sanatorium w Dąbkach-ktoś był? - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-21, 08:04   #1321
DARILA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez 2_honey Pokaż wiadomość
My z córcią (6 lat) za tydzień mamy się stawić w Dukacie Już zaczynam pakowanie
2_Honey daj namiar na siebie, skąd bedziesz jechała? Mam nadzieję że się spotkamy. Moje gg 37592401. mail darila@poczta.onet.pl
Pogoda ma byc super.... ) juz się nie moge doczekac. Najgorzej z tym pakowaniem. Trzy tygodnie to chektar czasu i nie wiadomo co zabrać dla dzieciaczka.
Buziole.
DARILA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 08:47   #1322
ania_u
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez amand1 Pokaż wiadomość
ja jadę z synkiem dziennym pociągiem 18.05 do kołobrzegu tam będziemy spać i coś po 10.00 jest pks do dąbków 19.05 trochę się boję, oby pogoda była, jestem z Wodzisławia śl.
a nie pasowałby Ci pociąg relacji katowice - koszalin? ja się tym wybieram. zawsze byłoby raźniej
ania_u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-21, 16:18   #1323
monikaj99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Naprawdę nikt nie jedzie z okolic warszawy do cegielskiego 19-05

Edytowane przez monikaj99
Czas edycji: 2012-03-21 o 16:24
monikaj99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-22, 07:30   #1324
Algida_1976
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam,
ja również mam termin od 26 kwietnia 2012 r. w Cegielskim, ciekawa jestem jak będziecie jechać do Dąbek. Ja myślałam o pociągu, a że mieszkam dokładnie w połowie drogi między Katowicami a Krakowem, więc jest mi obojętne skąd będę jechać, a chętnie dołączyłabym do kogoś, bo to zawsze raźniej.
Algida_1976 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 09:25   #1325
monikaj99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Kto jedzie do cegielskiego z warszawy 1905 razniej bedzie razem jechać np pociągiem.
monikaj99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-23, 12:46   #1326
2_honey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez Algida_1976 Pokaż wiadomość
Witam,
ja również mam termin od 26 kwietnia 2012 r. w Cegielskim, ciekawa jestem jak będziecie jechać do Dąbek. Ja myślałam o pociągu, a że mieszkam dokładnie w połowie drogi między Katowicami a Krakowem, więc jest mi obojętne skąd będę jechać, a chętnie dołączyłabym do kogoś, bo to zawsze raźniej.
Hej.
ja jadę gdzieś pewnie z Twoich okolic (też mieszkam - jak to określam - w połowie drogi między Kat a Krk ) tylko że ja mam turnus od 28 marca i do Dukatu.
pzdr

Edytowane przez 2_honey
Czas edycji: 2012-03-23 o 12:59
2_honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-24, 07:54   #1327
sardynka1160
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam, dostałam termin od 30.04.2012 do Argentytu. Jadę z synkiem (prawie 4 latka) i córką (niecałe 3 latka). Czy wie ktoś, wktórym budynku lepiej starać się o pokój (głównym?). Na dwa trygodnie dołącza do nas mąż. Mam nadzieję, że uda się załatwić pobyt dla nbiego w tym samym pokoju. Nie mam pojęcia jak duże są te pokoje, czy zmieścimy się w czwórkę. Jeśli ktoś był taką brygadą to bardzo prosze o info.
sardynka1160 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 11:37   #1328
Gosikxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Arrow Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Doradzcie mi, jak najlepiej dojechać autobusem z Warszawy do Dąbek, czy sa bezpośrenie autobusy i z którego dworca, czy tez trzeba to zrobić z przesiadką? Ile godzin taki autobus jedzie z warszawy?
Gosikxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-28, 18:32   #1329
monikaj99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?



---------- Dopisano o 19:32 ---------- Poprzedni post napisano o 19:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Gosikxxx Pokaż wiadomość
Doradzcie mi, jak najlepiej dojechać autobusem z Warszawy do Dąbek, czy sa bezpośrenie autobusy i z którego dworca, czy tez trzeba to zrobić z przesiadką? Ile godzin taki autobus jedzie z warszawy?
Ja tez planuje jechać autobusem nepewno jest z przesiadką z warszawy do koszalina i potem pks do dąbek mam telef do info pks 703402802 ja jade od 1905 do 0906 może masz ten sam turnus co ja. Jedzie ok 9 godzin ja myślę że lepiej nocą np ja 18 05 0 godz 23.20 i o 8.45 przyjazd do koszalina tak jest w internecie.Może masz te sam turnus razem zawsze razniej .

