Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012 - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Pokaż wyniki sondy: Który tytuł IIcz. wątku "Mamuś Majowo-Czerwcowych 2012" podoba Wam się najbardziej?
Zimę z brzuszkiem przechodzimy, w maju-czerwcu urodzimy 29 54,72%
Nasze brzuszki szybko rosną, urodzimy późną wiosną 20 37,74%
Majowo-czerwcowe mamy, na nasze dzieci jeszcze trochę poczekam 1 1,89%
Na święta czekamy i po brzuszkach się głaskamy 3 5,66%
Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-11, 17:08   #241
mar2sia
Raczkowanie
 
Avatar mar2sia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 249
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość

a było widać już zarodek jak był 2mm? bo u mnie nie było mam nadzieję że już będzie we wtorek pięknie widać

ja też mam nadzieję że kartę ciąży już mi założą
mój TŻ jakoś jeszcze nie umie się przyzwyczaić że ktoś nas słucha
Pan doktor widział zarodek, pokazywał, ale ja ślepa jestem i widziałam tylko jakiś kawałek o innym kolorze
mar2sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 17:14   #242
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

u mnie była plama czarna na razie ale czytałam że w 80% przypadków w tym okresie co byłam na usg widać tylko pęcherzyk ale po tym jaka jestem zmęczona i śpiąca to widać że mój organizm ciągnie na dwa etaty jak chodzę spać o 22 za niedługo będzie zima to będę chodziła z kurami
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png

Edytowane przez śliweńka
Czas edycji: 2011-09-11 o 17:15
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:05   #243
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Dziewuszki, napisze Wam wszystko, jak będę wiedziała co i jak. Na razie nie ma za bardzo o czym pisać bo nic nie wiadomo.
Jeśli chodzi o mnie, lekarze od pierwszego badania nie owijają w bawełnę, wiec nie jest to dla mnie jakimś strasznym szokiem, trzymam to na dystans i w taki sposób łatwiej mi sobie z tym radzić (dlatego też za bardzo nie rozwodzę sie na ten temat).
Wiktorynko, w porządku, to zrozumiałe

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
mój TŻ jakoś jeszcze nie umie się przyzwyczaić że ktoś nas słucha
Mój nie ma z tym problemu, gada do brzucha częściej niż ja ale on już ogólnie jest z tym oswojony, w końcu to nie pierwsza moja ciąża
Czasami mu nawet mówię, że wolałabym, żeby trochę więcej uwagi skupił na mnie

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki
Czasami Was podczytuje, tp wypada mi na poczatek maja, ale jeszcze nie mam odwagi zeby na stale do Was dolaczyc. Zycze wszystkim mamusiom nudnych i ksiazkowych ciaz
Dasti, witaj Dziękujemy i zapraszamy serdecznie

Dziewczynki, to ja jeszcze czekam, czy ktoś się wypowie w sprawie prowadzenia listy i pewnie jutro ją wkleję
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:16   #244
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Dobry wieczór
Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
mar2sia, u mnie ta ciąża taka na dwa razy potwierdzona tzn. beta pozytywna, po badaniu palpacyjnym i ocenie endometrium na usg gin potwierdził ciążę, ale pęcherzyka nie było widać i karty ciąży nie założył :| Wiecie, jak to jest, na tym etapie jeszcze wszystko może się wydarzyć... ale zdecydowanie zakładam, że wszystko będzie dobrze Też idę w czw na usg i musi być już widać pęcherzyk. U Ciebie już na pewno będzie serduszko Który to będzie tydz i dzień ciąży?
Ja bym chciała podjąć się prowadzenia listy ale Wiktorynko obiecuję - tylko tymczasowo bym to od Ciebie przejęła
Bardzo dobre podejściena pewno wszystko będzie dobrze.
A moja ciąża tylko potwierdzona testem, bety nie robiłam, wizyta u ginka dopiero za tydzień. Może dlatego czasem wydaje mi się taka mało realna.
Jeśli masz ochotę prowadzić listę, jestem jak najbardziej za

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam u koleżanki, która prawie przez całą ciążę leżała, najpierw krwiak, a potem mały za szybko pchał się na świat. Teraz klon tatusia śpi spokojnie w łóżeczku. Więc zdarzają się i takie historie
Leżałam 8 miesięcy, ciąża praktycznie od samego początku zagrożona, ale udało się i synek ma już ponad dwa latka Zdarzają się i takie historie

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Czesc dziewczynki

Czasami Was podczytuje, tp wypada mi na poczatek maja, ale jeszcze nie mam odwagi zeby na stale do Was dolaczyc. Zycze wszystkim mamusiom nudnych i ksiazkowych ciaz
Trzymam mocno i czekamy tu na Was.

