Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71 - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-06-24, 10:13   #1201
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
tak jest
Dziękujemy - ja nigdy nie dostaję newslatterów od nich
ja dostaje tylko ze strony UK, a na polskiej tez zaznaczylam ze chce otrzymywac newsy....zgapilam sie strasznie.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 10:20   #1202
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
mnie reka strasznie swierzbi na boxa. ale musze kontrolowac finanse bo za duzo niewiadomych mamy.

Ogrodek, przekopuje kawalek po kawalku i te wielkie korzenie chwastow wyciagam, chyba 1/3 skopalam i posadzilam na niej rosliny okrywkowe. tzn na czesci bo zle rozplanowalam a musialam je juz wsadzic aby sie nie zmarnowaly. dostalam od znajomej znajomych na wariata z korzeniami wiec powinno chwycic. kilka dni temu spakowalam 8 workow chwastow i korzeni i wczoraj wynosilam na odbior, wiadomo nikt z sasiadow palcem nie kiwnie nawet jak sa juz w workach do wyniesienia przygotowane. Dobrze ze w K. odbior co tydzien pozostalosci z ogrodow darmowy jest. Ale juz komarow mam mniej, wiecej przestrzeni. powoli do przodu! moglabym wiecej zrobic gdyby temperatury byly nizsze. Upal wygania do domu.
Czyli cały czas do przodu
Co do upałów, to rozumiem Cię bardzo dobrze. Ja wynisołam śmieci z domu do garażu, wypuściłam kurki i obeszłam włości, coby zaplanować prace na ten tydzień i zmęczyłam się okrutnie. Nie dla mnie taka pogoda.
Na sąsiadów, nie paczaj. U nas było tak: moja mama kocha ogród, babranie się w ziemi, roślinki wszelakie. Mieszkamy na wsi, jeszcze kilkanaście lat temu, było tak, że każde gospodarswto to były zwierzaki na podwórku, a jak zwuerzaki, to i gnojownik, wiadomo. Jak byłam mała, to rodzice zrezygnowali że zwierząt (i bardzo dobrze oczywiście ). Została obórka, czysta, wysprzątana. A moja mama, jak to ona bez kwiatków żyć nie może, więc na parapetach poustawiała doniczki z kwiatkami. Ile moja sąsiadka miała śmiechu, chodziła po innych sasaidach i obgadywała, że kto to widział, w oborze kwiatki mieć... Sama podwórko miała takie, że ło pani! pewnie takie jak Ty teraz tam zastałaś. Ale do czasu! Przyszło następne lato, moja sąsiadka ma kwiatki w doniczkach! Na parapetach obory! Minęło paręnaście lat i niewiele się zmieniło... Mama coś posadzi, ona to samo. Dwa lata temu wydzierżawiłyśmy teren nad rzeką, to pluła się, że kto to widział, przecież to od zawsze było wspólne itp. Owszem było, jak był teren gminny, teraz gmina postanowiła nam to oddać, więc już przestał być otwarty dla wszystkich. Z resztą jest w takim miejscu, że oprócz jednego rybaka, który tam chodzi (choć mógłby przestać, bo tylko załamuje żerenia bobrów), to tam naprawdę nikomu to nie przeszkadza.
W tym roku odwaliła samowolkę i na gminnym terenie, za swoim domem zaczyna porządkować i coraz częściej tam siedzi...
Zrób sobie swój kawałek ogrodu, a reszta z zazdrości zrobi to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 10:28   #1203
AnulaQa
Recenzentka Miesiąca - Sierpień 2017
 
