Lipcowe Panny Młode - część II - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-20, 21:35   #2821
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Painka: wrzuć ich zdjęcie to może coś pomoge bardziej w tej kwestii, bo tak jak nie widze co i jak to ciężko cokolwiek doradzić, bo może wystarczy jedynie coś przykleić, dodać, przyciąć itd
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-20, 22:05   #2822
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Odp: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez judkaaa Pokaż wiadomość
Beczko Soli, gratulacje wyboru!
Czyli jest szansa, że będę normalnie wyglądać?


Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Dziewczyny jestem zalamana jadę właśnie do moich rodziców odebrać zaproszenia, dziś kurier je dostarczył. Mama wysłała mi ich zdjęcie i są wykonane niechlujnie, wstydzę się komukolwiek wręczyć ;( potem wrzuca fotki i napisze dokładniej o co chodzi. Już dzwoniłam do tej firmy i reklamacji nie uwzględnia

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Może da się je jeszcze uratować?

Ja dzisiaj podliczyłam, i będę sama robiła zaproszenia i winietki. Wyjdą mnie prawie 3 razy taniej, od tych zamawianych na allegro.
Tylko potrzebuje małych chińskich rączek. Ewentualnie rączek świadkowej, ale ta nie wiem czy będzie miała czas przed świętami.


Wróciliśmy właśnie z tanów-tanów.... i Luby (tańcząca lewa noga) szybciej załapał to to ode mnie.
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 06:56   #2823
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

przyszły wczoraj próbki materiałów z bialebuty.com.pl - oj zupełnie inaczej wyglądają na żywo, zupełnie inaczej na zdjęciach
te co mi se podobały z foto na żywo klops, a te, które na foto nie wyglądały zbyt ciekawie, na żywo są extra ;P

no.. teraz zostaje w końcu wykombinować buty i mieć nadzieję, że wyjdą dobrze
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 11:13   #2824
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Thiden,ja też będę zamawiać tam buty,też mi przysłali próbki materiałów...a powiedz mi wiesz może czy tam można im podać wysokość obcasa jaką się chce czy tylko muszą być takie jak tam maja?
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 11:28   #2825
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

wydaje mi się, z tego co czytałam, że tylko takie jakie są do wyboru.. ale najlpiej napisz do nich maila
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 11:29   #2826
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość
przyszły wczoraj próbki materiałów z bialebuty.com.pl - oj zupełnie inaczej wyglądają na żywo, zupełnie inaczej na zdjęciach
te co mi se podobały z foto na żywo klops, a te, które na foto nie wyglądały zbyt ciekawie, na żywo są extra ;P

no.. teraz zostaje w końcu wykombinować buty i mieć nadzieję, że wyjdą dobrze
Thidien, podpowiesz ktore wyszly lepiej na zywo niz na stronie ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 15:17   #2827
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

skóra naturalna złota mnie rozczarowała - owszem mieni się, ale w odpowiednim świetle, pod zbyt wieloma kątami wygląda nijak

żakard złoty zbyt przytłaczający, zrebrny wyszedł ok

atłas złoty jest fajny, ale ja wybieram na buciki skórę eko złotą, ma 'rowki' niczym ludzka skóra

ten sam zestaw mam w srebrze, i jakbym wybierała srebrny to też skórę eko, satyna/atłas srebrny wg mnie zbyt ciemny

w ogóle mam jeszcze perłową/śmietankową skórę, sn ivory, sn ecru i sn cielistą - pierwsza warta zastanowienia, jak ktoś chce jednak coś biełego koloru, dwie ostatnie jak cappuccino

takie są przynajmniej moje wrażenia
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-21, 19:56   #2828
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paramloda32.jpg (66,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zapro.jpg (73,7 KB, 34 załadowań)
__________________
TP 18.09.2015

