Ostatnio obejrzane filmy cz. III - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-30, 18:13   #1231
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez karolinka_83 Pokaż wiadomość
A ja wczoraj obejrzalam film "Spread" z Ashtonem Kutcherem.

Sam pomysl filmu i tempo akcji 1/10, naprawde beznadziejny.

Ale widoki, jakie roztacza przed nami Ashton, tzn. umiesniona i naga gorna czesc ciala - bezcenne!!!! Wlasciwie mozna przewijac film, ale dla tej klaty i buzki aniolka naprawde warto
a ja widzialam z nim kilka dobrych filmow, np efekt motyla albo patrol, i jeszcze kiedys byla taka komedia hmm ale jak sie nazywala to niestety nie pamietam;/ jakas taka komedia milosna;p za aktorem to jakos tam specjalnie nie przepadam ale wydawalo mi sie ze zawsze gra raczej w jakis dobrych filmach, ale ten spread to mnie absolutnie nie interesuje ;p
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 19:15   #1232
nafiyqa
Zakorzenienie
 
Avatar nafiyqa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 17 000
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Dzieci Ireny Sendlerowej - przy tego typu filmach zwykle wystepuje problem. Nie mozna im odmowic tego, ze wiele wnosza do swiadomosci ogladajacego. Ktos (jak ja), kto wczesniej nie zetknal sie z ta historia, musi czuc sie poruszony i dotkniety. Jednak gdy patrzy sie na film jako dzielo sztuki (bez tych wszystkich wzruszen i poruszen), wydaje sie on...slaby i bardzo prosto opowiedziany, ma wiele brakow. W moim przypadku wygral jednak pierwszy scenariusz i po obejrzeniu bylam naprawde poruszona.

Biala sukienka - film z serii "Swieta polskie". Jeden z najlepszych filmow pokazujacych mentalnosc polskiej wsi i podejscie do religii. Kilka naprawde smiesznych tekstow. Denerwujacy i miejscami przemadrzaly Malaszynski. Troszke naiwne zakonczenie, ale jako calosc swietnie sie oglada. 8/10
__________________
Kubeczek - 17.02.2013


Edytowane przez nafiyqa
Czas edycji: 2009-10-30 o 19:16
nafiyqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 19:17   #1233
rabid
Zadomowienie
 
Avatar rabid
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 711
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Fiu fiu, lepszy od Wscieklych Psow i Pulp Fiction?
Moim zdaniem lepszy od Wściekłych psów i co najmniej tak dobry jak Pulp Fiction, ale to sprawa subiektywna i na pewno nie bez dwóch zdań. Niektórzy z założenia stawiają Pulp Fiction na pierwszym miejscu, jako coś czego Tarantino z niewiadomych przyczyn nie jest w stanie przebić. Nie wiem dlaczego. Pulp Fiction to jeden z moich ulubionych filmów w ogóle, ale nie widzę niczego poza dialogami w czym byłby lepszy od Bękartów, za to te ostatnie masakrują PF jeśli chodzi o aktorstwo i - przynajmniej według mnie - muzykę, którą cały czas jeszcze słyszę.
__________________
I could surf the earth on a banana peel
rabid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 19:42   #1234
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Potwory kontra obcy - 8/10, bardzo przyjemna bajka, może nie jest tak śmieszna jak Shrek czy Madagaskar, ale mi się bardzo podobała były momenty zarówno śmieszne jak i smutne, ale jak to w bajkach bywa nie obyło się bez szczęśliwego zakończenia.
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 21:42   #1235
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III



Jeszcze nie obejrzany, ale sobie ostrze zabki na niego
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 22:18   #1236
moniska
Zakorzenienie
 
Avatar moniska
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: kielce/łódź
Wiadomości: 4 828
GG do moniska
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ekstremalne randki/Extreme dating (2004)
Nawet przyjemny, niby nic szczególnego, ale jest parę śmiesznych momentów. Na nudę się nadaje 6/10

Dziewczyna na urodziny/Birthday Girl (2001)
Film średni, ale świetna Kidman. 5/10
__________________
"Sto wiorst nie droga, sto rubli nie pieniądz, sto gram nie wódka."

