Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti - Strona 78 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-30, 09:17   #2311
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
desti - ja szczerze mowiac nie jestem na razie zachwycona, spodziewalam sie ochow i achow nad 3 krokami. Ale moze docenie, jak sie skoncza a EL sliczne sa

kiciaku, ja kupilam iconica z czystej ciekawosci, co bedzie to nie wiem rozne opinie slyszalam, a najbardziej sie boje, ze wyschnie w tempie arcy szybkim.

dimiti, zaplacilam 100zl za brazer

a teraz pytanie czysto niekosmetyczne: czy ma ktoras z was folie poliweglanowa na wyswietlaczu telefonu, ew. aparatu?
heh to fajne znizki

co do mydelka clinique z 3 krokow, to ostatnio bylo na tru do cery tlustej za 28zl 100g
gdyby bylo do suchej to bym sobie wziela ja tam chyba wole do dermatologa isc zeby mi w razie jakiegos wyskoku dal masc jakas albo cosik innego chyba ze zlapie miniaturke 3 krokow ale jak to daje efekty dopiero po takim czasie to mi nie starczy takie malenstwo przy moim uzytkowaniu
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 09:32   #2312
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

kasia przyznam ze czasem podczytuje wasz wątek MACowy to pochwal sie które kolorki bierzesz ? i który pod kolor swetra ? jestem na etapie studiowania kolorystyki cieni MACa... tata jut wyjezdza na kilka dni i obiecał ze przywiezie mi jakies cienie ... zaraz zrobie liste

no dokładnie co skóra to inaczej ... ja z 3 kroków to raczej nie jestem zadowolona ... starsznie wysuszona jestem po nich a krem to raczej półtłuste lub bardzo geste tresciwe bo taki suchacz jestem

ulinko nie zauważyłąm zeby iconic jakos specjalnie szybko wysychał wiec moze bedziesz zadowolona
jak sie sprawuje Icone ? podkład ? ja musze nabyc juz niebawem

---------- Dopisano o 10:32 ---------- Poprzedni post napisano o 10:17 ----------

jeszcze raz kolekcja jesien Dior

http://www.beautyicon.pl/kosmetyki,a...n-2009-,r.html
__________________

GALAXIA
Istanbul lover


Edytowane przez kicia555
Czas edycji: 2009-08-30 o 09:19
kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 10:07   #2313
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh to fajne znizki

co do mydelka clinique z 3 krokow, to ostatnio bylo na tru do cery tlustej za 28zl 100g
gdyby bylo do suchej to bym sobie wziela ja tam chyba wole do dermatologa isc zeby mi w razie jakiegos wyskoku dal masc jakas albo cosik innego chyba ze zlapie miniaturke 3 krokow ale jak to daje efekty dopiero po takim czasie to mi nie starczy takie malenstwo przy moim uzytkowaniu
Zdziwilabys sie, jakiej wielkosci sa te miniaturki Ja jestem pewna, ze na miesiac starcza, a caly zestaw razem z kosmetyczka kosztowal mnie 29zl A masz spore problemy z cera, ze myslisz o dermatologu?

kiciu, mam poki co jeszcze 2 tusze, iconic czeka na swoja kolej, jak tylko przetestuje dam znac

Ufff, jakie szczescie, ze z nowosci diora nic mnie nie kusi
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 10:36   #2314
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
Zdziwilabys sie, jakiej wielkosci sa te miniaturki Ja jestem pewna, ze na miesiac starcza, a caly zestaw razem z kosmetyczka kosztowal mnie 29zl A masz spore problemy z cera, ze myslisz o dermatologu?

kiciu, mam poki co jeszcze 2 tusze, iconic czeka na swoja kolej, jak tylko przetestuje dam znac

