #4593
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Fasterka: Kaja woli jeszcze posiedzieć jeszcze w środku 😊 ale jak weźmie z zaskoczenia... 😀

Ja właśnie siedzę z farbą na głowie😄 się mąż śmieje, że robię sobie fryz na porodówkę 😅

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:04   #4594
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Soul a co!! nawet na porodówce trzeba dobrze wyglądać, co by się dziecko nie przestraszyło nas
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:07   #4595
Soul89
Zadomowienie
 
Avatar Soul89
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 478
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Agusiek89 Pokaż wiadomość
Soul a co!! nawet na porodówce trzeba dobrze wyglądać, co by się dziecko nie przestraszyło nas
W żartach wspomniałam o znajomej wizażystce 😅 że mi makijaż trzaśnie 😂 chyba wziął to na serio bo stwierdził, że trochę przesadzam 😂

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
__________________


"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej Ci jej zostanie.
Aparatka od 15.04.2013
Soul89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:12   #4596
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Witam się po weekendzie
Kawka no i zasiadam do nadrabiania Was

Chyba z tego co przeleciałam wczoraj wieczorem na telefonie to żadna nie urodzła przez weekend?!

Ja mam w PIĄTEK 13go wizyte i wtedy termin CC ale jestem taka zniecierpliwiona, że pojde na czczo w razie co i prosto z lekarza moge jechac na cięcie bo już mam doooosyć tego czekania
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:17   #4597
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Ja tam czekam na moje cc. Mam za tydz we wtorek i chce jyz dotrwac. Wczoraj jwdynie czulam dwa bolesne skurcze a tak to nawet brzuch mi sie niezbyt czesto spina. No i nie laze juz prawie, krotki spacerek jak juz. Tesciowa dotarla wiec mniej roboty z Ninka. Wlasciwie dziecko tak zakochane w babci ze mogloby mnie nie byc :P Tz zazdrosny a ja mam nerwy :/ Tesciowka spoko ale chcialaby wproqadzic swoje porzadki, nawet przemeblowanie by mi zrobila :-o
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 12:18   #4598
fasterka90
Zadomowienie
 
Avatar fasterka90
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 274
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Soul Kaja chyba jednak nie będzie Kają... Ustaliliśmy z tz jeszcze inne imię bo ciągle była wojna Paulina kontra Kaja. Ale już nic nie mówię, powiem jak już KIEDYŚ urodze :p
Ja mam ostatnio okropne włosy, zafarbowane są i odrostu póki co nie widać ale jakieś takie siano. No i mi już zaczęły wypadać na końcówce ciąży, a tak to nawet podczas czesania ani jednego nie było na szczotce.
__________________
02.11.2012
09.03.2015 II kreski
13.11.15 Ola 2790g, 49cm
fasterka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:21   #4599
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Soul Kaja chyba jednak nie będzie Kają... Ustaliliśmy z tz jeszcze inne imię bo ciągle była wojna Paulina kontra Kaja. Ale już nic nie mówię, powiem jak już KIEDYŚ urodze :p


Ja mam ostatnio okropne włosy, zafarbowane są i odrostu póki co nie widać ale jakieś takie siano. No i mi już zaczęły wypadać na końcówce ciąży, a tak to nawet podczas czesania ani jednego nie było na szczotce.


No powiedz powiedz jakie
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:25   #4600
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Mnie też dzisiejszy dzień zmiażdżyl, z łóżka się przenioslam na kanapę i leżę.

Fasterka, to może faktycznie Kaja czeka do czwartku na termin ale pocieszające to, że Ci wroza szybka 1 fazę

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Ja mam w PIĄTEK 13go wizyte i wtedy termin CC ale jestem taka zniecierpliwiona, że pojde na czczo w razie co i prosto z lekarza moge jechac na cięcie bo już mam doooosyć tego czekania
Dobre z tym piatkiem na czczo ja w czwartek idę na ktg, to może też bym sobie zazyczyla cc na drugi dzień a Twój synek dalej siedzi miednicowo czy może fiknal w dół?

