AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-14, 16:16   #721
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

myślę, ze na au pair sie nie dorobisz za bardzo...
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:27   #722
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Dziewczęta au pair'ujące ja znowu z prośbą o odpowiedź na techniczne pytanko do tych z Was, które rozliczają się co roku z uzyskanych przychodów. Jak to wygląda, gdy jest się AU PAIR, czy rozliczamy się z pocket money? Oraz jak traktowany jest ten rok przepracowany za granicą, w jakikolwiek sposób kwalifikuje się jako okres legalnej pracy wliczający się do emerytury?
mabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:29   #723
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez RudyLoczek Pokaż wiadomość
Sporo o.O ja chcę zarobić by odciązyć mamę z wydatków związanych z moimi studiami.

Właśnie w scamie oferują najczęściej gruszki na wierzbie, zarobki dla au pair w wysokości 800 funtów tygodniowo, czy coś.

moya07, a zależy. Dorobić może nie, ale można coś zarobić. Ale to też najczęściej jak jedzie się na dłużej, ma się około 90-100f tygodniowo i raczej się oszczędza. Ja np. mam 110f na tydzień, przez 5 miesięcy żyłam sobie kupując to, co chciałam, na weekendzie potrafiłam wydać z 40-50f. Fakt, hostka zapłaciła mi za bilet do domu na Boże Narodzenie i za 2 tygodnie wolnego, i do domu przywiozłam prawie 1000f. Wróciłam w Sylwestra, leciałam znowu do domu na Wielkanoc, na 9 dni (też mi kupiła bilet i zapłaciła za tydzień wolnego). Miałam ze sobą 400f. Miesiąc wcześniej wysyłałam do PL 300f. Można złapać dodatkowe bbsy, ja mam akurat 3 rodziny, dla których czasami robię bbsy.

RudyLoczek, może być ciężko. Bo jedziesz tylko na 2 miesiące, nie wiadomo gdzie trafisz (miasto czy wieś, a co za tym idzie transport do większego miasta, no albo poświęcić się i 2 miesiące przeboleć na wsi). No i zapewne będziesz musiała sama zapłacić za bilety lotnicze...
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:33   #724
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

tak ojp, ale to jak się jest dlugo i wlasnie hosci zapewniaja bilety. A jak tkos ejdzie na 2 mc, w dodatku moze jeszcze ze sowich bd musial zaplacic za bilety, to raczej słabo...
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:34   #725
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
tak ojp, ale to jak się jest dlugo i wlasnie hosci zapewniaja bilety. A jak tkos ejdzie na 2 mc, w dodatku moze jeszcze ze sowich bd musial zaplacic za bilety, to raczej słabo...

No właśnie o tym napisałam wyżej.
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:38   #726
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

wiem, po prostu chcialam pokazac, ze odnosze sie do sytuacji Rudyloczek piszac wczensijeszy post.
Zreszta, never mind..
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 16:46   #727
RudyLoczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Rozumiem A co do wsi, z chęcią przeboleję, bo bardzo lubię takie klimaty
RudyLoczek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 18:55   #728
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

moya, opacznie mnie/nas odebrałaś -
Cytat:
Napisane przez moya07 Pokaż wiadomość
myślę, ze na au pair sie nie dorobisz za bardzo...
a mimo wszystko wolę przygodę i dlatego będę znowu aupair (jeśli oczywiście ktoś mnie zechce )

