Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-20, 09:32   #31
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

a ja sobie wymyśliłam studium kosmetyczne i zdania nie zmienie, tylko jeszcze którą szkołę wybrać
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 09:38   #32
wariatka_20
Rozeznanie
 
Avatar wariatka_20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: wieś (ale nie zadupie)
Wiadomości: 600
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez boneca
co wy na to? lepiej wybrac kierunek sercem czy rozumem?
myśle że lepiej sercem bo jeśli wybierzesz coś co Ci się nie podoba a jest to, że tak powiem, rozsądny kierunek to będziesz się potem tylko męczyć.

dlatego ja nie chce iść na żadne zarządzanie czy inny tego typu. mimo że jestem po technikum ekonomicznym to ekonomi, finansów itp cholernie nie znosze . dlatego właśnie ide na studium kosmetyczne bo uwielbiam wszystkie zabiegi związane z ciałem a z tego co wiem to kosmetyczka należy do zawodów "przyszłości" (tak powiedziała mi pani na spotkaniu sprawdzającym w jakim zawodzie bym się najlepiej czuła i sprawdziła)
wariatka_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 10:19   #33
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Dokładnie, rozumem to można wybierać kursy, certyfikaty itp. A studia to za długi czas, żeby męczyć się czymś, czego się nie lubi. Ja np. idę na ekonomię, bo mnie to bardzo interesuje I dobrze, że Wariatka też kieruje się w wyborze studiów zainteresowaniami Bo to jest najważniejsze
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 11:04   #34
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Dziewczynki moje, pamiętajcie, ze jakiekolwiek studia wybierzecie, i tak może się okazać, że skończyłyście zupełnie inne Ja zaczynałam od projektowania mody w krakowie, a skończyłam pedagogikę w Katowicach

A co do kierowania się rozumem/sercem...Jedna z okropniejszych rzeczy w życiu studenta, to studiowanie przez 3/5 lat kierunku, do którego nie ma się serca, cierpliwości i przekonania
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 11:14   #35
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Zdecydowanie zgadzam się z poprzedniczką A jeśli nie wiecie, co chcecie studiować, to albo przejrzyjcie jakiś informator i może odkryjecie coś akuratnie dla siebie albo wyjedźcie gdzieś na tydzień i się nad tym zastanówcie. Rozwiązanie przyjdzie wam do głowy w mig
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 11:18   #36
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Ja ide na germanistyke
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-20, 13:01   #37
sylwiaa_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 181
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

ja będę składać papiery na uniwerek w Wawie i w Kraku (to na pewno) na stusunki międzynarodowe.jak się nie dostanę to albo europeistyka na uniwerku u mnie w Rzeszowie albo jakaś prywatna
__________________



sylwiaa_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 15:08   #38
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez szajajaba
Dziewczynki moje, pamiętajcie, ze jakiekolwiek studia wybierzecie, i tak może się okazać, że skończyłyście zupełnie inne Ja zaczynałam od projektowania mody w krakowie, a skończyłam pedagogikę w Katowicach

A co do kierowania się rozumem/sercem...Jedna z okropniejszych rzeczy w życiu studenta, to studiowanie przez 3/5 lat kierunku, do którego nie ma się serca, cierpliwości i przekonania
Jaka pedagogike studiowalas? Na UŚ? I jak sie studiowalo?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 15:30   #39
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

A ja się wybieram na JAKĄŚ filologię Składam papiery na angielską, skandynawską i rosyjską na UG. A gdzie mnie wezmą to już inna sprawa
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 16:46   #40
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez Ryfka
Medycyna, tak to jest to o czym marzyłam- dopóki się nie zorientowałam, jakie są szanse na to, żeby rzeczywiście byc lekarzem po medycynie- jakie trzeba mieć plecy, ile kasy na to, żeby ktos przyjął cię na staz i inne takie bzdety. Ogólnie- odwrót i teraz idę na psychologię/ biotechnologię lub farmację a później, na drugim roku dorzucę jezszce kulturoznawstwo i wtedy będę mogła nazwać się szczęśliwym człowiekiem Tymczasem- biologia i chemia przede mną :/

