Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009 - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-03, 16:08   #781
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

agnes no robi się młyn...
tak swoją drogą to wiele osób jest atakowanych...

no nic, ja nie mam ochoty rozmawiać na temat cycków, woalek, dyndających brudnych szmat...może nie powinnam, ale poczułam się źle gdy przeczytałam że welon to jak brudna szmata.

Myślę że warto skończyć przepychanki bo wątek zamiera
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:20   #782
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
agnes no robi się młyn...
tak swoją drogą to wiele osób jest atakowanych...

no nic, ja nie mam ochoty rozmawiać na temat cycków, woalek, dyndających brudnych szmat...może nie powinnam, ale poczułam się źle gdy przeczytałam że welon to jak brudna szmata.

Myślę że warto skończyć przepychanki bo wątek zamiera
hahah no conajmniej dziwnie to zabrzmialo ale mnie to nie obchodzi nie wyobrażam sobie zebym na własnym slubie wystapiła bez welonu

A swoja droga nie znam historii ale jaga musiała nieźle laskom zajść za skóre skoro zaczeły ja tak prześladować jak im nawet się tak chciało, ale to nie moja sprawa bo nie znam tego zajścia a nie chce mi sie biegac po innych wątkach tylko dlatego zeby sie dowiedzieć.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:22   #783
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Sprippi

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość


unas widac wielką poprawę.


kurcze śniło mi się, ze jestem w ciązy. i dowiedziałam się tego będąc w 3 miesiącu, bo sie okazało, ze biorąc tabletki wywoływałam sobie @ a byłam w ciązy. ech...
to ciesze sie ze widac poprawe

Cytat:
Napisane przez domi7ks Pokaż wiadomość
Hej

Przeczytałam prawie całe tamto forum i moim zdaniem Jaga jest, jaka jest, moze ma duze mniemanie o sobie, taki charakter, ale tamte dziewczyny przesadzily i juz sie to niesmaczne zrobiło Przynajmniej ja tak uważam.
A tym bardziej jak ktos obgaduje na tamtym forum a tu przychodzi i kity wciska
Ale zeby przychodxic na czyjs slub i po kryjomu zdjecia robic:/ i sie tym bawic po tym...nie dziwie sie, ze nie chce umieszczac teraz zdjeć...
Nie potrzebnie pisalas o tym tutaj .. specjalnie byly wyslane wiadomosci na priv .. zeby wojna sie nie rozpetala na ten temat ..



Cytat:
Napisane przez zlosliwiec Pokaż wiadomość
3 pkt, atak na moderatorkę = ban na 7 dni

a to mod to juz ktos inny jest niz zwykla osoba ktora udziela sie na watku? ja tam nie widze zadnego ataku .. nie raz gorzej dziewczyny soba pisza i jakas zablokowane nie sa .. ale rozumiem mod zawsze za modem stanie

pewnie i zaraz ja zostane zablokowana

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
ale poczułam się źle gdy przeczytałam że welon to jak brudna szmata.
mi tez nie bylo milo

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
hahah no conajmniej dziwnie to zabrzmialo ale mnie to nie obchodzi nie wyobrażam sobie zebym na własnym slubie wystapiła bez welonu

A swoja droga nie znam historii ale jaga musiała nieźle laskom zajść za skóre skoro zaczeły ja tak prześladować jak im nawet się tak chciało, ale to nie moja sprawa bo nie znam tego zajścia a nie chce mi sie biegac po innych wątkach tylko dlatego zeby sie dowiedzieć.

napisala jednej z dziewczyn ze widuje jej meza bez obraczki .. i dlugo sie zastanawiala dlaczego .. ale teraz juz wie .. bo ma kochanke
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:24   #784
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

U żabciu to widze ze z grubej rury historia się zaczęła
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:36   #785
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
no nic, ja nie mam ochoty rozmawiać na temat cycków, woalek, dyndających brudnych szmat...może nie powinnam, ale poczułam się źle gdy przeczytałam że welon to jak brudna szmata.
Przepraszam, jesli poczulas sie urazona. Nie mialam takiego zamiaru. Pisalam to w odniesieniu do siebie. Po prostu gdy nalozylam klasyczny welon to tak sie poczulam, co nie znaczy, ze welony wogole mi sie nie podobaja. Na kims welony zdecydowanie bardziej mi sie podobaja niz na mnie.

