Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-07, 09:33   #1201
aaaggusia
Rozeznanie
 
Avatar aaaggusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 626
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

dziewczyny a ja dzisiaj w nocy spac nie moglam bo ciagnelo mnie jakos w brzuchu raz z jednej raz z drugiej strony - czy to normalne? czy takie sa oznaki rozciagania sie tego wszystkiego?
__________________
02.01.2011

mamusia najszczęśliwsza na świecie
14.05.2012 Mikołaj
aaaggusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:36   #1202
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
hehe my tak kiedyś właśnie o tym myśleliśmy i wiesz co?? spróbuję blenderem a jak będzie wychodziło kiepskie to wrzucę to sokowirówki a co marchew ściera to z ziemniakami też sobie poradzi ale nie robie na obiad zrobie dla Tż na kolację
wlewam odrobinę soku z ziemniaków i to co się osadziło na dni garka + wiórki ziemniaczane i osobno złapany sok z cebuli, jajka, do tego trę na tarce o grubych oczkach dwa większe ziemniaki i wtedy wyjdą fajne chrupkie placki, sól i pieprz u mnie w ilościach bardzo dużych
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:36   #1203
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
ha ha , nie ma zakupów , nie ma posprzątane , mam bałagan !!!
nie wierzę. Zaraz sobie coś znajdziesz

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
ah ta wizyta na porodówce , były 4 rodzące, krzyku co nie miara .
niedługo Ja im pokarzę na co mnie stać .
Ja bym chyba już dziś dała głos.... Ale Ty im pokażesz

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
jak mam na później do pracy to wastaję rano z nim tylko dlatego, że się razem modlimy.
wow
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:36   #1204
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez vvitaminka Pokaż wiadomość
agatko ja oczywiście wiem, kiedyś jak pracował na prawdę ciężko przytulanki były tylko w weekend, bo on po prostu nie miał siły na nic.
no właśnie ale wczoraj dał radę i się spisał

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
ja nie wiem skąd ten bałagan się bierze , ktoś mi tu bałagani jak mnie nie ma czy co ?

mam telefon do położnej , jak coś to dzwonei do niej i jest ze mną cały poród i po porodzie też zostaje,
na przyszły tydzień dała mi telefon do przyjaciółki swojej też położnej wiec jakby coś to do niej bede dzwonić .
Natalia zastanawiałyśmy się nad ręcznikiem , ona mowi ze normalnie reczniczek sie wypierze wiec biore jeden z dwóch co mam.
torbe ma sie przy sobie caly czas na porodówce.

ah ta wizyta na porodówce , były 4 rodzące, krzyku co nie miara .
niedługo Ja im pokarzę na co mnie stać .
Też się nad tym zastanawiam jak siedzę sama w domu cały dzień to jak posprzątam to mam błysk a jak Tż wróci to jest masakra

No to dobrze że dostałaś nr do innej w razie czego

taa pokaż na co Cię stać...


Ja czekam na kuriera ale kurde pewnie przyjedzie jak Tż się obudzi i zobaczy co kupiłam
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:40   #1205
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Nita- to chyba powoli dociera do Ciebie, że to tuż tuż
Fajny układ z tą położną. Numer telefonu prosze zachować dla mnie!

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:32 ----------

Nita- to chyba powoli dociera do Ciebie, że to tuż tuż
Fajny układ z tą położną. Numer telefonu prosze zachować dla mnie!

Powoli przetrawiam myśl , że poród się zbliża wielkimi kroczyskami.
Jak pójdzie wszystko ok to będę rodzić w wodzie.


Cytat:
Napisane przez agatkaa1 Pokaż wiadomość
no właśnie ale wczoraj dał radę i się spisał



Też się nad tym zastanawiam jak siedzę sama w domu cały dzień to jak posprzątam to mam błysk a jak Tż wróci to jest masakra

No to dobrze że dostałaś nr do innej w razie czego

taa pokaż na co Cię stać...


Ja czekam na kuriera ale kurde pewnie przyjedzie jak Tż się obudzi i zobaczy co kupiłam

nie pokazuj teżetowi !! chyba że od razu na sobie
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:41   #1206
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

to ja mam sprzatającego Tz, jakbym okruch zostawiła po ukrojeniu chleba czy przekrojeniu bułki to nic nie powie ale nim ja to zgarnę to on już to zetrze, garki po sobie tez myje, chyba, że się spieszy, skarpetki pierze, czasem nawet koszulki służbowe w rękach przepierze jak mnie nie ma a widzi po koszu z brudną bielizną, że nie zapowiada się szybko pranie ciemnych rzeczy
Panie Boże i ja jeszcze czasem narzekam...

