Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV - Strona 84 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-27, 15:16   #2491
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Czasem też leci z TV film o naukowcu, który zamknął w nawiedzonej posiadłości kilka osób cierpiących na bezsenność. Nie pamiętam tytułu, ale grała w nim Catherine Zeta-Jones i... Liam Neeson?

I filmy Nigela Shamalyana - Osada - palce lizać! Zakończenie powaliło mnie na kolana, choć nie wiem, czy nie z rozczarowania. "Znaki" - takie sobie, obejrzałam raz i nie chcę więcej. "6 zmysł" - obejrzałam jednym okiem, bo mnie nie wciągnął. Nie widziałam natomiast "Kobiety w wodzie", a bardzo chce obejrzeć.
To "Nawiedzony"
"Osada" tez mi sie podobala, ale wole "6 zmysl"
Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Przyznaję, że kiedy podczas Hostelu zaproponowałam pójście na piwo, cała ekipa (8 osób) zgodnie wstała i wyszła. Bynajmniej nie dlatego, że tacy są zgodni i potulni...
Ja "Hostelu" rowniez nie zobaczylam do konca, nie bylo sensu...
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Kojarzę film, ale tytułu niestety nie.A widzisz, ja wolę oryginały. Są mniej dosłowne, bazują głównie na tym, co w człowieku siedzi i co sam sobie dopowiada.

__________
AN Piekna ta spalona szarlotka...
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:18   #2492
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Teraz mi się przypomniało, że bardzo bałam się na "Amityville" (oglądaliśmy razem z ukochanym i nawet on był niespokojny) i powiedzmy, że podobał mi się film "Egzorcyzmy Emily Rose" (w sumie klimat podobny do "Demon historia prawdziwa").
Oglądając "Głosy" (pierwszą część) czułam lekki dreszczyk...
"Oszukać przeznaczenie" było bardzo fajne i oczywiście "Jeździec bez głowy" z Johnny Deepp'em

A co do wstrętnych - to jeszcze "Teskańska masakra piłą mechaniczną" była obrzydliwa

Są tez horrory, które sa totalnie nudne i żałosne, np. "Boogeyman".
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:19   #2493
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Kiedyś podczas wizyty u teścia kilku panów włączyło sobie którąś z części "Piły". Starałam się zając książką, ale mrożące krew w żyłach ryki z ekranu skutecznie psuły mi nastrój. Zresztą panowie też nie wytrzymali do końca.

"Jeźdźca bez głowy" miałam na DVD, ale komuś pożyczyłam i... wsiąkł. Był jeszcze jeden film w tym klimacie, z Johnym Deppem w roli policjanta szukającego Kuby Rozpruwacza.

"Egzorcyzmy Emily Rose" jakoś mnie ominęły, a szkoda, koleżanka gorąco polecała. Teraz to pewnie tylko na DVD.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655

Edytowane przez Aggie125
Czas edycji: 2007-09-27 o 15:21 Powód: Dopisek
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:19   #2494
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
"Klątwę" prawie przypłaciłam życiem. Ze śmiechu zakrztusiłam się popcornem, dusiłam się, łzy mi płynęły po policzkach, kumple walili mnie z dwóch stron w plecy, a ja... nie potrafiłam przestać się śmiać.
Widziałybyście tych biednych, przerażonych ludzi w kinie, którzy nie potrafili pojąć z czegóż my tak rechoczemy...
No coś Ty? Dla mnie ten film był straszny! To znaczy niektóre momenty - np duch wyświetlający się na ekranie tych telewizorów u ochroniarzy, jakaś potwora ścigająca kobietę po schodach i ten duch, który wślizgnął się do domu a potem tej babie pod kołdrę.