To,
jak ja widzę świat
i jak go opisuję,
niekoniecznie pokrywa się z tym,
jak go widzą inni


Biorę życie na wesoło i biegam po ścianie jak zające po polanie



moniska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 09:26   #1237
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

INCUBUS- Horror, ale ja sie zanudziłam ;/ myslałam ze bedzie w nim cos ciekawego, ale niestety przeliczyłam sie.
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 10:17   #1238
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Dracula 2000- przez pierwszych 20 minut walczyłam z chęcią wyłączenia, ale jakoś wytrwałam i na szczęście potem było coraz lepiej. Na koncu podobało mi się parę rozwiązań, w końcu jakiś klimat się pojawił. Ale to dopiero na końcu, bo wcześniej to mnie raczej to skakanie po scianach smieszylo. Oczekiwałam czegoś lepszego.

Edytowane przez anestet-ka
Czas edycji: 2009-10-31 o 10:19
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 12:38   #1239
Vampirria
Raczkowanie
 
Avatar Vampirria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Festung Breslau
Wiadomości: 479
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Lost boys- Straceni chlopcy 1987
Co moge rzec- po prostu dobry horror przygodowy utrzymany w klimacie lat 80tych-czyli najlepsze co mzoe byc- w miescie z ogromnym lunaparkiem osiedla sie babka z 2 synami, starszy poznaje lokalny klan wampirow, mlodszy poznaje w sklepie z komiksami pogromcow wampirow- film niezbyt straszny, traci myszka ale ma swoj urok, do tego mlody Kiefer Sutherland jako jeden z zebatych....8/10.
__________________
"Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta..."
http://www.lastfm.pl/user/Vampirria_85
www.azja.edu.pl
Vampirria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 14:08   #1240
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Za wszelką cenę - 10/10, wzruszająca opowieść o kobiecie, która spełnia swe marzenia stopniowo pnąc sie po szczeblach kariery. Film jakby podzielony na dwie cześci, druga okazuje się bardzo zaskakująca. Genialnie grająca Hilary Swank, a także fenomanalny reżyser i odtwórca jednej z ról Clint Eastwood.
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 14:12   #1241
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Potwory kontra obcy - 8/10, bardzo przyjemna bajka, może nie jest tak śmieszna jak Shrek czy Madagaskar, ale mi się bardzo podobała były momenty zarówno śmieszne jak i smutne, ale jak to w bajkach bywa nie obyło się bez szczęśliwego zakończenia.
a mnie ta bajeczka zanudzila .. nie obejrzalam do konca...




i film, ktory na[prawdę oceniam 10/10 'Everything Is Illuminated'. Amerykanin żydowskiego pochodzenia przybywa na Ukrainę, by odszukać kobietę, ktora podczas wojny ocalila jego dziadka. Arcydzieło. Wzruszające, czasem zabawne.

Warto obejrzeeeć!
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.

Edytowane przez DontSaySorry
Czas edycji: 2009-10-31 o 14:18
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-31, 14:27   #1242
tyska85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z wrocławia ;)
Wiadomości: 236
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Metro strachu hmm mieszanie odczucia,typowy amerykański film "akcji" z Travoltą i Washington'em w roli głównej, ogólnie ok,ale brakowało mi tej akcji...zamiast tego dużo przekleństw...poza tym drażnił mnie spokój postaci granej przez Denzela.
4/10
tyska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 16:28   #1243
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez tyska85 Pokaż wiadomość
poza tym drażnił mnie spokój postaci granej przez Denzela.
4/10
ale na tym wlasnie polega rola negocjatora;] ;p
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 17:43   #1244
tyska85
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z wrocławia ;)
Wiadomości: 236
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
ale na tym wlasnie polega rola negocjatora;] ;p
tylko,że on nie był zawodowym negocjatorem...
tyska85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 18:19   #1245
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Przerwane objecia

Film Almodovara. Gra Penelope Cruz-cudowna jej akcent, wymiekam. Dramat,ale nie az tak bardzo wstrzasjacy. Polacam-naprawde dobry film
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 19:29   #1246
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Wojna polsko - ruska- od razu zaznaczam, że nie czytałam książki (i nie wiem czy przeczytam, to nie moje klimaty), ale film mi się podobał. Genialna gra Borysa, trafny dobór pozostałej obsady, ciekawe sceny. Tak poza tym to totalna abstrakcja, mocne skojarzenie z Gombrowiczem. Niby brakuje tam wyraźnej logiki, a jednak film wciąga.