Edytowane przez zebrawpaski
Czas edycji: 2011-10-07 o 09:44
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:44   #1207
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
to ja mam sprzatającego Tz, jakbym okruch zostawiła po ukrojeniu chleba czy przekrojeniu bułki to nic nie powie ale nim ja to zgarnę to on już to zetrze, garki po sobie tez myje, chyba, że się spieszy, skarpetki pierze, czasem nawet koszulki służbowe w rękach przepierze jak mnie nie ma a widzi po koszu z bruną bielizną, że nie zapowiada się szybko pranie ciemnych rzeczy
Panie Boże i ja jeszcze czasem narzekam...
Oj zebra niech ja jeszcze raz usłysze ze narzekasz na Teżeta to toporek wyciągne
skarb w domu
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 09:49   #1208
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Oj zebra niech ja jeszcze raz usłysze ze narzekasz na Teżeta to toporek wyciągne
skarb w domu
to już nie będę
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:52   #1209
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
Panie Boże i ja jeszcze czasem narzekam...

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
Oj zebra niech ja jeszcze raz usłysze ze narzekasz na Teżeta to toporek wyciągne
skarb w domu
Słusznie!!!!

Mój niby lubi porządek, ale... nie ma zwyczaju odkładania rzeczy na miejsce. Co z tego, że jest czysto, kiedy na środku stoją dwie butelki z piciem, które wczoraj kupił. Wkurza mnie to, bo nie boli postawienie ich na właściwe miejsce... Wizualnie jest dla mnie nie porządek. Mam to po babci - na stole, blatach nie ma prawa być nic zbędnego. Naczynia na noc MUSZĄ być pomyte, bo (tekst babci): "a jak będzie pożar, przyjdzie strażak i zobaczy brudne garnki, to ja się ze wstydu spalę"
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:52   #1210
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
to już nie będę
wystarczy toporkiem postraszyć
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:52   #1211
Wiktorynka
Zadomowienie
 
Avatar Wiktorynka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Dubai
Wiadomości: 1 431
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
to inaczej jest z tym czekaniem jak sie jest po zabiegu a inaczej jak sie samo zacznie?
U mnie po prostu nie było żadnej ingerencji hmmm "mechanicznej"? ... oczyszczało się tak jak przy okresie. Właśnie dlatego tak bardzo mi zalezało na tym żeby uniknąć zabiegu. Chociaż sądząc po tej narwówce - "czy to juz krwotok?" - przez ponad tydzień nie wiem co "lepsze" ... nawet nie wnikam

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
Jak ja czekam na @ - nigdy nie była taka wyczekiwana ale znajac prawo ironi losu nie bedzie sie śpieszyc. Chciałabym by już przyszła bo ja w ogóle sie pogubiłam z tym moim niby cyklem. A zawsze tak ładnie wiedziałam. Raz mi sie wydaje ze śluż jest płodny za 2 godziny gęsty Od 2 dni mam w nim taki niteczki krwi i w ogóle nie jest calkiem biały tylko jakis lekko kremowy - już nie wiem czy to norma czy może jednak cos tam mam nie tak. No i chciałabym zeby juz przylazła @
Taaak, skad ja to znam ... wczoraj myślałam że już przylazła @ a to tylko plamienie a dzisiaj znów cisza. A jeszcze mnie stresuje to że mam wcelować z wizytą w 4-6dc ... a lekarz przyjmuje tylko w poniedziałki i czwartki ... mam nadzieję że trafię w któryś z tych dni i bedzie wolne miejsce. A jak nie to znów będę go musiała nękać telefonicznie, a tego nie lubię bo w końcu każdy ma prawo do prywatności.
Wiktorynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 09:53   #1212
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
wlewam odrobinę soku z ziemniaków i to co się osadziło na dni garka + wiórki ziemniaczane i osobno złapany sok z cebuli, jajka, do tego trę na tarce o grubych oczkach dwa większe ziemniaki i wtedy wyjdą fajne chrupkie placki, sól i pieprz u mnie w ilościach bardzo dużych
dzięki
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:56   #1213
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Witam, nie piszcie tyle bo nie wiem co czytam hihihihi



Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
No dobra to teraz bezpośrednie pytanie: KTÓRA SIĘ JESZCZE PRZYTULAŁA NA POCZĄTKU CIĄŻY????????? teoretycznie wszystkie sobie jesteśmy w grupie ryzyka
Ja sie przytulałam, tylko raz mialam nieprzyjemna sytuacje ... bolalo mnie to przestalismy na 2 tyg, ale lekarz nie mial przeciwskazań...