Biologia i chemia za mną ( w końcu- cytat powyżej jest sprzed roku ). Zdałam na wszytskie kierunki, które wymieniłam- na psychologię, farmację i biotechnologię. Wybrałam psychologię, postudiowałam, rozstałam się z nią. Teraz idę na medycynę, pal licho plecy i znajomości! jak się chcę to ze wszystkim można sobie poradzić! a ja chcę tego bardziej, niż czegokolwiek innego Moje marzenia się nie zmieniają...
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 16:50   #41
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Ryfkapewnie niesamowicie duzo pracy w to wlozylas.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 17:03   #42
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Nie wiem. Spełnianie swoich marzeń nie jest pracą, prawda?
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 17:15   #43
PaNNa^aNNa
Raczkowanie
 
Avatar PaNNa^aNNa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 265
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

ja się wybieram na Kosmetologie w stylizacjii i pielęgnacji włosów
__________________







PaNNa^aNNa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 17:22   #44
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

ja od zawsze chcialam studiowac prawo tylko w gimnazjum zwatpilam w swoje szanse i w liceum wybralam klase o profilu ekonomicznym jednak sie opamietalam i powiedzialam sobie ze nie bede rezygnowac ze swoich marzen zeby zostac Ally McBeal i dopne swego jak nie uda mi sie dostac na dzienne to ide na zaoczne prawo
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 17:25   #45
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Ryfka a to przypadkiem nie jest tak, że bez pracy nie ma kołaczy i nawet marzenia się nie spełniają?
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 17:45   #46
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Wink Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez Olencjaaa
ja od zawsze chcialam studiowac prawo tylko w gimnazjum zwatpilam w swoje szanse i w liceum wybralam klase o profilu ekonomicznym jednak sie opamietalam i powiedzialam sobie ze nie bede rezygnowac ze swoich marzen zeby zostac Ally McBeal i dopne swego jak nie uda mi sie dostac na dzienne to ide na zaoczne prawo
niestety, prawo w polsce jest troche inne niz w stanach. wlasciwie podobne jest tylko w tym, ze sa sady i adwokaci :P ale, powodzenia! pewnie dobrze wiesz, co cie czeka
powiedz mi tylko - gdzie skladasz na to prawko? moze sie spotkamy?
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 17:51   #47
Olencjaaa
Organizatorkaaa :)
 
Avatar Olencjaaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Trzcianka
Wiadomości: 8 896
GG do Olencjaaa
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez boneca
niestety, prawo w polsce jest troche inne niz w stanach. wlasciwie podobne jest tylko w tym, ze sa sady i adwokaci :P ale, powodzenia! pewnie dobrze wiesz, co cie czeka
powiedz mi tylko - gdzie skladasz na to prawko? moze sie spotkamy?
ja skladam tylko do szczecina bo tam tez moj tż studiuje a ty dokad sie wybierasz?
Olencjaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 18:02   #48
kasiunia`18
Zadomowienie
 
Avatar kasiunia`18
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 783
GG do kasiunia`18
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

No a ja dalej nie wiem na jaki kierunek sie zdecydowac,znaczy mam kilka opcji,ale jeszcze nie wiem,nie mam takiej pasji,szkoda,ze mnie Bozia zadnym talentem nie obdarzyła,to bym wiedziała co robic,a tak...wiem tylko,ze chce na Uniwerku Wrocławskim i kropka...
__________________
"I feel the need - the need for speed!"


Majusia 19.01.2012r **
kasiunia`18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 18:02   #49
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Wink Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

ja kraków. trochę daleko
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-21, 18:32   #50
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Różnie bywa. Czasami ma się więcej szczęścia niż rozumu i marzenia się spełniają ot tak . A czasami trzeba o nie walczyć, poświęcać miliony innych rzeczy i narzucić sobie dyscyplinę. Dla mnie to nie była praca, bo miałam świadomośc tego, że nie ma innej drogi, żeby się dostać na medycynę.Ale było cieżko, przyznaję. Ale przede wszytskim-było warto

EDIT
Zajrzałam do swojego pamiętnika-to jednak była praca, masz rację. Katorżnicza praca nad fizyką, gorzej niż w kamieniołomach
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 19:32   #51
joker
Raczkowanie
 
Avatar joker
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekoszów/ Lublin
Wiadomości: 173
GG do joker
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Ehhh, a co ze mna?
Chcialabym pojsc albo na prawo albo na stosunki miedzynarodowe...
Tylko nie wiem czy sie nadaje Nie jestem jakos specjalnie 'wyszczekana'( ale niesmiala tez nie ), a wydaje mi sie ze do tych zawodow predyspoycje maja Ci, ktorym "buzia sie nie zamyka" ...
Chce startowac na UW lub UMCS( te uczelnie odpowiadaja mi najbardziej) ale mam stracha ze sie nigdzie nie dostane Postanowilam sobie ze do 11 lipca nie mysle o wynikach, ale ciagle chodza za mna glupie bledy jakie zrobilam na maturze
Co zrrrrobic ???

