Mostrami opinie o sklepie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-11-07, 21:18   #1
Olussiak
Raczkowanie
 
Avatar Olussiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 291

Mostrami opinie o sklepie


Witam,
czy któraś z Was zamawiała kiedys coś przez mostrami? Macie jakieś swoje doświadczenia z tym sklepem? Nie slyszalam o nim wczesniej, nie wiem czy moge na pewno zaufac, a chcialabym tam zamówić troche drogą rzecz
Olussiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-08, 11:37   #2
zygzaczkowa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 50
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

ja zamawiałam kilka razy. Pełna profeska. Raz też dokonywałam zwrotu i nigdy nie było problemu, także osobiście polecam.

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

a tak w ogóle to zajrzyj tutaj. Dziewczyna zamieszcza zdjęcia i trochę info o sklepie, zobaczysz np., jak pakują zakupy itp.
http://noszepolskie.blogspot.com/201...za-jemioa.html
zygzaczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-05-18, 16:45   #3
Iwonciu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Niestety ja mam złe doświadczenia, zamówiłam w krótkim odstępie czasu trzy kurtki z Arytonu, , w sumie każde zamówienie było na ponad 3500,00. Na samą dostawę czekałam długo, później na tzw. przyjęcie i potwierdzenie zwrotu ubrań również czekałam tydzień,
dopiero na moją interwencję telefoniczną otrzymałam maile, że ubrania odebrali i jest wszystko w porządku, a na pieniądze
z tytułu zwrotu czekam już znów ponad tydzień po dacie, którą przewiduje ich regulamin. Kiedy dzwonię - słyszę: za każdym razem, że przepraszam, zaraz skontaktuję się z księgowością i wyjaśnię. W ubiegłym tygodniu przysłali email, że dokonali dyspozycji zwrotu, niestety pieniędzy jak nie było tak nie ma, pomimo, że pracownica zapewniała mnie, że od momentu odbioru zwróconej odzieży, pieniądze wrócą ciągu 14 dni na moje konto. W Zalando czy w Sarenzy to trwa w sumie góra dwa tygodnie : zwrot ubrań i zwrot pieniędzy. Chyba ,że te moje pieniądze wiezie poczta konna???!!! Nie polecam, nigdy tam nic już nie kupię. Co to za firma, którą nie stać na natychmiastowy zwrot 7000,00 tylko kombinują. Może kolejny Amber Gold
Iwonciu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-21, 19:17   #4
talejaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Absolutnie nie polecam usług tej firmy. Zamówiłam droga sukienkę i miałam ja otrzymać do 7 dni , otrzymałam po prawie 3 tyg i kilku interwencjach telefonicznych, ale tu uwaga nie jedna, za która zapłaciłam w momencie zakupów ale 2 szt !!!! szkoda że żadna nie wyglądała jak ta na stronie, oczywiście poprosiłam o zwrot i przyznałam ze pomyłkowo orzynałam 2 szt . Znowu mija kolejny miesiąc do tej pory nie otrzymałam zwrotu pieniędzy a potwierdzenie przelewu zostało mi wysłane napisane w Wordzie !!!!! ciekawe gdzie zostało klepane. Nigdy więcej zakupów w tym sklepie nie polecam i omijajcie szerokim łukiem jeżeli nie chcecie mieć klopów.
talejaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-06-22, 12:01   #5
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

a ja bardzo polecam Mostrami, można kupić fajne rzeczy polskich marek. to prawda, że często długo się czeka, ale to nie wina Mostrami, tylko projektanta, którego rzecz kupujecie, Mostrami można powiedzieć pośredniczy w zakupach, a często dany projektant nie ma jakiejs rzeczy i wszystko sie przedłuża. w tym roku nic nie zamawialam u nich, ale w 2013 i 2014 często i raz czekalam na kurtke bardzo długo, bo ponad miesiac, ale doszla z super gratisem przeprosinowym od projektanta, raz anulowano tez moje zamówienie, dostalam telefon z przeprosinami i szybko zwrot kasy na konto.
aha i pieknie pakują rzeczy, to naprawde przyjemnosc rozpakowywac od nich zakupy.
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 08:44   #6
Kierowczyni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Nie polecam zakupów w Mostrami! Mają ogromny problem z oddawaniem pieniędzy! Kupiłam u nich sukienkę, która po praniu zafarbowała. Reklamację rozstrzygnięto bardzo szybko i poinformowali, że zwrócą mi pieniądze. I tu zaczęły się schody! Nie wypłacili pieniędzy po 14 dniach. Podczas rozmów telefonicznych Pani za każdym razem przepraszała i mówiła, że zgłosi ten fakt do księgowości, ale nic z tego nie wychodziło. Gdy poprosiłam o przełączenie mnie do działu księgowości Pani twierdziła, że nie ma takich uprawnień. Gdy poprosiłam o połączenie z kimś kto ma uprawnienia do skierowania mnie do księgowości, powiedziała, że też nie ma takiej możliwości... Żeby nie przynudzać po urządzeniu dużej awantury pieniądze z wielkim bólem mi zwrócono. Nigdy więcej nic już tam nie kupię!!
Kierowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-17, 20:48   #7
Paznokcie2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 4
Exclamation Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Po dokonaniu zamówienia i przelewie, otrzymałam wiadomość iż termin realizacji wynosi 5 dni roboczych.
Niestety po 15 dniach paczki wciąż nie było jak również informacji o stanie zamówienia.Mailowe upomnienie również nieskuteczne.
Dopiero po interwencji telefonicznej zamówienie zostało zrealizowane.
Uważam, iż dokonując zakupu za 2500 zl firmie powinno bardziej zależeć na kliencie.Wspieram polskie marki jednakże jak wysyłka z Warszawy ma trwać ponad 2 tygodnie ,do tego trzeba wydzwaniać i się upominać - to chyba jest to niedopuszczalne.
Nie polecam zakupów.
Za to polecam wymianę pracowników.