Cytat:
Napisane przez akeneki Pokaż wiadomość
jestem i z dzidzią jest wszystko ok
ma taki śliczny nosek i rączki i siedzi sobie po turecku i serducho głośno pije i ma 7,75cm do końca kości ogonowej czyli z nóżkami jest dłuższy
Boże jestem taka szczęśliwa i tż też
gin wytłumaczyła nam wszystko co sprawdza i mierzy i w jakim celu więc rewelacyjna wizyta
Ciesze sie hihih

I nie wiem co komu mialam napisac......
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 09:59   #1214
vvitaminka
Rozeznanie
 
Avatar vvitaminka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 924
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

zebra jak możesz mój to jest normalnie okropny, ciuchy wszędzie, nie sprząta po sobie w ogole, chociaż i tak jest lepiej jak na początku, rano wstaje nabrudzi i wychodzi oczywiście jeszcze w między czasie przez 15min szuka kluczy do samochodu. A ile się nagadam, żeby w ciuchach roboczych nie chodził po domu, to już tylko ja wiem, ale to i tak nie działa
__________________
vvitaminka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:00   #1215
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

od samego rana produkują gigabyty rozmów

A ja wstałam z podłym humorem, złe sny mi się śniły i znów mnie naszło czarne myślenie.... i martwię się znów czy z dzidzią ok....
__________________
Aniołki mam dwa :15.12.2009 [*] i 26.01.2011 [*]
i wyczekany najkochańszy cud
MIKOŁAJ MIESZKO
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:00   #1216
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Dzień dobry

Cytat:
Napisane przez Lucy1111 Pokaż wiadomość
Dzień dobry!!
Czuję się ociupinkę lepiej. Głowa, mięśnie i stawy już mnie nie bolą. Tylko gardło :/
Przespałam całą noc, więc jestem zadowolona!!

A wiecie co stało przy moim łóżku, gdy się obudziłam? termos z herbata i zrobione kanapki.... (tż poszedł na rano do pracy i mi zrobił, bym nie musiała wychodzić z łóżka....aż się wzruszyłam )
Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
o rajku, to mój sam robi kanapki, jak mam na później do pracy to wastaję rano z nim tylko dlatego, że się razem modlimy. Najczęściej jednak idę do kuchni i wyciagam z lodówki asortyment wg uznania a Tz potem pakuje do pracy tylko połowę z tego- ale to moja dobra wola bo on jest nauczony sam sobie szykować wałówkę - ostatnio np nie pozwolił mi wstawać
A w trakcie choroby - to mam podobnie jak Lucy, całą noc by miherbatki nosił a rano śniadanie zostawił
Ale macie dobrze z takimi TŻ


Ja dziś jestem niewyspana rano małż jechał do pracy to 7-8 już tylko leżałam, bo jakoś wtedy spać nie mogę jak on się szykuje. Jak w końcu usnęłam chwilę po 8 to przed 9 telefon zadzwonił :/ tzn z jednej strony dobrze, że zadzwonił, bo to ze szkoły w której kiedyś pracowałam, proponują mi zajęcia na zaocznych więc trochę by się dorobiło. Póki co zarabiam niewiele więcej jak niektóre z Was zasiłku dostają, bo jestem tylko na pół etatu :|
Chyba są mega zdesperowani, bo już na jutro chcieli, ale ja póki co jeszcze do wtorku na zwolnieniu.
Jak pomyślę, że mam wrócić zaraz do pracy to mnie jakaś depresja dopada ale z czegoś trzeba płacić te rachunki ech ... jak się nie ma co się lubi to się "lubi" co się ma ...
Poza tym już bym chciała być po @ a tu się dopiero dziś plamienia skończyły po zabiegu
__________________
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:01   #1217
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
nie pokazuj teżetowi !! chyba że od razu na sobie
Nie nie nie pokaze!! wczoraj mu pow ze jakby przyszla przesylka to ma nie otwierac bo nie jest moja zostawie na jutro


Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
to ja mam sprzatającego Tz, jakbym okruch zostawiła po ukrojeniu chleba czy przekrojeniu bułki to nic nie powie ale nim ja to zgarnę to on już to zetrze, garki po sobie tez myje, chyba, że się spieszy, skarpetki pierze, czasem nawet koszulki służbowe w rękach przepierze jak mnie nie ma a widzi po koszu z brudną bielizną, że nie zapowiada się szybko pranie ciemnych rzeczy
Panie Boże i ja jeszcze czasem narzekam...
niech tzlko jeszcze raz uslysze narzekanie!!!
toz to skarb jest!!

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
"a jak będzie pożar, przyjdzie strażak i zobaczy brudne garnki, to ja się ze wstydu spalę"


__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:01   #1218
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

aniu- ja przy pierwszej ciąży (#w10tygodniu) nie miałam plamień mimo przytulanek. Przy drugiej między 4-5 tygodniem po przytulankach pojawiło się lekkie plamienie, które następnego dnia ustało, dwa dni później poszłam do gina i dopiero wtedy dostałam luteinę, nie mieliśmy zakazu współżycia ale następnego dnia zaczęłam już krwawić jak przy @
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:04   #1219
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
od samego rana produkują gigabyty rozmów

A ja wstałam z podłym humorem, złe sny mi się śniły i znów mnie naszło czarne myślenie.... i martwię się znów czy z dzidzią ok....
wszystko jest dobrze!!!!!!!
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-07, 10:05   #1220
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
od samego rana produkują gigabyty rozmów

A ja wstałam z podłym humorem, złe sny mi się śniły i znów mnie naszło czarne myślenie.... i martwię się znów czy z dzidzią ok....

Ania
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:05   #1221
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

wczoraj zrobiłam TSH, ft3, ft4. T3, T4 progesteron i prolaktyne-
104 zł;( mam nadzieję, że chociaż się uspokoję po zobaczeniu wyników, jesczcze ich nie mam...
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:07   #1222
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
(tekst babci): "a jak będzie pożar, przyjdzie strażak i zobaczy brudne garnki, to ja się ze wstydu spalę"
Niezła babcia

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
A ja wstałam z podłym humorem, złe sny mi się śniły i znów mnie naszło czarne myślenie.... i martwię się znów czy z dzidzią ok....
Nie martw się, bo to maluszkowi szkodzi. A kiedy masz wizytę? Jeśli tak bardzo się martwisz to może umów się teraz, żebyś mogła się upewnić, że jest wszystko dobrze i już być spokojna
__________________
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:07   #1223
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
A ja wstałam z podłym humorem, złe sny mi się śniły i znów mnie naszło czarne myślenie.... i martwię się znów czy z dzidzią ok....
Toporka!!!! Ania, spokój.
Cytat:
Napisane przez DolinaNocy Pokaż wiadomość
Póki co zarabiam niewiele więcej jak niektóre z Was zasiłku dostają, bo jestem tylko na pół etatu :|
Dobija mnie takie traktowanie... Straszne to jest!!!!
Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
aniu- ja przy pierwszej ciąży (#w10tygodniu) nie miałam plamień mimo przytulanek.
heh a mnie doktor powiedział, że przytulać się ABSOLUTNIE. Z drugiej strony pierwszym pytaniem lekarza na IP (jak zaczęłam lekko krwawić) było: "Kiedy był sex?"
pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:08   #1224
agatkaa1
Zakorzenienie
 
Avatar agatkaa1
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 11 744
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez zebrawpaski Pokaż wiadomość
wczoraj zrobiłam TSH, ft3, ft4. T3, T4 progesteron i prolaktyne-
104 zł;( mam nadzieję, że chociaż się uspokoję po zobaczeniu wyników, jesczcze ich nie mam...
kiedy będą??
__________________
Dla świata Byliście tylko cząstką, dla Nas całym światem....

