Brak pupy ;) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-17, 14:04   #91
jennifer777
Wtajemniczenie
 
Avatar jennifer777
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 346
Dot.: Brak pupy ;)

mój problem polega na tym ze mam wąską pupę, mimo tego ze jestem szczupła jest ona ' wypukła' czy sa jakies cwiczenia zeby pupcia była szersza hehe
__________________
bruised but never broken
jennifer777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-17, 17:40   #92
lorinka
Rozeznanie
 
Avatar lorinka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 897
Dot.: Brak pupy ;)

Cytat:
Napisane przez lil' sexy
Ja proponpwałabym żebyś cierpliwie poczekała, bo dopiero zaczęłaś dojrzewać. Ja zawsze byłam strasznym patykiem bez tyłka i piersi, ale później dorobiłam się bardzo fajnych kobiecych kształtów wcale przy tym nie tyjąc, tzn. przybyło mo tylko trochę w pupie, ale nie można tego nazwać tyciem. Zacznij się martwić za parę lat
Lil, obyś miała rację, ja też chcę mieć bardziej kobiece kształty, a mam 16 lat i jestem bardzo chuda. Może to się kiedyś zmieni... Tylko kiedy..?
__________________
Ze wszystkich rzeczy, które kiedykolwiek utraciła, najbardziej żal jej było rozumu...

Gdzieśtam czeka na nią Książe w lazurowoniebieskich kalesonach... kiedyś ją znajdzie. Bo ona nie szuka. Nie teraz. Nie... nie teraz...

She walks on the boulevard of broken dreams.


lorinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-18, 18:20   #93
ula-po-prostu
Raczkowanie
 
Avatar ula-po-prostu
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 261
Dot.: Brak pupy ;)

NIe smutaj Jagodo, bo jaka by nie była figura kobiety - zawsze będzie narzekać Ja np. mam szeroką pupę (b. szerokie biodra po mamusi przy dość wąskiej talii i w sumie tez mam problem ze spodniami- jak wejdę w biodra to w talii weszłaby jeszcze jedna Ula ) za to kompletnie płaską!! dziewczyny, powiedzcie czy jest na to sposób? (oczywiście nie zwiekszając jeszcze dodatkowo pupci wszerz..bo bym nie zścierpiała :/) Hhmhm mój facet mówi do mnie czule "Nalesniczku".. wolałąbym jednak innego typu okreslenia
__________________
'Na skutek klęsk i nieszczęść, które na mnie spadły, zostałam wiedźmą'
I dobrze mi z tym!


'nie narzekaj, że masz pod górę, skoro jest to wspinaczka na szczyt'
ula-po-prostu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 07:03   #94
justyyyna
Przyczajenie
 
Avatar justyyyna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 14
Smile Dot.: Brak pupy ;) pytanie do zuzanny

Ja ma 16 lat i mam ten sam problem z pupcia. Ale nie mam kasy na sztange lub ciezarki itp. Jak bys znała jakies ćwiczenia bez tych przyżadów lub jak je zastąpić . Bardzo prosze!!
Jeszcze by sie jakies ćwiczonak an powiekszenie bioder i biustu sie przydały!!heh
prosze pomóżcie
justyyyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 00:18   #95
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Brak pupy ;)

Witajcie dziewczynki właśnie znalazłam ten wątek i jestem BARDZO ciekawa jak zadzaiłał na Was koktajl.Kobitki,które go piły opoiedzcie jakie były efekty.Ja słyszałam o jakimś koktajlku na siłownie(nie takim robionym tylko gotowym) chłopaki mówili,że bardzo działa i nawet największe chuderlaki bardzo dużo przytyły ale!!!!!-był jeden mankament,który mnie odstraszył.Podobno przez kilka dni nawet do tygodnia podczas picia koktajlu pojawia się biegunka.Wystraszyłam się,że po tygodniu czyszczenia tak bardzo bym schudła,że skutek byłby odwrotny.Dlatego nie skorzystałam.Ale napiszcie jak tam po picou tego robionego koktajiku
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 04:28   #96
lil' sexy
Zadomowienie
 
Avatar lil' sexy
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 818
Dot.: Brak pupy ;)

Ja piłam tylko przez tydzień, bo nie mogłam dłużej tego smaku znieść i po tym tygodniu nie zauwayłam żadnych zmian. Nie przytyłam, nie schudłam.
__________________
"Piękność jest dla kobiet ważniejsza niż inteligencja, bo mężczyznom łatwiej przychodzi patrzenie niż myślenie."

