Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-07-12, 22:38   #1141
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 2 470
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez z³otow³osa
Polecam samoopalacz Clarinsa w ¿elu do cia³a i w mleczku do twarzy. Opalenizna jest piêêêêêkna, jedyny samoopalacz który wogóle nie wysusza (pewnie dziêki erytrulozie) i nawet jak lekko siê zetrze po peelingu to zawsze równo i nigdy do pierwotnej bieli. Zakocha³am siê w nim
he he mam taki sam zestawik.
ale ostatnio w to goraco nie chce mi sie wsmarowywac w siebie tych wszystkich smarowidel
__________________
Ty te¿ mo¿esz pomóc dzieciom spe³niæ ich marzenia
Ash jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-13, 10:32   #1142
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja ju¿ siê nie smarujê niczym. Jestem obecnie na wakacjach i powolutku ³apiê zdrowy kolor. Filtrujê siê Ziaj±, nie mia³am ju¿ kasy na nic innego, fotostabilnego
Nie wiem kiedy zu¿yjê moje dwie pe³ne butle Dove
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-13, 11:26   #1143
KasiulkaS
Raczkowanie
 
Avatar KasiulkaS
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: z pracy ;-)
Wiadomo¶ci: 205
GG do KasiulkaS Send a message via Skype™ to KasiulkaS
Dot.: Opalamy siê!!!!

Polecam samoopalacz LRP (chocia¿ jak pierwszy raz siê posmarowa³am na noc to my¶la³am ¿e umrê ze smrodu, dobrze, ¿e ¶pie sama ).Dziene, teraz ju¿ jako¶ nie ¶mierdzi?
Bardzo lubiê te¿ nasz polski Floslek "Golden skin" w ¿elu. Fajny i tani.

Jak widzê na pó³ce w sklepie Holiday Skin to uciekam w pop³ochu - efekt:suche br±zowo-¿ó³te plamy.Koszmar!
Pozdrawiam
KasiulkaS jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 14:00   #1144
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Opalamy siê!!!!

odk±d u¿ywam filtrów i samoopalaczy jestem opalona jak rzadko kiedy wcze¶niej
ja u¿ywam zestawu dove dla badzichów i evelinka dla uszlachetnienia opalenizny z³otem
sylwiani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 14:05   #1145
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 807
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja wlasnie przed chwila zakupilam samoopalacz Kolastynki do ciemnej karnacji(raczej takiej nie mam ale zalezy mi na mocnym efekcie), bo blada jestem okropnie. I bedzie to moj pierwszy raz z samoopalaczem i strasznie sie boje EEK! Zrobi³am peeling, nawilzy³am i zaraz biore sie do roboty - planuje go zmieszac z kremem nawilzajacym zeby nie bylo smug i narazie opalam tylko nogi.
A wogole to zastanawiam sie czy jesli mam popekane naczynka na nogach (duzo!) to czy moge uzywac peelingu? Bo uzywam kremu z fwysokim filtrem w wyniku czego moje nogi sa biale i chce je przybrazowic, a zeby to zrobic musze przedtem wykonan peeling i nie wiem czy dobrze robie.. Tylko jesli nie peeling to co?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 14:43   #1146
amika79
Wtajemniczenie
 
Avatar amika79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 511
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja ju¿ chyba z tydzieñ smarujê siê regularnie Garnierem i jestem zachwycona.

Po aplikacji nie czujê wstrêtnego zapachu DHA (choæ sam zapach mleczka nie jest dla manie zbyt przyjemny, taki kwa¶ny :/). D³onie od wewnêtrznej strony maj± naturalny kolor (gdy smarowa³am ca³e cia³o samoopalaczem, to mimo szorowania by³y ¿ó³tawe, a fe!)."Opalenizna" ³adnie schodzi, nie robi± siê plamy.

Na twarzy nadal w u¿yciu jest ¿elowy samoopalacz l'Oreala - i tu jestem z niego bardzo zadowolona.
__________________
How many eyes does Lord Bloodraven have? - A thousand eyes and one.
amika79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 14:54   #1147
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja siê rozczarowa³am Evelink± - nie dzia³a na mnie w ogóle Za ciemna jestem Mo¿e kto¶ chce, oddam w dobre rêce Zu¿y³am ok 1/4 (tyle przez tubê prze¶wieca) choæ my¶la³am, ¿e mniej bo tylko raz siê posmarowa³am
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 16:18   #1148
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 807
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez yedanna
A ja siê rozczarowa³am Evelink± - nie dzia³a na mnie w ogóle Za ciemna jestem Mo¿e kto¶ chce, oddam w dobre rêce Zu¿y³am ok 1/4 (tyle przez tubê prze¶wieca) choæ my¶la³am, ¿e mniej bo tylko raz siê posmarowa³am
To ten balsamik?=>http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...p?produkt=7868
Moze ja bym by³a chetna W podpisie jest moj watek z rzeczami do wymiany, moze cos znajdziesz

