Wakacje- smutno mi... nie byłam od... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-09, 11:56   #31
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

skoro mowisz ze nie jestes wymagajaca, zalezy Ci zeby bylo tanio i za granica, masz samochod ktory malo pali, to sie do niego pakuj i jedz.
Do Wenecji, nad morze masz jakies 1000 - 1200km (liczylam z Wrocka mniej wiecej, nie wiem skad dokladnie jestes). I jestes we Wloszech. Swoim samochodem. Jedziesz gdzie chcesz - romantyczna Toskania, imprezy w Rimini, czy zwiedzanie Rzymu. Spac mozesz w aucie, w namiocie (czytalam ze masz problemy z nerkami, ale tam jest cieplej duzo, a poza tym to ostatecznosc by byla w Waszym przypadku)
Oblicz sobie ile pali Twoje auto, nie wiem nawet na co jezdzi
12 godzin w aucie trzeba liczyc - ale to nie autokar, i nie 40godzin.
Jedzenie musisz zalatwiac sama - ale w takich temperaturach i na wakacjach objadac sie nie musicie, mozna zabrac jakies produkty z Polski, zeby bylo taniej.
Paszportu nie potrzebujesz.
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 11:59   #32
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Nigdy nie dałabym 110 zł za noc za polskie morze Może dlatego że mam do niego pół h samochodem. A poza tym w Pobierowie za murowany domek z kominkiem, 2 piętrowy, werandą płaciłam 30 zł od osoby
przeglądam teraz oferty nad polskim morzem pod kątem tego lata i ceny są wysokie-min. 40zł za pokój z łazienką.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 12:12   #33
Ewakuacja69
Rozeznanie
 
Avatar Ewakuacja69
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 664
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

ja organizuje wyjazd studencki na ukraine z obowiazkowym pobytem na krymie. jedizemy na 2 tyg. i przeznaczamy max. 800zl. noclegi pod namiotem, transport pociagami, autobusami i trolejbusami. jak sie chce to wszystko sie da.
__________________
tyle rzeczy do sfotografowania, a tak mało czasu...

-15kg!
Ewakuacja69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 12:18   #34
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
przeglądam teraz oferty nad polskim morzem pod kątem tego lata i ceny są wysokie-min. 40zł za pokój z łazienką.
Pokoje z łazienką owszem do tanich nie należą, ale też zależy gdzie czy Międzyzdroje, Gdańsk czy mniejsze jak Pobierowo, Dziwnówek. Według mnie najlepiej jest się wybrać ze znajomymi i szukać domku, domu, mieszkania. W Pobierowie byliśmy w 6 osób, a domek miał na dole salon, kuchnie i jeden pokój, na górze 3 pokoje i łazienka, kominek, gril, zapas drzewa, telewizor, pełne wyposażenie kuchni itp. Poszukaj na all tam czasami można znaleźć ciekawe oferty
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 12:21   #35
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Pokoje z łazienką owszem do tanich nie należą, ale też zależy gdzie czy Międzyzdroje, Gdańsk czy mniejsze jak Pobierowo, Dziwnówek. Według mnie najlepiej jest się wybrać ze znajomymi i szukać domku, domu, mieszkania. W Pobierowie byliśmy w 6 osób, a domek miał na dole salon, kuchnie i jeden pokój, na górze 3 pokoje i łazienka, kominek, gril, zapas drzewa, telewizor, pełne wyposażenie kuchni itp. Poszukaj na all tam czasami można znaleźć ciekawe oferty
patrzyłam w Rewalu i Dziwnowie i ceny naprawdę nie są dużo niższe niż np. w Międzyzdrojach w których byliśmy w roku ubiegłym.

Jedziemy tylko we dwoje. Nie lubię jeździć z kimś.

Powiadasz na allegro? Przeszukiwałam portale typu fajne czasy, nad morzem...o allegro nie pomyślałam dzięki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 12:24   #36
Dagunia
Komplikatorka
 
Avatar Dagunia
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 20 300
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
patrzyłam w Rewalu i Dziwnowie i ceny naprawdę nie są dużo niższe niż np. w Międzyzdrojach w których byliśmy w roku ubiegłym.