Cytat:
Napisane przez karoseria Pokaż wiadomość
Ja tam czekam na moje cc. Mam za tydz we wtorek i chce jyz dotrwac. Wczoraj jwdynie czulam dwa bolesne skurcze a tak to nawet brzuch mi sie niezbyt czesto spina. No i nie laze juz prawie, krotki spacerek jak juz. Tesciowa dotarla wiec mniej roboty z Ninka. Wlasciwie dziecko tak zakochane w babci ze mogloby mnie nie byc Tz zazdrosny a ja mam nerwy :/ Tesciowka spoko ale chcialaby wproqadzic swoje porzadki, nawet przemeblowanie by mi zrobila :-o
Ah te teściowe kochane ale przynajmniej masz pewność, że Ninka dobrze zniesie Twój pobyt w szpitalu.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:38   #4601
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Dokładnie! Mam sporo i podobno moje brodawki są stworzone do karmienia

Mnie też straszyli lewatywa i czopkami, ale w końcu samo poszło, choć było ciężko... Typowe zatwardzenie. Za to dziś od rana już mnie meczyly jelita i poszło bez problemu
A jak ty się w ogole czujesz jesli chodzi o rane po CC ?


Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
Fasterka: Kaja woli jeszcze posiedzieć jeszcze w środku 😊 ale jak weźmie z zaskoczenia... 😀

Ja właśnie siedzę z farbą na głowie😄 się mąż śmieje, że robię sobie fryz na porodówkę 😅

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka
Mnie też dziś czeka farbowanko bo juz patrzec na swoje kłaki nie moge
Wczoraj siedzialam u rodzicow na obiadku i marudzilam, ze ciekawe czy spodobam sie synkowi i czy mnie i meza polubi haha ;D to wszyscy stwierdzili jednoznacznie, ze to juz pora zebym urodzila bo piepsze glupoty

Cytat:
Napisane przez Iclosemyeyes Pokaż wiadomość
Mnie też dzisiejszy dzień zmiażdżyl, z łóżka się przenioslam na kanapę i leżę.

Fasterka, to może faktycznie Kaja czeka do czwartku na termin ale pocieszające to, że Ci wroza szybka 1 fazę



Dobre z tym piatkiem na czczo ja w czwartek idę na ktg, to może też bym sobie zazyczyla cc na drugi dzień a Twój synek dalej siedzi miednicowo czy może fiknal w dół?



Ah te teściowe kochane ale przynajmniej masz pewność, że Ninka dobrze zniesie Twój pobyt w szpitalu.

Wysłane z mojego HTC Desire 620 przy użyciu Tapatalka
Ahh nie odwrócil się niestety i ostatnio na wizycie uslyszalam w koncu, ze sie nie odwroci na pewno wiec w piatek otrzymam skierowanie na cc. Bo tak to każdy lekarz zwodził i przywolywal historyjki, ze w ostatniej chwili się maluszki obkrecaly. No ale niestety ja jestem bardzo szczupla, mam waska miednice, pol ciazy lezalam przez krotka szyjke, malutki lezy w tym samym ulozeniu od jakiego 26 tyg wiec wszystko to nie pomoglo w przekreceniu sie i sie to nie zmieni

Generalnie mi ciaze prowadzi 2 lekarzy ale to tylko dlatego, ze do babeczki chodze na Lux Med i tam mam wszsystkie badania w pakiecie no i prywatnie bo po prostu dobry lekarz i zawsze robi pomiary wszystkiego. 13go mam wizyte u tej babeczki na Lux Med a prywatnie 17 go i na jednej i na drugiej wizycie powiedzieli, ze dostane skierowanie na CC wiec ja się napalam na tego 13go. Wizyte mam co prawda dopiero na 12sta ale wytrzymam zeby nic nie jesc, moze sie uda ze po lekarzu pojedziemy do szpitala, bo nie sadze ze w weekend robia planowane cesarki ;/ No a jak nie to w poniedzialek na pewno synek bedzie juz z nami :O
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 12:41   #4602
cornflower_girl
Zakorzenienie
 
