Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-06-29, 19:48   #1621
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

o mamusiu... ten ebay mi bokiem wyjdzie... jakiego feverka znalazlam (uprzejmie prosimy Dimiti o nieprzygladanie sie zdjeciu zeby potem nie bylo ) 217 - NUDE PRAINHA

jak dla mnie sa boskie -> piateczki


a siersciuch to brytyjczyk krotkowlosy ... jak sama nazwa wskazuje kot kanapowy o wymaganiach godnych krolowej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 217 fever.jpg (25,0 KB, 6 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:25   #1622
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
o mamusiu... ten ebay mi bokiem wyjdzie... jakiego feverka znalazlam (uprzejmie prosimy Dimiti o nieprzygladanie sie zdjeciu zeby potem nie bylo ) 217 - NUDE PRAINHA

jak dla mnie sa boskie -> piateczki


a siersciuch to brytyjczyk krotkowlosy ... jak sama nazwa wskazuje kot kanapowy o wymaganiach godnych krolowej
spoko spoko tym razem wybaczam bo juz go widzialam pare razy na ebayu podoba mi sie, ale cenowo troche przesadzony wiec nie wiem czy mam prawo sie skusic

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Dimiti... fotki dla Ciebie... niekuszace ... choc czy ja wiem ... takie pluszaki ... ten ostatnio to moj osobisty

ale bym im poczochrala siersc!!
A ze Twoj najbezpieczniejszy to by byl calkiem biedny!
sliczne zdjatka!
chcialam takiego kicka jak Ty masz no, ale wyszlo na to ze mam czarnego
Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
O matko i córko !! ale produkujecie... i beze mnie co to ma znaczyć
az nie wiem od czego zacząć

desti to super ze Ci pasuje ten podkładzik dokładnie , dla mnie tez jest wiecej lumiere i łądne mini mini piąteczki

Lila ja mam pomiędzy 40 a 50 vitalumiere bo 45 rose ale nie ma tam zadnego różu jak nazwa wskazuje raczej opalony kolorek

dimiti u mnie wlasnie burza przeszła , pewnie ją tam zdmuchnęłaś do mnie z południa na północ ja przytyłam 7kg od wrzesnia i za cholere nie moge ich sie pozbyć ...

ulinko mi tez sie podoba ten brązer deborah , ładniutki jest no i niedrogi za taką gramature

kasia no też mi się ta ciaża rzuciła w oczy w tym poście to jakies przeznaczenie... hihi
spoko znowu zrobimy grupowa akcje odchudzanie i za kazde stracone 2kg nagroda

---------- Dopisano o 21:25 ---------- Poprzedni post napisano o 21:11 ----------

tak wogole to musze sie poskarzyc na nowego listonosza!

raz zostawił mi w skrzynce polecony priorytet, innym razem nie zostawil awizo!
A dzisiaj juz przeszedl sam siebie!!
zamowilam ostatnio pare rzeczy ze smashboxa i wyszlo cos ok 300zl no i na feelunique tusz ysl (jakies 80zl)
no i moja mama wraca do domu i mowi, ze listonosz zostawil paczki pod bramka!! rozdarl sie do mojej babci (ktora wogole go nie slyszala, bo lekko gluchawa jest) ze mu sie w skrzynce nie mieszcza wiec je tak zostawi -a moja babcia mu odpowiedziala, ze tak jutro bedzie renta wiec bedzie czekac no to faktycznie mogl pomyslec, ze wie co on mowi.
Mamuska widziala jak odchodzi, ale juz byl za daleko, zeby go"okrzyczec" . A ja bylam w domu i nie zadzwonil po mnie!
to samo jest jak przynosi mi awizo i mowi zebym po 17 poszla sobie na poczte to beda paczki
koles mnie rozwala!


a co do mojej babci....
raz siedziala na ogrodzie z moja mama i mamuska jej mowi, ze trawa juz ladna zielona, a babcia: nie, nie chce kawy, pilam juz dzisiaj

wiem, ze nie powinnam sie smiac, ale jak to uslyszalam, to myslalam ze padne

chociaz moja ciotka slyszy normalnie, ale ma lepsze numery.
Kiedys rozmawiala z moja mama i bylo cos, ze ma jechac z kuzynem, po samochod, ale sie jej nie chce bo on jest nerwowy itp. To moja mama mowi, zeby nie wychodzila przed orkiestre i mu nie przypominala. A ona: tak, zebys wiedzial, nie pojde do niego!
-innym razem okazalo sie, ze myslala ciagle, ze osoba nawiedzona to osoba w ciazy
a jeszcze innym razem sie zapytala mojej mamy co to znaczy jak jej facet powiedzial, ze to zwiazek bez zobowiazan bo ona myslala, ze jak sie jej kran zepsuje to zeby go nie wolala
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:36   #1623
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

