Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-24, 14:10   #1531
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Mam hydra zen, ale pod oczy - moim zdaniem bez rewelacji.
kupiłam ten krem Hydrazen, w zestawie wakacyjnym limitowanym 30ml z małym JT i minaiturą Virtuose. JT pachnie karmeeeeeeeeeeeeeelem a tusz niezły, choć nie na taką mżawkę jak dzisiaj bo już mi się gdzieś tam odbił... więc ogólnie pięknie wydłuża, wygodna szczota ale nie dla mnie. sprawdzę jak działa kremik, jak się będzie dobrze sprawował to kupię po wakacjach 5oml. Póki co będę testować
Co do Hydrazenu pod oczy - z moimi worami mam wrażenie że radzi sobie ładnie (dostałam w Douglasie próbkę). Ale z Klinika jestem równie zadowolona!
Dimiti: jak egzaminy???
Ja już po sesji. W piątek wyniki z Europeistyki. Modlę się o tróję... czemuuu ja jestem taka doopa z historii... ???
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 16:22   #1532
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Zgubilam sie.. musze czesciej odwiedzac wateczek
noooo... ...

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
W poniedzialek milam egzamin a teraz bidulka czekam na wyniki i sie denerwuje
... na pewno bedzie dobrze...

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Ostatnio rozwalil mi sie Shimmerek Diorka.. normalnie zalamka, najpierw pryzemki teraz rosek
... calkowicie sie rozwalil ??


Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Ach i szepne ze u mnie taka piekna pogoda jak w Hiszpani.. wczoraj spedzilam pol dnia w ogrodzie a dzis juz jestem czekoladka
oszzz Ty ... znaczy sie ciagle jestes w pl?? ... bo ja sie gubie

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Desti widze ze zaczynasz korzystac z paypalka powiem Wam ze super sprawa i ochrona pieniedzy Ostatnio moj TZ kupowal lapka i placil paypalem, koles okazal sie oszustem i naciagnal w ten sposob wiele osob !! Jednak Ci ktorzy uzyli paypala cala sume odzyskali.. wystarczylo zglosci sprawe do nich a oni juz sie tym zajeli
no wlasnie jeszcze nie... chyba nie wiem jakie mam haslo ... bo odkad zalozylam to ani razu sie tam nie zalogowalam no i dalej nie wiem jak sie z tego korzysta

i pokaz co tam nowego przybylo w kolekcji ... a co to ta flowerbombka
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-24, 22:50   #1533
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
... calkowicie sie rozwalil ??
Taaaak obfotografuje go to Ci pokaze
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
oszzz Ty ... znaczy sie ciagle jestes w pl?? ... bo ja sie gubie
Nie nie juz nie w PL..
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no wlasnie jeszcze nie... chyba nie wiem jakie mam haslo ... bo odkad zalozylam to ani razu sie tam nie zalogowalam no i dalej nie wiem jak sie z tego korzysta
To jak przypomnisz sobie haselko i bedziesz chciala placic za dany przedmiot to Cie moge pokierowac a to jak Destiusiu do tej pory placilas za rzeczy na ebayu??
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
i pokaz co tam nowego przybylo w kolekcji ... a co to ta flowerbombka
Do kolekcji przybyly mi podklady, 2 pedzelki edm, Guerlain Terracota Indian Bronze, diorglam, swietliczek givenchy, pryzmy sypkie givenchy z limitowanej kolekcji oraz zestawik givenchy
Flowerbomba to perfumy probowalysmy rozgrysc z Kicia zagadke dlaczego cena ich jest tak wysoka

Dobrej nocki dla wszystkich kooooooochanych wizazowych spioszkow

Wybaczcie w tym lapku nie dorobilam sie jeszcze polskich znakow
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (3,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg imagest.jpg (3,5 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (2,1 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (2,0 KB, 39 załadowań)

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-06-25 o 14:06
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 14:14   #1534
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Lila te zdjecia sa mikroskopijne ... a ja jestem starsza pani i zle widze ...

a tak pozatym slicznosci ... to cudo na pierwszym zdjeciu wyglada mimo tej swojej mikroskopijnosci interesujaco... bardzooo ... i ten brazer... powiedz mi moja droga czy te drazery tylko tak ciemno wygladaja (jak przewaznie na zdjeciach) ... bo czasami mam wrazenie, ze one tylko dla opalonych lub z ciemna karnacja ...

jakby Ci sie udalo zrobic zdjatka tego co masz to bylabym wdzieczna bo wtedy lepiej widac ... te z netu czesto wygladaja az za ladnie ...

a ebay... yyyy... przelewem place ... tylko kurcze to trwa zasze ... a teraz nie moge sie moich okularkow doczekac ... ehhh...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:17   #1535
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Lila te zdjecia sa mikroskopijne ... a ja jestem starsza pani i zle widze ...
To dlatego wlasnie zmuszam twe piekne oczetka do cwiczen