Avatar cornflower_girl
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 3 605
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
W ogóle wydaje mi się, że mala je za malo, bo ciągnie zazwyczaj przez 5 minut, maksimum 10, a podobno ten bardziej treściwy pokarm jest później.
Tez o tym słyszałam - niby ok 8 minuty jest to tlustsze mleko. Karmisz na żądanie? Jeśli tak, to uchwycę się Twojego posta z nadzieją...
Cytat:
Napisane przez limonka1983 Pokaż wiadomość
W czwartek, maksymalnie w piątek będę miała cesarkę.
Współczuję przejść Małemu też stresy i zmartwienia pewnie nie służą - ale termin masz już niedługo. Jak inne ciazowki z Twojej sali?
Cytat:
Napisane przez Soul89 Pokaż wiadomość
ale idę zrekompensować to sobie fryzjerem
Szczesciara, że zdąży przed porodem
Cytat:
Napisane przez fasterka90 Pokaż wiadomość
Ja po ktg, skurcze choćby porodowe, najpierw co 4minuty, wszystkie na 100. Tego tez nie czułam
Mam nadzieję, że będziesz miała bezbolesny poród.
Cytat:
Napisane przez poznanianka1990 Pokaż wiadomość
Mała jest ze mną Bilirubina spadła Jeśli jutro wszystko będzie ok to wychodzimy obie.
Wspaniała wiadomość - zaciska kciuki za Was - Julka najbardziej potrzebuje bliskości i Twojego ciepła, to najlepszy lek.


U nas bilirubina bez zmian. Szykuje się pobyt nawet do czwartku W tej sytuacji wolne TŻ-ta nie ma sensu, przyda się bardziej jak będziemy już u siebie...
__________________

Bogini kuchennego zniszczenia
cornflower_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:43   #4603
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Ahh nie odwrócil się niestety i ostatnio na wizycie uslyszalam w koncu, ze sie nie odwroci na pewno wiec w piatek otrzymam skierowanie na cc. Bo tak to każdy lekarz zwodził i przywolywal historyjki, ze w ostatniej chwili się maluszki obkrecaly. No ale niestety ja jestem bardzo szczupla, mam waska miednice, pol ciazy lezalam przez krotka szyjke, malutki lezy w tym samym ulozeniu od jakiego 26 tyg wiec wszystko to nie pomoglo w przekreceniu sie i sie to nie zmieni

Generalnie mi ciaze prowadzi 2 lekarzy ale to tylko dlatego, ze do babeczki chodze na Lux Med i tam mam wszsystkie badania w pakiecie no i prywatnie bo po prostu dobry lekarz i zawsze robi pomiary wszystkiego. 13go mam wizyte u tej babeczki na Lux Med a prywatnie 17 go i na jednej i na drugiej wizycie powiedzieli, ze dostane skierowanie na CC wiec ja się napalam na tego 13go. Wizyte mam co prawda dopiero na 12sta ale wytrzymam zeby nic nie jesc, moze sie uda ze po lekarzu pojedziemy do szpitala, bo nie sadze ze w weekend robia planowane cesarki ;/ No a jak nie to w poniedzialek na pewno synek bedzie juz z nami :O
To w sumie dobrze, że w końcu ktoś Ci powiedział wprost, że się już nie odwróci, mnie też już to zwodzenie męczy, tylko sobie nadzieję robię Ciekawe co mnie powiedzą w czwartek, nie mogę się doczekać


Ja też chodziłam do lux medu i nie dostałam skierowania na cc, buuu. Tylko skierowanie do szpitala na ktg, ale niestety z mojej lekarki nie byłam zadowolona, a ona już chyba chciała pozbyć się kłopotu i kazała mi iść do szpitala i niech oni się martwią