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
u mnie była plama czarna na razie ale czytałam że w 80% przypadków w tym okresie co byłam na usg widać tylko pęcherzyk ale po tym jaka jestem zmęczona i śpiąca to widać że mój organizm ciągnie na dwa etaty jak chodzę spać o 22 za niedługo będzie zima to będę chodziła z kurami
Kurcze, u mnie też ciągłe zmęczenie, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na wczesne kładzenie się spać ani drzemki w ciągu dnia Ciekawa tylko jestem kiedy organizm sie zbuntuje i zasnę na stojąco
Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Mój nie ma z tym problemu, gada do brzucha częściej niż ja ale on już ogólnie jest z tym oswojony, w końcu to nie pierwsza moja ciąża
Czasami mu nawet mówię, że wolałabym, żeby trochę więcej uwagi skupił na mnie
Pięknie
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-11, 19:40   #245
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Selka u mnie raz w pracy tak było że myślałam że zasnę, jak mam wolne, siedzę w domu i cały dzień leżę takiego lenia mam
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 09:15   #246
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Balet klasyczny i nowoczesny Ech, piękne czasy
no proszę proszę, to witam koleżankę po fachu
Ja tańczyłam balet klasyczny do 19 roku życia, potem zrobiłam przerwę a potem się przerzuciłam na jazz, już tak lightowo I od początku studiów uczę baletu dzieciaczki przedszkolne
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 09:49   #247
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

dziś mój TŻ wymyślił że będzie chłopak a ja a co jak będzie dziewczynka to powiedział że ciężko będzie z dwoma babami hahahha
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 10:46   #248
mar2sia
Raczkowanie
 
Avatar mar2sia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 249
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
dziś mój TŻ wymyślił że będzie chłopak a ja a co jak będzie dziewczynka to powiedział że ciężko będzie z dwoma babami hahahha
heh u mnie zanim jeszcze byłam w ciąży, wszyscy mówili, że będziemy mieć chłopaka, wystarczy już dziewczynek. Teraz nawet nie dopuszczają myśli, że może być inaczej. A mi wszystko jedno, byle zdrowe
no i życzenie na dzisiaj... żeby tak nie męczyło mamusi mdłościami
mar2sia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 11:40   #249
heja
Przyczajenie
 
Avatar heja
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 6
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cześć dziewczyny
Nie pisałam kilka dni, bo byłam w szpitalu z moją 3-letnią córcią na zabiegu. Masakra. Dwie noce spałam na podłodze, do tego stres i wogóle... Na szczęście narazie jest wszystko OK. Pisałam, że jestem podłamana moją ciążą i niestety nadal tak jest. Kiepsko się zaczęła, bo odrazu dostałam zapalenia pęcherza i musze brać antybiotyk ( a to dopiero 6 tydzień) . Wizytę u gina mam dopiero 28.09, a trochę mnie pobolewa podbrzusze. Ech, szkoda gadać. Ja juz się najadłam strachu w życiu, bo po pierwszym synku poroniłam dwa razy i gdy już straciłam nadzieję - urodziłam córeczkę I teraz znowu będę przeżywac wszystko od nowa... Do tego jeszcze wiek, badania prenatalne i lęk przez całą ciążę. Nie życzę nikomu. Trzymam kciuki za Wiktorynkę - będzie dobrze . Pozdrawiam
heja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 12:06   #250
SELKA*
Zakorzenienie
 
Avatar SELKA*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7 678
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Dzień dobry
Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
Selka u mnie raz w pracy tak było że myślałam że zasnę, jak mam wolne, siedzę w domu i cały dzień leżę takiego lenia mam
I bardzo dobrze, najlepszy sposób na lenia- przeczekać

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
I od początku studiów uczę baletu dzieciaczki przedszkolne
Może i niedługo Bartusia zapisałam go do wiadomego przedszkola od następnego września.

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
dziś mój TŻ wymyślił że będzie chłopak a ja a co jak będzie dziewczynka to powiedział że ciężko będzie z dwoma babami hahahha
E tam, zaraz ciężkoJakie to szczęście mieć dwie kobiety do rozpieszczania.

Cytat:
Napisane przez mar2sia Pokaż wiadomość
heh u mnie zanim jeszcze byłam w ciąży, wszyscy mówili, że będziemy mieć chłopaka, wystarczy już dziewczynek. Teraz nawet nie dopuszczają myśli, że może być inaczej. A mi wszystko jedno, byle zdrowe
U mojego męża w rodzinie sami chłopcy, więc natawiam się na kolejnego faceta. Mimo tego,że celowaliśmy w dziewczynkę. Mąż za to cały czas o Okruszku mówi Hania i trochę mnie to drażni, bo jeśli jednak będzie chłopiec...
Cytat:
Napisane przez heja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie pisałam kilka dni, bo byłam w szpitalu z moją 3-letnią córcią na zabiegu. Masakra. Dwie noce spałam na podłodze, do tego stres i wogóle... Na szczęście narazie jest wszystko OK. Pisałam, że jestem podłamana moją ciążą i niestety nadal tak jest. Kiepsko się zaczęła, bo odrazu dostałam zapalenia pęcherza i musze brać antybiotyk ( a to dopiero 6 tydzień) . Wizytę u gina mam dopiero 28.09, a trochę mnie pobolewa podbrzusze. Ech, szkoda gadać. Ja juz się najadłam strachu w życiu, bo po pierwszym synku poroniłam dwa razy i gdy już straciłam nadzieję - urodziłam córeczkę I teraz znowu będę przeżywac wszystko od nowa... Do tego jeszcze wiek, badania prenatalne i lęk przez całą ciążę. Nie życzę nikomu. Trzymam kciuki za Wiktorynkę - będzie dobrze . Pozdrawiam
a dla córeczki szybkiego powrotu do zdrowia.
__________________
1.06.2009 Bartuś
1.05.2012 Hania
6/2017

Edytowane przez SELKA*
Czas edycji: 2011-09-12 o 12:07
SELKA* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 12:46   #251
centipede
Zadomowienie
 
Avatar centipede
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 055
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Dobry dzień Mamusie
Wiktorynko jak samopoczucie? Lepiej choć troszkę? Ja cały czas trzymam kciuki za Ciebie!

