Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-07, 11:31   #301
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

dziewczyny co ja mam zrobic z tymi skorkami ciagle je obgryzam az do krwi:/:/ paznokci nie obgryzam ale te skorki:/ caly palec sie deformuje:/
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 19:00   #302
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
dziewczyny co ja mam zrobic z tymi skorkami ciagle je obgryzam az do krwi:/:/ paznokci nie obgryzam ale te skorki:/ caly palec sie deformuje:/

Też miałam ten problem!! jeszcze całkiem do niedawna....strasznie sie tego wstydziłam!! sama robie pazurki i jak robiłam klientkom manicure czy akryle to ratowały mnie tylko rękawiczki! to nałóg, który daje sie we znaki w stresie i z nudów ...całkiem niekontrolowany!!ehh... a przestałam...kiedy założyłam sobie pazury akrylowe....nie miałam czym zadzierać i czasem właśnie po to zakładałam akryle...to naprawdę pomaga sprobuj. teraz jestem juz stara dupa i wstyd mieć w pracy ogryzione skorki wiec po prostu sie kontroluje mimo ze już mam swoje pazurki bo akryle są już niemodne !!! czasem sie jeszcze zdarzy szczególnie na kciukach ze krwawię ale szybko staram sie zaleczyć je....życzę powodzenia w walce z nałogiem )
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-07, 19:30   #303
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Miniolka owszem, sa takie preparaty, ktore maja zapobiedz obgryzaniu tzw. "gorzki paluszek". Ale problem w tym, że nie na wszystkich to dziala, bo szybko mozna przyzwyczaic sie do tego wstretnego gorzkiego smaku. Nic nie szkodzi sprobowac, jesli jeszcze tego nie zrobilas
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-08, 22:46   #304
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Witam wszystkich !
Ja coprawda nie obgryzam paznokci od paru ładnych lat ( obgryzałam jak byłąm w przedszkolu ale jak poszlam do szkółki to przestałam - na szczęście) ale mam je bardzo krótkie. Strasznie mi się łamą i trudno je zapuścić. Uwielbiam malować pazurki i w zawsze mam pomalowane u nóg, a uboewam ze nie moge pomalować u rą. Jutro wybieram sie do sklepu i zakupuje odżywkę i utwardzacz, myślę że to wystarczy bo się nie rozdwajają tylką łamą i to już jak są troszke dłuższe.
Trymam za was wszystkie kciuki
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 09:45   #305
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

A my trzymamy za Ciebie
Ja sie trzymam. Od pewnego czasu nic nie jest obgryzione (a tak jak wczesniej wspominalam obgryze jak sie zadrze) wiec dobry znak. Odpukuje w niemalowane i zastanawiam sie na jak dlugo to
Narazie poprostu maluje bezbarwnym, wczesniej pousuwalam skorki, przez co paznokiec wyglada estetyczniej naturalnie, a i plytka wydaje sie dluzsza.
Poza tym stosuje olejku stymulujacego wzrost paznokcia (raczej moje paznokcie po nim nie rosna szybciej, ale conieco odzywia) i odzyweczki z Rossmana - serum z wapniem i wit. C (ale to wtedy gdy nie mam pomalowanych).
Tylko najwiekszy problem jest taki, ze u mnie nie jest tak, ze biala czesc rosnie w lini prostej, ale mam polkola i juz widze, ze ten brzeg z boku sie paskdzi, rosnie jakis rozdwojony, a to spowoduje, ze sie zahaczy i trach. Co z tym fantem zrobic?
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 10:12   #306
Magdutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 1 827
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Spróbuj wypolerować paznokieć a potem nałoż odżywkę, a jak już naprawde ci sie zadrze i szoda ci bedzie obcinać to możesz sobie zakupić w sklepie takie specjalne plasterki do paznokci, naprawde sklejają , i nie widać gdzie był pękniety, ale to tak jak naprawde nie chcesz obcinać.
Magdutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-09, 11:13   #307
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja konsekwencje wieloletniego obgryzania paznokci ponoszę do dziś Są bardzo nieładnego, łopatowatego kształtu. Próbuje je wymodelować odpowiedznim piłowaniem i obcinaniem, aby były podłużne, ale to mozolna praca. Na razie mogę się pochwalić sukcesem, jeśli chodzi o kształt dwóch najmniejszych paznokci Nigdy więcej obgryzania, brrr! Na dodatek są bardzo rozdwojone i łamliwe
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 12:06   #308
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Kochane!
Sama obgryzam paznokcie, jednak wczoraj kupiłam 'Gorzki Paluszek', zawzielam się i do dziś (hehe jeden dzień to tez sukces) nie obgryzam. Za to moja mama nigdy nie obgryzała paznokci ale miala bardzo lamliwe (np.jak myje naczynia w domu) to tez sie niszcza bardzo paznokietki. Poszła do zaufanego salonu by pokryć je czymś. Babka zaproponowała jej wspaniałe wyjście. Jest to pokrycie paznokcia zelem z witaminami (jest on bardzo drogi, zwozony z USA), który w ogole nie niszczy plytki paznokcia, bo warstwa witamin pokrywa paznokiec a dopiero na to nachodzi warstwa żelu. Gdy się ściagnie taki żel, paznokcie w ogóle nie są zniszczone. Pod żelem rosną szybciej bo są nasączone witaminami. Paznokieć jest strasznie twardy i ma piękny różowawy kolor. Można zrobić sobie frencha ale mama miala krótkie i wolała pokryć od razu. Niestety jest to dosyć kosztowne 110 zł a uzupełnienie 80, jednak uzupelnia sie dosyc rzadko bo ma tam jakies wlasciwosci rozciągające. Zauwazylam, ze pazkocie urozly, a minely zaledwie 4 dni. Mama jest zadowowlona i powiedziala mi, bym tez tak sobie zrobila i chyba jej poslucham. Niestety tyle trzeba płacić za piękno
Pozdrawiam