_
A rudyloczek, nie wiem na jaką kasę liczysz, też się nie zniechęcaj - na weekendach można jeszcze coś dorywczego poszukać jeśli byłabyś zdesperowana.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:06   #729
RudyLoczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Zdesperowana nie, prędzej zdeterminowana i chętna do pracy
RudyLoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:36   #730
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

hmm ja sobie tak kiedys obliczalam, ze po 3 miesiacach pracy jako aupair duzo przywioze kasy, nawet jesli bede musiala sama za bilety placic... oczywiscie jesli bym nie chodzila co weekend na imprezy na ktorych bym wydawala niewiaodomo ile pieniedzy... ja jestem raczej domatorem wiec mi to nie grozi :P
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 19:49   #731
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez mabo Pokaż wiadomość
Dziewczęta au pair'ujące ja znowu z prośbą o odpowiedź na techniczne pytanko do tych z Was, które rozliczają się co roku z uzyskanych przychodów. Jak to wygląda, gdy jest się AU PAIR, czy rozliczamy się z pocket money? Oraz jak traktowany jest ten rok przepracowany za granicą, w jakikolwiek sposób kwalifikuje się jako okres legalnej pracy wliczający się do emerytury?
Z tego nie da sie rozliczyc, bo w zadnym kraju au pair nie jest traktowane jak normalna, regularna praca...

Jesli chodzi o rok przepracowany za granica jako au pair, to generalnie nie mozna tego nigdzie wsadzic, jedynie w ramy jakieos wyjazdu turystycznego....nie jest to praca, wyjazd zarobkowy...wiec generalnie prawniem rok " przebimbany", jesli w tym czasie uczylas sie jezyka w szkole, masz papiery to mozna to zaliczyc do jakiegos edukacyjnego celu.....

Ale aby to zrozumiec, trzeba znac CEL wyjazdu jako au pair. A zarobkowy on nie jest, jest turystyczny i edukacyjny.

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
hmm ja sobie tak kiedys obliczalam, ze po 3 miesiacach pracy jako aupair duzo przywioze kasy, nawet jesli bede musiala sama za bilety placic... oczywiscie jesli bym nie chodzila co weekend na imprezy na ktorych bym wydawala niewiaodomo ile pieniedzy... ja jestem raczej domatorem wiec mi to nie grozi :P
Policzylss takze zakupy, cos do jdzenia, cos do ubrania, jakis bilet od czasu do czasu, a jak poznasz nowych ludzi i bedziesz wychodzic? Takich rzeczy nie przewidzisz...ja tez sobie wyobrazalam, ze jak na polskie realia, moje szwajcarskie kieszonkowe to kokosy. Guzik prawda. Na poczatku moze. Odlozylzn ladna kase, ale mialam kosmetyki z PL, nie mialam znajomych,mnie kupowalam nic, nie wychodzilam...z czasem to sie zmienilo, kasa szla gdy zaczelam wychodzic, gdy chcialam zwiedzac, cos zjesc na miescie....kosmetyki zaczely sie konczyc...trzeba kuoic nowe ciuchy.


Ale nie jest to niemozliwe. Raz sie uparlam,mbedac we Francji i wiedzialam ze musze odlozyc, i przez 3 miesiace nic nie kupilam, oszczedzalam na maxa, ze znajomymi roblismy pikniki w parku...i w 3 miesiace zaoszczedzilam na tydzien wakacji w Paryzu, wydawanie kasy na co mialam ochote...i mialam jeszcze na imprezy w Polsce zzaraz po przyjezdzie.
Da sie, ale trzeba to sobie przemyslec i zaplanowac i mozliwie nie rezygnowac z zycia socjalnego, bo caly wyjazd bedzie do d....upki.
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood

Edytowane przez roux666
Czas edycji: 2012-05-14 o 19:51
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-14, 20:05   #732
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Już chyba kiedyś poruszałyśmy ten temat Da się zaoszczędzić, jak się chce. Ojp sporo zaoszczędziła np. Da się, ale nie można też się nastawiać że tak będzie. Ja np uważam ze też zaoszczędziłam i ulżyłam mojej mamie - nie musiała mnie utrzymywac przez 4 miesiace, nie wydawałam swojej renty rodzinnej, kupiłam sobie masę ubrań, kosmetyków, butów - praktycznie w pl niczego nie musiałam kupować. Plus - trochę kasy też przywiozłam do Pl.