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
1) Nie potrzebnie pisalas o tym tutaj .. specjalnie byly wyslane wiadomosci na priv .. zeby wojna sie nie rozpetala na ten temat ..


2) napisala jednej z dziewczyn ze widuje jej meza bez obraczki .. i dlugo sie zastanawiala dlaczego .. ale teraz juz wie .. bo ma kochanke
1) same pw wystarczylo, byscie zmienily do mnie stosunek. takze juz samo pw wywolalo "wojne", jak to sama okreslilas.

2) akurat mija sie to z prawda.
- ona sama napisala, ze jej maz nie nosi obraczki, do tego sama powiedziala dlaczego
- bynajmniej nic o zadnej kochance nie pisalam. To juz wierutna bzdura... ale fakt, widzialam jej meza bez obraczki...

To tylko potwierdza fakt, ze bedac pod wplywem czyichs sugestii mozna pewne tresci zrozumiec odmiennie. A juz szczegolnie, jesli sprawy nie zna sie od samego poczatku.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:42   #786
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
heh, czyli chyba dobrze myslalam, ze te "dziwne" pw dotyczyly mojej osoby...

.
czyli jednak ladnie z nim pogralas



Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
U żabciu to widze ze z grubej rury historia się zaczęła
niestety

Cytat:
Napisane przez jaga_2001 Pokaż wiadomość
Przepraszam, jesli poczulas sie urazona. Nie mialam takiego zamiaru. Pisalam to w odniesieniu do siebie. Po prostu gdy nalozylam klasyczny welon to tak sie poczulam, co nie znaczy, ze welony wogole mi sie nie podobaja. Na kims welony zdecydowanie bardziej mi sie podobaja niz na mnie.

2) akurat mija sie to z prawda.
- ona sama napisala, ze jej maz nie nosi obraczki, do tego sama powiedziala dlaczego
- bynajmniej nic o zadnej kochance nie pisalam. To juz wierutna bzdura... ale fakt, widzialam jej meza bez obraczki...

.
Jesli o welon chodzi to powinnas widziec ze wiekszosc z nas miala welony i mogla sie poczuc urazona tym co napisalas

a co Cie to obchodzi ze jej maz nie ma obraczki? masz swojego meza to dbaj o Niego a nie interesuj sie zyciem innym osob ...

moj maz tez nie nosi obraczki do pracy .. i co tez mi zarzucisz ze mnie zdradza? BZDURA !
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:45   #787
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Heheh a co do obrączkek to i ja i mój mąż też ich nie nosimy cały czas, też mi wielkie halo iście jak z telenoweli nie ma obraczki na palcu to napewno jakaś zdrada
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 16:50   #788
jaga_2001
Zakorzenienie
 
Avatar jaga_2001
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: ★ zakrzywiona czasoprzestrzeń ★
Wiadomości: 8 574
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
czyli jednak ladnie z nim pogralas





niestety



Jesli o welon chodzi to powinnas widziec ze wiekszosc z nas miala welony i mogla sie poczuc urazona tym co napisalas

a co Cie to obchodzi ze jej maz nie ma obraczki? masz swojego meza to dbaj o Niego a nie interesuj sie zyciem innym osob ...

