Jak ja nie lubię studentów... - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-08, 22:48   #421
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Ile wy macie lat? XD moia babcia ma wieksza tolerancje, bo jak sama mowi "tez byla kiedys mloda"
Dokładnie

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:49   #422
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
No wlasnie Drabina
Idz se zalatw stypendium socjalne a nie masz bul o podatki i o to, ze naukowe czesto z roku na rok sa zmniejszane na rzecz socjalnych bo tak duzo potrzebujacych kombinatorow. Trza se radzic hehe. Polak potrafi ne?


: /
Jak myślę o socjalnym to od razu przypomina mi sie kolezanka z roku - do kieszeni nie zagladam ale biedna nie byla skoro chwalila sie ze za stypendium socjalne kupila kozaki, które kosztowały 600 zł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:53   #423
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
Jak myślę o socjalnym to od razu przypomina mi sie kolezanka z roku - do kieszeni nie zagladam ale biedna nie byla skoro chwalila sie ze za stypendium socjalne kupila kozaki, które kosztowały 600 zł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Pogratuluj. Bardzo obrotna kolezanka. Po co UZERAC SIE Z PRACA. Najpierw wyludzimy stypendium, potem z mopsu i heja do przodu. Tylko potem nie mówmy, ze w tym kraju jest zle.

Niektóre osoby maja zadziwiająca zdolność niepisania nic mądrego niezależnie od wątku, w którym się pojawią.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:54   #424
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Wolę wykładać na czyjeś kozaki niż wódkę i tytkę bo na ogół do takich ludzi trafia ta kasa najczęściej
Dla mnie to czysta zazdrość bo czy oni wezmą te kasę czy też nie to waszej sytuacji to nie zmienia I tak w naszym kraju trzeba kombinować

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:54   #425
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
Jak myślę o socjalnym to od razu przypomina mi sie kolezanka z roku - do kieszeni nie zagladam ale biedna nie byla skoro chwalila sie ze za stypendium socjalne kupila kozaki, które kosztowały 600 zł

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Moja koleżanka chwali się na prawo i lewo, że ma najwyższe możliwe socjalne, bo majątek rodzinny (m.in. kamienicę w jednym z większych polskich miast, z której wynajmu mają kasy po pachy) jest 'ukryty' za granicą.
Dla mnie to jest obrzydliwe, ale po lekturze wątku myślę że jestem po prostu zacofana, staroświecka i zazdrosna
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:56   #426
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez satine Pokaż wiadomość
Jak myślę o socjalnym to od razu przypomina mi sie kolezanka z roku - do kieszeni nie zagladam ale biedna nie byla skoro chwalila sie ze za stypendium socjalne kupila kozaki, które kosztowały 600 zł

Wracajac do tematu - ja w studentach nigdy nie moglam zrozumieć umartwiania się... Wieczne prześciganie sie kto ma gorzej, jaki ten pan z rzymskiego zly i jedynym jego celem jest uwalenie 90% na roku... Studenci prawa przejawiali takie zacgiwania Typowa polska mentalność typu "ty masz źle ale ja to dopiero jestem pokrzywdzony".

Teraz tez mnie studenci wkurzaja - zwlaszcza kiedy w srodku tygodnia wracam o 16 z pracy a studenci na deptaku popijaja sobie 3 piwko

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:56   #427
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Pogratuluj. Bardzo obrotna kolezanka. Po co UZERAC SIE Z PRACA. Najpierw wyludzimy stypendium, potem z mopsu i heja do przodu. Tylko potem nie mówmy, ze w tym kraju jest zle.

Niektóre osoby maja zadziwiająca zdolność niepisania nic mądrego niezależnie od wątku, w którym się pojawią.
Nie, po prostu niektórzy mają jakąś wyidealizowaną wizję świata...

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 22:58   #428
201705121341
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 760
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Mascarpoone kup mi kozaki. Nie przepale i nie przepije, porzadna jezdem

Wysłane z telefonu, jem ogórki i literki
201705121341 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 22:58   #429
satine
Zadomowienie
 
Avatar satine
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 875
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez kawa_zmlekiem Pokaż wiadomość
Moja koleżanka chwali się na prawo i lewo, że ma najwyższe możliwe socjalne, bo majątek rodzinny (m.in. kamienicę w jednym z większych polskich miast, z której wynajmu mają kasy po pachy) jest 'ukryty' za granicą.
Dla mnie to jest obrzydliwe, ale po lekturze wątku myślę że jestem po prostu zacofana, staroświecka i zazdrosna
Przedsiebiorcza rodzina Rodzice tej od kozaków mieli dwie hurtownie alkoholi i kawiarnie w centrum dużego miasta

