Seboradin - wątek zbiorczy - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-07, 19:28   #691
olka2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny ja też jestem maniaczka zapuszczania i dbania o włosy, a to pewnie dlatego że koszmarnie mi wypadały, co mi pomogło? szampon Vischy z amineksilem, duzo róznych kuracji stosowała, miedzy czasie, ale wydaje mi się ze własnie ten szampon mi pomogł. Dzisiaj kupilam lotion sebiridaniu niger, zeby jeszcze bardziej wzmocnic włosy zeby juz ani jeden wlos mi nie wypadł, zobaczymy co z działa, razie wiem ze bardzo smierdzi
olka2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 12:33   #692
motylusiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

No, przekopałam się przez cały wątek
Ale nadal mam wątpliwości co do tego lotionu. Chciałabym używać tego Seboradinu Niger na skalp, tylko moje włosy nie przetłuszczają się, za to końcówki są bardzo wysuszone. A bardzo zależy mi na szybkim poroście włosów.
Jak myślicie, czy to dobry pomysł, żeby właśnie tym specyfikiem traktować głowę? I może macie jakąś radę, co mogłabym stosować na resztę włosów, żeby zwalczyć przesuszanie?
motylusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 22:25   #693
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez motylusiek Pokaż wiadomość
No, przekopałam się przez cały wątek
Ale nadal mam wątpliwości co do tego lotionu. Chciałabym używać tego Seboradinu Niger na skalp, tylko moje włosy nie przetłuszczają się, za to końcówki są bardzo wysuszone. A bardzo zależy mi na szybkim poroście włosów.
Jak myślicie, czy to dobry pomysł, żeby właśnie tym specyfikiem traktować głowę? I może macie jakąś radę, co mogłabym stosować na resztę włosów, żeby zwalczyć przesuszanie?
To, że ten lotion jest sugerowany do przetłuszczających się włosów nie ma akurat żadnego znaczenia. Możesz go i tak używać na skalp. Ja propounję zrobić tak: psikasz skórę i czekasz dłuższy czas aż wyschnie, a potem na całość włosów dajesz olej. Olej możesz też dać na same końcówki jeśli wolisz.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-15, 14:25   #694
motylusiek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

O, dziękuję za radę W takim razie bez wahania kupuję ten Niger i mam nadzieję, że zadziała na moje włosy.
motylusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 23:29   #695
Nov4ik4
Przyczajenie
 
Avatar Nov4ik4
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Seboradin Lotion

Czy płyn Seboradin Lotion jest dobry?? Działa?
Nov4ik4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 23:43   #696
Majka1503
EDUkator
 
Avatar Majka1503
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląskie/Kraków
Wiadomości: 6 337
Dot.: Seboradin Lotion

KWC.

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...wa-wersja.html
__________________

Drożdże: 10 III -10 VI; 09 VII-26 IX; 29 X - 26 XII 2012; 01 II-01 IV 2013; 12 IV - 12 VII 2014.
Dbam o włosy: od III 2012.
CG: od 5 VII 2012.


Majka1503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 08:30   #697
barbaraxd
Przyczajenie
 
Avatar barbaraxd
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
Dot.: Seboradin Lotion

Ale który? Regenerujący z żeń-szeniem czy ten czerwony z rzodkwią? No, w każdym razie obydwa mają bardzo dobre recenzje na KWC - ja polecam
__________________
Dbam o włosy
ZAPUSZCZAM
59-> 60 -> 61 -> 62 -> 63 -> 64 -> 65 -> 66 -> 67 -> 68 -> 69 -> 70 -> 71 -> 72 -> 73 -> 74 -> 75
rośnijcie
barbaraxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-05, 14:43   #698
Nov4ik4
Przyczajenie
 
Avatar Nov4ik4
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 7
Dot.: Seboradin Lotion

Bylam dzis w aptece chcialam kupic jakikolwiek ale facet mi powiedzial ,ze nie ma juz ich tak w magazynach...
Nov4ik4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 15:14   #699
barbaraxd
Przyczajenie
 
Avatar barbaraxd
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
Dot.: Seboradin Lotion