MD
lil' sexy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-10, 08:40   #97
niunia-sfd
Raczkowanie
 
Avatar niunia-sfd
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: poznan
Wiadomości: 217
Dot.: Brak pupy ;)

ewelinka83 chlopakom chodzi o gainery i carbo... wpisz to w jakiejs wyszukiwarce i wszystko bedziesz wiedziec... sa to odrzywki z duza zawartosca weglowodanow latwo przyswajalnych i ze spora iloscia kcal...
__________________
niunia-sfd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-19, 10:29   #98
Angie144
Zadomowienie
 
Avatar Angie144
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 1 522
GG do Angie144 Send a message via Skype™ to Angie144
Dot.: Brak pupy ;)

Ja dziś ten wątek wygrzebałam i zrobię wszystko żeby przytyć bo wyglądam koszmarnie. Mimo iż lil'sexy pisze że za bardzo nie zadziałał ten koktail i na dodatek jest ochydny to jestem gotowa na to poświęcenie.
Ważyłam przy wzroście 160 - 48kg i było super, ale ostatnie trzy miesiące to był dla mnie koszmar - najpierw przykrość która wpłynęła na fatalne samopoczucie, kondycję i zanik apetytu, a później choroba, która do końca mnie pogrążyła (i jeszcze nie minęła do końca). Teraz ważę 43kg i wyglądam jak wieszak, ani cycka ani tyłka, wszystkie ciuszki które kiedyś ładnie opinały ciałko teraz na mnie wiszą. Dziś robię ten cudny koktail i dam Wam znać czy na prawdę działa.
Angie144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 10:51   #99
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Brak pupy ;)

Koktaile Angie144 o jakie ci chodzi są smaczne i mają wiele smaków. Uzupełniają diete w kalorie i nie napełniają rzołądka, jak kupisz np Gainerka 50-50% czyli 50% białka 50% węglowodanów to w miesiąc możesz złapać ładnej masy 2-3kg Na prawde są one smaczne a pite z mleczkiem (2%) normalnie niebo w gębie np. jest smak Lody-waniliowe, banan, truskawka i niech twoja wyobraźnia załatwi reszte
PS: Dla przykładu:
OLIMP TOP MASS jest kompozycją łatwo przyswajalnych, naturalnych składników takich jak: białko jaja, białko mleka, zhydrolizowane białka serwatkowe zawierające polipeptydy i wolne aminokwasy, mono-, oligo-, i polisacharydy, proszki owocowe, glukozę, fruktozę. W skład preparatu wchodzą substancje zwiększające jego anaboliczne oddziaływanie tzw. aktywatory metaboliczne: L-karnityna i lecytyna dostarczająca cholinę i inozytol. Preparat wzbogacony jest w witaminy i składniki mineralne, w tym pierwiastki śladowe (chrom, molibden, selen), w ilościach zapewniających prawidłowy przebieg procesów metabolicznych przy zwiększonym wysiłku fizycznym. Olej MCT zawierający kwasy tłuszczowe o średniej długości łańcucha, dostarcza dwukrotnie większej ilości energii w porównaniu z węglowodanami oraz oszczędza zapasy glikogenu w organiźmie. Koncentrat nie zawiera dodatku sacharozy, a wzmocnienie smaku słodkiego uzyskano przez dodatek krystalicznej fruktozy oraz dodatek aspartamu. Fruktoza jest cennym składnikiem tego typu odżywek, gdyż jest cukrem wolnoprzyswajalnym i ulega przemianie niezależnie od obecności insuliny – stanowi zapasowe źródło energii.