Jedziemy tylko we dwoje. Nie lubię jeździć z kimś.

Powiadasz na allegro? Przeszukiwałam portale typu fajne czasy, nad morzem...o allegro nie pomyślałam dzięki
Poczytaj sobie o Pobierowie - jak dla mnie super miasteczko. I co najważniejsze codziennie jest plaża sprzątana, a lody ehhh gwarantuje że nigdzie lepszych nie jadłaś
__________________
"Sens zdarzeń pojawia się z opóźnieniem. Trzeba tylko przeczekać. To co dziś jest czystym cierpieniem, po czasie okazuje się przedsionkiem szczęścia i mądrości".
Dagunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 12:28   #37
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Szkoda tylko, że nad naszym morzem pogoda to często wielka niewiadoma. \
Przez sześć lat z rzędu jeździliśmy tam na wakacje i może dwa razy się zdarzyło fajne słoneczko. po prostu mamy pecha.
I dlatego od tamtego roku polujemy na last minute w ciepłych krajach.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 12:34   #38
krolowakiczu
Zakorzenienie
 
Avatar krolowakiczu
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: łóżkowo lub fotelowo
Wiadomości: 9 454
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Ja gdybym była na twoim miejscu jechałabym gdzieś odpocząć chociaż, to w góry czy nad jeziroko
__________________

28.09.2010


krolowakiczu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 12:54   #39
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez Agniesia666 Pokaż wiadomość
skoro mowisz ze nie jestes wymagajaca, zalezy Ci zeby bylo tanio i za granica, masz samochod ktory malo pali, to sie do niego pakuj i jedz.
Do Wenecji, nad morze masz jakies 1000 - 1200km (liczylam z Wrocka mniej wiecej, nie wiem skad dokladnie jestes). I jestes we Wloszech. Swoim samochodem. Jedziesz gdzie chcesz - romantyczna Toskania, imprezy w Rimini, czy zwiedzanie Rzymu. Spac mozesz w aucie, w namiocie (czytalam ze masz problemy z nerkami, ale tam jest cieplej duzo, a poza tym to ostatecznosc by byla w Waszym przypadku)
Oblicz sobie ile pali Twoje auto, nie wiem nawet na co jezdzi
12 godzin w aucie trzeba liczyc - ale to nie autokar, i nie 40godzin.
Jedzenie musisz zalatwiac sama - ale w takich temperaturach i na wakacjach objadac sie nie musicie, mozna zabrac jakies produkty z Polski, zeby bylo taniej.
Paszportu nie potrzebujesz.
Autorka wątku pisała, że chciałaby po prostu tydzień leżeć plackiem na plaży, a imo jechanie wlasnym samochodem ,wlasnie do Wloch, to hardkor sam w sobie
To co zaoszczędziliby organizujac wakacje w ten sposob wydaliby na naprawde samochodu

Autorko, chyba rozumiem o co Ci chodzi i widzę tylko jedno wyjście - niedroga oferta last minute.
Z Twoich wypowiedzi wynika, że nie do konca marzysz o wakacjach w Polsce i nie chcesz za bardzo przemeczac sie zwiedzaniem, chodzeniem nie mowiac juz o zorganizowaniu sobie wszystkiego na wlasna reke.
Staraj sie szukac tanich ofert, najlepiej z miare sprawdzonych biur podrozy, poogladaj oferty z Grecji, piekny kraj, ostatnio bankrutuje wiec pieniadze mu sie przydadza a tak serio, wlasnie z tego wzgledu wycieczki moga byc troche tansze, na pewno Egipt i Tunezja nie naleza do najdrozszych.
Jesli nie uda sie niczego znalezc uwazam pomysl z niewielkim kredytem za nienajgorszy. Niestety w Polsce trudno odlozyc pieniadze na wlasne przyjemnosci, bo masa innych, zazwyczaj wazniejszych wydatkow jest niekonczaca sie. A czasem wakacje typu -jestem na plazy i leze- moga troche naladowac akumulatory, a chyba o to Ci wlasnie chodzi
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:07   #40
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

pod namiotem tez jest fajnie i wychodzi duzo taniej niz hotel.

