Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Pokaż wyniki sondy: czy leczyłaś kiedy panokcie i jaki dało to efekt
tak 0 0%
nie 1 33,33%
tak,ale zaprzestałam-nie chciało mi się 1 33,33%
wyleczyłam całkowicie. 1 33,33%
Głosujący: 3. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-02-13, 09:58   #91
lokatorka79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 15
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Witaj! Miałam całkiem niedawno poważny problem z paznokciami i skórkami, pokonałam go dwoma sposobami. Paznokcie przecieralam albo moczylam na dłużej w olejku rycynowym koszt ok 2 zł w aptece, olejek sprawił, że stały się mocniejsze i zaczęły wreszcie rosnąć, a wcześniej się łamaly, teraz poraz pierwszy w zasadzie mam długie naturalne paznokcie, o które dbam dodatkowo kremem do rąk z silikonem, ten krem sprawia, że nie ma brzydkich skórek, a i jakoś tak zauważyłam, że mi nie rosną skórki na płytce, które musiałam odsuwać patyczkiem albo obcinać w najgorszym wypadku. Zachęcam do spróbowania tego olejku rycynowego, który można również stosować do smarowania przy wzmocnieniu wypadających brwii, rzęs, czy też wcierać w skórę głowy. Efekty są zaskakujące w krótkim czasie ....
Można wzmocnić się też od wewnątrz, skrzyp polny jednak na mnie nie działał, ale piję codziennie wapno...to też mi pomaga nie tylko na paznokcie...pozdrawiam.
lokatorka79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-13, 10:30   #92
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

też walczę z moimi paznokciami. od niepamietnych czasów strasznie się rozdwajają. niedawno zaczęłam malować je odżywką z pyłkiem diamentowym lovely i już widzę lekką poprawę. mam nadzieję, że z czasem moje paznokcie będa ładne

a czy stosowała któras z was odżywki z morskimi minerałami avon? podobno ona "wsiąka" w płytkę paznokcia.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 11:57   #93
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

A ja właśnie zakupiłam Sally Hansen Maximum growth i mam nadzieję, że w końcu przestaną mi się rozdwajac pazurki. Jak narazie jest ok, a to dopiero 3 dzien. Tylko nie rozumiem tych kilku teorii, codziennie zmywac i nakładac nowa wartwe czy ,lakierowac codziennie i po 5 dniach zmazac wszystko??Przed nałozeniem dokładnie zmatowiłam płytke pilniczkiem ,wypolerowałam i teraz lakieruje. Czekam na efekty , októrych mamm nadzieje niebawem napisze
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-25, 13:45   #94
dancia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 62
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

witam obgryzałam pazurki od dziecka.przestałam w wieku 28 lat.bardzo mi pomogly tabletki ze skrzypu polnego i moczenie rączek w ciepłej oliwie z cytryną.a żeby było śmieszniej to najmocniejsze i najdłuższe pazury zapuściłam w ciąży aż panie na porodówce były w szoku,ze to moje własne.teraz przy wierzgającym maluchu (14 miesięcy) musiałam obciąć,bo ciągle mi jakiegoś łamał i bolało jak diabli.polecam szczególnie te kąpiele przy lamaniu i rozdwajaniu,bo to znak,że są zbyt wysuszone lakierami
dancia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 10:09   #95
szkubana
Rozeznanie
 
Avatar szkubana
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 766
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Po 2 tygodniach używania odzywki Sally Hanson Maximum growth oznajmiam ,ze :
paznokcie w ogole nie rozdwajaja sie!!!!
Rosna, ale w normalnym tempie.
Sa twardsze,nawet gdy przypadkowo mocno chwycilam za klamkę lekko mi sie ukruszyla koncówka a nie , ze cały juz pekl, wiec tylko mala korekta pilniczkiem i jest ok.
Jednym słowem: POLECAM!!!
__________________
Wracam na Wizaż
szkubana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 19:23   #96
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Nigdy nie cieszylam sie ladnymi i dlugimi paznokaciami. Stosowalam roznego rodzaju odzywki, ale na prozno. A to az do momentu, gdy zaczelam brac tabletki ze skrzypem polnym. Bralam SILICE przez miesiac i to wystarczylo, by miec ladne paznokcie. Teraz tylko stosuje regularnie utwardzacz do paznokci, szponki sa mocne, dlugie i zdrowe. Ale wiadomo to wszystko dzieki wizaz.pl
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 20:34   #97
anna_chomkowicz
Przyczajenie
 