Czaję się na "Przerwane objęcia"
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-31, 21:48   #1247
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Jeszcze nie obejrzany, ale sobie ostrze zabki na niego
aaa moje kochane chłopaki z Bostonu. Też szykuję się na nich
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 08:40   #1248
Pani Kasia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 147
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Wojna polsko - ruska- od razu zaznaczam, że nie czytałam książki (i nie wiem czy przeczytam, to nie moje klimaty), ale film mi się podobał. Genialna gra Borysa, trafny dobór pozostałej obsady, ciekawe sceny. Tak poza tym to totalna abstrakcja, mocne skojarzenie z Gombrowiczem. Niby brakuje tam wyraźnej logiki, a jednak film wciąga.

Czaję się na "Przerwane objęcia"
Zanudziałm sie na tym filmie. Oglądałam go razem z starsza siostra i jej kolezanka, nic z niego nie zrozumiałysmy. Najbardziej zdziwiła mnie ta kobieta ktora wciagła nosem barszcz w proszku ;/ nienormalne! ja skonczyłam na momencie w ktorym ukradli łoki toki;/ pozniej zdecydowałysmy sie to wyłączyc!
__________________
... Nie przejdę na zła stronę, chociażbym miała przypłacić to życiem...!

Pani Kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 08:47   #1249
Vampirria
Raczkowanie
 
Avatar Vampirria
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Festung Breslau
Wiadomości: 479
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"This is it"
Film wiadomo o kim- jakas wielka fanka nie bylam, znam kilka piosenek i to wszystko-kolezanki mnie namowily na wypad przed Zaduszkami- nie zaluje- jest tylko smutek, ze kolejny artysta odszedl-show ktory tworzyl to naprawde sztuka przez duze S- wszystko dopracowywal do najmniejszego szczegolu, a jednoszczesnie w obcowaniu z ludzmi wykazywal sie wielka delikatnoscia- naprawde szkoda Go.Najgorsze ze odchodza artysci z czyms do przekazania, a nie ma kto ich zastapic- bo przeciez nie silikonowe lale o marnym glosie i jeszcze marniejszych tekstach...
__________________
"Zwątpiwszy w miłość i cnotę, zostaje jeszcze rozpusta..."
http://www.lastfm.pl/user/Vampirria_85
www.azja.edu.pl
Vampirria jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 14:05   #1250
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Pani Kasia Pokaż wiadomość
Zanudziałm sie na tym filmie. Oglądałam go razem z starsza siostra i jej kolezanka, nic z niego nie zrozumiałysmy. Najbardziej zdziwiła mnie ta kobieta ktora wciagła nosem barszcz w proszku ;/ nienormalne! ja skonczyłam na momencie w ktorym ukradli łoki toki;/ pozniej zdecydowałysmy sie to wyłączyc!
Nie dziwię Ci się, wydaje mi się, że to jest taki film, że albo się komuś spodoba, albo totalnie nie spodoba, tak 50/50, nic pośredniego, bo jest faktycznie specyficzny.
__________________
"Każdy myślący człowiek jest ateistą"
Ernest Hemingway
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 14:22   #1251
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

30 dni mroku
horror o takich wampirach lubiących zimno i dzielnych mieszkańcach małego miasteczka na Alasce którzy stawiają im czoło Josh Hartnett jako szeryf miasteczka wraz z bratem, żoną z którą jest w separacji i kilkoma innymi mieszkańcami.. Hm krew praktycznie od początku, ale za wielkiej grozy nie było.. i ten rozczulający koniec filmu.. Liczyłam poza tym na więcej horroru w horrorze oceniam : 5/10