dimiti padłam ale ja podobnie mam jak gadam w pracy i dodzwonie sie do starszych osób ...
a dzisiaj kolezance babka do słuchawki krzyczy : ''Gieniek dawaj bo ja nie rozumiem co ona pie....li ''
no mówie Wam wesoło mamy

desti boskie piątki , jednak będę się męczyć...
kotek śliczny. jak król leży
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2009-06-29 o 20:40
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:40   #1624
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dimiti padłam ale ja podobnie mam jak gadam w pracy i dodzwonie sie do starszych osób ...
a dzisiaj kolezance babka do słuchawki krzyczy : ''Gieniek dawaj bo ja nie rozumiem co ona pierd....li ''
no mówie Wam wesoło mamy

desti boskie piątki , jednak będę się męczyć...
kotek śliczny. jak król leży

ja to bym nie wytrzymala i sie zaczel smiac calkowicie
to do mojego taty tylko raz facet zadzwonil (dzwonil 3 razy) i krzyczal "Jasiek przychodz bo umieram!" To jak ojciec probowal mu wyjasnic ze pomylka to wlasnei slyszal" Jasiek TY ch**u durny nie rob sobie jaj bo ja umieram!"
bylo to ze 3 lata temu, ale w pamieci siedzi idealnie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:44   #1625
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Dimiti ... choc to dla mnie nic nowego... ja ogolnie ze starszymi osobami pracuje... gdzie starsze oznaczy czesto od 80 do 100 ... czasami mozna pasc ze smiechu... jaki to czlowiek potrafi byc pomyslowy...

Kicia mowialm, ze piateczki boskie... ta aukcje pewnie sobie daruje... ale jak tylko sie pokaza
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:46   #1626
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

http://www.youtube.com/watch?v=sftXusAuTiM musicie to zobaczyć !!! no chyba ze już to znacie , dimiti skojarzyłam sobie to jak pisałaś o babci

'jasiek Ty ch, durny ' znowu padłam
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 20:47   #1627
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Dimiti ... choc to dla mnie nic nowego... ja ogolnie ze starszymi osobami pracuje... gdzie starsze oznaczy czesto od 80 do 100 ... czasami mozna pasc ze smiechu... jaki to czlowiek potrafi byc pomyslowy...

Kicia mowialm, ze piateczki boskie... ta aukcje pewnie sobie daruje... ale jak tylko sie pokaza
ale jak wesolo jest!
heh dopiero z wiekiem czlowiekowi przychodzi ta kreatywnosc chyba

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
http://www.youtube.com/watch?v=sftXusAuTiM musicie to zobaczyć !!! no chyba ze już to znacie , dimiti skojarzyłam sobie to jak pisałaś o babci

'jasiek Ty ch, durny ' znowu padłam
tz mi raz puscil i myslalam, ze walne ze smiechu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 20:54   #1628
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Dimiti ... choc to dla mnie nic nowego... ja ogolnie ze starszymi osobami pracuje... gdzie starsze oznaczy czesto od 80 do 100 ... czasami mozna pasc ze smiechu... jaki to czlowiek potrafi byc pomyslowy...

Kicia mowialm, ze piateczki boskie... ta aukcje pewnie sobie daruje... ale jak tylko sie pokaza
boskie boskie , kurcze ale to dziwne ze juz sie pojawiły

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale jak wesolo jest!
heh dopiero z wiekiem czlowiekowi przychodzi ta kreatywnosc chyba

tz mi raz puscil i myslalam, ze walne ze smiechu
dokładnie , a ja nie jestem taka kreatywna
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:23   #1629
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Kicia poczekaj... to jeszcze nie ten wiek

nam kiedys babcia zwiala ze szpitala... pol oddzialu ja szukalo... i w koncu znalazla ja jedna pielegniarka... babcia siedziala jak luzak w parku na lawce z papierosem w rece... skupiona przygladala sie tej co ja znalazla... i nagle powiedziala... "ha! ja cie znam... ty dla mnie pracujesz" ... babcia byla kolo 90... i ogolnie to kazda kosteczka ja bolala ale jak poczula wiatr to poszla z predkoscia swiatla...


a co do cieni to moze tan sprzedawca ma jakies dojscia w diorze bo watpie zeby normalnie dostepne byly...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:29   #1630
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kicia poczekaj... to jeszcze nie ten wiek

nam kiedys babcia zwiala ze szpitala... pol oddzialu ja szukalo... i w koncu znalazla ja jedna pielegniarka... babcia siedziala jak luzak w parku na lawce z papierosem w rece... skupiona przygladala sie tej co ja znalazla... i nagle powiedziala... "ha! ja cie znam... ty dla mnie pracujesz" ... babcia byla kolo 90... i ogolnie to kazda kosteczka ja bolala ale jak poczula wiatr to poszla z predkoscia swiatla...


