Absurdy dnia codziennego - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-18, 00:40   #181
Germini
Zakorzenienie
 
Avatar Germini
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 079
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Bess, przypomniała mi się historia o starszym facecie, który jechał rowerem i dostał chyba zawał (pewna nie jestem; w każdym razie stracił przytomność) i nie dość, że nikt nie udzielił mu pomocy, to jeszcze obudził się bez roweru, swetra i butów


A prawda to że własnego prywatnego samochodu nie można prowadzić bez koszulki (w sensie z gołą klatą)?
Ja nie wiem, prawka nie mam, ale takie słuchy mnie doszły
__________________
Germini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 02:50   #182
mała___mi
Raczkowanie
 
Avatar mała___mi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 175
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Germini Pokaż wiadomość
Bess,

A prawda to że własnego prywatnego samochodu nie można prowadzić bez koszulki (w sensie z gołą klatą)?
Ja nie wiem, prawka nie mam, ale takie słuchy mnie doszły
Ja wprawdzie prawko mam, ale pewności, czy to prawda z tą gołą klatą niestety nie. Niemniej słyszałam o tym kilka razy w jakichś towarzyskich rozmowach - ponoc chodzi o to, że w razie poważnego wypadku, kiedy kierowcę trzeba wyciągac z auta, strażacy czy policjanci muszą miec za co delikwenta złapac, a za skórę czy nawet włosy na klacie to wiadomo trudno.
__________________
...więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
od tego są nogi by łazić na nich...

/Kazimierz Staszewski/
mała___mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 08:15   #183
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość

Aniess ta uczelnia to przypadkiem nie jakas odRydzykowa ???
Hehe, absolutnie nie, chociaż po opisie faktycznie można taki wniosek wyciągnąć.

Chyba każdy zna Katolicki Uniwersytet Lubelski (KUL) im. Jana Pawła II. Tak, to właśnie tam te absurdalne przepisy
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 09:42   #184
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez 00aga00 Pokaż wiadomość

Przypomniało mi się jeszcze:

W kolejce do ginekologa:

- dziewczyna przyszła z receptą na tabletki antykoncepcyjne. Okazało się, że lekarz, który wypisywał tą receptę jest właśnie na urlopie i w gabinecie przyjmuje inny. Gdy dziewczyna poprosiła jedynie o przepisanie tej samej recepty lekarz powiedział, że nie może, bo to nie on wypisywał receptę.

- chwilę później do gabinetu weszła dziewczyna. Nagle przyszła żona z synkiem lekarza i poprosiła go na zewnątrz. Wyszli uradowani, spacerowym krokiem oddalając się od gabinetu (żadna pilna sprawa to być nie mogła, ot zwykłe rodzinne spotkanie). Lekarza nie było dokładnie 34 MINUTY!!! PACJENTKA DALEJ BYłA W GABINECIE. W końcu ubrała się i wyszła. Nie dziwię się jej. Aha, godziny przyjmowania lekarza: 11:00 - 14:00 !!!!
Taaak...i dlatego ja od poczatku bylam oburzona strajkiem lekarzy i w ogole go nie popieralam Jestem slabego zdrowia i niestety jestem skazana na czeste obcowanie z przedstawicielami tego zawodu. Ksiazki clae mozna by pisac o "profesjonalizmie" i podejsciu wiekszosci lekarzy (przynajmniej tych, z ktorymi ja mialam i mam kontakt) do pacjentow. Ze o wrednych babach w recepacji nie wspomne...Zenada
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 10:14   #185
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Tak, PKP to zagłębie absurdów

Przykład: pociągi osobowe jeżdżące szybciej niż pospieszne.
----------------------

Polski rząd- to dopiero absurd! Polecam linka
http://www.youtube.com/watch?v=cAWFqwEuiMo
__________________


Edytowane przez rzastin
Czas edycji: 2009-03-14 o 22:27
rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 11:48   #186
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Dla mnie lekkim absurdem jest fakt, że u mnie w Kielcach bilety w autobusie można kupić w dni powszednie od godziny 18.00 oraz w święta.

Już nie wspominając o tym, że autobusiarze od tygodnia strajkują i nie jeździ nawet pół autobusu.
Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 11:50   #187
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Polski rząd- to dopiero absurd! Polecam linka
http://www.youtube.com/watch?v=cAWFqwEuiMo
Bardzo trafne.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 11:55   #188
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Westalka Pokaż wiadomość
Dla mnie lekkim absurdem jest fakt, że u mnie w Kielcach bilety w autobusie można kupić w dni powszednie od godziny 18.00 oraz w święta.