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi w sprawie tych bóli, na szczęście przeszło (odpukać!). Widzę, że Wy też mogłybyście spać i spać Mam to samo Odkryłam wspaniałą rzecz do picia, wodę z dużą ilością soku z cytryny

Pola ale fajnie, że uczysz baletu! I jak Twoje małe uczennice, chłoną wiedzę?

Heja trzymam kciuki za córeczkę, żeby szybko wyzdrowiała! Jak się malutka czuje?

Kism ja jestem za tym, żebyś prowadziła listę
__________________
Dominiczka jest już z nami
25.05.2012r.

Edytowane przez centipede
Czas edycji: 2011-09-12 o 12:51
centipede jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 13:11   #252
heja
Przyczajenie
 
Avatar heja
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 6
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Dzięki dziewczyny
Córcia czuje się dobrze, bryka dzisiaj po podwórku. Ale tak naprawdę dowiem się 19.09 na kontroli czy wszystko się dobrze goi. Jestem dobrej mysli Poza tym, też chce mi się spać cały czas, jakby cała energia ze mnie odpłynęła.
Śliweńka założę się, że jak będzie córeczka to tata świata nie będzie poza nią widział Wiem coś o tym. Mój TŻ mówi, ze życia sobie nie wyobraża bez naszej córci i rozpieszcza ją strasznie.
heja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 15:16   #253
magnoliss
Raczkowanie
 
Avatar magnoliss
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 140
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cześć dziewczyny

przepraszam że tak Wam się wcinam w wątek, ale mam takie jedno pytanie: czy bolało Was podbrzusze zanim jeszcze zrobiłyście test ciążowy? Mnie boli już od 3 dni a @ mam dostać dopiero za tydzień, mam wielką nadzieję że się udało ale boje się rozczarowania bo długo się już staram.
magnoliss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 15:17   #254
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Dobry dzień Mamusie
Wiktorynko jak samopoczucie? Lepiej choć troszkę? Ja cały czas trzymam kciuki za Ciebie!

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi w sprawie tych bóli, na szczęście przeszło (odpukać!). Widzę, że Wy też mogłybyście spać i spać Mam to samo Odkryłam wspaniałą rzecz do picia, wodę z dużą ilością soku z cytryny

Pola ale fajnie, że uczysz baletu! I jak Twoje małe uczennice, chłoną wiedzę?

Heja trzymam kciuki za córeczkę, żeby szybko wyzdrowiała! Jak się malutka czuje?

Kism ja jestem za tym, żebyś prowadziła listę
mdłości przechodzą po wodzie z cytryną bo czytałam że niby tak ale nie próbowałam jeszcze

Cytat:
Napisane przez heja Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
Córcia czuje się dobrze, bryka dzisiaj po podwórku. Ale tak naprawdę dowiem się 19.09 na kontroli czy wszystko się dobrze goi. Jestem dobrej mysli Poza tym, też chce mi się spać cały czas, jakby cała energia ze mnie odpłynęła.
Śliweńka założę się, że jak będzie córeczka to tata świata nie będzie poza nią widział Wiem coś o tym. Mój TŻ mówi, ze życia sobie nie wyobraża bez naszej córci i rozpieszcza ją strasznie.
też tak pomyślałam, dla mnie ważne by było zdrowe, a w rodzinie tzn. moi bracie to chłopców mają więc jakby była dziewczynka to dziadek by się nie pogniewał, ale jak dla mnie może być chłopiec ważne by zdrowe
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 15:55   #255
peti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cześć dziewczyny! Jestem zupełnie nowa i przeszukałam całe forum, żeby gdzieś się dopasować. Jestem w ciąży i chyba tak samo jak wy potrzebuję wsparcia a więc jestem wg lekarzy w 6 tygodniu a wg Internetu w 8 tyg. Do końca teraz nie wiem jakich informacji szukać bo w końcu nie wiem, który to tydzień.
peti91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 17:52   #256
eeewooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 12
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Czesc dziewczyny Czy ktoras z doswiadczonych juz moze mi powiedziec czy to moze byc jakis znak jak od pewnego czasu jestem ciagle zmeczona, boli mnie glowa i jem duzo wiecej niz wczesniej(teraz cala czekolada przed kompem ) Okres mam dostac za 10 dni i do tego czasu czekam z testem ale czy taki objawy juz teraz moga cos znaczyc??
eeewooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 20:34   #257
krota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 88
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cześć Dziewczyny!

Chętnie się dołączę. Zgodnie z moimi obliczeniami termin powinnam mieć na 7 - 8 maja, tak więc jestem w 7 tygodniu!
We środę mam 2ga wizytę u gina - ma być pierwsze usg by sprawdzić czy wszystko ok.