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________


satine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:00   #430
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Zazdrosne idealistki :/

Jak cos to ja od serowej tez poproszę. Czarne, skorzane za kolano. Na slupku. Rozmiar 37. Lubie imprezy i sie napic, ale o tym nie powiem, bo mi nie kupi, a w tym kraju trzeba kombinowac hehe
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:02   #431
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Ekstra tylko po co to rozkminiać jak tak wam się to nie podoba to zawsze możecie na nich donieść... No chyba, że ta odwaga i absolutna pewność słuszności własnych poglądów przejawia się tylko w internecie

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 23:04   #432
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Ekstra tylko po co to rozkminiać jak tak wam się to nie podoba to zawsze możecie na nich donieść... No chyba, że ta odwaga i absolutna pewność słuszności własnych poglądów przejawia się tylko w internecie

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
Hahahhahahahhahahahhahaha hha doniesc. Do kogo? Rektora? Skarbowki? Skoro papiery czyste?
SKISLAM XD
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:06   #433
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

A zapomniałam! Przecież nasz naród cierpi na nieuleczalne narzekanie i nie robienie absolutnie niczego by to zmienić...

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:07   #434
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

hmm, dla mnie to mega dziwne ze na terminy egzaminow mieliscie jakikolwiek wplyw, bo u mnie byly ustalane i juz, a to ze czlowiek mial egzamin na innym kierunku/prace/chec wrocenia do domu to nikogo to nie obchodzilo mozna bylo ewentualnie prosic o zdawanie ustnie np. w innym terminie ale to indywidualnie, wszyscy inni mieli wtedy kiedy ustalone.
dwa, na poczatku studiow tez wracalam mniej wiecej co 2 tyg, ale w czasie sesji siedzialam na miejscu caly czas wlasnie w razie tego jakby trzeba sie bylo spotkac z grupa projektowa, czy razem pouczyc, czy np. pojsc po jakis wpis albo cokolwiek.
tez jestem przyjezdna ale mam tu mieszkanie, prace, koncowke studiow, w akademiku bylam moze ze dwa razy w odwiedziny, tez na poczatku studiowania bylam przerazona i narzekalam na ilosc materialu, niewyspanie i ze makro takie trudne ale wiadomo, na tym watku wszyscy sa swieci
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:09   #435
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Hahahhahahahhahahahhahaha hha doniesc. Do kogo? Rektora? Skarbowki? Skoro papiery czyste?
SKISLAM XD
Taka jesteś inteligentna to sobie poradzisz Moi sąsiedzi zakapowali sąsiadkę i zabrali jej kasę Nie popieram ich decyzji ale mimo wszystko coś zrobili zamiast wylewać gorzkie żale.

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:10   #436
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Taka jesteś inteligentna to sobie poradzisz Moi sąsiedzi zakapowali sąsiadkę i zabrali jej kasę Nie popieram ich decyzji ale mimo wszystko coś zrobili zamiast wylewać gorzkie żale.

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
Jeszcze raz przeczytaj "czyste papiery".
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:12   #437
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Oba sprzedawała wódkę na lewo i w papierach też nic nie miała także... To nie jest niemożliwe, tylko Ty nie umiesz tego zrobić.

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

*ona, raczej nikt na socjalu nie ma brudnych

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:16   #438
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Oba sprzedawała wódkę na lewo i w papierach też nic nie miała także... To nie jest niemożliwe, tylko Ty nie umiesz tego zrobić.

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:11 ----------

*ona, raczej nikt na socjalu nie ma brudnych

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
Jezu. A ty nie kumasz, ze wykryc meline po donosie jest latwiej niz majatek za granica przepisany na wujka stanleya z greenpointu? Co ja umiem to ty akurat wiesz najmniej.
Maja. Dlatego wpadaja. Wiesz?

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Koniec offa.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:24   #439
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
Jezu. A ty nie kumasz, ze wykryc meline po donosie jest latwiej niz majatek za granica przepisany na wujka stanleya z greenpointu? Co ja umiem to ty akurat wiesz najmniej.
Maja. Dlatego wpadaja. Wiesz?

