Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-03-25, 14:05   #4171
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Cieliste usta

ale cielisty to on nie jest? jaka to seria i jaki numerek?
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 14:25   #4172
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Cieliste usta

ooo temat dla mnie
kiedys dorwalam idealna pomadke, ale że było to x czasu temu, pomadki już nie uzywam, bo nadaje sie do wyrzucenia, ale zostawilam z nadzieja, ze kiedys odczytam starta nazwe firmy;D bo zupelnie nie pamietam co to bylo, wiem, tylko, ze kupilam w Douglasie. obecnie tego typu efekt osiagam mieszajac podklad z kremem bambino bo poki co nie moglam znalezc idealnie odpowiadajacej mi pomadki. wiadomo efekt nie jest tak jak po pomadce czy blyszczyku, ale mi odpowiada
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:26   #4173
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Miałam kiedyś wstawić tu fotki błyszczyka Loreala Glam shine o numerze 405 crystal nude glow. Korzystając z okazji, że świeci słoneczko a w moim aparacie nie chce działać lampa błyskowa załączam fotki tego błyszczyka na moich ustach. Zdjęcia mogą nieznacznie różnić się kolorem, bo były robione z różnych perspektyw. Kolorek w słoneczku ślicznie się mieni i dla mnie to numer 1 wśród błyszczyków nude.
O jaaa Cieeee ale cudo. Tylko zastanawiam sie czy ona nie jest "cienka" w sensie malo kryjaca?
Alez mnie ona teraz bedzie kusic Nie lubie blyszczykow, ale te z L'oreal jakos przypadly mi do gustu, bo dobrze trzymaja sie na ustach
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 18:30   #4174
sympathy
Zadomowienie
 
Avatar sympathy
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 659
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez aniyah Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, również od wielu wielu lat jest fanką cielistych ust. Ale moja skrajność weszła obecnie w lekki odcień różu, czyli takie mega jasne ale w róż lub ewenualnie w brzoskwinkę . Własnie dzisiaj dostałam szminkę z allegro NYX Circe, jednak to nie mój kolor. Jest jasny beż ale nie trafia w moją karnację. Zakupiłam też Revlon mineral Lipglaze |Neverending Nude... też zbytni beż... Może ktoś miałby ochotę wymienić się na jakiś jasny kremowy różyk czy może brzoskwinkę?
ja chętnie przyjmę Circe w zamian mam nowiutką Rea
sympathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-25, 19:44   #4175
szmyrgotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 58
Dot.: Cieliste usta

Zania ta Loreal to w sumie jest to pomadka w płynie, więc jest kryjąca. Ja mam z natury bardzo czerwone usta, jestem brunetką, co widać po wąsiku ;P hihi, ale ten błyszczyk u mnie ładnie kryje usteczka. Do tego makijaż smokey eyes używając pigment mac - deep purple i jest oki. Jeśli chodzi o błyszczącą wersję ust w odcieniu nude to to jest mój faworyt. Jeśli natomiast chodzi o wersję matową to ciągle poszukuję
szmyrgotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 08:34   #4176
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Tyris Pokaż wiadomość
To ja moze zaprezentuje o jaki efekt mi chodzi i jakiego koloru szukam, bo jak wiemy nude nudowi nierowny

bardzo fajny efekt, masz ladne usta
kiedys mialam hopla na punkcie cielistych ust i stosowalam dokladnie taki sam sposob jak Ty, czyli odrobine podkladu kontury ust obrysowywalam cieplym odcieniem brazu a srodek wypelnialam jakims blyszczykiem, teraz mi odbilo na punkcie wszelkiej masci rozy i czerwieni

