Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-06-01, 17:19   #1
joannea
Zadomowienie
 
Avatar joannea
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 1 694

Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale


Czy widziałyście ogłoszenia/blankiety zamówieniowe dla bielizny "Miriale"? Wpadło mi taka ulotka w łapki przy okazji Yvesa Rochera - zastanawiam się, czy taka bielizna ma jakikolwiek sens? Tzn jak z jej jakością .
Żeby przybliżyć wątek, dodam, że to taka forma zakupów przez katalog (chyba) - ja mam akurat jedną stronę reklamującą zestaw "Aquarelle". Aha, pod adresem widnieje De Agostini.
Byłabym wdzieczna za jakiekolwiek informacje...
joannea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-06-01, 17:25   #2
aanuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 178
Re: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Kiedyś bodajże w Claudii czy w Oliwii był taki blankiet zamówienia na komplet bielizny Miracle. Oczywiście wyprzedaż czy coś tego typu: za 25zł. Kupiłam, czekałam na to ze 2 miesiace Ogólnie jestem zadowolona, bielizna całkiem ładna, wygodna. Moje oczekiwania spełnia, ale wiadomo, że każdego satysfakcjonuje co innego.
aanuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 17:30   #3
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Podnoszę wątek bo także dostałam w bankiecie blankiet zamówienia na komplet bielizny, a poza tym dziś u nas na wizażu była też reklama tej firmy i można było także zamówić bieliznę. Zanim jednak przystąpiłam do zamawiania, poszukałam na necie cosik na temat tej firmy i znalazłam mało pochlebne opinie. Dlatego też chciałam was zapytać drogie wizażanki czy zamawiałyście kiedyś coś z tej firmy, z takich blankietów co dodają do gazet i czy miałyście później jakieś problemy z tą firmą?
Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 17:38   #4
elly2
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: moja utopia
Wiadomości: 2 396
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Kiedys wypelnilam taki blankieciki i odeslalam, bylo to jakies 2 lata temu, do tej pory nie otrzymalam zamowionej bielizny, dla mnie to jedna wielka sciema
__________________
"Wyjdź ze swojej strefy komfortu. Możesz wzrastać tylko, jeśli jesteś gotów czuć się dziwnie i nie komfortowo próbując czegoś zupełnie dla Ciebie nowego."


elly2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 17:42   #5
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Ja zamówiłam jakieś dwa tygodnie temu i nic Nie przyszło mi nic Czekam dalej, ale już wątpie, żeby mi przysłali. Może to i lepiej jeśli jakaś byle jaka rzeczywiście jest Ale na zdjęciu naprawdę pięknie wyglądała!

Kupon znalazłam w gazecie "Świat kobiety".
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 19:34   #6
201803260919
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 246
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

ja wlasnie chcialam zamowic bo stwierdzilam ze 30 + 10 za komplet to dosyc malo jesli chodzi o bielizne markowa ( bo tak myslalam widzac ladna reklame ) wypelnilam wszystko i jak kliknelam ze chce zamowic, to pojawilo mi sie okienko ze zle wypelnilam kod pocztowy... patrze... no przeciez dobrze wypelnilam.. drugi raz wypelniam nowe okienko, klikam ze chce zamowic i... znowu z kodem moim pocztowym cos nie tak.. no ja nie wiem czy mam sobie kod zmienic..? czy moze mi net cos szwankuje dzisiaj..?
ale dobrze sie stalo, bo sprawdzilam wlasnie te firme dzieki Wam! i wiem ze juz nie zamowie! pojde gdzies indziej i sobie znajde fajne gatki , z kosztem wysylki to sie wyrowna, a jak! :P
201803260919 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 19:59   #7
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

zamowilam kiedys. przyszlo, bielizna nawet okej. ale piekielko zaczelo sie potem. dostawalam raz na trzy, cztery miesiace trzy pary majtek w kosmicznej cenie. zrezygnowalam z bycia w bazie tego cudownego 'przedsiebiorstwa' i zaczely przychodzic mi rachunki do zaplacenia. kwoty byly niemale. a ja przeciez juz nic nie dostawalam. sprawe wziela w swoje rece mama, jakos to zalatwila swoimi sposobami i mam spokoj. ogolnie nie polecam, nie warto pakowac sie w takie cos.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 20:52   #8
mala_misia
Raczkowanie
 
