Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012 - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł IIcz. wątku "Mamuś Majowo-Czerwcowych 2012" podoba Wam się najbardziej?
Zimę z brzuszkiem przechodzimy, w maju-czerwcu urodzimy 29 54,72%
Nasze brzuszki szybko rosną, urodzimy późną wiosną 20 37,74%
Majowo-czerwcowe mamy, na nasze dzieci jeszcze trochę poczekam 1 1,89%
Na święta czekamy i po brzuszkach się głaskamy 3 5,66%
Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-09, 08:54   #211
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Kism, jak tam mężuś? Wyjaśniło się, co było przyczyną omdleń? Jak się teraz czuje?




U mnie krwawienia ciąg dalszy... poza tym czuję się zupełnie dobrze i nosi mnie - a tu leżeć plackiem trzeba.
Zastawiam się czy wybrać się do szpitala czy jednak jeszcze poczekać :/, leki mam, dzisiaj jest piątek, wiec nawet jeśli bym się zgłosiła to położą mnie, nic nie zrobią i z diagnozą będą kazali czekać do poniedziałku ... skoro mam czekać w bezczynności i niewiedzy to chyba jednak wolę w domu.
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 09:10   #212
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez slimaczek19 Pokaż wiadomość
Nie mogę doczekać się wtorku i usg już wszystkie widziałyście swoje Kropeczki, tylko ja zostałam.

Byłam u endo wczoraj i mam podwyższoną dawkę euthyroxu o 12,5 i za miesiąc z wynikami do kontroli, zobaczymy co na to powie gin (ona też choruje na tarczyce)
slimaczku, no co Ty... Przecież pisałam, że u mnie na usg nawet pęcherzyka jeszcze nie było Lekarz znając wysokość mojej bety mówił, że to normalne, że jeszcze jest pęcherzyk zbyt mikroskopijny, żeby go zobaczyć. Następne usg za 6 dni w czw. Oczywiście ja też nie mogę się doczekać i odliczam codziennie w myślach, ile dni jeszcze zostało, ale staram się być cierpliwa i czekać spokojnie
Dobrze, że Ci się udało dostać do endo Ja z kolei idę do endo w przyszły wt i już oczywiście zdążyłam zamartwiać się, czy to nie za późno bo to już będzie końcówka 6 tc, czyli najważniejsze organy już u dziecka wytworzone Ech, spróbowałam sama sobie przemówić do rozsądku i stwierdziłam, że gdyby to było takie istotne, żeby przyjść przed 6 tc, to by mi powiedział, bo od dawna wiedział, że będę się starać i mi odpowiednio regulował dawkę

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Kism, jak tam mężuś? Wyjaśniło się, co było przyczyną omdleń? Jak się teraz czuje?

U mnie krwawienia ciąg dalszy... poza tym czuję się zupełnie dobrze i nosi mnie - a tu leżeć plackiem trzeba.
Zastawiam się czy wybrać się do szpitala czy jednak jeszcze poczekać :/, leki mam, dzisiaj jest piątek, wiec nawet jeśli bym się zgłosiła to położą mnie, nic nie zrobią i z diagnozą będą kazali czekać do poniedziałku ... skoro mam czekać w bezczynności i niewiedzy to chyba jednak wolę w domu.
Wiktorynko, w szpitalu nie mieli zamiaru nic diagnozować u tż Zrobili badania krwi, ciśnienie (prawie wszystkie wyniki książkowe) i stwierdzili, że to był po prostu taki spadek formy i już A tż już się dobrze czuje, już wczoraj pojechał autem 90 km na rozmowę o pracę bo już wcześniej był umówiony, a nie chciał stracić okazji, bo chciałby zmienić pracę. Trochę się martwiłam i wolałam, żeby nie jechał, ale powiedział, że jest już zupełnie w porządku.
A na Twoim miejscu nie wiem, co bym zrobiła Jeśli krwawienie jest lekkie, takie samo jak to, o którym mówiłaś lekarzowi, to może rzeczywiście lepiej leżeć wygodnie w swoim domu, ale gdyby się zwiększyło albo coś zaczęło Cię boleć, to ja bym pojechała... Przecież nawet w sb i nd, zrobią Ci usg i zbadają, i dadzą jeszcze jakieś leki, jeśli będą konieczne
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 09:58   #213
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Puk puk
Czy można się baaaardzo nieśmiało przyłączyć?
Na razie jestem po becie i teście bledziochu:lo ve: i w szoku nadal, od wczoraj! Umówiłam się na 22 września na wizytę, chyba oszaleję do tego czasu!
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:08   #214
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez slimaczek19 Pokaż wiadomość
Nie mogę doczekać się wtorku i usg już wszystkie widziałyście swoje Kropeczki, tylko ja zostałam.
Ja jeszcze nie widziałam Okruszka. Wizyta dopiero 19.09