Cytat:
A wogole to zastanawiam sie czy jesli mam popekane naczynka na nogach (duzo!) to czy moge uzywac peelingu? Bo uzywam kremu z fwysokim filtrem w wyniku czego moje nogi sa biale i chce je przybrazowic, a zeby to zrobic musze przedtem wykonan peeling i nie wiem czy dobrze robie.. Tylko jesli nie peeling to co?
Podbijam

A jesli mam na twarzy blizny potradzikowe i rozszerzone pory to czy moge uzywac samoopalacza albo balsamu brazujacego na twarz?? czy to jeszcze bardziej uwidoczni blizny..?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-14, 16:27   #1149
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

To ten:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/pr...?produkt=11864


Je¶li nadal chcesz, to pogrzebiê u Ciebie
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-15, 12:34   #1150
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 807
Dot.: Opalamy siê!!!!

hm sama nie wiem :P Bo patrzac na koszty przesylki to juz chyba bardziej oplacaloby kupic ten balsam w sklepie.. Chyba ze masz jeszcze jakies inne rzeczy do wymiany to byloby tego wiecej i taniej by wyszlo No i jesli oczywiscie znajdziesz wogole cos u mnie.
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-15, 12:38   #1151
yedanna
Zakorzenienie
 
Avatar yedanna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomo¶ci: 4 345
Dot.: Opalamy siê!!!!

Napisa³am na priv zanim nas ¶cign± za za¶miecanie w±tku
__________________
Akuku
yedanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-16, 23:53   #1152
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez madziarra
Od kilku dni smarujê siê koloryzuj±cym L`orealem i codziennie piejê z zachwytu Mam na ciele boski br±z, jak po miesiêcznym pobycie na Kanarach Wszyscy siê pytaj± gdzie siê tak opali³am
I zero plam czy zacieków (przed aplikacj± wcieram balsam ) Niech siê Johnsony schowaj±
mo¿na zapytaæ którym l'orealem?
sylwiani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-17, 09:48   #1153
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Zawiod³am siê na Garnierze Pocz±tkowo wszystko by³o ok, opalenizna naturalna, bez plam, nadgarstki w miarê bez zacieków. Ale jak w czwartek zrobi³am peeleng, nie ¿eby jaki¶ strasznie mocny, to siê w¶ciek³am, jasne plamy na przemian z brudnym br±zem, d³onie ca³e w zaciekach, nadgarstki brudne, na wewnêtrznej stronie ³okcia ogromna bia³a plama blehhh.
Szorowa³am siê przez weekend i dzisiaj jestem bladziutka bez zacieków, bez problemu. Postanowi³am zbojkotowaæ br±zuj±ce balsamy, ale zobaczymy na jak d³ugo.
Auryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-17, 10:09   #1154
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 807
Dot.: Opalamy siê!!!!

ponawiam pytanie.. moze jakas dobra duszyczka mi pomoze?
Cytat:
A jesli mam na twarzy blizny potradzikowe i rozszerzone pory to czy moge uzywac samoopalacza albo balsamu brazujacego na twarz?? czy to jeszcze bardziej uwidoczni blizny..?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-17, 12:12   #1155
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez lolitka123
ponawiam pytanie.. moze jakas dobra duszyczka mi pomoze?
uwidoczni, ja ze smarowania twarzy zrezygnowa³am (zaraz i tak siê wszystko zmywa effaclarem) i kupi³am sobie br±zer sephory
sylwiani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-17, 12:31   #1156
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez lolitka123
A jesli mam na twarzy blizny potradzikowe i rozszerzone pory to czy moge uzywac samoopalacza albo balsamu brazujacego na twarz?? czy to jeszcze bardziej uwidoczni blizny..?
Moim zdaniem to zalezy, jakie masz te blizny potradzikowe, i jaki czas temu powstaly.
U mnie duzo lepiej wygladaja po posmarowaniu! Cala twarz wyglada lepiej...
Uwazam, ze powinnas sprobowac polozyc balsam brazujacy na twarz i potem zdecydowac. Po jednej aplikacji nic Ci sie nie stanie, w razie czego to i tak szybko zejdzie, a Ty zobaczysz, czy nie jest gorzej. Jesli nie, to smaruj dalej, tylko obserwuj twarzyczke codziennie

