Nadmierne Pocenie!! - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-15, 05:43   #151
długopis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Czy na facetów też to działa???
długopis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 09:12   #152
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez awusia
a co robić jak się poci buzia???? normlanie cieknie ze mnie jak z kranu, starsznie mi to utrudnia życie...
Mam to samo! A ostatnio miałam bardzo wazne spotkanie w samo południe! Nie chciałam wiec by makijaz mi splynal i dzien wczesniej posmarowalam palce u dlon antidralem i rekami wtarlam to w czolo I nos Nic zlego sie nie stalo A makijaz trzymal sie bardzo dobrze No ale to jak wyjatkowo bo musialam.
Pod pachami sprawdza sie swietnie i tez zauwazylam ze plecy wtedy sie wiecej poca. Ale mysle ze to dobrze. Gorzej gdyby to nigdzie nie uchodzilo
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:25   #153
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 714
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Tu w Niemczech nie ma takich wynalazkow, znaczy sie o tej nazwie.

ALe udalo mi sie kupic cos o podobnym skaldzie. Nazywa sie AHC20 Sensitiv. Nadaje sie do pach, stop, dloni, twarzy tez.

Skład: Alcohol denat, aluminium chloride, aqua, usnea barbata, eugenia cariophyllus, salvia officinalis, propylene glycol, phenoxyethanol.

Może się ta informacja przyda osobom mieszkającym poza granicami Polski

Ja posmarowalam sie na noc przez 3 dni i koniec pocenia Szczypalo niemiłosiernie.

Wystarczy jak się tym posmaruję raz na 2-3 tygodnie i się nie pocę.
2 dni wcześniej już nie golę pach, żeby tak nie piekło, no i dopiero 1-2 dni po mogę się znowu golic.

Gdy rano dalej mnie piecze to samruję pachy jakimś delikatnym kremem dla niemowląt lub zwykłym NIVEA.

Nie używam pod pachy żadnych dezodorantów.

Skutek uboczny: bardziej pocę się w innyc miejscach (brzuch, plecy, uda).
Weronisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 19:13   #154
paulinka872
Raczkowanie
 
Avatar paulinka872
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 190
Talking Dot.: Nadmierne Pocenie!!

dziewczyny chyba jedyna działająca metodą na zlikwidowanie plam pod pachami jest Antidral.Problem z nadmiernym poceniem miałam od paru lat było to cos okropnegozima aby nie było widac że jestem cała spocona wkładałam sobie chusteczki higieniczne pod pachy jednak było to bardzo uciążliwe szczególnie że musiałam je w szkole wymieniać co przerwe;/koleżanki dziwiły sie co ja tak chodze do ubikacji pytały czy nie mam jakiejs choroby z pęcherzem musiałam ciagle wymyślać jakieś wymówki;/ najgorzej jednak było latem nie dało sie nic ukryc pozostawały mi czarne bluzki które musiałam codzinnie prać bo strasznie były przepocone.Weszłam kiedy na to forum i zaczełam czytac o antidralu pomyślałam co mi szkodzi spróbować.Jestem wdzięczna temu kto go wymyślił skończyły sie moje wieczne problemy.Ostatnio byłam z siostra na mieście i po raz pierwszy założylam inny kolor bluzki niż czarny gdy przyszłam do domu i zobaczyłam ze pod pacha nie ma ani jednej plamki popłakałam sie ze szcześcia nawet nie wiecie jak ten kosmetyk mi pomógł dowartościował mnie i wkońcu pozwolił zacząc spotykać sie z chłopakimi bo wczesniej nie było to mozliwe no bo jak sie tu do kogos przytulic jak sie ma pod pachami palmy konczące sie koło żeber;/dziewczyny mające taki sam problem spróbujcie a napewno nie pozałujecie
paulinka872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 10:41   #155
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Ja tez jestem z niego zadowolona, ale nie stosuje go stale
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-16, 18:16   #156
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Ja już mam ten problem z głowy odkąd stosuje Antidral a stosuje go od wtorku,do tej pory smarowałam sie nim dwa razy i paszki cały czas suchutkie aż dziwnie sie czuje na poczatku ciągle sprawdzałam czy nie jest mokro bo czasami czułam pod pachami takie gorąco że myślałam że jestem mokra ale nic nie było.Nie zauważyłam żebym gdzie indziej pociła sie bardziej myśle że tak samo jak wcześniej.Jestem bardzo zadowolona bo pozbyłam sie plam chyba na dobre Ciesze sie że stąd dowiedziałam sie o Antidralu Poleciłam go siostrzenicy ciekawe czy na nią też zadziała jutro ją spytam
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 06:23   #157
milenek88
Raczkowanie
 
