Kosmetyki firmy Shiseido - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-02-23, 00:52   #151
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
Sis, ty masz podkład Dual Balance i Benefiance. Który lepiej sie sprawuje, pomijając to że cię uczulił. Czy którys nada się do tłustej cery??
Reese kochana nie wiem jak mogłam nie zauważyć twojego pytania Ślepa chyba jestem
Przepraszam

Jeżeli chodzi o Dual Balancing a Benefiance to na pewno dla tłustej cery będzie lepszy ten pierwszy

Benefiance ma dość bogatą konsystencję, mocniej kryje i jest cięższy.
Dual Balancing jest lżejszy, na pewno będzie dłużej trzymać mat

Ale przed zakupem DB radzę poprosić o próbkę w perfumerii Nie każdemu może pasować fakt, że to nie jest typowy podkład matujący.
Ja od tych matujących specyfików, używanych przez kilka lat, potrafiłam się świecić intensywnie już po 1h! W końcu postanowiłam zastanowić się nad tym co chce moja skóra- przetłuszcza się czyli raczej potrzebuje nawilżenia, bo w ten sposób próbuje uchować wodę która jest w skórze. Matowienie jej to błędne koło.
Na samym początku, gdy wyrzuciłam wszystko co ma w nazwie 'matujący' i zaczęłam używać nawilżających kosmetyków, to świeciłam się jak żarówka. Ale po jakimś miesiącu nagle eureka! Skóra zaczęła być dłużej matowa.

Dlatego każdej dziewczynie mającej problem z przetłuszczaniem się cery, radzę zamienić pielęgnację i kolorówkę na nawilżającą- a skóra potrafi odwdzięczyć się pięknym wyglądem


Shiseido Dual Balancing na pewno nie matuje mocno- raczej balansuje skórę. Ja pod niego nakładam dość bogaty krem Clarins, a na wierzchu oprószam sypkim pudrem
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:30   #152
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Dla zainteresowanych wrzucam fotki L3.
Niestety robione telefonem, wiec i jakość i kolory nie najlepsze W rzeczywistości kolory są cieplejsze i bardziej żóltawe U mnie na monitorze przynajmniej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0012.jpg (55,5 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0014.jpg (57,6 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0015.jpg (57,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0016.jpg (53,3 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0017.jpg (52,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0011.jpg (46,8 KB, 17 załadowań)
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:33   #153
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych wrzucam fotki L3.
Niestety robione telefonem, wiec i jakość i kolory nie najlepsze W rzeczywistości kolory są cieplejsze i bardziej żóltawe U mnie na monitorze przynajmniej

Kolorki wyszły ślicznie Ostatnio oglądałam go w perfumerii....cudo
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 10:41   #154
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

jest piękny oglądałam kilka razy w perfumeriach i zakochałam się w nim od razu. Już nie mogę się doczekac swoich L-ek
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 11:10   #155
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych wrzucam fotki L3.
Niestety robione telefonem, wiec i jakość i kolory nie najlepsze W rzeczywistości kolory są cieplejsze i bardziej żóltawe U mnie na monitorze przynajmniej
Piękny ten L3 Do tej pory miałam chrapkę na L1, teraz już mam na oba: L1 i L3 Niestety muszę się wstrzymać z wydatkami jeszcze jakiś czas, coraz trudniej mi wytrzymać, normalnie choruję na nie strasznie
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 11:35   #156
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Reese kochana nie wiem jak mogłam nie zauważyć twojego pytania Ślepa chyba jestem
Przepraszam

Jeżeli chodzi o Dual Balancing a Benefiance to na pewno dla tłustej cery będzie lepszy ten pierwszy

Benefiance ma dość bogatą konsystencję, mocniej kryje i jest cięższy.
Dual Balancing jest lżejszy, na pewno będzie dłużej trzymać mat

Ale przed zakupem DB radzę poprosić o próbkę w perfumerii Nie każdemu może pasować fakt, że to nie jest typowy podkład matujący.
Ja od tych matujących specyfików, używanych przez kilka lat, potrafiłam się świecić intensywnie już po 1h! W końcu postanowiłam zastanowić się nad tym co chce moja skóra- przetłuszcza się czyli raczej potrzebuje nawilżenia, bo w ten sposób próbuje uchować wodę która jest w skórze. Matowienie jej to błędne koło.
Na samym początku, gdy wyrzuciłam wszystko co ma w nazwie 'matujący' i zaczęłam używać nawilżających kosmetyków, to świeciłam się jak żarówka. Ale po jakimś miesiącu nagle eureka! Skóra zaczęła być dłużej matowa.