Dodatkowych informacji chętnie udzielę;-)
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 14:31   #309
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Która to taz złota odżywka Sally Hansen? Na KWC żadnej złotej nie znalazłam.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 15:37   #310
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

a mam pytanie...czy tipsy żelowe podczas sprzatnia np.mycia naczyń odpadną? pod wplywem wody?:P
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 20:59   #311
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Nie znam się na tipsach, ale one nie odpadną. Czemu miałyby przez wode odpaść?!
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 21:53   #312
diversely
Rozeznanie
 
Avatar diversely
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 747
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

tak słyszałam widocznie źle;p
__________________


diversely jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 21:58   #313
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 08:32   #314
Kiciunia21
Zadomowienie
 
Avatar Kiciunia21
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 903
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez diversely Pokaż wiadomość
a mam pytanie...czy tipsy żelowe podczas sprzatnia np.mycia naczyń odpadną? pod wplywem wody?:P
Naprawdę trzeba sie wysilić żeby tipsy żelowe odpadły. W wodzie nic złego im się na stanie więc nie ma problemu.
__________________
Czarodziejka

-15




Kiciunia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 12:46   #315
kasiunia12
Rozeznanie
 
Avatar kasiunia12
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 925
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ktoś wie gdzie można kupić tabletki ze skrzypu i ile one kosztują ??
kasiunia12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 16:51   #316
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

W aptece i kosztuję od 10 do 20 zł, zależy jakie.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 19:06   #317
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Po przejrzeniu watku zawzielam sie i stwierdzilam ze jak tylu osobom udaje sie odzwyczaic od obgryzania to ja tez musze spróbowac. od razu pomazialam moje resztki pazurków lakierem i trwalam w tym postanowieniu jakies 2 tyg. jednak kiedy zauwazylam ze po tym czasie paznokcie praktycznie nie urosly - no moze z pol milimetra to sie zalamalam i jakos nie wiem kiedy znów je zaczelam obgryzac . dzis kupilam odzywke do paznokci oriflame bo przeczytalam na KWC ze jest dobra i przyspiesza wzrost paznokcia. kiedy nalezy sie spodziewac pierszych efektów?
jakie sa wasze doswiadczenia z ta odzywka???
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 19:15   #318
Bee13
Rozeznanie
 
Avatar Bee13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 526
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja miałam ta odzywkę i dosyc pomagala, tzn mi pomagala nie wiem jak Tobie, no i ja tez mam problem z obgryzaniem paznokci
__________________

crazy!
Bee13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 19:16   #319
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez goha80 Pokaż wiadomość
Po przejrzeniu watku zawzielam sie i stwierdzilam ze jak tylu osobom udaje sie odzwyczaic od obgryzania to ja tez musze spróbowac. od razu pomazialam moje resztki pazurków lakierem i trwalam w tym postanowieniu jakies 2 tyg. jednak kiedy zauwazylam ze po tym czasie paznokcie praktycznie nie urosly - no moze z pol milimetra to sie zalamalam i jakos nie wiem kiedy znów je zaczelam obgryzac . dzis kupilam odzywke do paznokci oriflame bo przeczytalam na KWC ze jest dobra i przyspiesza wzrost paznokcia. kiedy nalezy sie spodziewac pierszych efektów?
jakie sa wasze doswiadczenia z ta odzywka???
ktora odzywka?
Ja mam tylko zel stymulujacy wzrost paznokcia i szczerze mowiac jakos tego przyspieszenia nie zauwazam. Plusem za to jest minimalne odzywienie paznokci. Jakos nie powalila mnie ta odzywka na kolana, chociaz na KWC ma super opinie.
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-16, 20:14   #320
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja od siebie polecam serum wzmacniające z wapniem i wit. C Wibo i odżywkę wzmacniającą Avon, olejek rycynowy i oliwę z oliwek.
A która to ta złota odżywka Sally Hansen? Bo na KWC nie znalazłam.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 20:26   #321
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja też obgryzam skórki ;( tzn. bardzo się powstrzymuję, ale raz na jakiś czas potrafie sobie nieźle zdeformować palce ;( A wszystko przez to, że wysuszają mi się one i robią się takie suche zadziorki. eh kupiłam sobie krem do rąk ale ja nie potrafię go caly czas używać - nienawidzę mieć śliskich i lepkich rąk :P w dodatku strasznie mi się rozdwajają i kruszą paznokcie.. ehhh ale twardo zapuszczam zakupiłam silicę i olejek rycynowy może coś pomoże :P a jak sądzicie lepiej w trakcie zapuszczania mieć pomalowane paznokcie, czy nie??
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 20:54   #322
goha80
Zadomowienie
 