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a tak pozatym slicznosci ... to cudo na pierwszym zdjeciu wyglada mimo tej swojej mikroskopijnosci interesujaco... bardzooo ... i ten brazer... powiedz mi moja droga czy te drazery tylko tak ciemno wygladaja (jak przewaznie na zdjeciach) ... bo czasami mam wrazenie, ze one tylko dla opalonych lub z ciemna karnacja ...
To cudo givenchy jest ogolnie malenkie 1,5g ale cena regularna jak za duzy rozswietlacz.. ja i tak bardziej kocham diorkowego shimmerka rose.. jeszcze amberek by sie bardzo przydal Swoja droga nie dawno wymienilam go sobie wlasnie za roska.. bede miala caly piekniutki a nie pokruszony

A brazerek guerlain jak dla mnie okazal sie niewypalem Tzn.. na poliki za jasny i zdecydowanie za duzo ma zlota w sobie a na kosci policzkowe za ciemny.. takie nie wiadomo co
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
jakby Ci sie udalo zrobic zdjatka tego co masz to bylabym wdzieczna bo wtedy lepiej widac ... te z netu czesto wygladaja az za ladnie ...
Jak znajde chwileczke to popstrykam
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a ebay... yyyy... przelewem place ... tylko kurcze to trwa zasze ... a teraz nie moge sie moich okularkow doczekac ... ehhh...
Ach to okularki z ebaya?? Myslalm ze w sklepiku kupowalas... dawaj juz tu linka i to szybciutko
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:28   #1536
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
kupiłam ten krem Hydrazen, w zestawie wakacyjnym limitowanym 30ml z małym JT i minaiturą Virtuose. JT pachnie karmeeeeeeeeeeeeeelem a tusz niezły, choć nie na taką mżawkę jak dzisiaj bo już mi się gdzieś tam odbił... więc ogólnie pięknie wydłuża, wygodna szczota ale nie dla mnie. sprawdzę jak działa kremik, jak się będzie dobrze sprawował to kupię po wakacjach 5oml. Póki co będę testować
Co do Hydrazenu pod oczy - z moimi worami mam wrażenie że radzi sobie ładnie (dostałam w Douglasie próbkę). Ale z Klinika jestem równie zadowolona!
Dimiti: jak egzaminy???
Ja już po sesji. W piątek wyniki z Europeistyki. Modlę się o tróję... czemuuu ja jestem taka doopa z historii... ???
karmel
ja sie zorientowalam ze moj jeden JT, ktory w nazwie ma wanilie pachnie krowkami
ehm moje egzaminy srednio z jednego zabraklo mi 4punktow(literaturoznawst wo) do zaliczenia-odejmowala za zla odp
a z praktycznego moja wlasna glupota i nieuwaga dala o sobie znac
jak byla czesc na czytanie to na glownej kartce bylo napisane, ze sa dwa zadanie, otwieram arkusz no i widze zadanie nr 1 i zadanie nr 2 no to zrobilam i sobie siedze ladnie oczywiscie, myslalam o tym, ze licze wlasnie na czytanie i na sluchanie, ze mi najlepiej pojdzie bo to moje koniki-i co sie okazalo?? dali na samym koncu zadanie 3, o ktorym nikomu nie powiedzieli w innej grupie kobieta im powiedziala, ze jest jeszcze 3 a u nas nic....a ja oczywiscie nie sprawdzilam, bo jak pisze, ze sa 2 zadania, a ja je widze to czego mam szukac no i tak moj praktyczny zostal ulany z braku calego 0,5 punkta
reszta pieknie historia ameryki licze na dosc wysoki wynik bo cos ostatnio mi historia idzie najlepiej z WB mialam 4,5 wiec wychodzi na to, ze historia po ang mi idzie lepiej niz po polsku
a niemiecki mam jutro praktyczny
ogolnie to sie nie uczylam wogole w sesji, na historie juz najbardziej reszta nawet nie czytalam wiec co sie dziwic? no z literatury przeczytalam dwa wyklady, ale mi sie spac zachcialo
ta Twoja europeistyka ladnie brzmi, ale pewnie na tym sie konczy co?

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Dzien dobry drogie mam nadzieje nie srogie Panie

Zgubilam sie.. musze czesciej odwiedzac wateczek
W poniedzialek milam egzamin a teraz bidulka czekam na wyniki i sie denerwuje

Ostatnio rozwalil mi sie Shimmerek Diorka.. normalnie zalamka, najpierw pryzemki teraz rosek (
Zachorowalam na dior amber.. Ulinkoo masz racje jest piekny
U mnie sporo nowostek w kosmetyczce Kiciu mam flowerbombke ale nie cieszy mnie az tak bardzo jak myslalam a i jeszcze limitowke sypkich pryzemek

Zakochalam sie w perfumach YSL Elle.. poczatkowo zapach mnie drazni, wydaje sie okropnie meczacy ale po jakims czasie tak pieknie sie rozwija ze ostatnio siedzialam pol dnia z nadgarstkiem przy nosku

Ach i szepne ze u mnie taka piekna pogoda jak w Hiszpani.. wczoraj spedzilam pol dnia w ogrodzie a dzis juz jestem czekoladka