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Kochane jak wam sie podoba j'adore edp? Jak go spostrzegacie?
Mnie się nie podoba Reklama (i Charlize) na mój gust o wiele ładniejsze i spektakularniejsza niż sam kiepściutki zapach

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Chodzi o The Ring? Bosski uwielbiam go, obejrzałam 2 czesci, czesto do niego wracam!(...)
Studnia................
O! Ta wersja amerykańska pierwszej części to dla mnie horror najstraszniejszy ze wszystkich, które widziałam. Oglądałam w kinie ze znajomymi - i widziałam jakąś połowę, bo cały czas zasłaniałam sobie oczy i chowałam się pod kurtką

Poza tym przyznam się Wam po cichu do mojej (jednej z nielicznych ) słabości - boję się ciemności. I do dzisiaj kiedy mam sama iść gdzieś po ciemku to mówię, że "nie pójdę bo boję się Samary" (kto widział The Ring to wie o co chodzi ) i zawsze ktoś się nade mną ulituje i idzie ze mną

Cytat:
Napisane przez Sabbath
Nie lubię za to thrillerów, których bohaterem jest psychopata. Na horrorach mam ubaw po pachy, bo w żadne nadprzyrodzone zjawiska nie wierze. W psychopatów natomiast wierzę (pracowałam w Areszcie Śledczym i specjalizowałam się w psychopatach właśnie) i realność zagrożenia mnie przeraża.



Generalnie prawda jest taka, że znajomi zawsze mają ze mnie ubaw na horrorach. To że zasłaniam sobie oczy to jeszcze ok. Ale ja nie mogę się powstrzymać i krzyczę kiedy się bardzo przestraszę A inni zawsze bardziej przerażą się mojego wrzasku niż tego co się dzieje na ekranie


Mój ulubiony film z gatunku to zdecydowanie "6 zmysł" i "Inni" - oglądałam po kilka razy nawet pomimo faktu, że znam zakończenie, co teoretycznie przekreśla szansę na obejrzenie filmu z przyjemnością
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:20   #2495
agaa13
Zakorzenienie
 
Avatar agaa13
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 770
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

dzisiaj jesień M.Micallef.
__________________
agaa13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:23   #2496
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość

O! Ta wersja amerykańska pierwszej części to dla mnie horror najstraszniejszy ze wszystkich, które widziałam. Oglądałam w kinie ze znajomymi - i widziałam jakąś połowę, bo cały czas zasłaniałam sobie oczy i chowałam się pod kurtką

Poza tym przyznam się Wam po cichu do mojej (jednej z nielicznych ) słabości - boję się ciemności. I do dzisiaj kiedy mam sama iść gdzieś po ciemku to mówię, że "nie pójdę bo boję się Samary" (kto widział The Ring to wie o co chodzi ) i zawsze ktoś się nade mną ulituje i idzie ze mną
Wyjdzie ze studni i Cie zje....... Ona nigdy nie spi
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:28   #2497
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
to tym bardziej podziwiam To raczej nie jest praca ot taka sobie, którą może wykonywać każdy człowiek; na pewno potrzeba do tego ogromnej odwagi i szczególnego charakteru.
Sabbath, jeśli mogę zapytać (z czystej ciekawości), na czym polegała Twoja praca?
Miałam etat wychowawcy i niby miałam zajmować się resocjalizacją, tyle, że to nie był ZK, tylko areszt, więc siedzieli w nim sami niewinni. Człowiek bez wyroku jest, wobec prawa, niewinny i resocjalizować go nie wolno. (Ciekawe dlaczego pan zakichany minister Ziobro o tym nie wie?!)

Moja robota polegała więc na przekonywaniu tych ludzi, że łamanie prawa im się nie opłaca, a jeszcze bardziej nie opłaca im się nie robienie tego, co każę. Każę, nie proszę, bo zdarzały mi się sytuacje, kiedy jeden z moich miłych podopiecznych tak "urobił" panią psycholog, że ta przychodziła prosić go grzecznie o każdą sesję, a ten zgadzał się łaskawie, albo i nie.

