Ekstremalna metamorfoza-jak? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-08-09, 11:05   #61
sowaa5
Zakorzenienie
 
Avatar sowaa5
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 543
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

ah, to sama robilas, może pisałas gdzies, ale nie doczytałam. Ja jak kolezance ostatnio rozjaśniałam włosy no to cóż, myslałam że nasza przyjaźń jest juz przeszłością, ale najwidoczniej trzeba kilka razy A ja ostatnio zmieniłam zdanie co do włosów i zostaje przy swoich ale gdzies tam z tył głowy mam to żeby przejść kompletną metamorfoze i to napewno bedzie blond ! Wygladasz może nie na 14 ale napewno nie na 21 dzieki, pozdrawiam!
sowaa5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 16:28   #62
rockandrollqueen
Zadomowienie
 
Avatar rockandrollqueen
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 484
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez Carmela__ Pokaż wiadomość
Haha współczuję serdecznie osobom,które po wyglądzie oceniają kogokolwiek jako pustaka Rozumiem,że jednego dnia nie byłam pusta,a trzy dni później po rozjaśnianiu,zjadło mi mózg? Oj dzieci dzieci,niektórzy nigdy nie dojrzewają
nikt nie napisał, że jesteś pusta. tylko tyle, że w blondzie sprawiasz wrażenie lalki barbie, a to jest różnica. gdybym Cię zobaczyła na ulicy w tym blondzie, za krótkich różowych szortach i z wypiętym brzuchem to też odniosłabym podobne wrażenie. co nie znaczy, że musisz taka być, ale trzeba liczyć się z tym, że ludzie mogą Cię tak odebrać. jak Ci to nie przeszkadza to spoko przecież, ale nie dziw się, że na forum publicznym ludzie piszą, co myślą
__________________
IT - programuj, dziewczyno!
rockandrollqueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-08-09, 18:40   #63
Carmela__
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 686
Dot.: Ekstremalna metamorfoza-jak?

Cytat:
Napisane przez sowaa5 Pokaż wiadomość
ah, to sama robilas, może pisałas gdzies, ale nie doczytałam. Ja jak kolezance ostatnio rozjaśniałam włosy no to cóż, myslałam że nasza przyjaźń jest juz przeszłością, ale najwidoczniej trzeba kilka razy A ja ostatnio zmieniłam zdanie co do włosów i zostaje przy swoich ale gdzies tam z tył głowy mam to żeby przejść kompletną metamorfoze i to napewno bedzie blond ! Wygladasz może nie na 14 ale napewno nie na 21 dzieki, pozdrawiam!
Czasami warto zaszaleć i zdecydować się na taką zmianę,w końcu to tylko włosy,odrosną...

Tak,po jednym rozjaśnianiu z ciemnych włosów nie ma szans na hollywoodzki blond.Trzeba cierpliwości i trzeba się zorientować w pigmentach farb,żeby nie skończyć z białymi,zielonymi,rudymi albo żółtymi włosami
Cytat:
Napisane przez rockandrollqueen Pokaż wiadomość
nikt nie napisał, że jesteś pusta. tylko tyle, że w blondzie sprawiasz wrażenie lalki barbie, a to jest różnica. gdybym Cię zobaczyła na ulicy w tym blondzie, za krótkich różowych szortach i z wypiętym brzuchem to też odniosłabym podobne wrażenie. co nie znaczy, że musisz taka być, ale trzeba liczyć się z tym, że ludzie mogą Cię tak odebrać. jak Ci to nie przeszkadza to spoko przecież, ale nie dziw się, że na forum publicznym ludzie piszą, co myślą
Wiem,że nikt nie napisał tego że jestem,tylko że sprawiam takie wrażenie,ale właśnie o to mi chodzi,o ocenianie czyjejś inteligencji poprzez wygląd. To jest właśnie mega pustackie i niedojrzałe Nie dziwię się oczywiście ludziom,że oceniają innych po wyglądzie,bo jednak do tego,by się uwolnić od myślenia w stylu 'blond,róż=tępak',trzeba mieć trochę oleju w głowie. Ciężko jest pozbyć się z głowy stereotypów,nie każdy jest zdolny do tego
__________________
Hello young woman that I love
Pretty punk rock mamma that I'm thinking of
Hold me naked if you will
In your arms in your legs in your pussy I'd kill
Carmela__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-09 19:40:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:27.