Szkoda, bo to naprawdę dobry produkt. Mnie bardzo pomógł. No ale w aptekach przecież są dostawy, mam nadzieję, że jak już go zdobędziesz, to Ci pomoże.
__________________
Dbam o włosy
ZAPUSZCZAM
59-> 60 -> 61 -> 62 -> 63 -> 64 -> 65 -> 66 -> 67 -> 68 -> 69 -> 70 -> 71 -> 72 -> 73 -> 74 -> 75
rośnijcie
barbaraxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-25, 17:48   #700
kwiatusek5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6
Dot.: Seboradin Lotion

Hej dziewczyny
Chciałam się wypowiedzieć bo jestem maniaczką Seboradinu .
Można go dostać w sklepach sieci "Alma" - tak w tych "delikatesach" Jest droższy troszkę niż w aptekach ale jest
Osobiście zmagałam się z syndromem łysienia poporodowego... i tylko właśnie seboradin dał sobie z tym radę (dostałam też hormony od lekarki, żebym się przestała lenić, ale nie zdążyłam ich zażyć ) stosowałam kurację dwutygodniową i maskę przeciw wypadaniu włosów. Po stosowaniu tej kuracji zorientowałam się, że nie muszę myć włosów co 2-3 dni tylko mniej więcej co 5-6 (nie zamierzałam uzyskać takiego efektu, ale nie powiem-wygodne to było) po miesiącu od zakończenia kuracji + upały, niestety znowu muszę myć co 2-3 dni
W związku z tym dla osób którym wypadają włosy mogę serdecznie polecić
Zregenerował też dość dobrze moje włosy nie były takie łamliwe, elektryzujące się, nie puszyły się
I tyle miałam do powiedzenia
kwiatusek5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-17, 11:43   #701
Olinka9
Przyczajenie
 
Avatar Olinka9
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 16
Dot.: Seboradin Lotion

Cytat:
Napisane przez kwiatusek5 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Chciałam się wypowiedzieć bo jestem maniaczką Seboradinu .
Można go dostać w sklepach sieci "Alma" - tak w tych "delikatesach" Jest droższy troszkę niż w aptekach ale jest
Osobiście zmagałam się z syndromem łysienia poporodowego... i tylko właśnie seboradin dał sobie z tym radę (
Zregenerował też dość dobrze moje włosy nie były takie łamliwe, elektryzujące się, nie puszyły się
I tyle miałam do powiedzenia
Łysienie po porodzie to sprawa natury. Kiedy hormony wrócą do normy, to włosy odrastają
__________________
Znowu chcę mieć gęste, długie włosy
Olinka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-01, 16:02   #702
Kaczka90
Przyczajenie
 
Avatar Kaczka90
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 5
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Ja skusiłam się na seboradin. Mam włosy przetłuszczające się, więc uzbierałam kasy i kupiłam szampon i lotion i na początku dawało to jakieś rezultaty, ale przy dalszym stosowaniu miałam beznadziejne włosy: były strasznie szorstkie, w późniejszym czasie z wypadaniem i wzrostem nic się nie zmieniało, czyli nadal było tak samo jak przed stosowaniem, więc zrezygnowałam. Za to rzuciłam w kąt prostownicę i włosy automatycznie zaczęły rosnąć, nie prostuję od ponad pół roku, używam samych pianek do włosów i olejku rycynowego, bo włosy wypadają na potęgę :/ Z farb do włosów nie zrezygnowałam, ale przerzuciłam się na farby bez amoniaku.
Kaczka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 14:56   #703
pinacolada93
Raczkowanie
 
Avatar pinacolada93
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 422
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

A ja mam pytanie do dziewczyn, które używały lotionu w celu zahamowania wypadania.
Po jakim czasie zauważyłyście poprawę? Czy na początku stosowania leciało Wam więcej włosów?
__________________
Od maja 2012 WALCZĘ Z WYPADANIEM WŁOSÓW.

pinacolada93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 15:12   #704
hopelessromantic
Rozeznanie
 
Avatar hopelessromantic
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zachodniopomorskie
Wiadomości: 605
GG do hopelessromantic
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pinacolada93 Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie do dziewczyn, które używały lotionu w celu zahamowania wypadania.
Po jakim czasie zauważyłyście poprawę? Czy na początku stosowania leciało Wam więcej włosów?