Szczegółowo opisywać nie będę, może tylko przykładowo zilustruję rodzaj metody.
Kiedy wzywałam gościa na rozmowę, a ten nie przychodził, bo na przykład, źle się czuł - zamiast błagać go o spotkanie wykazywałam się "szczera troską" oraz "bezgranicznym zaufaniem" i pilnowałam, żeby nie przeszkadzano mu ani przerwą na spacer, ani wyjściem do kantyny, ani wizytą bibliotekarza... A i dietkę na wszelki wypadek mogłam zarządzić, gdyby nadal źle się czuł... A wszystko to na zimno. Tak, żeby gościu nie miał wątpliwości, że potrafię grać w jego grę. Kiedy już mnie szanowali - rzeczywiście zaczynali przyjmować do wiadomości to, co mówię.

I tyle.
Nic niezwykłego.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 15:29   #2498
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
"Inni" - oglądałam po kilka razy nawet pomimo faktu, że znam zakończenie, co teoretycznie przekreśla szansę na obejrzenie filmu z przyjemnością
Kolejny film o zmarłych, o duchach i kolejny, który jest świetny !
Też mi się podobał.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:32   #2499
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Kolejny film o zmarłych, o duchach i kolejny, który jest świetny !
Też mi się podobał.
Ja obejrzałam po raz pierwszy u siebie w domku na DVD. Mój mężunio zasnął w pierwszej połowie, więc oglądałam sama. Film się skończył, budzę męża, a ten patrzy na mnie i pyta przerażonym głosem: "Gdzie jest Agnieszka? Agnieszka, gdzie jesteś?"

Kto oglądał film wie jakie było zakończenie i rozumie, czemu się wystraszyłam, jak to usłyszałam. I w dodatku mężuś nie żartował i nie chciał mnie nastraszyć. Jak się rozbudził to sam nie wiedział, czemu powiedział coś takiego.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:33   #2500
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Wyjdzie ze studni i Cie zje....... Ona nigdy nie spi
płaczę ze śmiechu

Dla mnie kompletną porażką była Osada
Z kolei bardzo mi się podobały; Egzorcyzmy Emily Rose, Inni, Egzorcysta (muzyka mnie jeszcze bardziej wbijała w kanapę), Siedem

Sabbath, aha dzięki za wyjaśnienie Rozumiem że jesteś z zawodu psychologiem i nie mów, że to nic nadzwyczajnego bo nie każdy psycholog się nadaje do takiej pracy.
Od razu przypomniał mi się film Milczenie Owiec (który też bardzo lubię).
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:37   #2501
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość
płaczę ze śmiechu


Pomijając temat filmów, w jakich perfumach wam znanych jest tuberoza?
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 15:42   #2502
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Pomijając temat filmów, w jakich perfumach wam znanych jest tuberoza?
Zajrzyj tutaj:

"Pani pachnie jak tuberozy..."

Mogę tylko powiedzieć, że tuberozę najbardziej wyczuwam w Blonde i Tubereusse Criminelle.
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:44   #2503
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Kasiulka22 - też mi niewygodnie spać na brzuchu ze względu na biust
Sabbath - równie mocno "rżałam" na Klątwie - żałosna

Dziewczyny, MAM PRACĘ! Ha Tzn. od poniedziałku szkolenie (chyba z miesiąc), po nim dwa egzaminy i podpisuję umowę. Bajer. Praca w biurze, z ludźmi, doradzanie, komputer, zarządzanie. No Ale jestem podekscytowana Poznałam już kilku współpracowników - skąd ja wezmę pieniądze na żakiety, koszule i buty? :/ Nie mam zbyt eleganckich ubrań, a to wymóg
Muszę teraz jakoś (jak najszybciej) skończyć z dotychczasową pracą, mam nadzieję, że to da radę...