Avatar milenek88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 170
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

uuufffff dzieki wizazowi odkrylam Antidral
czytalam niektore wypowiedzi na watkach o poceniu sie i niektore sa okropnie dobijajace np. odnosnie zaleznosci: antyperspirant, a rak piersi. poczytalam przewertowalam i znalazlam!! niema sie co bac

Rzekome powiązanie stosowania antyperspirantów z rakiem sutka, powszechnie nazywanym rakiem piersi to jednym z najstarszych mitów funkcjonujących w mediach na temat tej grupy kosmetyków.
Dr Mirick - epidemiolog z Fred Hutchinson Cancer Research Centre w 2002 roku opublikowała wyniki badań epidemiologicznych dotyczących możliwego związku przyczynowego pomiędzy stosowaniem antyperspirantów, a występowaniem raka piersi. Badania zostały przeprowadzone na grupie kilkuset kobiet. Przedstawione wyniki wykluczyły całkowicie taką zależność. Autorka próbowała jednocześnie określić genezę mitu. Nie znalazła jednak żadnych poważnych publikacji. Jedynym, co udało się ustalić, była data - okazuje się, że anonimowy e-mail powstał jeszcze przed 1992 rokiem i w ciągu kolejnych kilkunastu już lat stał się w społeczeństwie przyczyną powszechnych obaw.
__________________
odchudzanie pełna para
milenek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-22, 21:11   #158
natewa
Rozeznanie
 
Avatar natewa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 846
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Dziewczyny, a czy któraś może polecić coś sprawdzonego na pocące się dłonie?? Kupiłam etiaxil niby specjalnie do dłoni i stóp, ale efekt prawie żaden Może któraś z was używała antidralu, czy on pomógł na dłonie?? PLisss, pomóżcie....
natewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 21:18   #159
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez milenek88
uuufffff dzieki wizazowi odkrylam Antidral
czytalam niektore wypowiedzi na watkach o poceniu sie i niektore sa okropnie dobijajace np. odnosnie zaleznosci: antyperspirant, a rak piersi. poczytalam przewertowalam i znalazlam!! niema sie co bac

Rzekome powiązanie stosowania antyperspirantów z rakiem sutka, powszechnie nazywanym rakiem piersi to jednym z najstarszych mitów funkcjonujących w mediach na temat tej grupy kosmetyków.
Dr Mirick - epidemiolog z Fred Hutchinson Cancer Research Centre w 2002 roku opublikowała wyniki badań epidemiologicznych dotyczących możliwego związku przyczynowego pomiędzy stosowaniem antyperspirantów, a występowaniem raka piersi. Badania zostały przeprowadzone na grupie kilkuset kobiet. Przedstawione wyniki wykluczyły całkowicie taką zależność. Autorka próbowała jednocześnie określić genezę mitu. Nie znalazła jednak żadnych poważnych publikacji. Jedynym, co udało się ustalić, była data - okazuje się, że anonimowy e-mail powstał jeszcze przed 1992 rokiem i w ciągu kolejnych kilkunastu już lat stał się w społeczeństwie przyczyną powszechnych obaw.
klamstwo powtarzane wiele razy staje sie prawda wiadomo.do autorki watku:moze to przez okres dojrzewania?w koncu 17 lat wiec jeszcze dojrzewasz i hormony wariuja .pozniej moze sie unormowac.mnie pomaga troche rexona ale generalnie staram sie zakladac rzeczy w kolorach na ktorych nie bedzie znac plam.unikam bezu,szarego no i lepiej jest jak bluzki nie sa tak obcisle wtedy tak bardzo nie widac.
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-22, 21:20   #160
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

ten antidral to jakis krem?mozna go kupic bez recepty???????????
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 08:32   #161
paulinka872
Raczkowanie
 