Edytowane przez monikaj99
Czas edycji: 2012-03-28 o 18:34
monikaj99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 06:15   #1330
Gosikxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Niestety nie mam tego terminu, dopiero oczekuje na termin a wiem, że na pewno pojade do Dąbek dlatego, pomału zbieram wszelkie informacje a na tym forum jest skarbnica wiedzy. Ja złożyłam papiery w lutym a teraz jestem na 370 miejscu (mazowieckie), liczę że dostanę dopiero na sierpień.
Gosikxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 17:42   #1331
monikaj99
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Ja pisze na tym forum od kiedy mam skierowanie i nikt z okolic warszawy nie zgłasza sie że jedzie , ale może w końcu ktoś sie zgłosi pozdrawiam .
monikaj99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-29, 20:40   #1332
myszka2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 10
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez myszka2012 Pokaż wiadomość
Witam czy ktoś był w Dukacie e Budynku B? Jakie tam są warunki? Czy daleko jest do budynku głównego?
hej! Jetem właśnie w dukacie jest super. Jestem w budynku B i jest na prawdę dobrze pokój świeżo po remoncie cena dużo niższa niż w budynku głównym a do budynku głównego jest bardzo blisko. Gdybyście chcieli wiedzieć coś więcej chętnie odpowiem na pytania.
myszka2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-31, 20:50   #1333
DARILA
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4
Warunki w sanatorium dukat

Hej,
właśnie jestem w dukacie w budynku głównym. Zapłaciłam za "wiekszy pokój z wyremontowaną łazienka" tylko chyba zapomnieli dodać kiedy była remontowana. Pokoje w opłakanym stanie, poza apartamentami. Stare i brzydkie, nic nie mają wspólnego ze zdjęciami na stronie dukat spa. W pokojach od strony morza zimno, okna są średnio szczelne, a stare balkony ze szklanymi osłonami nie dają spać gdy wieje. W pokoju nie ma lodówki, wiec serki i mleko dla dzieciaczków tylko na bieżąco do tego do dyspozycji płaski talerzyk, sztućce i czajnik z którego strach korzystać, bynajmniej ten w moim pokoju przecieka i ewidentnie jest uszkodzony. Co więcej.... Posiłki... Oczywiście o wyznaczonych porach, nie można wynosić jedzenia ale to oczywiste bo nie ma lodówek w pokojach. Porcje jak dla mnie wystarczające o ile.... Stanie się w kolejce do tego co na stole "szwedzkim". Tam jest walka o kiełbaski czy mleko, których to nie wystarcza dla wszystkich. Na stole walka o talerzyk ze swoją racją, bo każdy ma jakąś tam dietę lub nie, i wtedy kto pierwszy ten lepszy, albo dostanie swój talerzyk albo będzie musiał jeść to co zostanie. No chyba ze trafimy na zgrane osoby przy stole. jedzenie pozostawia wiele do życzenia. Podam dwa przykłady... Ryba dla dzieci... Wiecej ości niż jedzenia, a dzieci są w różnym wieku, wiec chcąc nakarmić te młodsze sami musimy zjadać zimne bo nie idzie tych ości powyciągać, druga sprawa moja dieta lekkostrawna- dostałam wczoraj na obiad makaron z mięsem z zupy wygotowane na maksa i do tego chyba to były warzywa z zupy. Wyglądało okropnie a smakowało jeszcze gorzej. Dziewczyny jeszcze jedno jak podejdziecie do swojego stołu od razu łapcie pieczywo. Jest go zbyt mało i potem każdy się ogląda. zupy zawsze przesolone. Teraz o atrakcjach dla dzieci. Są. Natomiast świetlica - nie polecam, dzieci wchodzą i wychodzą kiedy chcą - panie nawet tego nie zauważają, młode dziewczyny które się nimi zajmują nie mają pojęcia jak zainteresować dzieci, są znudzone swoją pracą. Poza tym kulki - max 12 osób na raz, dyskoteki i inne atrakcje dla maluchów ok. Lekarze bardzo mili, pielęgniarki też. Zabiegi dla dzieci też ok. Jak się wybieracie nie stójcie pierwszego dnia w kosmicznych kolejkach, wszystko można załatwić z lekarzem i pielęgniarką na drugi dzień. Najlepiej 7:00 rano - zero kolejek a zabiegi i tak od trzeciego dnia. Okolice - wielkie nic poza morzem, sklepy drogie i nic w nich nie ma. Jest bankomat , poczta i kościół, sporo barów i sklepów z pamiątkami. Rodzinkę lokujcie we fregacie. świetny pensjonat i nie drogi. I to tyle pozdrawiam i życzę udanego turnusu
DARILA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-02, 22:52   #1334
monia_j_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam Darila!
A ja chciałam dzwonić do NFZ w sprawie zmiany sanatorium w Cegielskim na sanatorium DUKAT - ale widzę, że coraz więcej złych opinii na temat Dukatu!!! Już sama niewiem. Czy ktoś napisze mi jak w końcu jest TERAZ w tym Cegielskim?? Proszę i Dzięki.
Pozdrawiam
monia_j_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 15:51   #1335
madziarra32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: sanatorium w Dąbkach