To trzymam kciuki, żeby już w piątek się udało załatwić tylko żebyś z głodu nie padła do tej 12!
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:52   #4604
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Iclosemyeyes hehe jest sposob zeby nie pasc trzeba spac do 10tej i tylko wstac ogarnac sie i do lekarza :P hehe

Ja tez nie jestem zadowolona z tej lekarki na Lux Med bo generalnie ile razy pytalam np ile maly wazy to ona: aa to sie teraz nie bada, a to sie pada na tych pelnych usg, a to sie nie wazy bo za duzy juz i piepszyla glupoty i tak mnie zbywala No ale chodze ze wzgledu na badania wlasnie i ona nie wie, ze chodze do innego lekarza tez wiec musi podjac decyzje jakas o rozwiazniu ciazy Powiedziala, ze jesli w tygodniu nic sie nie wydarzy i porod sam sie nie zacznie to ona kieruje na CC.

Ja juz chyba sie przestawilam na to CC no bo co zrobic jak sie nie mana to wplywu Ja w sumie juz tak poznaje ksztalt brzuszka i wszystko czuje, ze sama kontroluje czy sie przekrecil ale nie :P Bo czkawke jak ma to czuje ciagle w jego dupce, nozki sie rozpychaja caly czas po prawej stronie, glowa sie wypycha ponad wysokosc pepka a lewa strona brzucha jest pusta i nie zmasakrowana kopniakami :P
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 12:53   #4605
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej ja dziś siedziałam 4 godz. w Koperniku. Dr. Wiecheć i kobitka dr Nowak zrobili mi USG i wyszlo ze ciaza jest mlodsza o tydzien (37tc1) a Milenka jest na koniec 36 tyg (35tc4)/poczatek 37(36tc2)

Wg nich wszystko jest w porzadku
Pozniej lezalam godzine pod ktg bo babka mi przycisku do ruchow nie dala, mimo ze chcialam i po pol godz. Przyszla druga i mi kazala klikac... Na koniec poszlam do innego dr z tym ktg. Nic mi nie powiedzial tylko kazal mi zrobic pomiary jeszcze raz 12.11 jak bede w zeromskim na ktg i 17.11 mam do niego przyjsc. Ciekawa jestem po co skoro on nic nie mowi a wizyta trwa 5 min... USG robi rezydent po lebkach a ten wydaje diagnoze :/ po tych przejsciach nie ufam za nic tym lekarzom...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html

Edytowane przez Robusta
Czas edycji: 2015-11-09 o 13:03
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 13:15   #4606
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Hej ja dziś siedziałam 4 godz. w Koperniku. Dr. Wiecheć i kobitka dr Nowak zrobili mi USG i wyszlo ze ciaza jest mlodsza o tydzien (37tc1) a Milenka jest na koniec 36 tyg (35tc4)/poczatek 37(36tc2)

Wg nich wszystko jest w porzadku
Pozniej lezalam godzine pod ktg bo babka mi przycisku do ruchow nie dala, mimo ze chcialam i po pol godz. Przyszla druga i mi kazala klikac... Na koniec poszlam do innego dr z tym ktg. Nic mi nie powiedzial tylko kazal mi zrobic pomiary jeszcze raz 12.11 jak bede w zeromskim na ktg i 17.11 mam do niego przyjsc. Ciekawa jestem po co skoro on nic nie mowi a wizyta trwa 5 min... USG robi rezydent po lebkach a ten wydaje diagnoze :/ po tych przejsciach nie ufam za nic tym lekarzom...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No widzisz, po co było się martwić na zapas

Milenka jeszcze malutka, posiedzi dłużej u mamusi
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 13:27   #4607
Sundance75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 48
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Hej dziewczyny

Na początek gratulacje dla wszystkich mamuś i kciuki za następne w kolejce Ja dziś po ostatniej wizycie (jejku... ), mały napiera główką bardzo nisko, ustawiony tak jak trzeba i rozwarcie na 2 cm. Skurcze jakieś tam są, ale wg mnie nic szczególnego Powiedział lekarz, że w każdej chwili mogę zacząć rodzić, pozytywnie zareagował na wspomaganie się wiesiołkiem i herbatą z liści malin, zalecił robienie przysiadów i spacery na sprawniejsze rozkręcenie Tylko jak tu spacerować, jak tak dziś leje?