Dlatego każdej dziewczynie mającej problem z przetłuszczaniem się cery, radzę zamienić pielęgnację i kolorówkę na nawilżającą- a skóra potrafi odwdzięczyć się pięknym wyglądem


Shiseido Dual Balancing na pewno nie matuje mocno- raczej balansuje skórę. Ja pod niego nakładam dość bogaty krem Clarins, a na wierzchu oprószam sypkim pudrem
dziękuję ci za wyczerpujący opis

Ja niestety z natury mam tłusta cerę, której nie cierpie. Teraz męczę ją kwasami, więc nic matującego nie używam, tylko ja nawilżam
Dlatego myślę nad jakims podkładem nie-matującym.
I tu pojawia sie właśnie Shiseido lub Skintonic Givenchy

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych wrzucam fotki L3.
Niestety robione telefonem, wiec i jakość i kolory nie najlepsze W rzeczywistości kolory są cieplejsze i bardziej żóltawe U mnie na monitorze przynajmniej
o ty Chciałaś podnieść nam ciśnienie My wciąż czekamy
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:04   #157
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych wrzucam fotki L3.
Niestety robione telefonem, wiec i jakość i kolory nie najlepsze W rzeczywistości kolory są cieplejsze i bardziej żóltawe U mnie na monitorze przynajmniej
pięknie wyszedł
a my czekamy... a propos, dziewczyny, miałyście jakieś info od sprzedającego?
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 12:07   #158
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Kolorki wyszły ślicznie Ostatnio oglądałam go w perfumerii....cudo
To dobrze, ze zdjecia sie udaly Bo u mnie na monitorze wygladaja na ziemiste a wcale takie nie sa

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
jest piękny oglądałam kilka razy w perfumeriach i zakochałam się w nim od razu. Już nie mogę się doczekac swoich L-ek
Aga, dziekuje Tez sie zakochalam od pierwszego wejrzenia, wcale nie mialam go w planach
Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Piękny ten L3 Do tej pory miałam chrapkę na L1, teraz już mam na oba: L1 i L3 Niestety muszę się wstrzymać z wydatkami jeszcze jakiś czas, coraz trudniej mi wytrzymać, normalnie choruję na nie strasznie
L1 tez piekny ale dla mnie chyba troche za jasny, chociaz musze to jeszcze obadac Dziekuje

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
dziękuję ci za wyczerpujący opis

Ja niestety z natury mam tłusta cerę, której nie cierpie. Teraz męczę ją kwasami, więc nic matującego nie używam, tylko ja nawilżam
Dlatego myślę nad jakims podkładem nie-matującym.
I tu pojawia sie właśnie Shiseido lub Skintonic Givenchy


o ty Chciałaś podnieść nam ciśnienie My wciąż czekamy
Czekacie na przesylke z Truskawy? To on tam byl? No nie, ide sie pochlastac

A co do podkladu, to rowniez polecam Dual Balancing Fajny jest i ma sliczne odcienie A moze przetestujesz jeszcze Kanebo Liquid Finish (moje najnowsze odkrycie) Tez mam tlusta cere i u mnie sprawdza sie doskonale, razem z sypkim Clarinsem

Cytat:
Napisane przez alkapone Pokaż wiadomość
pięknie wyszedł
a my czekamy... a propos, dziewczyny, miałyście jakieś info od sprzedającego?
Dziekuje
Za chwile zabieram sie za testowanie, mam nadzieje ze bedzie dzialal tak pieknie, jak wyglada
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:13   #159
alkapone
Rozeznanie
 
Avatar alkapone
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 607
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Czekacie na przesylke z Truskawy? To on tam byl? No nie, ide sie pochlastac
no właśnie, podobno kiedyś był...
Kupiłyśmy na ebayu, gdzieś tam wczesniej jest link do ebayowskiego sklepu, ale radzę się wstrzymać, dopóki nie dostaniemy No oby wszystko było ok
alkapone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:50   #160
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
A co do podkladu, to rowniez polecam Dual Balancing Fajny jest i ma sliczne odcienie A moze przetestujesz jeszcze Kanebo Liquid Finish (moje najnowsze odkrycie) Tez mam tlusta cere i u mnie sprawdza sie doskonale, razem z sypkim Clarinsem
dziękuję za radę. Przyjrzę sie również Kanebo
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 12:54   #161
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Reese to może wypróbuj mój nowy nabytek, który TZ mi zakupił- podkład Deborah Colour Copy dla cery suchej i wrażliwej (bo jest też ten sam ale dla cery mieszanej, raczej odradzam).