Desti widze ze zaczynasz korzystac z paypalka powiem Wam ze super sprawa i ochrona pieniedzy Ostatnio moj TZ kupowal lapka i placil paypalem, koles okazal sie oszustem i naciagnal w ten sposob wiele osob !! Jednak Ci ktorzy uzyli paypala cala sume odzyskali.. wystarczylo zglosci sprawe do nich a oni juz sie tym zajeli
oj za te nieobecnosci juz sie nie wywiniesz!! nawet mnie nie odwiedzilas jak bylas w PL
Elle tez mi sie podoba
gratuluje pryzemek i wspolczuje shimmera ale zawsze mozesz kupic nowy wklad w razie czego
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Hej dziewczynki
ogolnie dzisiaj jakiegos doła mam
a co do shimmerka amberka to jesy cuuuudny!
tak na pokuszenie znalazłam ładne swatche paletek diora i shimmerka 03 , wiecie co jak tak patrze na elegante to co raz bardziej zaczynaja mi sie podobać

http://nevada-beauty-blog.blogspot.c...ridescent.html
cienie piekne! ale 003 mi sie juz nie podoba wogole wydaje mi sie pomaranczowa na zdjeciach

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
tak tez wlasnie myslalam... sliczne sa ale na szczescie zupelnie nie dla mnie ...
heh no ja bym chcetnie sie nimi pobawila ale siostra w piatek wraca do domu wiec bede szalec wezme cienie jej uprowadze i zostawie liscik w kosmetyczce "Placisz okup albo oddam CI cienie sypkie!"
moze sie uda?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 17:38   #1537
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
To dlatego wlasnie zmuszam twe piekne oczetka do cwiczen
pffff... paskuda ... sie tu zneca hehe

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
To cudo givenchy jest ogolnie malenkie 1,5g ale cena regularna jak za duzy rozswietlacz.. ja i tak bardziej kocham diorkowego shimmerka rose.. jeszcze amberek by sie bardzo przydal Swoja droga nie dawno wymienilam go sobie wlasnie za roska.. bede miala caly piekniutki a nie pokruszony
ja nie wiem... u mnie amberka mozna caly czas kupic

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
A brazerek guerlain jak dla mnie okazal sie niewypalem Tzn.. na poliki za jasny i zdecydowanie za duzo ma zlota w sobie a na kosci policzkowe za ciemny.. takie nie wiadomo co
hmmm... to nie bede kupowac w ciemno... pojade za dwa tygodnie (po egzaminach) do duzego miasta ... i tam ma trzy pietrowego Douglasa ... bede szalec hyhy

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Jak znajde chwileczke to popstrykam
no ja mysle

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Ach to okularki z ebaya?? Myslalm ze w sklepiku kupowalas... dawaj juz tu linka i to szybciutko
a nie... ja kupuje na ebayu... juz trzecia pare od tego samego sprzedawcy... przynajmniej wiem, ze oryginaly i na aukcji mozna calkiem fajna cene wywalczyc, a wysylke ma darmowa ... sprzedawca nazywa sie Luxusinc...

tak w ogole to sobie dzis poszalalam... kupilam dwojki Diora i nowe blyszczydlo, ciekawa jestem czy wyczeruje mi takie usta jak na zdjeciach widzialam ... a do tego Shiseido pasiaczkowego brazera i podklad Chanel Mat Lumire... o hilfe... chyba mi dzis odbilo

aaaaaa.... jestem dzielna ... wlasnie skorzystalam z paypal... ha! ... latwo bylo hyhy...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Dior-Flavour1-RPHVN.jpg (12,3 KB, 6 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 17:44   #1538
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj za te nieobecnosci juz sie nie wywiniesz!! nawet mnie nie odwiedzilas jak bylas w PL
Elle tez mi sie podoba
gratuluje pryzemek i wspolczuje shimmera ale zawsze mozesz kupic nowy wklad w razie czego
Oj tam nei przypominaj
A jak mialam Cie odwiedzic jak ty voyage po chorwacji odbywalas

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a nie... ja kupuje na ebayu... juz trzecia pare od tego samego sprzedawcy... przynajmniej wiem, ze oryginaly i na aukcji mozna calkiem fajna cene wywalczyc, a wysylke ma darmowa ... sprzedawca nazywa sie Luxusinc...

tak w ogole to sobie dzis poszalalam... kupilam dwojki Diora i nowe blyszczydlo, ciekawa jestem czy wyczeruje mi takie usta jak na zdjeciach widzialam ... a do tego Shiseido pasiaczkowego brazera i podklad Chanel Mat Lumire... o hilfe... chyba mi dzis odbilo
A jaka fajna paskuda

Kobieto Ty umiaru nie masz to zakupy zrobilas.. maz Cie jeszcze nie spakowal razem z Twoimi mazidlami !!! Albo chociaz same mazidelka.. ja chetnie przyjme
Swoja droga dawaj foteczki