moj maz tez nie nosi obraczki do pracy .. i co tez mi zarzucisz ze mnie zdradza? BZDURA !
1. z nikim nie pogrywalam. Raczej one ze mna.
2. wyjasnilam, ze u kogos welony mi sie podobaja, siebie w nim nie widzialam, a ze kojazyl mi sie tak a nie inaczej to juz inna sprawa. Ja sie naczytalam jakie te moje rekawiczki sa beznadziejne (kondomy, rajstopki), albo woalka, ktora zostala porownana do siatki na warzywa i jakos sie tym nie przejelam...
3. a po co interesuje Cie cos, co Ciebie zupelnie nie dotyczy (pisze o sprawie na innym zupelnie forum)? Teraz to Ty wciskasz nos w nie swoje sprawy.
I do Twojej wiadomosci. Nie interesuje mnie cudze zycie. Moje dla mnie jest wystarczajaco interesujace.

Na koniec prosze - zejdz ze mnie.
__________________
Każdy z Nas jest "białym krukiem"! Współżyjesz = jesteś gotowy na potomstwo! A.A.B.-P.

AV by jaga_2001
jaga_2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:51   #789
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Heheh a co do obrączkek to i ja i mój mąż też ich nie nosimy cały czas, też mi wielkie halo iście jak z telenoweli nie ma obraczki na palcu to napewno jakaś zdrada
UUUUUUUUUUUUUUUUU chuczy tu strasznie a było tak miło...
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:54   #790
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Proponuje tytuł nastepnej czesci ŻONY 2009- KRONIKA KRYMINALNA no cóż wychodza te drapieżne zony hahha mnie osobiście smieszy ta historia i wyszło, że to forum teraz stało się narzędziem walki i wynik tego bedzie taki ze złośliwiec bedzie miał pełne ręce roboty hahah

Edytowane przez agnes208
Czas edycji: 2009-10-03 o 16:56
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:55   #791
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

dobra dziewczyny dajmy spokój...po co nam kłótnie w wątku i niepotrzebne nerwy. Nic się nie dzieje bez przyczyny.
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 16:58   #792
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Heheh a co do obrączkek to i ja i mój mąż też ich nie nosimy cały czas, też mi wielkie halo iście jak z telenoweli nie ma obraczki na palcu to napewno jakaś zdrada
no to kochana uwazaj ...
bo zaniedlugo mozesz zostac osadzona ze masz kochanka .. no albo Twoj maz kochanke

jaga_2001-

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
UUUUUUUUUUUUUUUUU chuczy tu strasznie a było tak miło...
no bylo milo .. ale sie skonczylo


Cytat:
Napisane przez agnes208 Pokaż wiadomość
Proponuje tytuł nastepnej czesci ŻONY 2009- KRONIKA KRYMINALNA no cóż wychodza te drapieżne zony hahha
hahaha ja jestem za
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 16:59   #793
agnes208
Zakorzenienie
 
Avatar agnes208
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 3 098
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Suma sumaru nie wiem jaki dziewczyny chciały osiągnąć efekt piszadz o jadze ale wydaje mi sie ze nadszarpneły jej nerwy i zrzuciły z piedestału troche.
agnes208 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:01   #794
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
dobra dziewczyny dajmy spokój...po co nam kłótnie w wątku i niepotrzebne nerwy. Nic się nie dzieje bez przyczyny.


a wiec co tam u was?
jakie plany na weekendzik macie?
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:07   #795
domi7ks
Zakorzenienie
 
Avatar domi7ks
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 16 173
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

laski ja tu napisalam pierwsza o tym wiec i ja to wyjasnie

Ja przeczytalam tamto forum i wcale Jaga nie napisala, ze ktorejs mąż ma kochanke dlatego, ze nie nosi obraczki...Napisala, ze zauwazyla, ze jej maz nie nosi obraczki i juz wie dlaczego...
jakos tak to szlo. Poza tym awantura sie zaczela, bo Jaga napisala, ze nie zaluje ze nie poszla na spotkanie ( wspólne tych lasek) i one, ze tez nie zaluja i sie zaczela zadyma i jazda na jage, po czym ona napisala o tej obraczce...
Zreszta ja by sie tez wkurzyla gdyby ludzie zaczeli tak po mnie jechac a nie moglabym nic z tym zorbic, zawsze mozna cos wtdy glupiego palnac, no chocby z ta obraczka...
Takie jest moje zdanie