Avatar AnulaQa
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 6 129
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Box fajny ale nie wzięłam. Nie potrzebny mi. Orgasm mam, dzieci są, tusze też, pomysłów na zupę brak. No dobra pomidorówka z wczoraj, nietypowo, haha, miał być rosoł, ale znajoma stwierdziła, że to warzywno-mięsny wywar, no cóż. :P
Obkupuje(my) się w ciuchowych.
__________________
"I zaczęło się... aż zwątpiłem, czy nie mylą mnie moje zmysły. Bo nic tak nie myli jak zmysły. Czy mogło to być prawdziwe? Ukryty za portierą, na bosaka, nie byłem pewny, czy widzę prawdę, czy dalszy ciąg ciemności - na bosaka czy można widzieć prawdę, na bosaka?"
AnulaQa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 10:51   #1204
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

dzień dobry
za boxy i deale w Lookfantastic

ja grzecznie na odwyku wiec nie mam się czym chwalic




[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86931334]Treść usunięta[/QUOTE]


ja mialam serum i mega zadowolona jestem z niego na pewno kupie ponownie w ogole bardzo mi się podoba ta marka
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 10:59   #1205
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
dzień dobry
za boxy i deale w Lookfantastic

ja grzecznie na odwyku wiec nie mam się czym chwalic







ja mialam serum i mega zadowolona jestem z niego na pewno kupie ponownie w ogole bardzo mi się podoba ta marka
co Ty taka zapracowana? w upały powinno się krócej pracować
kup se coś na lepszy tydzień
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 11:02   #1206
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Wiem że już temat kiedyś był, ale ma któraś z Was subskrypcję na boxa LF? Chodzi mi cały czas po głowie...
Miałam kiedyś, ale za dużo mi się kosmetyków nazbierało Ale łącznie go brałam chyba z 2 lata. Jak masz jakieś pytania to pisz



LF powinien mi płacić za reklamę
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 11:05   #1207
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś, ale za dużo mi się kosmetyków nazbierało Ale łącznie go brałam chyba z 2 lata. Jak masz jakieś pytania to pisz



LF powinien mi płacić za reklamę
no własnie... teraz mam już sporo, a tak dobrze szło denko ale kończy mi się krem na noc - więc znowu jeden mniej
ogólnie opłaca się taki box? co mniej więcej w nim jest?
To fakt, powinnaś co miesiąc mieć boxa za free
Co fajnego zamówiłaś w weekend?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 11:06   #1208
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
Czyli cały czas do przodu
Co do upałów, to rozumiem Cię bardzo dobrze. Ja wynisołam śmieci z domu do garażu, wypuściłam kurki i obeszłam włości, coby zaplanować prace na ten tydzień i zmęczyłam się okrutnie. Nie dla mnie taka pogoda.
Na sąsiadów, nie paczaj. U nas było tak: moja mama kocha ogród, babranie się w ziemi, roślinki wszelakie. Mieszkamy na wsi, jeszcze kilkanaście lat temu, było tak, że każde gospodarswto to były zwierzaki na podwórku, a jak zwuerzaki, to i gnojownik, wiadomo. Jak byłam mała, to rodzice zrezygnowali że zwierząt (i bardzo dobrze oczywiście ). Została obórka, czysta, wysprzątana. A moja mama, jak to ona bez kwiatków żyć nie może, więc na parapetach poustawiała doniczki z kwiatkami. Ile moja sąsiadka miała śmiechu, chodziła po innych sasaidach i obgadywała, że kto to widział, w oborze kwiatki mieć... Sama podwórko miała takie, że ło pani! pewnie takie jak Ty teraz tam zastałaś. Ale do czasu! Przyszło następne lato, moja sąsiadka ma kwiatki w doniczkach! Na parapetach obory! Minęło paręnaście lat i niewiele się zmieniło... Mama coś posadzi, ona to samo. Dwa lata temu wydzierżawiłyśmy teren nad rzeką, to pluła się, że kto to widział, przecież to od zawsze było wspólne itp. Owszem było, jak był teren gminny, teraz gmina postanowiła nam to oddać, więc już przestał być otwarty dla wszystkich. Z resztą jest w takim miejscu, że oprócz jednego rybaka, który tam chodzi (choć mógłby przestać, bo tylko załamuje żerenia bobrów), to tam naprawdę nikomu to nie przeszkadza.
W tym roku odwaliła samowolkę i na gminnym terenie, za swoim domem zaczyna porządkować i coraz częściej tam siedzi...
Zrób sobie swój kawałek ogrodu, a reszta z zazdrości zrobi to samo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ja oprocz walorow estetycznych patrze na ten ogrod jako miejsce wypoczynku w srodku miasta gdzie taka oaza zieleni i spokoju w najbardziej ruchliwym miejscu w K . jest na wage zlota. nie wspominajac o tym ze zadbany podnosi wartosc nieruchomosci niesamowicie. on jest na tyle duzy ze tam moglaby powstac kolejna kamiennica bo to jest wlasciwie odrebna parcela w ksiegach polaczona z nasza kamiennica. az dziwne jak ludzie zyja, ja mam inne podejscie wiec moge prace w to wlozyc. na razie robie polowe ogrodu , ta na ktora mam widok z okien
moja mama jak wyprowadzila sie na wies to tez non stop ludzie mowili a po co tak, jakies deski sie przybije i bedzie git zamiast sciany z kamienia ladnie zrobionej...ot taka mentalnosc niektorych ludzi. ale jest coraz lepiej, ludzie dbaja o obejscia, chca miec ladnie i cieszyc sie tym. oczywiscie moj przypadek przeczy tej teorii... ciekawa jestem jaka jest wartosc tej dzialki teraz.