Póki co odczuwam senność, płaczliwość, różne dziwne myśli chodzą mi po głowie, zwłaszcza czarne, pobolewa mnie dół brzucha jak na @, mam zaparcia i wzdęcia no i coraz bardziej obolałe piersi.
krota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:15   #258
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Dobry wieczór, Moje Kochane!
Z przyjemnością poprowadzę naszą listę Jak tylko naskrobię do Was długiego posta to zajmę się jej aktualizacją i umieszczeniem w moim poście, a dodatkowo dam ją do swojego podpisu, to może szybciej Wam będzie tak do niej trafiać

Ja znowu wieczorkiem do Was piszę, choć w tym tyg mam pierwsze zmiany i wcześniej wracam do domku, tzn. koło 16:30 to dla mnie wcześnie, ale od 17 do 20 spałam Nie żałuję sobie snu, zresztą padłam dziś jak mucha, tym bardziej że mnie zaczyna przeziębienie rozkładać Zaaplikowałam sobie wielki kubek mleka z czosnkiem, mam nadzieję, że pomoże Mój synek chorowitek od pt już przeziębiony, więc pewnie od niego coś podłapałam, jemu już na szczęście przechodzi, też na mleku z czosnkiem (cud, że on to wypija ), a mnie złapało Jak jutro nie będzie poprawy, to chyba od środy wezmę zwolnienie - Kropeczka jest najważniejsza w tej chwili

Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Kurcze, u mnie też ciągłe zmęczenie, ale niestety nie mogę sobie pozwolić na wczesne kładzenie się spać ani drzemki w ciągu dnia Ciekawa tylko jestem kiedy organizm sie zbuntuje i zasnę na stojąco
Ech, z moim 5,5-latkiem takim odchowanym to już jednak wygoda jest Tż dziś wracał do domu ok. 19, więc mój Maksiu sam się bawił, czasem tylko mnie przebudzał i pytał, czy może coś tam sobie wziąć, m.in. o kolację... Pyta, czy może kaszkę (taką dla niemowląt lubi sobie zjeść), a ja przez sen: "zaraz, zaraz Ci zrobię", a on "a mogę sam? proszę...", na co ja w akcie desperacji "dobrze, spróbuj", uczyłam go już jak obchodzić się z czajnikiem elektrycznym, ile trzeba nalać wody, itp i zrobił sobie sam kaszkę, małż jak wrócił, to go zastał mieszającego w misce, ale byłam z niego dumna Potem mu mówię: "Synku, przepraszam, że ja tak spałam całe popołudnie, że musiałeś sam wszystko robić" a on "nie ma sprawy, dałem sobie radę"

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
no proszę proszę, to witam koleżankę po fachu
Ja tańczyłam balet klasyczny do 19 roku życia, potem zrobiłam przerwę a potem się przerzuciłam na jazz, już tak lightowo I od początku studiów uczę baletu dzieciaczki przedszkolne
Witam, witam, jak miło
A studia masz jakoś związane z kształceniem w tańcu? Jak nie to robiłaś jakąś szkołę w tym kierunku? Ja jednak ze studiami postawiłam na ekonomię na robienie drugiego kierunku brakło już czasu i pieniędzy. Tańczyłam do zajścia w ciążę, a potem już zaczęło się rodzinne życie Kiedyś myślałam o robieniu dyplomu państwowego (bo chodziłam do prywatnej szkoły w Krakowie), ale jednak zrezygnowałam, bo nie chciałam pracować w teatrze, wiesz pewnie jakie pieniądze się tam zarabia, a na wyjazd za granicę nie byłam dość dobra. I tak powoli skończyła się moja przygoda z tańcem, zwłaszcza jak wróciłam do rodzinnego Tarnowa. Ale do tej pory często sobie po domu "podryguję"

Cytat:
Napisane przez śliweńka Pokaż wiadomość
dziś mój TŻ wymyślił że będzie chłopak a ja a co jak będzie dziewczynka to powiedział że ciężko będzie z dwoma babami hahahha
Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
U mojego męża w rodzinie sami chłopcy, więc natawiam się na kolejnego faceta. Mimo tego,że celowaliśmy w dziewczynkę. Mąż za to cały czas o Okruszku mówi Hania i trochę mnie to drażni, bo jeśli jednak będzie chłopiec...
Mój z kolei na milion procent pewny, że będzie dziewczynka, szaleńczo wręcz marzy o córeczce do rozpieszczania, teraz jak już ma pierworodnego syna I też mówi do Kropeczki zawsze Zuziu Na co ja, żeby się tak nie nastawiał, bo potem może się okazać, że to chłopak i będzie mu przykro i trudno się przestawić i co on zrobi, a on na to, że nie musi się nad tym zastanawiać, bo to JEST dziewczynka I gadaj zdrów