na dzien dzisiejszy moim ulubionym nude kosmetykiem do ust jest szminka mac'a w kolorze frou, nadaje przepiekny kolor ustom i przy tym nie wygladaja one jak wysmarowane podkladem, jest lekko opalizujaca
fajny tez jest blyszczyk chanel w kolorze beige guitar i ysl golden gloss nr 13
ogladalam kiedys w inglocie te slynne kolory 262 ale nie podobaja mi sie, efekt korektora na ustach nie dla mnie
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 09:17   #4177
welsh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: T
Wiadomości: 3
GG do welsh
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
ale cielisty to on nie jest? jaka to seria i jaki numerek?
nr 3 , ten różowy w środku , on w opakowaniu wygląda tak różowo , a zdjecia moje sa niestety mocno zaciemnione , taki aparat;/
Na ustach w normalnym swietle powiedziałabym że cielisty z delikatna nutka rozu.
ps. kupiłam go za 6 zl
__________________
Oh, it's such a perfect day
I'm glad I spend it with you
Oh, such a perfect day
You just keep me hanging on
You just keep me hanging on

Edytowane przez welsh
Czas edycji: 2010-03-26 o 09:18
welsh jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 09:26   #4178
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez szmyrgotka Pokaż wiadomość
Zania ta Loreal to w sumie jest to pomadka w płynie, więc jest kryjąca. Ja mam z natury bardzo czerwone usta, jestem brunetką, co widać po wąsiku ;P hihi, ale ten błyszczyk u mnie ładnie kryje usteczka. Do tego makijaż smokey eyes używając pigment mac - deep purple i jest oki. Jeśli chodzi o błyszczącą wersję ust w odcieniu nude to to jest mój faworyt. Jeśli natomiast chodzi o wersję matową to ciągle poszukuję
Pamietam te blyszczyki z L'oreala. Akurat ta seria, o ktorej mowimy ma chyba zakretke (tam gdzie jest ten aplikator) w kolorze "rozowego zlota". Kiedys bylo ich pelno na allegro, a teraz widze, ze bieda
Nie lubie tylko tych "pedzelkow" w ksztalcie serca, jakies takie gietkie sa i mam wrazenie, ze sie urwie, nijak sie nimi umalowac nie mozna. Lepsze byly te zwykle "pacynki".

A wasikiem sie nie przejmuj, tez mam
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-26, 11:12   #4179
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
ooo temat dla mnie
kiedys dorwalam idealna pomadke, ale że było to x czasu temu, pomadki już nie uzywam, bo nadaje sie do wyrzucenia, ale zostawilam z nadzieja, ze kiedys odczytam starta nazwe firmy;D bo zupelnie nie pamietam co to bylo, wiem, tylko, ze kupilam w Douglasie. obecnie tego typu efekt osiagam mieszajac podklad z kremem bambino bo poki co nie moglam znalezc idealnie odpowiadajacej mi pomadki. wiadomo efekt nie jest tak jak po pomadce czy blyszczyku, ale mi odpowiada
sprytnie i usta jakie nawilzone odrazu
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-28, 20:12   #4180
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
sprytnie i usta jakie nawilzone odrazu
zgadza się i dzięki kremowi dobrze się rozprowadza, nie gromadząc w kącikach np.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 18:05   #4181
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Cieliste usta

Dimiti, którego Feverka polecasz jeśli chodzi o cielistość? Ja szukam cielistości z różem, bo w takich typowych beżach to nie wyglądam dobrze I powiedz mi, one są transparentne czy nadają kolor? Równomiernie się nakładają? Nie włażą w zmarszki ust? Bo np. mam te błyszczyki Vipery Sweet&Wet, kolory super, ale wchodzą w zmarszczki i nie nakładają się równomiernie (piszę, bo może masz te błyszczyki i będziesz umiała z Fever Glossami porównać)
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-29, 18:38   #4182
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Cieliste usta

