Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-02, 21:29   #31
bardotka
Raczkowanie
 
Avatar bardotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 247
GG do bardotka
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Witam Koleżanki.Jesli chodzi o ten prepatat do przyspieszania wzrostu paznokci z Avonu, to ja próbowałam go i nie zdał egzaminu.
Właśnie jestem na etapie poszukiwania jakiegoś środka ,który mi pomoże w wypielęgnowaniu swoich pieknych paznokci.Tylko że ja jak sie bardzo denerwuje i nie mam gdzie "wypuścic nerwów na zewnatrz"np.w pracy to obgryzam pazurki.
Mam krem do rak z Avonu z owsa to go wypróbuje i ten preparat do łykania o którym piszecie.
Mam rózne dzety na paznokcie i lakiery tak bardzo bym chciał coś fajnego na nich stworzyć a one jak tylko troche odrosna to jak ich nie obgryze to mi zmiekną albo złamią się;(
bardotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:53   #32
I.Ka
Przyczajenie
 
Avatar I.Ka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Świebodzice
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Hej!

Mam niestety ten sam problem, jak tylko troche mi odrosna, tak ze jestem zadowolona to albo mi sie rozdwoja, albo złamia i taka z nimi robota, biorę Silicę, ale nic mi to nie daje, a biore ją juz długo. Mam nadzieję, ze znajdziemu Tutaj jakieś rozwiązanie. powodzenia


Pozdrawiam

I.
I.Ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-04, 16:48   #33
bardotka
Raczkowanie
 
Avatar bardotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 247
GG do bardotka
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Witam wszystkich
Ja już drugi dzień nie czepiłam sie żadnego palca.A co zrobiłam?Kochane działacie na mnie twurczo.Pomalowałam je odrzywja potem jasnoróżowym lakierem i potem takim utwardzaczem co dba o paznokietki.Utwardzacz jest na paznokcu taki fajnie śliziutki że szkoda mi tego zepsuć ząbakmi i nie ruszam ich.he he może coś z tego będzie.Narazie też nic mi się nie złamało.Maja po jakieś 4mm długości
I.KA do dzieła!
bardotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 15:29   #34
niuncia
Przyczajenie
 
Avatar niuncia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 2
GG do niuncia
Thumbs down Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

heyka!
A co powiecie o Sally hansen Get Hard? chcialam go kupic razem z Sally Hansen Nailgrowth Miracle mam okropnie krotkie,cienkie i brzydkie paznokcie bardzo wolno mi rosna i w dodatku jak juz troche je zapuszcze to lamia sie,rozdwajaja - mam juz dosc!
I kolejny problem- potzrebuje czegos naprawde skutecznego na odmrozone rece- mial ktos z was taki problem? moje rece sa paskudne! krotkie paznokcie,grube paluchy i w dodatku czerwone ze az cholera bierze!
Ratujcie!
__________________
Sylwunia
niuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-05, 20:59   #35
atyde80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Hejka! Dołaczam sie do Was.Postaram sie nie obgryzac paznokci.Tez mam odzywke sally hansen.Ale moim problemem sa tez wszystkie skórki wokól paznokcia.Tez brzydkie( Buuuuuuu
atyde80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 08:53   #36
bardotka
Raczkowanie
 
Avatar bardotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 247
GG do bardotka
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Atytde80:skórki wokół palców poobcinaj szczypcami do skórek i i rób to nabieząco jak odrastają.
Jesli chodzi o odzywke to ja mam jakąś mniej znana i tez działa.A przy tym nie kosztowała fortuny.Smaruje ręce kremem odżywczym do rąk i jest lepiej.Mały kroczek po małym kroczku.
Teraz pomalowałam paznokcie takim fajnym liskim utwardzaczem i nie obgryzam ich bo mi szkoda psuć tego co zrobiłam.
bardotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 09:19   #37
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez bardotka
Atytde80:skórki wokół palców poobcinaj szczypcami do skórek i i rób to nabieząco jak odrastają.
Dziewczyny - absolutnie nie obcinajcie skórek cążkami, w ten sposób możecie sobie poranić palce. Polecam wszelkie preparaty do usuwania skórek - nie sa drogie, a skuteczne, no i nie można sobie nimi zrobić krzywdy. Jeżeli skórki są w bardzo fatalnym stanie, to można wybrać się do kosmetyczki, ona fachowo usunie je cążkami, a później już samemu o nie dbać.