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
U mnie krwawienia ciąg dalszy... poza tym czuję się zupełnie dobrze i nosi mnie - a tu leżeć plackiem trzeba.
Zastawiam się czy wybrać się do szpitala czy jednak jeszcze poczekać :/, leki mam, dzisiaj jest piątek, wiec nawet jeśli bym się zgłosiła to położą mnie, nic nie zrobią i z diagnozą będą kazali czekać do poniedziałku ... skoro mam czekać w bezczynności i niewiedzy to chyba jednak wolę w domu.
Trzymaj się kochanaAle jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, to może jednak warto podjechać do szpitala albo chociaż zadzwonić do gina.

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Puk puk
Czy można się baaaardzo nieśmiało przyłączyć?
Na razie jestem po becie i teście bledziochu:lo ve: i w szoku nadal, od wczoraj! Umówiłam się na 22 września na wizytę, chyba oszaleję do tego czasu!
Witamy
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 12:31   #215
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Telewizja kłamie Ech, żartuję, wszystko trzeba brać przez pół, bo czasem przełączysz program i okaże się, że mówią coś całkiem odwrotnego. Pierwszy raz słyszę o czymś takim. Ja jadłam spoooro słodyczy w ciąży z Maksem ("odbijałam" sobie 10 lat pilnowania wagi ze względu na taniec...), przytyłam 27 kg (w 5 mies. na szczęście to zrzuciłam), a Maksiu mniej więcej do 2 lat nie znał smaku słodyczy, bo mu ich po prostu nie dawałam, bo są niezdrowe. Teraz ma 5,5 lat i nigdy nie miał zepsutego zęba, choć oczywiście jada już słodycze. Chodzimy na kontrolę co pół roku, a zęby zaczęłam mu myć, jak tylko mu pierwsze wyrosly - miał niecałe 5 mies.
Kism, a jaki taniec?

Witaj, centipede
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 18:24   #216
eeewooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Witajcie gratuluje wszystkim kobitkom ktore juz wiedza ze sa w ciazy. Ja niestety jeszcze nie wiem Nie moge sie juz doczekac kiedy bede mogla zrobic test, bo teraz to jeszcze za wczesnie. Ale jesli okaze sie, ze tak to dołacze do was
eeewooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 18:27   #217
eeewooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

