Czuję się podle - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-07, 12:40   #1
Pastela
Przyczajenie
 
Avatar Pastela
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Unhappy

Czuję się podle


Mój tż wyjechał,nie ma go juz 3 miesiące,jestem z nim 3 lata,kocham go bardzo,zawsze byłam mu wierna i wiem,że on mi też.Ostatnio jednak zdażyło sie coś strasznego,poszłam na imprezę,chociaż nigdy wcześniej nie chodzilam bez tżta,poszłam z kolegą,namówił mnie,chciałam sie troche rozerwać,miałam ochotę tez sie napić,no i się napiłam tylko trochę za dużo,ten kolega też,na początku łapał mnie co jakiś czas za ręke,przytulał,pod wpływem alkoholu chyba mi sie to podobało,pózniej on posunął sie troche dalej,całował mnie po plecach,włosach,czułam jego dłonie na moich nogach,na tym sie skonczyło bo zamówiłam taksówkę,czułam mimo alkoholu,ze zle robię.Najgorsze było uczucie,z którym obudziłam się rano,kac fizyczny z tym moralnym był niczym.On do mnie zadzwonił,przepraszał,mów ił że wykorzystał to że jestem sama,ze brakuje mi bliskosci,cały czas wmawiał mi,ze to nie moja wina tylko jego,chciałabym w to wierzyć ale nie moge przecież mogłam powiedzieć-NIE,a ja zachowałam sie tak jak by mi to wszystko sie podobało,wstyd przyznac ale chyba podobało siejest mi straszny wstyd,czuje się jak szmata,tż codziennie do mnie dzwoni,jest takic czuły,wiem ze mu ciezko,on bardzo mnie kocha i ufa mi,a ja tak go zraniłam jak ja mu spojrze w oczy,momentami to mam myśli,że nie dam rady z tym żyć,nie sądziłam że stać mnie na cos takiego,chciałabym mu o wszystkim powiedzieć ale chyba nie mogę,bardz bym go zraniła,nasz zwiazek chyba by sie rozpadł,najgorsze,ze ten kolega jest moim instruktorem jazdy
Domyślam sie,że posypią sie tu niemiłe komentarze na mój tmat,ale w sumie to sobie zasłuzyłam,najbardziej zalezy mi na tym,żeby odezwały sie tu dziewczyny,ktore miały podobne doswiadczenia,chce wiedziec jak sobie poradziłyscie z tym bólem,poczuciem winy i wogóle jak u was to wszystko wygladało
Pastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 12:53   #2
j_marta31
Raczkowanie
 
Avatar j_marta31
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: warmia
Wiadomości: 239
Dot.: Czuję się podle

Myślę, że każda dziewczyna w Twojej sytuacji miała chwile słabości, załamania. Napewno jest Ci bardzo źle, nie dziwię się. Jednak z drugiej strony, mimo wszystko, tak naprawdę do niczego nie doszło. Poza tym to, że czujesz się strasznie po tym co zaszło, moim zdaniem, również świadczy o tym, że jednak głównym czynnikiem tej sytuacji był alkohol, a raczej jego duża ilość.
Nie obwiniaj się tak mocno! Za kilka dni popatrzysz na tą sytuację trochę inaczej i wtedy na spokojnie bedziesz mogła się zastanowić co z tą sprawą zrobić.
Trzymaj się!
Pozdrawiam
__________________
Nadzieja - otwarte okno na "może"
j_marta31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 12:57   #3
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Czuję się podle

nie obwiniaj sie tak wiadomo,ze zle sie z tym czujesz ale nic w koncu nie doszlo do niczego wielkiego!! trzeba o tym zapomniec tym bardziej,ze zdarzylo sie to pod wplywem alkoholu
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 13:59   #4
Pastela
Przyczajenie
 
Avatar Pastela
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czuję się podle

Dziękuje dziewczyny
Jakos lepiej mi sie zrobiło
Wiem,ze głównym czynnikiem był alkohol ale to nie jest usprawieliwienie
Pocieszam sie że do niczego nie doszło,ale dla mnie to było i tak zbyt wiele
Najgorsze jest życie z tą okropną świadomością
Pastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 14:08   #5
Ag_nes
Wtajemniczenie
 
Avatar Ag_nes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 2 474
GG do Ag_nes
Dot.: Czuję się podle

Nie ma powodu do wyrzutow sumienia, w koncu nic takiego wielkiego sie nie stalo. Widac ze bardzo kochasz Tz A nastepnym razem jak bedziesz chciala sie napic, to sie wybierz wylacznie w damskim gronie
Ag_nes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 14:08   #6
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czuję się podle

Moim zdaniem naprawdę nie masz się czym przejmować.
Skoro potrafiłaś się wycofać i to pod wpływem alkoholu - to tylko dobrze o Tobie świadczy Ukazuje jak mocne jest Twoje uczucie do TŻa.

