Włochy czy Francja? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-11, 17:58   #1
sOfa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4

Włochy czy Francja?


Myślę nad wyjazdem do Cannes we Francji na obóz z zajeciami aktorskimi. Uważam, że to wspaniałe miejsce, tym bardziej, że uwielbiam Francję ;] jednak kusi mnie tez oferta na wyjazd do Rimini- bo maja fajne oferty, co do imprez ;] Wybieram sie z Tourclubu pod koniec czerwca lub początek lipca, tak więc jeśli ktos też jedzie pisac ;]!!
A co wy byście wybrali? Moze znajdzie się ktoś kto był juz w tych miejscach? Czekam na opinie ;]
http://tourclub.pl/atrakcje/fashion

---------- Dopisano o 18:58 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

Acha. I jeszcze jedno xP Pomórzcie, bo naprawdę nie mam bladego pojecia, co wybrać.
sOfa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 12:37   #2
NiColQa14
Wtajemniczenie
 
Avatar NiColQa14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Wrocław.
Wiadomości: 2 439
GG do NiColQa14
Dot.: Włochy czy Francja?

Ja osobiście wybrałam Francję ; ) Ciągnie mnie tam od zawsze. Te zabytki, miasta, krajobrazy... I oczywiście słynny festiwal w Cannes. Tu nawet nie chodzi, żeby być tam kiedy on będzie się odbywał, ale ogólnie samo zobaczenie miejsca, gdzie on był.
We Włoszech byłam. Ale nie w Rimini. Zwiedziłam Rzym, Wenecję, Florencję, Weronę, oraz był również wypad do Mirabilandii (park wodny) - była to wycieczka objazdowa. Włochy są cudowne! Włosi również. Bardzo mili! Gdy tylko ktoś usłyszał, że mówisz po polsku natychmiast wspominano Jana Pawła II. Ludzie sa tam bardzo serdeczni. Sam kraj cudowny, piękne widoki i krajobrazy. Pełno do zwiedzania : )
__________________
05.06.2015
NiColQa14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-13, 12:47   #3
RosjaRosja
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 208
Wyślij wiadomość przez MSN do RosjaRosja Send a message via Skype™ to RosjaRosja
Dot.: Włochy czy Francja?

Ja jak poprzedniczka byłam już we włoszech i zwiedziłam dosyć dużo, oprócz południa i sycylii. W rimini byłam ale w dzień

Mnie też ciągnie do Francji. Nie jest to takie oklepane i musi być super. Tylko słyszałam że jest dosyć drogo.
__________________
Lloret 2011
5.08 - 21.08

RosjaRosja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-15, 16:31   #4
szeptserca
Zadomowienie
 
Avatar szeptserca
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 119
GG do szeptserca
Dot.: Włochy czy Francja?

Włochy zdecydowanie. najlepszy kraj na świecie.
__________________
Słowa są największym oszustwem, na jakie faceci nas nabierają. Myślałaś, że poznałaś anioła, bo mówi do ciebie wszystkie te cholernie ważne słowa? Głupia. Anioły po prostu są, nie muszą nic mówić, nie udają, że cię znają. Nie muszą. Są, gdy ich potrzebujesz. Anioły są tylko dla ciebie.
włosy:71->80
szeptserca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 14:00   #5
liam_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 20
Dot.: Włochy czy Francja?

Ja z moimi koleżankami też zastanawiałysmy sie między tymi dwoma państwami, ale wygrała Francja.
My też wybrałyśmy biuro tour club tylko że termin 23.07-03.08
Wybiera się któraś z was??
http://tourclub.pl/oferta/124
liam_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-16, 14:36   #6
Kwapis.
Rozeznanie
 
Avatar Kwapis.
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gorzów Wlkp
Wiadomości: 835
Dot.: Włochy czy Francja?