Ufff, jakie szczescie, ze z nowosci diora nic mnie nie kusi
eee nieee nie mam nic w sumie, zadnych zaskorniakow, wagrow czy cos podobnego, tylko rozszerzone pory ktore sa i sa- prawie jak najlepszy przyjaciel! ale wiesz wole zapobiegac a nie leczyc pozniej moze by cos dermatolog znalazl na te moje pory?
to taniutko ale u mnie nie ma tego gdzie kupic

wogole mam dla was niespodzianke! zdjecia mojego nowego feverka tego z aukcji ebaya, 217 nude prahine czy jakos tak
porownalam go z feverkiem 212 i on przy nim wychodzi na rozowo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg f.jpg (24,9 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f2.jpg (16,0 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f3.jpg (24,1 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f4.jpg (15,1 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg f5.jpg (17,1 KB, 5 załadowań)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:11   #2315
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
...tiaa pieknosci..zdjecie nie oddaje 1/1000 prawdy o nich. Ja bym do efektu EL PI ich nie porownala gdyz ten daje bardziej taki glam, perle na calosci.. zas motyle migocza w kilku roznych barwach w zaleznosci padajacego swiatla
no nie... nie tylke zeby go porownywac... tylko z tych wszystkich innych rozswietlaczy efekt PI jakt najbardziej "szlachetny" ... z tym, ze jednokolorowy... meteorki sa dokladnie jak prawdziwe motyle... zmieniaja barwy w zaleznosci od swiatla ...

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Lila 3 kroczki stosuje.. tak jak wspomina Ulincia- oczyszczanie, tonik, nawilzanie... Step 1- oczyszczanie bardzo pozytywnie, 2- tonik mocno alko ( alko na poczatku skladu) jednak cala kombinacja tego toniku sprawia ze fajnie zachowuje sie dla buziek mieszanych, 3- nawilzanie, jest to kremik lub zel ktory uzywa sie pod krem, ma przygotowac skore i wzmocnic dzialanie kremu dla mnie jest niezastapiony przy podraznionej skorze, obowiazkowy po kapielach slonecznych (!!!).
czyli widze, ze to nic dla mnie ... odkad sie pozbylam alkoholowych rzeczy i uzywam odzywiajacych i nawilzajacych moja mieszana cera ma sie o wiele lepiej...

a w ogole w koncu uzylam zakupionego jakis czas temu peelingu enzymatycznego Artdeco i po prostu padlam z wrazenia... cos tak boskiego jeszcze nie widzialam ... to co zrobilo z moja buzia spowodowalo, ze pokochalam dozgonnie...

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wogole mam dla was niespodzianke! zdjecia mojego nowego feverka tego z aukcji ebaya, 217 nude prahine czy jakos tak
oooo... piekny jest ... tez chce taki ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:17   #2316
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no nie... nie tylke zeby go porownywac... tylko z tych wszystkich innych rozswietlaczy efekt PI jakt najbardziej "szlachetny" ... z tym, ze jednokolorowy... meteorki sa dokladnie jak prawdziwe motyle... zmieniaja barwy w zaleznosci od swiatla ...



czyli widze, ze to nic dla mnie ... odkad sie pozbylam alkoholowych rzeczy i uzywam odzywiajacych i nawilzajacych moja mieszana cera ma sie o wiele lepiej...

a w ogole w koncu uzylam zakupionego jakis czas temu peelingu enzymatycznego Artdeco i po prostu padlam z wrazenia... cos tak boskiego jeszcze nie widzialam ... to co zrobilo z moja buzia spowodowalo, ze pokochalam dozgonnie...



oooo... piekny jest ... tez chce taki ...
heh przez Ciebie chyba bede chciala te motyle!

zgadnij ile dalam za tego fever glossa z kosztami wysylki
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:19   #2317
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh przez Ciebie chyba bede chciala te motyle!
tylko, ze motyle latwiej dostac jak tego feverka ...

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
zgadnij ile dalam za tego fever glossa z kosztami wysylki
nie mam pojecia ... mow ile bo zgadywac to mozna do jutra... nie masz przypadkiem nika doristan2009 ??? ...