Popatrz na to zdarzenie z tej strony, że masz już nauczkę i drugi raz tego samego błędu nie popełnisz.
Pozdrawiam!
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 15:12   #7
yorkshirka
Raczkowanie
 
Avatar yorkshirka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 52
Dot.: Czuję się podle

Jak to się mówi"człowiek uczy się na własnych błędach". To zdarzenie na pewno pokazało Ci jak wielka jest miłość do Twojego faceta. Ja na Twoim miejscu bym mu nie wspominała o tej wpadce,mogłoby się to żle skończyć.Z drugiej jednak strony gorzej jakby się dowiedział od obcej osoby o tym zdarzeniu. Wierze ,że będzie dobrze i trzymam kciuki
yorkshirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 18:59   #8
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 375
Dot.: Czuję się podle

nie zrobiłas nic złego, powinnaś być z siebie dumna, że się nie zlamałaś i nie pozwoliłaś na nic więcej
głowa do góry!
e49053b4781f408f3584008be78503b2c10ffec8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 19:42   #9
wiolafrytka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 052
Dot.: Czuję się podle

hmm nie stalo sie nic wielkiego , na szczescie szybko zareagowałas i postapiłas słusznie wracajac do domu w odpowiedniej chwili , nie ma sie co obwiniac... nic zlego nie zrobiłas. z twojej wypowiedzi mozna wyczytac jak bardzo kochasz Tz
wiolafrytka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 19:50   #10
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Czuję się podle

Nie obciążaj sobie sumienia-stało się i nie ma co rozpamiętywać. Ważne, że wycofałas się z tej sytuacji, a kolega bierze wine na siebie. Postaraj się zapomnieć o tej przykrej sytuacji, a TŻ nic nie mów, będzie mu przykro, po co wprowadzać w zycie galimatjas...
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 19:54   #11
Pastela
Przyczajenie
 
Avatar Pastela
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czuję się podle

Dzięki
Ale i tak czuję sie strasznie,nie moge sie na niczym skupić,bez przerwy myślę,wcześniej nawet nie byłam na imprezie bez faceta,dlatego za samo pójście tam strasznie sie winię,wiem że on by mi tego nie wybaczył,jest bardzo zazdrosny
Dzisiaj się spotkałam z tym kolegą na chwilę zeby porozmawiać o tym co się stało,kontaktu z nim zerwać nie mogę bo on jest moim instruktorem i jesteśmy na siebie skazani,zresztą chyba nawet nie ma sensu sie unikać
ehh...strasznie mi ciężko
Pastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-07, 20:09   #12
gosiaska
Zadomowienie
 
Avatar gosiaska
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 084
Dot.: Czuję się podle

Głowa do góry, tylko więcej kontroli i mniej picia z facetami na szczesciernic powaznego sie nie stało inaczej trafilabyś do mojego wątku - "wylądowałam w łóżku z kumplem"
__________________
Stażysta 2011
Misja WAKACJE- Gdańsk
Misja język niemiecki
Misja Wiedeń

Romantycznie:
Chuck&Blair, Blair&Chuck
have to be together
gosiaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 20:43   #13
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czuję się podle