gratuluje wszystkim przyszlym mamo Ja niestety jeszcze nie wiem, czekam aaz bede mogla zrobic test bo teraz to za wczesnie jeszcze Ale nie moge sie juz doczekac
eeewooo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 20:27   #218
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Dziękuję za przyjęcie do grona
Dziewczyny czy Was też pobolewają brzuchy od czasu do czasu jak na okres? Bo mnie tak i się troszkę niepokoję
Eeewooo trzymam kciuki za plusika!
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:50   #219
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Dziękuję za przyjęcie do grona
Dziewczyny czy Was też pobolewają brzuchy od czasu do czasu jak na okres? Bo mnie tak i się troszkę niepokoję
Mnie bolał przez pierwsze trzy tygodnie bardzo, teraz tylko lekko pobolewa. Po telefonicznej konsultacji z ginem miałam brać 3* dziennie nospę.
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 20:54   #220
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Mnie bolał przez pierwsze trzy tygodnie bardzo, teraz tylko lekko pobolewa. Po telefonicznej konsultacji z ginem miałam brać 3* dziennie nospę.
Mnie lekko pobolewa, ale łapią mnie też skurcze w nogach (mam tak zawsze w trakcie okresu), na szczęście nie jest to mocne, ale teraz będę się martwić chyba najmniejszym objawem Na skurcze pomagał mi zawsze magnez ale nie wiem czy teraz mogę pić te tabletki rozpuszczone w wodzie?
Selko widzę, że mamy podobny termin wizyty u lekarza kiedy to zleci?!
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 21:11   #221
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Selko widzę, że mamy podobny termin wizyty u lekarza kiedy to zleci?!
Mam nadzieję, że szybko. Dziwnie mi jakoś, jestem w ciąży a jednak dopóki gin tego nie potwierdzi, nie mogę do końca w to uwierzyć...
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-09, 21:28   #222
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Witaj centipede Jak miło, że kolejna ze staraczek na naszym wątku W którym cyklu Ci się udało? Przyłączaj się śmiało Ja też jeszcze nawet pęcherzyka na usg nie widziałam, ale jestem pełna wiary, że będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
Kism, a jaki taniec?
Balet klasyczny i nowoczesny Ech, piękne czasy

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Was też pobolewają brzuchy od czasu do czasu jak na okres? Bo mnie tak i się troszkę niepokoję
Mnie też bolał, trochę jak na @, trochę jakieś kłucia Zaczął od 27 dc (owu ok. 16-17 dc) i bolał ok. tygodnia wyraźnie codziennie. Nie był to jakiś znaczący ból, tylko mnie bardziej niepokoił, bo był codziennie niemal bez przerwy. Ale teraz od 2 dni już popuściło trochę Oby już tak zostało

A co z Wiktorynką? Mam nadzieję, że wszystko dobrze u Ciebie, Kochana...
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 21:58   #223
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
A co z Wiktorynką? Mam nadzieję, że wszystko dobrze u Ciebie, Kochana...
Jestem, ale ciągle czekam jak się sprawa rozwiąże, chociaż wygląda na to że chyba w tym drugim kierunku :/ ... może to i lepiej bo na tym etapie ciąży takie sensacje ...
No w każdym razie nie piszę bo nie chce smęcić (poza tym mam przykazane leżenie plackiem), a Wy się macie cieszyć ciążami, a nie zastanawiać się co mi powiedzieć ...

Najpewniej przegapię ten fajny wąteczek, szkoda mi bo juz Was polubiłam
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2011-09-09 o 21:59
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-09, 22:11   #224
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Najpewniej przegapię ten fajny wąteczek, szkoda mi bo juz Was polubiłam
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 06:30   #225
Farafel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 7
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