Cytat:
Napisane przez heja Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie pisałam kilka dni, bo byłam w szpitalu z moją 3-letnią córcią na zabiegu. Masakra. Dwie noce spałam na podłodze, do tego stres i wogóle... Na szczęście narazie jest wszystko OK. Pisałam, że jestem podłamana moją ciążą i niestety nadal tak jest.
heja, zdrówka dla Ciebie i córeczki
Ja też już 2 razy poroniłam więc po części wiem, co czujesz. Mam nadzieję, że już wyczerpałyśmy limit przykrych zdarzeń i wszystko będzie dobrze Ja bardzo staram się myśleć pozytywnie, więc przesyłam do Ciebie troszkę moich pozytywnych myśli
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:20   #259
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez magnoliss Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
przepraszam że tak Wam się wcinam w wątek, ale mam takie jedno pytanie: czy bolało Was podbrzusze zanim jeszcze zrobiłyście test ciążowy? Mnie boli już od 3 dni a @ mam dostać dopiero za tydzień, mam wielką nadzieję że się udało ale boje się rozczarowania bo długo się już staram.
Cytat:
Napisane przez eeewooo Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny Czy ktoras z doswiadczonych juz moze mi powiedziec czy to moze byc jakis znak jak od pewnego czasu jestem ciagle zmeczona, boli mnie glowa i jem duzo wiecej niz wczesniej(teraz cala czekolada przed kompem ) Okres mam dostac za 10 dni i do tego czasu czekam z testem ale czy taki objawy juz teraz moga cos znaczyc??
magnoliss, eeewooo, niestety 7 czy 10 dni przed spodziewaną datą @ to moim zdaniem za wcześnie na jakiekolwiek objawy Poza tym te objawy, o których piszecie w żadnym wypadku nie są pewnymi objawami ciąży i nie ma się co nimi sugerować. Wytrzymajcie jeszcze parę dni, niestety nie ma innej rady, ja robiłam betę 2 dni przed spodziewaną @ (mierzyłam też temp i było to 12 dni po skoku) i wyszła 42
Trzymam za Was kciuki i życzę szybkiego dołączenia do nas

Cytat:
Napisane przez peti91 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! Jestem zupełnie nowa i przeszukałam całe forum, żeby gdzieś się dopasować. Jestem w ciąży i chyba tak samo jak wy potrzebuję wsparcia a więc jestem wg lekarzy w 6 tygodniu a wg Internetu w 8 tyg. Do końca teraz nie wiem jakich informacji szukać bo w końcu nie wiem, który to tydzień.
peti, dobrze trafiłaś Witamy Każdy kiedyś był nowy Jeśli chcesz być na liście na pierwszej stronie, to proszę podaj imię i wiek. Jeśli chodzi o tp (termin porodu), to raczej wierzyłabym lekarzowi. Różne strony w internecie podaja różne informacje. A najprostsze wyliczenie jest takie, że 1 dzień OM to pierwszy dzień pierwszego tygodnia ciąży i potem już leci 40 tygodni jak w kalendarzu

Cytat:
Napisane przez krota Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!
Chętnie się dołączę. Zgodnie z moimi obliczeniami termin powinnam mieć na 7 - 8 maja, tak więc jestem w 7 tygodniu!
We środę mam 2ga wizytę u gina - ma być pierwsze usg by sprawdzić czy wszystko ok.
Póki co odczuwam senność, płaczliwość, różne dziwne myśli chodzą mi po głowie, zwłaszcza czarne, pobolewa mnie dół brzucha jak na @, mam zaparcia i wzdęcia no i coraz bardziej obolałe piersi.
krota witaj Podasz nam imię i wiek do listy?
Czyli widzę, że u Ciebie objawy wszysztkie w normie

Chyba ten tydzień u nas obfity w wizyty u lekarzy z tego co pamiętam Już nie mogę doczekać się tych wszystkich dobrych wieści
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka
kism jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-12, 21:29   #260
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Kism, może wrzucę do pierwszego posta jakieś info żeby nowe dziewczyny kierowały się do Ciebie? Jeśli masz pomysł na pierwszego posta to podrzuć mi go na prv. Z przyjemnością umieszczę tak żeby zbłąkane mamusie trafiały wprost do Ciebie



Słodkie są te opowieści o rezolutnych dzieciaczkach Uwielbiam je
__________________
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:33   #261
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Wiktorynko, prześlę Ci linka, jak zrobię listę, nie będę tam wiele zmieniać, tylko zaktualizuję
Jeśli to o moim synku piszesz, to dziękuję
__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka

Edytowane przez kism
Czas edycji: 2011-09-12 o 21:34
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 21:45   #262
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Jeśli to o moim synku piszesz, to dziękuję
Dokładnie tak


Dzisiaj robiłam betę i jest niziutka 493 ... w środę mam zrobić kolejną, chociaż wg mnie to już niepotrzebne kłucie, no ale nich tam, dla pewności zrobię.


... na dobrą sprawę gdybym sie bardzo bardzo postarała to może bym sie jeszcze na końcówke wątku załapała
Oczywiście żartuję ... teraz jest mi, raczej, potrzebna chwila odpoczynku i pozbierania się w jakąś logiczną całość
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2011-09-12 o 21:55
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:02   #263
krota
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 88
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
krota witaj Podasz nam imię i wiek do listy?
Czyli widzę, że u Ciebie objawy wszysztkie w normie