a co do cieni to moze tan sprzedawca ma jakies dojscia w diorze bo watpie zeby normalnie dostepne byly...

no własnie nawet lipiec sie nie zaczął a tu już dobrze ze zobaczyłam je na tym zdj. bo wyglądają w miare 'żywo' i juz wiem ze musze je mieć
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 21:38   #1631
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Hahaha! Padłam Moja babcia na szczęście mimo wieku jest w pełni sprawna i fizycznie i umysłowo, dobrze słyszy, mówi wyraźnie i ma wszystkie swoje zęby

Mam nadzieję, że ja też taka będę, tzn. że będę miała zęby

Wróciłam z zakupów: nabyłam mój ukochany tusz za 38zł polskich i liner Jeszcze mi został błyszczol i ten brązer deborah, chociaż dziś sobie przypomniałam, że mam jeszcze takiego fajnego pasiaka z inglota i kuleczki brązujące nowe, więc nie wiem, czy jest sens kupować kolejny brązer. Już nawet nie o kasę chodzi, bo jest śmiesznie tani, ale po co ma stać, jak i tak nie zużyję, bądźmy realistkami

Desti, błyszczol cudo, ja bym klikneła odrazu (nie to, żebym namawiała, o nie, nie ) A jak wrażenia po tych nowych piąteczkach diora? Napisz coś więcej

Ja dziś chciałam kupić dior lip maximizer, bo był śliczny kolorek, jasnoróżowy w opakowaniu, ale na ustach bezbarwny, poza tym podobno mrowi, a ja tego niecierpię
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-29, 22:00   #1632
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Hahaha! Padłam Moja babcia na szczęście mimo wieku jest w pełni sprawna i fizycznie i umysłowo, dobrze słyszy, mówi wyraźnie i ma wszystkie swoje zęby
moja bacia w wieku 86 lat poszla na emeryture bo stwierdzila, ze obslugi programow ksiegowych na kompie sie nie bedzie uczyla i nie chce sie jej tak wczesnie wstawiac ... to juz drugie podejscie do emerytury... pierwszy raz poszla jak wszyscy czyli kolo 65... i wytrzymala miesiac a potem poszla szukac pracy ... i tak do zeszlego miesiaca prowadzial ksiegowosc w stowarzyszeniu dla niepelnosprawnych, rozliczajac projekty unijne ... teraz w ramach rozrywki prowadzi ksiegowosc mojej mamie... tak zeby jej sie nie nudzilo hehe...

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że ja też taka będę, tzn. że będę miała zęby


Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Wróciłam z zakupów: nabyłam mój ukochany tusz za 38zł polskich i liner Jeszcze mi został błyszczol i ten brązer deborah, chociaż dziś sobie przypomniałam, że mam jeszcze takiego fajnego pasiaka z inglota i kuleczki brązujące nowe, więc nie wiem, czy jest sens kupować kolejny brązer. Już nawet nie o kasę chodzi, bo jest śmiesznie tani, ale po co ma stać, jak i tak nie zużyję, bądźmy realistkami
tylko nie pytaj Dimiti... bo odpowiedz jest z gory wiadoma

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Desti, błyszczol cudo, ja bym klikneła odrazu (nie to, żebym namawiała, o nie, nie ) A jak wrażenia po tych nowych piąteczkach diora? Napisz coś więcej
tych malusich ?? ... jutro powiem ... a nad feverkiem pomysle... musze popatrzec czy do mnie wysyla ... chwilowo diorek 002 ma pierszenstwo...

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Ja dziś chciałam kupić dior lip maximizer, bo był śliczny kolorek, jasnoróżowy w opakowaniu, ale na ustach bezbarwny, poza tym podobno mrowi, a ja tego niecierpię
mrowi jak cholera... tez nie lubie ... to juz lepiej ten nowy 002... tez rozowiutki
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:01   #1633
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Hahaha! Padłam Moja babcia na szczęście mimo wieku jest w pełni sprawna i fizycznie i umysłowo, dobrze słyszy, mówi wyraźnie i ma wszystkie swoje zęby