witam mamusie będę podczytywać, ale dołączę dopiero jak zobaczę bijące serduszko, na razie jestem po dwóch optymistyczbych betach, choć martwi mnie brak mdłości ja chcę objawy
Farafel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 08:04   #226
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Selko mi też ciężko uwierzyć dopóki lekarz nie potwierdzi mam nadzieję, że szybko zleci do tego 22! Na razie jestem przewrażliwiona na każdy sygnał czy objaw
Kism a wiesz jak ja się cieszę, że jesteśmy tutaj razem? prawie pół roku nam minęło, ale najważniejsze że się udało! Kiedy maszerujesz do lekarza?
Wiktorynko mam nadzieję, że się wszystko ułoży jak najlepiej i że dzidziuś będzie bardzo silny dalej masz krwawienie?
Farafel dołączaj do nas ja jestem na takim samym etapie jak Ty i Kism też także będziemy się wspierać
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 08:56   #227
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Farafel Pokaż wiadomość
witam mamusie będę podczytywać, ale dołączę dopiero jak zobaczę bijące serduszko, na razie jestem po dwóch optymistyczbych betach, choć martwi mnie brak mdłości ja chcę objawy
Witaj Farafel i pisz z nami A zamiast bić głową w mur ciesz się dobrym samopoczuciem. Nie każda kobieta ma mdłości! Najczęściej w literaturze można przeczytać, że około 1/4 kobiet jest wolnych od tej "przyjemności" Coś mi się zdaje, że będę jeszcze nieraz o tym pisać... Moja obecna ciąża to moja czwarta ciąża, miałam dwa #, z trzeciej ciąży urodziłam Maksymiliana z wagą 4040g 10 dni po terminie W żadnej z ciąż nie miałam w ogóle mdłości. Może ze dwa razy mi się na chwilę zrobiło niedobrze, ale ciężko to nazwać mdłościami

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Kism a wiesz jak ja się cieszę, że jesteśmy tutaj razem? prawie pół roku nam minęło, ale najważniejsze że się udało! Kiedy maszerujesz do lekarza?
centi, już byłam raz, żeby wziąć receptę na luteinę, ale na usg nic jeszcze nie było widać, to był 33 dc A następny raz idę w przyszły czw 15.09, żeby już podejrzeć Okruszka Choć myślę, że serduszka jeszcze nie będzie, to będzie 5t7d. Z Maksem byłam na usg dokładnie w tym samym dniu i pęcherzyk miał 18 mm, w nim Maksiu 2 mm, ale serduszko biło tydzień później
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 09:54   #228
mar2sia
Raczkowanie
 
Avatar mar2sia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 249
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Fararel jeszcze doczekasz się mdłości . Ja też marudziłam, że nie mam żadnych objawów, a tu cyk. Pewnego dnia włączyły się i jednego dnia są silniejsze, innego mniejsze, ale są. I nie jest to miłe. Wytłumaczyłam mężowi, że czuję się jakbym miała permanentnego kaca i zrozumiał jak się czuję

Dzisiaj mieliśmy iść na wesele, ale nie idziemy, bo panna młoda ma półpaśca. Tak jej współczuję, planowali ślub 2 lata a tu taka akcja
mar2sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 10:15   #229
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Dzisiaj mieliśmy iść na wesele, ale nie idziemy, bo panna młoda ma półpaśca. Tak jej współczuję, planowali ślub 2 lata a tu taka akcja
O rany, to przykre faktycznie
mar2sia, a co z Twoją betą? Pytałam kiedyś, ale nie odpowiedziałaś. Pisałaś już chyba parę stron wcześniej, że jedziesz po wyniki i zastanawiasz się nad drugą Ja też chciałam robić drugą, ale u lekarza z wrażenia zapomniałam poprosić o skierowanie i stwierdziłam potem, że skoro on powiedział, że ciąża jest na 100% to po co w sumie powtarzać Ty pewnie przy tych mdłościach już odpuściłaś?
I co z doktoratem??
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-10, 13:03   #230
mar2sia
Raczkowanie
 
Avatar mar2sia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 249
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
O rany, to przykre faktycznie
mar2sia, a co z Twoją betą? Pytałam kiedyś, ale nie odpowiedziałaś. Pisałaś już chyba parę stron wcześniej, że jedziesz po wyniki i zastanawiasz się nad drugą Ja też chciałam robić drugą, ale u lekarza z wrażenia zapomniałam poprosić o skierowanie i stwierdziłam potem, że skoro on powiedział, że ciąża jest na 100% to po co w sumie powtarzać Ty pewnie przy tych mdłościach już odpuściłaś?
I co z doktoratem??
Kolejna przypadłość ciążowa... pół mózgu i zapominanie o wszystkim

Byłam zrobić betę 4t5d i była 2550, pani w laboratorium powiedziała, że "ciąża jak byk" więc odpuściłam robienie kolejnej. Kilka dni po badaniu byłam u gina, potwierdził ciążę, w 5t2d pęcherzyk 1,2 cm, dzidziol 2 mm, nie kazał mi robić kolejnej bety, miałam przyjść za 4 tyg. Więc chyba nie ma sensu żebyś też robiła jak masz potwierdzoną ciążę przez gina.