W ogóle fajny dzień dzisiaj, kupiłam sobie nóż (uwielbiam ) i planuję kolejny

No i pachnę cały czas Musc Ravageur.
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:46   #2504
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

z radości po upolowaniu pełnowymiarówki wypachniłam się obficie Flowerbombem Extreme z próbki od Angel
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:46   #2505
Zuziunia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 12 483
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Kasiulka22 - też mi niewygodnie spać na brzuchu ze względu na biust
Sabbath - równie mocno "rżałam" na Klątwie - żałosna

Dziewczyny, MAM PRACĘ! Ha Tzn. od poniedziałku szkolenie (chyba z miesiąc), po nim dwa egzaminy i podpisuję umowę. Bajer. Praca w biurze, z ludźmi, doradzanie, komputer, zarządzanie. No Ale jestem podekscytowana Poznałam już kilku współpracowników - skąd ja wezmę pieniądze na żakiety, koszule i buty? :/ Nie mam zbyt eleganckich ubrań, a to wymóg
Muszę teraz jakoś (jak najszybciej) skończyć z dotychczasową pracą, mam nadzieję, że to da radę...

W ogóle fajny dzień dzisiaj, kupiłam sobie nóż (uwielbiam ) i planuję kolejny

No i pachnę cały czas Musc Ravageur.
Super!!!
No to kochana zbieraj na żakiety
Zuziunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:47   #2506
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Fenris, gratulacje Co do ciuchów to spróbuj sobie robić jakies kombinacje, jak finansowo nie wyrobisz na nowe. Polecam tez trick z dodatkami - tu apaszka, tu kolczyki - i z makijażem. Nawet mając niewiele ciuchow mozna z tego skombinować niezly zestaw!
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:50   #2507
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Zuziunia Pokaż wiadomość
Wyjdzie ze studni i Cie zje....... Ona nigdy nie spi
No dokładnie

Cytat:
Napisane przez SpanishMyszka Pokaż wiadomość
Kolejny film o zmarłych, o duchach i kolejny, który jest świetny !
Też mi się podobał.


Cytat:
Napisane przez MoniaK Pokaż wiadomość

Dla mnie kompletną porażką była Osada
Widziałam w kinie i tam zrobił na mnie spore wrażenie Podoba mi się.

Cytat:
Napisane przez MoniaK
Od razu przypomniał mi się film Milczenie Owiec (który też bardzo lubię).
O, to też! I "Czerwony Smok"

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, MAM PRACĘ!
Gratulacje !

Cytat:
W ogóle fajny dzień dzisiaj, kupiłam sobie nóż (uwielbiam ) i planuję kolejny
Ja bym ten dzień uczciła zakupem nowego bombowego ciucha albo innego fajnego drobiazgu Ale gusta są chyba różne
__________________
pachnę

Edytowane przez your Angel
Czas edycji: 2007-09-27 o 15:58 Powód: dopisek
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:53   #2508
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość
Dziewczyny, MAM PRACĘ! Ha Tzn. od poniedziałku szkolenie (chyba z miesiąc), po nim dwa egzaminy i podpisuję umowę. Bajer. Praca w biurze, z ludźmi, doradzanie, komputer, zarządzanie. No Ale jestem podekscytowana Poznałam już kilku współpracowników - skąd ja wezmę pieniądze na żakiety, koszule i buty? :/ Nie mam zbyt eleganckich ubrań, a to wymóg
Fenris
A co do żakietów i butów, to nie stresuj się - pochodź po sklepach, czasem za niewielkie pieniądze można znaleźć coś fajnego.

---

Zjadłam talerz kurczaka w winie i zagryzam ciastkami. Tzn. ciastkiem, bo po jednym już mnie zaczyna mdlić. Strasznie słodkie!
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 15:54   #2509
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Fenris Pokaż wiadomość