Egzorcyzmy Dorothy Mills
Film oglądałam po raz 2gi i bardziej mi się spodobał. Zauroczona jestem grą aktorki grającą Dorothy. Dobrze opowiedziana historia, ciekawie, nie przekombinowana w mej ocenie 9/10 bo zabrakło mi troszkę grozy

Udręczeni
Film o chłopcu chorym na raka i jego rodzinie, która przeprowadziła się do nowego domu w którym nie zaznali ukojenia.. Dom okazał się starym zakładem pogrzebowym, w którym działy się straszne rzeczy.. Młody chłopak zaczyna odczuwać obecność byłego mieszkańca i widzi jego historię.. Film podobał mi się, była groza a to tego wieczoru się liczyło i historia dobra i ciekawa 10/10

Zapowiedź
nie wiem co ten film robił na nocy grozy i horrorów. .. Zaklasyfikowałabym go jako science-fiction + katastroficzny.. Historia o tym jak to po 50ciu latach w kaspule czasu dziecko głównego bohatera-fizyka dostało kartkę dziewczynki, która była zapełniona cyframi zamiast standardowego rysunku o wyobrażeniu przyszłości Fizyk ofc raz ciach rozszyfrowuje cyferki i już wiemy o co chodzi w większości.. Bohater próbuje odszukać gdzie będzie ostatnia katastrofa... Podobały mi się bardzo elementy katastroficzne- zwłaszcza katastrofa samolotu i całego świata oczywiscie jak sci-fi to i kosmici sie pojawili.. oceniam na 6.5/10

Edytowane przez apollinka
Czas edycji: 2009-11-01 o 14:25
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 14:36   #1252
Apiska
Zakorzenienie
 
Avatar Apiska
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 501
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Dziennik Nimfomanki - hmm.... asceny erotyczne pokazane bardzo otwarcie, więc oglądanie filmu tylko w towarzystwie dorosłych. Średnio mnie zaciekawił. 5/10.
__________________
Razem: 08.08.2009r
Zaręczyny
: 06.03.2011r
Ślub
: 28.09.2013r


41/40
Apiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 15:48   #1253
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez Vampirria Pokaż wiadomość
"This is it"
Film wiadomo o kim- jakas wielka fanka nie bylam, znam kilka piosenek i to wszystko-kolezanki mnie namowily na wypad przed Zaduszkami- nie zaluje- jest tylko smutek, ze kolejny artysta odszedl-show ktory tworzyl to naprawde sztuka przez duze S- wszystko dopracowywal do najmniejszego szczegolu, a jednoszczesnie w obcowaniu z ludzmi wykazywal sie wielka delikatnoscia- naprawde szkoda Go.Najgorsze ze odchodza artysci z czyms do przekazania, a nie ma kto ich zastapic- bo przeciez nie silikonowe lale o marnym glosie i jeszcze marniejszych tekstach...
wczoraj bylismy w kinie tak na halloween. te same odczucia. tez wielka fanka nie bylam ale Król Popu odszedł.
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 16:04   #1254
eloania
Zadomowienie
 
Avatar eloania
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 294
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

apollinka czyzbys byla na maratonie horrorow w heliosie?
bo widzialam ostatnio plakat ze jest maraton z takimi wlasnie filmami.
mi sie podobal kazdy z filmow, ogladalam juz wczesniej, moim zdaniem to swietny zestaw na maraton zapowiedz najlepsza
__________________
keepin' your love lockdown...
eloania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:07   #1255
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez apollinka Pokaż wiadomość
Egzorcyzmy Dorothy Mills
Film oglądałam po raz 2gi i bardziej mi się spodobał. Zauroczona jestem grą aktorki grającą Dorothy. Dobrze opowiedziana historia, ciekawie, nie przekombinowana w mej ocenie 9/10 bo zabrakło mi troszkę grozy