W czwartek jestem umówiona na wizytę, mam nadzieję na serduszko
Myślałam, że mdłości odpuściły na weekend a tu... pokazują że można więcej i więcej.

A o doktoracie dowiem się w przyszłym tygodniu...

Miłego dnia

Edytowane przez mar2sia
Czas edycji: 2011-09-10 o 13:05
mar2sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 17:32   #231
nedzia
Raczkowanie
 
Avatar nedzia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 189
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

cześć dziewczyny
tydzień temu ujrzałam na teście dwie kreseczki, potwierdzone przez gina. Narazie powoli to do mnie dochodzi ale chciała bym do was dołączyć czy przyjmiecie mnie do swojego grona?
Jestem już szczesliwą mamą prawie dwu letniego Franka a kropeczka ma 6 tygodni.
nedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 20:59   #232
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Hej dziewczyny,
Ja nadal trwam w zawieszeniu, w ciągu tygodnia powinno się coś wyjaśnić. Oby, bo już jestem tym ciut znużona.

Trudno mi teraz śledzić i aktualizować listę. A trochę bez sensu żeby była nie aktualna. Dlatego proponuje żeby któraś z Was przejeła prowadzenie wątkowej listy.

Mamusie majowe:

mar2sia (Marta, 26l.) ......................... ... tp 02.05.2012
śliweńka (..., ...l.) ......................... ......... tp 02.05.2012
SELKA* (......, ....l.).................. ............... tp. 09.05.2012
slimaczek19 (Kasia., 27l.) .................... tp. 10.05.2012
kism (Marta, 28l) ......................... .......... tp. 11.05.2012
Ewunia_1984 (Ewelina, 27l) ................ tp. 14.05.2012
SoundofScotland (......, ....l) ................. tp. 17.05.2012
pola_m (........, .... l) ......................... ....... tp. ......05.2012


Będę Wam kibicować




.
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2011-09-10 o 21:06
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 21:26   #233
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Dobry wieczór
Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Jestem, ale ciągle czekam jak się sprawa rozwiąże, chociaż wygląda na to że chyba w tym drugim kierunku :/ ... może to i lepiej bo na tym etapie ciąży takie sensacje ...
No w każdym razie nie piszę bo nie chce smęcić (poza tym mam przykazane leżenie plackiem), a Wy się macie cieszyć ciążami, a nie zastanawiać się co mi powiedzieć ...

Najpewniej przegapię ten fajny wąteczek, szkoda mi bo juz Was polubiłam
Kochana pisz, jeśli przyniesie Ci to ulgę.

Cytat:
Napisane przez Farafel Pokaż wiadomość
witam mamusie będę podczytywać, ale dołączę dopiero jak zobaczę bijące serduszko, na razie jestem po dwóch optymistyczbych betach, choć martwi mnie brak mdłości ja chcę objawy
Witamy i czekamy z niecierpliwością

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Dzisiaj mieliśmy iść na wesele, ale nie idziemy, bo panna młoda ma półpaśca. Tak jej współczuję, planowali ślub 2 lata a tu taka akcja
Przykra historia

Cytat:
Napisane przez nedzia Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
tydzień temu ujrzałam na teście dwie kreseczki, potwierdzone przez gina. Narazie powoli to do mnie dochodzi ale chciała bym do was dołączyć czy przyjmiecie mnie do swojego grona?
Jestem już szczesliwą mamą prawie dwu letniego Franka a kropeczka ma 6 tygodni.
Witaj

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Ja nadal trwam w zawieszeniu, w ciągu tygodnia powinno się coś wyjaśnić. Oby, bo już jestem tym ciut znużona.