Edytowane przez desti
Czas edycji: 2009-08-30 o 11:24
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 11:38   #2318
ulinkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ulinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 17 881
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

fevererek sliczny i cena pewnie tez kuszaca
ja tez mam rozszerzone pory, stosuje maseczki z glinka, dosc dobrze sobie radza, ale nie slyszalam, zeby wymyslono do tej pory cos, co by sobie z nimi poradzilo raz na zawsze. A do dermatologa chodzilam kiedys bardzo czesto, pomogl mi wyleczyc tradzik
__________________
Lubię siłę czerni,
i nieużywania słów.
Wszystkiego, co niezmienne,
w nicości za oknem, gdy budzą się mgły...
ulinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 11:46   #2319
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

no i kupilam feverka ... troche sie naszukalam ale kto szuka ten znajdzie ... a przy okazji nabylam kremik Lancome ...


a co do porow top nic im tak dobrze nie sluzy jak dobra maseczka (glinkowa) i porzadne peelingi enzymatyczne ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:15   #2320
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
tylko, ze motyle latwiej dostac jak tego feverka ...



nie mam pojecia ... mow ile bo zgadywac to mozna do jutra... nie masz przypadkiem nika doristan2009 ??? ...
z wysylka cale...
24zlote!

Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
fevererek sliczny i cena pewnie tez kuszaca
ja tez mam rozszerzone pory, stosuje maseczki z glinka, dosc dobrze sobie radza, ale nie slyszalam, zeby wymyslono do tej pory cos, co by sobie z nimi poradzilo raz na zawsze. A do dermatologa chodzilam kiedys bardzo czesto, pomogl mi wyleczyc tradzik
heh maseczke z glinka mam ii peelingi rozne, ale i tak sie ludze, ze jest cos lepszego i przynajmniej sie cos zmniejsza
teraz testuje podklady mineralne, ale podkreslaja mi te rozszerzone pory i to powaznie wiec chyba sobie daruje
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no i kupilam feverka ... troche sie naszukalam ale kto szuka ten znajdzie ... a przy okazji nabylam kremik Lancome ...


a co do porow top nic im tak dobrze nie sluzy jak dobra maseczka (glinkowa) i porzadne peelingi enzymatyczne ...
hehe tylko ten feverek jest ciut ciemniejszy w realu taki kolor ma jak na rece teraz chce juz ino survival coral i lancome rose i chyba podziekuje juz za feverki chyba ze uda sie zlapac jakis wyjatkowy!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 12:39   #2321
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
z wysylka cale...
24zlote!
wow... to faktycznie okazja Ci sie trafila ...

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hehe tylko ten feverek jest ciut ciemniejszy w realu taki kolor ma jak na rece teraz chce juz ino survival coral i lancome rose i chyba podziekuje juz za feverki chyba ze uda sie zlapac jakis wyjatkowy!
moze byc... i tak jest cudny ... kolor na rece tez mi sie podoba hehe... i prosze mnie tu wiecej nie kusic bo bede sciagac ... nawet nie chce wiedziec jak wygladaja te co jeszcze chcesz ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-30, 13:15   #2322
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
wow... to faktycznie okazja Ci sie trafila ...



moze byc... i tak jest cudny ... kolor na rece tez mi sie podoba hehe... i prosze mnie tu wiecej nie kusic bo bede sciagac ... nawet nie chce wiedziec jak wygladaja te co jeszcze chcesz ...
kupilam jeszcze (okazyjnie) ysl pur gloss 02, myslalam, ze nie bedzie taki sliczny, ale jest piekny! na ustach tez cudny chyba kupie sobie na ebayu 01 zaoszczedzila na feverku wiec moge zaszalec
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 13:34   #2323
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kupilam jeszcze (okazyjnie) ysl pur gloss 02, myslalam, ze nie bedzie taki sliczny, ale jest piekny! na ustach tez cudny chyba kupie sobie na ebayu 01 zaoszczedzila na feverku wiec moge zaszalec
poszla siooo... niedobra Ty ... nawet nie bede ogladac... a pozatym pozostane przy feverkach i diorowych glossach ... ja juz wystarczajaco poszalalam z pastelami, feverkiem i kremem ... no i jeszcze moj douglasowy kupon czeka na wykorzystanie ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-30, 22:07   #2324
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
poszla siooo... niedobra Ty ... nawet nie bede ogladac... a pozatym pozostane przy feverkach i diorowych glossach ... ja juz wystarczajaco poszalalam z pastelami, feverkiem i kremem ... no i jeszcze moj douglasowy kupon czeka na wykorzystanie ...
to ja wiem na co mozesz go wykorzystac!!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 10:10   #2325
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kasia przyznam ze czasem podczytuje wasz wątek MACowy to pochwal sie które kolorki bierzesz ? i który pod kolor swetra ? jestem na etapie studiowania kolorystyki cieni MACa... tata jut wyjezdza na kilka dni i obiecał ze przywiezie mi jakies cienie ... zaraz zrobie liste