Avatar paulinka872
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Turek
Wiadomości: 190
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

nie Bess antidral to nie jest krem.Jest on w buteleczce podobnej do antyperspirantu ma ciekła konsystancje zeby mozna bez trudu nim posmarowac np pachy
paulinka872 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 10:37   #162
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez bess
ten antidral to jakis krem?mozna go kupic bez recepty???????????
antridrial to inaczej jak by dezodoranr w kulce ,tylko troszq wiekszy
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 10:48   #163
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Tak wygląda Antidral
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Antidral%2050ml.jpg (9,4 KB, 26 załadowań)
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 10:51   #164
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

dzieki dziewuszki znalazlam jeden watek o tym i w poniedzialek wyruszam do apteki.mam nadzieje ze kupie
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 12:21   #165
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Też mam problem z poceniem,nawet zimą jak jest -15 stopni C to mam wielkie plamy pod pachami A teraz w te upały to cała chodzę spocona :/ leje się ze mnie ciurkiem :/ I tak cud,że nie śmierdzę jak jakiś obleśny gruby spocony facet. Byłam u dermatologa to mi powiedział,że z tym nic nie można zrobić, to samo przejdzie,ale przepisał mi jakiś proszek,który wyrabiają w aptece. Jasne :/ Dostaje szału :/ Kiedyś polecano taki antyperspirant w krysztale,nie pamiętam nazwy,ale to oczywiście nic mi nie dało :/ Antyperspiranty sklepowe(rexony,adidasy itd.) też nie, a ten proszek z apteki(za 5zł) to nawet chyba 2 razy trochę pomógł,ale za to cuchnęłam :/ Kupiłabym ten Antidral,ale nie mam kasy no i pewnie i tak mi nic nie pomoże,tylko podrażni pachy
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 12:29   #166
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

to ponoc ok 13 zl kosztuje mysle ze uda ci sie odlozyc
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 12:38   #167
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

antidral to wg mnie nie majatek 12złJa tez sie pociłam( pare lat temu.) strasznie i w pewnym momencie powiedzialam dosc to nie fair ze niektore moje kumpele nawet nie widzialy i nie wiedza co to pot(WOGOLE sie nie poca;()wiec postanowilam sie,,wyleczyc,,hehnajpi erw byly tabletki ziolowe uspokajajace bo te pocenie z nerwow(90%u nas to nerwy)na sama mysl pocisz sie .Potem byly kąpiele i herbatki z szałwi.Potem zmiany antyperspirantów:
byla nivea ,dove ,rexona,lady speed stickt,adidas,itp no doslownie wszystko było.Ale niezabardzo pomagało.No i pewnego wieczoru znalazlam sie jakims cudem na jakims forum o antirdalu.Mnostwo pozytywnych opini.Pomyslałam 12 zł-to nie majatek.Ubrałam sie i skoczyłam do apteki-kupiłam.Na drugi dzien szłam do sql.Uzylam tak jak mowili forumowicze i poszlam spac.Oczywiscie troche mnie swedzialo ale bylam juz mocno zdeterminowana.Obudzilam sie wzielam prysznic i poszlam do sql.Aha i jeszce uzyłam zwyklego antyperspirantu.To był jeden z najpiekniejszych dni w moim zyciu.Miałam taki wspaniały humor.Zero potu zero!!!!!!!!!!Nic a nic .Nie mogłam uwierzyc!!!Ani kropelki!!!bylam w szoku...no i tak sie zaczela moja porzygoda z antirdalem.Trwa do dzis ale teraz w lato nie uzywam bo są wakacje i moje paszki mają urlop.Cos sie im nalezy.Pracowały pare latNaprawde srodek wspaniały.I teraz szukam jakiegos zwyklego anty ale skutecznego i sie zastanawima nad OLD SPICE meski lub AA rozowy hmmmmmmm
WSZYSTKIM POTNICZKOM Z CAŁEGO SERCA POLECAM ANTIRRAL,JESLI MACIE JUZ DOSC ZE NIC NIE DZIAŁA KUPCIE GO!!!JESLI NIE WIECIE JAK UZYWAC-ZAPYTAJCIE CIOCIE WERE(MNIE)WSZYSTKO WAM POWIEM I BEDZIE DZIAŁAC ZOBACZYCIE
ps.omg ale sie rozpisalam hihi
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 15:05   #168
milenek88
Raczkowanie
 
Avatar milenek88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 170
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