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
aaaaaa.... jestem dzielna ... wlasnie skorzystalam z paypal... ha! ... latwo bylo hyhy...
Gratulejszyn :brawo:
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:10   #1539
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Lila ja bylam bardzo dlugo grzeczna... no prawie grzeczna ... podklad i tak musialam zakupic a reszta jakos tak sama sie wepchala ...

zdjecia zrobie jak dojdzie bo to w douglasie online kupilam ... a na razie zapowiedz hihi... bo jeszcze musi moja miniaturka pieteczek dojsc


ps. znaczy sie, ze znowu jestes w Szkocji ??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg shiseido Kopie.jpg (21,3 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg shiseido_blush_400x312.jpg (23,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h10.jpg (24,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg h11.jpg (22,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lips.jpg (11,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diorsl-1.jpg (36,8 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg diorsl4.jpg (14,9 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d2223i48557h154242.jpg (8,7 KB, 1 załadowań)

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-06-25 o 20:21
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:16   #1540
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Lila ja bylam bardzo dlugo grzeczna... no prawie grzeczna ... podklad i tak musialam zakupic a reszta jakos tak sama sie wepchala ...

zdjecia zrobie jak dojdzie bo to w douglasie online kupilam ... a na razie zapowiedz hihi... bo jeszcze musi moja miniaturka pieteczek dojsc


ps. znaczy sie, ze znowu jestes w Szkocji ??
Tak sobie pomyslalam ze tez chce miec takie usta ciekawe ile silikonu w nie wpuscili albo jak dlugo w photoshopie sie bawili

Ja za ok miesiac tez bede miala ten podklad chanelka ale cos mi sie wydaje ze reszte mazidel z koszyka bede musiala wyganiac.. ciezko sie tak od nich odganiac
A jaki jest Twoj podklad numer one??

tzn.. scotlandia
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:21   #1541
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Tak sobie pomyslalam ze tez chce miec takie usta ciekawe ile silikonu w nie wpuscili albo jak dlugo w photoshopie sie bawili
do prezentacji blyszczykow sie swietnie nadaja ale czy to wiadomo jak to w rzeczywistosci wyglada... czy nie jak ponton

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Ja za ok miesiac tez bede miala ten podklad chanelka ale cos mi sie wydaje ze reszte mazidel z koszyka bede musiala wyganiac.. ciezko sie tak od nich odganiac
A jaki jest Twoj podklad numer one??
ja grzecznie zuzywam co mam a od czasu do czasu... nawet dosc rzadko dostaje jak dzis glupawki ... a podklady... tiaaa... ja do tej pory wierna Lancome PI bylam ale chce cos innego wyprobowac... no i jeszcze Icone Diora mnie kusi ... ale on moze na jesien...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 18:28   #1542
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
do prezentacji blyszczykow sie swietnie nadaja ale czy to wiadomo jak to w rzeczywistosci wyglada... czy nie jak ponton
Az tak napompowanych to ja nie mam Slyszalyscie moze o jakis cwiczeniach na powiekszenie ust
A moze feverek 324 szuka nowego domku

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-06-25 o 18:30
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 18:30   #1543
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

dzien dobry
ja zbankrutuje przez Was tyle cudownosci mi tu pokazujecie
podobaja mi sie te blyszczyki diora

co do cieni ellegante, to rzeczywiscie sa sliczne, testowalam juz kilka razy na powiecie, bardzo duzo ciekawych kombinacji mozna nimi zrobic do tego, moim skromnym zdaniem, sa bardziej trwale niz beige massai.

desti, gratuluje slicznych zakupow. U mnie shimmer amber nadal jest do kupienia wszedzie, za cene 180zl, czyli mniej niz pop.
Co do firmy deborah, oczarowana jestem ich tuszem volume, ale rozy i tuszy jeszcze nie mialam, musze sie rozejrzec
Lilu, czyzbys sie chciala go eksmitowac? Jesli tak, to jestem jak najbardziej chetna?
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...

Edytowane przez ulinkaaa
Czas edycji: 2009-06-25 o 18:36
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:08   #1544
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
dzien dobry
ja zbankrutuje przez Was tyle cudownosci mi tu pokazujecie
podobaja mi sie te blyszczyki diora

co do cieni ellegante, to rzeczywiscie sa sliczne, testowalam juz kilka razy na powiecie, bardzo duzo ciekawych kombinacji mozna nimi zrobic do tego, moim skromnym zdaniem, sa bardziej trwale niz beige massai.

desti, gratuluje slicznych zakupow. U mnie shimmer amber nadal jest do kupienia wszedzie, za cene 180zl, czyli mniej niz pop.
Co do firmy deborah, oczarowana jestem ich tuszem volume, ale rozy i tuszy jeszcze nie mialam, musze sie rozejrzec
Lilu, czyzbys sie chciala go eksmitowac? Jesli tak, to jestem jak najbardziej chetna?
Ja przez ten wizaz rowniez zbankrutje jak nic
Bede walczyc o amberka Uwazam ze rose i amber diora to najcudowniejsze shimmerki.. nawet PI EL wymieka

Kochana niebardzo wiem o ktora eksmisje pytasz Jedyna eksmisja jaka sie szykuje to mnie razem z moimi cudenkami

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-06-25 o 19:26
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:22   #1545
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

jak nic jestesmy wariatki ... ale prawde mowiac wcale mi to nie przeszkadza ...