Ja zauważyłam, że włosy mniej mi wypadają jakoś po tygodniu, ale może to zasługa tego, że brałam i dalej biorę dodatkowo tabletki. W szybkim czasie zaczęły mi się pojawiać tzw. baby hair. Co do wypadania włosów na początku używania Seboradinu, nie zauważyłam, żeby to miało miejsce
__________________
Whisper discretely
To me
hopelessromantic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-19, 19:07   #705
Ciesielka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 3
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny

Zaczęłam używać Seboradinu. Szampon Niger, ampułki i balsam ,wszystko z tej samej serii.

Mam pytanie, czy też na początku miałyście problem, że włosy wypadały tak jakby bardziej ? Nie wiem czy powinnam się już zacząć martwić i odstawić czy to tylko efekt początkowy. Koleżanka powiedziała, że ponoć najpierw muszą wypaść te stare i słabe... Jak było u Was? Sam szampon przesusza mocno włosy i ciężko się je rozczesuje, z balsamem jest już troche lepiej. Używam od ponad tygodnia i jeszcze nie zauważyłam efektów, poza większym wypadaniem...
Ciesielka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 22:30   #706
201609062117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 648
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Oby wątek nie umarł doszczętnie...

Dziewczyny, używała któraś z was maski i szamponu przeciwko wypadaniu i przerzedzaniu się włosów, bo borykam się z tym problemem od paru miesięcy. Co prawda opanowałam wypadanie do ilości akceptowalnej, ale wolałabym zmienić tą ilość na minimalną a baby-hair też by nie zaszkodziły. Na początku miesiąca dodałam do pielęgnacji ampułki i zastanawiam się czy nie dokupić jeszcze maski i szamponu.
201609062117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-11, 07:07   #707
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Witajcie jest tu ktoś jeszcze? Stosujecie Seboradin? Zbliżają się walentynki i chciałabym kupić mężowi taki zestaw na allegro http://allegro.pl/seboradin-zestaw-a...969460395.html
Proszę doradzcie mi czy to dobry pomysł? Mąż jest tak załamany swoim wypadaniem włosów. Ma zakola (ale to też genetycznie) a jak przejedzie ręką przez skórę głowy to ma na dłoniach włosy...Bardzo wypadają Prosiłabym o pomoc, także jak długo stosować te produkty. byłabym bardzo wdzięczna.

Pozdrawiam gorąco
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 17:36   #708
myszka1717
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 66
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Witajcie Czy z tej firmy seboradin są dobre szampony lotiony i ampułki na wypadanie włosów ? bo chce kupić cała linie tego ale nie jestem pewna ?
myszka1717 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-02, 23:29   #709
malynatin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Hej,
chciałam sie podzielić moimi wrażeniami po ponad miesięcznym stosowaniu Seboradinu (zarowno na porost jak i odbudowa).
Dowiedziałam się o Seboradine, trafiłam :tutaj: no i ekscytacja była naturalnie niesamowita. Kupiłam i zaczęłam stosować regularnie, nie mieszając z innymi kosmetykami do włosów - tylko te 2 rodz.Seboradinu. I ? Zupełnie: NIC. Chyba że do efektów zaliczyć moge jeszcze bardziej wypadające włosy, koszmar.. Rozumiem, że martwe miały za zadanie ustąpić msca świeżym, mocniejszym, ale ani żadnych kiełkujących nie widzę, ani też wypadaniu końca nie widać!! Po ponad miesięcznym stosowaniu wydaje mi się, że coś widać/czuć się powinno, jeśli to oczywiście nie fake, w co zaczynam wątpić:/ Pomijam fakt tak samo rozdwojonych końcówek i zero wzmocnienia, ktore również miały dać kosmetyki Seboradin. Wielkie rozczarowanie i sporo kasy w błoto (bo za 2xopak. ampułek, szampon balsam i odzywke 130 zl), no i ilość parabenów w tych kosmetykach przeraża !!!!
malynatin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-10, 18:05   #710
Adelajda84
Wtajemniczenie
 
Avatar Adelajda84
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 352
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Kupiłam dziś seboradin lotion i od razu wtarłam w skalp.Włoski mi wypadaja poza tym chciałą bym przyspieszyć ich wzrost.Biore tez humavit skrzyp plus pokrzywa.
__________________
1.06.18 r-dieta od dietetyka czas start!
Waga;ok75 kg/158 cm.
Adelajda84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 20:48   #711
trufelka
Raczkowanie
 