__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 20:34   #733
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

roux tak wzielam to pod uwage ale ja naleze do osob ktore nie lubia wydawac na byle co i zawsze oszczedzam...moze to dlatego ze nigdy nie nalezalam do bogatych
wiec jest to na pewno mozliwe. a zwiedzac itp nie lubie, jesc na miescie tak samo.. mi wystarczy jabłko i woda i jestem zadowolona a nie tak jak niektorym.. cale zestawy mcdonaldowe :P
__________________
81 -> 70 -> 60 kg

Edytowane przez Dusiia
Czas edycji: 2012-05-14 o 20:35
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:11   #734
mabo
Rozeznanie
 
Avatar mabo
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 557
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
Z tego nie da sie rozliczyc, bo w zadnym kraju au pair nie jest traktowane jak normalna, regularna praca...

Jesli chodzi o rok przepracowany za granica jako au pair, to generalnie nie mozna tego nigdzie wsadzic, jedynie w ramy jakieos wyjazdu turystycznego....nie jest to praca, wyjazd zarobkowy...wiec generalnie prawniem rok " przebimbany", jesli w tym czasie uczylas sie jezyka w szkole, masz papiery to mozna to zaliczyc do jakiegos edukacyjnego celu.....
Dzięki wielkie Roux, po raz kolejny za odpowiedź.

Po moich mało przyjemnych doświadczeniach z urzędem pracy wolę kilkakrotnie pytać osoby, które są w takiej samej sytuacji, bo od urzędników nie dowiem się zbyt wiele. Spiętrzą przede mną jedynie ewentualne trudności. Teoretycznie dużo podczytywałam, ale w internecie wiele jest "mądrych głów", które zupełnie nieświadomie, ale mącą w głowie

Jak już teraz praktycznie wiem, że nikt mnie prawnie ścigał nie będzie czuję ulgę
mabo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-14, 21:28   #735
Shanga
Raczkowanie
 
Avatar Shanga
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 115
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cześć dziewczyny Jestem nowa w tym temacie, wyjazd wymyśliłam sobie dopiero niedawno i od zdecydowałam się na wyjazd po maturze (lipiec 2013). Szukam kogoś, kto był już w USA, najlepiej z CC
Shanga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:24   #736
roux666
Zakorzenienie
 
Avatar roux666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Suisse
Wiadomości: 7 521
GG do roux666
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
roux tak wzielam to pod uwage ale ja naleze do osob ktore nie lubia wydawac na byle co i zawsze oszczedzam...moze to dlatego ze nigdy nie nalezalam do bogatych
wiec jest to na pewno mozliwe. a zwiedzac itp nie lubie, jesc na miescie tak samo.. mi wystarczy jabłko i woda i jestem zadowolona a nie tak jak niektorym.. cale zestawy mcdonaldowe :P
A to dobrze jak Ci sie uda mozesz sie nawet zalapac na jakies dodatkowe bbs, jesli powiesz rodzince ze chcesz od,ozyc cos na studia...moze pomoga Ci nawet cos znalezc...
Ale pamietaj, zeby nie zatracic sie w pracy, jedziesz za granice...badz otwarta na jakies podroze, nowych ludzi...fajnie miec ciekawe wspomnienia I duzo zdjec, a nie tylko praca....

Cytat:
Napisane przez mabo Pokaż wiadomość
Dzięki wielkie Roux, po raz kolejny za odpowiedź.