Udręczeni
Film o chłopcu chorym na raka i jego rodzinie, która przeprowadziła się do nowego domu w którym nie zaznali ukojenia.. Dom okazał się starym zakładem pogrzebowym, w którym działy się straszne rzeczy.. Młody chłopak zaczyna odczuwać obecność byłego mieszkańca i widzi jego historię.. Film podobał mi się, była groza a to tego wieczoru się liczyło i historia dobra i ciekawa 10/10
bardzo chciałabym obejrzeć te dwa filmy bo wydają się ciekawe. orientuje się ktoś może czy są dostępne z lektorem czy wciąż tylko napisy ?
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:10   #1256
EsTeLL25
Zakorzenienie
 
Avatar EsTeLL25
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 9 340
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Obsesja" :Beyonce Knowles, Idris Elba oraz Ali Larter.
Film to historia o kobiecie która ma obsesje na punkcie "kolegi" z pracy, zaczyna go uwodzić jednak gdy widzi ze nic nie wskóra jest coraz bardziej natrętna i szalona. Żona bohatera gdy widzi ze sytuacja wymyka się spod kontroli bierze sprawy w swoje ręce i rozprawia się z "asystentką"męża.film bardzo dobry. gra aktorska Beyonce super!!
Ocena: 9/10
Podobał mi się.

"Antychryst" przerazil mnie ten film sceny zbyt dramatyczne jak dla mnie, duzo przemocy, krwi no poprostu koszmar. Byłam zniesmaczona po wyjsciu z kina.Straszne...
__________________
Razem od 20.10.2010
Zaręczeni 06.12.2015


EsTeLL25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 17:49   #1257
Kama 25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Ja w środę miałam chandrę i przez przypadek znalazłam się w kinie. Wybrałam "ZERO" i się nie zawiodłam. Lubię takie kino, typowe sceny wyciągnięte z życia. Jednak trzeba lubić takie filmy, ja byłam zachwycona!
Kama 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-01, 19:27   #1258
apollinka
Rozeznanie
 
Avatar apollinka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 985
GG do apollinka
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
apollinka czyzbys byla na maratonie horrorow w heliosie?
bo widzialam ostatnio plakat ze jest maraton z takimi wlasnie filmami.
mi sie podobal kazdy z filmow, ogladalam juz wczesniej, moim zdaniem to swietny zestaw na maraton zapowiedz najlepsza
tak, dokładnie frekwencja wysoka-ok.90% co mnie zaskoczyło bo to nie 1wsza moja noc filmowa zapowiedź była fajna, ale ja nie takiego filmu oczekiwałam na nocy filmowej co do horrorów to jestem bardzo wymagająca a on nim nie jest za bardzo bardziej by się nadał na noc filmową ale katastroficzną :P tam mym zdaniem

Edytowane przez apollinka
Czas edycji: 2009-11-01 o 19:29 Powód: dopisek myśli
apollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 09:29   #1259
karolinka_83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 22
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

Cytat:
Napisane przez eloania Pokaż wiadomość
a ja widzialam z nim kilka dobrych filmow, np efekt motyla albo patrol, i jeszcze kiedys byla taka komedia hmm ale jak sie nazywala to niestety nie pamietam;/ jakas taka komedia milosna;p za aktorem to jakos tam specjalnie nie przepadam ale wydawalo mi sie ze zawsze gra raczej w jakis dobrych filmach, ale ten spread to mnie absolutnie nie interesuje ;p
haha, dlatego nie polecam tego filmu. moze na babski wieczor z winem, ale tylko do zerkania, bo fabula jest naprawde porazajaco glupia. A Efekt Motyla to faktycznie dobry film.
karolinka_83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-02, 13:32   #1260
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomości: 10 381
Dot.: Ostatnio obejrzane filmy cz. III

"Thick as thieves" z Banderasem i Freemanenm. NIby mozna bylo sie spodziewac dobrej rozrywki a byla nuda i straszna masakra. przewidywalny, gra aktorska damska okropnosc 3/10

"State of play" Russel Crowe i Ben Afflec. Dobre kino, dobrzy aktorzy, wartka akcja i zaskakujace zakonczenie. 8/10
Opiumalfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.