Jadę z synem 04lipca do cegielskiego czy jedzie ktoś w tym terminie??
madziarra32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-04, 23:06   #1336
mamulka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Smile Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam.Trochę się podłamałam ostatnimi opiniami na temat Dukatu,zamieniłam Cegielskiego na Dukat,wybrałam już pokój (3-os. o podwyższonym standarcie,od strony morza)....miało być super.Na dokarmianie we własnym zakresie jestem nastawiona od początku, gdyż wiem, iż na tego typu stołówkach jedzenie pozostawia wiele do życzenia (w Argentycie też była ościasta ryba i inne niejadalne rzeczy,więc nie miałam sumienia wciskać tego dzieciom).Jadę z Poznania w terminie 02.06-23.06.2012, czy ktoś wybiera się do Dąbek w tym samym terminie?
mamulka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 06:21   #1337
Gosikxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4
Dot.: sanatorium w Dąbkach

A ja mocno przeliczyłam się. Pisałam wam, że napewno dostane sanatorium do Dąbek i czytałam wszystkie opinie uwaznie a tu klops... Przydzielili mi sanatorium do Rabki do sanatorium Jagiellonka od 07.06 - 28.06 . Nic o tym sanatorium nie wiem a opinie na forach są bardzo skromne, tak jak skromnie wygląda to sanatorium na stronie. Może ktoś z was cos wie więcej na temat tej Jagiellonki albo zna jakiś link z opiniami.
Gosikxxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-05, 08:42   #1338
mamulka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 14
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam..Czy ktoś z Poznania lub okolic ma skierowanie do Dukatu , w terminie 02.06-23.06.2012?

---------- Dopisano o 08:42 ---------- Poprzedni post napisano o 08:36 ----------

Wczoraj przeczytałam niepochlebną opinię na temat Dukatu (tak jakbym czytała sprawozdanie z Argentytu ,z zeszłego roku)....załatwiając Dukat myślałam,że sobie polepszę warunki bytowe.Mam zapłacić niemałe pieniądze 2415 zł za pokój 3-os.o podwyższonym standardzie,z balkonem i widokiem na morze.....skoro pokoje są w opłakanym stanie,to na czym polega ten podwyższony standart? Na dokarmianie we własnym zakresie byłam nastawiona od początku (po doświadczeniu z Argentytu)...
mamulka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-06, 15:03   #1339
chrabka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam
Dziś dostałam skierowanie do Cegielskiego na turnus 11.06-02.07. 2012. Mam mieszane uczucia ale wychodzę z założenia że to nie hotel 5 gwiazdkowy. Przyszło mi na myśl-zadzwonię i wybłagam o inny ośrodek- ale ostatecznie tego nie zrobię. Mam nadzieję że pogoda będzie przychylna i spędzimy fajnie czas z moim 4latkiem. Jedziemy z Olsztyna.
chrabka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-07, 21:55   #1340
anna maria 79
Raczkowanie
 
Avatar anna maria 79
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 213
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

hej chrabka to się spotkamy my to znaczy ja i mój 6latek będziemy w tym samym teminie w Cegielskim. W zeszłym roku byłam w maju i mielismy upalny pobyt więc myślę że w tym roku nie będzie gorzej tym bardziej że termin od czerwca. Będziemy jechac pks na miejsce z katowic. a co do cegielskiego to będzie dobrze ja byłam w hutmenie, na mieście rozmawiałam z matkami z cegielskiego i były zadowolone, jak uslyszałam o atrakcjach dla maluchów to byłam pełna podziwa u nas było nędznie i mówiąc szczerze moje zatoki cieszą się na zabiegi...
anna maria 79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 06:17   #1341
karolina1508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 8
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Anna maria, napisz coś o Hutmenie. Jadę w terminie 26.04-17.05 z 4,5 latką + na dostawkę 2,5 latka i dorywczo mąż. Ponieważ będziemy w większym składzie, udało mi się zarezerwować pokój większą 3 czyli 2 tapczany + wersalka w budynku B piętro 2. Jak wyposażony jest pokój, czy muszę zabrać coś ze sobą z domu?
Chciałabym się dowiedzieć jakie jest wyżywienie, czy porcje są wystarczające (nie wiem czy wykupywać dla 2,5 latki niejadki porcje, czy się podzielimy), czy jest smacznie. Jak jest zorganizowany czas dla dzieci, warunki w ośrodku itp. Jakie masz rady na te 3 tygodnie pobytu?
Baaardzo proszę o informację bo wyjazd już za 2,5 tygodnia.