Polecam odsuwanie skórek ręcznikiem po myciu rąk, a zwłaszcza po pracach typu mycie naczyń czy pranie ręczne (skórki są wtedy namoknięte i ręczne). Mi ten sposób wszedł już w nawyk i robię to nieświadomie i nie mam żadnego kłopotu ze skórkami.
dla was.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 10:07   #38
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez primavera
Dziewczyny - absolutnie nie obcinajcie skórek cążkami, w ten sposób możecie sobie poranić palce. Polecam wszelkie preparaty do usuwania skórek - nie sa drogie, a skuteczne, no i nie można sobie nimi zrobić krzywdy. Jeżeli skórki są w bardzo fatalnym stanie, to można wybrać się do kosmetyczki, ona fachowo usunie je cążkami, a później już samemu o nie dbać.

Polecam odsuwanie skórek ręcznikiem po myciu rąk, a zwłaszcza po pracach typu mycie naczyń czy pranie ręczne (skórki są wtedy namoknięte i ręczne). Mi ten sposób wszedł już w nawyk i robię to nieświadomie i nie mam żadnego kłopotu ze skórkami.
dla was.
A ja się nie zgodze, bo jeżeli skórki są naprawde duże, to trzeba je obciąć. Rozmawialam na ten temat z niejedną kosmetyczką, które uważają, że nie można przesadzać z tym obcinaniem, natomiast, jeżeli skórki wymagają obcięcia, to należy to zrobić, bo wówczas preparat je zmiękczy, ale skórki zostaną. Ja czasem mam takie "skóry" wokół paznokci, że gdybym je usuneła tylko preparatem do skórek, to nic by to nie dało Zatem można je usuwać, ale należy to robić z głową
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 10:20   #39
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Masz rację, nie do końca wyjaśniłam moje zdanie- zgadzam sie, że czasami skórki są w takim stanie, że należy je usunąć mechanicznie, aczkolwiek uwazam, że niedoświadczona osoba nie powinna sama tego wykonywać - dlatego wspomniałam o wizycie u kosmetyczki.
Po prostu na umieszczanych przez dziewczyny zdjęciach częstokroć widać, jak fatalnie prezentują się dłonie po tym, mimo iż wycinanie skórek odbyło się w gabinecie. Mnóstwo ranek!
Po prostu robiąc to samemu, można sobie zaszkodzić. no chyba że ktoś ma wprawne ręce. (ja swoim nie ufam i cążek nie używam, tylko że w moim przypadku preparat i ręcznik całkowicie załatwiają sprawę)
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 11:27   #40
catherinne24
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 591
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

No to tutaj masz racje, trzeba bardzo uważać,żeby się nie skaleczyć,bo paskudnie wyglądają takie małe ranki wokół paznokci!
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają...dopiero zakupy" M.Monroe
catherinne24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 12:53   #41
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Ja mam ten sam problem - czasem udaje mi się zapuścić paznokcie i cieszę się nimi - dopuki któryś mi się nie złamie i to oczywiście mega perfidnie przy samej skórze aż boli Normalnie też potrafie pozałatwiać sobie skórki i paznokcie. Mój patent żeby się od nich odczepić to pomalowanie ich lakierem z drobniutkim brokatem Inglota cienką warstwą - nie wiem czemu ale mam wrażenie, ze ten brokat w lakierze dodatkowo utwardza paznokieć - ten lakier ciężko się zmywa, a poza tym jakąś mam blokadę przed obgryzaniem paznokci z brokatem... wiem, ze to dziwaczne ale jakoś tak mam

W kwestii poranionych i nierównych skórek i naskórka wokół paznokci - moje kciuki czasem są w iście opłakanym stanie - smaruje je od czasu do czasu kremem na popękane pięty Scholla- sic! mi ładnie wyrównuje popękany naskórek wokół paznokci. Krem ten zawiera mocznik - nie wiem w jakim procencie ale jest na drugim miejscu w składzie, a wiem ze składnik ten ma działanie keratolityczne dlatego staram się nie smarować nim paznokcia tylko skórę dookoła. Zostawiam na trochę i skóra się niesamowycie wygładza. dziwne ale na mnie działa

Jeśli chodzi o stosowanie witamin na paznokcie to ponoć nie mają one udowodnionego wpływu na strukturę paznokci - to determinuje genetyka i niewiele można z tym zrobić aby z paznokci kruchych łamliwych zrobić mocne i twarde. Warto starać sie nie moczyć paznokci długo w wodzie, ponieważ ich rozmakanie i ponowne wysychanie bardzo niszczy strukturę paznokcia. Poleca się częste nawilżanie paznokci i skórek kremem ponieważ to pomaga je chronić.
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-06, 13:47   #42
bardotka
Raczkowanie
 