no dokładnie co skóra to inaczej ... ja z 3 kroków to raczej nie jestem zadowolona ... starsznie wysuszona jestem po nich a krem to raczej półtłuste lub bardzo geste tresciwe bo taki suchacz jestem
Biorę w sumie 10 cieni (wieeeem upadłam na głowę)
- Vex
- Naked Lunch
- Ricepaper
- Nocturnelle
- Beautiful Iris
- Fig 1.
- Da Bling
- Swish
- Bisque (mój ukochany, za każdym razem jak się maluję używam tego matu na całą powiekę - wyrównuje koloryt i matowi - on plus baza = nieskończenie trwały makijaż)
- Deep Truth - to do niego kupiłam sobie dwa ciuchy http://mac.larahill.com/swatch/displ...album=6&pos=24
http://mac-gallery.net/gallery!!/dis...lbum=20&pos=69
http://mac-gallery.net/gallery!!/dis...h&cat=0&pos=11
strrrasznie mi się ten kolor podoba!!

Ogólnie prasowane cienie MACa są moim zdaniem genialne...

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
a w ogole w koncu uzylam zakupionego jakis czas temu peelingu enzymatycznego Artdeco i po prostu padlam z wrazenia... cos tak boskiego jeszcze nie widzialam ... to co zrobilo z moja buzia spowodowalo, ze pokochalam dozgonnie...
a możesz zdradzić co to za peeling?w sensie nazwy?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 11:38   #2326
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
lila: kupiłam toaletkę- czyli nie za głebokie biurko z długą wąską szufladą plus do tego takie te małe składane szufladki: 9 szufladek i 3 szufladki z ikei i lustro Babyliss (chyba tak się to pisze...) Jutro TZ skręca i w końcu moje kosmetyki będą miały domek... Czaję się tylko na te takie kuleczki co się do pojemnika na pędzle wsypuje... muszę odkopać wątek o domkach dla kosmetyków...
no i jak zawsze obkupiłam się w Orsay'u lubię ten sklep i tyle ale stwierdziłam że jednak walnięta jestem bo kupiłam sobie sweterek pod kolor cienia z MACa w którego posiadanie niedługo wejdę hihi
Hihi... moj TZ jak slyszy domki na kosmetyki to pada ze smiechu Osobiscie przechowuje swoje w roznych fajnych (czyt. najladniejszych) pudeleczkach po zestawach perfum no a jak bede miec juz swoje mieszkanko to toaletke tez se sprawie dla swoich ksiezniczek..

Oby tylko odcien pasowal.. niebawem zapewne bedziesz miala caly zestawy ciuchow, torebek, butow, parasolek oraz aut pod kolor cieni Mac-a
Cytat:
Napisane przez ulinkaaa Pokaż wiadomość
lilu - dziekuje za cenne rady, polece przy okazji po tego clinique do mordki, a mozesz podac pelna nazwe?

Co do 3 krokow, to zgadzam sie, ze tonik jest bardzo przyjemny, mimo alko, ktorego smrod jest niesamowity. Potestuje jeszcze, probki sa pokazne i zobacze, co bedzie dalej...

A brazerek to o2o
Kochana to jest ta emulsja w zoltej tubeczce w skrocie DDML.. tylko ze widze ze Ty masz DDML gel a ja na takie sprawy uzywam DDML lotion.. przebiegnij i popros o duza probcie