Chyba ten tydzień u nas obfity w wizyty u lekarzy z tego co pamiętam Już nie mogę doczekać się tych wszystkich dobrych wieści
Tak, tak trzymamy kciuki!
moje dane: Agnieszka, 29 l.
krota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 22:29   #264
peti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Mam na imię Patrycja, w grudniu skończę 20 lat, ostatnią miesiączke miałam 23 lipca więc płód ma jakieś 6 tygodni wg lekarzy a w Internecie podają mi , że to już 8 tydzień. To teraz mam szukać informacji na temat wieku płodowego czy ciążowego? Wciąż tego kurde nie rozumiem. No i płód ma 2,96 milimetra... jak na tak wczesny tydzień to chyab ajkiś wielkolud Mam 158 cm wzrostu i ważę 40 kg... utyje pewni 20... (( jeju tak się boję. Wciąż mam mdłości i jedyne co jem z apetytem to pomidory .
Wy i moja mama jesteście moim jedynym wsparciem ...
peti91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-12, 23:22   #265
kism
Wtajemniczenie
 
Avatar kism
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 2 179
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
I od początku studiów uczę baletu dzieciaczki przedszkolne
Cytat:
Napisane przez SELKA* Pokaż wiadomość
Może i niedługo Bartusia zapisałam go do wiadomego przedszkola od następnego września.
Dziewczynki, to Wy się znacie w realu czy tak przypadkiem się tu zgadałyście?

Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Dzisiaj robiłam betę i jest niziutka 493 ... w środę mam zrobić kolejną, chociaż wg mnie to już niepotrzebne kłucie, no ale nich tam, dla pewności zrobię.
... na dobrą sprawę gdybym sie bardzo bardzo postarała to może bym sie jeszcze na końcówke wątku załapała
Oczywiście żartuję ... teraz jest mi, raczej, potrzebna chwila odpoczynku i pozbierania się w jakąś logiczną całość
Wiktorynko, tak mi smutno. Widzę, że już nawet usunęłaś się z listy. Przykro mi, ale szanuję Twoją decyzję.
Zapraszamy Cię jak najbardziej na nasz wątek ponownie Nie zawsze trzeba czekać po #. Różnie lekarze zalecają, choć większość każe czekać. Ja po pierwszym # zaszłam znowu po 2 mies. i znowu poroniłam. I potem zaszłam zaraz w 1 cyklu, nie czekając na @, niektórzy twierdzą, że hormony które są jeszcze w organiźmie pomagają utrzymać ciążę. Nie wiem, jak to naprawdę wygląda naukowo, fakt jest taki, że z trzeciej ciąży urodziłam zdrowego Maksiutka Cokolwiek zdecydujesz, życzę powodzenia

Cytat:
Napisane przez peti91 Pokaż wiadomość
Mam na imię Patrycja, w grudniu skończę 20 lat, ostatnią miesiączke miałam 23 lipca więc płód ma jakieś 6 tygodni wg lekarzy a w Internecie podają mi , że to już 8 tydzień. To teraz mam szukać informacji na temat wieku płodowego czy ciążowego? Wciąż tego kurde nie rozumiem. No i płód ma 2,96 milimetra... jak na tak wczesny tydzień to chyab ajkiś wielkolud Mam 158 cm wzrostu i ważę 40 kg... utyje pewni 20... (( jeju tak się boję. Wciąż mam mdłości i jedyne co jem z apetytem to pomidory .
Wy i moja mama jesteście moim jedynym wsparciem ...
Dziwię się, że tak Ci to lekarz powiedział, może po prostu lekarz chciał Ci objaśnić, ile minęło od poczęcia Jednak zwykle lekarze liczą wiek ciążowy, jak to nazwałaś, czyli jak najbardziej jesteś w 8 tc.
Jeśli OM miałaś 23.07, to wg mnie termin porodu wypada Ci na 28.04, ale możesz zostać z nami, nie ma sprawy Daj znać, jak lekarz powie Ci datę porodu, to uzupełnie na liście
Jeśli lekarz nie mówił nic o wielkości dzidziusia, to nic się nie martw, wydaje mi się, że jest w porządku. Nie myśl teraz o kilogramach To ile przytyjesz zależy od Twojego odżywiania się, a niekoniecznie od wagi początkowej. A może przytyjesz mniej niż 10 kg, zdarza się i tak
Jeśli masz ochotę tylko na pomidory, to jedz tylko pomidory Organizm sam podpowiada, czego potrzebuje. Gorzej gdyby to były słodycze
Piszesz, że oprócz nas tylko mama Cię wspiera. A mogę spytać, jak Twój partner przyjął tą nowinę?

PS. W międzyczasie nowa lista stworzona
Uciekam do spania, bo już najwyższa pora

---------- Dopisano o 00:22 ---------- Poprzedni post napisano o 00:19 ----------


Chyba najwyższy czas na Majowo-Czerwcowy wątek

Zapraszamy wszystkie mamusie, które właśnie ujrzały magiczne dwie kreseczki.
Mam nadzieję, że niebawem dołączycie i wątek szybko się rozkręci