PS: Czy któraś z was nie miała w ogóle ktg?

Edytowane przez Sundance75
Czas edycji: 2015-11-09 o 13:29
Sundance75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 13:30   #4608
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Bo mnie tak lekarze nastraszyli. Jeden ten z Kopernika co karty wypisuje, a nawet nie spojzy jak USG ktos wykonuje i babka w medicoverze. Ja swoja ciaze tez prowadze w Lux Medzie. Zaluje ze nie prowadzialm i w LM i Medicoverze. W Lux Medzie fatalne prowadzenie. USG sprowadza sie do 3 zalecanych... W medi troche lepiej ale ciezko ogolnie znalezc dobrego lekarza...
Jestem pewna ze w Zeromskim.znow wyjda im inne pomiary. Ostatnio babka narzekala ze w tym dniu maja najgorszy aparat do USG i zebym nie brala pomiarow na serio... Wiec licze na doswiadczenie dr Wiechecia.
I szykuje sie na przenoszenie ciazy. Moj TZ byl tydz albo dwa przenoszony i urodzil sie z waga 3300 wiec pewnie to po nim Mielnka ma bo dzis wyszlo niecale 2900
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 13:33   #4609
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez maartucha Pokaż wiadomość
Iclosemyeyes hehe jest sposob zeby nie pasc trzeba spac do 10tej i tylko wstac ogarnac sie i do lekarza :P hehe

Ja tez nie jestem zadowolona z tej lekarki na Lux Med bo generalnie ile razy pytalam np ile maly wazy to ona: aa to sie teraz nie bada, a to sie pada na tych pelnych usg, a to sie nie wazy bo za duzy juz i piepszyla glupoty i tak mnie zbywala No ale chodze ze wzgledu na badania wlasnie i ona nie wie, ze chodze do innego lekarza tez wiec musi podjac decyzje jakas o rozwiazniu ciazy Powiedziala, ze jesli w tygodniu nic sie nie wydarzy i porod sam sie nie zacznie to ona kieruje na CC.

Ja juz chyba sie przestawilam na to CC no bo co zrobic jak sie nie mana to wplywu Ja w sumie juz tak poznaje ksztalt brzuszka i wszystko czuje, ze sama kontroluje czy sie przekrecil ale nie :P Bo czkawke jak ma to czuje ciagle w jego dupce, nozki sie rozpychaja caly czas po prawej stronie, glowa sie wypycha ponad wysokosc pepka a lewa strona brzucha jest pusta i nie zmasakrowana kopniakami :P
To moja lekarka bardzo podobnie podchodziła do usg, ale widzisz dodatkowo olała kwestię sposoby rozwiązania mojej ciąży

ja też już się oswoiłam z myślą o cc widocznie tak miało być i trudno. Próbowałam małej pomagać, dużo chodziłam, kręciłam biodrami, leżałam z tyłkiem uniesionym, ale to nic nie dało. Też umiem wyczuć jak leży i ciągle głowa jest wysoko, czasami jak ją wystawi to jakby chciała wyjść tamtędy

Cytat:
Napisane przez Robusta Pokaż wiadomość
Hej ja dziś siedziałam 4 godz. w Koperniku. Dr. Wiecheć i kobitka dr Nowak zrobili mi USG i wyszlo ze ciaza jest mlodsza o tydzien (37tc1) a Milenka jest na koniec 36 tyg (35tc4)/poczatek 37(36tc2)

Wg nich wszystko jest w porzadku
Pozniej lezalam godzine pod ktg bo babka mi przycisku do ruchow nie dala, mimo ze chcialam i po pol godz. Przyszla druga i mi kazala klikac... Na koniec poszlam do innego dr z tym ktg. Nic mi nie powiedzial tylko kazal mi zrobic pomiary jeszcze raz 12.11 jak bede w zeromskim na ktg i 17.11 mam do niego przyjsc. Ciekawa jestem po co skoro on nic nie mowi a wizyta trwa 5 min... USG robi rezydent po lebkach a ten wydaje diagnoze :/ po tych przejsciach nie ufam za nic tym lekarzom...

