Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-04-25, 12:27   #331
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo To chyba się nie skuszę, glicerynka by mnie puszyła tak wysoko. Mam jeszcze nivea flexible curl a go nawet nie używam bo jakoś mnie stylizatory obciążają i pewnie dopóki kudełki nie odżyją to tak będzie, eh, źle takie problematyczne włosię mieć Szczególnie jak się cudów o stylizatorach nasłucham, kiedyś kochałam żele <3

Też bym keratynowego chyba nie chciała.. szczególnie jeśli rzeczywiście to takie silikonowe oblepienie to by kompletnien ie podziałało. Kiedyś widziałam efekt po keratynowym prostowaniu gdzie włosy wyglądały jak przeproteinowane, takie suche.
Karolca, moje kudły polubiły to serum z naked "divine curls" . Moczę włosy, potem nabieram pompkę tego serum i trochę gumy do włosów, rozwadniam je wodą i ugniatam włosy i znowu z fal mam loczki. Mam takie włosy że je łatwo obciążyć, a to jest okej akurat. I do ostatniego mycia użyłam odżywki alberto zamiast jabłkowej shaumy i włosy nie chciały się kręcić.... Ale zauwazyłam że bez olejowania nie są takie super jak z.

Któraś tu pytała jaka jest metoda nawijania włosów na palec podczas suszenia - najlepiej obadaj w którą stronę kręci się włos i w tą zacznij go zakręcać od góry (skalpu), potem możesz dodatkowo ugnieść końcówki to lok zrobi się grubszy. Ja tak z falo-loków potrafię zrobić sobie korkociągi. I to takie ideolo.
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 13:57   #332
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Ja stale prostuje, bo nie mam czasu na reanimacje i jest mi wygodniej szybko je w kucyka zaplatac.
W sumie, nie masz czasu na reanimację a na prostowanie masz? Ja wolę nie prostować i cieszyć się takimi powywijanymi falami niż smutnymi drutami :P
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 14:31   #333
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
W sumie, nie masz czasu na reanimację a na prostowanie masz? Ja wolę nie prostować i cieszyć się takimi powywijanymi falami niż smutnymi drutami :P
Do prostowania mi wystarcyz na szczotce je wyciagnac i tak zostana na 3dni I nie mam smutnych drutow :p Zwykle slysze, ze ladnie mi w obu wersjach, szczegolnie, ze mam je geste. Proste wlosy sa pieknenjsze w wielu przypadkach od wielkiego pol prostego pol falowanego balaganu.

Edytowane przez 201605161428
Czas edycji: 2015-04-25 o 14:50
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 14:32   #334
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak zabezpieczacie poduszki olejujac na noc? Widze ze moja polubily ta metode, ale ja uwielbiam sliskie, jedwabne posciele i nie wysypiam sie na reczniku frote.
Ja na ręczniku też się nigdy nie wysypiałam. Jak jeszcze olejowałam na noc, kładłam na poduszkę ściereczkę kuchenną. Taką bawełnianą gładką.


Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Nie jest to moze regula ale ja jestem chodzacym przykladem tego ze puszenie moze calkowicie zniknac. Moje wlosy przestaly sie puszyc okolo pol roku temu i nie pusza sie teraz w ogole chocby nie wiem co.
Moje, nim rozjaśniłam je, też się już w ogóle nie puszyły. Mogłam nie nakładać nawet odżywki, umyć samym SLSem, a i tak były gładkie.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 15:03   #335
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez solaola Pokaż wiadomość
Karolca, moje kudły polubiły to serum z naked "divine curls" . Moczę włosy, potem nabieram pompkę tego serum i trochę gumy do włosów, rozwadniam je wodą i ugniatam włosy i znowu z fal mam loczki. Mam takie włosy że je łatwo obciążyć, a to jest okej akurat. I do ostatniego mycia użyłam odżywki alberto zamiast jabłkowej shaumy i włosy nie chciały się kręcić.... Ale zauwazyłam że bez olejowania nie są takie super jak z.

