nawilżanie - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-09, 22:06   #121
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: nawilżanie

Może po prostu co jakiś czas zdawaj relację z przebiegu Twojej kuracji.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 22:46   #122
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez Smok
A o jakim Ty kwasie piszesz? Bo ja cały czas o moczniku, a nie o żadnym kwasie. Napisałam tylko, że mocznik w dużych stężeniach ma właściwości złuszczające.
chodzi mi np. o kwas glikolowy, ktory w stezeniu do 15% ma niewielkie wlasciwosci zluszczajace .

Cytat:
Napisane przez Smok
Poza tym z tego, co widze to nie używasz żadnego kwasu, bo isotrex to nie kwas, tylko retinoid.
doskonale wiem, ze izotrex to retinoid . chodzilo mi o to, ze jak juz mam retinoid to nie zamierzam na razie stosowac kwasow .

Cytat:
Napisane przez Smok
Pamiętaj, żeby po nałożeniu isotrexu, odczekać ok. godziny, zanim nałożysz następny preparat na skórę, czyli Twój xerial 5%, inaczej "neutralizujesz" działanie retinoidu. Takie były zalecania Basi. Albo używaj ich naprzemian 1 dzień retinoid, drugi xerial.
dziekuje za rade . na szczescie radze sobie z tymi retinoidami i mocznikami .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 23:00   #123
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Jasne Na pewno będę Zwłaszcza, że póki co z dnia na dzień jest coraz lepiej. Trądzik zniknął zupełnie, nie wiem jakim cudem, to nie może być tylko zasługa samego benzacne. prawdopodobnie wreszcie zaczela dzialac diana, którą biorę już od 4 miesięcy. tyle, że teraz muszę ją odstawić, przynajmniej na 2 miesiace - zeby zrobic badania hormonalne (miesiąc po odstawieniu sie czeka, a potem jeszcze przez miesiac w okreslonych dniach cyklu robi sie badania). No i potem, jesli sie okaze, ze moj tradzik jednak wynika z hormonow, a nie z typu cery, to lekarz obiecał mi dać propozycje innych leków hormonalnych, mniej szkdliwych niż dianka. Mam jednak nadzieję, że po odstawienia mój trądzik zaczeka przynajmniej ze 3 miesiące, żeby się nawrócić wtedy już będę miała wyniki i będę mogła go zastrzelić czymś konkretnym
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 09:33   #124
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: nawilżanie

[QUOTE=AaniaA]chodzi mi np. o kwas glikolowy, ktory w stezeniu do 15% ma niewielkie wlasciwosci zluszczajace .
QUOTE]

Nigdzie się wcześniej nie spotkałam z taka opinią, sama używałam kremu Glyco-a z 12% AHA i miał silne własciwości złuszczające. W zasadzie do domowego użytku są przeznaczone kremy do 12% AHA.
Wiem, że aby AHA stymulowało produkcje kolagenu, to musi być stężenie powyżej 20%.

P.S. Poza tym nadal nie mogę zrozumieć, skąd nagle w dyskusji o moczniku wziął Ci się ten kwas glikolowy, o którym nikt nie pisał.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 10:29   #125
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Smoku poczytalam sobie i pewnie za duzo .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 12:36   #126
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: nawilżanie

Kicialko chodzi mi o balsam Eris Lirene Body Colour nawilżający jak dla mnie bomba... a kosztuje niecałe 12zł tylko że oczywiście do twarzy się nie nadaje a ta 10 SVR chyba na twarz mogłaby być
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 12:54   #127
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

no podobno właśnie jest dobra do twarzy ta 10-tka xerial. Ale balsam lirene chcialabym kupic, bo jest tani, a do ciala xeriali mi szkoda nawet jesli to tuba 200 ml i wychodzi ekonomicznie, to i tak do ciala wole cos tanszegodzieki za odpowiedz
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-10, 13:24   #128
patrycjap
Raczkowanie
 
Avatar patrycjap
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 239
Dot.: nawilżanie