P.S. Dziewczyny czy mozecie mi powiedziec czy sa jakies ograniczenia w skladaniu podan? Tzn czy jest jakas okreslona ilosc uczelni i kierunkow jak to bylo w przypadku szkol srednich? Pytam siei pytam ale kazdy z moich znajomych mowi cos innego
joker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 19:37   #52
Liriel
Raczkowanie
 
Avatar Liriel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 252
GG do Liriel
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

A ja właśnie mam ten problem, że nie wiem gdzie tak naprawdę chcę iść... ;( niby na maturze pisałam geografię i biologię, żeby potem się dostać na UW na geografię, na geologię lub na gospodarkę przestrzenną, ale w rzczywistości to nie wiem czy to mnie w sumie, aż tak interesuje... :/ a poza tym to wcale tych dwóch przedmiotów nie napisałam tak, bym była z siebie zadowolona, więc wydaje mi się, że mam małe sznse, by dostać się na UW... a może pójdę od razu do pracy? Tylko gdzie? Pociesza mnie tylko taka myśl, iż wiem, że mój chłopak ma duże szanse na dostanie się na Politechnikę, na informatykę. A jak ją skończy to życie mamy ustawine
Liriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 19:42   #53
joker
Raczkowanie
 
Avatar joker
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Piekoszów/ Lublin
Wiadomości: 173
GG do joker
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez Ryfka
Różnie bywa. Czasami ma się więcej szczęścia niż rozumu i marzenia się spełniają ot tak . A czasami trzeba o nie walczyć, poświęcać miliony innych rzeczy i narzucić sobie dyscyplinę. Dla mnie to nie była praca, bo miałam świadomośc tego, że nie ma innej drogi, żeby się dostać na medycynę.Ale było cieżko, przyznaję. Ale przede wszytskim-było warto
Zgadzam sie zw 100%
Ale wiecie co mnie najbardziej denerwuje?DO szalu doprowadza mnie fakt, ze sa ludzie, ktorzy nigdy nie wysilili sie nawet odrobie a wszystko dostaja , ot od niechcenia bo maja znajomosci ... Najgorsze jest to, ze wcale sie z tym nie kryja, ze maja cos nie dzieki swoim umiejetnosciom, ale glosno o tym mowia i z lekcewazeniem traktuja tych, ktorzy ciezko musza na to harowac Przyklad mam z zycia, a konkretnie z mojej klasy, gdzie dziewczyna, ktorej rodzina juz od pokolen jest prawnicza, juz w pierwszej klasie zastanawiala sie jak sobie poradzi z logika na 1 roku na UJ
Staram sie zachowac dystans do tego wszystkiego, ale kiedy slysze co tego typu ludzie wygaduja, to szlag mnie trafia
joker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:31   #54
Judytka2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 576
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

A myslicie ze filologia to dobry kierunek? Bo wybieram sie na germanistyke i boje sie o moja przyszlosc
Judytka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:32   #55
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez joker

P.S. Dziewczyny czy mozecie mi powiedziec czy sa jakies ograniczenia w skladaniu podan? Tzn czy jest jakas okreslona ilosc uczelni i kierunkow jak to bylo w przypadku szkol srednich? Pytam siei pytam ale kazdy z moich znajomych mowi cos innego
To jest tak.... Na koniec szkoły dostałaś dwa świadectwa, prawda?... No to teoretycznie możesz na dwa. Chyba, że:
1) Uczelnia, na którą chcesz iść używa elektronicznej rejestracji. Sprawdź na ich stronie internetowej, jak to działa. Bardzo przyjemny system Wtedy możesz składać na tyle kierunków, na ile Cię stać (opłata rekrutacyjna )
2) Uczelnia nie wymaga oryginału świadectwa ukończenia szkoły ani maturalnego

Po prostu buszuj po internecie i szukaj Buziak
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:35   #56
boneca
Raczkowanie
 