Wtrącę się w ten wątek, bo go namiętnie śledzę... Ja też mega długo poszukiwałam cielistych pomadek. Kupowałam praktycznie każdą bardziej tu zachwalaną. Ostatnio była nią pielęgnująca szminka Inglot (ta nowa seria w szklanych opakowaniach). Miała być super extra a mnie wysusza i w ogóle... I oto, przypadkiem w gazecie znalazłam niewinny "przepis" na robienie błyszczyków... Wystarczy błyszczyk (ja używam Ziaji Blubel - bo są cudowne - właściwie to taka wazelina w tubce) i mieszam go z... cieniem do powiek! Brzmi dziwnie, ale to jest odkrycie roku, naprawdę! Po wielu próbach z doborem odcienia (po prostu wyciągnęłam wszystkie cienie jakie miałam - beżowe, różowe i fioletowe i kładłam na sucho palcem na usta) wybrałam wreszcie trzy, które wyglądały najlepiej i zrobiłam sobie z nich błyszczyki Tym sposobem mam przepiękny beżowo-kakaowy (dokładnie taki sam odcień jaki wkleiła CzarneSlonko - Inglot 318), oraz taki różowawo-fioletowawy, po zmieszaniu dwóch cieni do powiek + wazelinka Blubel. Coś genialnego! Za praktyczną darmochę mogę mieć każdziutki kolor. Nie jest to w żaden sposób szkodliwe dla ust. Nic a nic nie wysusza, nie zbiera się w załamaniach jak to często bywa - może dlatego, że taki błyszczyk jest bardzo lekki! Można stworzyć wersję błyszczącą - z cienia z drobinkami lub metalicznego - i wtedy po nałożeniu po prostu odciskamy wargę o wargę (wiecie o co chodzi... ) albo wersję subtelniejszą - z matowego cienia i ja np. wklepuję po nałożeniu tej mixturki palcem. Oczywiście wiadomo, że to nigdy nie będzie mat ze względu na dodane mazidło To przepis bardziej dla fanek "mokrych" pomadek. Nie mam niestety cielistego cienia, ale jestem pewna że wyszło by cudeńko - bo takich cieni jest multum! W ogóle takie tworzenie własnych błyszczyków to świetna zabawa... Sama jestem w szoku jak mnie to wkręciło, a mam już grubo po dwudziestce, więc to nie "nastoletnie szaleństwo"
Troszkę to był taki off, ale musiałam się podzielić
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:15   #4183
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: Cieliste usta

Coś czuję że będę musiała spróbować zrobić taki błyszczyk domowej roboty
__________________
Chloe Howl - Rumour

Nieustannie zakochana

CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:22   #4184
Shade_23
Zadomowienie
 
Avatar Shade_23
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Tu i Tam :-)
Wiadomości: 1 480
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Coś czuję że będę musiała spróbować zrobić taki błyszczyk domowej roboty
No to namieszałam I dosłownie i w przenośni! Jak będę miała wyczyszczoną cyfrówę to wam to wszystko pokażę - moje małe "dzieła" Efekt na ustach też, bo serio fajny!
Shade_23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-29, 20:23   #4185
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Cieliste usta

To ja po prosze o zdjecia tych eksperymentow
U mnie chyba sie to nie sprawdzi, bo jak pisalam nie przepadam za blyszczykami, szczegolnie gdy jest wiatr i wlosy mi sie lepia do ust, a potem na policzkach mam blyszczyk jakbym upackala sie lizakem
Kiedys dla zmatowienia i "wybielenia" ust wzielam puder (fluid). Jak juz wygladaly na cieliste to nalozylam troche blyszczyka....i doopa. Jakos to wszystko sie rozlazlo i w naturalne "zmarszczki" ust ten fluid powlazil i mialam marmur na ustach

Jak na razie korzystam z Honey. Przyjazn trwa
__________________
"Nie mam nic do ukrycia...oprócz strzykawek, skalpeli i pił do kości, które mam w ukrytej szufladzie..."
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:06   #4186
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
No to namieszałam I dosłownie i w przenośni! Jak będę miała wyczyszczoną cyfrówę to wam to wszystko pokażę - moje małe "dzieła" Efekt na ustach też, bo serio fajny!
czekamy z niecierpliwością!
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 10:48   #4187
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Cieliste usta