Lila walcz jak lwica

Ulinko dziekuje ... Deborah u mnie niedostepna wiec trudno mi cokolwiek powiedziec

tak przy okazji ostatnio widzialam u mnie w sklepie feverka 324... ja mojego w koncu zaczelam uzywac... tiaaa... no ladny jest

Kicia ja Cie widze
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 19:32   #1546
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Lila walcz jak lwica
A bede
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
tak przy okazji ostatnio widzialam u mnie w sklepie feverka 324... ja mojego w koncu zaczelam uzywac... tiaaa... no ladny jest
Chcesz zdenerwowac lwa
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kicia ja Cie widze
Gdzie ten szpiegus sie chowa
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:00   #1547
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość

Kicia ja Cie widze
Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość

Gdzie ten szpiegus sie chowa
wariatki
tak na szybkiego wpadam , jut mam exam który sie ciagnie za mną jak smród nie powiem gdzie kiepsko to widze ale no cóż

desti
zakupów oczywiscie gratuluje no rozpedziłaś sie kochana , dwójki diora śliczne bardzo mi sie podobają , błyszczyki diora sobie odpuszcze , a masz w koncu mat lumiere bo wkleiłaś zdj z lift lumiere , masz dwa ?? icone tez fajniutki tylko małó trwały ale bardzo wygladza -efekt idealnie gladkiej 'fotoszopowej' cery

kasia ja tez mam karmelowego hmm albo toffee JT toffee R'nB ale karmel i tofi to jak do jednego wora dla mnie ten sam smak

lila gratuluje flowerbombki i nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze zapach , słodycz idealna mniam
oddawaj niedobra kobieto
dimiti juz nie chorujesz na 03 shimmerka ?, na all sa dwa testery i nie wiem czy klikac

uciekam dziewczęta do weekendu , na pewno się pojawię
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2009-06-25 o 20:01
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:21   #1548
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
tak na szybkiego wpadam , jut mam exam który sie ciagnie za mną jak smród nie powiem gdzie kiepsko to widze ale no cóż
bede trzymac kciuki

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
desti zakupów oczywiscie gratuluje no rozpedziłaś sie kochana , dwójki diora śliczne bardzo mi sie podobają , błyszczyki diora sobie odpuszcze , a masz w koncu mat lumiere bo wkleiłaś zdj z lift lumiere , masz dwa ?? icone tez fajniutki tylko małó trwały ale bardzo wygladza -efekt idealnie gladkiej 'fotoszopowej' cery
o no widziesz... mowie, ze slepa traba jestem ... oczywiscie, ze mat lumire (zdjecie wymienilam)... chco nad tym tez sie zastanawialam ... nie zeby na raz hyhy... ale moze kiedys ... icone mialam probke co to ja jeszcze w szczecinie dostalam i pamietam, ze sie polubilam z podkladem ale faktycznie trwaloscia nie grzeszyl

a wlasnie tak przy oakzji testerow... czesto sa nowe testery na ebayu... piateczki jak sie patrzy ale jakos strasznie mnie denerwuje fakt, ze mialabym zaplacic za tester ... i chyba zawalu dostane bo na ebayu za godzine koncza sie elegante... ehhh... jak na razie 21 euro ... ale tym razem sobie cyhba daruje...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-06-25 o 20:39
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-25, 20:59   #1549
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Ja przez ten wizaz rowniez zbankrutje jak nic
Bede walczyc o amberka Uwazam ze rose i amber diora to najcudowniejsze shimmerki.. nawet PI EL wymieka

Kochana niebardzo wiem o ktora eksmisje pytasz Jedyna eksmisja jaka sie szykuje to mnie razem z moimi cudenkami
Ojojoj, bardzo przepraszam, jakos pokracznie to zrozumialam
Mi sie rose niestety nie podoba wcale, ale w nowym popie zakochana jestem, choc wiele osob sadzi, ze kolory sa podobne, z czym rzecz jasna w ogole sie nie zgadzam a Tobie jak sie pop widzi? A amber to juz calkiem cud malina

Ja zachorowalam w tej chwili na wszelkie roze i rozswietlacze, rozwazam w tej chwili albo kolejnego pasiaka z diora, albo ten podwojny roz matowy i pudrowy w jednym w odcieniu brazu. W ogole znow mi sie wish lista rozszerza o kolejnego fevera, puderek clinique itd. Musze naprawde sie ograniczyc Zakochana tez jestem w sarosciowych piateczkach diora, tych z linerem, ale jakos cos mnie jednak powstrzymuje od zakupu