a jak sie chce to dobre last minute mozna znalezc... tydzien w chalkidiki za osobe 950 zl znalazlam. oczywiscie najlepiej jest szukac poza sezonem.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:09   #41
xhankax
Zakorzenienie
 
Avatar xhankax
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: ze Śląska
Wiadomości: 5 454
GG do xhankax
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

A może wakacje po wakacjach? Wrzesień, październik - można już naprawdę atrakcyjne oferty znaleźć. Ja też w tym roku wakacje przepracuję po to, żeby jesienią wyleżeć się na plaży.
__________________
KKV
xhankax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 13:21   #42
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez xandra23 Pokaż wiadomość
Zbliżają się wakacje. A mnie się znowu robi smutno. Na wakacjach byłam 15 lat temu. Mając 10 lat. Od tamtej pory cały czas dom. Teoretycznie rodziców było stać na wakacje, ale zawsze były pilniejsze wydatki. Teraz od kiedy jesteśmy z TŻ razem to ciągle też jest coś ważniejsze, mieszkanie, auto, opłaty. A mnie robi się po prostu smutno. Nad morzem byłam raz- na dwa dni- szkolna wycieczka. Marzy mi się przeleżenie plackiem 7 dni w jakimś ciepłym kraju. Co roku obiecuje sobie, że odłożymy pieniądze przez cały rok na wakacje, po czym zbliża się pora urlopów, a my albo nie mamy odłożonych wcale albo tylko część, która i tak nie starczy albo wypada coś innego, na co trzeba przeznaczyć kasę. Tak się chciałam wygadać.
Muszę biura podroży omijać szerokim łukiem, bo mi zwyczajnie przykro z powodu własnej nieodpowiedzialności i niegospodarności. A te 3000 zł (mówię o wycieczce zagranicznej, wczasy nad polskim morzem odpadają ze względu na zmienna pogodę) na pewno dałoby radę odłożyć w ciągu roku.
A nie warto pojechać na jakieś wakacje w PL?
Jest tu tyle pięknych miejsc. I nie chodzi mi o Bałtyk. Mogą to być góry i jeziora, leżenie plackiem murowane nad wypasionym jeziorem, woda cieplejsza, mniejszy wiatr, żaglówek pełno, ceny znormalizowane, a nie wydziwaczone do granic możliwości.
Ja uwielbiam polskie jeziora, dają tyle możliwości, są piękne, przyjeżdżają tu ludzie z różnych państw, nawet z przyczepami, kempingami. Jest w nich jakaś magia
I na tygodniowy pobyt we dwoje, z obiadem, można przeznaczyć około 1500zł i wystarczy z pewnością.
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:26   #43
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez makarona Pokaż wiadomość
A nie warto pojechać na jakieś wakacje w PL?
Jest tu tyle pięknych miejsc. I nie chodzi mi o Bałtyk. Mogą to być góry i jeziora, leżenie plackiem murowane nad wypasionym jeziorem, woda cieplejsza, mniejszy wiatr, żaglówek pełno, ceny znormalizowane, a nie wydziwaczone do granic możliwości.
Ja uwielbiam polskie jeziora, dają tyle możliwości, są piękne, przyjeżdżają tu ludzie z różnych państw, nawet z przyczepami, kempingami. Jest w nich jakaś magia
I na tygodniowy pobyt we dwoje, z obiadem, można przeznaczyć około 1500zł i wystarczy z pewnością.
Wszystko pięknie ładnie, ale co jeżeli będzie lało przez cały tydzień? Takie już uroki naszej nieprzewidywalnej, polskiej pogody . granicę. Autorka wspominała, że właśnie tego się obawia, więc Polska w jej przypadku odpada.
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:28   #44
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