Dostępne smaki: waniliowy, czekoladowy, truskawkowy, bananowy

Przeciętnie stosuje się 1–4 razy dziennie: po śniadaniu, do obiadu, po treningu, na godzinę przed snem.

Sposób przyrządzania gotowego napoju:
35 g proszku (ok. 7 płaskich łyżek stołowych) rozpuścić w ok. 100–180 ml (ok. 1 szklanki) przegotowanego, chłodnego mleka lub w ok. 100–180 ml (ok. 1 szklanki) przegotowanej, chłodnej wody, dokładnie wymieszać. Zaleca się stosować mikser. Spożywać bezpośrednio po przygotowaniu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5_d.jpg (10,7 KB, 72 załadowań)
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:27   #100
Angie144
Zadomowienie
 
Avatar Angie144
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 1 522
GG do Angie144 Send a message via Skype™ to Angie144
Dot.: Brak pupy ;)

Ja miałam na myśli koktail podawany przez quote=madziambi na drugiej stronie tego wątku - podobno do najlepszych nie należy.

Powiedz mi coś więcej o tych Twoich koktailach, gdzie je mogę dostać i w jakim przedziale cenowym się mieszczą. Czy to nie jest właśnie bardziej dla spotrowców, facetów, dla osób które trenują i chcą przybrać na masie??
Angie144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:44   #101
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: Brak pupy ;)

ja mam 86 cm w pupie na 180 cm wzrostu kocham te moje dwa rodzynki - bo takie małe ( bo dla mnie J.LO ma dojrzale winogrona ) i nie chce mieć ani cm wiecej
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:50   #102
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Brak pupy ;)

Cytat:
Napisane przez eska23
ja mam 86 cm w pupie na 180 cm wzrostu kocham te moje dwa rodzynki - bo takie małe ( bo dla mnie J.LO ma dojrzale winogrona ) i nie chce mieć ani cm wiecej
Mmmm.... oj szczerze mówiąc tylko Cicho ... ja wole malutkie pośladeczki
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 11:54   #103
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Brak pupy ;)

Cytat:
Napisane przez Angie144
Ja miałam na myśli koktail podawany przez quote=madziambi na drugiej stronie tego wątku - podobno do najlepszych nie należy.

Powiedz mi coś więcej o tych Twoich koktailach, gdzie je mogę dostać i w jakim przedziale cenowym się mieszczą. Czy to nie jest właśnie bardziej dla spotrowców, facetów, dla osób które trenują i chcą przybrać na masie??
Słuchaj Gainerki czyli te moje Sheiki zastępują posiłki, dostarczają kalorii i białeczka niezbędnego do budowania masy, Ty chcesz przytyć na pośladkach przy odpowiednim treningu i odżywianiu na pewno sobie poradzisz. Sheiki można kupić w każdym sklepie z odżywkami dla sportowców, osobiście moja koleżanka przyjmowała takiego Gainerka jako drugie śniadanie i drugi obiadek... Wiesz firmy troche zaniedbują kobiety myśląc że l-karnityna to złoty środek. Nie znajdziesz czegoś szczególnego dla kobiety która chce przytyć bo to mało spotykane zjawiska Więc spokojnie polecam ci Gainer. Masz tam dokąłdnei napisane ile masz Białka i Węgli w porcji i możesz obliczyć sobie ile ci brakuje żeby nie brać za dużo
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 12:15   #104
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: Brak pupy ;)

Cytat:
Napisane przez szebka
Mmmm.... oj szczerze mówiąc tylko Cicho ... ja wole malutkie pośladeczki
ok bede cicho jeden facet na forum a dziewczyny szaleją
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 12:20   #105
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Brak pupy ;)