Trudno mi teraz śledzić i aktualizować listę. A trochę bez sensu żeby była nie aktualna. Dlatego proponuje żeby któraś z Was przejeła prowadzenie wątkowej listy.

Mamusie majowe:

mar2sia (Marta, 26l.) ......................... ... tp 02.05.2012
śliweńka (..., ...l.) ......................... ......... tp 02.05.2012
SELKA* (......, ....l.).................. ............... tp. 09.05.2012
slimaczek19 (Kasia., 27l.) .................... tp. 10.05.2012
kism (Marta, 28l) ......................... .......... tp. 11.05.2012
Ewunia_1984 (Ewelina, 27l) ................ tp. 14.05.2012
SoundofScotland (......, ....l) ................. tp. 17.05.2012
pola_m (........, .... l) ......................... ....... tp. ......05.2012


Będę Wam kibicować
Jeśli na pewno jesteś zdecydowana nie prowdzić listy, to najlepiej jak ją przejmie osoba, która napisała na wątku drugiego posta, czyli mar2sia
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 22:00   #234
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Byłam zrobić betę 4t5d i była 2550, pani w laboratorium powiedziała, że "ciąża jak byk" więc odpuściłam robienie kolejnej. Kilka dni po badaniu byłam u gina, potwierdził ciążę, w 5t2d pęcherzyk 1,2 cm, dzidziol 2 mm, nie kazał mi robić kolejnej bety, miałam przyjść za 4 tyg. Więc chyba nie ma sensu żebyś też robiła jak masz potwierdzoną ciążę przez gina.
W czwartek jestem umówiona na wizytę, mam nadzieję na serduszko
Myślałam, że mdłości odpuściły na weekend a tu... pokazują że można więcej i więcej.
mar2sia, u mnie ta ciąża taka na dwa razy potwierdzona tzn. beta pozytywna, po badaniu palpacyjnym i ocenie endometrium na usg gin potwierdził ciążę, ale pęcherzyka nie było widać i karty ciąży nie założył :| Wiecie, jak to jest, na tym etapie jeszcze wszystko może się wydarzyć... ale zdecydowanie zakładam, że wszystko będzie dobrze Też idę w czw na usg i musi być już widać pęcherzyk. U Ciebie już na pewno będzie serduszko Który to będzie tydz i dzień ciąży?

Cytat:
Napisane przez nedzia Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny
tydzień temu ujrzałam na teście dwie kreseczki, potwierdzone przez gina. Narazie powoli to do mnie dochodzi ale chciała bym do was dołączyć czy przyjmiecie mnie do swojego grona?
Jestem już szczesliwą mamą prawie dwu letniego Franka a kropeczka ma 6 tygodni.
nedzia, witaj
Pewnie, że Cię przyjmujemy Widzę, że na razie mamusie 2-3 latków przeważają To dobrze, będziemy mieć rady doświadczonych i obeznanych mam Ja z moim 5,5 latkiem to już zdążyłam sporo rzeczy zapomnieć. Zresztą jak teraz zaglądam do gazet dziecięcych, to momentami przeraża mnie, jak diametralnie zmieniły się niektóre zalecenia ciążowe i niemowlęce

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Ja nadal trwam w zawieszeniu, w ciągu tygodnia powinno się coś wyjaśnić. Oby, bo już jestem tym ciut znużona.
Trudno mi teraz śledzić i aktualizować listę. A trochę bez sensu żeby była nie aktualna. Dlatego proponuje żeby któraś z Was przejeła prowadzenie wątkowej listy.
Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Kochana pisz, jeśli przyniesie Ci to ulgę.
Dokładnie My tu się martwimy o Ciebie i czekamy na każdą wiadomość od Ciebie

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Jeśli na pewno jesteś zdecydowana nie prowdzić listy, to najlepiej jak ją przejmie osoba, która napisała na wątku drugiego posta, czyli mar2sia
mar2sia, co Ty na to?
SELKA, niekoniecznie musi to być ktoś z pierwszej strony, Wiktorynka po prostu może wrzucić do swojego pierwszego posta link do postu z aktualną listą i po problemie.