Ten balsam lirene jest na KWC http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=14460 ciekawe jakie jest stężenie moczniku w tym balsamie...
patrycjap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 16:20   #129
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Mijają dwa tygodnie, jak odstawiłam diane 35, tak jak kazał mi lekarz. No i stało się tak jak myślałam - trądzik powraca. Całe szczęście, że mam go na żuchwie, czyli aż tak bardzo go nie widać. Skóra na twarzy dalej w dobrym stanie - nawilżona, miękka, elastyczna, no ale ten trądzik... No nic, trzeba przecierpieć parę tygodni. Jeszcze jakieś 2 tygodnie trzeba odczekać po tych tabletkach, potem około miesiąca na zrobienie badań hormonalnych i może coś się wyjaśni i będzie można znowu chodzić z ładną cerą. Ech... a tak już było fajnie po tych diane...
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-20, 21:14   #130
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

kicalo1 dlatego jestem przeciwniczka pigulek antykoncepcyjnych i antybiotykow doustnych, gdyz zawsze po odstawieniu tych swinstw kropy wracaja . a skutki uboczne to juz odrebny temat .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 09:28   #131
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Wiem, wiem. Ale moje problemy z cerą to najprawdopodobniej wina hormonów, więc pewnie i tak na jakieś 'tabsy' będę skazana. Zobaczymy.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 13:55   #132
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1
Wiem, wiem. Ale moje problemy z cerą to najprawdopodobniej wina hormonów, więc pewnie i tak na jakieś 'tabsy' będę skazana. Zobaczymy.
ja to wlasnie nie wiem jak jest u mnie i probuje sie dowiedziec .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 13:58   #133
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Też badanka hormonalne? To może oświecisz mnie co do cen?
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:02   #134
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1
Też badanka hormonalne? To może oświecisz mnie co do cen?
oj badania to ja juz mam porobione i to dawno . u mnie to skomplikowana sprawa . co do cen to badanie jednego hormonu wychodzi od 20 zl do 30 zl, niezle prawda ?!
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 14:57   #135
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

I tak dobrze, bo myślałam wcześniej, że ok.50 zł za jedno. To w jaki sposób teraz sprawdzasz przyczyny swojego trądziku, jeśli to nie tajemnica? Zastanawiam się, co mnie czeka, jeśli w hormonach nic nie wyjdzie...
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:02   #136
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1
I tak dobrze, bo myślałam wcześniej, że ok.50 zł za jedno. To w jaki sposób teraz sprawdzasz przyczyny swojego trądziku, jeśli to nie tajemnica? Zastanawiam się, co mnie czeka, jeśli w hormonach nic nie wyjdzie...
kicalo1 nie martw sie na zapas . u mnie to niby chodzi o hormony, a niby nie, poplatane to wszystko . niby jeden hormon mam w normie, a jednak cos jest nie tak, gdyz mam inne objawy .

ponadto pojde sobie do mikrobiologa, ktory zrobi wymaz z tych kropek i wtedy wyjdzie czy jest jakas bakteria czy nie, itd.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 15:58   #137
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Dobra, nie będę się martwić na zapas
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:49   #138
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Dziewczyny, wprawdzie założyłam oddzielny wątek, ale tutaj też napiszę - mam umówioną wizytę u profesora Żaby, a nie skorzystam. Jako, że czeka się u niego takie długie miesiące, to może któraś by chciała ją wziąć za mnie? Wizyta jest umówiona na 31-go. Jeśli do 30-go żadna się nie zgłosi, to zadzwonię i ją odwołam.Uprzedzam, że to dermatologiczna sława i tak też sobie liczy - 150 zł za wizytę...
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:52   #139
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1
Dziewczyny, wprawdzie założyłam oddzielny wątek, ale tutaj też napiszę - mam umówioną wizytę u profesora Żaby, a nie skorzystam. Jako, że czeka się u niego takie długie miesiące, to może któraś by chciała ją wziąć za mnie? Wizyta jest umówiona na 31-go. Jeśli do 30-go żadna się nie zgłosi, to zadzwonię i ją odwołam.Uprzedzam, że to dermatologiczna sława i tak też sobie liczy - 150 zł za wizytę...
a ja slyszalam, ze dr Zaba to tylko tytul przed nazwiskiem ma dobry . nie jest wart tej ceny ani oczekiwania .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 12:54   #140
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