jakies szybko rosnace rosliny by sie przydaly.....ale to chyba tylko chwasty sa.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 11:28   #1209
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
co Ty taka zapracowana? w upały powinno się krócej pracować
kup se coś na lepszy tydzień

u nas nie ma upału
a tak serio to sie musze odrobić z tematami przed urlopem

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cansada za ogród! na pewno będzie pięknie
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 11:40   #1210
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
u nas nie ma upału
a tak serio to sie musze odrobić z tematami przed urlopem

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cansada za ogród! na pewno będzie pięknie
powodzenia ja 3 miechy bez urlopu dobrze że weekendy prawie wszystkie już zapełnione
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 12:13   #1211
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
u nas nie ma upału
a tak serio to sie musze odrobić z tematami przed urlopem

---------- Dopisano o 12:28 ---------- Poprzedni post napisano o 12:26 ----------

Cansada za ogród! na pewno będzie pięknie
Tylko kiedy.... Ja to choleryk jestem... Chcę już!!! Tzn patrzę na ogród i w oczach wszystko rośnie... No i kwitnie of course. A tak czekać to ciężko przy tak dużym wysiłku wlozonym

A Ty kiedy na urlop siewybierasz???

Jakąś kawa winko przed???
Angel???
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 12:38   #1212
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Wiem że już temat kiedyś był, ale ma któraś z Was subskrypcję na boxa LF? Chodzi mi cały czas po głowie...
Ja mam roczną subskrypcję, ale w sumie jestem zadowolona. Ogólnie mam wrażenie, że jest więcej pielęgnacji niż kolorówki.
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 12:55   #1213
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
no własnie... teraz mam już sporo, a tak dobrze szło denko ale kończy mi się krem na noc - więc znowu jeden mniej
ogólnie opłaca się taki box? co mniej więcej w nim jest?
To fakt, powinnaś co miesiąc mieć boxa za free
Co fajnego zamówiłaś w weekend?
Trochę kolorówki, trochę pielęgnacji. Często jakieś kosmetyki, których ceny regularne są kosmiczne. W większości dają miniatury; od czasu do czasu trafi się coś pełnowymiarowego albo jakiś pędzel czy inne akcesoria kosmetyczne

Zamówiłam kilka balsamów do ust Nuxe, bo ich ciągle używam, a nie miałam głowy żeby coś innego szukać w dodatku wchodziło 3 za 2 W gratisach weszła mi Filorga x2, NibFab, olejek DrBotanicals i próbka Glamglow. Nie chciałam dobijać do Clinique, bo za dużo mi brakowało do tego progu

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Tylko kiedy.... Ja to choleryk jestem... Chcę już!!! Tzn patrzę na ogród i w oczach wszystko rośnie... No i kwitnie of course. A tak czekać to ciężko przy tak dużym wysiłku wlozonym

A Ty kiedy na urlop siewybierasz???