PS. Rozszerzone pory tez lepiej wygladaja u mnei po posmarowaniu, ale uwaaazaj, bo te balsamy brazujace zapychaja, musisz bardzo dbac o oczyszczanie twarzy.
Sylwia*** jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-17, 14:10   #1157
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie
 
Avatar God_give_me_truth_in_me
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Auryna
Zawiod³am siê na Garnierze Pocz±tkowo wszystko by³o ok, opalenizna naturalna, bez plam, nadgarstki w miarê bez zacieków. Ale jak w czwartek zrobi³am peeleng, nie ¿eby jaki¶ strasznie mocny, to siê w¶ciek³am, jasne plamy na przemian z brudnym br±zem, d³onie ca³e w zaciekach, nadgarstki brudne, na wewnêtrznej stronie ³okcia ogromna bia³a plama blehhh.
Szorowa³am siê przez weekend i dzisiaj jestem bladziutka bez zacieków, bez problemu. Postanowi³am zbojkotowaæ br±zuj±ce balsamy, ale zobaczymy na jak d³ugo.

Mo¿e nie odstawiaj ca³kowicie,tylko zamieñ na balsamy lekko br±zuj±ce ? (w praktyce,nie tylko w teorii).
Polecam Ci kolastynê albo Bielendê.

__________________
Uwa¿aj jak tañczysz-bo ¿yciowy parkiet bywa ¶liski...

God_give_me_truth_in_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-17, 14:23   #1158
Auryna
Raczkowanie
 
Avatar Auryna
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 377
GG do Auryna
Post Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez God_give_me_truth_in_me
Mo¿e nie odstawiaj ca³kowicie,tylko zamieñ na balsamy lekko br±zuj±ce ? (w praktyce,nie tylko w teorii).
Polecam Ci kolastynê albo Bielendê.

Dziêki za radê mo¿liwe, ¿e tak zrobiê bo bladzioch ze mnie teraz straszny
Auryna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-17, 14:33   #1159
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie
 
Avatar God_give_me_truth_in_me
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Opalamy siê!!!!


ze mnie te¿.
ale jak siê opalisz na wakacjach i potem w ciagu roku bedziesz uzywac delikatnych br±zowiaczy to opalenizna siê d³uzej utrzyma i juz nie bedziesz blada

moja znajoma tak ma.
kiedys chodzila na solarium, potem porzucila i uzywala balsamu bielendy brazujacego. do dzisiaj jest ciemniejsza,chociaz od dawna nie chodzi na solarium.
a z natury bledzioch.

hyh
__________________
Uwa¿aj jak tañczysz-bo ¿yciowy parkiet bywa ¶liski...

God_give_me_truth_in_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-17, 15:11   #1160
sylwiani
Zadomowienie
 
Avatar sylwiani
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomo¶ci: 1 140
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja mam za to trochê ciemniejsz± twarz od korpusiku, ale to mo¿e od serum z wit. c, a i to tylko gdy siê samoopalaczem nie posmarujê, bo bu¼ki nim nie traktujê
dzi¶ by³a u mnie siostra i ona smaruje siê tylko l'orealem (ale nie tym ¿elowym) i opaleniznê ma tropikalan±
sylwiani jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-17, 17:35   #1161
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomo¶ci: 11 297
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez sylwiani
ja mam za to trochê ciemniejsz± twarz od korpusiku, ale to mo¿e od serum z wit. c,
serum z wit. C rozja¶nia, a nie przyciemnia cerê
Contax jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-17, 17:39   #1162
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie
 
Avatar God_give_me_truth_in_me
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Opalamy siê!!!!

no wlasnie,tez mi siê tak wydaje

przyciemniæ mo¿e beta karoten..
czyli witamina A..tak ?
__________________
Uwa¿aj jak tañczysz-bo ¿yciowy parkiet bywa ¶liski...