Byłam w podobnej syt. do twojej, tylko że ja byłam na dyskotece i czekałam na swojego TŻta, a zanim przyjechał siedzieliśmy z przyjaciółmi w samochodzie, że nie było tyle miejsca to siedziałam na kolanach u kolegi (przecież mógł ktoś inny, ale niestety ja się zgodziłam) wtedy też wypiliśmy troszkę, mój TŻ przyjechał zobaczył owe zdarzenie i strasznie się zdenerwował, a przecież w sumie nic się nie stało tylko siedziałam na kolanach...Natomiast innym razem zobaczył jak ten kolega mnie całuje - ciągnęło nas do siebie - TŻ zerwał ze mną Później byłam z tym kolegą, ale nie wyszło nam Teraz mam chłopaka (2 lata i 8 m-cy jesteśmy razem) i się bardziej pilnuje Miałam taką syt. że jakiś kolega przyjechał do mnie w nocy, i chciał żebym z nim była i też zaczął mnie całować po szyji ale się powstrzymałam i uciekłam z powrotem do domu (a przecież to takie przyjemne ). Obecnie mój TŻ wyjechał, jestem sama (jako że mieszkam na wsi, nie mam za dużo tutaj znajomych), więc spotykam się czasami z kolegami, ostatnio kolega (poznany wirtualnie ) przyjechał, posiedzieliśmy trochę, wypiłam piwo i już więcej nie wypiłam, wiedziałam że jak wypiję więcej to może się źle to skończyć (do kochania się nigdy by nie doszło, bo nie jestem dziewczyną lekkich obyczajów ) ale jakieś przytulania czy coś takiego pewnie po alkoholu by mnie zadowoliły, jako że tęsknię za swoim TŻ i wiem że jeszcze długo go nie zobaczę
P.S. Pewnien znajomy wmawiał mi że jak wyjechał mój chłopak to nie znaczy że muszę czekać w celibacie, jego dziewczyna też wyjechała, ale on czeka na nią, ale "po drodze używa sobie jak ma okazje". Niby taki fajny chłopak, a takie ma inne myślenie. Lubię go, siedzę całymi dniami w domu, i ten chłopak zaproponował żebyśmy pojechali na dyskotekę, miałabym być kierowcą ale nie wiem do końca na co go stać więc się nie zgodziłam (a tak bardzo chciałam pojechać, bo to już 3 lata jak nigdzie nie byłam ). Mówiłam mojemu TŻtowi że może z kolegą pojadę na dyskotekę (nawet nie miał tak bardzo nic przeciwko, mój TŻ nie lubi dyskotek ), a jak się spotykam z jakimiś kolegami to później trochę się awanturyje, no ale co mam siedzieć w domu sama...Jak możecie to napiszcie co sądzicie o tego typu relacjach, tzn. czy spotykacie się z kolegami (np. sam na sam), albo jeździcie na dyskteki z kims innym lub do baru? Nie chcę nic głupiego zrobić (w towarzystwie męskim już nie piję 3 lata bo za bardzo "śmiała" się robię ), ale znowu nie chce siedzieć w domu cały czas, a koleżanki mam 2 najbliższe z którymi moge "konie kraść" ale nie mają czasu za wiele, zostaje mi towarzystow chłopaków (odkąd pamiętam obracam się tylko w męskim tłumie (ja, koleżanki i 7 kolegów - moje towarzystwo ). Przepraszam że się tak rozpisałam
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 21:03   #14
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czuję się podle

Ja się spotykam z kolegami

Mój TŻ mieszka 160 km odemnie i dla nas to normalka, że każde z nas ma "swoje" życie w swoim mieście. Zdarza się że chodzimy osobno na imprezy, mam na myśli prywatki, na dyskotekach teraz nie bywam, a mój partner wogle nie uznaje dyskotek .Czasem zdarzyło mi się też iść na dyskotekę - i to sam na sam z moim kolegą, ale nigdy nie zdarzyła mi się taka sytuacja jak opisujecie, mimo iż był alkohol. Nigdy nie ukrywam faktu co robię, z kim się spotykam przed moim partnerem. On przedemną też nie - i w pełni to akceptujemy.

Bardzo często zdarzało mi się spotykać z moim najlepszym kumplem (prawie codziennie) - to jest mój sąsiad. Mój TŻ o tym zawsze wiedział, ale nigdy nie robił mi problemów (kwestia zaufania). No ale to się już skończyło - bo wróciła z zagranicy narzeczona mojego kumpla (i teraz czasu nie ma ) Heh ... a szkoda - bo lubiłam sobie z nim posiedzieć na herbatce (kawy nie piję), bądź przy piwku
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 21:36   #15
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czuję się podle

mój TŻ mieszka ode mnie prawie 50 km, ale jakoś za bardzo nie pochwala tego że sobie chadzam z kolegami a szczególnie z jednym bo to mój pierwszy były ale mimo że się stało jak się stało, to mamy b. dobry kontakt i on ma tutaj babcie niedaleko mnie i jak przyjeżdża do niej to się widujemy, mojemu TŻtowi mówię o wszystkim no i jakoś nie może zdzierżyć tego że się spotykam czasami z byłym na piwie, czy to odwiedzi mnie w domu - a w ogoóle go nie zna
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-07, 21:46   #16
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czuję się podle

Wiesz Wskazówka - to zależy od człowieka. I tak ten Twój jest wyrozumiały - bo znam związki w których panuje chorobliwa zazdrość.