Avatar goha80
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 017
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
ktora odzywka?
Ja mam tylko zel stymulujacy wzrost paznokcia i szczerze mowiac jakos tego przyspieszenia nie zauwazam. Plusem za to jest minimalne odzywienie paznokci. Jakos nie powalila mnie ta odzywka na kolana, chociaz na KWC ma super opinie.
no wlasnie ten stymulujacy kupilam ze wzgledu na super opinie.ech wiec nie bede sie nastawiac na super rezultaty.... dolujace zwlaszcza ze mój maz i synek musza obcinac pazury 2 razy w tyg. tak im rosna , a ja mam chyba takie slabe po mamie bo ona tez zawsze miala krótkie i slabe. chyba zainwestuje jeszcze w jakies witaminki.
__________________
#klubrecenzentki
goha80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 12:15   #323
agulkaa
Rozeznanie
 
Avatar agulkaa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 827
GG do agulkaa
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez izuu Pokaż wiadomość
Ja też obgryzam skórki ;( tzn. bardzo się powstrzymuję, ale raz na jakiś czas potrafie sobie nieźle zdeformować palce ;( A wszystko przez to, że wysuszają mi się one i robią się takie suche zadziorki. eh kupiłam sobie krem do rąk ale ja nie potrafię go caly czas używać - nienawidzę mieć śliskich i lepkich rąk :P w dodatku strasznie mi się rozdwajają i kruszą paznokcie.. ehhh ale twardo zapuszczam zakupiłam silicę i olejek rycynowy może coś pomoże :P a jak sądzicie lepiej w trakcie zapuszczania mieć pomalowane paznokcie, czy nie??
Ja dokładnie tak samo mam dlatego stosuję balsam do skorek i paznokci Herba Studio żeby nie były takie suche...a wiem ze trzeba duuuzo wody pic czyli nawilżać tez od środka organizm żeby nie była sucha skora... co do zapuszczania to myślę ze lepiej mieć pomalowane paznokietki, bo lepiej o nie dbasz, bardziej na nie uważasz, nie ogryzasz skorek no i wzmocnioną powlokę maja na sobie co je dodatkowo utwardza...
__________________
Hania 6.10.2012
Boy or Girl ???



http://www.suwaczki.com/tickers/hchyhgqsnt603ke0.png
agulkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 12:27   #324
sanetka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 6 373
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja maluje paznokcie w trakcie zapuszczania. wtedy ich nawet do buzi nie wkladam bo szkoda lakier niszczyc.
__________________

sanetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 13:50   #325
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

WitamTo moj 1 post NA poczatku bardzo serdecznie chcialabym pozdrowic kofane wizazanki Jestescie The Best
Jesli chodzi o te łamliwe paurki to słyszalam ze kilka takich rad istnieje;/.Np. calkiem niedrogi olejek rycynowy...Ja rowniez nim smaruje pazurki bo przez dlugi dluugi czas je zjadalam<wstyd>.Na razie efektow nie widac bo zapuszczam jakies 2 tygodnie(wiem malutko) ale staram sie byc wytrwalaJak mam jakies chwile zalamania(tzn chce mi sie obgryzc jakies pazurka)to wchodze na wizaz.pl
Mam nadzieje ze sie uda...
Pozdrawiam cieplutko buziaki
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:58   #326
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

a ja znow mam paznokcie w nieciekawym stanie. Polamaly sie...
Chyba musze sobie zrobic badania na tarczyce, mama podejrzewa, ze moge miec cos z tarczyca, ona sama ma - ale nie wiem czy nadczynnosc, czy niedoczynnosc i tez dluzszy czas borykala sie z paznokciami. Raz byly ladne, zaraz ich stan sie pogarszal.