Ja rok temu bylam w Rimini i bylo cudownie. Na lepszych imprezach niz tamnie byla, czysta woda, swietni ludzie, nawet drogo nie jest, a i to jest typowo turystyczne miasto czyli same hotele
Ale polecam jak najbardziej to miejsce
__________________
Polska.Stilon.RAP



Być normalna. Niemożliwe !



Kwapis. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-17, 13:31   #7
Selene2203
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 764
Dot.: Włochy czy Francja?

Ja byłam w Cannes (ale króciutko) i we Włoszech (aczkolwiek po drugiej stronie, w Lido di Lavinio, jakieś 50km od Rzymu). Oba te miejsca wspominam bardzo miło, mimo znacznych różnic Cannes jest miejscowością bardziej... hmmm... elegancką. Nie dziwią tu nikogo kobiety w sukniach i mężczyźni w garniturach spacerujący wieczorem, wszędzie same znane marki, na każdym kroku można spotkać Gucciego, Loubotina, Versace czy Vuittona. Wybrzeże przepiękne, mnóstwo jachtów, gdzieś miałam zdjęcia, ale pojęcia nie mam, gdzie

Za to Włochy i ich wybrzeże to bardziej turystyczne miejsce. Pizzerie, dyskoteki, kafejki - życie nocne jest wspaniałe :P Czyściutkie plaże i ciepła woda (przynajmniej w Lavinio), bardzo sympatyczni, otwarci ludzie, luźna atmosfera (w bikini i kąpielówkach spacerować po mieście? Czemu nie? ). Jeden z najlepiej wspominanych obozów, a trochę ich było
__________________
MAXMODELS

Żyję w przekonaniu, że...



"Everybody lies"

Dr House


Selene2203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-20, 13:57   #8
Puszek67
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 83
Dot.: Włochy czy Francja?

We Włoszech, dokładnie w Cesenatico byłam w tym roku i powiem szczerze, że widokami zachwycona nie jestem, wręcz przeciwnie...:P Imprez zero, przynajmniej dla mnie, czternastolatki...;] A jak zobaczyłam zdjęcia z Lazurowego Wybrzeża... zakochałam się Coś pięknego. Za rok planuję tam pojechać. <33 Albo do Chorwacji Jeśli dobrze pójdzie to i tam, i tam.
Do Włoch też bym wróciła, ale na południe Tam podobno jest ładnie, no i Rzym, Wenecję, Mirabilandię polecam każdemu <33!
sama nie wiem, co wybierz...:P słyszałam, że w rimini są świetne imprezy, ale od 16nastki więc wtedy jak najbardziej pojedź tam ;p chyba, że nie lubisz dyskotek i wolisz zobaczyć niesamowite krajobrazy, poleniuchować, poopalać się, to wybierz Francję...
Puszek67 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 23:13   #9
squirrelkaa
Raczkowanie
 
Avatar squirrelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 409
Dot.: Włochy czy Francja?

Byłam we Francji i Włoszech pare lat temu i milej wspominam Francję.
W przebywałam w kilku miasteczkacj a najdłużej w Paryżu bo 5 dni no i jeszcze jeden w disneylandzie. Moim zdaniem piękne miasto, klimat, niektórzy mówią że troche przereklamowane ale ja byłam nim zachwycona podobnie jak całym krajem.
Jeśli chodzi o Włochy to troszkę byłam rozczarowana. Wenecja to jeden wielki śmierdzący kanał, a w Weronie to już zupełnie nic nie było ciekawego. W Rimini spędziłam 10 dni ale niestety ośrodek zdajdował się w starej części miasta (tej nudniejszej) a do centrum szło sie około godziny. Warunki tez nie były najlepsze i codziennie ten niedogotowany makaron (tak wiem aldente) wogóle nie dało sie jeść. Natomiast bardzo miło wspominam ościenne miasteczka gdzie znajdowały się różne atrakcje jak italia w miniaturze czy aquafun ale mimo wszystko w całych Włoszech najbardziej podobała mi sie mirrabilandia (wesołe miasteczko).
squirrelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.