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
brawa za dobre wieści to maluszek z tej Twojej córeczki, ciekawe który termin sobie wybierze na poród
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-09, 13:39   #4610
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Sundance75 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny

Na początek gratulacje dla wszystkich mamuś i kciuki za następne w kolejce Ja dziś po ostatniej wizycie (jejku... ), mały napiera główką bardzo nisko, ustawiony tak jak trzeba i rozwarcie na 2 cm. Skurcze jakieś tam są, ale wg mnie nic szczególnego Powiedział lekarz, że w każdej chwili mogę zacząć rodzić, pozytywnie zareagował na wspomaganie się wiesiołkiem i herbatą z liści malin, zalecił robienie przysiadów i spacery na sprawniejsze rozkręcenie Tylko jak tu spacerować, jak tak dziś leje?

PS: Czy któraś z was nie miała w ogóle ktg?
Ja też nie miałam jeszcze ktg, ale jutro mam wizytę i dopiero pobranie próbki gbs więc u mnie to jakoś wolniej wszystko idzie niż innym dziewczyna na wątku
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 13:44   #4611
Sundance75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 48
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
Ja też nie miałam jeszcze ktg, ale jutro mam wizytę i dopiero pobranie próbki gbs więc u mnie to jakoś wolniej wszystko idzie niż innym dziewczyna na wątku
Ale z tego co widziałam, to masz późniejszy termin, więc może jeszcze u Ciebie jest czas na to A u mnie już koniec wizyt i dlatego mnie to zastanawia... Może powinnam się upomnieć jeszcze?
Sundance75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 13:48   #4612
agne19s
Zadomowienie
 
Avatar agne19s
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 106
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez Sundance75 Pokaż wiadomość
Ale z tego co widziałam, to masz późniejszy termin, więc może jeszcze u Ciebie jest czas na to A u mnie już koniec wizyt i dlatego mnie to zastanawia... Może powinnam się upomnieć jeszcze?
hmm faktycznie, koniec wizyt i nawet nie wspominali nic o ktg? wiem że w niektórych szpitalach robią odpłatnie. a jak w dniu terminu nie urodzisz to masz iść na wizytę czy czekać aż urodzisz choćby nawet dwa tyg ?
__________________
"Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień
Nie masz co wspominać? Lepiej swe życie zmień!"
agne19s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 13:59   #4613
Sundance75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 48
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez agne19s Pokaż wiadomość
hmm faktycznie, koniec wizyt i nawet nie wspominali nic o ktg? wiem że w niektórych szpitalach robią odpłatnie. a jak w dniu terminu nie urodzisz to masz iść na wizytę czy czekać aż urodzisz choćby nawet dwa tyg ?
Termin mam na 14.11. ale jak nie urodzę do tego dnia ani później, to maksymalnie 19.11. mam się zgłosić na wywołanie, ale w międzyczasie już mi nie kazał przychodzić i dlatego zastanawiałam się czy dzwonić i jeszcze się upomnieć o to... Chyba że dopiero w szpitalu zrobią jak mnie przyjmą, kurcze, sama nie wiem
Sundance75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 13:59   #4614
Iclosemyeyes
Zakorzenienie
 
Avatar Iclosemyeyes
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 641
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Robusta, to u Ciebie teraz termin wychodzi na 29.11 tak jak u mnie, prawda? i moja córcia też trochę mniejsza wychodzi wymiarami, ale mam nadzieję, że urodzi się wg terminu albo wcześniej.