A jutro z tz ide do jubilera wybierac obraczki
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-25, 22:12   #1550
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
bede trzymac kciuki



o no widziesz... mowie, ze slepa traba jestem ... oczywiscie, ze mat lumire (zdjecie wymienilam)... chco nad tym tez sie zastanawialam ... nie zeby na raz hyhy... ale moze kiedys ... icone mialam probke co to ja jeszcze w szczecinie dostalam i pamietam, ze sie polubilam z podkladem ale faktycznie trwaloscia nie grzeszyl

a wlasnie tak przy oakzji testerow... czesto sa nowe testery na ebayu... piateczki jak sie patrzy ale jakos strasznie mnie denerwuje fakt, ze mialabym zaplacic za tester ... i chyba zawalu dostane bo na ebayu za godzine koncza sie elegante... ehhh... jak na razie 21 euro ... ale tym razem sobie cyhba daruje...
dzięki trzymajcie kciukasy of kors
oj tam ślepa od razu po prostu ja jestem zbyt dociekliwa elegante sa eleganckie , bardzo ładny zestawik
mam nadzieje ,ze z mat lumiere bedziesz zadowolona

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Mi sie rose niestety nie podoba wcale, ale w nowym popie zakochana jestem, choc wiele osob sadzi, ze kolory sa podobne, z czym rzecz jasna w ogole sie nie zgadzam a Tobie jak sie pop widzi? A amber to juz calkiem cud malina

Ja zachorowalam w tej chwili na wszelkie roze i rozswietlacze, rozwazam w tej chwili albo kolejnego pasiaka z diora, albo ten podwojny roz matowy i pudrowy w jednym w odcieniu brazu. W ogole znow mi sie wish lista rozszerza o kolejnego fevera, puderek clinique itd. Musze naprawde sie ograniczyc Zakochana tez jestem w sarosciowych piateczkach diora, tych z linerem, ale jakos cos mnie jednak powstrzymuje od zakupu

A jutro z tz ide do jubilera wybierac obraczki
ulinko wiedziałam ze kogoś mi brakowało w moim poście wyzej
mi podwójne róze diora bardzo sie podobają , no rose i pop dla mnie sa podobne i tylko ciut sie róznią ... no ale biore poprawke na to ze moze mam cos z oczami hihi , a piateczki z linerem sa gites, ale tez cos mnie powstzrymuje przed zakupem... jak tam praca mgr , robi się ?
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 07:41   #1551
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dzięki trzymajcie kciukasy of kors
oj tam ślepa od razu po prostu ja jestem zbyt dociekliwa elegante sa eleganckie , bardzo ładny zestawik
mam nadzieje ,ze z mat lumiere bedziesz zadowolona



ulinko wiedziałam ze kogoś mi brakowało w moim poście wyzej
mi podwójne róze diora bardzo sie podobają , no rose i pop dla mnie sa podobne i tylko ciut sie róznią ... no ale biore poprawke na to ze moze mam cos z oczami hihi , a piateczki z linerem sa gites, ale tez cos mnie powstzrymuje przed zakupem... jak tam praca mgr , robi się ?
si, oddalam poki co metodologie, przez wakacje zabieram sie ostro za teorie, a we wrzesniu robie badania, wiec jest mnostwo pracy
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 16:41   #1552
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
wariatki
tak na szybkiego wpadam , jut mam exam który sie ciagnie za mną jak smród nie powiem gdzie kiepsko to widze ale no cóż
Jak poszlo.. oczarowalas komisje egzaminacyjna
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
lila gratuluje flowerbombki i nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze zapach , słodycz idealna mniam
oddawaj niedobra kobieto
Przyjedz to dam Ci ja pouzywac
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ojojoj, bardzo przepraszam, jakos pokracznie to zrozumialam
Mi sie rose niestety nie podoba wcale, ale w nowym popie zakochana jestem, choc wiele osob sadzi, ze kolory sa podobne, z czym rzecz jasna w ogole sie nie zgadzam a Tobie jak sie pop widzi? A amber to juz calkiem cud malina
Basz podobne wiec juz go nie pragne tak bardzo ale wciaz choruje na amberka
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja zachorowalam w tej chwili na wszelkie roze i rozswietlacze, rozwazam w tej chwili albo kolejnego pasiaka z diora, albo ten podwojny roz matowy i pudrowy w jednym w odcieniu brazu. W ogole znow mi sie wish lista rozszerza o kolejnego fevera, puderek clinique itd. Musze naprawde sie ograniczyc Zakochana tez jestem w sarosciowych piateczkach diora, tych z linerem, ale jakos cos mnie jednak powstrzymuje od zakupu
Oj ta choroba swietlikowo rozowa tez mnie trzyma... najgorsze jest to ze obiecuje sobie post a jak tu poscic gdy wciaz jakies cudenka produkuja a lista zamiast topniec sie wydluza ..
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
A jutro z tz ide do jubilera wybierac obraczki
I jak jak?? Focie prosimy
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 19:37   #1553
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Dobry wieczór dziewczynki , chciałam sie pochwalic ,Otóż dzisiejszy dzień jest dniem historycznym ... zaliczyłam exam (ostatni) całe studia do przodu , wlaśnie dzisiaj zakończyłam swoją edukację , czekam na obrone mgr i wsio
alez dzisiaj bede świetować,
mocno musiałyscie trzymać te kciuki dziękować
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-26, 20:08   #1554
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Kicia ... super ... ja padam na ryjek... bo zamiast odpoczywac i sie uczyc to przerzucalam przez prawie 7 godzin cholerne drzewo na opal
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 11:18   #1555
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór dziewczynki , chciałam sie pochwalic ,Otóż dzisiejszy dzień jest dniem historycznym .. zaliczyłam exam (ostatni) całe studia do przodu , wlaśnie dzisiaj zakończyłam swoją edukację , czekam na obrone mgr i wsio
alez dzisiaj bede świetować,
mocno musiałyscie trzymać te kciuki dziękować
heh to niedlugo bedzie pani magister z nami na wizazu siedziec