Dziewczyny, MAM PRACĘ! Ha Tzn. od poniedziałku szkolenie (chyba z miesiąc), po nim dwa egzaminy i podpisuję umowę. Bajer. Praca w biurze, z ludźmi, doradzanie, komputer, zarządzanie. No Ale jestem podekscytowana Poznałam już kilku współpracowników - skąd ja wezmę pieniądze na żakiety, koszule i buty? :/ Nie mam zbyt eleganckich ubrań, a to wymóg
Muszę teraz jakoś (jak najszybciej) skończyć z dotychczasową pracą, mam nadzieję, że to da radę...
No to moje gratulacje
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 15:58   #2510
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Zgłasza się kolejna wielbicielka horrorów/thrillerów, ze wskazaniem na thrillery Ewentualnie filmów z pogranicza tych gatunków (np. rewelacyjny Harry Angel A. Parkera). Horrory nie robią na mnie wrażenia o tyle, że jako człowiek z natury wątpiący w siły nadprzyrodzone nie potrafię się tak "na poważnie" bać wampirów, upiorów z bagien, czy siepaczy, którzy w jednej ręce trzymają siekierę, a w drugiej własną głowę (no, chyba, że to Jack Nicholson biega z siekierą w Lśnieniu...) itp. Jednak lubię popatrzeć i z ostatnio obejrzanych horrorów zapadły mi w pamięć: Mroczna plaża, Wzgórza mają oczy, Wind Chill i Blady strach (tyle pamiętam). Czasami lubię jakieś totalne bzdurki w stylu filmów Tromy. Oczywiście "klasyka" gatunku typu Piątek 13, Mgła, czy Halloween też wchodzi w grę.
Mój luby natomiast uwielbia horrory made in Asia i mnie nimi katuje. Znam już pod tym kątem np. dokonania kinematografii tajskiej Spodobał mi się natomiast koreański horror Telmisseomding. Polecam pod rozwagę miłośnikom gatunku.
Wracjąc do thrillerów... Najbardziej lubię ten element prawdopodobieństwa. Fakt, że to mogło się zdarzyć naprawdę. Poza tym zawsze mnie ciekawiło, co ludziom siedzi w głowach. A siedzi tam dużo - czasami złych - rzeczy... Z tych samych powodów interesują mnie wszelkie materiały o seryjnych mordercach.

Dzisiaj mgliście...Palisander
Fenris gratuluję nowej pracy
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:03   #2511
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Ja wampirów się nie boję... Ja je uwielbiam ;]

A Sleepy Hollow ciężko mi umieścić w horrorach. Dla mnie to baśń, jak Nieustraszeni Bracia Grimm czy Mroczne Miasto. Baśń może niekoniecznie dla dzieci, ale na pewno nie jest to horror!
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:05   #2512
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Ależ ja też lubię wampiry. Szczerze. Zwłaszcza o oczach Klausa Kinski`ego
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:09   #2513
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Fenris, gratuluję pracy i zazdroszczę bo sama jestem w trakcie poszukiwań nowej Co Ty sobie kupiłaś? Nóż?
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:13   #2514
SpanishMyszka
Zakorzenienie
 
Avatar SpanishMyszka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Shallow Grave
Wiadomości: 5 143
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Ja wampirów się nie boję... Ja je uwielbiam ;]

A Sleepy Hollow ciężko mi umieścić w horrorach. Dla mnie to baśń, jak Nieustraszeni Bracia Grimm czy Mroczne Miasto. Baśń może niekoniecznie dla dzieci, ale na pewno nie jest to horror!
Bo to nie jest horror Może inaczej, wszędzie piszą, że niby tak, natomiast dla mnie to była baśń z elementami komedii (ze względu na miny i ruchy Johnnego).
Wymieniłam ten film przy horrorach, ponieważ do tego gatunku go zaliczają i strasznie mi się podobał !
__________________
"It's been so long...
Feels like pins and needles in my heart...
So long...
I can feel it tearing me apart..."

SpanishMyszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:18   #2515
mariolasl
Zakorzenienie
 
Avatar mariolasl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 10 668
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez your Angel Pokaż wiadomość
Poza tym przyznam się Wam po cichu do mojej (jednej z nielicznych ) słabości - boję się ciemności. I do dzisiaj kiedy mam sama iść gdzieś po ciemku to mówię, że "nie pójdę bo boję się Samary" (kto widział The Ring to wie o co chodzi ) i zawsze ktoś się nade mną ulituje i idzie ze mną
Rozumiem cie, chociaz ciemnosci cie nie boje, boje sie tylko Samary

SpanishMyszko "Amityville" , "Egzorcyzmy Emily Rose", "Głosy", "Oszukać przeznaczenie", "Jeździec bez głowy" rowniez ogladalam i lubie. Jeszcze bardzo lubie "Milczenie owiec" (zarowno film, jak i ksiazke) oraz "Siedem".