Cytat:
Napisane przez eska23
ok bede cicho jeden facet na forum a dziewczyny szaleją
Podkreślam że na forum Fitness a Fitness jest dla obu płci bo to styl życia no nie ... No a z tymi pośladkami to jeszcze Ciszej Ogólnie to miło poczytać z waszego punktu widzenia różne problemy. Instruktorem fitness jestem od dwóch lat, prowadze zajęcia od poniedziałku do piątku z AeroBoxingu, do tego studiuje AWFik i pisze prace magisterską o Otyłości więc niektóre tematy poruszane przez was dużo dają do myślenia
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 12:28   #106
Angie144
Zadomowienie
 
Avatar Angie144
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 1 522
GG do Angie144 Send a message via Skype™ to Angie144
Dot.: Brak pupy ;)

Dziękuję Ci bardzo za pomoc.
Powiedz jeszcze, ponieważ ja nie chcę przytyć tylko na pupie, chcę ogólnie przytyć, czy to się dla mnie na pewno nadaje?. Tak jak pisałam strasznie schudłam przez ostatnie trzy miesiące i chcę to teraz odzyskać z tym, że ja nigdy nie miałam tendencji do tycia i wiem że będzie mi strasznie ciężko. Chciałam się wspomóc właśnie tamtym koktailem, bo podobno szybko przynosi efekty. Raczej nie uprawiam sportów, przynajmniej nie jakoś namiętnie dlatego troszkę obawiam się tych Twoich Sheików. Czy pijąc je a nie trenując namiętnie również zobaczę efekty ogólnego przybrania na masie, przyrostu ciałka??
Angie144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 12:38   #107
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Brak pupy ;)

Jasne że nawet nie trenując przybierzesz po tego radzaju sheikach na masie. Specjalnie dobrane białka i węglowodany zawarte w takich Sheikach powodują przyrost masy na całym ciałku, picie tego nie spowoduje nagłego wzrostu co może wiązać sie z "rozstępami" będziesz przybiarała masy powoli i sukcesywnie. Twój problem z masą jest bardzo dobrze znany w środowisku ludzi chodzących na siłownie. Wielu facetów nie może sobie poradzić z masą i jedzą dużo i ćwiczą a i tak są chudzi. Właśnie wtedy sięga sie po Gainery, genetyka gra tutaj dużą role i trzeba czasem ją wspomóc dodatkowymi kaloriami. Zastanów sie jeszcze i uwierz że nie ma sie czego obawiać, Gainery zostały stworzone dla ludzi z naturalnych białek takich jak w białym serku... węglowodany to nic innego jak cukry itp. więc też normalne pożywienie. Po miesiącu picia sheików staniesz przed lustrem i zauwarzysz że kości znikneły Hmmm... żebym to ja mógł ci to zagwarantować no ale nie moge. Życze ci złapania ciałka żeby facet miał co objąć
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:27   #108
Angie144
Zadomowienie
 
Avatar Angie144
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Podkowa Leśna
Wiadomości: 1 522
GG do Angie144 Send a message via Skype™ to Angie144
Dot.: Brak pupy ;)

Cytat:
Napisane przez szebka
Życze ci złapania ciałka żeby facet miał co objąć
Dokładnie o to chodzi.
Dziękuję jeszcze raz, przekonałeś mnie. Dam znać jak efekty.
Angie144 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 13:30   #109
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Brak pupy ;)

Gainer czyli odzwyka weglowodanowo bialkowa (tak zwana masówka)jak kazdy inny suplerment ma slużyć jako uzupelnianiu diety, a nie jako jej podstawa. Gainery czy w odżywki białkowe uzupełniają dietę !
Ponadto gainer ma zasadcznicze znaczenie po trenignu - wynika to już jego skladu: wegle/ bialko mniej więcej w proporcji 3:1. Gainera możemy dawkować szczególnie po treningu i miedzy posilkami, ale nie na noc!
Jesli Gainer ma tu w czymś pomóc to po prostu w dodatnim bilansie kalorycznym
CZYTAJ--> będziecie jadły więcej niż spalały, a to Wam pomoże odłożyć tluszcz także na pośladkach, chociaż należy podkreślić, że ważną rolę odrywają tu -jak pisze Szebka- predyspozycje genetyczne... Jak dla mnie bez sensu jest łapanie tłuszczu. Nie lepiej dodać ćwiczenia na mięśnie pośladkowe i uda z odpowiednią dietą skierowaną na przybranie masy szczególnie mięśniowej. W takim przypadku gainer może być dobrym rozwiązeniem, szczególnie po treningu.
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 18:50   #110
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Brak pupy ;)