a tam nad glupotą.
narzekacz jesteś i tyle. To nie bo coś ta, tamto nie, bo...
Jak Tobie Egipt za tysiaka;-) nie mógł przypasować, bo nie masz paszportu, to bez obrazy, ale sorry.
auto mało pali, jak możesz to weźcie teraz urlop, co się da, kup na miejscu, nawet zupki chinskie, i jedźcie na 3 dni w ciemno nad morze, albo choćby nad jeziora. Bez problemu znajdziesz kwatery i myślę, że nie za jakieś kosmiczne pieniądze. Musisz łazić na rybę? Jak nie ma, to i bułka z maslem z marketu ujdzie, trudno. Uważam tylko, że jak Cię tak skręca, to bez sensu czekać kolejny rok.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:32   #45
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Wszystko pięknie ładnie, ale co jeżeli będzie lało przez cały tydzień? Takie już uroki naszej nieprzewidywalnej, polskiej pogody . granicę. Autorka wspominała, że właśnie tego się obawia, więc Polska w jej przypadku odpada.
No, ja to wszystkie rozumiem. Ale jeśli nie ma się pieniędzy to raczej decydujemy się na coś tańszego, może nie jest to niezawodne i zawsze się sprawdza, ale stanowi namiastkę czegoś fantastycznego. Może akurat pogoda się uda. Ja tam jestem optymistką. Od tylu lat jeżdżę na wakacje w PL i nigdy rozczarowana nie wróciłam.
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:38   #46
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Wszystko pięknie ładnie, ale co jeżeli będzie lało przez cały tydzień? Takie już uroki naszej nieprzewidywalnej, polskiej pogody . granicę. Autorka wspominała, że właśnie tego się obawia, więc Polska w jej przypadku odpada.
szczerze, to mnie jakby tak nosiło, to bym chyba wolala już pojechać i zaryzykować, i choćby trochę pospacerować po plaży (szczególnie, że na morzem nawet nie była; a nie, sorry, była), i chociaż trochę zluzować psychicznie (no, ale ktoś by miał zamiar spinać się na wakacjach, że coś tam ) gdyby już musiało być chmurno, ale nie padało, najwyżej zwinąć się po 2 dniach, niż siedzieć w domu i tylko wzdychać: namiot opada bo ciągnie, PL odpada bo pogoda, góry odpada bo mam, atrakcyjne last minute też, bo nie zrobiłam paszportu itd. Bo musimy wydać na tydzień leżenia plackiem i nic poza tym miesięczną pensję. Tak to autorka może nigdzie nigdy nie pojechać a jak dzieci dojdą to już w ogóle. Powielasz schemat. Skoor jako para nie możecie się od lat już wybrać (nie wiem, jak długo jesteście razem); Ty nie możesz (nie wiem, od kiedy sama się utrzymujesz, czemu nie mogłaś nigdzie wyjechać jako singiel z koleżanką), to Twoje dzieci też nigdzie nie pojeżdżą, a Wy razem z nimi . I nie jestem teraz nawet złośliwa.

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:34 ----------

Cytat:
że trzeba nowy telefon,
naprawdę trzeba?

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2010-06-09 o 13:44
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:53   #47
yoona
Zakorzenienie
 
Avatar yoona
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 9 032
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

mam tak samo, nigdy nie bylam na wczasach zagranica. i nie zanosi sie,zebym szybko byla. smutno mi, dookola wszyscy jezdza, pelno zdjec na nk it ak dalej. w tym roku to nie mam pieniedzy nawet na kilka ndi pod namiot nad jezioroale sie nie zalamuje bo wiem, ze cale zycie przedemna, ciezko pracuje i jeszcze nie raz pojade w tropiki.
__________________
Adoptuj Uszate Serduszko!
Klik!