Avatar mala_misia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław=)
Wiadomości: 486
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Cytat:
Napisane przez zizou Pokaż wiadomość
zamowilam kiedys. przyszlo, bielizna nawet okej. ale piekielko zaczelo sie potem. dostawalam raz na trzy, cztery miesiace trzy pary majtek w kosmicznej cenie. zrezygnowalam z bycia w bazie tego cudownego 'przedsiebiorstwa' i zaczely przychodzic mi rachunki do zaplacenia. kwoty byly niemale. a ja przeciez juz nic nie dostawalam. sprawe wziela w swoje rece mama, jakos to zalatwila swoimi sposobami i mam spokoj. ogolnie nie polecam, nie warto pakowac sie w takie cos.
Miałam identyczną sytłacje!!
__________________
"Uprzejmość męska: najwytworniejsza forma fałszu."
Julian Tuwim
mala_misia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 14:47   #9
k_sweet
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 77
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Mialam wlasnie zamawiac, dobrze,ze ta cudowna oferta wzbudzila moje podjerzenia i postanowilam czegos o tym poszukac. Dzieki Wam nie zamowie na pewno! (oh, ale trzeba przyznac ze na ulotce wyglada slicznie heheh:P)
k_sweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-05, 02:15   #10
kanticzek
Przyczajenie
 
Avatar kanticzek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do kanticzek Send a message via Skype™ to kanticzek
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Ja zamówiłam, ale czekalam 2 miesiące. Ogólnie nic nie tracisz, bo firma wysyła zwykłym listem, tak,że jak nie jesteś zadowolona to po prostu nie zapłacisz.Nie ma potwierdzeia nadania i nic nie podpisujesz przy odbiorze.
__________________
KANTICZEK
kanticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-06, 12:42   #11
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Ja zamówiłam już jakiś czas temu ok. 1-2 miesiące i do tej pory nic nie dostałam A teraz nawet jakby przyszło to poprostu nie przyjmę bo poważna firma nie każe tyle czekać klientom na przesyłkę więc niech się wypchają Chociaż na blankiecie bielizna wygląda ślicznie
__________________
If I lose myself, I lose It all
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 19:43   #12
kanticzek
Przyczajenie
 
Avatar kanticzek
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
GG do kanticzek Send a message via Skype™ to kanticzek
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Paczka jest wysyłana z Szwajcarii, a skoro nie jest to przesyłka polecona to może trochę iść. Na stronie firmy jest wzmianka, że przesyłka powinna dotrzeć w przeciągu czterech tygodni. ale POCZTA POLSKA....
__________________
KANTICZEK
kanticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 19:20   #13
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Dziewczyny, podbijam wątek, bo też zamówiłam tą różowiutką bieliznę 1-2 miesiące temu i nie dostałam jej do tej pory ( oferte znalazłam w necie za 19,90+9,90 przesyłka ). ale za to przysłali mi dziś maila następującej treści:

"Drodzy Państwo,


Wraz z pierwszą przesyłką z kompletem bielizny Sonate otrzymali Państwo niewłaściwą ulotkę prezentującą zawartość kolejnej przesyłki.
Omyłkowo został dostarczony folder przedstawiający jako kolejną propozycję dla Państwa zestaw 3 par fig lub stringów z oferty Sonate.
Pragnąc gorąco przeprosić za zaistniałą sytuację przesyłamy w załączeniu maila prawidłową ofertę prezentującą zawartość kolejnej przesyłki z zestawem 3 par fig lub stringów Carmen (modele Carmen, Caroline, Estelle).
Jeśli już Państwo skorzystali z oferty dodatkowej z zestawu Sonate, zamawiając top i/lub biustonosz Sonate zamówienie oczywiście będzie zrealizowane i otrzymają Państwo domówione artykuły.

Prosimy jednocześnie o zapoznanie się z aktualnie przesłaną propozycją czarującego modelu Carmen.
Jeśli nasza propozycja 3 par fig lub stringów Carmen ustatysfacjonuje Państwa, nie muszą Państwo robić zupełnie nic: wraz z najbliższą przesyłką modele te zostaną przesłane w tej samej linii co poprzednio- jako stringi albo figi.