Mamusie majowe:

mar2sia (Marta, 26 l.) ......................... .. tp 02.05.2012
śliweńka (..., ... l.) ......................... ........ tp 02.05.2012
krota (Agnieszka, 29 l.) ........................ tp. 07/08.05.2012
SELKA* (......, ... l.) ......................... ...... tp. 09.05.2012
slimaczek19 (Kasia., 27 l.) .................... tp. 10.05.2012
kism (Marta, 28 l.) ......................... ........ tp. 11.05.2012
Ewunia_1984 (Ewelina, 27 l.) ............... tp. 14.05.2012
heja (Renata, 37 l.) ......................... ....... tp. 14.05.2012
SoundofScotland (......, .... l.) ............... tp. 17.05.2012
pola_m (......, ... l.) ......................... ........ tp. ....05.2012
centipede (......, ... l.) ......................... .... tp. ....05.2012
nedzia (......, ... l.) ......................... ......... tp. ....05.2012
peti91 (Patrycja, 20 l.) ......................... .. tp. ....05.2012

__________________
2006.03.28 ur. Maksymilian
2012.05.15 ur. Kajetan
tp 2016.12.31 Kruszynka

Edytowane przez kism
Czas edycji: 2011-09-14 o 23:28
kism jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 00:37   #266
peti91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: kuj-pom
Wiadomości: 103
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

z partnerem to ja mam kochana problem. Mam 20 lat a on w terminie porodu skończy 18. Nalega na usunięcie a ja nie potrafię tego zrobić. Cały związek wywiązywał się ze wszystkiego lepiej niż starci partnerzy a jak przyszła ciąża to zonk. Sądzi, że nie potrafi pokochać tego dziecka i jak się urodzi to będzie wegetował a nie żył. ee pewnie odejdzie jak będę gruba... już się przygotowałam. Też nie chcę do końca tego bobasa ale nabroiliśmy to trzeba brać życie jakim jest. Bardziej się boję zabiegu usunięcia niż macierzyństwa. A on myśli, że życie to scenariusz, jak sobie ustali tak być musi. Poradzę sobie, muszę... ! Mama mi pomoże bo zamierzam mieć cesarkę a miejmy nadzieję, że w nim się coś obudzi jak go dzidzia za palec chwyci. Chociaż nie łudzę się zbytnio...

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

no a ten bobas mój to wiem tyle, że ma serce i prawie 3 milimetry (miał 2 września) bo 1 września zrobiłam test a 2 już byłam w szpitalu u ginekologa przerażona i nie mam wyznaczonej kolejnej wizyty , na szczęście mama pracuje w szpitalu to się dowie kiedy teraz.Czyli mam sprawdzać informacje dla 8 tygodnia ciąży a nie 6 tak ? Brzuch mi się taki bardziej wypchnięty robi, a mdłości mam właściwie co drugi dzień. Wymiotów odpukać jeszcze nie było a bóle w podbrzuszu są takie jak na miesiączke. no oczywiście rano szybko siusiu lecę a w ciągu dnia posiłkuję się miętówką. W sklepie mam ochotę na połowę asortymentu, wracam do domu, znowu mdłości i kończy się na kanapce z twarożkiem i pomidorami. ehhh a oczy pragną koreczków śledziowych Czytałam wszystkie porady na temat mdłości i jutro kupię sucharki żeby rano w łóżku przed śniadaniem skubnąć bo ten żołądek aż boli z głodu.
peti91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 07:42   #267
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez kism Pokaż wiadomość
Wiktorynko, tak mi smutno. Widzę, że już nawet usunęłaś się z listy. Przykro mi, ale szanuję Twoją decyzję.
Zapraszamy Cię jak najbardziej na nasz wątek ponownie Nie zawsze trzeba czekać po #. Różnie lekarze zalecają, choć większość każe czekać. Ja po pierwszym # zaszłam znowu po 2 mies. i znowu poroniłam. I potem zaszłam zaraz w 1 cyklu, nie czekając na @, niektórzy twierdzą, że hormony które są jeszcze w organiźmie pomagają utrzymać ciążę. Nie wiem, jak to naprawdę wygląda naukowo, fakt jest taki, że z trzeciej ciąży urodziłam zdrowego Maksiutka Cokolwiek zdecydujesz, życzę powodzenia
Na razie czekam na ostateczną diagnozę, najpewniej w czwartek.
Zobaczę co powie lekarz. Zobaczę jak sie będę czuła i czy zbiorę się na odwagę.
Nie będę się tu rozpisywać, żeby nie straszyć dziewczyn.
Mam nadzieję że wyrobiłam smutną statystykę na tym wątku
i reszta z Was już dotrwa do szczęśliwego finału w maju i czerwcu.





Powodzenia Mamusie!!!!






.
__________________

Edytowane przez Wiktorynka
Czas edycji: 2011-09-13 o 07:51
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 08:48   #268
heja
Przyczajenie
 