Już nie wspominając o tym, że autobusiarze od tygodnia strajkują i nie jeździ nawet pół autobusu.
ponoć od poniedziałku maja jezdzic zastepcze,jakies krotkie,bedziemy wsiadac tylko przednimi drzwiami i podobno rozwazano opcje zeby kierowca przedzieral bilet ,ale chyba doszli do wniosku ze to zajmie za duzo czasu.Jak bedzie zobaczymy po weekendzie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 12:03   #189
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ponoć od poniedziałku maja jezdzic zastepcze,jakies krotkie,bedziemy wsiadac tylko przednimi drzwiami i podobno rozwazano opcje zeby kierowca przedzieral bilet ,ale chyba doszli do wniosku ze to zajmie za duzo czasu.Jak bedzie zobaczymy po weekendzie
Niech przedziera.ja pójdę do innego autobusu,skasuję,a kanarowi powiem,że niechcący przedarłam
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 12:06   #190
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ponoć od poniedziałku maja jezdzic zastepcze,jakies krotkie,bedziemy wsiadac tylko przednimi drzwiami i podobno rozwazano opcje zeby kierowca przedzieral bilet ,ale chyba doszli do wniosku ze to zajmie za duzo czasu.Jak bedzie zobaczymy po weekendzie
Nawet nie próbuję wyobrazić sobie takiej sytuacji. Założę się, że będzie ładny ścisk w środku, a część osób i tak będzie musiała lecieć za autobusem.

... przynajmniej taryfiarze zarobią
Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 12:11   #191
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Absurdy dnia codziennego

no maja wysylac serie malych autobusików,3 naraz serio ,na tych popularnych liniach
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-18, 12:17   #192
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Swego czasu moja mama przez przypadek doczytala w regulaminie ubezpieczenia samochodu w PZU, ze jezeli pasazer (nie kierujacy!) byl w czasie wypadku pod wplywem alkoholu lub narkotykow, to ubezpieczalnia nie wyplaci odszkodowania...

Inny absurd: Wyjezdzam 20 wrzesnia do Anglii, chcialam wyrobic sobie w NFZecie karte do leczenia zagranica. Wydadza mi ja, ale tylko na okres do 30 wrzesnia, bo do tego czasu jest wazna moja legitymacja z liceum, a jak latwo mozna sie domyslic na studia tu nie skladam, wiec od 1 pazdziernika powinnam sie zajerestrowac jako bezrobotna, zeby miec karte na dluzej. Oczywiscie jest to nierealne, wiec mam do wyboru: placic dla nich dobrowolne ubezpieczenie 250 zl miesiecznie (sic!), albo wykupic sobie ubezpieczenie gdzies indziej np. karte Euro26, Isic, itp. W zasadzie to prawdopodobnie nie bedzie mi w ogole potrzebne, ale zanim znajde tam prace i obejmie mnie ich ubezpieczenie to musze miec jakies zabezpieczenie heh.
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 15:23   #193
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Prawne absurdy międzynarodowe

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...3,4398375.html
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-18, 16:06   #194
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Absurdem dla mnie jest to, że przynosząc (po tygodniu od zakupu) buty Ryłko ekspedientka(chyba uczennica) powiedziała mi, że nie przyjmują żadnych reklamacji i następnym razem powinnam bardziej uważać jak chodzę. Po czym poczekałam chwile na inną ekspedientkę i tamta wymieniła mi buty na nowe.

PKP - kiedy na dworze mróz w pociągach zimno bo nie grzeją zawsze. Natomiast wiele razy widziałam jak ludzie odchodzili w butach bez podeszw które zostawili na grzejniku jadąc w pociągu w którym grzano pomimo 25 stopniowego upału na dworze:/
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 11:22   #195
misialinka
Raczkowanie
 
Avatar misialinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 177
GG do misialinka
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Kolejnym absurdem są dla mnie ceny w marketach. Ciężko znaleźć produkt w cenie np. 2.00 zł, 10.00 zł, 50.00 zł itd. Zamiast tego markety serwują nam towary w cenach np. 2.49 zł, 9.99zł, 50.79 zł itd. Przeważnie nie mam drobnych i za towar w cenie 1.99 zł płacę 2.00 zł, za każdym razem słyszę od pani w kasie że 'grosik oddam przy okazji'. Oczywiście te 'przy okazji' oznacza nigdy, bo kasjerki raczej nie pamiętają że komuś coś wiszą, co zreszta mnie nie dziwi. Tylko nie rozumiem co im szkodzi sprzedawać te towary w pełnej cenie, skoro i tak człowiek zwykle płaci ten 1 grosik więcej? Jaka to różnica czy napiszą że coś kosztuje 3.99 zł czy 4.00 zł? Dla mnie jest to głupota...
__________________
Jestem piasku ziarenkiem w klepsydrze
zagubioną łódeczką wśrod raf
kroplą deszczu
trzciną myślącą wśrod traw
...ale jestem!
misialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 11:28   #196
00aga00
Wtajemniczenie
 