Po moich mało przyjemnych doświadczeniach z urzędem pracy wolę kilkakrotnie pytać osoby, które są w takiej samej sytuacji, bo od urzędników nie dowiem się zbyt wiele. Spiętrzą przede mną jedynie ewentualne trudności. Teoretycznie dużo podczytywałam, ale w internecie wiele jest "mądrych głów", które zupełnie nieświadomie, ale mącą w głowie

Jak już teraz praktycznie wiem, że nikt mnie prawnie ścigał nie będzie czuję ulgę
Nie ma za co. Nikt Ciebie za to nie powinien scigac, nic sie nie martw!
__________________
FoodSenses Jedzonko fit i absolutnie nie fit

FoodSenses INSTA #foodphotography #fitfood
roux666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 07:46   #737
Dusiia
Zadomowienie
 
Avatar Dusiia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Czechy
Wiadomości: 1 197
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez roux666 Pokaż wiadomość
A to dobrze jak Ci sie uda mozesz sie nawet zalapac na jakies dodatkowe bbs, jesli powiesz rodzince ze chcesz od,ozyc cos na studia...moze pomoga Ci nawet cos znalezc...
Ale pamietaj, zeby nie zatracic sie w pracy, jedziesz za granice...badz otwarta na jakies podroze, nowych ludzi...fajnie miec ciekawe wspomnienia I duzo zdjec, a nie tylko praca....!
zgadzam sie tylko najpierw musze znalezc jakas rodzinke a nie wychodzi mi to od pol roku juz sie chyba poddaje z ta anglia... kazda rodzinka ktora chce kogos na wakacje ma po 300 zgloszen.. mysle o Hiszpani. ale tam sie chyba za duzo nie zarabia? nie wiecie moze?
__________________
81 -> 70 -> 60 kg
Dusiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 08:42   #738
RudyLoczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

A po jakim czasie znalazłyście swoje rodziny? Myślicie że jest szansa by do sierpnia znaleźć coś na 2 miesiące?
RudyLoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 10:11   #739
agutka93
Rozeznanie
 
Avatar agutka93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 676
GG do agutka93
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Myślę, że możesz liczyć, że coś znajdziesz
__________________
27.06-12.09.2013 w Hurghadzie, Egipt - animatorka w hotelu
od 23 września 2013 studentka w San Francisco, USA

blog o moich podróżach i życiu w Egipcie i USA soczyscie.blogspot.com
agutka93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 11:16   #740
lucyohlucy
Wtajemniczenie
 
Avatar lucyohlucy
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 2 962
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Mi za każdym razem zajmowało to ok 2-3 tyg. Ale ja zaczynałam szukać jakoś w maju za pierwszym razem, za drugim w kwietniu.
__________________
Instagram
Monnotone
lucyohlucy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 11:22   #741
lena94
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 32
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

ja szukam od marca i chyba nic nie znajdę. Do piątku mam potwierdzić czy chcę wziąć udział w wolontariacie w fokarium(2 tyg). jak nie znajdę żadnej rodziny to potwierdzę ten wolontariat i chyba na tym moje poszukiwania rodzin się skończą
lena94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 13:06   #742
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
zgadzam sie tylko najpierw musze znalezc jakas rodzinke a nie wychodzi mi to od pol roku juz sie chyba poddaje z ta anglia... kazda rodzinka ktora chce kogos na wakacje ma po 300 zgloszen.. mysle o Hiszpani. ale tam sie chyba za duzo nie zarabia? nie wiecie moze?
tak się wypoczywac, nie zarabia. niestety taka prawda pisalam niedawno ile pracowalam zarabialam itd (dostawalam 70euro/tydzien) ale warto dla tych wspomnien. to byl najlepszy czas w moim zyciu dlatego nie zalezy mi juz tak na pieniadzach, byle to powtorzyc.

uparta jestem tez na UK. ewentualnie jakby sie znalazlo cos w US , tez byloby dobrze, jade po wize i licze na szczescie ze mni przedluza z racji zaczetych wlasnie studiow...
w zasadzie to mi na miejscu nie zalezy tylko na tym bym znajdowala sie otoczona rdzennym angielskim bo chce zdac za rok certyfikat CAE.
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 14:08   #743
kasia_no87
Zakorzenienie
 
Avatar kasia_no87
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 4 441
GG do kasia_no87 Send a message via Skype™ to kasia_no87
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

oszalejesz siedzac tylko w domu. a wogole zapytaj wszystkich operek, jeden wypad w weekend na zakupy I 100£ nie ma. To tak fajnie tylko wyglada ale chcac nie chcac wydasz troche kasy