Ja bym chciała podjąć się prowadzenia listy ale Wiktorynko obiecuję - tylko tymczasowo bym to od Ciebie przejęła

Farafel, ostatnio też podczytuję wątek o Hashi i widziałam Twoją wypowiedź. Widzę, że nie miałaś czasu na przeglądnięcie naszego wąteczku, bo dowiedziałabyś się, że jesteś tu już czwartą Hashimotką Normalnie to jakaś epidemia z tym Hashi ostatnio Ech, żarty żartami, ale mam nadzieję, że ciąże nas wszystkich przebiegną zdrowo
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-10, 22:20   #235
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Dziewuszki, napisze Wam wszystko, jak będę wiedziała co i jak. Na razie nie ma za bardzo o czym pisać bo nic nie wiadomo.
Jeśli chodzi o mnie, lekarze od pierwszego badania nie owijają w bawełnę, wiec nie jest to dla mnie jakimś strasznym szokiem, trzymam to na dystans i w taki sposób łatwiej mi sobie z tym radzić (dlatego też za bardzo nie rozwodzę sie na ten temat).

Najsmutniejsze jest podejście lekarzy (z naciskiem na drugiego lekarza u którego byłam) - jeśli coś nie tak to szpital - a mi babo daj spokój (tylko nie zapomnij zapłacić za wizytę).
Dzisiaj byłam u trzeciego lekarza i wreszcie czuję, że wiem to co powinnam i ktoś się mną zajmuje. Tak jak pisałam na razie muszę czekać, wiec czekam.

Jeśli chodzi o Was - jesteście super kochane i szczerze jestem Wam za to wdzięczna.
Będę do Was zerkać, czasem może cos skrobnę (chyba że jednak dane mi będzie skrobać posty bez opamiętania).
I oczywiście bardzo mocno trzymam za Was-dwupaczki kciuki. Zakładam, że wszystkie szczęśliwie dobrniecie do końca i pięknie terminów się rozpakujecie - na pewno co najmniej będę Wam kibicować
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 00:38   #236
Amaretta
Rozeznanie
 
Avatar Amaretta
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 905
GG do Amaretta
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Wiktorynko Kochana trzymam mocno kciuki za Ciebie i okruszka zeby wszystko było dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!! leż i mysl pozytywnie !!!

juz dziewczyny gronowe wypatrzyły Cie tutaj więc postanowiłam napisac

a wszystkim mamom majowo-czerwcowym gratuluje i życze spokojnych 9 misiecy
Mama czerwcowa (jeszcze dobrze pamietam ten niezwykly czas z maleństwem po tamtej stronie brzucha) i sierpniowa
Amaretta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 08:42   #237
mar2sia
Raczkowanie
 
Avatar mar2sia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 249
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Ja się nie podejmę prowadzenia listy :P Jak dobrze, że jest już chętna

Wiktorynko trzymam kciuki Kiedy masz kolejną wizytę?
Wczoraj byłam u koleżanki, która prawie przez całą ciążę leżała, najpierw krwiak, a potem mały za szybko pchał się na świat. Teraz klon tatusia śpi spokojnie w łóżeczku. Więc zdarzają się i takie historie

Kism też jeszcze nie mam założonej karty ciąży (chociaż był i pęcherzyk i zarodek), może w czwartek mi założą.