My z moim partnerem uważamy po prostu, że bez sensu jest taka zazdrość (bo w czym to pomoże??)
Wyznajemy zasadę, że jeśli któreś z nas będzie się źle w związku czuło, będzie kuszone przez kogoś, będzie miało ze sobą jakies problemy, będzie się czuło bardzo samotne (bo takie są zazwyczaj powody zdrady) - wtedy powie o tym swojej drugiej połówce i pomyślimy jak to rozwiązać. I to się sprawdza w naszym przypadku!! Jeśli czuję się bardzo samotna (bo On nie może do mnie przez dłuższy czas przyjechać) ja mu to mówię - i w tedy dużo ze sobą rozmawiamy np przez telefon,On pisze mi smski (żeby było mi lepiej )
Pozatym nigdy nie daliśmy sobie ani jednego powodu żeby zaufanie zostało zniszczone!!

Grunt to częsta rozmowa na każdy temat i zaufanie
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 07:44   #17
justyna_dt
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_dt
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19 594
Dot.: Czuję się podle

Pastelo - myślę, że nie masz po co robić sobie wyrzutów. Co się stało to się nie odstanie i tyle. Wiem, że ciągnie do innych, mój TŻ jest obecnie za granicą, wraca za tydzień ale przez 2 miesiące byłam sama, poznałam pewnego kolegę i nie powiem, że było mi łatwo się opanować przy nim, bo nie dość, że ma świetny charakter to jeszcze jest zabójczo przystojny ale ja już zaliczyłam nieprzyjemne sytuacje z TŻem (m. in. kiedyś siedziałam u kumpla na kolanach na imprezie, kumpel złapał mnie za rękę, a akurat wtedy wyszedł TŻ i wszystko zobaczył. Skończyło się to niemalże tragicznie, ale na szczęście nadal jesteśmy ze sobą) i nie chcę tego powtarzać. Codziennie powtarzam sobie, że jest zbyt pięknie by to niszczyć i może TŻ by się nie dowiedział o niczym, ale co to dla miłości zrezygnować z cielesnych przyjemności? Czekam na niego, wtedy sobie odbiję
Myślę, że skoro ten "pierwszy raz", taką sytuację masz już za sobą - więcej jej nie powtórzysz

Wskazówko - ja przebywam praktycznie tylko w towarzystwie facetów (pewnie zmieni się to jak TŻ wróci i tego bardzo żałuję, bo chłopcy są naprawdę niezastąpieni ). Bardzo dobrze czuję się w ich towarzystwie, wiem, że mogę im zaufać, że nie muszę sę krępować (niektóre moje stwierdzenia szokowały dziewczyny, poza tym kobietom nie ufam, z wyjątkiem jednej - dwóch w tym mojej mamie, a i im nie do okńca). Niestety zazwyczaj (przynajmniej w moim przypadku zawsze) ta się zdarza, że w jednym towarzystwie znajdzie się jakiś chłopak, który się w Tobie zauroczy. Mnie to spotyka w każdej paczce, ale na razie przez to zakończyły się tylko dwie znajomości (i nie mówię tu o typowych chłopcach, którzy od samegoi początku mnie chcieli 'uwieść' ale o takich, którzy z przyjaciół chcieli ewoluować do kochanków). Reszta jest bardzo wyrozumiała, i z czasem skrępowanie ustępuje, oni znajdują dziewczyny i bez problemu kumplujemy się dalej
__________________

Yamaha WR125X » Suzuki SV650S » Yamaha R6
justyna_dt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 21:34   #18
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 220
Dot.: Czuję się podle

hmmm ja na Twoim miejscu to chyba bym powiedziala TŻ o wydarzeniu... lepiej by dowiedzial sie tego od Ciebie niz od osoby trzeciej... na pewno go to zrani i bedzie mu przykro, ale moze zrozumie, ze przyczyna calego wydarzenia byl przede wszystkim alkohol...
trzymaj sie
__________________
lubięęęę moją pracę
Martus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 21:48   #19
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czuję się podle