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
..co do mydelka clinique z 3 krokow, to ostatnio bylo na tru do cery tlustej za 28zl 100g
GDZIE ja chce!!!
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
wogole mam dla was niespodzianke! zdjecia mojego nowego feverka tego z aukcji ebaya, 217 nude prahine czy jakos tak
porownalam go z feverkiem 212 i on przy nim wychodzi na rozowo
Sliczny sliczny feverus... a ja w koncu nabylam Tempting i jednak jest deczko ciemniejszy od ukochanego rose miss lemon
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 11:39   #2327
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
no nie... nie tylke zeby go porownywac... tylko z tych wszystkich innych rozswietlaczy efekt PI jakt najbardziej "szlachetny" ... z tym, ze jednokolorowy... meteorki sa dokladnie jak prawdziwe motyle... zmieniaja barwy w zaleznosci od swiatla ...
a w ogole w koncu uzylam zakupionego jakis czas temu peelingu enzymatycznego Artdeco i po prostu padlam z wrazenia... cos tak boskiego jeszcze nie widzialam ... to co zrobilo z moja buzia spowodowalo, ze pokochalam dozgonnie...
... a ja tak PI nie kocham.. a Tobie podoba sie bardziej od shimmerkow diorka??

..i coz to za maseczka Artdeco??
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
z wysylka cale...
24zlote!

hehe tylko ten feverek jest ciut ciemniejszy w realu taki kolor ma jak na rece teraz chce juz ino survival coral i lancome rose i chyba podziekuje juz za feverki chyba ze uda sie zlapac jakis wyjatkowy!
O zesz.. to normalnie spod lady go wyciaglas cena suuuper, tym bardziej gratuluje

A lancome rose 334 mam i nie zachwycil mnie jednak wole cielaki i mleczne roze a ten jest zbyt ciemny
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
kupilam jeszcze (okazyjnie) ysl pur gloss 02, myslalam, ze nie bedzie taki sliczny, ale jest piekny! na ustach tez cudny chyba kupie sobie na ebayu 01 zaoszczedzila na feverku wiec moge zaszalec
Bardzo lubie YSL golden gloss. Mam 10 i 11.. przepieknie wygladaja na ustach
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Biorę w sumie 10 cieni (wieeeem upadłam na głowę)
- Vex
- Naked Lunch
- Ricepaper
- Nocturnelle
- Beautiful Iris
- Fig 1.
- Da Bling
- Swish
- Bisque (mój ukochany, za każdym razem jak się maluję używam tego matu na całą powiekę - wyrównuje koloryt i matowi - on plus baza = nieskończenie trwały makijaż)
- Deep Truth - to do niego kupiłam sobie dwa ciuchy http://mac.larahill.com/swatch/displ...album=6&pos=24
http://mac-gallery.net/gallery!!/dis...lbum=20&pos=69
http://mac-gallery.net/gallery!!/dis...h&cat=0&pos=11
strrrasznie mi się ten kolor podoba!!

Ogólnie prasowane cienie MACa są moim zdaniem genialne...
a możesz zdradzić co to za peeling?w sensie nazwy?
O zesz Kasiajku TY naprawde na glowe upadlas to musisz jak nic teraz szafe powiekszac

P.S. ...kiedy slubne foteczki oblookamy
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 11:53   #2328
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
to ja wiem na co mozesz go wykorzystac!!
ja tez wiem ...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a możesz zdradzić co to za peeling?w sensie nazwy?
Advanced Exfoliating Facial Gel ... naklada sie go na czysta sucha twarz... jest w formie zelu... i delikatnie kolistymi rochami sie masuje... i po chwili faktycznie stara skora schodzi, widac takie biale drobinki...i tak tez jest w opisie tego peelingu napisane... potem splukuje woda... tak delikatnej skory i rowengo koloru dawno nie mialam... a przy tym jest bardzo delikatny...

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Hihi... moj TZ jak slyszy domki na kosmetyki to pada ze smiechu
ja przeprowadzilam moje mazidla z koszyczkow do szuflady bo juz ciasno mialy ..

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
... a ja tak PI nie kocham.. a Tobie podoba sie bardziej od shimmerkow diorka??
czy sie bardziej podoba... hmmm... czesciej uzywam o fakt ... podobaja mi sie wszystkie... shimmera uzywam tego mojego dostanego ale zadnego nie dokupilam... jakos mnie nie ciagna...