ja sie pochwale ze dostalam 5 z egzaminu koncowego z historii USA

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość

desti, gratuluje slicznych zakupow. U mnie shimmer amber nadal jest do kupienia wszedzie, za cene 180zl, czyli mniej niz pop.
Co do firmy deborah, oczarowana jestem ich tuszem volume, ale rozy i tuszy jeszcze nie mialam, musze sie rozejrzec
Lilu, czyzbys sie chciala go eksmitowac? Jesli tak, to jestem jak najbardziej chetna?
a patrzylas na te wielkie brazery z deborah? ja bym sobie kupila bo duzo osob je chwali a i cena niezle tylko z kolorami jest problem bo nie mam jak przetestowac
no i ostatnio widzialam ich roze, taki z 4 odcieni, kwadratowe-sliczne! marza mi sie ze dwa odcienie
Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Oj tam nei przypominaj
A jak mialam Cie odwiedzic jak ty voyage po chorwacji odbywalas

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:38 ----------

Gratulejszyn :brawo:
tydzien bylam tylko wiec sie tutaj nie tlumacz! lanie bedzie!

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość

desti zakupów oczywiscie gratuluje no rozpedziłaś sie kochana , dwójki diora śliczne bardzo mi sie podobają , błyszczyki diora sobie odpuszcze , a masz w koncu mat lumiere bo wkleiłaś zdj z lift lumiere , masz dwa ?? icone tez fajniutki tylko małó trwały ale bardzo wygladza -efekt idealnie gladkiej 'fotoszopowej' cery

kasia ja tez mam karmelowego hmm albo toffee JT toffee R'nBale karmel i tofi to jak do jednego wora dla mnie ten sam smak

lila gratuluje flowerbombki i nawet nie wiesz jak Ci zazdroszcze zapach , słodycz idealna mniam
oddawaj niedobra kobieto
dimiti juz nie chorujesz na 03 shimmerka ?, na all sa dwa testery i nie wiem czy klikac

uciekam dziewczęta do weekendu , na pewno się pojawię
wiesz co ogladalam je i powiem ci ze kolory w porownaniu do amberka faktycznie tez ladne, ale ja bym jednak wolala z opakowaniem
a ostatnio kupilam rozswietlacz manhattana za 25zl i porownalam go do amberka-efekt daje taki sam tylko ciemniejszy
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ojojoj, bardzo przepraszam, jakos pokracznie to zrozumialam
Mi sie rose niestety nie podoba wcale, ale w nowym popie zakochana jestem, choc wiele osob sadzi, ze kolory sa podobne, z czym rzecz jasna w ogole sie nie zgadzam a Tobie jak sie pop widzi? A amber to juz calkiem cud malina

Ja zachorowalam w tej chwili na wszelkie roze i rozswietlacze, rozwazam w tej chwili albo kolejnego pasiaka z diora, albo ten podwojny roz matowy i pudrowy w jednym w odcieniu brazu. W ogole znow mi sie wish lista rozszerza o kolejnego fevera, puderek clinique itd. Musze naprawde sie ograniczycZakochana tez jestem w sarosciowych piateczkach diora, tych z linerem, ale jakos cos mnie jednak powstrzymuje od zakupu

A jutro z tz ide do jubilera wybierac obraczki
a ktorego feverka chcesz jeszcze?
heh zgadzam sie ze amber to cud malina i zgadzam sie tez, ze rose i pop to zupelnie rozne kolory ja w nich podobienstwa nie widze
obraczki chce zobaczyc!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 11:21   #1556
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Jak poszlo.. oczarowalas komisje egzaminacyjna

Przyjedz to dam Ci ja pouzywac

Basz podobne wiec juz go nie pragne tak bardzo ale wciaz choruje na amberka

Oj ta choroba swietlikowo rozowa tez mnie trzyma... najgorsze jest to ze obiecuje sobie post a jak tu poscic gdy wciaz jakies cudenka produkuja a lista zamiast topniec sie wydluza ..