Mam pytanie do SZEBKA, już kiedyś o tym wspominałam na forum i Suzanka także odpowiadała mi na to pytanie,ale do rzeczy.
Chodzi mi o odżywki o których piszesz.Szebka-słyszałam od kolegó,którzy również ćwiczą,że te koktajle są naprawdę bardzo skuteczne ale przez kilka dni jest biegunka!!zanim organizm przywyknie do tej mieszanki,trzeba się nabiegać do <wc>.Zastanawiam się więc czy więcej się nie schudnie mając przez wiele dni biegunkę .Jeśli możesz to odpowiedz mi jak to zadziałało na Ciebie lub zanjomych,którzy brali,czy faktycznie są jakieś problemy gastryczne??
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 19:03   #111
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Brak pupy ;)

znalazłam małe nieporoumienie. http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1137668075 TOP MASS nie jest gainerem. To jest bulk - w bulkach proporcje białek do węglowodanów są 1:1.

Jeśli coś cytujemy z gazety, nawet katalogu produktów, to prosiłabym o podanie źródła, tak by wszystko było zgodne z regulaminem forum
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 21:56   #112
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Brak pupy ;)

Cytat:
Napisane przez suzana
znalazłam małe nieporoumienie. http://www.wizaz.pl/forum/attachment...4&d=1137668075 TOP MASS nie jest gainerem. To jest bulk - w bulkach proporcje białek do węglowodanów są 1:1.

Jeśli coś cytujemy z gazety, nawet katalogu produktów, to prosiłabym o podanie źródła, tak by wszystko było zgodne z regulaminem forum
Hmmm.... Bulk Gainer pojęcie względne, wystarczą proporcie 51ww-49b i już można nazwać sheika gainerkiem ale to mniejsza o to ja dla koleżanki polecam proporcie 50-50% więc Bulka. Oczywiście Suzana następnym razem będe dokłądniejszy

Jeśli chodzi o problemy gastryczne to zależy od firmy z jakiej chce sie kupić sheika, i od tolerancji rzołądkowej. Więc jednym "zaszkodzi" drugim nie. Ogólnie to raczej są problemy z czystymi białkami nie z mieszankami. Jak są jakieś problemy to może je powodować mleko z którym sie miesza sheika, wystarczy zamienić na zwykłą wode i problem może zniknąć. Dopuki nie spróbujesz to sie nie dowiesz jak Na Ciebie podziała... Ogólnie to do wszystkiego idzie sie przyzwyczaić
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-19, 22:22   #113
eska23
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar eska23
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: kraina a 7 górami i lasami :)
Wiadomości: 314
GG do eska23
Dot.: Brak pupy ;)

ja mój brak pupy uczyniłam atutem i lubie ją małą , od 8 klasy noszę te same jeasny bo mi nie urosła
ja uważam że jak pupa jest mała a jędrna nie ma potrzeby jej powiekszać ale to kwestia gustu
23 lata temu jaka pomyłka zaistaniała i zamiast sylwestra jest sylwia , jestem damską kopią mojego ojca ( On 185 , ja 180 )
mam tak samo małe pupy i długie kończyny
wcale się nie przejmuje ze mam małą pupę , nie chce inne chce taką małą jaką mam
eska23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 12:15   #114
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Brak pupy ;)

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-07 o 17:20
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 14:32   #115
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Brak pupy ;)

Szebka, bulk i gainer w żadnym wypadku nie są pojęciami względnymi. By nazwać suplement geinerem musi wystąpić znaczna przewaga węgli nad białkami. W bulku (np. TOP MASS) proporcje są równe. Dla mnie czy dla Ciebie takie offtopickowanie może nie mieć znaczenia, ale dla dziewczyn, które nie mają o tym zielonego pojęcia, może przynieść więcej szkody (nie tylko finansowej) anizeli pożytku.