Avatar bardotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 247
GG do bardotka
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Dziewczyny ,witaminy bieżemy po to aby wzmocnić paznokcie.Jak masz słabe to znaczy ,że brakuje ci jakis składników odżywczych i to wie nawet małe dziecko.
Po drugie jak ja mam nie moczyć często rąk,w domu sprzątam ,myje talerze ,robie jedzenie to wszysko powoduje że mam częsty kontakt z wodą .
Nie uważam żeby to był powód łamliwych pazniokci.Mnie się napewno od tego nie łamią,najwyżej musze je częściej malować bo lakier podmaka a i tak musze je codziennie zmywać aby nałorzyc odrzywke.Paznokcie wysychaja wytarte w ręcznik i jest już dobrze.

A może wogóle siedzćmy w domu na pupach i nic nie róbmy ,bo tak naprawde wiele rzeczy może zaszkodzić paznokciom .
bardotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 13:51   #43
bardotka
Raczkowanie
 
Avatar bardotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 247
GG do bardotka
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Jeszcze jedna sprawa.Chodzi mi o te skórki wycinane.
Czciałam powiedzieć,że ja nigdy tego nie robiłam,raz widziałam jak kosmetyczka to robi.Kupiłam sobie taki sam przyżąd i powolutko,powolutku się nauczyłam.
Juz nie róbmy z takich rzeczy nie wiadome jakiego problemu.Kosmetyczka tez kiedyś nie umiała i tylko sie przygląda innym.
ODWAGI dziewczyny.
bardotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 19:08   #44
madzia529
Przyczajenie
 
Avatar madzia529
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Proponuje odzywke Sally Hansen NailGrowth Miracle, jest super, paznokcie sie nie rozdwajaja, nie łamia i rosna bardzo szybko, kupilam 3 miesiace temu i nie mam zadnego problemu z panzokciami
madzia529 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:10   #45
kallinka1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Ja mialam zawsze bardzo slabe paznokcie. Nawet jak ich nie obgryzalam jak tez bywalo to gdy mi troszenke odrosly lamaly sie i rozdwajaly. Teraz chyba nastapil jakis cud, bo nie biore zadnych tabletek, nawet troche sie odchudzam:P , maluje non stop a rosna mi strasznie mocne!!! Oszalaly. wszyscy mi mowia jakie mam ladne i zdrowe paznokcie. szok!! Nigdy nie mialam takich dlugich jak teraz i takich ladnych nawet jak lykalam skrzyp itd
kallinka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-06, 21:42   #46
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 341
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

TeZ wpadłam na pomysł żeby smarować skórki kremem Scholla, bo na stopy działał rewelacyjnie. Do zmywania naczyń i innych prac domopwych zakładam rękawice.
adzia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 13:38   #47
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

ja takze przez dlugie lata obgryzalam paznokcie a przesatalam zupelnie przypadkowo a mianowicie, bylam kiedys na takim zebraniu i siedziala obok mnie taka pani ok 45-50 lat patrze na jej dlonie a ona ma takie sliczne pazokcie, pomalowane french i mysle sobie ona moze a ja nie - od dzis zaczynam zapuszczac pazokcie. i z dnia na dzien przestalam obgryzac, a zeby mnie nie kusilo to malowalam sobie rozne wzorki i bylo mi szkoda zepsuc mojej pracy i w ten oto sposob dzis moge pochwalic sie dlugimi pazurkami. a jaka przyjemnosc mi sprawia jak ktos mi powie ze mam ladne paznokcie
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:07   #48
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Witam Kochane Kobietki
Już chyba 3-ci miesiąc nie ruszam pazurków Rosną sobie ładnie odżywiane Silicą i Sally Hansen Ale niestety wpadło mi do głowy że na Sylwestra wypada mieć ładnie ozdobione pazurki i żeby się nie męczyć (lenistwo!!!! ) kupiłam w sklepie takie sztuczne tipsy na klej...Zdobienie super ...no ale też super się trzymają ...do teraz je mam i aż boję się ściągnąć Jak myślicie czy taki klej bardzo szkodzi paznokciom?
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-07, 20:37   #49
Nattttii
Raczkowanie
 
Avatar Nattttii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 121
Thumbs up Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Moje paznokcie rownież sa bardzo kruche i słabe, jednak stosuje produkty firmy Killis: są świetne i co wazne- stosunkowo niedrogie. Skrzyp w moim przypadku działa na włosy, na paznokcie ... no cuż- słabo
Nattttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-07, 21:24   #50
Sanya
Raczkowanie
 