I jak jak?? Focie prosimy
oj tak, tak, moja lista tez sie wydluza, a po kazdym kolejnym zakupie mowie sobie, ze nic mi juz nie potrzeba

Na obraczki sie jeszcze nie zdecydowalismy, mamy kilka typow narazie

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór dziewczynki , chciałam sie pochwalic ,Otóż dzisiejszy dzień jest dniem historycznym ... zaliczyłam exam (ostatni) całe studia do przodu , wlaśnie dzisiaj zakończyłam swoją edukację , czekam na obrone mgr i wsio
alez dzisiaj bede świetować,
mocno musiałyscie trzymać te kciuki dziękować
No to gratulacje kocjana!
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 11:26   #1557
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
Dobry wieczór dziewczynki , chciałam sie pochwalic ,Otóż dzisiejszy dzień jest dniem historycznym ... zaliczyłam exam (ostatni) całe studia do przodu , wlaśnie dzisiaj zakończyłam swoją edukację , czekam na obrone mgr i wsio
alez dzisiaj bede świetować,
mocno musiałyscie trzymać te kciuki dziękować


Gratuluję!!!
Ja wczoraj świętowałam zakończoną sesję - trójeczka z Europy mnie całkowicie satysfakcjonuje!!! nie ma kampanii wrześniowej
dimiti: Ty na pierwszym roku, nie?ja pamiętam miałam 3 z 6 egzamów do tyłu. Ale poszło do przodu, tym bardziej,że jak sama piszesz to tylko niedopatrzenie, więc we wrześniu przemkniesz jak burza, zobaczysz!
Ale pięknościami kusicie! niedobre!!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 11:45   #1558
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość


Gratuluję!!!
Ja wczoraj świętowałam zakończoną sesję - trójeczka z Europy mnie całkowicie satysfakcjonuje!!! nie ma kampanii wrześniowej
dimiti: Ty na pierwszym roku, nie?ja pamiętam miałam 3 z 6 egzamów do tyłu. Ale poszło do przodu, tym bardziej,że jak sama piszesz to tylko niedopatrzenie, więc we wrześniu przemkniesz jak burza, zobaczysz!
Ale pięknościami kusicie! niedobre!!
heh no wlasnie mam taka nadzieje

ale z historii USA dostalam z egazminu wiec jeden powod do dumy jest
zostaly mi 3 na wrzesien 2 z sesji a jeden taki 15 min bo profesorowi sie nie chcialo robic przed sesja wiec trzeba czekac nei jest zle ale mam nadzieje, ze kiedys bedzie lepiej i nie bede miala nic we wrzesniu-tak jak Ty
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 12:00   #1559
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kicia ... super ... ja padam na ryjek... bo zamiast odpoczywac i sie uczyc to przerzucalam przez prawie 7 godzin cholerne drzewo na opal
dziękować desti ale popatrz na to z innej strony ... zobacz ile kalorii spaliłaś dziewczyno

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh to niedlugo bedzie pani magister z nami na wizazu siedziec


ja sie pochwale ze dostalam 5 z egzaminu koncowego z historii USA


wiesz co ogladalam je i powiem ci ze kolory w porownaniu do amberka faktycznie tez ladne, ale ja bym jednak wolala z opakowaniem
a ostatnio kupilam rozswietlacz manhattana za 25zl i porownalam go do amberka-efekt daje taki sam tylko ciemniejszy
heh no jestem w trakcie pisania wiec mysle ze po wakacjach i bedzie git , narazie mam inz , koncząc studia bez bronienia mgr mamy juz tytuł izyniera
wow piątka z usa ,
no ja wiem tyle ze obama prezydentem jest
w opakowaniu tez bym chciala ale jakies 80 zl drozej a mozesz podać nazwe tego manhatana , to moze sie obejdzie bez shimmera

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość

No to gratulacje kocjana!
dziękować

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość


Gratuluję!!!
Ja wczoraj świętowałam zakończoną sesję - trójeczka z Europy mnie całkowicie satysfakcjonuje!!! nie ma kampanii wrześniowej
dimiti: Ty na pierwszym roku, nie?ja pamiętam miałam 3 z 6 egzamów do tyłu. Ale poszło do przodu, tym bardziej,że jak sama piszesz to tylko niedopatrzenie, więc we wrześniu przemkniesz jak burza, zobaczysz!
Ale pięknościami kusicie! niedobre!!
dziękowaći gratulacje z trójeczki ,ja na pierwszym roku tez mialam do tylu ( na wrzesien) chyba z 5przedmiotów no ale dalam rade i jest luz. zawsze sobie powtarzalam ze ja typowa humanistka jestem na politechnice i zawsze mialam pod górke , chcialam zrezygnować nawet na 2 roku ale jakos wytrwałam,
wiec nie poddawać sie dziewczynki bedzie dobrze
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-27, 12:14   #1560
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja sie pochwale ze dostalam 5 z egzaminu koncowego z historii USA
gratulacje

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dziękować desti ale popatrz na to z innej strony ... zobacz ile kalorii spaliłaś dziewczyno
tiaaa... ... a dzis mam zakwasy i chodze jak paraliktyk
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:38.