Któraś tu pytała jaka jest metoda nawijania włosów na palec podczas suszenia - najlepiej obadaj w którą stronę kręci się włos i w tą zacznij go zakręcać od góry (skalpu), potem możesz dodatkowo ugnieść końcówki to lok zrobi się grubszy. Ja tak z falo-loków potrafię zrobić sobie korkociągi. I to takie ideolo.
U mnie chyba najlepszym wyjściem byłaby pianka. Ja czeszę włosy, jak schną same bez czesania to nie wyglądają dobrze w tej chwili i no nie wiem jak to opisać, chyba żaden stylizator dobry nie będzie bo włosy swoje, wyglądają jak chcą. Najgłupsze jest to, że prawa strona jest bardziej sucha, a lewa ma zakole i przerzedzony bok i wierzchnia warstwa jakby wpada w tą dziurę gdzie przerzedzone i układają się inaczej niż po drugiej... A to serum to bardziej taki olejek czy krem?
Kurkak iedyś z welli był taki krem do prostowania a mi on skręt fajnie podkreślał, tylko w uk nie ma tej firmy bubu
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-25, 22:43   #336
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
U mnie chyba najlepszym wyjściem byłaby pianka. Ja czeszę włosy, jak schną same bez czesania to nie wyglądają dobrze w tej chwili i no nie wiem jak to opisać, chyba żaden stylizator dobry nie będzie bo włosy swoje, wyglądają jak chcą. Najgłupsze jest to, że prawa strona jest bardziej sucha, a lewa ma zakole i przerzedzony bok i wierzchnia warstwa jakby wpada w tą dziurę gdzie przerzedzone i układają się inaczej niż po drugiej... A to serum to bardziej taki olejek czy krem?
Kurkak iedyś z welli był taki krem do prostowania a mi on skręt fajnie podkreślał, tylko w uk nie ma tej firmy bubu
Czesanie po myciu tylko i nie dotykanie juz w trakcie schnięcia na nie nie działa? Ja po czesaniu w trakcie suszenia nie miałabym lokow na pewno, chociaż i tak je dotykam w trakcie, poprawiam skret zawijajac na palec i ugniatam, lepiej wyglądaja nawet kosztem mini puchu. Nienawidze tego czasu schnięcia, dostaje szalu kiedy wiem ze sie slabo kręcą a dotykanie niewskazane. To serum jest bardziej jak taki przezroczysty olejek, trudno w sumie to okreslic... Ale musze zmienic gume do wlosow na jakis zel bo straki potrafi zrobic.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Moje wlosy kochaly tani zel aloesowy swego czasu sprzedawany w rossie, ale potem wycofany. Widzialam podobny zel aloesowy w dr organics ale nie testowalam - moze in byłby dobry dla Ciebie? Tak strzelam bo kompletnie sie na tym nie znam ;p
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 05:50   #337
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez solaola Pokaż wiadomość
Czesanie po myciu tylko i nie dotykanie juz w trakcie schnięcia na nie nie działa? Ja po czesaniu w trakcie suszenia nie miałabym lokow na pewno, chociaż i tak je dotykam w trakcie, poprawiam skret zawijajac na palec i ugniatam, lepiej wyglądaja nawet kosztem mini puchu. Nienawidze tego czasu schnięcia, dostaje szalu kiedy wiem ze sie slabo kręcą a dotykanie niewskazane. To serum jest bardziej jak taki przezroczysty olejek, trudno w sumie to okreslic... Ale musze zmienic gume do wlosow na jakis zel bo straki potrafi zrobic.

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:40 ----------

Moje wlosy kochaly tani zel aloesowy swego czasu sprzedawany w rossie, ale potem wycofany. Widzialam podobny zel aloesowy w dr organics ale nie testowalam - moze in byłby dobry dla Ciebie? Tak strzelam bo kompletnie sie na tym nie znam ;p
Żel aloesowy to tylko do masek, jest humektantem więc mnie puszy. Ja mam loki a nie fale, one się same skręcają a jak je zostawię to jest kołtun, mam krótkie włosy
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1427904656 tu akurat dobrze mój pogrom widać kiedyś wyglądały tak, przed kryzysem:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1349879818

więc no widać różnicę, ale to serum może kupię bo mam takie delikatne te kudełki teraz, łatwe do obciążenia Zależy też co użyję, zazwyczaj są zbyt suche i wiotkie by się skręcać więc mam wtedy przylizany i suchy przychlast. Jak były zdrowe to nie musiałam ich czesać
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 06:25   #338
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Pokaż wiadomość
Ja najbardziej patrzę na Coco Pure, po opisach i zdjęciach mi się podoba. Ale nie wiem czy mi odwagi starczy. Mój TŻ mówi że kocha mój puch i fale i absolutnie się nie zgadza. :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
No właśnie pamiętam jak kiedyś pisałaś, że on woli Ciebie w takich :P nie będzie zadowolony oj nie ha.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 09:46   #339
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
No właśnie pamiętam jak kiedyś pisałaś, że on woli Ciebie w takich nie będzie zadowolony oj nie ha.
Tutaj niestety nic się nie zmieniło. Ale jak można uważać wielki puch za ładne włosy? To tylko facet potrafi :-D