Jest super!
Efekt to skóra nawilżona, u mnie nie błyszczy się 3x dłużej niż przy innych podkładach To świadczy o tym, że ten podkład idealnie ją nawilża. Jestem naprawdę zaskoczona.....


Kanebo również wypróbuj. Mnie on też pasował, praktycznie w działaniu był identyczny co Shiseido, ale zdecydowałam się w końcu na ten drugi ze względu na ładniejsze kolory i większy ich wybór.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 12:57   #162
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Reese to może wypróbuj mój nowy nabytek, który TZ mi zakupił- podkład Deborah Colour Copy dla cery suchej i wrażliwej (bo jest też ten sam ale dla cery mieszanej, raczej odradzam).

Jest super!
Efekt to skóra nawilżona, u mnie nie błyszczy się 3x dłużej niż przy innych podkładach To świadczy o tym, że ten podkład idealnie ją nawilża. Jestem naprawdę zaskoczona.....


Kanebo również wypróbuj. Mnie on też pasował, praktycznie w działaniu był identyczny co Shiseido, ale zdecydowałam się w końcu na ten drugi ze względu na ładniejsze kolory i większy ich wybór.
dzięki wielkie Skrzętnie zapisuję i bedę testować
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 15:40   #163
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Reese to może wypróbuj mój nowy nabytek, który TZ mi zakupił- podkład Deborah Colour Copy dla cery suchej i wrażliwej (bo jest też ten sam ale dla cery mieszanej, raczej odradzam).

Jest super!
Efekt to skóra nawilżona, u mnie nie błyszczy się 3x dłużej niż przy innych podkładach To świadczy o tym, że ten podkład idealnie ją nawilża. Jestem naprawdę zaskoczona.....


Kanebo również wypróbuj. Mnie on też pasował, praktycznie w działaniu był identyczny co Shiseido, ale zdecydowałam się w końcu na ten drugi ze względu na ładniejsze kolory i większy ich wybór.
Jako, ze ja tez na etapie poszukiwania podkladu (z mieszana cerą i rowniez robie odwrot od matujacych podkladow, bo nawilzajace lepiej mi sluza ), to dopytam - czy ten Deborah kryje jakos przyzwoicie?

tak - btw. mnie najbardziej w kwestii konsystencji/krycia/nawilzenia odpowiadal Kanebo Sensai, ale kolorystycznie niestety juz znacznie gorzej
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 15:54   #164
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Kanebo również wypróbuj. Mnie on też pasował, praktycznie w działaniu był identyczny co Shiseido, ale zdecydowałam się w końcu na ten drugi ze względu na ładniejsze kolory i większy ich wybór.
SiS, a próbowałaś Kanebo w wersji kremowej?

ja się właściwie już zdecydowałam na zakupu podkładu Kanebo LF, ale wstrzymałam się z zakupem, bo dla czystości sumienia chciałam wypróbować też wersję kremową, ale póki co nie ma go w moim Douglasie

i nie wiem czy czekać...
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 17:00   #165
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez Maggie-79 Pokaż wiadomość
Jako, ze ja tez na etapie poszukiwania podkladu (z mieszana cerą i rowniez robie odwrot od matujacych podkladow, bo nawilzajace lepiej mi sluza ), to dopytam - czy ten Deborah kryje jakos przyzwoicie?

tak - btw. mnie najbardziej w kwestii konsystencji/krycia/nawilzenia odpowiadal Kanebo Sensai, ale kolorystycznie niestety juz znacznie gorzej
Ten Deborah ma ładne krycie, ale na pewno nie jakieś super mocne Jest to lekki podkład, płynny. Można nałożyć cieniuteńko, albo trochę więcej i wtedy już zakrywa np. drobne piegi czy zaczerwienienia


Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
SiS, a próbowałaś Kanebo w wersji kremowej?

ja się właściwie już zdecydowałam na zakupu podkładu Kanebo LF, ale wstrzymałam się z zakupem, bo dla czystości sumienia chciałam wypróbować też wersję kremową, ale póki co nie ma go w moim Douglasie

i nie wiem czy czekać...
Ja nawet nie interesowałam się tą wersją kremową bo na pewno ona jest dużo cięższa od tego Liquid.