A mój mąż wczoraj powiedział, że idziemy na spacer w 2,5 (bo na trójkę to jeszcze za wcześnie). Niby to takie nic, ale miło się zrobiło
mar2sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 09:11   #238
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez Amaretta Pokaż wiadomość
Wiktorynko Kochana trzymam mocno kciuki za Ciebie i okruszka zeby wszystko było dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!! leż i mysl pozytywnie !!!
Asiu

---------- Dopisano o 10:11 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Wiktorynko trzymam kciuki Kiedy masz kolejną wizytę?
To będzie zależało do bety i od mojego samopoczucia.

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam u koleżanki, która prawie przez całą ciążę leżała, najpierw krwiak, a potem mały za szybko pchał się na świat. Teraz klon tatusia śpi spokojnie w łóżeczku. Więc zdarzają się i takie historie
No właśnie, lekarz też mówił, że tak różne przypadki miał, że niczego nie przesądza.
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 10:46   #239
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Dziękuję za przyjęcie do grona
Dziewczyny czy Was też pobolewają brzuchy od czasu do czasu jak na okres? Bo mnie tak i się troszkę niepokoję
Eeewooo trzymam kciuki za plusika!
mnie bolał jak na necie sprawdziłam jak było zagnieżdżenie, później pobolewał dzień co jakiś czas lekarz powiedział że na początku to ścięgna a później już boli macica ukrwiona

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Fararel jeszcze doczekasz się mdłości . Ja też marudziłam, że nie mam żadnych objawów, a tu cyk. Pewnego dnia włączyły się i jednego dnia są silniejsze, innego mniejsze, ale są. I nie jest to miłe. Wytłumaczyłam mężowi, że czuję się jakbym miała permanentnego kaca i zrozumiał jak się czuję

Dzisiaj mieliśmy iść na wesele, ale nie idziemy, bo panna młoda ma półpaśca. Tak jej współczuję, planowali ślub 2 lata a tu taka akcja


Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Kolejna przypadłość ciążowa... pół mózgu i zapominanie o wszystkim

Byłam zrobić betę 4t5d i była 2550, pani w laboratorium powiedziała, że "ciąża jak byk" więc odpuściłam robienie kolejnej. Kilka dni po badaniu byłam u gina, potwierdził ciążę, w 5t2d pęcherzyk 1,2 cm, dzidziol 2 mm, nie kazał mi robić kolejnej bety, miałam przyjść za 4 tyg. Więc chyba nie ma sensu żebyś też robiła jak masz potwierdzoną ciążę przez gina.

W czwartek jestem umówiona na wizytę, mam nadzieję na serduszko
Myślałam, że mdłości odpuściły na weekend a tu... pokazują że można więcej i więcej.

A o doktoracie dowiem się w przyszłym tygodniu...

Miłego dnia
a było widać już zarodek jak był 2mm? bo u mnie nie było mam nadzieję że już będzie we wtorek pięknie widać

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Ja się nie podejmę prowadzenia listy :P Jak dobrze, że jest już chętna

Wiktorynko trzymam kciuki Kiedy masz kolejną wizytę?
Wczoraj byłam u koleżanki, która prawie przez całą ciążę leżała, najpierw krwiak, a potem mały za szybko pchał się na świat. Teraz klon tatusia śpi spokojnie w łóżeczku. Więc zdarzają się i takie historie

Kism też jeszcze nie mam założonej karty ciąży (chociaż był i pęcherzyk i zarodek), może w czwartek mi założą.

A mój mąż wczoraj powiedział, że idziemy na spacer w 2,5 (bo na trójkę to jeszcze za wcześnie). Niby to takie nic, ale miło się zrobiło
ja też mam nadzieję że kartę ciąży już mi założą
mój TŻ jakoś jeszcze nie umie się przyzwyczaić że ktoś nas słucha
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 15:00   #240
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Czesc dziewczynki

Czasami Was podczytuje, tp wypada mi na poczatek maja, ale jeszcze nie mam odwagi zeby na stale do Was dolaczyc. Zycze wszystkim mamusiom nudnych i ksiazkowych ciaz
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:38.