Tylko, ze jak poszlam do mojej lekarki i prosilam o to skierowanie, to powiedziala mi, ze nie mam nic z tarczyca, tylko mam dluga szyje i dlatego to jest takie widoczne Jednak wolalabym to sprawdzic, bo przeciez niemozliwoscia ujest, zeby sie "cale zycie" nie dalo zapuscic paznokci...
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:03   #327
patQa1512
Raczkowanie
 
Avatar patQa1512
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 82
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja już od nie pamiętam kiedy nawet obgryzam paznokcie. Zawsze podobały mi się długie, zadbane, pięknie pomalowane pazurki. Kiedy próbowałam przestać nie udawało się. Teraz już drugi tydzień nie obgryzam. Wiadomo wakacje mniej stresu, mniej problemów a pozatym poznałam wspaniałego chłopaka to wszystko mnie motywuje do tego żeby wreszcie z tym przestać. mam nadzieje ze tym razem mi się uda pozdrówka i trzymajcie za mnie kciuki powodzenia tym które także chcą przestać z obgryzaniem paznokci
patQa1512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 18:50   #328
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
a ja znow mam paznokcie w nieciekawym stanie. Polamaly sie...
Chyba musze sobie zrobic badania na tarczyce, mama podejrzewa, ze moge miec cos z tarczyca, ona sama ma - ale nie wiem czy nadczynnosc, czy niedoczynnosc i tez dluzszy czas borykala sie z paznokciami. Raz byly ladne, zaraz ich stan sie pogarszal.

Tylko, ze jak poszlam do mojej lekarki i prosilam o to skierowanie, to powiedziala mi, ze nie mam nic z tarczyca, tylko mam dluga szyje i dlatego to jest takie widoczne Jednak wolalabym to sprawdzic, bo przeciez niemozliwoscia ujest, zeby sie "cale zycie" nie dalo zapuscic paznokci...
Gaga 87 na pewno ci sie uda zapuscic pazurki! Będę trzymala za ciebie mocno kciuki!
Ja swoich nie objadam od 2 tygodni...ale mnie czasem korci cos ciachnac...;/

Zapuszczalam moje pazurki i to nie jeden raz...i martwi mnie to ze ona jakos tak dziwnie rosna,,,tz do góry...tak dziwnie odstaja,=moze to wina tego ze tak dlugo je obgryzalam?:/

Marza mi sie piekne pazurki.....nie musza byc dlugie ale wystarczy zeby byly do opuszka,zdrowe,czyste,zad bane...ah...kiedy to będzie...
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 19:12   #329
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez Wizazanka492 Pokaż wiadomość
Gaga 87 na pewno ci sie uda zapuscic pazurki! Będę trzymala za ciebie mocno kciuki!
Ja swoich nie objadam od 2 tygodni...ale mnie czasem korci cos ciachnac...;/

Zapuszczalam moje pazurki i to nie jeden raz...i martwi mnie to ze ona jakos tak dziwnie rosna,,,tz do góry...tak dziwnie odstaja,=moze to wina tego ze tak dlugo je obgryzalam?:/

Marza mi sie piekne pazurki.....nie musza byc dlugie ale wystarczy zeby byly do opuszka,zdrowe,czyste,zad bane...ah...kiedy to będzie...
oj kochana uwierz, ze biorac pod uwage to ile specyfikow, odzywek, preparatow i domowych sposobow probowalam i dalej mam tragiczne paznokcie (bo mala/krotka plytka konczaca sie przed opuszkiem, nieregularne ksztalty - kazdy inny, no i zawsze sie cos zadrze z boku - zawsze w tym samym miejscu i trzeba obciac)... mozna sie zalamac. Ja juz nie wierze, ze istnieje inna metoda na dlugie paznokcie niz zelowe, a poki co mnie na to nie stac.... zreszta nawet jak sobie kiedys zrobie to do konca zycia ich nosic nie bede
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 09:04   #330
Wizazanka492
Zadomowienie
 
Avatar Wizazanka492
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Z domku:)
Wiadomości: 1 922
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez gaga87 Pokaż wiadomość
oj kochana uwierz, ze biorac pod uwage to ile specyfikow, odzywek, preparatow i domowych sposobow probowalam i dalej mam tragiczne paznokcie (bo mala/krotka plytka konczaca sie przed opuszkiem, nieregularne ksztalty - kazdy inny, no i zawsze sie cos zadrze z boku - zawsze w tym samym miejscu i trzeba obciac)... mozna sie zalamac. Ja juz nie wierze, ze istnieje inna metoda na dlugie paznokcie niz zelowe, a poki co mnie na to nie stac.... zreszta nawet jak sobie kiedys zrobie to do konca zycia ich nosic nie bede
Hm a moze dieta nie taka jak być powinna?:/
Wizazanka492 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:54.