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 12:40   #340
dziuwlenka
Raczkowanie
 
Avatar dziuwlenka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z dalekaaa
Wiadomości: 272
GG do dziuwlenka
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

W 2012 roku (czyli trochę temu) czytałam ten wątek i dużo się z niego nauczyłam. Jakoś tak wyszło, że zaniedbałam wątek. Włosy chyba też.
Także witam wszystkich ponownie. Postanowiłam i zamierzam w postanowieniu wytrwać, że teraz będę na bieżąco śledzić temat i uczyć się nowych sposobów na ujarzmianie kręconych włosów.

w 10.2012 dodałam do dziennika regeneracji postępy w pielęgnacji jakby ktoś miał ochoty, albo czas pooglądać.
http://https://wizaz.pl/forum/showth...=373086&page=7

od tamtego czasu zmieniło się wiele, najistotniejsza zmiana to rozjaśnienie włosów (Boże wybacz), ale cóż.. farbując na brązy farbami drogeryjnymi narobiłam sobie warstw i ostatecznie za któymś tam razem uzyskałam efekt kruczoczarnych włosów, czego nie mogłam przeżyć, bo nie jest mi ładnie w czarnym.. więc sombre, ombre czy co to tam jest
jak to po rozjaśnianiu mam mega przesusz, aczkowiek spodziewałam się wielkiej masakry, dla porównania wstawiam obecny kolor włosów (to jest różnica wielu odcieni)


Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Ja allegro w UK nie mam, ale jak się natknę na próbkę to pewnie spróbuję. Chyba, że w jakiejś niskiej cenie trafię. Mam jeden fajowski sklep z różnymi produktami również fryzjerskimi, porozglądam się Póki co każdy jeden stylizator (od kiedy mam kryzys) był bublem.
obecni mieszkam w Szkocji.. od niedawna i nie ukrywam, że zapas polskich kosmetyków się kończy i muszę się rozglądnąć na obecnym rynku :P stąd moje poszukiwania w internecie i na tym forum właśnie odnośnie pielęgnacji włosów w UK.
Klaudenc jakbym Cię mogła prosić, lub kogoś o pomoc. Może odnośnik do miejsca, które warto przejrzeć. Wszelka pomoc będzie niezbędna. Nie chcę nikogo nadwyrężać, ja szukam, naprawdę szukam.
Wiem, że serie Naked można zakupić w Boots, że warto wchodzić do sklepów z perukami na wystawie, że w funciakach zdarzają się świetne okazje, ale może ktoś wie coś więcej i zechce się tym podzielić.
Z góry bardzo, bardzo dziękuję.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20150210_002.jpg (64,5 KB, 60 załadowań)
__________________
METODA CG - początek 05.2012

Ćwiczę od 08.11.2012

(część ciała : ile cm mniej)
pod piersiami: -4 cm
w piersiach: -8 cm
okolice pępka: -9 cm
talia: -6 cm
biodra: -7 cm
uda: -2 cm
łydki: -2 cm
dziuwlenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 12:50   #341
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Produkty naked można kupić w drogeriach saVers za funta
a polskie produkty w uk możesz kupić na m-shop.eu, od siebie polecam tę stronkę - dostawy zawsze na czas były, z trackingiem i paczki zabezpieczone, produkty nie są przeterminowane itd., także możesz luknąć.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-04-26 o 12:53
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 13:15   #342
dziuwlenka
Raczkowanie
 