Mam nadzieję, że ja też taka będę, tzn. że będę miała zęby

Wróciłam z zakupów: nabyłam mój ukochany tusz za 38zł polskich i liner Jeszcze mi został błyszczol i ten brązer deborah, chociaż dziś sobie przypomniałam, że mam jeszcze takiego fajnego pasiaka z inglota i kuleczki brązujące nowe, więc nie wiem, czy jest sens kupować kolejny brązer. Już nawet nie o kasę chodzi, bo jest śmiesznie tani, ale po co ma stać, jak i tak nie zużyję, bądźmy realistkami

Desti, błyszczol cudo, ja bym klikneła odrazu (nie to, żebym namawiała, o nie, nie ) A jak wrażenia po tych nowych piąteczkach diora? Napisz coś więcej

Ja dziś chciałam kupić dior lip maximizer, bo był śliczny kolorek, jasnoróżowy w opakowaniu, ale na ustach bezbarwny, poza tym podobno mrowi, a ja tego niecierpię
no wlasnie zastanawiam sie tez czy nie kliknac tego fevera chociaz cena troche mnie powala na kolana
heh ja tam bym brala tego deborah bo zawsze sie moze przydac chociaz mnie nie nalezy sluchac bo ja taka sroka

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
boskie boskie , kurcze ale to dziwne ze juz sie pojawiły

---------- Dopisano o 21:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

dokładnie , a ja nie jestem taka kreatywna
heh z wiekiem to my bedziemy pisaly bajki dla dzieci i bedziemy mialy lepsza sprzedaz niz Harry Potter!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Kicia poczekaj... to jeszcze nie ten wiek

nam kiedys babcia zwiala ze szpitala... pol oddzialu ja szukalo... i w koncu znalazla ja jedna pielegniarka... babcia siedziala jak luzak w parku na lawce z papierosem w rece... skupiona przygladala sie tej co ja znalazla... i nagle powiedziala... "ha! ja cie znam... ty dla mnie pracujesz" ... babcia byla kolo 90... i ogolnie to kazda kosteczka ja bolala ale jak poczula wiatr to poszla z predkoscia swiatla...


a co do cieni to moze tan sprzedawca ma jakies dojscia w diorze bo watpie zeby normalnie dostepne byly...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:10   #1634
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

a tak w ogole to sie zdenerwowalam... kudelki sobie zafarbowalam... i jak glupia dlalam sie skusic reklamie gdzie zolza wywijala wlosami w kolorze, ktory mi sie podoba... a ja stara i glupia pomyslalam, ze tez mi taki wyjdzie... i co... RUDA znowu jestem... kurcze blade w odwlok szalenczo kopane ...

i moje serum lancoma sie konczy a ostatnio go na ebayu nie ma ... a ja nie lubie placic ceny sklepowej pffff...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-29, 22:42   #1635
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a tak w ogole to sie zdenerwowalam... kudelki sobie zafarbowalam... i jak glupia dlalam sie skusic reklamie gdzie zolza wywijala wlosami w kolorze, ktory mi sie podoba... a ja stara i glupia pomyslalam, ze tez mi taki wyjdzie... i co... RUDA znowu jestem... kurcze blade w odwlok szalenczo kopane ...

i moje serum lancoma sie konczy a ostatnio go na ebayu nie ma ... a ja nie lubie placic ceny sklepowej pffff...
faktycznie z wiekiem czlowiek glupieje, ze w reklamy wierzy

to na jaki kolor teraz bedzie farbka?
myslalas moze kiedys o fiolecie lub czerwieni?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 09:37   #1636
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

halo halo halo!

jak sie czujecie?
wyspane? wypoczete? czy moze wymiete?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 10:57   #1637
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ja to bym nie wytrzymala i sie zaczel smiac calkowicie
to do mojego taty tylko raz facet zadzwonil (dzwonil 3 razy) i krzyczal "Jasiek przychodz bo umieram!" To jak ojciec probowal mu wyjasnic ze pomylka to wlasnei slyszal" Jasiek TY ch**u durny nie rob sobie jaj bo ja umieram!"
bylo to ze 3 lata temu, ale w pamieci siedzi idealnie
dooobre! Do mojej kumpeli taty kiedyś jakaś kobieta zadzwoniła, żeby potwierdzić przyjazd na święta. Ojciec koleżanki twardo przyjął wiadomość, powiedział "No to w takim razie czekamy na Was!" i pożegnał się. Ciekawi mnie reakcja prawdziwej rodziny na przyjazd "rodzinki" na święta...