God_give_me_truth_in_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-17, 17:51   #1163
lolitka123
Rozeznanie
 
Avatar lolitka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 807
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Moim zdaniem to zalezy, jakie masz te blizny potradzikowe, i jaki czas temu powstaly.
U mnie duzo lepiej wygladaja po posmarowaniu! Cala twarz wyglada lepiej...
Uwazam, ze powinnas sprobowac polozyc balsam brazujacy na twarz i potem zdecydowac. Po jednej aplikacji nic Ci sie nie stanie, w razie czego to i tak szybko zejdzie, a Ty zobaczysz, czy nie jest gorzej. Jesli nie, to smaruj dalej, tylko obserwuj twarzyczke codziennie

PS. Rozszerzone pory tez lepiej wygladaja u mnei po posmarowaniu, ale uwaaazaj, bo te balsamy brazujace zapychaja, musisz bardzo dbac o oczyszczanie twarzy.
To moze jednak sprobuje ale boje sie zaciekow itd.. i Akneroxid 5 mi moze szybko zmazac ta opalenizne wiec zastanawiam sie nad jakims tonikiem albo mleczkiem brazujacym. Chyba Bielenda takie ma - co o tym myslicie? Daje to cos wogole?
__________________
mró.
lolitka123 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-17, 18:26   #1164
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomo¶ci: 3 911
Dot.: Opalamy siê!!!!

Przetestowa³am ju¿ kilka balsamików br±zuj±cychi napiszê conieco o wra¿eniach

J&J do ciemnej karnacji, na poczatku super, po kilku aplikacjach ciapki i pomarañczowa opalenizna i jak na z³o¶c to cholerstwo nie chcia³o siê zmyæ . wiêcej nie zago¶ci na mojej pó³ce.
Dove do ciemnej karnacji, zapach super, konsystencja te¿, efekt opalania zadowalaj±cy ale równie¿ po jakim¶ czasie zacz±³ robiæ plamy i nierównomiernie schodzi³ dokoñczy³am butelkê ale chyba nastêpnego nie kupiê. Zarówno J&J jak i Dove wysusza³y mi skórê
Garnier, skóra mu¶niêta s³oñce, nazwa adekwatna do produktu skóra nie jest pomarañczowa czy ¿ó³ta tylko w³±snie taka lekko mu¶niêta s³oneczkiem Fajny brzoskwiniowy zapach i konsystencja Nie zauwa¿y³am ¿eby robi³ plamy czy zacieki, no i w miarê równomiernie siê zmywa
Avon Skin so Soft, Satin Glow, trudno go rozsmarowaæ zapach taki sobie ale efekt w miarê mnie zadowoli³ choæ tego roz¶wietlenia jako¶ nie widze Na jego du¿y plus przemawia to,¿e jak siê zrobi jaka¶ plama to ³atwo j± zmyæ . Narazie stosujê go wspólnie z Garnierem i z tej mieszanki jestem bardzo zadowolona (najpierw nak³adam SSS, chwilkê odczekujê i wcieram Garniera)

Co do twarzy to narazie u¿ywam:
Sisley, samoopalacz Soleil Sans Soleil, najpierw 1 a teraz 2. Efekt super Zero plam, zacieków, piêkna br±zowa opalenizna Na minus to,¿e ma nieciekawy zapach,trochê wysusza skórê no i cena (400z³) wiêc narazie uzywam tylko próbek
Chanel, Soleil Identite, piêkny zapach i opalenizna cudo Trochê za szybko schodzi w porównaniu do Sisleya i równie¿ wysusza skórê

W zanadrzu do testowania czeka Loreal NutriSummer i samoopalacz Lancaster Czajê sie te¿ na samoopalacz koloryzuj±cy Loreala
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-18, 20:10   #1165
Weronisia
Zakorzenienie
 
Avatar Weronisia
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: DE
Wiadomo¶ci: 6 714
Dot.: Opalamy siê!!!!

Przeczytalam te wszystkie strony i ... juz wszystko zapomnialam.

Doradzcie mi cos do twarzy.

Nie cierpie samoopalaczy. Ale cos musze z moja buzia zrobic, bo odkad smaruje sie filtrem, to jest jasniejsza od reszty ciala i troche glupio to wyglada.

Mialam Dove do ciala do jasnej karnacji (ale jestem dosc dobrze opalona) i po prostu splywal ze mnie podczas prysznica. No i po 3 uzyciach wiecej sie nim nie smarowalam i stoi w kacie...

Do twarzy on sie pewnie nie nadaje. Co wiec mam kupic co mi nie splynie podczas mycia? Co nie splynie po uzyciu moich kwasow? Co nie zostawi plam i smug? (takie niestety mam wspomnienia) No i nie da efektu pomaranczy?

Znacie sie pewnie lepiej niz ja na wszystkich samoopalaczach, husteczkach barwiacych itp. wiec licze na Wasza pomoc.

Ps. Dodam, ze codziennie stosuje Effaclar (pory), serum z wit. C (dzis zaczelam) na przebarwienia i zmarszczki, Diroseal (naczynka), co 2 dni maseczka aspirynowa (pory). Codziennie smaruje sie filtrem LRP DP 50+, emulsja Avene 50+.