Avatar dziuwlenka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: z dalekaaa
Wiadomości: 272
GG do dziuwlenka
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Produkty naked można kupić w drogeriach saVers za funta
a polskie produkty w uk możesz kupić na m-shop.eu, od siebie polecam tę stronkę - dostawy zawsze na czas były, z trackingiem i paczki zabezpieczone, produkty nie są przeterminowane itd., także możesz luknąć.
hmm. dzięki z saVers się nie spotkałam w miejscu w którym mieszkam, chociaż może coś pominęłam. Mam tu Poundland i Pound&strechers ewentualnie.
Co do strony z polskimi kosmetykami to chyba jest jednak słaby interes, za żel, który w PL kupowałam na przecenie za 6 zł tutaj chcą ponad 13 plus przesyłka.. chyba jednak już bardziej opłaca się przelać kasę do PL i żeby ktoś kupił i wysłał.
__________________
METODA CG - początek 05.2012

Ćwiczę od 08.11.2012

(część ciała : ile cm mniej)
pod piersiami: -4 cm
w piersiach: -8 cm
okolice pępka: -9 cm
talia: -6 cm
biodra: -7 cm
uda: -2 cm
łydki: -2 cm
dziuwlenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 13:24   #343
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez dziuwlenka Pokaż wiadomość
hmm. dzięki z saVers się nie spotkałam w miejscu w którym mieszkam, chociaż może coś pominęłam. Mam tu Poundland i Pound&strechers ewentualnie.
Co do strony z polskimi kosmetykami to chyba jest jednak słaby interes, za żel, który w PL kupowałam na przecenie za 6 zł tutaj chcą ponad 13 plus przesyłka.. chyba jednak już bardziej opłaca się przelać kasę do PL i żeby ktoś kupił i wysłał.
No zależy co i ile kupujesz, jak jak zamawiam ulubione maski np. ziaja to mi wychodzi tyle samo czy nawet mniej pieniędzy niż jak z Polski by mi ktos kosmetyki solo wysyłał, ale jak masz kogoś kto ci po fajnej cenie kupi i więcej to warto Jednego kosmetyku plus przesyłke nie opłaca się kupować, dla niektórych to dobra alternatywa jak nie chcą na raz dużo płacić i nie ma kto wysłać. Ziaje fajne ceny mają, a ja głównie te zamawiam jak już
Saversa poszukaj czy nie masz na mapce, ja uwielbiam te sklepy - ogromny wybór i ceny są niskie, można tam wszystkie cuda kupić *.* a z naked może kupię jakiś szampon i serum przy okazji bo polecono mi tutaj.

Fajne odżywki są do mycia we funciaku
https://www.douglas.lt/images/galler...924_cn3571.jpg
Bardzo myjący skład ma, pachnie troszkę jak biovax z keratyną - jest jeszcze wersja o mniejszej pojemności, lecz to maska także do mycia odżywkę bo maska już ma bodajże kokos i glicerynę.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-04-26 o 16:15
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 17:39   #344
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
Żel aloesowy to tylko do masek, jest humektantem więc mnie puszy. Ja mam loki a nie fale, one się same skręcają a jak je zostawię to jest kołtun, mam krótkie włosy
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...0&d=1427904656 tu akurat dobrze mój pogrom widać kiedyś wyglądały tak, przed kryzysem:
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...5&d=1349879818

więc no widać różnicę, ale to serum może kupię bo mam takie delikatne te kudełki teraz, łatwe do obciążenia Zależy też co użyję, zazwyczaj są zbyt suche i wiotkie by się skręcać więc mam wtedy przylizany i suchy przychlast. Jak były zdrowe to nie musiałam ich czesać
Według mnie teraz fajniej wyglądają niż przed kryzysem Widać że chcą się kręcić mocno - jak urosną będą piękne. A co właściwie się stało że masz kryzys? Tutaj bardziej widać nie tyle kołtun co to że z kilku skręca się jeden lok -też tak mam, ale temu to trudno jest zaradzić jakkolwiek...
Cytat:
Napisane przez Klaudenc Pokaż wiadomość
No zależy co i ile kupujesz, jak jak zamawiam ulubione maski np. ziaja to mi wychodzi tyle samo czy nawet mniej pieniędzy niż jak z Polski by mi ktos kosmetyki solo wysyłał, ale jak masz kogoś kto ci po fajnej cenie kupi i więcej to warto Jednego kosmetyku plus przesyłke nie opłaca się kupować, dla niektórych to dobra alternatywa jak nie chcą na raz dużo płacić i nie ma kto wysłać. Ziaje fajne ceny mają, a ja głównie te zamawiam jak już
Saversa poszukaj czy nie masz na mapce, ja uwielbiam te sklepy - ogromny wybór i ceny są niskie, można tam wszystkie cuda kupić *.* a z naked może kupię jakiś szampon i serum przy okazji bo polecono mi tutaj.