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a tak w ogole to sie zdenerwowalam... kudelki sobie zafarbowalam... i jak glupia dlalam sie skusic reklamie gdzie zolza wywijala wlosami w kolorze, ktory mi sie podoba... a ja stara i glupia pomyslalam, ze tez mi taki wyjdzie... i co... RUDA znowu jestem... kurcze blade w odwlok szalenczo kopane ...

i moje serum lancoma sie konczy a ostatnio go na ebayu nie ma ... a ja nie lubie placic ceny sklepowej pffff...
desti, jak Ty zatekścisz to ja łzawię!!! hahaha


Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
halo halo halo!

jak sie czujecie?
wyspane? wypoczete? czy moze wymiete?
zdecydowanie nienajlepiej - brzuch mnie naparza, nie wyspałam się i ogólnie zaczyna mi się stres przedślubny... za miesiąc o tej porze to chyba na prochach będę... W tym tygodniu mamy z TŻtem do załatwienia USC, trzecie spotkanie w poradni () i spowiedź pierwszą z dwóch... brrrr....
A nie wyspałam się bo nadrabiam zaległości w Desperate Housewives dopiero na końcówce 3 sezonu jestem, a muszę obejrzeć zanim moja mama wróci z wakacji, bo ona się potem wkurza że siedzę przed kompem i seriale oglądam
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 11:34   #1638
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
dooobre! Do mojej kumpeli taty kiedyś jakaś kobieta zadzwoniła, żeby potwierdzić przyjazd na święta. Ojciec koleżanki twardo przyjął wiadomość, powiedział "No to w takim razie czekamy na Was!" i pożegnał się. Ciekawi mnie reakcja prawdziwej rodziny na przyjazd "rodzinki" na święta...

desti, jak Ty zatekścisz to ja łzawię!!! hahaha

zdecydowanie nienajlepiej - brzuch mnie naparza, nie wyspałam się i ogólnie zaczyna mi się stres przedślubny... za miesiąc o tej porze to chyba na prochach będę... W tym tygodniu mamy z TŻtem do załatwienia USC, trzecie spotkanie w poradni () i spowiedź pierwszą z dwóch... brrrr....
A nie wyspałam się bo nadrabiam zaległości w Desperate Housewives dopiero na końcówce 3 sezonu jestem, a muszę obejrzeć zanim moja mama wróci z wakacji, bo ona się potem wkurza że siedzę przed kompem i seriale oglądam
no rodzinka ladnego karpia musiala zrobic
oj biedaczyno
ja to bym pewnie tez cala w nerwach byla na Twoim miejscu ale pozniej juz bedzie po i bedziesz miala miesiac miodowy i odreagujesz

ja przez ponad miesiac ogladnelam od 1 do 5 serii lacznie zamiast sie uczyc siedzialam i ogadalam Gotowe na wszystko a moja mamuska wlasnie tylko sie wnerwiala ale boskie to jest! 6 seria ma wyjsc w stanach we wrzesniu badz pazdzierniku ale zanim u nas bedzie to minie!

meczy mnie zeby zamowic sobie pedzle na allegro, palety cieni na ebayu (pro 120, naturalne brazy i palete rozy)
mysle tez czy sobie jakiegos kuru nie zrobic
przez 3 lata malowalam na wystepy, ale jednak co kurs to kurs-zawsze jakis papier a ja bym sobie pomalowac chciala!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 14:52   #1639
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Sie rozpisaly.. az zapomnialam co tez mialam dopisac

Ogolnie fajne sytuacje w pracy na tych infoliniach sie zdarzaja mam nadzieje ze w tej dalszej przyszlosci nie zostanie zamieszczony filmik na youtubie ze mna w roli glownej

Postawilam sobie za cel 4kilo do zrzucenia ale nie odchudzam sie.. samo spadnie (mam nadzieje ze nie biust do pepka ).. wlasnie wypilam 2 szklaneczki soczku z ananasow, arbuza i kilku winogronek- jeszcze sporo zostalo ktoras ma ochote

Desti.. pokaz herki rudowlosku

Dimiti paskudo .. tez myslalm o takim kursie.. wiele oczek juz wymalowalam ( w tym kilka takich slawnych buziek) no a papierek zawsze przydatny

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-06-30 o 14:53
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-30, 15:09   #1640
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jak sie czujecie?
wyspane? wypoczete? czy moze wymiete?
raczej wku*****a ... przynajmniej w moim przypadku... nie dadza mi spokoju te krowy... co to ja sie dzis znowu za bzdur nasluchalam... i nie wiem po co bo powiedzialam drektorce w szkole, ze nie mam ochoty z nimi rozmawiac... zwolnilam sie i koniec... to nie... przyjechaly z godzinnym opoznieniem i jeszcze wciskaly mi co to ja nie powiedzialam ... nie wiem komu i kiedy ale one oczywiscie nie powiedza mi skad maja takie informacje ...dobrze, ze wizaz nie przyjmuje niecenzuralnych slow bo bym dzis ostro miesem rzucala... nic to oczywiscie nie dalo tylko dzwignelo mi znowu cisnienie na 150/102