Blogowy świat




yoona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 13:54   #48
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Ja byłam w Chorwacji. Polecam jechać na Istrię. Czysto, dużo kawiarenek. ciepłe morze,kamyki. Świetnie jest. Jechałam 2dni z przystankiem w Czechach. Raz jeszcze (byłam 5razy) jechałam na jeden raz (wyjechałam o 3 byłam o 20). Podróż bardzo męcząca,z tyłka masz naleśnik.
Jechałam dwoma sposobami:
Polska-Czechy-Austria-Słowenia-Chorwacja
Polska-Słowacja-Węgry-Chorwacja.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 14:11   #49
makarona
Rozeznanie
 
Avatar makarona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 987
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
szczerze, to mnie jakby tak nosiło, to bym chyba wolala już pojechać i zaryzykować, i choćby trochę pospacerować po plaży
Zgadzam się w pełni. I dokładnie to samo napisałam powyżej, tylko innymi słowami

Dodam jeszcze, że jeżeli pada w Kołobrzegu to nie znaczy, że pada w Sopocie. Albo jeśli jest burza nad Zakopanem to niekoniecznie musi być w Żywcu czy w Czorsztynie.
I zawsze można pojechać w ciemno, pogoda nie będzie odpowiadać to można się ewakuować, przejechać 100km i obejrzeć coś innego, w innym miejscu, inne jezioro, góry, rzekę, zamek czy odwiedzić park.
Wakacje to odpoczynek - owszem, ale także niezapomniane przygody, wrażenia, widoki zapierające dech w piersiach. Polacy nie od dziś spędzają urlopy w PL i jakoś sobie radzą, bo chcą
__________________
Cytat:
Szanujmy się.



Nasz czas oczekiwania
makarona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-09, 14:15   #50
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Nie do końca rozumiem po co ryzykować wyjazd nad polskie morze, gdzie pogoda może być nie-teges, skoro można za taką samą kasę pojechać zagranicę i mieć pełne słońce dwa tygodnie .

Mówię teraz o tych osobach, których jedynym priorytetem jest leżenie plackiem na plaży - jak autorka wątku, bo osoby, które chcą zwiedzać to zupełnie inna bajka. Wiadomo, że im pogoda nie straszna
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 14:18   #51
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Skoro nie jeździłam nigdzie wcześniej, paszport nie był mi potrzebny, ale teraz po przeczytaniu Waszych wypowiedzi zadecydowałam- last minute we wrześniu, paszport wyrobię przez wakacje. Będzie na pewno taniej, dużo taniej, jak piszecie o takich cenach to jakoś kasę się odłoży albo niewielki kredyt.
A, ze jestem marudna i narzekam. Taka już jestem pod niektórymi względami. I jeszcze zależy od dnia miesiąca. Na ogół szybko podejmuję decyzje i gdyby ktoś powiedział, że mam się pakować i jechać na tydzien i mam być spakowana w ciągu godziny- to bym się spakowała w ciagu 5 minut
Nie jeździłam ze znajomymi nigdzie, bo... od 17 roku życia nie byłam singielka. I chłopak- porażka całkowita. Ale to inan historia, z nim nawet na jeden dzień bym nie pojechała. Potem ładowanie kasy na studia, a potem związek Z obecnym TŻ i dorosłe życie. Tak jakoś zleciało.
I jeszcze jedno wymyśliłam- wyjazd na weekend nad jakieś jezioro. Sobota, niedziela, byleby była ładna pogoda.

---------- Dopisano o 15:18 ---------- Poprzedni post napisano o 15:17 ----------

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość
Nie do końca rozumiem po co ryzykować wyjazd nad polskie morze, gdzie pogoda może być nie-teges, skoro można za taką samą kasę pojechać zagranicę i mieć pełne słońce dwa tygodnie .

WŁAŚNIE o tym cały czas piszę, a tu mi się narzuca, że jestem marudna

Mówię teraz o tych osobach, których jedynym priorytetem jest leżenie plackiem na plaży - jak autorka wątku, bo osoby, które chcą zwiedzać to zupełnie inna bajka. Wiadomo, że im pogoda nie straszna
WŁAŚNIE o tym cały czas piszę, a tu mi się narzuca, że jestem marudna
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym może nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczająca liczbę ludzi, by warte było zachodu".
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 14:42   #52
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez Dagunia Pokaż wiadomość
Poczytaj sobie o Pobierowie - jak dla mnie super miasteczko. I co najważniejsze codziennie jest plaża sprzątana, a lody ehhh gwarantuje że nigdzie lepszych nie jadłaś
słyszałam że jest tak fajnie ale mąz nie chce