Avatar anna_chomkowicz
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Bardzo proszę o rade!!!moja corka obgryza paznokcie.nie wiem co zrobic ma 14 lat i wstyd zeby taka dziewczyna obgryzala paznokcie!!PROSZę O POMOC!!!
anna_chomkowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 20:57   #98
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez anna_chomkowicz
Bardzo proszę o rade!!!moja corka obgryza paznokcie.nie wiem co zrobic ma 14 lat i wstyd zeby taka dziewczyna obgryzala paznokcie!!PROSZę O POMOC!!!
Polecam kupienie praeparatu przeciw obgryzaniu (wygląda jak bezbarwny lakier i jest do kupienia w aptekach i drogeriach) albo może pogadaj z córką i pomalij jej paznokcie jakimś fajnym (wybranym przez nią) kolorkiem - może będzie jej szkoda obgryźć
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 21:18   #99
Blair
Zadomowienie
 
Avatar Blair
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk :D
Wiadomości: 1 661
GG do Blair
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez anna_chomkowicz
Bardzo proszę o rade!!!moja corka obgryza paznokcie.nie wiem co zrobic ma 14 lat i wstyd zeby taka dziewczyna obgryzala paznokcie!!PROSZę O POMOC!!!
Mam prawie 16 lat i sama jeszcze cztery miesiące temu nie mogłam się powstrzymać od obgryzania paznokci . Pewnego dnia stwierdziłam , że ładne , długie paznokcie bardzo fajnie wyglądają i że sama bym chciała takie mnieć . Na początku nie mogłam się odzwyczaić od obgryznia pazurków , ale teraz już nie mam tego nawyku i mogę się pochwalić całkiem długimi i ładnymi paznokciami .

Myślę , że nie musi nic pani robić s sprawie swojej córki , ponieważ ona zapewne tak samo jak ja w pewnym momencie stwierdzi że takie poobgryzane paznocie to obciach .

__________________
"Nie pozwólcie aby ktokolwiek wmówił wam ze trzeba być zadowolonym z tego co się ma. Zawsze jest więcej do zdobycia i nie ma powodu abyście tego nie miały osiągnąć"
Blair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 21:28   #100
Szeri
Raczkowanie
 
Avatar Szeri
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Domek :)
Wiadomości: 418
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

czy ktos może mi doradzić w jaki posób pielegnowac paznokcie przy pomocy oleju rycynowego? smarowac nim paznokietki? czy ten olej rycynowy nie służy przypadkiem jako srodek przeczyszczajacy ;p
Szeri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 21:35   #101
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez Szeri
czy ktos może mi doradzić w jaki posób pielegnowac paznokcie przy pomocy oleju rycynowego? smarowac nim paznokietki? czy ten olej rycynowy nie służy przypadkiem jako srodek przeczyszczajacy ;p
Jako środek przeczyszczający służy wtedy, kiedy się go pije.
Paznokcie mozesz w nim moczyć lub przecierać nim.
Olejek wzmacnia także rzęsy; dziewczyny na fryzjerskim opisują także maseczki na włosy z olejku.
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-03-11, 21:36   #102
anna_chomkowicz
Przyczajenie
 
Avatar anna_chomkowicz
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: woj.dolnośląskie
Wiadomości: 3
Talking Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

dzieki wielkie za rade i szybka odpowiedz!!!corka stwierdzila po przeczytaniu ze przestanie obgryzac paznokcie...TO ŚWIĘTO!!!jeszcze raz dziekuje.pozdrawiam.
anna_chomkowicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-11, 21:41   #103
primavera
Zakorzenienie
 
Avatar primavera
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław i okolice
Wiadomości: 6 594
Dot.: Zapuszczanie paznokci...bardzo proszę o radę.

Cytat:
Napisane przez anna_chomkowicz
dzieki wielkie za rade i szybka odpowiedz!!!corka stwierdzila po przeczytaniu ze przestanie obgryzac paznokcie...TO ŚWIĘTO!!!jeszcze raz dziekuje.pozdrawiam.
Powiedz córce,że trzymamy ją za słowo i czekany na fotki ładnych paznokci,jak już uda się jej zapuścić.
Pozdrawiam
primavera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-22, 21:47   #104
Mysza2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 7
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Grupa wsparcia... to coś co mi teraz strasznie potrzebne... Przyznaję, obgryzam paluchy od dawna ale od dzisiaj definitywnie KONIEC Z TYM! W ciągu kilku dni strasznie się wstydziłam tego jak wyglądają moje dłonie. Na uczelni wszystkie dziewczyny z ładniutkimi manicure'ami, w pracy wszystkie panie mają zadbane dłonie, a na kursie tańca to dopiero wstyd! Dłonie w górze, każdy patrzy... ehh... tak jeszcze nigdy się nie czułam Dzieląc się tym wszystkim z Wami składam oficjalną przysięgę że już nigdy nie wezmę paluchów do buzi! NIGDY! Proszę, trzymajcie za mnie kciuki bym nie złamała tej przysięgi...
Mysza2307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 15:30   #105
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