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Desti.. pokaz herki rudowlosku
nic z tego ... w swietle dziennym wyglada to juz troche lepiej jak wczoraj... ale i tak jest kurde rude pfff...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:18   #1641
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
raczej wku*****a ... przynajmniej w moim przypadku... nie dadza mi spokoju te krowy... co to ja sie dzis znowu za bzdur nasluchalam... i nie wiem po co bo powiedzialam drektorce w szkole, ze nie mam ochoty z nimi rozmawiac... zwolnilam sie i koniec... to nie... przyjechaly z godzinnym opoznieniem i jeszcze wciskaly mi co to ja nie powiedzialam ... nie wiem komu i kiedy ale one oczywiscie nie powiedza mi skad maja takie informacje ...dobrze, ze wizaz nie przyjmuje niecenzuralnych slow bo bym dzis ostro miesem rzucala... nic to oczywiscie nie dalo tylko dzwignelo mi znowu cisnienie na 150/102
A co to sie stanelo.. dlaczego ja nic nie wiem i co to za krowy

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-06-30 o 15:40
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:51   #1642
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Sie rozpisaly.. az zapomnialam co tez mialam dopisac

Ogolnie fajne sytuacje w pracy na tych infoliniach sie zdarzaja mam nadzieje ze w tej dalszej przyszlosci nie zostanie zamieszczony filmik na youtubie ze mna w roli glownej

Postawilam sobie za cel 4kilo do zrzucenia ale nie odchudzam sie.. samo spadnie (mam nadzieje ze nie biust do pepka ).. wlasnie wypilam 2 szklaneczki soczku z ananasow, arbuza i kilku winogronek- jeszcze sporo zostalo ktoras ma ochote

Desti.. pokaz herki rudowlosku

Dimiti paskudo .. tez myslalm o takim kursie.. wiele oczek juz wymalowalam ( w tym kilka takich slawnych buziek) no a papierek zawsze przydatny

heh masz pomysly
jakie to slawne buzki malowalas? wlasnie patrzylam na szkoly ale najblizsza mam w krakowie czyli juz musialabym tam mieszkac albo co 2 tygodnie na weekendy jechac ale fajny taki kursik
narazie to mi sie marzy paleta cieni, rozy, pudrow, korektorow itd
a pieniadze pierw musze miec na to wiec ide na ulicy szukac
Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
A co to sie stanelo.. dlaczego ja nic nie wiem i co to za krowy
no wlasnie dawac je! w walniemy takim metalowym cudem do oznakowania to im sie odechce!

desti Ty sie nic nie przejmuj! mafia wizazowa da im czadu! bedziemy ich pedzlami dzgaly!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 15:52   #1643
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
A co to sie stanelo.. dlaczego ja nic nie wiem i co to za krowy

a nie wiem czy pisalam tutaj, ze mialam cyrki w miejscu gdzie mialam praktyki i misiac temu sie zwolnilam... i krowom (niestety nie znam polskiego odpowiednika ich pozycji) ale jedna bylo moja powiedzmy opiekunka odpowiedzialan za moja praktycza nauke a druga jest "dyrektorka" calego personelu powiedzmy medycznego... krowom to niepodpasowalo... ani jak to zrobilam ani ze w ogole zrobilam... poprostu wielce obrazone... a do tego wplataly w to szkole...

ja na te 2,5 miesiaca musialam sobie znalezc inna powiedzmy firme, ktora mnie przejmie i tak zogdzil sie Czerwony Krzyz w ktorym mialam pracowac po skonczeniu szkoly, ze mnie wezma wczesniej... ogolnie jako grund mojego zwolnienia bylo to, ze od dluzszego czasu traktowaly mnie obie jak jelenia... co nie robilam to i tak nie tak... szkoda slow... w koncu wyladowalam u lekarki z wyszlam z diagnoza depresja ze wzgledu na mobbing...
ogolnie w pracy z nikim na ten temat nie rozmawialam... slowa nie powiedzialam i dla wszystkich bylo to ogolnie zaskoczeniem... bo calkiem normalnie jak otrzylamam potwierdzenie z RK, ze da sie zebym te 2,5 miesiace jeszcze jako uczen... spakowalam sie po zmianie i poczlam do biura... napisalam zwolnienie i tyle mnie widzieli...