No nie wiem, mi pomogł poprzednim razem bardzo szybko...Ale wolę chyba tego lekarza, którego teraz mam Tak czy siak, czekam do 30-go i potem odwołuję.
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-24, 12:56   #141
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1
No nie wiem, mi pomogł poprzednim razem bardzo szybko...Ale wolę chyba tego lekarza, którego teraz mam Tak czy siak, czekam do 30-go i potem odwołuję.
a mozesz napisac w czym ci pomogl i co ci przepisal?
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 15:13   #142
kapsel
Rozeznanie
 
Avatar kapsel
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 926
GG do kapsel
Dot.: nawilżanie

a ja byłam w czwartek u Pana Doktora (pierwszy raz) i wrazenia superpozytywne Najpierw Pan Doktor obejrzał moją buzkę pod takim specjalnym czymś (te moje profesjonalne wyjaśnienia ) poźniej powiedział co nieco o mojej cerze dał kilka rad nakazów i zakazów i oczywiście moją liste kosmetyków a więc: (skóra łojotokowa, odwodniona, z zaburzeniem rogowacenia naskórka, z tendencją do rumieniu)

- xerial (1,5%) co 4-6 godzin
- zel do mycia twarzy topialyse (jakos tak:P)
-na noc mendelac (krem zawierający kwas migdałowy)
- retin A na moje syfki

i to jest absolutne must have a dodatkowo:

- płyn do demakijażu sensibioH2O (ale ja sie nie maluje wiec narazie mi się nie przyda w dodatku pani z recepcji dała mi próbkę duuuużo próbek)

-krem sebium mat

- i synchrororose (chyba tak :P gdyby szczególnie wkurzałó mnie czerwienienie się w najmniej odpowiednich momentach Pan Doktor powiedział że skutecznie hamuje rumień)

- filtr 50+ (gdybym miała wyjechać na wycieczkę rowerową albo jakiś dłuższy spacer to nakremikować się)

i zaproponował jeszcze ultradźwiękowe oczyszczanie skóry.

kapsel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 22:32   #143
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Dot.: nawilżanie

myślę że filtry też możesz dodać do "must have" zwłaszcza jeśli będziesz używać czegoś z kwasem (wspominałaś o migdałowym)
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-28, 23:15   #144
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kapsel Pokaż wiadomość
a ja byłam w czwartek u Pana Doktora (pierwszy raz) i wrazenia superpozytywne Najpierw Pan Doktor obejrzał moją buzkę pod takim specjalnym czymś (te moje profesjonalne wyjaśnienia ) poźniej powiedział co nieco o mojej cerze dał kilka rad nakazów i zakazów i oczywiście moją liste kosmetyków a więc: (skóra łojotokowa, odwodniona, z zaburzeniem rogowacenia naskórka, z tendencją do rumieniu)

- xerial (1,5%) co 4-6 godzin
- zel do mycia twarzy topialyse (jakos tak:P)
-na noc mendelac (krem zawierający kwas migdałowy)
- retin A na moje syfki

i to jest absolutne must have a dodatkowo:

- płyn do demakijażu sensibioH2O (ale ja sie nie maluje wiec narazie mi się nie przyda w dodatku pani z recepcji dała mi próbkę duuuużo próbek)

-krem sebium mat

- i synchrororose (chyba tak :P gdyby szczególnie wkurzałó mnie czerwienienie się w najmniej odpowiednich momentach Pan Doktor powiedział że skutecznie hamuje rumień)

- filtr 50+ (gdybym miała wyjechać na wycieczkę rowerową albo jakiś dłuższy spacer to nakremikować się)

i zaproponował jeszcze ultradźwiękowe oczyszczanie skóry.

standardzik
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-30, 12:33   #145
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: nawilżanie

Cytat:
a ja byłam w czwartek u Pana Doktora (pierwszy raz) i wrazenia superpozytywne Najpierw Pan Doktor obejrzał moją buzkę pod takim specjalnym czymś (te moje profesjonalne wyjaśnienia ) poźniej powiedział co nieco o mojej cerze dał kilka rad nakazów i zakazów i oczywiście moją liste kosmetyków a więc: (skóra łojotokowa, odwodniona, z zaburzeniem rogowacenia naskórka, z tendencją do rumieniu)

- xerial (1,5%) co 4-6 godzin
- zel do mycia twarzy topialyse (jakos tak:P)
-na noc mendelac (krem zawierający kwas migdałowy)
- retin A na moje syfki

i to jest absolutne must have a dodatkowo:

- płyn do demakijażu sensibioH2O (ale ja sie nie maluje wiec narazie mi się nie przyda w dodatku pani z recepcji dała mi próbkę duuuużo próbek)

-krem sebium mat

- i synchrororose (chyba tak :P gdyby szczególnie wkurzałó mnie czerwienienie się w najmniej odpowiednich momentach Pan Doktor powiedział że skutecznie hamuje rumień)

- filtr 50+ (gdybym miała wyjechać na wycieczkę rowerową albo jakiś dłuższy spacer to nakremikować się)
dobry lekarz a filtrów za dnia tez uzywaj nie tylko na wycieczke roweowa
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 12:22   #146
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

No, powróciłam. Internet w nowym mieszkaniu mieliśmy założony nie od razu, tak jak było obiecane, tylko po miesiącu. Co za lipa.

Nowe informacje o mojej buzi:
Przegapiłam wizytę u lekarza (powinni mnie za to zamknąć w zakładzie dla psychicznie chorych) i teraz się wsydzę zadzwonić i umówić na następną. Rozważam zmianę nazwiska itp
Na razie jednak nic mnie pili i nie czuję pośpiechu. Lato się skończyło, wszystkie pryszcze poznikały (!!!), a przez kosmetyki od dr.Jankowiaka mam cerę gładką i nawilżoną, nawet ślady po trądziku już prawie wszyściutkie zeszły. W zasadzie mogę powiedzieć, że mam ładną cerę A jeszcze w sierpniu miałam na twarzy jedną wielką masakrę, całą zuchwę zajętą przez potworny trądzik i brunatne plamy potrądzikowe!!! Jestem blada jak ściana, bo od września na kwasach, a latem chowałam się całkowicie przed słońcem. Ale jestem zadowolona
A co tam u was, dziewczyny?
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 20:41   #147
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1 Pokaż wiadomość
Przegapiłam wizytę u lekarza (powinni mnie za to zamknąć w zakładzie dla psychicznie chorych) i teraz się wsydzę zadzwonić i umówić na następną. Rozważam zmianę nazwiska itp
kicala1 no to swietnie, ze masz ladna cere . gratuluje .

co do wizyty to nie masz sie czym przejmowac. on nawet nie pamieta, ze mialas przyjsc (ma bardzo duzo pacjentek). zatem dzwon bez problemu, nie tlumacz sie i umow sie po prostu na wizyte .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 09:47   #148
kicala1
Raczkowanie
 
Avatar kicala1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 168
GG do kicala1
Dot.: nawilżanie

Uff Pocieszyłaś mnie Zatem umówię się na następny miesiąc, jako, że na razie mnie nie ciśnie, to nie będę wydawać pieniędzy bez potrzeby. Muszę przyznać, że przy tych jego receptach na zestawy kosmetyczne okazało się, że wydaję dużo mniej na kosmetyki. W poprzednim miesiącu nie musiałam nic kupować - ciągle mam xerial 5, a żel topialyse to nie wiem, kiedy zużyję. I w tym miesiącu żaden krem też mi się jeszcze nie skończy, więc luuuzik
kicala1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 10:40   #149
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez kicala1 Pokaż wiadomość
Uff Pocieszyłaś mnie Zatem umówię się na następny miesiąc, jako, że na razie mnie nie ciśnie, to nie będę wydawać pieniędzy bez potrzeby. Muszę przyznać, że przy tych jego receptach na zestawy kosmetyczne okazało się, że wydaję dużo mniej na kosmetyki. W poprzednim miesiącu nie musiałam nic kupować - ciągle mam xerial 5, a żel topialyse to nie wiem, kiedy zużyję. I w tym miesiącu żaden krem też mi się jeszcze nie skończy, więc luuuzik
Kicala a możesz zdradzić czego używasz? O jakie zestwy kosmetyczne chodzi???
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 10:50   #150
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: nawilżanie

Cytat:
Napisane przez uskow Pokaż wiadomość
Kicala a możesz zdradzić czego używasz? O jakie zestwy kosmetyczne chodzi???
kicala1 wszystko napisala w pierwszych postach tego watku .
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.