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
i coz to za maseczka Artdeco??
nie maseczka tylko peeling enzymatyczny... opisalam pare linijek wyzej ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg advanced-exfoliating-facial-gel.jpg (24,9 KB, 5 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 11:56   #2329
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie maseczka tylko peeling enzymatyczny... opisalam pare linijek wyzej ...
tfu.. przejezyczylam sie.. ale u mnie niestety go nie ma
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 14:48   #2330
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Hihi... moj TZ jak slyszy domki na kosmetyki to pada ze smiechu Osobiscie przechowuje swoje w roznych fajnych (czyt. najladniejszych) pudeleczkach po zestawach perfum no a jak bede miec juz swoje mieszkanko to toaletke tez se sprawie dla swoich ksiezniczek..
no mój też się śmieje, ale co ma chłop zrobić wiedział że mam słabość

Cytat:
Oby tylko odcien pasowal.. niebawem zapewne bedziesz miala caly zestawy ciuchow, torebek, butow, parasolek oraz aut pod kolor cieni Mac-a
hehe wyobraziłam to sobie



Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
O zesz Kasiajku TY naprawde na glowe upadlas to musisz jak nic teraz szafe powiekszac

P.S. ...kiedy slubne foteczki oblookamy
ojj upadłam, upadłam ale co zrobić...
a ślubne mogę lada chwila podesłać na maila - przynajmniej kilka bo ogólnie mam dwa (niecałe) albumy

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
Advanced Exfoliating Facial Gel ... naklada sie go na czysta sucha twarz... jest w formie zelu... i delikatnie kolistymi rochami sie masuje... i po chwili faktycznie stara skora schodzi, widac takie biale drobinki...i tak tez jest w opisie tego peelingu napisane... potem splukuje woda... tak delikatnej skory i rowengo koloru dawno nie mialam... a przy tym jest bardzo delikatny...
wow brzmi świetnie!!
ale ja nawet nie wiem czy my mamy w PL pielęgnację z Art Deco...



Cytat:
ja przeprowadzilam moje mazidla z koszyczkow do szuflady bo juz ciasno mialy ..
no moje to samo...A w końcu stwierdziłam, że muszą mieć porządnu domek, zwłaszcza że jak zamówienie z MACa przyjdzie to już w ogóle muszę to gdzieś pochować
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:06   #2331
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Kasiajku to ja chce pamietasz jeszcze mojego meila
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:20   #2332
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Si!
coś podeślę za chwilkę
poszło!
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2009-08-31 o 15:42
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:42   #2333
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

nie wiem dlaczego mi zjadlo poprzednia wiadomosc!


Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Biorę w sumie 10 cieni (wieeeem upadłam na głowę)
- Vex
- Naked Lunch
- Ricepaper
- Nocturnelle
- Beautiful Iris
- Fig 1.
- Da Bling
- Swish
- Bisque (mój ukochany, za każdym razem jak się maluję używam tego matu na całą powiekę - wyrównuje koloryt i matowi - on plus baza = nieskończenie trwały makijaż)
- Deep Truth - to do niego kupiłam sobie dwa ciuchy http://mac.larahill.com/swatch/displ...album=6&pos=24
http://mac-gallery.net/gallery!!/dis...lbum=20&pos=69
http://mac-gallery.net/gallery!!/dis...h&cat=0&pos=11
strrrasznie mi się ten kolor podoba!!

Ogólnie prasowane cienie MACa są moim zdaniem genialne...


a możesz zdradzić co to za peeling?w sensie nazwy?
heh ciekawe kiedy ty zuzyjesz te cuda wszystkie
Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Sliczny sliczny feverus... a ja w koncu nabylam Tempting i jednak jest deczko ciemniejszy od ukochanego rose miss lemon
heh ja na tego miss juz nie licze nawet wiec musze sie innymi pocieszac temptinga nie uzywam bo za jasny mi sie teraz wydaje
Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
... a ja tak PI nie kocham.. a Tobie podoba sie bardziej od shimmerkow diorka??