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2013-07-26 o 23:06
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 21:13   #2829
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Opiszę wczorajszą sytuację z zaproszeniami:
Wczoraj przyszła paczka z zaproszeniami, które jakością odbiegają od tych zamawianych Oglądałam zdjęcia zaproszeń na stronie firmy, jak i w salonie stacjonarnym, gdzie ostatecznie zamówiłam zaproszenia. Byłam przekonana, że zaproszenia będą wykonane tak samo jak te salonowe.
Moje zaproszenia są wycinane laserowo i jak spojrzycie na załączone zdjęcie to zobaczycie, że suknia ślubna na moich zaproszeniach jest po prostu spalona Wszystko wycięte jest równo, ale wyglądają jakby były przypalone zapalniczką Oczywiście od razu zadzwoniłam do pracowni, gdzie wykonywali zaproszenia i mi powiedziano, że to nie jest żadna podstawa do reklamacji. W rozmowie telefonicznej z osobą odpowiedzialną za reklamacje usłyszałam, że to jest normalne, że laser tak czasami robi i powinnam być tego świadoma. Powiedziałam jej, że nie każdy zna się na wycinaniu laserem, a że wychodzę za mąż po raz pierwszy to również po raz pierwszy mam styczność z zamawianiem zaproszeń ślubnych, więc żeby nie oczekiwali, że znam się na ustawieniach lasera. Zapytałam zatem dlaczego otrzymałam gorszej jakości zaproszenia niż te, które widziałam osobiście w salonie. Usłyszałam, że zaproszenia które były wykonywane na ekspozycję były wykonane przy słabszym ustawieniu lasera, bo wykonywanych było tylko kilka sztuk, natomiast przy moim zamówieniu laser ustawiony był na wyższych obrotach, co powoduje taki efekt przypalenia. Zatem potwierdzone zostało telefonicznie, że sposób wykonania moich zaproszeń był słabszy niż ten, który był zastosowany do zaproszeń na ekspozycję. Dodatkowo - nigdzie na stronie nie ma informacji o tym, że zamówienie może różnić się od prezentowanego wzoru ze względu na ustawienia lasera. Również w salonie nie poinformowano mnie o takiej możliwości. Jestem bardzo rozczarowana, wygląda to naprawdę brzydko
Chciałabym zaznaczyc, że zależało mi na typowo białych zaproszeniach, więc wybrałam i biały papier i wstążkę, a teraz ta suknia w ogóle nie pasuje do całej koncepcji zaproszenia, wygląda to po prostu niechlujnie
I tu nie chodzi o to, że się czepiam, bo np. chciałam turkusową wstążeczkę a dostałam niebieską, tylko o to że to zaproszenie po prostu wygląda brzydko i niechlujnie!!!
Usłyszałam, że "może Pani napisac reklamację, ale i tak nie zostanie uwzględniona"... Napisałam, ale odpowiedzi brak....

no nie moze byc tak, ze reklamacja nie zostanie uwzgledniona - jesli trzeba to postrasz ich jakąś kontrolą. Nie ma czegos takiego jak - nie bo nie.

na to co widzę jako jpg to nie wygląda to zle - taki efekt przypalenia czasami robi się celowo. Kiedys nawet pamietam, ze specjalnei podpalało sie kartkę zeby cos takiego uzyskac

Ale jesli nie pasuje to zupelnie do koncepcji i bieli to zrozumiałe byłaś w stacjonarnym punkcie w Warszawie ?
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-21, 21:24   #2830
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Opiszę wczorajszą sytuację z zaproszeniami:
Wczoraj przyszła paczka z zaproszeniami, które jakością odbiegają od tych zamawianych Oglądałam zdjęcia zaproszeń na stronie firmy, jak i w salonie stacjonarnym, gdzie ostatecznie zamówiłam zaproszenia. Byłam przekonana, że zaproszenia będą wykonane tak samo jak te salonowe.
Moje zaproszenia są wycinane laserowo i jak spojrzycie na załączone zdjęcie to zobaczycie, że suknia ślubna na moich zaproszeniach jest po prostu spalona Wszystko wycięte jest równo, ale wyglądają jakby były przypalone zapalniczką Oczywiście od razu zadzwoniłam do pracowni, gdzie wykonywali zaproszenia i mi powiedziano, że to nie jest żadna podstawa do reklamacji. W rozmowie telefonicznej z osobą odpowiedzialną za reklamacje usłyszałam, że to jest normalne, że laser tak czasami robi i powinnam być tego świadoma. Powiedziałam jej, że nie każdy zna się na wycinaniu laserem, a że wychodzę za mąż po raz pierwszy to również po raz pierwszy mam styczność z zamawianiem zaproszeń ślubnych, więc żeby nie oczekiwali, że znam się na ustawieniach lasera. Zapytałam zatem dlaczego otrzymałam gorszej jakości zaproszenia niż te, które widziałam osobiście w salonie. Usłyszałam, że zaproszenia które były wykonywane na ekspozycję były wykonane przy słabszym ustawieniu lasera, bo wykonywanych było tylko kilka sztuk, natomiast przy moim zamówieniu laser ustawiony był na wyższych obrotach, co powoduje taki efekt przypalenia. Zatem potwierdzone zostało telefonicznie, że sposób wykonania moich zaproszeń był słabszy niż ten, który był zastosowany do zaproszeń na ekspozycję. Dodatkowo - nigdzie na stronie nie ma informacji o tym, że zamówienie może różnić się od prezentowanego wzoru ze względu na ustawienia lasera. Również w salonie nie poinformowano mnie o takiej możliwości. Jestem bardzo rozczarowana, wygląda to naprawdę brzydko
Chciałabym zaznaczyc, że zależało mi na typowo białych zaproszeniach, więc wybrałam i biały papier i wstążkę, a teraz ta suknia w ogóle nie pasuje do całej koncepcji zaproszenia, wygląda to po prostu niechlujnie
I tu nie chodzi o to, że się czepiam, bo np. chciałam turkusową wstążeczkę a dostałam niebieską, tylko o to że to zaproszenie po prostu wygląda brzydko i niechlujnie!!!
Usłyszałam, że "może Pani napisac reklamację, ale i tak nie zostanie uwzględniona"... Napisałam, ale odpowiedzi brak....