__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥





Edytowane przez suzana
Czas edycji: 2006-01-20 o 16:06
suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 15:56   #116
szebka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 104
Dot.: Brak pupy ;)

Ok więc UŚCIŚLIJMY osobiście nie polecam dla dziewczyn nic innego jak BULKA czyli 50% białka 50% węglowodanów, chyba żadna dziewczyna nie chce zalać sie zbędnym tłuszczykiem więc GAINER moim zdaniem warto pozostawić zwykłym Facetom
WINNER nie zaszkodzi ci bo BULK jest złożony z naturalnych składników, takich samych jak w zwykłym jedzonku. Na początek można kupić sobie małe opakowanie np. 500g kosztuje to nie dużo i pozwala sprawdzić na sobie jak to działa. Może tylko spowodować wzrost wagi, nic więcej Jak ktoś nie akceptuje mleka to miesza sie go z wodą i już. Bez problemu możesz spróbować kupić BULKA Osobiście pije białeczka 65%białka 35% węglowodanów, lub 80% białka 20% węglowodanów wszystko zależnie od diety, bo branie takich białek i węgli ma za zadanie uzupełnić braki w diecie. BULKiem można zastąpić np. drugie śniadanie, lub podwieczorek. Ewentualnie pić do posiłków ubogich w Białko i Weglowodany. Trzymaj sie zdrowo
__________________
...
szebka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:05   #117
Astra
Rozeznanie
 
Avatar Astra
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 692
Dot.: Brak pupy ;)

Kurcze mnie to juz sie w glowie kreci od tych wszystkich specyfikow Nic tylko miec worek pieniedzy,jedno cudo 70zl to nie malo No tez zalezy dla kogo oczywiscie
Astra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 16:17   #118
winner
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 026
Dot.: Brak pupy ;)

.

Edytowane przez winner
Czas edycji: 2007-08-07 o 17:20
winner jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 11:00   #119
Ewelinka83
Raczkowanie
 
Avatar Ewelinka83
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 244
Dot.: Brak pupy ;)

Nasuwa mi się jedno pytanie, do Suzany i Szebka bo oni ćwiczą i mogą mieć o tym pojęcie.Chodzi o te odżywki na przytycie .Biorąc owe specyfiki i ćwicząc zapewne będziemy mieć umięśnione ciałko,biorąc je bez ćwiczeń zafundujemy sobie tłuszczyk.Ale mało kto tyje równomiernie,każdemu wchodzi gdzie indziej.Więc co zrobić jeśli np.chcę,żeby mi przytyły ręce lub nogi,a nie brzuch???czy ćwicząc brzuch podczas brania odżywek,a nic nie robiąc rękami,odniosę pożądany równomierny efekt?tzn brzuch będzie płaski i umięśniony od ćwiczeń,a ręce i nogi przytyją dzięki tym odżywką???
Ewelinka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-23, 12:11   #120
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Brak pupy ;)

Ciało powinno rozwijać się równomiernie, w przeciwnym razie może dojść do stosunkowo dziwnych dysproporcji. Jeśli chcesz mieć umięśniony brzuch, to go poporstu wyćwicz. Weź też pod uwagę, że nie masz pewności w jakim miejscu może odłozyć Ci się tłuszcz. Zakładając, że w ogóle się odłoży. Bo jeśli ktoś ma genetycznie zafundowaną ektomorficzną sylwetkę, nie ćwiczy silowo i ma super szybką przemianę materii to suplementacja tego typu nie pomoże. Nie wiem, czy jest jakikolwiek sens tej inwestycji. Tu podstawą powinna być dieta oparta o 5-6 pełnowartościowych posiłków.Lepszym rozwiązaniem będzie zwiększenie porcji jedzenia, przynajmniej więcej z tego "wyciągniesz"
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:15.