Cytat:
Napisane przez xhankax Pokaż wiadomość
Szkoda tylko, że nad naszym morzem pogoda to często wielka niewiadoma. \
Przez sześć lat z rzędu jeździliśmy tam na wakacje i może dwa razy się zdarzyło fajne słoneczko. po prostu mamy pecha.
I dlatego od tamtego roku polujemy na last minute w ciepłych krajach.
niby niewiadoma a ja jeżdżę od kilku lat i co rok piękna pogoda jest wybieram głównie zachodnie wybrzeże
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 14:49   #53
bzyczka1
Zakorzenienie
 
Avatar bzyczka1
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: L/J/W
Wiadomości: 6 351
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

xandra23 domyślam się że mieszkasz w okolicach Jeleniej góry, Karpacza albo nie daleko...no ale to nie są góry daleko szukać nie trzeba w Polsce żeby plackiem poleżeć i odpocząć sobie. Wczoraj grzebiąc się po allegro trafiłam na ofertę agroturystyki w Kożuchowie pod Zieloną górą. Nie jest daleko i koszt to 25zł za dobę. W ogóle w okolicach Zielonej Góry jest sporo jezior gdzie można odpocząć. Bardziej z moich okolicach, Karłowice, Witka, ośrodek złoty sen w okolicy Leśnej i Zamku czocha (drożej), Bożkowice. Wszystko to nad jeziorem.
Nawet jeżeli wasze auto dużo nie pali to wybierając się do Bułgarii czy Chorwacji samochodem trzeba się liczyć z tym że paliwa z Polski się nie zabierze na zapas.
My na wczasach za granicą nigdy nie byliśmy. Ja byłam we Włoszech ale to z orkiestrą i ciężko tam pracowaliśmy (nie fizycznie ). Nie płaczę z tego powodu. Nie teraz to kiedyś pojadę. Uwielbiam mieć komfort możliwości dogadania się z miejscowymi. Pewnie dlatego wybieramy polskie morze. W tym roku nie zamawiamy z mężem pokoju. Bierzemy namiot i jedziemy w ciemno. może trafi się jakiś wolny pokój, a jak nie to na polu zawsze się miejsce znajdzie
__________________
"Miłość...Wtedy, kiedy stoicie pod drzewem, a ty marzysz, żeby się przewróciło, bo będziesz mógł ją osłonić"

Nasz skarb
bzyczka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 15:10   #54
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez bzyczka1 Pokaż wiadomość
xandra23 domyślam się że mieszkasz w okolicach Jeleniej góry, Karpacza albo nie daleko...no ale to nie są góry daleko szukać nie trzeba w Polsce żeby plackiem poleżeć i odpocząć sobie. Wczoraj grzebiąc się po allegro trafiłam na ofertę agroturystyki w Kożuchowie pod Zieloną górą. Nie jest daleko i koszt to 25zł za dobę. W ogóle w okolicach Zielonej Góry jest sporo jezior gdzie można odpocząć. Bardziej z moich okolicach, Karłowice, Witka, ośrodek złoty sen w okolicy Leśnej i Zamku czocha (drożej), Bożkowice. Wszystko to nad jeziorem.
Nawet jeżeli wasze auto dużo nie pali to wybierając się do Bułgarii czy Chorwacji samochodem trzeba się liczyć z tym że paliwa z Polski się nie zabierze na zapas.
My na wczasach za granicą nigdy nie byliśmy. Ja byłam we Włoszech ale to z orkiestrą i ciężko tam pracowaliśmy (nie fizycznie ). Nie płaczę z tego powodu. Nie teraz to kiedyś pojadę. Uwielbiam mieć komfort możliwości dogadania się z miejscowymi. Pewnie dlatego wybieramy polskie morze. W tym roku nie zamawiamy z mężem pokoju. Bierzemy namiot i jedziemy w ciemno. może trafi się jakiś wolny pokój, a jak nie to na polu zawsze się miejsce znajdzie
Widzę, że my z tych samych okolic, a raczej moich byłych okolic- Złoty Sen- na masie imprez tam byłam albo tak zwyczajnie w niedzielę na piwie. W Lubaniu swego czasu też bardzo dużo bywałam.
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym może nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczająca liczbę ludzi, by warte było zachodu".
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 16:02   #55
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez Tequilka_84 Pokaż wiadomość
ja co roku jezdze na Wegry do Hajduszoboszlo-pogoda nigdy mnie nie zawiodla jeszcze. co do cen to w zeszlym roku za mieszkanie 3 pokoje (bylo nas 4 placilismy 150zł) , wstep na baseny 20zł-i tam sie siedzi caly dzienn i lezy plackiem. wstep do aquaparku na caly dzien kosztuje 50zł-zawsze jeden raz tam ide poszlaec na roznych zjezdzalaniach.
o tak, Hajduszoboszlo jest super jest gdzie iść na spacer, można sobie odpocząć i się od wszystkiego odciąć. my jechaliśmy w ciemno i złapał nas pan na motorze, który spytał, czy potrzebujemy noclegu niestety nie pamiętam ceny, wiem tylko, że była niska a mieliśmy świetny domek dwupiętorowy na 8-10 osób
no i oczywiście można sobie poszukać pokoju, ale opcja wyjazdu ze znajomymi też ciekawa