---------- Dopisano o 07:17 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

Anna maria, ale ze mnie gapa, przecież już mi pisałaś o ośrodku :-D Znalazłam Twój post bo coś mnie tknęło, że chyba już pisałaś o Hutmenie
karolina1508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 15:42   #1342
Ola_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam ja bylam w listopadzie półtorej roku temu w Cegielskim,było bardzo fajnie, mile wspominamy z córcia dni tam spedzone.Nie ma się czego obawiać ,sama bylam wystraszona jak się naczytałam tych negatywnych opinii,ale nie jest aż tak żle,dobre jedzenie,miła atmosfera ,panie od zabiegów bardzo fajne,czysto i duzo imprez dla dzieci .A teraz jedziemy do sanatorium Dukat termin mamy od 11,05 może ktoś jedzie?
Ola_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 17:34   #1343
kovali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam! Bardzo bym prosił o jakieś np.(fotki filmiki)tych pokoi-domków.Bo co,byliśmy z bliżniakami w tamtym roku w kwietniu ale na 5 piętrze z widokiem na morze no ale w domkach podobno jest taniej?Jaki standard jest w domkach?
kovali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-10, 17:59   #1344
kovali
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 7
Question Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam!Bo pisałem a nic nie widać.

---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:52 ----------

Cytat:
Napisane przez myszka2012 Pokaż wiadomość
hej! Jetem właśnie w dukacie jest super. Jestem w budynku B i jest na prawdę dobrze pokój świeżo po remoncie cena dużo niższa niż w budynku głównym a do budynku głównego jest bardzo blisko. Gdybyście chcieli wiedzieć coś więcej chętnie odpowiem na pytania.
Witam psrosiłbym o fotki wnętrza domków.Bo w zeszłym roku byliśmy z bliżniakami w kwietniu i w wieżowcu na 5 piętrze z widokiem na morze,Ale widze że cenowo różnica jest!!!Domki widzieliśmy przez szybę i nie wiem czy się w nich coś zmieniło?
kovali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 07:04   #1345
Ola_11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 13
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Cytat:
Napisane przez myszka2012 Pokaż wiadomość
hej! Jetem właśnie w dukacie jest super. Jestem w budynku B i jest na prawdę dobrze pokój świeżo po remoncie cena dużo niższa niż w budynku głównym a do budynku głównego jest bardzo blisko. Gdybyście chcieli wiedzieć coś więcej chętnie odpowiem na pytania.

Witam ja mam pytanie jak daleko jest z budynku B do głównego.Czy łazienki są w pokojach .Jak wyglada budynek B to jakieś domki proszę o informacje i moze o fotki?
Ola_11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 07:48   #1346
karlusia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Witam. Czytam tu wiele opinii o ośrodkach Dukat i Cegielski, a ja mam skierowanie do Argentytu. Czy ktoś może mi udzielić informacji o warunkach i wrażeniach z pobytu w tamtym ośrodku? Jade z 6-letnim synem 2.07-23.07.
karlusia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 10:25   #1347
madziarra32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

karlusia2 a skąd jedziesz mam ten sam termin tylko do Cegielskiego?
madziarra32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 11:25   #1348
zoan25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: Dukat w dąbkach termin 02.06-23.06-kto jedzie?

Witam!
mamaulkao- mam ten sam termin w Dukacie. Jadę z 4,5 l synkiem.
W Dąbkach byłam w 2010 na zielonym przedszkolu w oś. CARBO, więc miasteczko znam b.dobrze.
natomiast jeśli chodzi o sam pobyt w sanatorium jestem całkiem zielona.
zoan25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 12:34   #1349
karlusia2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 8
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

Ja jadę z Piły.
karlusia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-11, 16:00   #1350
2_honey
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 6
Dot.: sanatorium w Dąbkach-ktoś był?

HI!
Ja też jestem w Dukacie O ile się orientuję z zasłyszanych informacji - wiele osób narzeka na budynek B. Kto mógł to z niego uciekł - na zabiegi i posiłki trzeba się i dziecko ubierać w kurtki, czapki etc... Ogrzewanie "za karę" wyłączane na godzinę wieczorem, lub "włącza się" czasowy brak ciepłej wody, myślę że takie szczegóły jednak robią różnicę jeśli przyjeżdża się kurować a nie złościć.. a cena - jakieś 10 zł/doba od pokoju do przetrawienia. Ja mam pokój od strony morza w głównym budynku i czasami wieczorem wiatr ostro"gwizda"oknami, gdyby mi ogrzewanie wyłączyli byłoby pewnie niefajnie... Ogólnie pobyt na ogromną 5+. A mam porównanie i z Cegielskim i z Argentytem
Pozdrawiam
2_honey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-16 23:34:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:33.