a te mi dzis wciskaly, ze ja w pracy opowiadalam, ze chodzi o mobbing, ze to bylo ukartowane ze szkola i ze moja dyrektora ze szkoly zalatwila mi nowa praktyke... i milion innych bzdur... oczywiscie z ich strony wszystko cacy bylo i jak ja moge w ogole cos im zarzucac... myslalam, ze mnie autentycznie cos trafi.
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:08   #1644
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a nie wiem czy pisalam tutaj, ze mialam cyrki w miejscu gdzie mialam praktyki i misiac temu sie zwolnilam... i krowom (niestety nie znam polskiego odpowiednika ich pozycji) ale jedna bylo moja powiedzmy opiekunka odpowiedzialan za moja praktycza nauke a druga jest "dyrektorka" calego personelu powiedzmy medycznego... krowom to niepodpasowalo... ani jak to zrobilam ani ze w ogole zrobilam... poprostu wielce obrazone... a do tego wplataly w to szkole...

ja na te 2,5 miesiaca musialam sobie znalezc inna powiedzmy firme, ktora mnie przejmie i tak zogdzil sie Czerwony Krzyz w ktorym mialam pracowac po skonczeniu szkoly, ze mnie wezma wczesniej... ogolnie jako grund mojego zwolnienia bylo to, ze od dluzszego czasu traktowaly mnie obie jak jelenia... co nie robilam to i tak nie tak... szkoda slow... w koncu wyladowalam u lekarki z wyszlam z diagnoza depresja ze wzgledu na mobbing...
ogolnie w pracy z nikim na ten temat nie rozmawialam... slowa nie powiedzialam i dla wszystkich bylo to ogolnie zaskoczeniem... bo calkiem normalnie jak otrzylamam potwierdzenie z RK, ze da sie zebym te 2,5 miesiace jeszcze jako uczen... spakowalam sie po zmianie i poczlam do biura... napisalam zwolnienie i tyle mnie widzieli...

a te mi dzis wciskaly, ze ja w pracy opowiadalam, ze chodzi o mobbing, ze to bylo ukartowane ze szkola i ze moja dyrektora ze szkoly zalatwila mi nowa praktyke... i milion innych bzdur... oczywiscie z ich strony wszystko cacy bylo i jak ja moge w ogole cos im zarzucac... myslalam, ze mnie autentycznie cos trafi.
proste, ze teraz chca byc bez winy zeby ludzie nie gadali jakie to one sa wredne, no ale przeciez lekarza nie oszukalas i wyszlo o co chodzi teraz to niech sie pocaluja bo powinny przeprosic a nie takie numery robic! jakby nie bylo mozna je zaskarzyc i caly oddzial, wiec na pewno one maja jakies jaja i mysla, ze moze wymusza na Tobie przyznanie sie, ze to przekret z Twojej strony
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 16:17   #1645
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

O zesz.. jak ja nie lubie takich sytuacji
Wedlug mnie sa dwie opcje..
1. Twoja opiekunka musi sie teraz 'oczyscic' gdyz mobbing to powazne slowo i fakt o takiej sytuacji moze zagrozic w jej 'karierze' zawodowej. Atakuje Ciebie zebys sie przestraszyla i niczego jej wiecej nie zarzucala- Ooo biedna kobieta przeciez ona nie zna naszej Desti

2. A moze to jakas plotka.. pomowienie, moze ludzie pracujacy w tym osrodku sami sobie od slowka do slowka wszystko wymyslili co doszlo do przelozonych krow no a one od razu Ciebie postanowily 'ukarac'.

Najlepiej olej to skoro i tak nigdzie nie idziesz doniesc na wredna krowe przelozona.

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-06-30 o 16:18
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:13   #1646
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
O zesz.. jak ja nie lubie takich sytuacji
Wedlug mnie sa dwie opcje..
1. Twoja opiekunka musi sie teraz 'oczyscic' gdyz mobbing to powazne slowo i fakt o takiej sytuacji moze zagrozic w jej 'karierze' zawodowej. Atakuje Ciebie zebys sie przestraszyla i niczego jej wiecej nie zarzucala- Ooo biedna kobieta przeciez ona nie zna naszej Desti

2. A moze to jakas plotka.. pomowienie, moze ludzie pracujacy w tym osrodku sami sobie od slowka do slowka wszystko wymyslili co doszlo do przelozonych krow no a one od razu Ciebie postanowily 'ukarac'.