i od siebie polecam jeszcze łapanie last minute.
ja osobiście lubię jeździć na campingi, więc w zeszłym roku wybrałyśmy z mamą tą opcję, miałyśmy namiot willowy czteroosobowy, wyżywienie, przejazd i ubezpieczenie za ok. 700-800 zł. W Polsce płaciło się ok.. 300 zł + ok. 80 euro tam, więc zależnie od kursu to wychodzi w tych granicach.
I było super! z tego co wiem oferta hotelowa byla w podobnej cenie.

Wakacje za granicą jeśli się trafi na okazję są tańsze niż w Polsce i naprawdę ma się gwarancję pogody i dobrej zabawy
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 17:03   #56
Selene2203
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 764
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez xandra23 Pokaż wiadomość
Niby jest tanio, ale... 40 godzin w autokarze, do tego dochodzi własne wyżywienie, bo większość biur ma tylko śniadania w cenie i jak się zbierze to potem okaże się, że wcale nie było tak tanio. Ceny od 500 zł do 1600 zł. Chyba trochę przesada z tą górną ceną. A jak jest z Chorwacją? Trzeba jechać wycieczką zorganizowana czy można na własna rękę? Ile kosztuje taki samodzielny wyjazd. Dodam, że auto mało nam pali...
I zapomniałam dodać, że po prostu marzy mi się taki maksymalny relaks. Pomarzę sobie do przyszłego roku.
Za 1530 ja mam w Bułgarii, w Złotych Piaskach, pełen wypas - hotel z basenem i naprawdę fajnym wnętrzem, klimatyzacją, itd., do tego pełne wyżywienie (4 posiłki dziennie), kilka wycieczek ( do Varny, Monastyru Aładża) i w powrotnej drodze cały dzień na basenach w Hajduszoboszlo.
Hmm... Ja wiem czy tak drogo? ;>
__________________
MAXMODELS

Żyję w przekonaniu, że...



"Everybody lies"