O zesz.. to normalnie spod lady go wyciaglas cena suuuper, tym bardziej gratuluje

A lancome rose 334 mam i nie zachwycil mnie jednak wole cielaki i mleczne roze a ten jest zbyt ciemny

Bardzo lubie YSL golden gloss. Mam 10 i 11.. przepieknie wygladaja na ustach

O zesz Kasiajku TY naprawde na glowe upadlas to musisz jak nic teraz szafe powiekszac

P.S. ...kiedy slubne foteczki oblookamy
a lancome rose jaki jest dokladnie? ja chce cos ciemniejszego
ysl golden mialam oba ale pozbylam sie rozowego bo mi sie nie spodobal az tak ale bezowy caly czas jest
heh na all dziewczyna sprzedawala tego mojego feverka ale zdjecia nie dala i chyba bali sie ryzykowac inni wiec okazja


kusza mnie paletki ysl
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ysl.jpg (16,8 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ysl2.jpg (17,3 KB, 0 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ysl3.jpg (17,9 KB, 0 załadowań)
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 15:59   #2334
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Si!
coś podeślę za chwilkę
poszło!
dziekuje..
Przesliczna para!!! Slicznie wygladalas Kasiajku, fryzurka bukiecik i kwiatki we wloskach normalnie pieeeknie
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh ja na tego miss juz nie licze nawet wiec musze sie innymi pocieszac temptinga nie uzywam bo za jasny mi sie teraz wydaje
a lancome rose jaki jest dokladnie? ja chce cos ciemniejszego
ysl golden mialam oba ale pozbylam sie rozowego bo mi sie nie spodobal az tak ale bezowy caly czas jest
heh na all dziewczyna sprzedawala tego mojego feverka ale zdjecia nie dala i chyba bali sie ryzykowac inni wiec okazja


kusza mnie paletki ysl
Ach to missek i tak jasniejszy wiec Ci nie potrzebny
No wlasnie 334 jest ciemniejszym rozem.. wydaje sie takim delikatnym rozykiem ale jednak jak dla mnie jest zbyt agresywny.. chyba na all poleci
A goldenki piekne ze hej
..o jakim feverku piszesz?? kto kiedy i za ile sprzedawal?? jasniej prosze bo ja nie kumata

A paletke YSL numero uno ma lila i ja uwielbia polecam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg lancome334.jpg (16,0 KB, 3 załadowań)
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 16:06   #2335
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

heh ciekawe kiedy ty zuzyjesz te cuda wszystkie
Słońce, wtedy kiedy Ty te wszystkie puderki i błyszczole ;P hihi

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
dziekuje..
Przesliczna para!!! Slicznie wygladalas Kasiajku, fryzurka bukiecik i kwiatki we wloskach normalnie pieeeknie
dziękować
w końcu raz w życiu można pięknie wyglądać chociaż nie powiem, że na co dzień się nie staram hihi
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 16:38   #2336
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Słońce, wtedy kiedy Ty te wszystkie puderki i błyszczole ;P hihi


dziękować
w końcu raz w życiu można pięknie wyglądać chociaż nie powiem, że na co dzień się nie staram hihi
hehe no tak tez glupio zapytalam
heh mloda mezatka

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
dziekuje..
Przesliczna para!!! Slicznie wygladalas Kasiajku, fryzurka bukiecik i kwiatki we wloskach normalnie pieeeknie

Ach to missek i tak jasniejszy wiec Ci nie potrzebny
No wlasnie 334 jest ciemniejszym rozem.. wydaje sie takim delikatnym rozykiem ale jednak jak dla mnie jest zbyt agresywny.. chyba na all poleci
A goldenki piekne ze hej
..o jakim feverku piszesz?? kto kiedy i za ile sprzedawal?? jasniej prosze bo ja nie kumata

A paletke YSL numero uno ma lila i ja uwielbia polecam
heh no pewnie i tak hym moze ja sie na ten Twoj na all skusze
a co jakis czas ogladam sobie feverk na all czy sa jakies ladne i zauwazylam aukcje 217 a pamietalam ze to ten z ebaya no i dziewczyna pisala na aukcji, ze to tester i uzyla raz tylko itd ale dala tylko zdjecie z calej kolekcji a zadnego takiego prawdziwego i pewnie bali sie ludzie kupic w ciemno tak
ojoj!! i jak uzywasz tej paletki? samego brazu czy calosc mieszasz? bo mi sie podobaja wszystkie, ale pewnie najpredzej wzielabym ta 1 albo 2
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:13   #2337
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
tfu.. przejezyczylam sie.. ale u mnie niestety go nie ma
hmmm... tego to ja nie wiem ale jak nie ma kolorowki to pewnie o pielegnacje jeszcze trudniej, chociaz na stronie Artdeco jest podany parter w uk... Artdeco ma jeszcze jeden peeling tez enzymatyczny ale tego jeszcze nie probowalam... zalaczam zdjecia... jak cos to do uk zawsze moge wyslac ...