Nie ma co sie klocic ani tez ulegac zdaniu innych od razu, bo ludzie sa tacy zazwyczaj, ze jak wejda miedzy wrony to kracza jak i one
__________________
pierwszy Skarb- 22.12.2009
drugi Skarb-8.12.2011

domi7ks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:22   #796
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
dobra dziewczyny dajmy spokój...po co nam kłótnie w wątku i niepotrzebne nerwy.
Jestem jak najbardziej za!!!

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość


a wiec co tam u was?
jakie plany na weekendzik macie?
Mąż znów nie zjechał na weekend więc wykorzystam sytuację i umówię się na randkę z panem telewizorem:
1. Mecz Polska - Holandia
2. Mam talent na zmianę z Jak oni śpiewają
3. Asystentki na tvn style
4. Kimono tzn. spanie

A niedziela.... ? Nudy, wizaż, nudy, wizaż, allegro, wizaż, nudy...
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:26   #797
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość


Mąż znów nie zjechał na weekend więc wykorzystam sytuację i umówię się na randkę z panem telewizorem:
1. Mecz Polska - Holandia
2. Mam talent na zmianę z Jak oni śpiewają
3. Asystentki na tvn style
4. Kimono tzn. spanie

A niedziela.... ? Nudy, wizaż, nudy, wizaż, allegro, wizaż, nudy...
Jejku wspolczuje
a tak w ostatniej chwili okazalo sie ze nie przyjezdza na weekend?

a nie masz jakies kolezanki zeby sie z nia spotkac , pogadac?

kurcze na zakupy mam jechac .. ale tak mi sie nie chce
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:35   #798
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez atomufka Pokaż wiadomość
Pewnie dlatego ALe bierzesz tabsy wiec to raczej malo prawdopodobne
ee to nie mozliwe. biorę tabsy regularnie, wiec wszystko pod kontrolą
poza tym przez moje leczenie od 3 tyg sie z TZ nie kochałam a jeszcze troszkę leczenia przede mną ale kiedys to sobie wynagrodzimy

a my dzis wieczorkiem mamy jakis film oglądac, TZ wypozyczył. wiec zapowiada sie fajnie.

poza tym:
- wczoraj kupiłam sobie botki pierwszy raz buty na obcasie do ciedzienniego chodzenia
- od 3 dni nie jem słodyczy
- od 3 dni cwicze na hulahopie i stepperze
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:37   #799
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

my na szczęście jesteśmy już razem, po tygodniu przerwy jednak wczoraj mieliśmy nerwa wielkiego, tż wrócił z tego egzaminu w nocy i o 6 rano dowódca pozwolił mu jechać do domu, no to ja w auto mamy (nasze jeszcze zepsute) część do auta w bagażnik i jadę po niego 50 km. Siedzimy w domku godzina 16,30 dzwonią do niego że ma wracać raport zdać z egzaminu i w ogóle i jeszcze pretensje że się nie wyrobi w pół godziny. No ludzie zanim załatwimy auto i dojedziemy minie przynajniej 1,5 godz. Pojechaliśmy i w połowie drogi dzwoni niższy stopniem od dowódcy że może nie przyjeżdżać że załatwił że porozmawia (mój mąż) w poniedziałek o tym egzaminie.

a dzisiaj miałam sprzątanie naszło mnie na posprzątanie łazienki. Łazienkę mamy malutką tylko muszla i brodzik za kotarką. Ale ja wszystko domestosem od góry do dołu