Znajdzie sie cos dla mnie? Czy jestem bez szans?
Weronisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-18, 21:06   #1166
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Weronisia
Przeczytalam te wszystkie strony i ... juz wszystko zapomnialam.

Doradzcie mi cos do twarzy.

Nie cierpie samoopalaczy. Ale cos musze z moja buzia zrobic, bo odkad smaruje sie filtrem, to jest jasniejsza od reszty ciala i troche glupio to wyglada.

Mialam Dove do ciala do jasnej karnacji (ale jestem dosc dobrze opalona) i po prostu splywal ze mnie podczas prysznica. No i po 3 uzyciach wiecej sie nim nie smarowalam i stoi w kacie...

Do twarzy on sie pewnie nie nadaje. Co wiec mam kupic co mi nie splynie podczas mycia? Co nie splynie po uzyciu moich kwasow? Co nie zostawi plam i smug? (takie niestety mam wspomnienia) No i nie da efektu pomaranczy?

Znacie sie pewnie lepiej niz ja na wszystkich samoopalaczach, husteczkach barwiacych itp. wiec licze na Wasza pomoc.

Ps. Dodam, ze codziennie stosuje Effaclar (pory), serum z wit. C (dzis zaczelam) na przebarwienia i zmarszczki, Diroseal (naczynka), co 2 dni maseczka aspirynowa (pory). Codziennie smaruje sie filtrem LRP DP 50+, emulsja Avene 50+.


Znajdzie sie cos dla mnie? Czy jestem bez szans?
Weronisia, mo¿e przejrzyj KWC - do twarzy to chyba najlepsze opinie maj± Avene, Autohelios La Roche Posay i Clarins.
__________________
Adoptuj psa! Wirtualnie - http://chorzow.schronisko.com/

Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-18, 21:22   #1167
Sylwia***
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia***
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opole
Wiadomo¶ci: 2 480
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez lolitka123
To moze jednak sprobuje ale boje sie zaciekow itd.. i Akneroxid 5 mi moze szybko zmazac ta opalenizne wiec zastanawiam sie nad jakims tonikiem albo mleczkiem brazujacym. Chyba Bielenda takie ma - co o tym myslicie? Daje to cos wogole?
Ja mialam jakis tonik Bielendy w takim jasnobrazowym opakowaniu, ktory niby mial lekko (baaardzo lekko) przyciemnic twarzyczke, ale ja nigdy nie zauwazylam zadnego efektu, a biala bylam, jak sciana. Ale w koncu to tylko tonik. To zawieralo chyba ekstrakt z orzecha wloskiego.
Sylwia*** jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-18, 22:40   #1168
God_give_me_truth_in_me
Raczkowanie
 
Avatar God_give_me_truth_in_me
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomo¶ci: 285
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Sylwia***
Ja mialam jakis tonik Bielendy w takim jasnobrazowym opakowaniu, ktory niby mial lekko (baaardzo lekko) przyciemnic twarzyczke, ale ja nigdy nie zauwazylam zadnego efektu, a biala bylam, jak sciana. Ale w koncu to tylko tonik. To zawieralo chyba ekstrakt z orzecha wloskiego.
zgadzam siê

te¿ go krad³am siostrze i nadal bylam biala.

Ale balsam z tej serii jest przyjemny.


pozdr.
__________________
Uwa¿aj jak tañczysz-bo ¿yciowy parkiet bywa ¶liski...

God_give_me_truth_in_me jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-18, 23:56   #1169
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomo¶ci: 1 965
Dot.: Opalamy siê!!!!

Weronisiu do twarzy moim zdaniem najlepszy jest sublime bronze loreala, moim zdaniem lepszy od avene ! Nie robia sie po nim niespodzianki a po avene potrafia No i kolor jest od razu
__________________

uskow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-07-19, 08:52   #1170
Aangelek
Rozeznanie
 
Avatar Aangelek
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomo¶ci: 790
Dot.: Opalamy siê!!!!

hej dziewczyny mam maly problem.wczoraj wysmarowalam sie daxem i niestety lokcie i kolana mam pomaranczowereszta ladnie wyszla(oprocz pleckow ktore mi moj zdolny brat smarowal i sa miejsca gdzie skora jest jasniejsza...).ale mysle ze jesli raz porzadnie ktos mi wysmaruje plecy bedzie ok...tlko nie wiem co z lokciami?kiedys tez tak mialam wiec starlam pillingiem ale to nie byl dobry pomysl bo mialam po prostu blade place..wiec moze cytryna?co doradzacie?bo nie chce sobie popsuc tej "opalenizny"
Aangelek jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:43.