No oczywiście, ze trzymamy! Tylko spowiadaj nam się tutaj ze wszystkich sukcesów i porażek... maluj odzywkami, smaruj olejkiem rycynowym a gdy siedzisz i Ci się nudzi to zajmuj czymś ręce, choćby dlugopisem... pozdrawiam!
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 11:28   #106
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

a ja po cichu czytałam ten wątek i musze sie pochwalić nie obgryzam już paznokci od maja, czyli od momentu w którym zdjęłam tipsy !!!! taaaaaaaaka jestem szczęśliwa
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokciee.JPG (10,7 KB, 357 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paznokcie.JPG (8,9 KB, 403 załadowań)
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 20:43   #107
Mysza2307
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 7
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

No i jest super NIE OBGRYZAM! Jupiii!!! Powiedziałam KONIEC i skończyłam. Wogóle mnie nie ciągnie żeby pchać łapy do buzi i jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu. A to wszystko dzięki WAM dziewczyny! Jak tak oglądam wątki z ładnymi pazurkami to mam MEGA motywację. A dzięki tym które jeszcze gryzą lub właśnie przestały taka jak ja, nie jest mi smutno i źle bo wiem że nie jestem sama. Wielkie dzięki
Moje pazurki jeszcze nigdy nie były tak ładne, tzn ładne jak na pazurki obgryzane tyle lat... do ideału jeszcze im duuużo brakuje ale najważniejszy krok został poczyniony. Teraz tylko odżywiać, dbać i czekać
Mysza2307 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 08:26   #108
magpawel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez ewunia2 Pokaż wiadomość
Jeśli to Ci pomoże to napiszę, że Twoje paznokcie nie są takie złe
ewunia ma rację Twoje paznokcie sa całkiem całkiem nie chciałabyś widzieć moich
magpawel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 09:10   #109
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Esme, załóż tipsy to sie oduczysz, jak ściągniesz wątpie że bedziesz miała ochoty obgryzać

Ja możę paznokci nie obgryzała nigdy , to zdarzało mi sie je "memlać", "tatłać" zębami przez co urywały mi sie na boczkach, a mam bardzo delikatne paznokcie wiec jak tylko udało mi sie zapyscić moentalnie pazkoniek cie urywał , teraz mam tipsy wiec nie wiem jak jest
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-17, 11:09   #110
przytulka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: bielsko biala
Wiadomości: 234
GG do przytulka
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

ja nie obgryzam ale mam brzydka krotka plytke.wam sie pazurek konczy przy opuszku a mi tak glebiej.np jak wy sobie zapuscicie np 3 mm to bedzie panurek wystawal a mi jeszce nie( da sie cos z tym zrobic?
mialam kilka dni temu zelowe pauzurki ale nie dalam z nimi rady,2 same pekly i zdjelam i troche mam zdarte pazury:/
dolaczam sie do zapuszczania.tylko powiedzcie czy cos sie da zrobic zeby tak jakby plytka sie wydluzyla
__________________
przytulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 11:49   #111
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Cytat:
Napisane przez przytulka Pokaż wiadomość
ja nie obgryzam ale mam brzydka krotka plytke.wam sie pazurek konczy przy opuszku a mi tak glebiej.np jak wy sobie zapuscicie np 3 mm to bedzie panurek wystawal a mi jeszce nie( da sie cos z tym zrobic?
mialam kilka dni temu zelowe pauzurki ale nie dalam z nimi rady,2 same pekly i zdjelam i troche mam zdarte pazury:/
dolaczam sie do zapuszczania.tylko powiedzcie czy cos sie da zrobic zeby tak jakby plytka sie wydluzyla
W zasadzie to niestety nic, nie przykleisz paznokcia do palca niestety.

Ja zazdroszcze mojej mamie, jej płytka paznokcia jest tak długa ze jej najkrótszy paznokieć bez odrobiny białego kończy sie na samym koncu paznokcia
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 18:08   #112
sql
Raczkowanie
 
Avatar sql
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 257
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Ja nie obgryzam dokładnie 5 tygodni, zaczęłam 14 grudnia w czwartek, dziś jest środa 17 stycznia, wychodzi równo pięć . Paznokcie miałam takie jak na zdjęciu albo nawet jeszcze gorsze, a teraz mam około 0,5mm za opuszek. Wstyd się przyznać ale jeszcze nigdy takich nie miałam .... i szaleję mimo, że nie są długie ale są przyzwoite robię frenchyki z brokatem lub bez, malowanko, a w weekend na niebiesko i cyrkonie . Uwielbiam to i uwielbiam patrzec na moje paznokcie (to naprawde moje? )

Dobre rady piszą koleżanki wizażanki, maluj paznokcie to będzie Ci szkoda obgryzać, zainwestuj w droga odżywkę, to będzie Ci szkoda ją zmarnować, ale chyba i tak najważniejsza jest silna wola.

