Jaki makijaż? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-09, 22:31   #1
danusia78
Przyczajenie
 
Avatar danusia78
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
GG do danusia78

Jaki makijaż?


Witam serdecznie dziewczyny !!!
Prosze podsuńcie mi jakieś propozycje odnośnie makijażu.
Przeważnie maluje sie ciemnymi kolorami szarymi jak na załączonym zdjęciu.
Nie wiem czy to łądnie wygląda nie mam doświadczenia w malowaniu.
Dziekuje za propozycje.
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT0277.JPG (68,4 KB, 77 załadowań)
__________________
Danuśka
danusia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 08:20   #2
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Jaki makijaż?

Ja się nie znam dobrze na makijażu, ale jedyne co mogę Ci doradzić to żebyś używała dobrego korektora pod oczy . Te cienie nie wyglądają zbyt dobrze i psują całą twarz. No i oczywiście przydałby się jakiś podkład.
asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 09:51   #3
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jaki makijaż?

Zmiany powinnaś rozpocząć od poprawnej regulacji brwi. Te są źle wyregulowane, nie nadają konturów oczom, choć powinny. W załączniku krótki instruktaż nt. poprawnego modelowania brwi. Jeśli jednak nie czujesz się na siłach, skorzystaj z usług kosmetyczki.
Druga rzecz to wybór podkładu i korektorów. Niedoskonałości Twojej skóry są drobne, więc możesz poprzestać na lekkich podkładach rozświetlających, zaś mankamenty przykrywać np. kamuflażem. Pod oczy wybierz korektor rozświetlający, specjalnie przeznaczony do krycia cieni. Już samo ujednolicenie skóry powinno dać ogromną różnicę.
Trzecia rzecz momentalnie rzucająca się w oczy to fryzura, a raczej bezład na głowie Koniecznie pomyśl nad zmianą uczesania, może jakieś nieco geometryczne cięcia, grzywka? W tej kwestii najlepiej poradzi nasza wizażowa Mistrzyni, Grażyna Wilewska-Sbirenda, na forum 'Pytania do fryzjerki'.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-10, 21:06   #4
danusia78
Przyczajenie
 
Avatar danusia78
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
GG do danusia78
Smile Dot.: Jaki makijaż?

Hej!!!
Dziekuje za szczere odpowiedzi.
To zdjęcie robiłam na szybko dlatego też nie wyszłam tam najlepiej no i nie użyłam podkładu, który oczywiście stosuje.
Z włosami mam problem, gdyz jestem młodą mama i jeszcze mi nie wróciły do dobrego stanu ciężko sie je układa i są cieniutkie.
A jak można znaleść tą Panią fryzjerke na tym forum " Fryzjer" nie jestem jeszcze dobrze obeznana z tą stronką.
Jeszcze raz dziekuje i pozdrawiam
__________________
Danuśka
danusia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-11, 09:45   #5
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Jaki makijaż?

Wystarczy, że na forum 'Pytania do fryzjerki' (http://www.wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=20) założysz analogiczny wątek z prośbą o pomoc, a w tytule wątku dodasz - do p. Grażyny

Uściski dla dzieciaczka

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 11:29   #6
jola26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 127
Dot.: Jaki makijaż?

zdecydowanie dobry kryjący podkład.Korektor pod oczy który zakryje cienie - bo w takim stanie wygladasz jakbys celowo pomalowała pod oczami szrym cieniem.Dzieku temu twarz wydaje się szara i zmęczona. róż na policzki dla rozpromienienia twarzy. Brwi - fakt mają niezbyt dobry kształt. proponuje udac się do kosmetyczki, napewno nada im ładniejszy kształt. Widziałabym cię w matowych cieniach bez żadnego brokatu i chyba jednak ciemny makijaż nie jest dla Ciebie. Może jakieś naturalne kolorki - brazy beże. pomadkę proponuje w kolorze brudnego różu, naturalnie wydląda, ewnetualnie błyszczyk jesli lubisz. Ja zmienilabym tez kolor włosów.Twój obecny wydobywa czerwien twojej cery, a co za tym idzie wszelkie niedoskonalosci cery sa jeszcze bardziej widoczne. Pozdrawiam.Moze dziewczyny dadza jeszcze kilka rad
jola26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:15.