Cytat:
Napisane przez cornflower_girl Pokaż wiadomość
U nas bilirubina bez zmian. Szykuje się pobyt nawet do czwartku W tej sytuacji wolne TŻ-ta nie ma sensu, przyda się bardziej jak będziemy już u siebie...
szkoda, że przedłużają wam pobyt synek leży z Tobą czy ma naświetlanie?
__________________
Happiness only real when shared
Iclosemyeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 14:03   #4615
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cornflower Girl tak karmię na żądanie
Mala czasem budzi sie na jedzenie co półtorej godziny, czasem co dwie, czasem co trzy a w nocy nawet co 4-5.
I zawsze wtedy pije około 5 maks 10 minut.
Dziś wyjątkowo pila 15 minut dość intensywnie, a po pól godziny mi ulala dość obficie, podejrzewam że miała za dużo jak na nią po prostu.
Według naszej kuchennej wagi przekroczyła już 3kg
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 14:05   #4616
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Iclosemyeyes
Teraz odczytalam ze chyba na 6 grudnia :P ja już nie wiem jak oni to wyliczyli :P spoko data ale wolałabym urodzić w przeciągu 2 tygodni masakra z tymi lekarzami...
Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 14:23   #4617
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Cornflower Girl tak karmię na żądanie
Mala czasem budzi sie na jedzenie co półtorej godziny, czasem co dwie, czasem co trzy a w nocy nawet co 4-5.
I zawsze wtedy pije około 5 maks 10 minut.
Dziś wyjątkowo pila 15 minut dość intensywnie, a po pól godziny mi ulala dość obficie, podejrzewam że miała za dużo jak na nią po prostu.
Według naszej kuchennej wagi przekroczyła już 3kg
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 14:30   #4618
Robusta
Wtajemniczenie
 
Avatar Robusta
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 2 603
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Olilina
Super. To nie ma się co dziwić że na początku krótko ssała. Teraz bedzie jeść coraz więcej jak już 3 kg waży

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Razem : 08.03.2012
Zaręczeni: 07.12.2013
Ślub: 18.10.2014

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20141018580820.html
Robusta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 14:44   #4619
beautifuldream
Rozeznanie
 
Avatar beautifuldream
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 987
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

I ja się witam po weekendzie Leżę i nic nie robię, bo jakoś dziwnie mnie boli podbrzusze jak tylko wstanę. Nie wiem czy to jakieś straszaki czy coś się rozkręca, ale wolałabym jeszcze nie rodzić. W środę mam ktg i jakoś boję się, że zapis wyjdzie źle i zostanę w szpitalu. No chyba, że jeszcze dzisiaj pojadę, bo te bóle są podejrzane.
__________________
23.07.2007r. --> 01.05.2011r. --> 28.07.2012r. --> 08.10.2013r. --> 21.11.2015r.


Wojtuś jest już z nami
beautifuldream jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-11-09, 14:48   #4620
maartucha
Zadomowienie
 
Avatar maartucha
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 590
GG do maartucha
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez beautifuldream Pokaż wiadomość
I ja się witam po weekendzie Leżę i nic nie robię, bo jakoś dziwnie mnie boli podbrzusze jak tylko wstanę. Nie wiem czy to jakieś straszaki czy coś się rozkręca, ale wolałabym jeszcze nie rodzić. W środę mam ktg i jakoś boję się, że zapis wyjdzie źle i zostanę w szpitalu. No chyba, że jeszcze dzisiaj pojadę, bo te bóle są podejrzane.
Juz na takiej koncowce kochana to nie ma co czekac jesli cokolwiek niepokoi Nikt nie zna lepiej naszego organizmu niz my same a do srody to sie nie potrzebnie bedziesz zamartwiac Podjedz do szpitala na ktg i zobaczysz ze wszystko bedzie dobrze
__________________


" . . D
zisaj uwierzyłam, że do szczęścia
Mi wystarczy bym przy Tobie była . . . "
(19.05.2006)

[luksjaa]104680[/luksjaa]
maartucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-13 16:02:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:37.