Cytat:
Napisane przez Martus87
hmmm ja na Twoim miejscu to chyba bym powiedziala TŻ o wydarzeniu... lepiej by dowiedzial sie tego od Ciebie niz od osoby trzeciej... na pewno go to zrani i bedzie mu przykro, ale moze zrozumie, ze przyczyna calego wydarzenia byl przede wszystkim alkohol...
trzymaj sie
Po co ma mówić cokolwiek. Jest taka zasada "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal". Przecież nic się nie stało!! Więc po co zasmucać chłopaka. Wystarczy już że Ona ma wielkie wyrzuty sumienia (chociaż wycofała się w odpowiednim momencie), to po co jeszcze ma się narażać na nezrozumienie ze strony faceta (oni się zbyt unoszą honorem)
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-08, 22:08   #20
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: Czuję się podle

ja mojemu TŻ mówię o wszystkim, nawet np. że jakiś kolega chciał mnie przytulać czy całować, czy może chciał żebyśmy byli razem, niestety to chyba jest nienajlepszy pomysł, bo nic się nie działo a tylko on się denerwował i "zabraniał" mi się z nimi spotykać. Teraz już nie mówię o takich "błachostkach" bo po co mają się tworzyć jakieś nieporozumienia, jeśli nic się nie działo. Chociaż już przy obecnym TŻcie nie pozwalam sobie na bliskie kontakty (chodzi mi tu o wypowiedź Pasteli). A tłumaczenie że to przez alkohol to żadne wytłumaczenie. Później chłopak będzie się zastanawiał czy poszła gdzieś na imprezkę i czy znów przypadkiem nie wypiła. Ona sama wie co zrobiła, i myślę że następnym razem (jeśli się wypije) zastopuje dużo wcześniej i już nie poczuje ani ust, ani rąk innego faceta na sobie Mnie takie syt. już nauczyły "rozumu"
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:19   #21
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 220
Dot.: Czuję się podle

Cytat:
Napisane przez giraffe
Po co ma mówić cokolwiek. Jest taka zasada "czego oczy nie widzą tego sercu nie żal". Przecież nic się nie stało!! Więc po co zasmucać chłopaka. Wystarczy już że Ona ma wielkie wyrzuty sumienia (chociaż wycofała się w odpowiednim momencie), to po co jeszcze ma się narażać na nezrozumienie ze strony faceta (oni się zbyt unoszą honorem)
ja nie mowie, ze ma mowic, tylko ze ja na jej miejscu bym powiedziala... bo ja nie umiem ukrywac czegos przed moim TŻ i wiem ze sumienie by mnie "gryzlo"... i zle bym sie z tym czula...

a co jesli on sie dowie od jakiejs innej osoby? bedzie mu bardziej przykro...
__________________
lubięęęę moją pracę
Martus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:25   #22
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Czuję się podle

Cytat:
Napisane przez Martus87
hmmm ja na Twoim miejscu to chyba bym powiedziala TŻ o wydarzeniu... lepiej by dowiedzial sie tego od Ciebie niz od osoby trzeciej... na pewno go to zrani i bedzie mu przykro, ale moze zrozumie, ze przyczyna calego wydarzenia byl przede wszystkim alkohol...
trzymaj sie
Pastela wierze, że Ci ciężko, ale nie obwiniaj siebie o tą sytuację, bo jak same dziewczyny Ci przyznały, nic strasznego się nie stało.
Co do wypowiedzi Martus87 to nie postępuj w ten sposób. Według mnie chłopak może niestety Cie nie zrozumieć, a przez rozmowe z nim, możesz tylko pogorszyc sytuację, a przecież tego nie chcesz. Naprawde nie warto niszczyć tego co jest między Wami. Kochasz go, to widać, więc po co tracić tę miłość. Każdy ma chwilę słabości i czasmi robimy coś czego nie chcemy, ale czasu cofnąć się nie da, to tylko życie, trzeba iść dalej.
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:29   #23
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Czuję się podle

oj tam takie male macanko dobrze ze zachowalas trzezwosc umyslu mimo alkoholu,nie zadreczaj sie tym
to chyba jemu bardziej brakowalo bliskosci
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:35   #24
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Czuję się podle

Cytat:
Napisane przez Martus87
ja nie mowie, ze ma mowic, tylko ze ja na jej miejscu bym powiedziala... bo ja nie umiem ukrywac czegos przed moim TŻ i wiem ze sumienie by mnie "gryzlo"... i zle bym sie z tym czula...

a co jesli on sie dowie od jakiejs innej osoby? bedzie mu bardziej przykro...
ale nie można zaraz zakładac, że sie od kogoś dowie, bo my nie wiemy dokładnie czy ktoś jeszcze o tym wie...

