Zmiana kształtu paznokcia po tipsach? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-21, 11:48   #1
WykrawaczDoCiasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 40

Zmiana kształtu paznokcia po tipsach?


Cześć. Od miesiąca noszę tipsy, choć nigdy tego nie planowałam (często słyszałam, że mam ładny kształt paznokcia więc nie chciałam nawet zaczynać).
Zaczęło się od naklejenia dwóch tipsów, bo paznokcie (odkąd zaczęłam się gorzej odżywiać) mi się złamały, i nie chciałam skracać wszystkich. Teraz naklejam sama tipsy na wszystkie paznokcie, które teraz są niestety miękkie i osłabione.

Myślę, że czas z tego zrezygnować☠i będę☠powoli od tego odchodzić. Chciałam jednak upewnić się czy po tipsach kształt własnej płytki może się zmienić?
WykrawaczDoCiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 09:40   #2
Adeee
Raczkowanie
 
Avatar Adeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Zmiana kształtu paznokcia po tipsach?

A naklejasz same plastiki czy całość, wraz z żelowaniem? Bo ja noszę żelowe od roku niemalże non stop i niestety, kształt płytki może ulec zmianie, wygięcie paznokcia dopasowuje się do wygięcia tipsa. W moim wypadku jednak to działało na plus, bo miałam dość 'płaskie' paznokcie o strasznie krótkiej płytce.

ps. doczytałam, że nosisz je tylko miesiąc, więc myślę że nic nie powinno się za bardzo zmienić
Adeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 14:31   #3
WykrawaczDoCiasta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 40
Dot.: Zmiana kształtu paznokcia po tipsach?

Dziękuję za odpowiedź Noszę tylko tipsy (jak pomalowałam paznokcie czymś co się nakłada przed lampą - nie pamiętam nazwy - to potwornie szczypało). Zresztą tipsy miały być chwilowym rozwiązaniem na dwa paznokcie...
WykrawaczDoCiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-23, 15:01   #4
Adeee
Raczkowanie
 
Avatar Adeee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 137
Dot.: Zmiana kształtu paznokcia po tipsach?

Chyba masz na myśli primer - faktycznie, niezbyt przyjemne uczucie. No to życzę powodzenia w hodowaniu pazurków od nowa, zainwestuj w jakąś odżywkę, dużo dziewczyn poleca 8w1 z Eveline.... ja dodatkowo próbowałam tabletki Silica, średni efekt, ale wiadomo, na każdego działa inaczej powodzenia
Adeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:37   #5
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Zmiana kształtu paznokcia po tipsach?

Kształt płytki przy "tipsach" jak najbardziej może ulec zmianie. Mało tego, osoby obgryzające paznokcie często noszą przedłużone paznokcie aby wydłużyć swooją płytkę, skróconą znacznie po latach obgryzania.
Niestety to co robisz- przyklejanie i odklejanie plastikowych tipsów wpływa na Twoje paznokcie wyłącznie negatywnie. Razem z klejem i tipsem odchodzą kolejne warstwy paznokci i wszystko zacznie się łamać jeszcze bardziej.
Polecam zaprzestać tego typu "zabiegów", kupić fajne odżywki i ratować paznokcie.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-05, 15:49   #6
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Zmiana kształtu paznokcia po tipsach?

przyklejanie samych tipsów to niezbyt dobry pomysł... plastik to mało trwałe tworzywo, w każdej chwili może ulec złamaniu a wraz z nim Twój naturalek... boli... boli... Jeśli chcesz przedłużyć paznkcie metodą żelową/akrylową nic nie powinno stać się z Twoim obecnym kształtem jeśli stylistka umiejętnie przygotuje naturalne pazurki tj. nie wypiłuje nadmierni boków, nie przepiłuje płytki...
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.