---------- Dopisano o 00:16 ---------- Poprzedni post napisano o 00:14 ----------

Koniec offa.
Ona ma normalny dom i nie sprzedaje jej w naszym mieście

Super ale to nie ja mam problem z tym, że ktoś bierze kilka stów z urzędu bo sobie umiał je załatwić. Gdybym miała go bym doniosła proste.

Wysłane z mojego telefonu komórkowego

Edytowane przez MascarpOOne
Czas edycji: 2015-01-08 o 23:26
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-08, 23:26   #440
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Ona ma normalny dom i nie sprzedaje jej w naszym mieście

Super ale to nie ja mam problem z tym, że ktoś bierze kilka słów z urzędu bo sobie umiał je załatwić. Gdybym miała go bym doniosła proste.

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
Masz cos jeszcze do napisania o sasiadce? Chyba, ze sasiadka studiuje i trzymasz się dalej tematu.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:27   #441
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Tak studiuje, ma słonia w klatce i 12 dzieci

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:43   #442
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

[1=bceb01c221ea3319abad6ab 25f068feed7228d52_657f8c4 7e3c47;49658548]Mnie tam zwisa kto co ile czasu jeździ do domu, ale też przyznam że w ogóle nie rozumiem osób robiących to co tydzień.
Dla mnie studia = dorosłość. System wyjeżdżania po naukę i wracania do domu, do życia organizowanego przez rodziców, to liceum (bom z małego miasteczka), a studia powinny być krokiem naprzód w życiowej samodzielności.
Jasne, rozumiem - tam życie, tam znajomi, tam TŻ. Ale w moim otoczeniu tacy ludzie to wyjątki.
Większość wraca do domu po zapas jedzenia na cały tydzień (no przecież sami gotować nie będą) i żeby mamusia zrobiła pranie (przecież studencka pralka gryzie).
A jak słyszę "bo ja tu w studenckim mieście nie mam co robić w czasie wolnym" - podczas gdy ośrodki akademickie mają olbrzymią ofertę edukacyjną, kulturalną i rozrywkową, to w ogóle nabieram wątpliwości czy taka osoba ma intelektualne predyspozycje do bycia studentem.[/QUOTE]
Rozumiem, że siedzenie non stop w mieście studenckim, żeby nieustannie chlać i imprezować (znaczący procent znajomych mojego faceta z jego kierunku) jest przejawem dojrzałości?
Tak, wracam co tydzień do domu, bo kurczę, lubię mój dom i moją rodzinę, a nie tylko po żarcie. W mieście rodzinnym mam TŻ. Jasne, jak miałam remont w domu, to miesiąc byłam w mieście studenckim i nie płakałam godzinami w pluszowego misia. Wracam, bo mam dość blisko, na upartego mogłabym dojeżdżać codziennie, ale rodzice akurat zdecydowali, że lepiej tak. Mojemu bratu też opłacali pokój.
Ale spokojnie, nie zajmuję okolic dworca ani miejsc w PKSie, bo na szczęście jeżdżę autem. I to nawet poza godzinami szczytu, bo w piątki zajęcia kończę o 12stej. Taka jestem fajna, a co.

Co do ,,ośrodków akademickich" z niesamowitymi atrakcjami kulturalnymi, ja to jestem w stanie zrozumieć. Nie studiuję w mieście typowo studenckim, ba - jest tam właściwie tylko nasz wydział. I to akurat taka specyfika, że imprezy w klubie studenckim zwykle są odwoływane z braku chętnych, bo się studenty - o nie! - uczą. Kino? Jedno. Kluby? Dwa. Jeden teatr (wiadomo, jakie ceny biletów...). Oprócz tego praktycznie nic, żadnych inicjatyw, atrakcji. I wierzę tym, którzy wracają np. do Krakowa czy Katowic, żeby w weekend ,,pożyć".

Co do studentek-cwaniaczek, miałam taką znajomą, która z dumą nam opowiadała, jak to oboje z bratem ciągną socjalne i będą mieli po studiach już na wkład własny na kredyt na mieszkanie. Co tam, że mieszkają w wypasionym domu, każdy członek 5osobowej rodziny ma samochód, naliczyłam trzy telewizory plazmowe a koleżanka była zdegustowana moimi trampkami z ccc, bo ,,tylko conversy"