Avatar 00aga00
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stamtąd ;)
Wiadomości: 2 182
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez misialinka Pokaż wiadomość
Kolejnym absurdem są dla mnie ceny w marketach. Ciężko znaleźć produkt w cenie np. 2.00 zł, 10.00 zł, 50.00 zł itd. Zamiast tego markety serwują nam towary w cenach np. 2.49 zł, 9.99zł, 50.79 zł itd. Przeważnie nie mam drobnych i za towar w cenie 1.99 zł płacę 2.00 zł, za każdym razem słyszę od pani w kasie że 'grosik oddam przy okazji'. Oczywiście te 'przy okazji' oznacza nigdy, bo kasjerki raczej nie pamiętają że komuś coś wiszą, co zreszta mnie nie dziwi. Tylko nie rozumiem co im szkodzi sprzedawać te towary w pełnej cenie, skoro i tak człowiek zwykle płaci ten 1 grosik więcej? Jaka to różnica czy napiszą że coś kosztuje 3.99 zł czy 4.00 zł? Dla mnie jest to głupota...
hłyt marketindody
__________________
"Nie widziałam cię już od miesiąca.
I nic.
Jestem może bledsza,
trochę śpiąca
trochę bardziej milcząca
lecz widać można żyć bez powietrza !"

00aga00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 11:29   #197
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez misialinka Pokaż wiadomość
Przeważnie nie mam drobnych i za towar w cenie 1.99 zł płacę 2.00 zł, za każdym razem słyszę od pani w kasie że 'grosik oddam przy okazji'.
Dokładnie
Każdorazowe zakupy z osiedlowym EKO kończą sie "Grosik?10 groszy będę dłużna", co doprowadza mnie do szału, bo kiedyś miałam akurat na zbyciu pełno takich grosikowych monet, kore ciążyły mi w portfelu więc zaczęłam odliczać końcówkę w drobniaczkach, na co pani była oburzona, że jak można tak odliczać...Nie mogłam się powstrzymać i wypaliłam, ze przydadzą im się te grosiki do wydawania reszty innym klientom
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 11:59   #198
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dokładnie
Każdorazowe zakupy z osiedlowym EKO kończą sie "Grosik?10 groszy będę dłużna", co doprowadza mnie do szału, bo kiedyś miałam akurat na zbyciu pełno takich grosikowych monet, kore ciążyły mi w portfelu więc zaczęłam odliczać końcówkę w drobniaczkach, na co pani była oburzona, że jak można tak odliczać...Nie mogłam się powstrzymać i wypaliłam, ze przydadzą im się te grosiki do wydawania reszty innym klientom
i bardzo dobrze
mnie cholernie drazni to, ze grosik zostanie oddany pozniej, bo nie da sie ukryc (przynajmniej ja sie z tym spotkalam), iz czesciej sprzedawcy nie oddaja tego nieszczesnego grosika niz daruja kupujacemu. ja poza tym nie lubie byc nikomu dluzna nawet tego grosza, dlatego kombinuje jak sie da, by dac cala sumke... a co do grosikow to ja sie upominam o niego, bo w taki sposob w jednym sklepie zarobili na mnie przez hmm ok. 2 tygodnie jakies 5 groszy a mnozac to przez okreslona liczbe osob, jakis zarobek jest
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 13:58   #199
misialinka
Raczkowanie
 
Avatar misialinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 177
GG do misialinka
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Flofferek Pokaż wiadomość
i bardzo dobrze
mnie cholernie drazni to, ze grosik zostanie oddany pozniej, bo nie da sie ukryc (przynajmniej ja sie z tym spotkalam), iz czesciej sprzedawcy nie oddaja tego nieszczesnego grosika niz daruja kupujacemu. ja poza tym nie lubie byc nikomu dluzna nawet tego grosza, dlatego kombinuje jak sie da, by dac cala sumke... a co do grosikow to ja sie upominam o niego, bo w taki sposob w jednym sklepie zarobili na mnie przez hmm ok. 2 tygodnie jakies 5 groszy a mnozac to przez okreslona liczbe osob, jakis zarobek jest