Avatar Sanya
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 339
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Moim zdaniem ten klej bardzo niszczy paznokcie. Ale zalezy jeszcze jakiej jakości użyłaś tipsy. Jednak moja kosmetyczka zdecydowanie odradza sztuczne paznokietki. Według mnie szybko powinnaś je odkleić, ale to twój wybór i jeśli nie chcesz to jeszcze nie odczepiaj
Sanya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 10:49   #51
Nattttii
Raczkowanie
 
Avatar Nattttii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 121
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Ja stosowalam "aktywny utwardzacz do paznokci" KillySa, taki fioletowy. Szybko zauważyłam ze paznokcie stały się mocniejsze, nie bylo zadnych przebarwien. Dodatkową zaletą jest cena (ja za moj zaplacilam ok 10 zł), starczył mi na dlugo i nie zgęstnial do ostatniej kropelki. Koleżanka poradziła mi, zeby-gdy paznokcie troche podrosną pokrywać tym utwardzaczem także "od wewnątrz", udało sie, zapuścilam pazurki, jednak nie bylo mi wygodnie (no cuż, aktywny tryb życia...) i ścielam. Mam nadzieje ze Ci się uda!!! Trzymam kciuki
Nattttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 11:03   #52
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Każdy klej jest szkodliwy jeśli w grę wchodzi mocowanie za jego pomocą sztucznych paznokci (wiem coś o tym, niestety)
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 18:22   #53
niuncia
Przyczajenie
 
Avatar niuncia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 2
GG do niuncia
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

a co z odmrozonymi rekami?
Nikt nie mial z was takiego problemu?
__________________
Sylwunia
niuncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-08, 22:12   #54
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomości: 322
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Jednak jak odkleiłam paznokcie nie było tak strasznie Trochę kleju mi na pazurkach zostało Większość zmyłam zmywaczem do paznokci bez acetonu a resztę usunęłam szczoteczką. Niestety spodobały mi się takie paznokietki i znowu kupiłam sobie takie tipsy (teraz firmy Killys-czyba dobrze napisałam) i przykleiłam znowu ...Wiem może to nie jest najlepszy pomysł żeby tak długo nosić takie tipsy ale rączki tak ładnie z nimi wyglądają Ponoszę je troszkę i ściągnę...i mam nadzieję że już więcej nie założę.
__________________
"Śpieszmy się kochać ludzi ... tak szybko odchodzą."
aniesia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:01   #55
Nattttii
Raczkowanie
 
Avatar Nattttii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 121
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

czesc dziewczyny!!!
A tak w związku wzrostem paznokcia... Czy to prawda ze czym dłuższe paznokcie tym wolniej rosną???
Nattttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-09, 15:09   #56
Nattttii
Raczkowanie
 
Avatar Nattttii
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 121
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez niuncia
a co z odmrozonymi rekami?
Nikt nie mial z was takiego problemu?
Odmrozone reće to paskudna sprawa... nie zauwazyłam co prawda wplywu na paznokcie ale te fioletowe plamy na skorze przy odrobinie chlodu.... fuj
Nattttii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 10:58   #57
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Smile Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

ja kupiłam odzywke sally hansen diamond strength, do skórek uzywam żóltego olejku do paznokci i skórek z oriflame, jak beda jakies efekty to napisze
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 19:22   #58
fruzienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 1 441
GG do fruzienka
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

hej dziewczyny!
ja tez mam problem z paznokciami, ale nie zawsze tak było. kiedys mialam sliczne panokietki, potem jednak mialam niedobor witamin i zamiast wziac sie za leczenie wolalam zalozyc tipsy teraz regularnie lykam 3 tabletki h-pantotenu dziennie i pomalutku widze efekty. dodatkowo stosuje odzywke Astor z wapniem (taka zielona) i maluje paznokcie kilkoma warstwami lakierow mam nadzieje ze jeszcze troszke i znow bede miala sliczne pazurki...
pozdrawiam wszystkie dziewczyny z tym samym problemem i zycze cierpliwosci!!
fruzienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 22:44   #59
demetria
Rozeznanie
 
Avatar demetria
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 947
GG do demetria
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

ja mam pytanie, troszke głupie ale mam nadzieje że mnie nie wyśmiejecie, mianowicie:
jak sie stosuje odzywke do paznokci? czy trzeba codziennie zmuwac stara warstwe i malowac świeżą czy wystarczy nakładac nowa warstwe na stara i jak czesto?
Pozdrawiam
__________________
Wakacje
demetria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-14, 09:26   #60
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Smile Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

ja swojej używam tak : przez 7 dni nakładam warstwe na warstwe 7 dnia zmywam wszystko i od nowa zaczynam nakładać wartswy
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:31.