Avatar heja
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 6
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Wiktorynko wiem, że jest ci ciężko i trudno Cię pocieszyć, ale z własnego doświadczenia wiem (2 poronienia), że jak pojawi się dzidziuś (a głęboko w to wierzę) to zapomnisz o tych przykrych chwilach. Trzymam kciuki.
Kism mam na imię Renata l.37, tp 14.05.2012.
peti91 podjęłaś słuszną decyzję. Napewno to wszystko obróci się na dobre, a Twój chłopak być może jeszcze zaskoczy Cię pozytywnie. Może potrzebuje trochę czasu na oswojenie się z tą wiadomością. Ja mam syna 15 lat i ciężko mi wyobrazić go sobie jako odpowiedzialnego mężczyznę za 3 lata. Urodziłam go mając 21 lat i przez ładnych parę lat dobrze się bawiliśmy ( młodzi rodzice to też pewien plus). Teraz jest wyższy o głowę ode mnie i już parę osób myślało, ze to mój młodszy brat. Pozdrawiam
Ja staram się myśleć pozytywnie, ale jeszcze nikomu nie powiedziałam o ciąży, tylko oczywiście TŻ i mamie. Będzie co ma być. W każdym razie jestem zdecydowana na badania prenatalne i głęboko wierzę, że wyjdą idealne. W ten weekend jadę w moje ukochane Bieszczady, więc napewno nastrój mi się poprawi.
heja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 09:34   #269
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Cytat:
Napisane przez peti91 Pokaż wiadomość
Mam na imię Patrycja, w grudniu skończę 20 lat, ostatnią miesiączke miałam 23 lipca więc płód ma jakieś 6 tygodni wg lekarzy a w Internecie podają mi , że to już 8 tydzień. To teraz mam szukać informacji na temat wieku płodowego czy ciążowego? Wciąż tego kurde nie rozumiem. No i płód ma 2,96 milimetra... jak na tak wczesny tydzień to chyab ajkiś wielkolud Mam 158 cm wzrostu i ważę 40 kg... utyje pewni 20... (( jeju tak się boję. Wciąż mam mdłości i jedyne co jem z apetytem to pomidory .
Wy i moja mama jesteście moim jedynym wsparciem ...
zazdroszczę ci pomidorów ja mam wstręt

Cytat:
Napisane przez peti91 Pokaż wiadomość
z partnerem to ja mam kochana problem. Mam 20 lat a on w terminie porodu skończy 18. Nalega na usunięcie a ja nie potrafię tego zrobić. Cały związek wywiązywał się ze wszystkiego lepiej niż starci partnerzy a jak przyszła ciąża to zonk. Sądzi, że nie potrafi pokochać tego dziecka i jak się urodzi to będzie wegetował a nie żył. ee pewnie odejdzie jak będę gruba... już się przygotowałam. Też nie chcę do końca tego bobasa ale nabroiliśmy to trzeba brać życie jakim jest. Bardziej się boję zabiegu usunięcia niż macierzyństwa. A on myśli, że życie to scenariusz, jak sobie ustali tak być musi. Poradzę sobie, muszę... ! Mama mi pomoże bo zamierzam mieć cesarkę a miejmy nadzieję, że w nim się coś obudzi jak go dzidzia za palec chwyci. Chociaż nie łudzę się zbytnio...

---------- Dopisano o 01:37 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

no a ten bobas mój to wiem tyle, że ma serce i prawie 3 milimetry (miał 2 września) bo 1 września zrobiłam test a 2 już byłam w szpitalu u ginekologa przerażona i nie mam wyznaczonej kolejnej wizyty , na szczęście mama pracuje w szpitalu to się dowie kiedy teraz.Czyli mam sprawdzać informacje dla 8 tygodnia ciąży a nie 6 tak ? Brzuch mi się taki bardziej wypchnięty robi, a mdłości mam właściwie co drugi dzień. Wymiotów odpukać jeszcze nie było a bóle w podbrzuszu są takie jak na miesiączke. no oczywiście rano szybko siusiu lecę a w ciągu dnia posiłkuję się miętówką. W sklepie mam ochotę na połowę asortymentu, wracam do domu, znowu mdłości i kończy się na kanapce z twarożkiem i pomidorami. ehhh a oczy pragną koreczków śledziowych Czytałam wszystkie porady na temat mdłości i jutro kupię sucharki żeby rano w łóżku przed śniadaniem skubnąć bo ten żołądek aż boli z głodu.

szczerze mówiąc nie dorosnął do bycie ojcem a z usunięciem ciąży zostawię bez komentarza jak jest gotowy na seks powinien liczyć się że z tego dzieci wychodzą, dobrze że mama ci pomoże ale czemu zakładasz że od razu będzie cesarka??


Cytat:
Napisane przez Wiktorynka Pokaż wiadomość
Na razie czekam na ostateczną diagnozę, najpewniej w czwartek.
Zobaczę co powie lekarz. Zobaczę jak sie będę czuła i czy zbiorę się na odwagę.
Nie będę się tu rozpisywać, żeby nie straszyć dziewczyn.
Mam nadzieję że wyrobiłam smutną statystykę na tym wątku
i reszta z Was już dotrwa do szczęśliwego finału w maju i czerwcu.





Powodzenia Mamusie!!!!






.
trzymam kciuki że wszystko będzie dobrze
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-13, 11:18   #270
24kasia86
Wtajemniczenie
 
Avatar 24kasia86
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 817
Wyślij wiadomość przez ICQ do 24kasia86 GG do 24kasia86
Dot.: Mamusie Majowo-Czerwcowe 2012

Witam

mamusia majowo- czerwcowa 2011r.

życzę pięknych 9-ciu miesięcy i lekkiego porodu!!!

pamiętam - 2 kreski na tescie, pierwsze usg, mdłości i ruchy mojego maleństwa teraz ma już 4 miesiące, a wydaje mi się jakbym rodziła wczoraj.
__________________
Codziennie uczysz mnie jak mam Cię kochać
04.05.2011r.
godz.21.42
Nikosia

24kasia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:44.