Jeżeli oferta bielizny Carmen nie przypadłaby Państwu do gustu i zechcą Państwo « przeskoczyć » kolejną przesyłkę prosimy o powiadomienie Biura Obsługi Klientów wyłącznie drogą mailową na adres: serwis.klientow@provea.pl Termin powiadomienia o ewentualnej rezygnacji z przesyłki z zestawem Carmen upływa 13.04.2007 r."


oczywiście napisałam im maila, że rezygnuję z tej przesyłki z majtkami. ciekawa jestem jak to sie dalej potoczy
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 19:58   #14
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Wiesz Mysza,wydaje mi sie,że gdzies już o tym na wizażu czytałam jakiś czas temu,chyba był jeszcze jeden wątek o tej tematyce i tam jedna z dziewczyn napisała,że zamiast zamówionego zestawu przysłali jej jakiś 'badziew'.
Kurcze,teraz nie pamietam
cattt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 20:10   #15
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Dziewczyny nie warto! miałam sytuacje jak tu wyzej z rachunkami a z gatek po paru praniach zszedł mi totalnie kolor i są sine takze wtym przypadku jaka cena taka jakosc aha i bielizna wyglądała tandetniej,gorzej mimo iz na zdjeciu prezentowała sie swietnie
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 20:14   #16
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

moja mama zamawiala; czekala co prawda dluga na te paczke, ale stwierdzila, bielizna jest ladna, podobno dobrze sie w niej chodzi i nie narzeka
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 12:10   #17
Seona
Zakorzenienie
 
Avatar Seona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 10 537
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Do mnie też bielizna przyszła w końcu, juz nawet zapomniałam że coś takiego wysyłałam jest baaardzo ładna i suuuper się nosi! Przyszła tez wiadomość, że będą mi co miesiąc przysyłać jakieś majtki i jeśli nie chce to musze odesłać taki kwitek z rezygnacją- odesłałam i już mi nic nie przychodzi!
__________________

Ślub
Pati
Lili
Seona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-04, 12:52   #18
donia27
Wtajemniczenie
 
Avatar donia27
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 214
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

No to i ja się wypowiem bo miałam przejścia z ta firmą. Zamówiłam tez bielizne z blankietu promocyjnego. Czekałam 6 tyg. nic nie przychodziło więc zadzwoniłam zapytać się czy w ogóle mam czekać na przesyłkę. powiedzieli mi ze tak do 2 tyg dostanę. Zamówiona bielizna nie przyszła a w zamian za to po upływie ok 4 m-cy znalazłam na wycieraczce rozwalona paczke a w niej 1 parę stringów i fakture na kwote 74 zł. Nie wiem co to miało być. Zadzwoniłam tam i odesłałam paczkę. Mam nadzieję że już mi zadnej niespodzianki nie zrobia.
donia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-12, 13:53   #19
dzojsticzek
Zadomowienie
 
Avatar dzojsticzek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 840
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

dzieki wam ja rowniez nie zamowie jakze to cudownej bielizny
dzojsticzek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-21, 19:10   #20
medusa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Dzis dostalam upomnienie, ze nie uiscilam oplaty za komplet (biustonosz, stringi + top), ktory dostalam w styczniu. Dziwne, bo zaplacilam. Malo tego. Dostalam rowniez upomnienie, ze nie zaplacilam za jakies stringi, ktorych w ogole nie widzialam na oczy... Nie wiem, co mam teraz zrobic z tym fantem... Jak nie placic 145 jakies kary, na ktora nie zasluguje??
medusa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 05:41   #21
frida110
Zakorzenienie
 
Avatar frida110
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 998
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Na początku zadzwonić do tej firmy, niech sprawdzą dokonane wpłaty. Bo może faktura została omyłkowo wysłana. Dobrze by było, gdybyś miała potwierdzenie wpłaty za tą przesyłkę ze stycznia (ale chyba nikt nie trzyma takich rzeczy pół roku).

Po rozmowie telefonicznej równie dobrze jest wysłać list polecony z żądaniem wyjaśnienia sytuacji, bo według mnie to oni powinni Ci udowodnić, że nie zapłąciłaś. Kopię listu zatrzymaj u siebie.