Domyślam się, że jest podobna do Dior Sculpt, czyli mocno odżywczy podkład- a taki to już jest za ciężki do mieszanej i na bank ją przetłuści szybciej niż płynna wersja, bo bogata konsystencja ma to do siebie... nie mylić tego z nawilżeniem.

Spokojnie możesz kupować LF
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 17:07   #166
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

ja pamietam moją próbe z Dior Sculpt. Straszne... Dla mnie to było tak jakbym nałozyła na twarz masło: ciężki, gęsty, momentalnie świeciłam się jak bombka choinkowa. Podkład podrzuciłam cioci po 50-tce która wyglada w nim pieknie, świeżo i młodziej
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 18:58   #167
Inermiss
Raczkowanie
 
Avatar Inermiss
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 72
GG do Inermiss
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Swego czasu też byłam napalona na Luminizing Colour L3. Niedawno będąc w Sephorze po coś zupełnie innego, przypadkiem natknęłam się na niego i nie omieszkałam go wypróbować I co?? Niestety zawiódł mnie... Puder był strasznie "mączny", prawie biały jak talk, po prostu nieładny. Co ciekawe pozostałe odcienie L1 i L2 również takie były - kolorem przypominały mąke. Nie wiem, może były przeterminowane??? Gdy patrzę na ich zdjęcia wydaje mi się niemożliwym, żeby takie ohydne były, a tu jednak....
Ale generalnie lubię tę marke. Mam cień pojedynczy Hydro-Powder nr H3 Tiger i jestem bardzo zadowolona. Planuję jeszcze dokupić H1 i cudny srebrzo-bielik H2

Kuszą mnie też czwóreczki, ponieważ mają prześliczne kolorki, ale przeraża mnie ich marna trwałość, o czym dość często jest mowa w KWC.
__________________
Twardo stąpam po ziemii
między pokusami świata...
Inermiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:31   #168
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość

Ja nawet nie interesowałam się tą wersją kremową bo na pewno ona jest dużo cięższa od tego Liquid.

Domyślam się, że jest podobna do Dior Sculpt, czyli mocno odżywczy podkład- a taki to już jest za ciężki do mieszanej i na bank ją przetłuści szybciej niż płynna wersja, bo bogata konsystencja ma to do siebie... nie mylić tego z nawilżeniem.

Spokojnie możesz kupować LF
ja się zainteresowałam, bo pani ekspedientka powiedziała, że on nie jest taki kremowy, jak podkłady do cery dojrzałej (do takiej Kanebo ma jakiś inny podkład - nie pamietam nazwy), a kremowa wersja jest także nawilżająca tylko dzięki gęściejszej konsystencji lepiej kryje

idzie wiosna, więc chyba wezmę LF, ale kremowej też spróbuję - a co mi tam
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-23, 19:34   #169
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez Inermiss Pokaż wiadomość
Swego czasu też byłam napalona na Luminizing Colour L3. Niedawno będąc w Sephorze po coś zupełnie innego, przypadkiem natknęłam się na niego i nie omieszkałam go wypróbować I co?? Niestety zawiódł mnie... Puder był strasznie "mączny", prawie biały jak talk, po prostu nieładny. Co ciekawe pozostałe odcienie L1 i L2 również takie były - kolorem przypominały mąke. Nie wiem, może były przeterminowane??? Gdy patrzę na ich zdjęcia wydaje mi się niemożliwym, żeby takie ohydne były, a tu jednak....
Ale generalnie lubię tę marke. Mam cień pojedynczy Hydro-Powder nr H3 Tiger i jestem bardzo zadowolona. Planuję jeszcze dokupić H1 i cudny srebrzo-bielik H2

Kuszą mnie też czwóreczki, ponieważ mają prześliczne kolorki, ale przeraża mnie ich marna trwałość, o czym dość często jest mowa w KWC.