Co do mówienia wszystkiego TŻ`towi. Sama jestem w związku z dużym stażem, ale nie mówie już swojemu TŻ o wszystki, tzn. nie mówie mu kto chciał się ze mną umówić, itp. Bo po co mu takie rzeczy wiedzieć? Kiedyś mówiłam i teraz mój TŻ jest podejrzliwy.

Jeśli Pastela powie TŻ`towi o tej sytuacji, to nawet jeśli wszystko "będzie tak jak dawniej" to on stanie się podejrzliwy, będzie Ją sprawdzał i nie będzie miał pełnego zaufania...
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 22:40   #25
giraffe
Zadomowienie
 
Avatar giraffe
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 556
Dot.: Czuję się podle

Cytat:
Napisane przez cyn@monk@
ale nie można zaraz zakładac, że sie od kogoś dowie, bo my nie wiemy dokładnie czy ktoś jeszcze o tym wie...

Co do mówienia wszystkiego TŻ`towi. Sama jestem w związku z dużym stażem, ale nie mówie już swojemu TŻ o wszystki, tzn. nie mówie mu kto chciał się ze mną umówić, itp. Bo po co mu takie rzeczy wiedzieć? Kiedyś mówiłam i teraz mój TŻ jest podejrzliwy.

Jeśli Pastela powie TŻ`towi o tej sytuacji, to nawet jeśli wszystko "będzie tak jak dawniej" to on stanie się podejrzliwy, będzie Ją sprawdzał i nie będzie miał pełnego zaufania...

Dokładnie. Ja mam takie samo zdanie na ten temat.
Co nie oznacza że ze swoim TŻem nie rozmawiam, jednak niektóre mało istotne spawy zachowuje dla siebie. Po co mam mu niepotrzebnie "zaśmiecać" w głowie
giraffe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-08, 23:10   #26
cyn@monk@
Zadomowienie
 
Avatar cyn@monk@
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 164
Dot.: Czuję się podle

Cytat:
Napisane przez giraffe
Dokładnie. Ja mam takie samo zdanie na ten temat.
Co nie oznacza że ze swoim TŻem nie rozmawiam, jednak niektóre mało istotne spawy zachowuje dla siebie. Po co mam mu niepotrzebnie "zaśmiecać" w głowie
tak, dokładnie
cyn@monk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 10:17   #27
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 220
Dot.: Czuję się podle

w sumie to wy tez macie racje
a Ty Pastelo sie nie obwiniaj za te cale wydarzenie... najlepiej staraj sie o tym zapomniec i poczekaj az emocje opadna... wtedy podejmiesz decyzje co z tym zrobic
bedzie dobrze...
wszyscy trzymamy kciuki (nieprawdaz? )
__________________
lubięęęę moją pracę
Martus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 10:26   #28
Kawuśka
Zadomowienie
 
Avatar Kawuśka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Cat of Cheshire, Wonderland
Wiadomości: 1 311
Dot.: Czuję się podle

Słuchaj.. Jeśli go kochasz... Nie mów mu. Wiem, to okropne, ja sama bym się załamała gdyby mój TŻ mi o czymś takim nie powiedział, bo też jestem okropnie zazdrosna. Ale jesli wiesz, że dla Ciebie to nic nie znaczy, że to był tylko alkohol, to po co psuć sobie związek. Nie pochwalam takiego zachowania, ale chodzę na imprezy, piję alkohol i wiem, że różne rzeczy mogą się zdarzyć, rozumiem Cię Tak więc głowa do góry, jakoś to będzie
Kawuśka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 19:48   #29
Pastela
Przyczajenie
 
Avatar Pastela
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 6
Dot.: Czuję się podle

Dziekuje jesteście kochane
Tżtowi o niczym nie powiem,gdybym mu powiedziała to nie dość,że nasz związek był by pod wielkim znakiem zapytania to cierpienie zrzuciłabym na niego a tak sama muszę sie z tym męczyć,w końcu to ja sobie na to zasłuzyłam a nie on,jestem prawie pewna,że on sie o niczym nie dowie(napisałam prawie gdyz teoretycznie zawsze jest jakas mozliwośc).Juz trochę lepiej się czuję,ale nadal ciężko,juz nigdy nie popełnię takiego błędu
pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje
Pastela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-09, 21:36   #30
Martus87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Świętochłowice
Wiadomości: 220
Dot.: Czuję się podle

trzymaj sie i zapomnij jak najszybciej o tym calym wydarzeniu
pozdrawiam
__________________
lubięęęę moją pracę
Martus87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:56.