Chciałam iść na spacer ale tż obiecał że pójdziemy jutro zobaczymy co z tego będzie
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-03, 17:39   #800
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
my na szczęście jesteśmy już razem, po tygodniu przerwy jednak wczoraj mieliśmy nerwa wielkiego, tż wrócił z tego egzaminu w nocy i o 6 rano dowódca pozwolił mu jechać do domu, no to ja w auto mamy (nasze jeszcze zepsute) część do auta w bagażnik i jadę po niego 50 km. Siedzimy w domku godzina 16,30 dzwonią do niego że ma wracać raport zdać z egzaminu i w ogóle i jeszcze pretensje że się nie wyrobi w pół godziny. No ludzie zanim załatwimy auto i dojedziemy minie przynajniej 1,5 godz. Pojechaliśmy i w połowie drogi dzwoni niższy stopniem od dowódcy że może nie przyjeżdżać że załatwił że porozmawia (mój mąż) w poniedziałek o tym egzaminie.

a dzisiaj miałam sprzątanie naszło mnie na posprzątanie łazienki. Łazienkę mamy malutką tylko muszla i brodzik za kotarką. Ale ja wszystko domestosem od góry do dołu

Chciałam iść na spacer ale tż obiecał że pójdziemy jutro zobaczymy co z tego będzie
o kurcze ale mieliscie sie wczoraj . urwanie głowy dosłownie

oo mnie tez dzis naszło na dokładne sprzątanie łazienki
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:43   #801
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość

poza tym:
- wczoraj kupiłam sobie botki pierwszy raz buty na obcasie do ciedzienniego chodzenia
pochwal sie botkami
tez wlasnie mam zamiar kupic tylko ze mi sie z domu nie chce wychodzic hehe
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:45   #802
Agape007
Zadomowienie
 
Avatar Agape007
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 480
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

a nie masz jakies kolezanki zeby sie z nia spotkac , pogadac?
Hihihi mam koleżanki, ale wiesz jak to jest, każdy ma już swoje rodziny i plany na weekend...
__________________
Oleńka: http://suwaczki.maluchy.pl/li-45443.png

58 57,5 57 56,5 56 55,5 55!!
Agape007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:48   #803
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość
pochwal sie botkami
tez wlasnie mam zamiar kupic tylko ze mi sie z domu nie chce wychodzic hehe
ja wczoraj porwałam mamę na zakupy. mąż nas tylko zawiózł i odebrał sam miał ze mną chodzić, ale wrócił o 17 zmęczony z pracy, wiec całam mu odpocząć.

botki zaraz pokaze, tylko zrobie im zdjęcie. kurcze, juz myslałam, ze nic nie kupię. zawsze miałam buty na płaskim a teraz umaniłam sobie na obcasie (takim grubszym - nie na szpilce) i jak za karę, ciezko było coś znaleźć.
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 17:49   #804
201803111825
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 9 445
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Treść usunięta
201803111825 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 18:07   #805
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez 201803111825 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
juz wklejam
tylko mi sie lampa odbija, bo naprawde nie sa tak błyszczące (sa bardziej takie jak na pierwszym obrazku wziętym z neta)
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-03, 19:19   #806
zaaaabcia
Zakorzenienie
 
Avatar zaaaabcia
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Mahopac NY
Wiadomości: 13 283
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez Agape007 Pokaż wiadomość
Hihihi mam koleżanki, ale wiesz jak to jest, każdy ma już swoje rodziny i plany na weekend...
no wsumie masz racje ....
wspolczujce Ci tak samej siedziec

to kiedy maz wroci?