Avatar trufelka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 171
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

osobiście mam bardzo złe wspomnieńia po serii seboradinu do włosów wypadających. Stosowałam cala serię i niestety, z włosow zostaly mi smutne, suche piórka. Mnóstwo włosow wypadło. po ok 2-3 tyg porzuciłam seboradin, kupiłam ampułki wzmacniajace, szampony nawilżajace, maski i dochodze teraz do ladu (ok 3mies).
trufelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 00:25   #712
Misseczka
Zadomowienie
 
Avatar Misseczka
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 047
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cześc dziewczyny, pomóżcie mi w wyborze kosmetyku
Włosów mam naprawdę masakrycznie mało, są słabe i cienkie. Kiedyś głupia Iza odchudzała się niezdrowo i wtedy właśnie wypadło większosc włosów i niestety... Waga i dieta ustabilizowana, ale problem pozostał, włosy nadal nie chcą odrastac i sypią sie często.
Stosowałam w wakcje serię Niger i faktycznie szampon + ampułki dawały super efekt, ale tylko do czasu, gdy miałam ampułki. Potem efekt trafił szlag.
Poradźcie proszę, czy jest sens kupowania szamponu i maski z serii silniejszej (tej od wypadania drugiej, nie Niger) czy zostac przy Nigerze tylko dokupic lotion? Chcę odpuścic ampułki bom biedna studentka.
Misseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 10:50   #713
nastela
Przyczajenie
 
Avatar nastela
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 15
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Halo, halo? Co tu tak ucichło?
Dziewczyny, czy Wasi panowie stosowali kiedyś Seboradin Men? Bo właśnie się zastanawiam czy zamówić mojemu ten zestaw promocyjny. Zakola mu się zaczęły robić, a ja nie chcę żeby wyłysiał. :P
Ponad rok temu stosowałam serię Seboradin Forte, bo podupadłam na zdrowiu i strasznie wypadały mi włosy (szkoda, że ich nie zbierałam, mogłabym teraz skonstruować mojemu mężczyźnie tupecik :P) i przyznam szczerze, że naprawdę Seboradin mi wtedy pomógł - dlatego właśnie zastanawiam się czy użyć go na moim facecie. :P
nastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-08, 18:45   #714
Evie888
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 78
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Moj tata używał I stwierdził, ze to rzeczywiście troche hamuje wypadania, ale myślę, ze trzeba jeszcze jakieś suplementy łykać. Sam szampon to trochę mało.
Evie888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-09, 07:53   #715
nastela
Przyczajenie
 
Avatar nastela
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 15
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Evie888 Pokaż wiadomość
Moj tata używał I stwierdził, ze to rzeczywiście troche hamuje wypadania, ale myślę, ze trzeba jeszcze jakieś suplementy łykać. Sam szampon to trochę mało.
A długo stosował? Myślałam żeby zamówić ten zestaw z ampułkami, szamponem i chyba lotion tam jeszcze jest. Pomyślę jeszcze, ale chyba zamówię, póki jeszcze jest w promocji. U mnie w aptece na osiedlu nie opłaca się kupować, bo mają drożej. :/
nastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 08:56   #716
nastela
Przyczajenie
 
Avatar nastela
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 15
Dot.: Który Seboradin?

A co myslisz o tej nowej serii Niger?
Próbowałas moze? Ja wlasnie zbieram opinie i wybieram sie po niego do apteki!
nastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-10, 22:12   #717
brunecia73
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 61
Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Do jutra wcierki ( te ampułki) są w promocji- też te Seboradin Niger , ja właśnie sobie zamówiłam kuracje na wypadajace , może ktoś skorzysta. Na ich stronce info jest
brunecia73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-16, 19:19   #718
rudawiewiora1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Seboradin - wątek zbiorczy

Witam,
Czy wie ktos moze cokolwiek o wiekszym wypadaniu na poczatku kuracji seboradinem?
Czy jest gdzie zawarta jakas informacja na stronie producenta na ten temat?
Pytam sie koncze opakowanie 14 ampoulek I mam zwiekszone wypadanie wlosow, nie wiem czy mam je odstawic czy kontynuowac kuracje?, Tak bardzo cieszylam sie zakupujac ten product, leca mi wlosy ju 8 miesiac I nic ni epomaga. A tu juz trace nadzieje na poprawe, czy ktos cos wie na ten temat moze?
rudawiewiora1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-16 20:19:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.