Ja dziś wypróbowałam patent krem bambino +podkład,mam taki trochę zaciemny na twarz,jak wymieszałam go z bambino wyszła piękna matowa szmineczka,kolorek super,na ustach się trzyma ładnie,posiedzę jeszcze i zobaczę jak się zmywa/zjada. No i wygląda na ustach tak matowo- pudrowo żadna moja szminka nie daje takiego efektu.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:11   #4188
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dimiti, którego Feverka polecasz jeśli chodzi o cielistość? Ja szukam cielistości z różem, bo w takich typowych beżach to nie wyglądam dobrze I powiedz mi, one są transparentne czy nadają kolor? Równomiernie się nakładają? Nie włażą w zmarszki ust? Bo np. mam te błyszczyki Vipery Sweet&Wet, kolory super, ale wchodzą w zmarszczki i nie nakładają się równomiernie (piszę, bo może masz te błyszczyki i będziesz umiała z Fever Glossami porównać)
fever glossy sa boskie wystarczy poczytac KWC zadnego wlazenia w zalamania- nic ale krycie zalezy do naturalnego koloru ust i od tego ile nalozysz- takie nietypowy kolorek to mesmeric, niby bez, ale pomieszany z takim wrzosem chlodnym
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:12   #4189
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez kalina121 Pokaż wiadomość
Ja dziś wypróbowałam patent krem bambino +podkład,mam taki trochę zaciemny na twarz,jak wymieszałam go z bambino wyszła piękna matowa szmineczka,kolorek super,na ustach się trzyma ładnie,posiedzę jeszcze i zobaczę jak się zmywa/zjada. No i wygląda na ustach tak matowo- pudrowo żadna moja szminka nie daje takiego efektu.
dokladnie o tym pisalam kolor ust jest idealnie wyrownany z kolorem twarzy, do czego ja zawsze daze. a wlasnie, zaden blyszczyk ni pomadka nigdy mi tego nie zagwarantowala. co do zjadania, no niestety, trwale jak mega pomadka to to nie jest
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 11:23   #4190
mel89
Zakorzenienie
 
Avatar mel89
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: porto
Wiadomości: 3 445
Dot.: cieliste usta - jaka pomadka??

Hmm, ja długo szukałam ale żadna mi nie odpowiadała. W końcu kupiłam pomadkę MANHATTAN numer 56E intense moisture and gloss i jestem bardzo zadowolona Cena: ok. 13 zł.
__________________
not all who wander are lost.
mel89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 11:54   #4191
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Cogata Pokaż wiadomość
dokladnie o tym pisalam kolor ust jest idealnie wyrownany z kolorem twarzy, do czego ja zawsze daze. a wlasnie, zaden blyszczyk ni pomadka nigdy mi tego nie zagwarantowala. co do zjadania, no niestety, trwale jak mega pomadka to to nie jest
Ja powiedziałabym że z trwałością też jest OK,to wazidło wytrzymało kawę, a jak zjadłam rybę to górna warga została cała pomalowana , a dolna starła się pośrodku została taka obwódka,no ale tak u mnie trzymają się wszystkie błyszczyki/szminki niektóre ścierają się o wiele szybciej.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:01   #4192
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
fever glossy sa boskie wystarczy poczytac KWC zadnego wlazenia w zalamania- nic ale krycie zalezy do naturalnego koloru ust i od tego ile nalozysz- takie nietypowy kolorek to mesmeric, niby bez, ale pomieszany z takim wrzosem chlodnym
Dzięki za odpowiedź KWC czytałam, ale się przejechałam na recenzjach tego Sweet&Wet, nie było ani słowa o włażeniu w zmarszczki i nierównym nakładaniu, a tu lipa Jak będę w Sephorze czy Douglasie to sobie pomacam te Feverki
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:13   #4193
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź KWC czytałam, ale się przejechałam na recenzjach tego Sweet&Wet, nie było ani słowa o włażeniu w zmarszczki i nierównym nakładaniu, a tu lipa Jak będę w Sephorze czy Douglasie to sobie pomacam te Feverki
no tego sweet&wet tez chcialam, ale teraz to juz nie wiem ja feverki uwielbiam pomacaj sobie je jak bedziesz miala okazje- chociaz mesmerica chyba nie znajdziesz to kolorek wypuszczony tylko na USA- u nas byl on pod jakims numerkiem jako limitowanka, ale juz nie pamietam jaki to byl
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:34   #4194
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no tego sweet&wet tez chcialam, ale teraz to juz nie wiem ja feverki uwielbiam pomacaj sobie je jak bedziesz miala okazje- chociaz mesmerica chyba nie znajdziesz to kolorek wypuszczony tylko na USA- u nas byl on pod jakims numerkiem jako limitowanka, ale juz nie pamietam jaki to byl
Sweet&Wet mają fajne kolory i chyba nawet nawilżają, ale nie wyglądają dobrze na ustach Jak mówiłam, ciężko je nałożyć i wchodzą w zmarszczki. Raczej nie polecam, no chyba że tak się zachowują tylko na moich ustach, może Ty masz pełniejsze usta bez zmarszczek
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:44   #4195
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Sweet&Wet mają fajne kolory i chyba nawet nawilżają, ale nie wyglądają dobrze na ustach Jak mówiłam, ciężko je nałożyć i wchodzą w zmarszczki. Raczej nie polecam, no chyba że tak się zachowują tylko na moich ustach, może Ty masz pełniejsze usta bez zmarszczek
no jak trafie na jakis testerek to sprawdze a jak nie to w ciemno nie bede kupowac- moze nie kosztuja duzo, ale zawsze cos
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 12:50   #4196
Jeanne90
Zakorzenienie
 