i tak wygląda każda??

ja miałam zaproszenia wycinane laserowo i nie było czegoś takiego tzn na niektórych się zdarzyło lekkie przysmolenie ale to w jednym miejscu a nie na całej powierzchni wycinanej... fakt moje były ciemnozłote ale mam jedno jeszcze w domu obejrzałam je dokładnie i miejsce cięcia jest czyste więc jest to autentycznie wina ich bo nie jest to normą takie przypalenie w laserze
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 10:52   #2831
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Kochana popatrz jeszcze raz na stronę gdzie zamawiałaś te zaproszenia powinno tam być napisane na temat zwrotu, reklamacji czy wymiany towaru na inny, raczej zawsze jest jakieś wyjście bo chyba tej firmie też powinno zależeć na zadowoleniu klienta itd...

A dużo zamawiałaś tych zaproszeń? Bo jeżeli nie, to istnieje możliwość troche podratowania tych zaproszeń jeżeli takie Ci się stanowczo nie podobają. Możesz wybrać się do sklepu papierniczego (art. papiernicze czy jakaś hurtownia papiernicza) i tam możesz kupić np klej brokatowy np srebrny czy inny kolor w tubce i możesz te miejsca obrzeżne na zaproszeniu tzn tą suknie ślubną ,,objechać" wokół tym klejem i nie będzie widać tego przypalonego bo klej wyschnie i bedzie fajny efeky brokatowy.... Możesz kupić np suche pastele i tak samo wokół przejechać po tych brzegach i rozmazać palcem, lub kupić jakiś spray artystyczny do zdobień i fuknąć te miejsca i też nie będzie widać

Wybór należy do Ciebie to są moje małe podpowiedzi
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 13:08   #2832
nina1406
Wtajemniczenie
 
Avatar nina1406
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 833
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Dziewczyny a myślałyście już o bieliźnie na ślub? bo ja tak ostatnio planuję się wybrać do brafittierki i nie wiem czy wybrać kolor biały czy cielisty.
__________________
13.07.2013 szczęśliwa żonka
będę mamusią

Pani magister dietetyki
nina1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 14:46   #2833
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

thidien, ja wlasnie tez waham sie miedzy kolorem złotym a zielonym butow.

jesli chodzi o zlote to bardzo podobaja mi sie

http://www.clarks.pl/products/womens...ain-gold-satin
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:03   #2834
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez dezire Pokaż wiadomość
thidien, ja wlasnie tez waham sie miedzy kolorem złotym a zielonym butow.

jesli chodzi o zlote to bardzo podobaja mi sie

http://www.clarks.pl/products/womens...ain-gold-satin
fajniaste buciki

ja niestety nie celuję w sandały, koniecznie muszę mieć z paskiem (ale nie wokół kostki) i tylko na bialebuty znalazłam coś sensownego

choć na początku miałam mieć zupełnie kolorowe - nawet robiliśmy z TŻ losowanie kilku wybranych kolorów (żeby on też coś miał i żeby dobrze się czuł), ale w sumie pomysł upadł

złote bardziej uniwersalne od białych i zdecydowanie gdzieś je jeszcze założę z bardziej kolorowymi to bym musiała dopasowac garderobę ;P a to mi się na razie nie widzi
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 15:13   #2835
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez thidien Pokaż wiadomość

złote bardziej uniwersalne od białych i zdecydowanie gdzieś je jeszcze założę z bardziej kolorowymi to bym musiała dopasowac garderobę ;P a to mi się na razie nie widzi
to prawda - mi troche zajęło przekonywanie Mam do zlotych - ze praktyczniejszy zakup niż białe. Nie wiem jak przekonam do zielonych :P
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:16   #2836
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