26,01,2011[*]
23,04,2013[*]

Nasze Szczęście- IGOREK
agatkaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:10   #1225
aaaggusia
Rozeznanie
 
Avatar aaaggusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 626
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez Ania ania23 Pokaż wiadomość
od samego rana produkują gigabyty rozmów

A ja wstałam z podłym humorem, złe sny mi się śniły i znów mnie naszło czarne myślenie.... i martwię się znów czy z dzidzią ok....
Ania, napewno wszystko jest ok wiec nie stresuj sie, prosze a powiedz mi czy tez czulas takie dziwne ciagniecie brzucha raz z jednej raz z drugiej strony?
__________________
02.01.2011

mamusia najszczęśliwsza na świecie
14.05.2012 Mikołaj
aaaggusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:14   #1226
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez vvitaminka Pokaż wiadomość
zebra jak możesz mój to jest normalnie okropny, ciuchy wszędzie, nie sprząta po sobie w ogole, chociaż i tak jest lepiej jak na początku, rano wstaje nabrudzi i wychodzi oczywiście jeszcze w między czasie przez 15min szuka kluczy do samochodu. A ile się nagadam, żeby w ciuchach roboczych nie chodził po domu, to już tylko ja wiem, ale to i tak nie działa
to ja już nic złego nie powiem na Tz...
mój jak zostawi na krześle ciuchy to się pyta czy one mogą tak być, przeprasza mnie, że zostawił i mówi, że jak wróci to sprzątnie, oczywiście ja je sprzątam ale samo podejście Tz- bezcenne

a co do roboczych ciuchów to jak jestesmy u teściowej to on cały czas kręci się prz gospodarstwie ale jeszcze się nigdy nie zdarzyło aby w roboczych ciuchach wyszedł do mieszkania - zostawia je w piwnicy i w majtach idzie na górę wziąść prysznic, zresztą kiedyś mi obiecał, że mimo gospodarki nie zobacze go w roboczych ciuchach w mieszkaniu, u nas w domu jak coś pomaga to też ma "ferszalungi" w piwnicy i tam się przebiera....

To ja już naprawdę nie będę narzekać!
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:16   #1227
DolinaNocy
Rozeznanie
 
Avatar DolinaNocy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: tam ..
Wiadomości: 914
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Dobija mnie takie traktowanie... Straszne to jest!!!!

heh a mnie doktor powiedział, że przytulać się ABSOLUTNIE. Z drugiej strony pierwszym pytaniem lekarza na IP (jak zaczęłam lekko krwawić) było: "Kiedy był sex?"
No fajnie nie jest zwłaszcza, że to już 4 rok na pół etatu i czas określony a emeryci siedzą i zabierają etaty dołuje mnie to, że przez 4 lata jeszcze nic innego nie znalazłam


A co do przytulanek, to mi na początku ciąży pani doktor nie zabraniała, ale jak pojechałam do szpitala z krwawieniem to też doktorek pytał, czy zaczęło się po stosunku. I od tamtej pory był zakaz.
__________________
DolinaNocy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:17   #1228
zebrawpaski
Zakorzenienie
 
Avatar zebrawpaski
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 594
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

agatko - Tz ma odebrać wyniki, zobaczę je dopiero popołudniu
zebrawpaski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:18   #1229
Ania ania23
Wtajemniczenie
 
Avatar Ania ania23
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódzkie
Wiadomości: 2 112
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Cytat:
Napisane przez aaaggusia Pokaż wiadomość
Ania, napewno wszystko jest ok wiec nie stresuj sie, prosze a powiedz mi czy tez czulas takie dziwne ciagniecie brzucha raz z jednej raz z drugiej strony?
czuję i lekkie bóle podbrzusza i krzyża i jak wstaję z kanapy czy czegoś jak nisko siedzę, to mnie po bokach na wysokości jajników czasem tak silnie zaboli(ponoć wiązadla się rozciągają) czasem ból podbrzusza promieniuje mi do pachwiny.
__________________
Aniołki mam dwa :15.12.2009 [*] i 26.01.2011 [*]
i wyczekany najkochańszy cud
MIKOŁAJ MIESZKO
Ania ania23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-07, 10:18   #1230
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz.VII

Apropo wiaderek do kąpania
to zdjęcie od kuzynki , ona używa takiego wiaderka , no na tej fotce juz sie troszku nie mieści.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wiaderko.jpg (57,8 KB, 26 załadowań)
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:31.