Fajne odżywki są do mycia we funciaku
https://www.douglas.lt/images/galler...924_cn3571.jpg
Bardzo myjący skład ma, pachnie troszkę jak biovax z keratyną - jest jeszcze wersja o mniejszej pojemności, lecz to maska także do mycia odżywkę bo maska już ma bodajże kokos i glicerynę.
Brakuje mi biovaxa tutaj

dziwulenka poszukaj na tym forum wątku o kosmetykach z UK do kręconych włosów, jest taki wątek, jakieś 2 tyg. temu sama męczyłam Klaudens o polecane odżywki
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 18:05   #345
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

solaola - wariacje hormonalne plus stresy plus okropne osłabienie jesień-zima. Już teraz się uspokoiło, ale włosów przez rok nie mogłam nawilżyć absolutnie, mocno osłabły i teraz mi lecą, do tego szereg innych nieprzyjemności niezależnych ode mnie, peszek W ogóle jedno zakole mi zarasta jak dzikie a drugie łysy plac XD zdjęcia nie odzwierciedlają tego ale to nawet dobrze.

Edit: W Bootsie wyczaiłam, że produkty naked są half price!

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-04-26 o 19:21
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 18:31   #346
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

U mnie dzis wielkie denkowanie. Skonczylam szampon organicki, szampon biovaxa i naked shine. Dokonczylam odzywke YR i maske ajuwerdyjska. Duzo opakowan poszlo do kosza
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 19:27   #347
solaola
Zakorzenienie
 
Avatar solaola
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 439
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
U mnie dzis wielkie denkowanie. Skonczylam szampon organicki, szampon biovaxa i naked shine. Dokonczylam odzywke YR i maske ajuwerdyjska. Duzo opakowan poszlo do kosza
Jak oceniasz szampon nakeda?
__________________
"Ludzie, którzy odnoszą sukcesy na tym świecie,sami szukają odpowiadających im okoliczności,
a jeśli nie mogą ich znaleźć, to je tworzą."


Blog o życiu w Walii z przymrużeniem oka:
#23. Cieszę się ze złej pogody i wrzucam moje motywujące linki!
http://blondiewales.blogspot.co.uk/
solaola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 19:35   #348
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez solaola Pokaż wiadomość
Jak oceniasz szampon nakeda?
Idealny do olejow, rypacz taki, ze wlosy doslownie trzeszcza
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 20:51   #349
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Kurka przecena na Tresemme w Superdrug na moje ukochane kokosowe cuda... a ja się dziś spłukałam na tusz i rescue oil, no nic, innym razem
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-26, 21:07   #350
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
U mnie dzis wielkie denkowanie. Skonczylam szampon organicki, szampon biovaxa i naked shine. Dokonczylam odzywke YR i maske ajuwerdyjska. Duzo opakowan poszlo do kosza
Teraz uparcie próbuję wykorzystać to, co mam, żeby kupić nowe, albo przynajmniej kupić, ale nie otwierać dopóki nie zużyję tego, co już jest otwarte. Na razie idzie mi całkiem nieźle. Odkładam puste opakowania do papierowej torby, żeby w razie co zaglądnąć i wzbronić się przed kupieniem czegoś nowego. A lista rośnie...
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 21:09   #351
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Teraz uparcie próbuję wykorzystać to, co mam, żeby kupić nowe, albo przynajmniej kupić, ale nie otwierać dopóki nie zużyję tego, co już jest otwarte. Na razie idzie mi całkiem nieźle. Odkładam puste opakowania do papierowej torby, żeby w razie co zaglądnąć i wzbronić się przed kupieniem czegoś nowego. A lista rośnie...
Nie otwartych to ja mam cala szafeczke ^^ Mama sie ze mnie smiala, ze chomikuje, a mialam racje, bo jak skonczylam robote to nie mam juz za co kupowac i ladnie denkuje
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 21:13   #352
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Cytat:
Napisane przez TheUnlike Pokaż wiadomość
Nie otwartych to ja mam cala szafeczke ^^ Mama sie ze mnie smiala, ze chomikuje, a mialam racje, bo jak skonczylam robote to nie mam juz za co kupowac i ladnie denkuje
Ja już od paru miesięcy kupuję tylko niezbędniki, czasami pozwalam sobie na jakaś użyteczną odżywę za funciaka. Schaumy ostatnio kupiłam ale to mało wydajne to schodzi, a tak to używam to samo. Na zapas mam tylko jedną ziajkę i 2 odżywki z jedwabiem alberto. I pozbyłam się arsenału szamponów, także to co ostatnio podostawałam to wcześniej wykończyłam i używam te nowe
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 21:15   #353
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