Przez pewien czas się o ten grosik upominałam, ale zawsze słyszałam od kasjerki, że 'to nie jest jej wina, że nie ma drobnych w kasie', raz nawet pani z lekceważącą miną powiedziała mi, że 'zawsze mogę zrezygnować z zakupu, oni mają tyle klientów, że ich to nie zbawi' (zgodnie z jej radą odłożylam zakupy i wyszłam, wiecej już do tego sklepu nie poszłam). Doszam do wniosku, że te grosiki mnie nie zbawią, ale dla mnie jest to oszukiwanie klienta. Mówią ci, że zapłacisz 2.99 zł a płacisz 3.00 zł. Bez sensu
__________________
Jestem piasku ziarenkiem w klepsydrze
zagubioną łódeczką wśrod raf
kroplą deszczu
trzciną myślącą wśrod traw
...ale jestem!
misialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-20, 14:28   #200
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Bezpłatna edukacja

jasne, bezpłatna, tylko, że na wydatki zw. ze szkołą pójdzie połowa wypłaty mojej mamy...

podręczniki, ubezpieczenie, (nieobowiązkowy ) komitet za cały rok, bilet miesięczny, żebym jakoś mogła do tej szkoły dojechać, no i wszelkie pomoce
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 14:43   #201
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: Absurdy dnia codziennego

apropos zeby skorzystac z akademika trzeba byc zameldowanym w miejscowosci oddalonej powyzej 100 km od uczelni (tak jest u mnie), a wiec wszyscy ktorzy mieszkaja blizej nie maja zadnych szans na akademik i kupe kasy placic musza za mieszkanie.
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 14:49   #202
ksh
Zakorzenienie
 
Avatar ksh
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 856
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez misialinka Pokaż wiadomość
Przez pewien czas się o ten grosik upominałam, ale zawsze słyszałam od kasjerki, że 'to nie jest jej wina, że nie ma drobnych w kasie', raz nawet pani z lekceważącą miną powiedziała mi, że 'zawsze mogę zrezygnować z zakupu, oni mają tyle klientów, że ich to nie zbawi' (zgodnie z jej radą odłożylam zakupy i wyszłam, wiecej już do tego sklepu nie poszłam). Doszam do wniosku, że te grosiki mnie nie zbawią, ale dla mnie jest to oszukiwanie klienta. Mówią ci, że zapłacisz 2.99 zł a płacisz 3.00 zł. Bez sensu
jechałam parę dni temu taksówką, i niestety kierowca stwierdził, że nie ma drobnych i "jak kiedyś pani będzie ze mną jechać, to upomni się pani o tę złotówkę".
No cóż, mogłam chociaż zapisać numer samochodu
__________________
Je ne veux pas travailler
Je ne veux pas déjeuner
J
e veux seulement oublier
Et puis je fume







ksh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 15:56   #203
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Thumbs down Dot.: Absurdy dnia codziennego

Z tymi grosikami to jest niezmiernie wkurzające, niech będą pelne ceny i nam, klientom będzie łatwiej, i sprzedającym.
Ja nigdy nie chcę tego grosika. A tak się raz zdarzyło, że zabrakło mi akurat grosza na lakier do paznokci w Naturze. Nie został mi sprzedany Cóóóóóż, dzięki za takie coś
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 16:12   #204
Madzia007
Zadomowienie
 
Avatar Madzia007
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 931
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Z tymi grosikami to jest niezmiernie wkurzające, niech będą pelne ceny i nam, klientom będzie łatwiej, i sprzedającym.
Ja nigdy nie chcę tego grosika. A tak się raz zdarzyło, że zabrakło mi akurat grosza na lakier do paznokci w Naturze. Nie został mi sprzedany Cóóóóóż, dzięki za takie coś
Masakra
Z tego co wiem, to ceny typu 1,99 są po to, żeby produkt wydawał się dużo tańszy niż jest w rzeczywistości
__________________
A najbardziej mnie wkurza jak są trzy mleka na raz otwarte
Madzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 16:15   #205
Paseczkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Paseczkowa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 3 432
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Nija_ Pokaż wiadomość
Bezpłatna edukacja

jasne, bezpłatna, tylko, że na wydatki zw. ze szkołą pójdzie połowa wypłaty mojej mamy...

podręczniki, ubezpieczenie, (nieobowiązkowy ) komitet za cały rok, bilet miesięczny, żebym jakoś mogła do tej szkoły dojechać, no i wszelkie pomoce
Podpisuję się obiema rękami Paranoja,same podręczniki kosztują ok.300 zł,nie mówiąc już o całej reszcie.
Paseczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 16:26   #206
Nija_
Zakorzenienie
 