Avatar Jeanne90
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 5 842
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no jak trafie na jakis testerek to sprawdze a jak nie to w ciemno nie bede kupowac- moze nie kosztuja duzo, ale zawsze cos
Obowiązkowo nałóż na usta, może u Ciebie będzie się zachowywać inaczej Ja kupiłam dwa, po dziesięć złotych. W sumie niewielkie pieniądze, ale gdyby nie to to miałabym już 20 zł odłożone na Feverka
__________________
Jeanne90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-30, 13:01   #4197
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Jeanne90 Pokaż wiadomość
Obowiązkowo nałóż na usta, może u Ciebie będzie się zachowywać inaczej Ja kupiłam dwa, po dziesięć złotych. W sumie niewielkie pieniądze, ale gdyby nie to to miałabym już 20 zł odłożone na Feverka
no wlasnie! juz wypatrzylam przez przypadek w sumie, gdzie sa wiec moze pojde i przetestuje jak bedzie czas wlasnie na KWC sa same zachwyty nimi wiec gdyby nie Ty to wzielabym w ciemno
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 09:10   #4198
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez Shade_23 Pokaż wiadomość
No to namieszałam I dosłownie i w przenośni! Jak będę miała wyczyszczoną cyfrówę to wam to wszystko pokażę - moje małe "dzieła" Efekt na ustach też, bo serio fajny!
czekamy na zdjecia
Cytat:
Napisane przez mel89 Pokaż wiadomość
Hmm, ja długo szukałam ale żadna mi nie odpowiadała. W końcu kupiłam pomadkę MANHATTAN numer 56E intense moisture and gloss i jestem bardzo zadowolona Cena: ok. 13 zł.
gdzie go dostalas? wkleisz zdjecie jaki to efekt na ustach?
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 09:41   #4199
lubiecalyswiat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7
Dot.: Cieliste usta

Dermacol+błyszczyk, wychodzą bardzo jasne - niestety trzeba się liczyć z pewną niewygodą, bo Dermacol może wysuszać.
lubiecalyswiat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-03-31, 09:48   #4200
kalina121
Wtajemniczenie
 
Avatar kalina121
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 312
Dot.: Cieliste usta

Cytat:
Napisane przez lubiecalyswiat Pokaż wiadomość
Dermacol+błyszczyk, wychodzą bardzo jasne - niestety trzeba się liczyć z pewną niewygodą, bo Dermacol może wysuszać.
To spróbuj Dermacol + krem Bambino,taka kombinacja napewno nie wysuszy.
kalina121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:25.