W sumie to ja tylko szamponow nie mam na zapas, bo wciaz nie znalazlam tego idealnego i wciaz nowe probuje.
Swego czasu narzekalam tu bardzo na olejowanie, ze mi nic nie daje. Okazalo sie, ze to w duzym stopniu zalezy od rodzaju oleju, po wielu porazkach moje wlosy doslownie pokochaly olej z pestek moreli i dziala na nich cuda. Wiec polecam wszystkim sie nie zniechecac i szukac
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 21:28   #354
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ja sobie właśnie nie mogę oleju dopasować - kokos tak ale zależy, nie za często i nie za dużo, sezam to tak do zrównoważenia kokosa ale też tak bez szału. Migdałowy może bym spróbowała bo niestety jakiegoś wielkiego wyboru olejowego tu nie mam. W każdym razie nasycone omega 9 są ok,dlatego spróbuję omega 9 z niską ilością nasyconych. A jak nie to to już nie wiem..

Ja pokochałam szampon ziaji z ceramidami, jest świetny. I lubię klasyczny johnsons baby.

U Mysi fajny opis włosów dystroficznych znalazłam - zanikanie mieszka powodujące zamienianie się włosa w meszek i kompletny jego zanik. Idealne zjawisko na mojej głowie, cofamy się do czasów bycia bobasem. Chyba się to kurka odkręci jakoś bo jak mi połowa tych mieszków zaniknie i nic nie będzie rosnąć jak na tym jednym zakolu to będę głupio wyglądać, a mój tż tak czeka aż będę mieć długie.

Edytowane przez Klaudenc
Czas edycji: 2015-04-26 o 21:30
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-26, 21:32   #355
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Ja na moj wpadlam przypadkiem, kupilam go, bo byl najtanszy i chcialam go uzywac do cery. Ale wyczytalam, ze do mojej cery sie nie sprawdzi, wiec aby zuzyc napackalam na wlosy i zapanowala milosc
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 19:34   #356
wikaa24
Rozeznanie
 
Avatar wikaa24
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 645
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

dziewczyny, które cudo z mariona polecałyście jako zabezpieczenie na końcówki?
wikaa24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 20:30   #357
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Kupilam dzis odzywke.
Widzialam tez krem i lotion do wlosow.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20150427_194719.jpg (124,2 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150427_194643.jpg (119,9 KB, 10 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150427_162828.jpg (85,0 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150427_162842.jpg (90,6 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 20150427_162857.jpg (126,5 KB, 9 załadowań)
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 20:48   #358
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Arganowy i orientalny jest super.

Wysłane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 22:38   #359
Klaudenc
Moderator
 
Avatar Klaudenc
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 203
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Moje włosy wyglądały przyzwoicie 3 dni, rekord, nadal są ok ale jutro chyba do mycia pójdą bo nie lubię takich przyklapłych. Spróbuję w jakiś dzień do porcji maski dodać rescue oil bo ma wysoko olej z brzoskwini, a sam solo jest za lekki i mi szkoda do olejowania, ale jako dodatek może fajnie dociążać
Klaudenc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-04-27, 23:20   #360
krolewna_smieszka
Zakorzenienie
 
Avatar krolewna_smieszka
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Seattle, WA
Wiadomości: 9 866
Dot.: Pielęgnacja loków, loczków i fal, niech się kręcą! :) Część XXII

Dla mnie ten krem Marc Anthony Strictly Curls był bardzo kiepski. Strasznie mi zlepiał włosy.
__________________
To nie bezsenność, to inna strefa czasowa.
krolewna_smieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-03 12:42:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:58.