.
__________________
TP 18.09.2015

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2013-07-26 o 23:06
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 18:43   #2837
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Nie po to zamawiałam białe zaproszenia, żeby się teraz bawic w jakieś kleje, brokaty czy nie wiem co, ja strasznie nie lubię takich rzeczy, zawsze wolę kupic coś gotowego, nawet drożej, byleby nie musiec niczego robic samodzielnie, hand made to nie moja bajka Zamawiałam konkretny model a dostałam coś w ogóle innego, uwierzcie mi że zdjęcia nie odzwierciedlają tego jak zaproszenia były spalone - tak, wszystkie - nie tylko częsc. A na potwierdzenie mojej racji - REKLAMACJA UWZGLĘDNIONA

W ciągu 3 dni od dostarczenia mojej paczki mają wysłac nowe zaproszenia Od razu po odczytaniu maila zamówiłam kuriera i dziś odesłałam zaproszenia...
super ze uwzgledniona
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:23   #2838
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Nie po to zamawiałam białe zaproszenia, żeby się teraz bawic w jakieś kleje, brokaty czy nie wiem co, ja strasznie nie lubię takich rzeczy, zawsze wolę kupic coś gotowego, nawet drożej, byleby nie musiec niczego robic samodzielnie, hand made to nie moja bajka Zamawiałam konkretny model a dostałam coś w ogóle innego, uwierzcie mi że zdjęcia nie odzwierciedlają tego jak zaproszenia były spalone - tak, wszystkie - nie tylko częsc. A na potwierdzenie mojej racji - REKLAMACJA UWZGLĘDNIONA

W ciągu 3 dni od dostarczenia mojej paczki mają wysłac nowe zaproszenia Od razu po odczytaniu maila zamówiłam kuriera i dziś odesłałam zaproszenia...

super że się tak dało jednak załatwić sprawę
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 20:55   #2839
nina1406
Wtajemniczenie
 
Avatar nina1406
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 833
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez painka Pokaż wiadomość
Nie po to zamawiałam białe zaproszenia, żeby się teraz bawic w jakieś kleje, brokaty czy nie wiem co, ja strasznie nie lubię takich rzeczy, zawsze wolę kupic coś gotowego, nawet drożej, byleby nie musiec niczego robic samodzielnie, hand made to nie moja bajka Zamawiałam konkretny model a dostałam coś w ogóle innego, uwierzcie mi że zdjęcia nie odzwierciedlają tego jak zaproszenia były spalone - tak, wszystkie - nie tylko częsc. A na potwierdzenie mojej racji - REKLAMACJA UWZGLĘDNIONA

W ciągu 3 dni od dostarczenia mojej paczki mają wysłac nowe zaproszenia Od razu po odczytaniu maila zamówiłam kuriera i dziś odesłałam zaproszenia...
super że się udało
__________________
13.07.2013 szczęśliwa żonka
będę mamusią

Pani magister dietetyki
nina1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-22, 22:19   #2840
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

W sytaucjach, gdzie ktoś się waha przed przyjęciem reklamacji, można postraszyć rzecznikiem praw konsumenta.
Zazwyczaj działa.
Dobrze że poszli po rozum do głowy.

Co do butów - ja będę miała w różu. Chciałam coś a'la fuksja czy ciemny (wściekły ) róż, ale te okazały się być w kolorze brudnych majtek jpeg.jpg
a ciężko mi znaleźć coś sensownego, co by nie było zbyt wysokie, niedrogie i różowe :/
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 17:51   #2841
nina1406
Wtajemniczenie
 
Avatar nina1406
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 833
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

a myślałyście już o obrączkach? bo my dziś wybraliśmy dwa modele, jeden główny i drugi alternatywny. Pani ma się w poniedziałek dowiedzieć czy ten główny model można powiększyć bo jak nie to weźmiemy ten drugi. niestety prawdopodobnie ten główny model jest tylko dostępny w szerokości 4 mm a dla mojego TŻa ta szerokość jest za wąska, musi mieć minimum 5 mm. w poniedziałek mamy podać również tekst do grawerowania i teraz mamy burzę mózgów co mamy sobie na obrączkach wypisać
__________________
13.07.2013 szczęśliwa żonka
będę mamusią

Pani magister dietetyki
nina1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 22:10   #2842
thidien
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 975
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

też już budujemy koncepcję obrączek ewoluuje

pan Bielak przysłał wzorniki faktur, materiałów, szerokości, wielkości.. muszę pomyślec nad rozmiarem ;P mam niewymiarowe paluchy :P

zapewne zamówimy w przyszłym tygodniu
__________________
żonka 27.07.2013
II kreski 30.07.2013
Synek 1.4.2014
II kreski 1.12.2015
thidien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 11:07   #2843
Wiolinkax
Zadomowienie
 