Edytowane przez 201605300922
Czas edycji: 2015-01-08 o 23:44
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:47   #443
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Rozumiem, że siedzenie non stop w mieście studenckim, żeby nieustannie chlać i imprezować (znaczący procent znajomych mojego faceta z jego kierunku) jest przejawem dojrzałości?
Tak, wracam co tydzień do domu, bo kurczę, lubię mój dom i moją rodzinę, a nie tylko po żarcie. W mieście rodzinnym mam TŻ. Jasne, jak miałam remont w domu, to miesiąc byłam w mieście studenckim i nie płakałam godzinami w pluszowego misia. Wracam, bo mam dość blisko, na upartego mogłabym dojeżdżać codziennie, ale rodzice akurat zdecydowali, że lepiej tak. Mojemu bratu też opłacali pokój.
Ale spokojnie, nie zajmuję okolic dworca ani miejsc w PKSie, bo na szczęście jeżdżę autem. I to nawet poza godzinami szczytu, bo w piątki zajęcia kończę o 12stej. Taka jestem fajna, a co.

Co do ,,ośrodków akademickich" z niesamowitymi atrakcjami kulturalnymi, ja to jestem w stanie zrozumieć. Nie studiuję w mieście typowo studenckim, ba - jest tam właściwie tylko nasz wydział. I to akurat taka specyfika, że imprezy w klubie studenckim zwykle są odwoływane z braku chętnych, bo się studenty - o nie! - uczą. Kino? Jedno. Kluby? Dwa. Jeden teatr (wiadomo, jakie ceny biletów...). Oprócz tego praktycznie nic, żadnych inicjatyw, atrakcji. I wierzę tym, którzy wracają np. do Krakowa czy Katowic, żeby w weekend ,,pożyć".

Co do studentek-cwaniaczek, miałam taką znajomą, która z dumą nam opowiadała, jak to oboje z bratem ciągną socjalne i będą mieli po studiach już na wkład własny na kredyt na mieszkanie. Co tam, że mieszkają w wypasionym domu, każdy członek 5osobowej rodziny ma samochód, naliczyłam trzy telewizory plazmowe a koleżanka była zdegustowana moimi trampkami z ccc, bo ,,tylko conversy"
TO NA NIA DONIES ZAZDROSNICO xd
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:49   #444
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
TO NA NIA DONIES ZAZDROSNICO xd
E tam, idę leczyć moje zielone z jadu i zazdrości złe serduszko, które nie docenia zaradności koleżanki xD
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-08, 23:54   #445
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Wolę wykładać na czyjeś kozaki niż wódkę i tytkę bo na ogół do takich ludzi trafia ta kasa najczęściej
Dla mnie to czysta zazdrość bo czy oni wezmą te kasę czy też nie to waszej sytuacji to nie zmienia I tak w naszym kraju trzeba kombinować

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
XDDD

pozdrawiam


XDDd
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 00:14   #446
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Jak nudne trzeba mieć życie żeby z takimi emocjami przejmować się cudzym życiem xd? Ja bym się nie zdziwiła gdyby one celowo wam wciskały taki kit żeby was ponakręcać byście miały czym żyć xd.



Wysłane z mojego telefonu komórkowego
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 00:17   #447
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Jak nudne trzeba mieć życie żeby z takimi emocjami przejmować się cudzym życiem xd? Ja bym się nie zdziwiła gdyby one celowo wam wciskały taki kit żeby was ponakręcać byście miały czym żyć xd.



Wysłane z mojego telefonu komórkowego
Wiesz, ten socjal nie spada z księżyca, tylko idzie z podatków, które wszyscy płacą (no, wszyscy, którzy ruszają tyłki do pracy, a nie zajmują się kombinatorstwem i jeszcze myślą, że wygrali życie, a reszta to frajerzy). Także tak, jak ktoś śpi na kasie i bierze socjal, to będę się przejmować, bo należy się tym przejmować.
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 00:18   #448
MascarpOOne
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 4 236
GG do MascarpOOne
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez harleyka Pokaż wiadomość
TO NA NIA DONIES ZAZDROSNICO xd
Do donoszenia poza brakiem honoru trzeba mieć jeszcze odwagę

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
MascarpOOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 00:18   #449
narcyzowa
Zakorzenienie
 
Avatar narcyzowa
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Quahog, Rhode Island
Wiadomości: 7 568
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

Cytat:
Napisane przez MascarpOOne Pokaż wiadomość
Do donoszenia poza brakiem honoru trzeba mieć jeszcze odwagę

Wysłane z mojego telefonu komórkowego <3
Ale branie socjalu bez potrzeby to oznaka najwyższego honoru
narcyzowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-09, 00:21   #450
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Jak ja nie lubię studentów...

przecież to troll
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-14 10:33:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:51.