Avatar boneca
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 128
GG do boneca
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez joker
Zgadzam sie zw 100%
Ale wiecie co mnie najbardziej denerwuje?DO szalu doprowadza mnie fakt, ze sa ludzie, ktorzy nigdy nie wysilili sie nawet odrobie a wszystko dostaja , ot od niechcenia bo maja znajomosci ... Najgorsze jest to, ze wcale sie z tym nie kryja, ze maja cos nie dzieki swoim umiejetnosciom, ale glosno o tym mowia i z lekcewazeniem traktuja tych, ktorzy ciezko musza na to harowac Przyklad mam z zycia, a konkretnie z mojej klasy, gdzie dziewczyna, ktorej rodzina juz od pokolen jest prawnicza, juz w pierwszej klasie zastanawiala sie jak sobie poradzi z logika na 1 roku na UJ
Staram sie zachowac dystans do tego wszystkiego, ale kiedy slysze co tego typu ludzie wygaduja, to szlag mnie trafia
Tak BTW, mam kolegę w klasie, który ma wejście na prawo na UJ. Zastanawiał się czy iść tam czy jechać do pracy do Niemiec, bo bez znajomości nigdzie indziej by się nie dostał
__________________
Rozrewolweryzowany rewolwerowiec z rozrewolweryzowanym rewolwerem rozrewolweryzował rewolwer rozrewolweryzowanego rewolwerowca.

boneca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:39   #57
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez Liriel
Pociesza mnie tylko taka myśl, iż wiem, że mój chłopak ma duże szanse na dostanie się na Politechnikę, na informatykę. A jak ją skończy to życie mamy ustawine

Liriel, Ty poważnie myślisz takimi kategoriami, czy to taki żart? A wzięłaś pod uwagę, że chłopak może skończyć z Tobą, zanim skończy Politechnikę? Trzeba samemu pilnować swojego zadka, a nie liczyć na innych-nawet jeśli to Twój chłopak. Zwłaszcza, jeśli to Twój chłopak.
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 20:43   #58
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez boneca
Tak BTW, mam kolegę w klasie, który ma wejście na prawo na UJ. Zastanawiał się czy iść tam czy jechać do pracy do Niemiec, bo bez znajomości nigdzie indziej by się nie dostał

Co za psychoza z tymi znajomościami! Ja wiem, że to ważne, zwłaszcza na niektórych kierunkach. Ale na pocieszenie powiem Wam, że mam dwoje dobrych znajomych-ona nie dostała się na medycynę, a jej dziadek był rektorem Akademii Medycznej, a on kibluje na drugim roku, mimo że też ma ogromne znajomości. Po prostu-odrzucili tę drogę zdobywania wykształcenia Są uczciwi ludzie, nie przejmujcie się
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 21:02   #59
Liriel
Raczkowanie
 
Avatar Liriel
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 252
GG do Liriel
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez Ryfka
Liriel, Ty poważnie myślisz takimi kategoriami, czy to taki żart? A wzięłaś pod uwagę, że chłopak może skończyć z Tobą, zanim skończy Politechnikę? Trzeba samemu pilnować swojego zadka, a nie liczyć na innych-nawet jeśli to Twój chłopak. Zwłaszcza, jeśli to Twój chłopak.
Ja napisałam tylko, że ta myśl mnie pociesza, a nie, że ja nic nie będę robiła i polegała tylko na swoim chłopaku... A co do rozstania to na milion% mój chłopak ze mną nie skończy - wiem to na pewno. Jesteśmy ze sobą już dłogo i będziemy do końca więc ja widzisz mogę na niego liczyć - zwłaszcz na niego
Liriel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-21, 21:39   #60
Ryfka
Zadomowienie
 
Avatar Ryfka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Maturzystki! Gdzie wybieracie sie na studia? :)

Cytat:
Napisane przez Liriel
Ja napisałam tylko, że ta myśl mnie pociesza, a nie, że ja nic nie będę robiła i polegała tylko na swoim chłopaku... A co do rozstania to na milion% mój chłopak ze mną nie skończy - wiem to na pewno. Jesteśmy ze sobą już dłogo i będziemy do końca więc ja widzisz mogę na niego liczyć - zwłaszcz na niego
No, to jak w to wierzysz, to życzę Ci żeby życie nie zrobiło Ci psikusa
Ryfka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:03.