Jakąś kawa winko przed???
Angel???
Może czwartek?
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 13:14   #1214
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
Ja mam roczną subskrypcję, ale w sumie jestem zadowolona. Ogólnie mam wrażenie, że jest więcej pielęgnacji niż kolorówki.
dziękuję, możesz zrobić zdjęcie jakiegoś 1 przykładowego boxa?
Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Trochę kolorówki, trochę pielęgnacji. Często jakieś kosmetyki, których ceny regularne są kosmiczne. W większości dają miniatury; od czasu do czasu trafi się coś pełnowymiarowego albo jakiś pędzel czy inne akcesoria kosmetyczne

Zamówiłam kilka balsamów do ust Nuxe, bo ich ciągle używam, a nie miałam głowy żeby coś innego szukać w dodatku wchodziło 3 za 2 W gratisach weszła mi Filorga x2, NibFab, olejek DrBotanicals i próbka Glamglow. Nie chciałam dobijać do Clinique, bo za dużo mi brakowało do tego progu

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



Może czwartek?
zobaczę co mi przyjdzie w tym zamówieniu, czy się pomieszczę w kartonach i spróbuję czyli olejek jest fajny?
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 13:21   #1215
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Bardzo Nie zostawiał u mnie takiej tłustej warstwy tylko jakby się wchłaniał. Chyba jedyny olejek jaki kiedykolwiek zużyłam w całości
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 13:25   #1216
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Bardzo Nie zostawiał u mnie takiej tłustej warstwy tylko jakby się wchłaniał. Chyba jedyny olejek jaki kiedykolwiek zużyłam w całości
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 13:27   #1217
Werxx3
Rozeznanie
 
Avatar Werxx3
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 930
GG do Werxx3
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
dziękuję, możesz zrobić zdjęcie jakiegoś 1 przykładowego boxa?

zobaczę co mi przyjdzie w tym zamówieniu, czy się pomieszczę w kartonach i spróbuję czyli olejek jest fajny?
https://www.lookfantastic.pl/offers/beauty-box.list o tutaj masz pokazaną zawartość
Werxx3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 13:33   #1218
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Werxx3 Pokaż wiadomość
https://www.lookfantastic.pl/offers/beauty-box.list o tutaj masz pokazaną zawartość
dziękuję
jakoś nie umiem ogarnąć tej stronki
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 13:52   #1219
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Ja też się u nich gubię. Wrzucilam do koszyka wczoraj NIOD Sanskrit saponist i trzy paski na nos. Wszedł gratis olejek, peeling, glamglow, i dwa zestawy Filorga. Rabat 20%. Dzisiaj juz byl w koszyku tylko jeden zestaw Filorga. Nie ogarniam. ))
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-06-24, 13:53   #1220
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 10 712
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Treść usunięta
44fee507034f68ecff0b692d635bddccdf886c4e_65540ba289b10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 13:58   #1221
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Przed weekendem zamawialam za 369xl i tez paczka zostala podzielona na dwie. Oni informują,ze wysyłają co maja na stanie by klient nie czekał na brakujacy produkt z calym zamowieniem. Jedna PACZKĘ wyslali mi rano drugą po poludniu ) Weszla mi zniżka 20%, próbka pachniucha Korsa, zestaw Filorga, zestaw clinique

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:56 ----------

A wchodzilaś z linka, ktorego na e-mail wysłali?. Kody były : CZERWIEC, TATA, OFERTATA i pewnie jeszcze jakies )
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 14:00   #1222
Angel_007
Shopping Queen
 
Avatar Angel_007
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 137
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Ja też się u nich gubię. Wrzucilam do koszyka wczoraj NIOD Sanskrit saponist i trzy paski na nos. Wszedł gratis olejek, peeling, glamglow, i dwa zestawy Filorga. Rabat 20%. Dzisiaj juz byl w koszyku tylko jeden zestaw Filorga. Nie ogarniam. ))
Gratisy się u nich zmieniają jak w kalejdoskopie, ja kiedyś na pół godziny zostawiłam koszyk "bez opieki" i wyparowała połowa. Czasem się coś skończy i wrzucają coś innego, czasem dadzą informację, że "Sorry, skończyło się", a czasem nic
Angel_007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 14:48   #1223
amyz
Chanel Lady
 
Avatar amyz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 27 772
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cansada Pokaż wiadomość
Tylko kiedy.... Ja to choleryk jestem... Chcę już!!! Tzn patrzę na ogród i w oczach wszystko rośnie... No i kwitnie of course. A tak czekać to ciężko przy tak dużym wysiłku wlozonym

A Ty kiedy na urlop siewybierasz???