Avatar Nija_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 209
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Paseczkowa
Podpisuję się obiema rękami Paranoja,same podręczniki kosztują ok.300 zł,nie mówiąc już o całej reszcie.
i jeszcze mundurki mnie na szczęście nie obejmą (klasa maturalna ), ale nóż mi się w kieszeni otwiera w jakim kraju żyję

jak można wprowadzać jeszcze obowiązkowe mundurki, jeśli co któreś dziecko przychodzi do szkoły bez śniadania
i to nie jest wydatek jednorazowy, mundurek sam się nie wypierze, a można się domyślić, że trzeba go będzie prać co 2/3 dni jeśli nie codziennie...
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
Nija_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-20, 16:32   #207
misialinka
Raczkowanie
 
Avatar misialinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 177
GG do misialinka
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Z tymi grosikami to jest niezmiernie wkurzające, niech będą pelne ceny i nam, klientom będzie łatwiej, i sprzedającym.
Ja nigdy nie chcę tego grosika. A tak się raz zdarzyło, że zabrakło mi akurat grosza na lakier do paznokci w Naturze. Nie został mi sprzedany Cóóóóóż, dzięki za takie coś

Po przeczytaniu Twojego postu przypomniało mi się, jak kiedyś byłam chyba w PLUS'ie i miałam w wózku 1 zł i 50 zł na zakupy. Przy kasie okazało się, że mam zapłacić 51 zł z groszami. Dałam te 50 zł, grosze jakoś z portfela 'wyskubałam' i mówię sprzedawczyni, że mam tą złotówkę w wózku i jej za chwilkę przyniosę. Sprzedawczyni na to, że ona mi w takim razie nie może tych zakupów wydać. Musiałam je zostawić u niej w 'depozycie', odwieźć wózek i wrócić po zakupy. Kiedy przyszłam okazalo sie, ze muszę poczekać aż skasuje towar innej osobie. Trwało to baaardzo długo. Nawet miałam wrażenie, że robi to specjalnie
__________________
Jestem piasku ziarenkiem w klepsydrze
zagubioną łódeczką wśrod raf
kroplą deszczu
trzciną myślącą wśrod traw
...ale jestem!
misialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 09:21   #208
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Absurdy dnia codziennego

A co z różnicą między ceną przy produkcie na półce a ceną jaka jest na kasie? Według prawa klient może domagać się kupienia danego produktu za cenę, jaka jest wywieszona, a nie za wyższą, która jest nabita w kasie. Tyle, że wtedy dostaje się propozycję "może Pani nie kupić". Ale kiedy zdarzyła się odwrotna sytuacja - odzywka kosztowała wg wywieszonej ceny około 3,6 czy coś koło tego, a w kasie wybiła się inna cena, to sprzedawczyni od razu poleciała po kierowniczkę, co ma z tym zrobić. Gdyby nie to, że kierowniczka potwierdziła, że ten produkt jest już wyprzedawany, pewnie musiałabym płacić wyższą cenę z półki, nie tą z kasy. Ale wtedy skończyłoby się półgodzinną awanturą i blokowaniem przeze mnie kasy.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 09:44   #209
ilo16na
Zakorzenienie
 
Avatar ilo16na
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 17 871
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Biedronka
3 kasy - 1 otwarta i 15 osob w kolejce
Prawie codziennie tak jest.
Dluga kolejka a 2 kasy nie czynne
__________________
Pisz do mnie tylko Ilona.

  • "Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą"

ilo16na jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-21, 10:06   #210
misialinka
Raczkowanie
 
Avatar misialinka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 177
GG do misialinka
Dot.: Absurdy dnia codziennego

Z tymi kolejkami to tak wszędzie chyba. W tesco czy realu robią cały rząd kas a czynne sa dwie i stoisz w kolejce poł dnia

Kolejny przykład:
Wczoraj wybrałam sie do kina na Harrego Pottera. Koleżanka sprawdziła na oficjalnej stronie internetowej ceny biletów. Podano tam taką informację:
Cena biletu: 13 zł. *
Ograniczenia wiekowe: b / o
*Po okazaniu legitymacji uczniowskiej bilet ulgowy w cenie 11 zł.
Na miejscu okazało sie, że bilet kosztuje 13zł i na ten film nie obowiązuje zniżka...
__________________
Jestem piasku ziarenkiem w klepsydrze
zagubioną łódeczką wśrod raf
kroplą deszczu
trzciną myślącą wśrod traw
...ale jestem!
misialinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:26.