CIOCIU WERKO mam pytania!! :
1. lepiej uzyc antidral wieczorem i zmyc rano czy rano uzyc poczekac az wyschnie i ubrac sie normalnie??
2. ile razy tygodniowo na poczatku go uzywalas??
__________________
odchudzanie pełna para
milenek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 17:31   #169
sylia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: dolnyśląsk
Wiadomości: 603
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

heh no na pewno znajdę te parenaście złotych, żeby kupić antidral,ale ja taka pesymistka jestem,że nie wierzę w jego moc dobra nie będę Wam tu psioczyć :P
__________________






sylia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-23, 17:56   #170
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

ciociu milenek88
1.żeby widać efekty najlepiej uzyc wieczorem zmyc rano i uzyc innego anty.Praktycznie to uzycie rano nic nie daje,poniewaz antidral w nocy jak spimy usypia nasze gruczoły potowe i one sobie tak śpia przez pare dni serio
2.na początku codzoiennie przez jakies 2 tygodnie pozniej stopniowo mniej bo mi juz nie było tak czesto potrezba bo sie nie pociłam no i teraz przed wakacjami 1 czasami 2 razy w tygodniu
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 17:58   #171
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Sylia-mysllam tak samo jak ty napradwe antidral pomaga jest silnym lekiem i musi pomoc jesli osoba ktora go uzywa nie widzi zadnych efektow to
1 albo zle uzywa
2 albo nie dokrecila zakretki i jakas tam substancja aktywna odparowala
3albo kupila zepsuty lub przeerminowany
p.s wlasnie dokladnie zakrecajnie zakretek powodzenia ,jak cos to pytac zawsze chenie odpowiem
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 20:47   #172
milenek88
Raczkowanie
 
Avatar milenek88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 170
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

dzikuje Ciociu Weroniczko

ja juz mam kupiony antidral dzis sobie zastosuje wedle wskazowek

aaaaaaaaaaaaa jeszcze jedno pytanie>> co z goleniem paszek??
__________________
odchudzanie pełna para

Edytowane przez milenek88
Czas edycji: 2006-07-23 o 21:26
milenek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 22:01   #173
kami828
Zadomowienie
 
Avatar kami828
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 1 237
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Jeśli chcesz dzisiaj uzyć Antidral to nie radze dzisiaj golić paszek bo będzie piekło Też musze dzisiaj uzyć bo sie dziś pociłam troszke Ale ogólnie działa na 3-4 dni
kami828 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 09:28   #174
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

ja na poczatku to robilam tak:nakladalam wieczorem antirdal raro myłam i depilowałam pachy i nic mnie nie piekło pozniej znowu wieczorem nakładasz rano myjesz i depilujesz .Przerwa jest prawie 24 h wiec nie ma co piec tylko nie uzywaj ,pieczących,,antyperspira ntow rano bo cie podraznia i potem wieczorem bedzie Cię szczypało
pamietaj zeby dobrze zakrecac zakretke!!!!!!!!!!!!!!!
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 09:30   #175
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

aha i zakładaj do spania jakiąs starą pizame bo niekiedy moze ubrudzic ale to jakies wyjatki bo ja uzuwam juz kupe lat i mi nic nie ubrudziło ani pizamy anie nic innego
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:07   #176
milenek88
Raczkowanie
 
Avatar milenek88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 170
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

dziekuje bardzo, bardzo, bardzo
__________________
odchudzanie pełna para
milenek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 13:05   #177
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez milenek88
dziekuje bardzo, bardzo, bardzo
prosze bardzo,bardzo,bardzo:cmok : jak bedziesz miała jeszce jakies pytania ,wątpliwosci-to wal śmiało o każdej porze dnia
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 19:51   #178
agatka-a
Zakorzenienie
 
Avatar agatka-a
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 828
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

dziewczyny a co z twarzą? ja się nie pocę pod pachami, tylko z czoła mi się leje jak z kranu ((((
agatka-a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 20:52   #179
milenek88
Raczkowanie
 
Avatar milenek88
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 170
Talking Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Antidral jest super!!!!!!!!! naprawde jak sie go na noc zastosuje i rano zmyje,uzyje antyperspirantu to miodzio!!! dzis anie kropelki potu sssssssssssssuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuupeeeeerrrrr naprawde Weroniczko dziekuje za rady jak tylko bede miala problem to sie odezwe dziekujeeee
__________________
odchudzanie pełna para
milenek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 21:00   #180
(:Weroniczka:)
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar (:Weroniczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 331
Dot.: Nadmierne Pocenie!!

Cytat:
Napisane przez milenek88
Antidral jest super!!!!!!!!! naprawde jak sie go na noc zastosuje i rano zmyje,uzyje antyperspirantu to miodzio!!! dzis anie kropelki potu sssssssssssssuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuupeeeeerrrrr naprawde Weroniczko dziekuje za rady jak tylko bede miala problem to sie odezwe dziekujeeee

prosze bardzo.!!!! Ciesze sie że kolejna dziewczyna pozbyła sie tej,,choroby,, hehe
Jakis problem pytaj śmiało...nawet z błachostkami
(:Weroniczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:24.