Zgodzę się z wrażeniem jakie opisałaś wyżej. Rzeczywiście w dotyku jest taki jak mąka. Dla mnie to uczucie delikatności, bo czy mąką w dotyku nie jest super mięciutka ? Tylko ja to odebrałam jako zaletę, a nie wadę tego pudru
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-23, 20:06   #170
Maggie-79
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 350
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Ten Deborah ma ładne krycie, ale na pewno nie jakieś super mocne Jest to lekki podkład, płynny. Można nałożyć cieniuteńko, albo trochę więcej i wtedy już zakrywa np. drobne piegi czy zaczerwienienia
Dzieki. Wlasnie o tego rodzaju krycie mi chodzilo (konkretnie zaczerwienien). Pozostaje jedynie przetestowac jak tam u nich z kolorami (do tej pory nie mialam nic Deborah).
Maggie-79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 15:59   #171
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Mam pytanie dotyczące podkładu Shiseido Dual Balancing. Chodzi mi o kolorek O40. To jest jasny żółtawy beżyk. Czy jest inny kolorek z tej palety, któy będzie miał ten sam stopiń jasności, a będzie jeszcze bardziej beżowy (nie żółty i nie różowy) Czy ta linia O jest najbardziej beżowa ?
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 16:14   #172
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Mam pytanie dotyczące podkładu Shiseido Dual Balancing. Chodzi mi o kolorek O40. To jest jasny żółtawy beżyk. Czy jest inny kolorek z tej palety, któy będzie miał ten sam stopiń jasności, a będzie jeszcze bardziej beżowy (nie żółty i nie różowy) Czy ta linia O jest najbardziej beżowa ?
Mariolu mam własnie odcienie shiseido na tapecie i "O" jest najbardziej zółto - beżowa.
Ich "b" (beige) moim zdaniem jest najbardziej z nich wszytskich różowy i nazywanie go beige to mała pomyłka
A "I" też wpada w róż...
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 16:39   #173
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Dla zainteresowanych wrzucam fotki L3.
Niestety robione telefonem, wiec i jakość i kolory nie najlepsze W rzeczywistości kolory są cieplejsze i bardziej żóltawe U mnie na monitorze przynajmniej

Kasiu, swietne foty
Jak go uzywasz, na Clarinsa czy zamiast i jak z utrzymaniem matu


Majade, jak mozesz to i tu wrzuc fotke swojego sypanca
Nie wiem czy dobrze zauwazylam, ale on jest troche ciemniejszy niz LU 06


Odcienie I rzeczywisice sa z kropla rozu
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 16:57   #174
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Contax, bardzo proszę wklejam co mam.

Istotnie odcienie Shis i LU nieco się różnią ale jest to moim zdaniem ćwierć - pół tonu zas na twarzy nie widać różnicy. Shiseido na zdjeciu może wydawać sie bardziej różowy ale żadnych tego typu odcieni na twarzy nie stwierdziłam. Zresztą Shiseido jest jednym z najbardziej transparentnych i delikatnych sypańców z jakimi się zetknęłam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shiseido E.JPG (43,4 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lauder lu 06 vs shiseido enrichie.jpg (40,6 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.JPG (41,7 KB, 26 załadowań)
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:06   #175
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Kasiu, swietne foty
Jak go uzywasz, na Clarinsa czy zamiast i jak z utrzymaniem matu
Kasiu, dziekuje

Do tej pory uzylam go tylko jeden raz, wczoraj wieczorem. Zalezalo mi na macie, bo taka mialam wizje makijazu, wiec nalozylam go na sypanca Clarinsa, do tego matowe Teddy Bear Mat trzymal sie tak samo, jak po samym Clarinsie, czyli u mnie rekordowo dlugo. Po innych pudrach swiece sie juz po 2 godzinach.

Samego jeszcze nie uzywalam, bo niedziele to u mnie dzien bezmakijazowy Siedze tylko z filtrem na buzi i kremem pod oczy.

Sam L3 uzyje jutro, wiec zdam relacje.
Jest w tym pudrze jedno "ale", nie wiem ,czy nie jest dla mnie za ciemny Chociaz moze mi sie tylko tak wydaje, bo przyzwyczajona jestem do filtrowego bielenia. i kiedy uzyje zwyklego kremu wydaje mi sie jakbym z solarium wrocila
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 17:35   #176
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Contax, bardzo proszę wklejam co mam.