Jakąś kawa winko przed???
Angel???

no ogródek to niestety ciągła walka
w czwartek wyjeżdżam i nie mam kiedy się spotkać przed wyjazdem ale od przyszłej środy jestem w pl i możemy się spotkać chyba że Ciebie już nie będzie w Kraku
amyz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 15:03   #1224
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez Angel_007 Pokaż wiadomość
Trochę kolorówki, trochę pielęgnacji. Często jakieś kosmetyki, których ceny regularne są kosmiczne. W większości dają miniatury; od czasu do czasu trafi się coś pełnowymiarowego albo jakiś pędzel czy inne akcesoria kosmetyczne

Zamówiłam kilka balsamów do ust Nuxe, bo ich ciągle używam, a nie miałam głowy żeby coś innego szukać w dodatku wchodziło 3 za 2 W gratisach weszła mi Filorga x2, NibFab, olejek DrBotanicals i próbka Glamglow. Nie chciałam dobijać do Clinique, bo za dużo mi brakowało do tego progu

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------



Może czwartek?
CZwartek pasuje, napisz o ktorej Tobie pasuje i gdzie. ja pewnie bede przy Wawelu..... ale moge byc i przy Krakowskiej, badz na Kazimierzu

---------- Dopisano o 14:03 ---------- Poprzedni post napisano o 13:59 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość
no ogródek to niestety ciągła walka
w czwartek wyjeżdżam i nie mam kiedy się spotkać przed wyjazdem ale od przyszłej środy jestem w pl i możemy się spotkać chyba że Ciebie już nie będzie w Kraku
Spokojnie poczekam, samolot nie zajac....
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 16:48   #1225
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Nie załapałam się na boxa w S.

Trudno...

Anulaqua Uwielbiam Twoje poczucie humoru "Orgasm mam, dzieci są"
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 17:16   #1226
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Nie załapałam się na boxa w S.

Trudno...

Anulaqua Uwielbiam Twoje poczucie humoru "Orgasm mam, dzieci są"
Sprawdzaj jeszcze. U mnie anulowali jedno zamówienie, a jeszcze jedno 'wisi'. Miałam problemy z płatnością, cały czas mnie wywalało... Dopiero za 3 razem wzięłam za pobraniem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymienię książki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post50288312
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 17:42   #1227
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
ojej może jeszcze bedą tam często dochodzą
Idę na ich stronkę, trzeba by jakąś nową kieckę kupić

Taka mam nadzieje ze jeszcze się pojawi. Tak jak mówisz często wracają ja stronę. Mam nadzieje ze ta tez wróci. Fajna lniana sukienka. Mam jedna i bardzo ja lubię.

[1=44fee507034f68ecff0b692 d635bddccdf886c4e_65540ba 289b10;86931334]Treść usunięta[/QUOTE]


Super


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 17:57   #1228
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Taka mam nadzieje ze jeszcze się pojawi. Tak jak mówisz często wracają ja stronę. Mam nadzieje ze ta tez wróci. Fajna lniana sukienka. Mam jedna i bardzo ja lubię.




Daj znać jak się sprawdza



Nie ma za co dobrze ze możemy sobie pomagać wzajemnie na wątku.
Dziękuje w pracy już dobrze. Oswajam się z nowymi dodatkowymi obowiązkami. Już się wszystko fajnie unormowało na szczęście ale trochę zawirowań było.





Super.




Super


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Daj znać która,może być na pw. Szukam czegoś na lato.
Doszły 2 sukienki z Laurella, biała zostaje ze mną. Kolorowa za mała w cyckach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 18:56   #1229
saipan
Zakorzenienie
 
Avatar saipan
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 077
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Daj znać która,może być na pw. Szukam czegoś na lato.
Doszły 2 sukienki z Laurella, biała zostaje ze mną. Kolorowa za mała w cyckach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Poszło pw


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
saipan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-06-24, 19:55   #1230
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.71

Cytat:
Napisane przez saipan Pokaż wiadomość
Poszło pw


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-03-04 11:09:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:12.