Fenris gratuluje nowej pracy!
________
Dostalam pyszne probki od kochanek Kat i bede sobie cos testowac wieczorem!
_______
A teraz czas pojsc tropem Racheli i zjesc cos porzadnego. Np pyszna salatke z makaronem i tunczykiem
__________________
O książkach
mariolasl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:19   #2516
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Boszzzz...Zapomniałam o moim ukochanym horrorze! O wampirach właśnie. Rewelacyjna Zagadka nieśmiertelności (reż. Tony Scott) z piękną Catherine Deneuve i niesamowitym Davidem Bowie. Ktoś jeszcze lubi ten film?
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:20   #2517
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziękuję za gratulacje Co do ciuchów to będzie problem, bo mam większość dziennych lub sportowych - jakieś zwykłe koszulki (z dużym dekoldem, a jak już eleganckie, to z krótkim rękawkiem, a potrzebuję zakryć tatuaże, więc muszę mieć z długim), jeansy (a potrzeba spodni w kancik lub spódniczek), żadnych wierzchnich żakietów nie mam, zwykła kurtka nie przejdzie. Będzie trudno, nie mam ładnych ubrań do firmy
Dzisiaj chciałam ładnie wyglądać i ubrałam buty na obcasie, ale okropnie mnie obtarły, do krwi Więc butów też nie mam.

Co do filmów to ja lubię typu Rob Roy czy Braveheart, Patriota, wszelakie Monty Pythony i tego typu. Uwielbiam również francuskiego Dobermana i ogólnie filmy z Vincentem Casselem.
Horrory mnie śmieszą, bawią, są w większości żałosne. The Ring czy Saw - co to w ogóle jest? Japończycy, ogólnie Azjaci, bardzo mnie śmieszą sami sobą, więc tymbardziej japońskie horrory są dla mnie lepsze niż najśmiejszniejsza komedia.
Wzgórza mają oczy - tego filmu nie znoszę, nienawidzę scen gwałtu, a tam jest okropny, nie mogłam patrzeć. Ogólnie film do d...
Za to bardzo podoba mi się Silent Hill - ten klimat, bajer Chętnie obejrzę jeszcze raz.
A te stare horrory o wampirach Są tak głupie, że aż nie można nie oglądnąć

MoniaK - ano nóż, co w tym dziwnego? Broń białą (palną zresztą też) uwielbiam. W ogóle militaria (a w tym żołnierze, marynarze, mundurowi... hehe; berety wojskowe, mundury itp itd) - mniam
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:22   #2518
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Mi też przypomniał się jeszcze jeden mój ukochany nie-do-końca-horror. "Wywiad z wampirem "
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:22   #2519
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Boszzzz...Zapomniałam o moim ukochanym horrorze! O wampirach właśnie. Rewelacyjna Zagadka nieśmiertelności (reż. Tony Scott) z piękną Catherine Deneuve i niesamowitym Davidem Bowie. Ktoś jeszcze lubi ten film?
Ach, David Bowie... Pamiętam, że oglądałam ten film w nocy - moi rodzice powiedzieli, że raz tę kichę widzieli i więcej nie chcą Film bardzo mi się podobał, chyba przydałoby się go odświeżyć w pamięci...
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-27, 16:24   #2520
burn-it-up
Zakorzenienie
 
Avatar burn-it-up
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Wrocław :)
Wiadomości: 7 853
GG do burn-it-up
Dot.: Czym dziś pachniesz Wizażanko? Część XV

Dziś Chance EDT
Adeline! Hiacynta -świetny avatar
__________________
Mój kosmetyczny blog
burn-it-up jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:28.