A w ogóle to jak dopiero po pół roku mogli sobie "przypomnieć" ,że nie zapłaciłaś, gdyby takie coś miało miejsce, to otrzymałabyś pierwszy monit w 2-3 miesiące po otrzymaniu przesyłki. (Przecież gdzieś muszą mieć jakąś księgową lub inną osobę, która zajmuje się wpływami gotówki).
frida110 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 07:28   #22
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Cytat:
Napisane przez medusa13 Pokaż wiadomość
Dzis dostalam upomnienie, ze nie uiscilam oplaty za komplet (biustonosz, stringi + top), ktory dostalam w styczniu. Dziwne, bo zaplacilam. Malo tego. Dostalam rowniez upomnienie, ze nie zaplacilam za jakies stringi, ktorych w ogole nie widzialam na oczy... Nie wiem, co mam teraz zrobic z tym fantem... Jak nie placic 145 jakies kary, na ktora nie zasluguje??
Jeśli nie otrzymałaś tych majtek to zadzwoń (tylko czekaj przy telefonie tak długo jak trzeba bo nie odbierają przez co najmniej pół minuty ;] ) i powiedz że ich nie otrzymałaś i że chcesz aby wyzerowali twój rachunek i najlepiej od razu żeby skreslili cie ze swojej listy klientów oraz wykasowali dane adresowe. A jesli babka będzie się coś burzyła to powiedz jej, żeby ci przesłali potwierdzenie odbioru tych majtek, jakie "rzekomo" podpisałaś, (jesli nie mają takowego potwierdzenia to mogą zrobić kuku )a że nie ma czegoś takiego, bo oni wysyłają zwykłym listem więc od razu powinnaś sprawę załatwić. I nie bój się o nic, bo to jest firma która bardzo naciąga ludzi. Wystarczy w sposób stanowczy im wszystko powiedzieć.
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 11:53   #23
Madzia0805
Raczkowanie
 
Avatar Madzia0805
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 202
Red face Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

W październikowym Glamour równiez znajduje się oferta firmy Miriale (kompolecik za 19,90 + koszty przesyłki 10 zł) bielizna naprawdę ladna nawet od razu chciałam ja zamówić, naszczęście najpierw sprawdziłam firmę w necie, i tu proszę wpadła bym w niezłe bagno....
Madzia0805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 12:19   #24
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Cytat:
Napisane przez Madzia0805 Pokaż wiadomość
W październikowym Glamour równiez znajduje się oferta firmy Miriale (kompolecik za 19,90 + koszty przesyłki 10 zł) bielizna naprawdę ladna nawet od razu chciałam ja zamówić, naszczęście najpierw sprawdziłam firmę w necie, i tu proszę wpadła bym w niezłe bagno....
no i dobrze zrobiłaś, że nie zamówiłaś. Ja się zastanawiam czy gazety które dołączają te blankiety Miriale zdają sobie sprawę jak wygląda sposób funkcjonowania tej firmy
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-01, 14:30   #25
Judysia
Zadomowienie
 
Avatar Judysia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 1 439
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
no i dobrze zrobiłaś, że nie zamówiłaś. Ja się zastanawiam czy gazety które dołączają te blankiety Miriale zdają sobie sprawę jak wygląda sposób funkcjonowania tej firmy
Dostają kasę za reklamę i mało ich to obchodzi. A swoją drogą jaka jest firma Miriale sporo osób wie, ale też sporo korzysta z jej usług. Nie ma co ukrywać na początek ceny są kuszące a bielizna jest ładna. Tylko te głupie zasady i przymus do ciągłego zamawiania i to za dużo wyższą cenę. Moja koleżanka się w to wpakowała i teraz dostaje dwie pary stringów za ok 100 zł
__________________


NASZE LATKA♥ ♥


Jesteśmy zaręczeni...




Judysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 16:51   #26
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Cytat:
Napisane przez Madzia0805 Pokaż wiadomość
W październikowym Glamour równiez znajduje się oferta firmy Miriale (kompolecik za 19,90 + koszty przesyłki 10 zł) bielizna naprawdę ladna nawet od razu chciałam ja zamówić, naszczęście najpierw sprawdziłam firmę w necie, i tu proszę wpadła bym w niezłe bagno....
No też właśnie dorwałam i nie wiem czy wysłać czy nie W sumie można później odesłać do nich. Ale jak mają mnie nękać to nie wiem
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 17:16   #27
kaja_1985r
Rozeznanie
 
Avatar kaja_1985r
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 993
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Cytat:
Napisane przez donia27 Pokaż wiadomość
No to i ja się wypowiem bo miałam przejścia z ta firmą. Zamówiłam tez bielizne z blankietu promocyjnego. Czekałam 6 tyg. nic nie przychodziło więc zadzwoniłam zapytać się czy w ogóle mam czekać na przesyłkę. powiedzieli mi ze tak do 2 tyg dostanę. Zamówiona bielizna nie przyszła a w zamian za to po upływie ok 4 m-cy znalazłam na wycieraczce rozwalona paczke a w niej 1 parę stringów i fakture na kwote 74 zł. Nie wiem co to miało być. Zadzwoniłam tam i odesłałam paczkę. Mam nadzieję że już mi zadnej niespodzianki nie zrobia.
Miałam bardzo podobną sytuację. Zamówiłam komplet promocyjny za 19,90 + 9,90 przesyłka. Czekałam z 2,3 miesiące i nic nie przyszło. Po tym czasie dostałam 3 pary stringów za ponad 70 zł. Zadzwoniłam tam, żeby wyjaśnić sprawę, bo zamówiłam przesyłke powitalną (której nie dostałam), a dostałam cos zupełnie innego. Powiedzieli, żebym odesłała przesyłke. Generalnie nie polecam.
kaja_1985r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 18:00   #28
medusa13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Cytat:
Napisane przez mysza_87 Pokaż wiadomość
Jeśli nie otrzymałaś tych majtek to zadzwoń (tylko czekaj przy telefonie tak długo jak trzeba bo nie odbierają przez co najmniej pół minuty ;] ) i powiedz że ich nie otrzymałaś i że chcesz aby wyzerowali twój rachunek i najlepiej od razu żeby skreslili cie ze swojej listy klientów oraz wykasowali dane adresowe. A jesli babka będzie się coś burzyła to powiedz jej, żeby ci przesłali potwierdzenie odbioru tych majtek, jakie "rzekomo" podpisałaś, (jesli nie mają takowego potwierdzenia to mogą zrobić kuku )a że nie ma czegoś takiego, bo oni wysyłają zwykłym listem więc od razu powinnaś sprawę załatwić. I nie bój się o nic, bo to jest firma która bardzo naciąga ludzi. Wystarczy w sposób stanowczy im wszystko powiedzieć.
Witam ponownie! Wyobrazcie sobie, ze napisalam e-mail do firmy Miriale i dostalam odpowiedz, ze na moim koncie nie ma zadnych zaleglosci, i ze skreslaja mnie z listy klientow, a jesli bym dostala ponownie monity, to mam sie nimi nie przejmowac...
Kolejny monit dostalam jakis tydzien temu... Idioci....
medusa13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:36   #29
mysza_87
Zakorzenienie
 
Avatar mysza_87
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: UĆ ;)
Wiadomości: 3 612
GG do mysza_87
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Cytat:
Napisane przez medusa13 Pokaż wiadomość
Witam ponownie! Wyobrazcie sobie, ze napisalam e-mail do firmy Miriale i dostalam odpowiedz, ze na moim koncie nie ma zadnych zaleglosci, i ze skreslaja mnie z listy klientow, a jesli bym dostala ponownie monity, to mam sie nimi nie przejmowac...
Kolejny monit dostalam jakis tydzien temu... Idioci....
To im jeszcze raz napisz takiego maila. Ja tak musiałam zrobić

Agness86, ja bym na twoim miejscu nie ryzykowała, bo miałam tak jak Kaja:/
__________________
Niech włos będzie z Wami
mysza_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-03, 19:48   #30
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Bielizna zamawiana z blankietu - Miriale

Raz kozie śmierć. Zaryzykowałam. Zaraz po otrzymaniu przesyłki zadzwonię do nich z informacją, że dziękuję za dalszą współpracę. A jak nie dotrze to do nich to trudno. Będę się chlać Z mamą przedyskutowałam więc jak coś to nie zostanę w walce sama
__________________



I już

agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:47.