Cytat:
Napisane przez Madzialenka12344321 Pokaż wiadomość
j

botki zaraz pokaze, tylko zrobie im zdjęcie. kurcze, juz myslałam, ze nic nie kupię. zawsze miałam buty na płaskim a teraz umaniłam sobie na obcasie (takim grubszym - nie na szpilce) i jak za karę, ciezko było coś znaleźć.
super buciki
bardzo mi sie podobaja i wygladaja na wygodne


ja tez mam prawie wszystkie buty na plaskim ....
ale teraz wlasnie chce sobie jakies z obcasem kupic


a my dzisiaj z mezulkiem i znajomymi jedziemy do Domu Strachow mam nadzieje ze bedzie strasznieeeeeee :brzyda l:
__________________
Dominik 12.06.2012

Olivia 2.07.2014
zaaaabcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 08:15   #807
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

a to mod to juz ktos inny jest niz zwykla osoba ktora udziela sie na watku? ja tam nie widze zadnego ataku .. nie raz gorzej dziewczyny soba pisza i jakas zablokowane nie sa .. ale rozumiem mod zawsze za modem stanie

pewnie i zaraz ja zostane zablokowana
komentowanie/podważanie decyzji admina na forum
oznacza 14 dni lizania forum przez szybkę, czyli ban tymczasowy.

masz teraz czas na zapoznanie się z regulaminem.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 09:15   #808
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

witam

oj... nie za fajnie się zrobiło na wątku

kurcze ale dzis zimno. wczoraj włączylismy juz ogrzewanie w mieszkaniu. narazie tylko w kilku pokojach.

---------- Dopisano o 10:15 ---------- Poprzedni post napisano o 10:13 ----------

Cytat:
Napisane przez zaaaabcia Pokaż wiadomość

super buciki
bardzo mi sie podobaja i wygladaja na wygodne


ja tez mam prawie wszystkie buty na plaskim ....
ale teraz wlasnie chce sobie jakies z obcasem kupic
cieszę sie, że sie podobają. są bardzo wygodne, choc jeszcze ich nie wypróbowałam na dworzu tylko w domku
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 09:31   #809
Lustereczko
Rozeznanie
 
Avatar Lustereczko
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 947
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Hej zoneczki
Rzeczywiscie jakas niefajna atmosfera sie zrobila, ja sie nie wypowiadam bo nie wiem tak do konca o co chodzi i nie bede w to wnikac...
Ale Jaga ma super fotki i bardzo mi sie podobaja

A ja siedze sama w mieszkaniu i marzne, nie wlaczyli jeszcze ogrzewania a mezus poszedl do pracy, wiec czeka mnie samotna niedziela... Ale mam duzo sprzatania wiec mam nadzieje ze szybko minie

Madzialenka12344321 fajne botki ja sobie tez kupilam wczoraj buty, kozaki juz na zime, bo mi sie bardzo spodobaly i stwierdzilam ze nie ma co czekac bo ktos je wykupi, a to byl jedyny model ktory mi sie spodobal kupilam tez kurtke przejsciowke i w zyciu bym nie pomyslala ze taka kupie, bo ogolnie mi sie one nie podobaly ale jak przymierzylam okazalo sie ze wygladam super
Lustereczko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-04, 09:36   #810
Madzialenka12344321
Zakorzenienie
 
Avatar Madzialenka12344321
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 54 443
Dot.: Żony wyjątkowe (drapieżne kocice, anielice i gaduły) - PM 2009

Cytat:
Napisane przez Lustereczko Pokaż wiadomość
Madzialenka12344321 fajne botki ja sobie tez kupilam wczoraj buty, kozaki juz na zime, bo mi sie bardzo spodobaly i stwierdzilam ze nie ma co czekac bo ktos je wykupi, a to byl jedyny model ktory mi sie spodobal kupilam tez kurtke przejsciowke i w zyciu bym nie pomyslala ze taka kupie, bo ogolnie mi sie one nie podobaly ale jak przymierzylam okazalo sie ze wygladam super
pokaż zdjęcia kozaczków i kurtki, z chęcią bym zobaczyła. ja w swoich botkach mam zamaiar i w zimę biegac. w zięmę praktycznie non stop chodze w spodniach, wiec mysle, ze bedą ok. chyba, ze beda sniegi, to wtedey wyciągnę kozaczki
__________________

Madzialenka12344321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:59.