Avatar Wiolinkax
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 225
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

My już mamy kupione i teraz sobie czekają na lipiec
Wiolinkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-24, 11:36   #2844
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez Wiolinkax Pokaż wiadomość
My już mamy kupione i teraz sobie czekają na lipiec
pamiętam, że my odbieraliśmy już przed sylwestrem 2011 hehe, ale my to niecierpliwi byliśmy, poza tym przed ślubem mieliśmy więcej obowiązków na głowie, więc co można było, to załatwialiśmy wcześniej
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 14:04   #2845
nina1406
Wtajemniczenie
 
Avatar nina1406
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 833
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

mamy ostatecznie obrączki te które chcieliśmy najbardziej tak bardzo się cieszymy a grawerkę mamy nietypową aż Pani się zdziwiła poza tym przymierzałam dziś bieliznę ślubną i po świętach wybieram się na zakup takowej. dalej mam problem z butami, każdy mówi mi że muszą być białe a mi się marzą pomarańczowe...
__________________
13.07.2013 szczęśliwa żonka
będę mamusią

Pani magister dietetyki
nina1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 14:52   #2846
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Nina i Painka i wszystkie, które 13 !

http://www.youtube.com/watch?v=RkCrFHTbej8
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 15:29   #2847
maly_czlowieczek
Zadomowienie
 
Avatar maly_czlowieczek
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 130
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez nina1406 Pokaż wiadomość
mamy ostatecznie obrączki te które chcieliśmy najbardziej tak bardzo się cieszymy a grawerkę mamy nietypową aż Pani się zdziwiła poza tym przymierzałam dziś bieliznę ślubną i po świętach wybieram się na zakup takowej. dalej mam problem z butami, każdy mówi mi że muszą być białe a mi się marzą pomarańczowe...
jak się marzą to kupuj pomarańczowe, ja miałam fioletowe
__________________
maly_czlowieczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:29   #2848
Beczka Soli
Wredna Ruda Beczka Soli
 
Avatar Beczka Soli
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier
Wiadomości: 1 757
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Cytat:
Napisane przez nina1406 Pokaż wiadomość
mamy ostatecznie obrączki te które chcieliśmy najbardziej tak bardzo się cieszymy a grawerkę mamy nietypową aż Pani się zdziwiła poza tym przymierzałam dziś bieliznę ślubną i po świętach wybieram się na zakup takowej. dalej mam problem z butami, każdy mówi mi że muszą być białe a mi się marzą pomarańczowe...
Muszą, bo co? Ktoś Cię z własnego ślubu wyprosi?
Pecha będziesz miała?
Koniec świata będzie?
Ktoś od tego umrze?

Ja w zeszłą sobotę kupiłam sobie takie:
CAM00043.jpg

I guzik mnie obchodzi, "co ludzie powiedzą". Bo ludzie gadali, gadają i będą gadać. A skoro będą gadać, to niech przynajmniej mają powód do gadania.

Co więcej, na podeszwach Lubego mam zamiar napisać "HELP ME"
To jest Twój dzień, marne szanse masz na to aby się powtórzył, więc jest on odpowiednią chwilą, by spełniać marzenia.
__________________
blog Beczki o fitstajlu, górach i dwóch pedałach

Racja jest jak d*pa - każdy ma swoją
J. Piłsudski
Beczka Soli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 16:56   #2849
painka
Zadomowienie
 
Avatar painka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 202
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

.
__________________
TP 18.09.2015

Edytowane przez painka
Czas edycji: 2013-07-26 o 23:07
painka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-25, 18:37   #2850
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Lipcowe Panny Młode - część II

Heeeej dziewczyny

Już kiedyś się u Was meldowałam, ale im bliżej ślubu tym więcej problemów, coś się przypomina, czegoś się trzeba dowiedzieć, więc wchodzę do Was ponownie

mój ślub 20 lipca

Mamy już:
- obrączki
- wódkę
- ja mam suknię, tzn "się robi", do przymiarki w lipcu
- sukienkę na poprawiny - zamówiłam na asosie, czekam
- zaproszenia
- księge gości (drzewo + standardową)

i w sumie to tyle oczywiście nie mówię o sali, bo to dawno i Kościół też Nauki kończymy, została poradnia.

Teraz jestem na etapie oglądania różnych butów i mam miliard wątpliwości, szczerze mówiąc nie zmierzyłam jeszcze ŻADNYCH wygodnych, a chcę tak z 8-10 cm

W ten weekend (świąteczny) jedziemy rozdawać pierwsze zaproszenia, już mam zgagę na samą myśl
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-08 00:14:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:53.