Istotnie odcienie Shis i LU nieco się różnią ale jest to moim zdaniem ćwierć - pół tonu zas na twarzy nie widać różnicy. Shiseido na zdjeciu może wydawać sie bardziej różowy ale żadnych tego typu odcieni na twarzy nie stwierdziłam. Zresztą Shiseido jest jednym z najbardziej transparentnych i delikatnych sypańców z jakimi się zetknęłam.

Majade

Mnie osobisice bardziej podoba sie kolorystyka Shiseido i nie wiem czy sie kolo niego nie zakrece Kupilam juz podklad Shiseido to i do kompletu przydalby sie i sypaniec.


Cytat:
Napisane przez kasiahan Pokaż wiadomość
Kasiu, dziekuje

Do tej pory uzylam go tylko jeden raz, wczoraj wieczorem. Zalezalo mi na macie, bo taka mialam wizje makijazu, wiec nalozylam go na sypanca Clarinsa, do tego matowe Teddy Bear Mat trzymal sie tak samo, jak po samym Clarinsie, czyli u mnie rekordowo dlugo. Po innych pudrach swiece sie juz po 2 godzinach.

Samego jeszcze nie uzywalam, bo niedziele to u mnie dzien bezmakijazowy Siedze tylko z filtrem na buzi i kremem pod oczy.

Sam L3 uzyje jutro, wiec zdam relacje.
Jest w tym pudrze jedno "ale", nie wiem ,czy nie jest dla mnie za ciemny Chociaz moze mi sie tylko tak wydaje, bo przyzwyczajona jestem do filtrowego bielenia. i kiedy uzyje zwyklego kremu wydaje mi sie jakbym z solarium wrocila

Kasiu,

U mnie niedziela to tez dzien luzu makijazowego na twarzy mam tylko jakies serum i filtr

Wydaje mi sie, ze nie powinien byc za ciemny po zmieszaniu trzech odiceni powinien byc odpowidni. Ja kiedys (w czasach przedfiltrowych) mialam ten odicen i dobrze wspolgral z moja cera. Teraz nie wiem, bo co nieco wyblaklam.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:25   #177
margaretka02
Wtajemniczenie
 
Avatar margaretka02
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 784
GG do margaretka02
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Contax, bardzo proszę wklejam co mam.

Istotnie odcienie Shis i LU nieco się różnią ale jest to moim zdaniem ćwierć - pół tonu zas na twarzy nie widać różnicy. Shiseido na zdjeciu może wydawać sie bardziej różowy ale żadnych tego typu odcieni na twarzy nie stwierdziłam. Zresztą Shiseido jest jednym z najbardziej transparentnych i delikatnych sypańców z jakimi się zetknęłam.

majade, jak pachnie puder Shiseido? Bardzo podoba mi się efekt na twarzy Clarinsa, ale zapach już nie
Może bym się skusiła na Shiseido, gdyby miał lepszy zapach niż Clarins.
margaretka02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 18:25   #178
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Mariolu mam własnie odcienie shiseido na tapecie i "O" jest najbardziej zółto - beżowa.
Ich "b" (beige) moim zdaniem jest najbardziej z nich wszytskich różowy i nazywanie go beige to mała pomyłka
A "I" też wpada w róż...
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość


Odcienie I rzeczywisice sa z kropla rozu

Dzięki dziewczyny Upewniłyście mnie. Zaraz lecę na truskawkę sobie zamówić A co, w końcu jest niedziela to jakiś prezencik sobie zrobię
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 19:01   #179
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Cytat:
Napisane przez margaretka02 Pokaż wiadomość
majade, jak pachnie puder Shiseido? Bardzo podoba mi się efekt na twarzy Clarinsa, ale zapach już nie
Może bym się skusiła na Shiseido, gdyby miał lepszy zapach niż Clarins.
Hmm poczatkowo wydawało mi się ze to lekki delikatny kwiatowy zapach ale bardzo neutralny a teraz niuchnęłam i nie czuję prawie nic
W każdym razie moim zdaniem nic męczacego A zapachu Clarinsa niestety nie znam, jeszcze nie uległam
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-24, 19:15   #180
Magdalena1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki firmy Shiseido

Z fluidow i pudrów nie jestem zadowolona, bardzo szybko sie ścieraja (osobiscie wole używac profesjonalnej firmy kosmetycznej-kupilam w gabinecie-Clarena, moze ktoś z was używał?)
Shiseido maja świetne cienie do powiek
Magdalena1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:46.