Ja także przyłączam się do tego wątku ponieważ chcę mieć pazury o długości 2-3mm za płytkę, co nie będzie łatwe bo ścierają się. Pozatym był już gdzieć tutaj wątek na forum pt. "Obgryzki" zapuszczaniu paznokci.

PS Ach jak cudownie jest pisać na klawiaturze i stukać w nią własnymi pazurkami .
sql jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-17, 18:28   #113
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Bardzo fajny pomysł, razem zawsze raźniej Kaczorka - świetny efekt wywołało u Ciebie przedłużenie paznokci

Ja chwilowo juz nie mam problemów ze swoimi (no, może oprócz ich kolorytu i czegoś zbliżonego do onycholizy delikatnej, nazwijmy to tak ) Wiec rosną.

W podpisie umieszczam ich progress
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-18, 16:42   #114
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

wiec ja tez mialam nalog obgryzania paznokci, czasem nawet do niego wracalam, ale ostatnio czyli kilka miesiecy temu zdenerwowanatym, ze znow wrocil mi ten nalog po prostu przestalam sie nimi przejmowac. nie zwracalam na nie uwagi i nie wiem kiedy plytka odrosla od opuszka 6 mm, obcięłam wiec i mam teraz 4mm, no moze juz 5. Ale zauwazylam, ze mi sie jeden przy kciuku nadłamał troszeczke z boku, na dlugosc 1mm i to tak w miejscu w polowie tej plytki, ktora jest przyrosnieta do paznokcia. jak go uratowac??
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 15:18   #115
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Witam

Ja również niestety obgryzam paznokcie ale od dziś mówię NIE!.Wiem że nie będzie łatwo wyjśc z tego nałogu ale dzięki Waszemu wsparciu wiem że sama nie jestem i dam sobie radę .Pozdrawiam wszystkie dziewczyny i życze powodzenia w wyjściu z nałogu.Uda Nam się
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-19, 18:58   #116
Malattia_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Skarżysko Kamienna
Wiadomości: 539
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Dziewczyny, dlaczego nie pokazujecie pazurków? To zawsze jakaś motywacja większa
Malattia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 19:36   #117
morin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 94
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

dziewczyny.Na obgryzanie paznokci najlepiej-zel albo akryl
morin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-20, 22:32   #118
Blue sky
Zakorzenienie
 
Avatar Blue sky
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: zduńska wola
Wiadomości: 6 742
GG do Blue sky
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

morin nie kazdego na to stac to spory wydatek...
Blue sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-21, 19:42   #119
babyboom
Raczkowanie
 
Avatar babyboom
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: MaŁopolska:)
Wiadomości: 128
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Wspieram Was , bo sama obgryzam paznokcie ;( Wiele razy probowalam z tym skonczyc , bo marze o pieknych dlugich paznokciach ach ... Ale nie potrafię ;/ Obgryzam nawet z nudów ;/ . Ale od dziś DEFINITYWNIE KONIEC naogladalam się roznych fotek tysiące , z pięknymi , pomalowanymi paznokietkami i pomyslalam ze muszę takie miec ( no moze nie tak dlugie , ale jakiekolwiek inne niz teraz ! ) . Nie wiem czy to dobry pomysl , zeby przykleic sobie tipsy na jakis czas ( nie dluzej niz tydzien zapewne ) takie zwykle , najzwyklejsze , nie zadne zele czy akryle , ale zeby byly ... Moze w ten sposob oduczę się Co myślicie ?
__________________
Bo miłość Prosiaczku , to jest wtedy , gdy się kogoś lubi .... za bardzo
babyboom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-22, 20:14   #120
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 511
Dot.: Zapuszczanie paznokci- grupa wsparcia :)

Może to i podziała, pomoże w oduczeniu się, ale może też zniszczyć pazurki. Te kleje w tipsach za dwa złote nie są zbyt dobre, a super glue itp baaaardzo niszczą płytkę paznokcia. poza tym ja watpie zeby dało się oduczyc obgryzania w jeden tydzien. Z tym jest z alkoholizmem zostaje się chorym do konca życia. Ja np. (gdybym nie obcinała i nie piłowała pazurków od kiedy skonczylam obgryzanie) miałąbym ok 1 cm długosci paznokcia ktory odrósł od opuszka a i tak wciaz czasem chce mi się wgryźć w płytkę i oderwać ją dzikim ruchem :P:P
91584e3a0ddee98d7bf35013566e27d0b839b1c7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.