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
wow brzmi świetnie!!
ale ja nawet nie wiem czy my mamy w PL pielęgnację z Art Deco...
popatrz w Douglasie albo spytaj... pielegnacja w Artdeco jest dosc nowa, szczegolnie ta seria ale zapowiada sie obiecujaco i przede wszystkim ma nizsze ceny jak wysokopolkowe...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg artdeco1.jpg (74,4 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg artdeco2.jpg (77,0 KB, 3 załadowań)
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:34   #2338
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ojoj!! i jak uzywasz tej paletki? samego brazu czy calosc mieszasz? bo mi sie podobaja wszystkie, ale pewnie najpredzej wzielabym ta 1 albo 2
Paletka sliczna.. te jasne uzywam jako rozswietlacze- fajnie bo w jednym zestawie jest mlecznasny rozyk + bezyk.. ten ciemny mieszam z innym brazerkiem bo sam to troszke ciemniaczek.
Jeszcze nigdy nie wymazialam ich wszystkich razem.. boje sie ze sie wszystko pobrudzi i ze sie ksiezniczka piekna paletka obrazi
Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
hmmm... tego to ja nie wiem ale jak nie ma kolorowki to pewnie o pielegnacje jeszcze trudniej, chociaz na stronie Artdeco jest podany parter w uk... Artdeco ma jeszcze jeden peeling tez enzymatyczny ale tego jeszcze nie probowalam... zalaczam zdjecia... jak cos to do uk zawsze moge wyslac ...
Oooo.. a ja nigdzie z artdeco sie nie spotkalam.. to musze przeszukac necika ... dziekuje za podpowiedz
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 17:53   #2339
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez thelila Pokaż wiadomość
Oooo.. a ja nigdzie z artdeco sie nie spotkalam.. to musze przeszukac necika ... dziekuje za podpowiedz
nie ma za co ... ja ostatnio testuje co jakis czas ich pielegnacje bo sa coraz lepsi a do niewysokie ceny maja... bardzo lubie ich pianke do mycia twarzy z biala herbata... i chyba przyjrze sie dokladniej kremom, zobacze czy beda zapychac ...

ufff... wlasnie wykorzystalam moj kupon w Dougim... i koniec na mazidla wszekiego rodzaju ... na jakis czas ...

i doszlam do tego, ze puszcze mojego Diora Detective Chic 001 w swiat... bo przy tym wszystkim co mam w zyciu do niego nie dojde... a na ebayu w sumie rzadko mozna jedynke spotkac... przewaznie sa 002 ...
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-31, 18:39   #2340
thelila
Zakorzenienie
 
Avatar thelila
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Jasło/Wawa
Wiadomości: 6 039
Dot.: Wątek o kapeluszach, znikających królikach i puderkach Dimiti

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
nie ma za co ... ja ostatnio testuje co jakis czas ich pielegnacje bo sa coraz lepsi a do niewysokie ceny maja... bardzo lubie ich pianke do mycia twarzy z biala herbata... i chyba przyjrze sie dokladniej kremom, zobacze czy beda zapychac ...

ufff... wlasnie wykorzystalam moj kupon w Dougim... i koniec na mazidla wszekiego rodzaju ... na jakis czas ...

i doszlam do tego, ze puszcze mojego Diora Detective Chic 001 w swiat... bo przy tym wszystkim co mam w zyciu do niego nie dojde... a na ebayu w sumie rzadko mozna jedynke spotkac... przewaznie sa 002 ...
Ja ArtDeco praktycznie nie znam.. moze i dobrze bo kolejne mazidla by kusily

A na co kuponik wykorzystany

Ojjj oddasz Diorka Detektywa tak ladnie sie prezentuje..

---------- Dopisano o 18:39 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Ja chce to cuuudo

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.d...=STRK:MEWAX:IT
thelila jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:03.