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez RudyLoczek Pokaż wiadomość
Zdesperowana nie, prędzej zdeterminowana i chętna do pracy
to bylo do tego postu

---------- Dopisano o 13:08 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Dusiia Pokaż wiadomość
hmm ja sobie tak kiedys obliczalam, ze po 3 miesiacach pracy jako aupair duzo przywioze kasy, nawet jesli bede musiala sama za bilety placic... oczywiscie jesli bym nie chodzila co weekend na imprezy na ktorych bym wydawala niewiaodomo ile pieniedzy... ja jestem raczej domatorem wiec mi to nie grozi :P
kuzwa, to bylo do DUSIIA ....no!
__________________
Kto miłości nie zna, ten żyje szczęśliwy, i noc ma spokojną, i dzień nietęskliwy.


exAparatka
góra: 30.06.2010 - 8.04.2013
dół: 4.08.2011 - 8.04.2013
kasia_no87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:07   #744
thailand6
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 527
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cześć
Jak dobrze że znalazłam to forum, może ktoś z was mi pomoże - wie gdzie można się załapać do sezonowej pracy. Muszę trochę zarobić i poszukuję każdej możliwej pracy sezonowej za granicą.
__________________
175cm

thailand6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 15:11   #745
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

jej, ale przeciez au pair to nie jest praca zarobkowa...
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 16:04   #746
thailand6
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 527
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Szukam jakiejkolwiek by choć trochę złapać do kieszeni
__________________
175cm

thailand6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 16:27   #747
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Moja rada, napisz CV w języku kraju do którego chcesz jechac i szukaj przez internet.
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 16:44   #748
thailand6
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 527
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Szukam przez internet ale jak widzę że kontrakty na jakieś 9miesięcy i coś tego typu to załamanie bierze, bo chciałabym tylko na 2 miesiące wakacyjne pojechać.
__________________
175cm

thailand6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 17:56   #749
zielona_nadzieja
Zakorzenienie
 
Avatar zielona_nadzieja
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 9 596
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Cześć dziewczyny

Pisałam z Wami mniej więcej rok temu o tej porze, niestety wtedy nic nie wyszło z wyjazdu. W tym roku jest już lepiej Mam już zaklepaną jedną rodzinkę we Francji, z tym że u nich będę pracować tylko w lipcu i bardziej jako pomoc domowa niż au pair. Dzisiaj dowiedziałam się też, że moja koleżanka szuka kogoś do operkowania na swoje zastępstwo na sierpień - była u tej rodziny w zeszłym roku, w tym może jechać tylko na lipiec. Warunki są następujące: 3 dzieci (1,5 roku, 7 i 10 lat), z tym, że podobno szczególnej opieki wymaga tylko najmłodsze, 7 dni w tygodniu (to mnie odstrasza ), 100e tygodniowo. Płacą za bilet i wszystkie atrakcje. Co myślicie? Kasa nie jest dla mnie najważniejsza, bo w tej pierwszej pracy zarobię całkiem sporo, ale przeraża mnie to, że będę musiała być z dziećmi cały czas, chociaż wyobrażam to sobie bardziej jak takie normalne przebywanie z rodziną, niż pracę. Zależy mi głównie na tym, żeby jak najdłużej obcować z językiem (studiuję romanistykę), no i zobaczyć Bretanię
__________________
Fais-moi une place dans tes urgences, dans tes audaces, dans ta confiance.

Edytowane przez zielona_nadzieja
Czas edycji: 2012-05-15 o 17:58
zielona_nadzieja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-15, 18:13   #750
RudyLoczek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: AU PAIR- Bylas?Jestes? Chcesz byc? Zapraszamy tutaj! part IX

Potrzeba tylko na sierpień czy moze wrzesień też by wchodził w rachubę? ^_^
RudyLoczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:45.