Dr House


Selene2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 17:32   #57
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Jak już ktoś wspomniał - przeszukaj ofertę last minute. Za niewiele ponad 1500/tydzień; 2500/2tyg można trafić do naprawdę fajnego hotelu
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 17:44   #58
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Last Minute, szczegolnie w okresie wakacyjnym ciezko teraz wyrwac, aczkolwiek nie jest to niemozliwe Jest mniej lastow, bo biura podrozy w obawie ze w kryzysie ludzie beda wyjezdzac na wakacje zarezerwowaly duzo mniej miejsc.
Teraz juz moze troche pozno, ale ja bym Ci polecala rezerwowanie w First Minute Juz drugi rok z rzedu tak rezerwuje wakacje i jeszcze nigdy cena Last Minute nie byla nizsza od tego co ja zaplacilam, o ile w ogole jeszcze byly oferty.
Moja siostra np juz kilka miesiecy temu zarezerwowala wczasy na 2 tyg w Tunezji All Inclusive za 1600 zł, ta sama oferta teraz kosztuje 2100 zl
Zaleta Firstow jest tez to ze na poczatku placisz zaliczke, potem cos doplacasz i koncowke na miesiac przed wylotem, wiec mozna sobie ten wydatek "rozlozyc w czasie".
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 17:51   #59
xandra23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 674
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez karolina2020 Pokaż wiadomość
Last Minute, szczegolnie w okresie wakacyjnym ciezko teraz wyrwac, aczkolwiek nie jest to niemozliwe Jest mniej lastow, bo biura podrozy w obawie ze w kryzysie ludzie beda wyjezdzac na wakacje zarezerwowaly duzo mniej miejsc.
Teraz juz moze troche pozno, ale ja bym Ci polecala rezerwowanie w First Minute Juz drugi rok z rzedu tak rezerwuje wakacje i jeszcze nigdy cena Last Minute nie byla nizsza od tego co ja zaplacilam, o ile w ogole jeszcze byly oferty.
Moja siostra np juz kilka miesiecy temu zarezerwowala wczasy na 2 tyg w Tunezji All Inclusive za 1600 zł, ta sama oferta teraz kosztuje 2100 zl
Zaleta Firstow jest tez to ze na poczatku placisz zaliczke, potem cos doplacasz i koncowke na miesiac przed wylotem, wiec mozna sobie ten wydatek "rozlozyc w czasie".
To bardzo tanio, teraz Tunezja 2 tygodnie to pewnie z 2200 zł, jak nie więcej. Chyba usatwię sobie na tapecie takie egzotyczne miejsce i każdy wydatek będzie dobrze przemyślany- tańsza bluzka=bliżej do wakacji. nie mogę jedynie rezerwować tak wcześnie, ze względu na pracę Tż, chociaż może w tej kwestii coś się zmieni, ale ja już coś wymyślę. W przyszłym roku na pewno tydzień na jakieś goracej plaży.


tak poza tym to jakie macie plany na wakacje... gzdie jedziecie, na ile... czy może wakacje w domu, bo praca i inne rzeczy... jest tak goraco, że fajnie się dyskutuje o wakacjach.
__________________
"Bycie pozytywnie nastawionym może nie rozwiąże wszystkich Twoich problemów, ale wkurzy wystarczająca liczbę ludzi, by warte było zachodu".
xandra23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 18:31   #60
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: Wakacje- smutno mi... nie byłam od...

Cytat:
Napisane przez xandra23 Pokaż wiadomość
To bardzo tanio, teraz Tunezja 2 tygodnie to pewnie z 2200 zł, jak nie więcej. Chyba usatwię sobie na tapecie takie egzotyczne miejsce i każdy wydatek będzie dobrze przemyślany- tańsza bluzka=bliżej do wakacji. nie mogę jedynie rezerwować tak wcześnie, ze względu na pracę Tż, chociaż może w tej kwestii coś się zmieni, ale ja już coś wymyślę. W przyszłym roku na pewno tydzień na jakieś goracej plaży.


tak poza tym to jakie macie plany na wakacje... gzdie jedziecie, na ile... czy może wakacje w domu, bo praca i inne rzeczy... jest tak goraco, że fajnie się dyskutuje o wakacjach.
Jak sie dobrze poszuka i nie oczekuje sie mega luksusow to na pewno mozna cos znalezc w przyzwoitej cenie
Z tym urlopem to chyba kazdy Tz ma problem Ja mojemu musze wiercic dziure w brzuchu przez pare dni, ze to taka super oferta i zeby poszedl do szefa zapytac o urlop, po czym okazuje sie ze nie ma problemu

Do szukania ofert polecam stronke www.easygo.pl albo www.fly.pl a potem sprawdzanie opinii o hotelu na www.holidaycheck.pl . Ja jestem uzalezniona od planowania wakacji, chyba powinnam poszukac pracy w biurze podrozy
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.