Najlepiej olej to skoro i tak nigdzie nie idziesz doniesc na wredna krowe przelozona.
no mozliwe wlasnie, ze wybuchla sensacja, kazdy dodal cos od siebie i wiadomo jak to wyszlo czesto tak jest i fakt faktem najlepiej olac bo szkoda nerwow! ile ja sie razy dowiedzialam co zrobilam i co powiedzialam
no a ile tez razy dowiedzialam sie z kim to ja nie bylam w "zwiazku" jakby tak posluchac co ludzie gadaja to mialybysmy zycie jak w Modzie na Sukces!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:37   #1647
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Dokladnie.. wedlug znanego mi pochodzenia, bylam juz z 4 razy w ciazy a 8 razy usuwalam

Desti... luzik nie trac sobie nerwow na te mucki

A czy ktoras z dziewczynek posiada albo wie cos o bronzerku YSL??

http://www.ysl-parfums.com/poudre-de...preferedCateg=

Edytowane przez thelila
Czas edycji: 2009-06-30 o 17:40
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:56   #1648
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Dokladnie.. wedlug znanego mi pochodzenia, bylam juz z 4 razy w ciazy a 8 razy usuwalam

Desti... luzik nie trac sobie nerwow na te mucki

A czy ktoras z dziewczynek posiada albo wie cos o bronzerku YSL??

http://www.ysl-parfums.com/poudre-de...preferedCateg=
to Ty maszynka do rodzenia dzieci! a do tego wyrodna przyszla matka

nie mialam i nawet nie widzialam, ale wyglada calkiem niezle
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 17:58   #1649
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Wiecie co ja przypuszczem ,ze im sie po prostu nie spodobalo, ze ja bylam na tyle bezczelna ze sie zwolnilam ... no bo jak ja moglam... powinnam cicho siedziec pod miotla ... i byc dozgonnie wdzieczna za wszystko... i co najlepsze ja nigdy nie uzylam slowa mobbing bo nie chcialam... ja napisalam w zwolnieniu, ze czuje sie nierowno trakotwana i nie widze mozliwosci dalej tam pracowac. I jak to mialy w zwyczaju zaczely tworzyc zeby jak zwykle wyszlo, ze to ja mam nie rowno pod sufitem. Kij im w oko ale z tego wszystkiego sie dzis nie pouczylam i dzien mialam do doopy. Na koniec mi jedna krowa zyczyla wszystkiego dobrego i powiedziala, ze na przyszlosc musze pomyslec bo nie mozna od problemow uciekac. Nie powiem jak bardzo wlaczylam z checia powiedzenia "Leck mich am Arsch" ... w pismie obrazkowym

poszlam w ogole na to poronione spotkanie bo nie podobalo mi sie i mojej drektorce tez... to co pod jej adresem gadaly... wyszlo tak jak myslalam inaczej ale nic... ta wazniejsza krowa juz sie odgrazala, ze chciala pisac do ministerstwa i zerwac umowe ze szkola... czysta paranoja...

tylko mnie teraz lep boli

Lila brazera nie znam ... u mnie pewnie i tak go nie ma

Dimiti nie odezwal sie ten sprzedawca z ebaya ???
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-30, 18:06   #1650
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Wiecie co ja przypuszczem ,ze im sie po prostu nie spodobalo, ze ja bylam na tyle bezczelna ze sie zwolnilam ... no bo jak ja moglam... powinnam cicho siedziec pod miotla ... i byc dozgonnie wdzieczna za wszystko... i co najlepsze ja nigdy nie uzylam slowa mobbing bo nie chcialam... ja napisalam w zwolnieniu, ze czuje sie nierowno trakotwana i nie widze mozliwosci dalej tam pracowac. I jak to mialy w zwyczaju zaczely tworzyc zeby jak zwykle wyszlo, ze to ja mam nie rowno pod sufitem. Kij im w oko ale z tego wszystkiego sie dzis nie pouczylam i dzien mialam do doopy. Na koniec mi jedna krowa zyczyla wszystkiego dobrego i powiedziala, ze na przyszlosc musze pomyslec bo nie mozna od problemow uciekac. Nie powiem jak bardzo wlaczylam z checia powiedzenia "Leck mich am Arsch" ... w pismie obrazkowym

poszlam w ogole na to poronione spotkanie bo nie podobalo mi sie i mojej drektorce tez... to co pod jej adresem gadaly... wyszlo tak jak myslalam inaczej ale nic... ta wazniejsza krowa juz sie odgrazala, ze chciala pisac do ministerstwa i zerwac umowe ze szkola... czysta paranoja...

tylko mnie teraz lep boli

Lila brazera nie znam ... u mnie pewnie i tak go nie ma

Dimiti nie odezwal sie ten sprzedawca z ebaya ???
heh to wykazalas opanowanie godne podziwu bo ja bym powiedziala cos jeszcze gorszego
no wyszlo na to, ze chca z siebie zrobic ofiare a z Ciebie kata
tak wogole to ja sie czuje ofiara przez te Twoje ostatnie naloty fotograficzne
nie odezwal sie jeszcze jak nie odpisze to napisze jeszcze raz niech sobie nie mysli, ze bedzie mial spokoj!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.