PS
Jeżeli ktoś zamierza kupić kieckę na Sylwestra to pewnie otrzyma ja w styczniu

Edytowane przez Paznokcie2013
Czas edycji: 2015-11-17 o 20:54
Paznokcie2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-04, 08:06   #8
wewa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Hej,
Ja mam podobne doświadczenia jak Kierowczyni wyżej, oddałam płaszcz w połowie stycznia dzisiaj jest 4 marzec pomimo wielu umocnień, nie oddali pieniędzy, zwrot przyjęty pozytywnie. Nie ma możliwości kontaktu z Kierownictwem i księgowością. To jakaś masakra. Nigdy więcej nie kupię w tym sklepie. Ciekawe czy polscy projektanci wiedza z kim współpracuje. Ewa.
wewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-10, 12:17   #9
frikko
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Witam.
Najgorszy sklep internetowy z jakim miałam doczynienia. Niestety po zakończonej transakcji nie przesyłają prośby o wystawienie opinii w żadnym z serwisów oceniających sklepy internetowe, a wielka szkoda! Brak profesjonalizmu, chaos panujący wśród pracowników oraz dezinformacja klienta. Sklep ma duży problem ze zwrotem pieniędzy, a z wypowiedzi w wątku widzę, że nie ja pierwsza spotkałam się z ich ignorancją i brakiem rzetelności. Pracownice BOK przerzucają odpowiedzialność za opóźnienia w wypłacie środków na dział księgowości, stojąc jednocześnie na straży kontaktu ze wspomnianym działem. Jeżeli zakupy mają być przyjemnością nie zaś walką o zwrot własnych pieniędzy lepiej kupować bezpośrednio u projektantów ( zwłaszcza, że wielu ma własne sklepy internetowe), a takich pośredników jak mostrami omijać szerokim łukiem.
frikko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 09:47   #10
PaniStarsza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 1
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Absolutnie nie polecam Mostrami. Produkt bardzo drogi , a w ogole nieadekwatny do wystawionego w sklepie. Przy próbie oddania ogromne problemy. W efekcie ma szmatę do podłogi za 300 zł. NIGDY WIĘCEJ Mostrami ... ODRADZAM !!!!!!!

Edytowane przez PaniStarsza
Czas edycji: 2016-03-17 o 09:49
PaniStarsza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 20:03   #11
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Ubrania od Evy Minge są tylko w Mostrami i bez problemu zrealizowano zamówienie. Jakość świetna, wszystko super. Mam wrażenie, że konkurencja pisze te niepochlebne opinie. Żenada.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-01, 13:56   #12
tuanna40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Niestety, nie polecam.
Wprawdzie towar zamówiony przychodzi w miarę szybko i to, co jest zamówione, ale zwrot pieniędzy to jakiś koszmar.
Już miesiąc czekam na przelanie pieniędzy i po interwencjach dostaję tylko jakiś idiotyczny, standardowy mail, z którego nic nie wynika.
Zamierzam wystąpić do prokuratury i urzędu skarbowego z informacją o próbie wyłudzenia.
Odradzam!!!!
tuanna40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 14:03   #13
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Jakimś dziwnym trafem wszystkie te komentarze o zwrotach i problemach są na jedno kopyto i pisane przez kogoś kto ma tylko jeden post. Dla mnie nie są to opinie wiarygodne a płatny trolling konkurencji. Wizażanki jakoś nie narzekały.

Co więcej sama zamawiałam i nie miałam problemu z towarem. Co więcej zamierzam tam kupić jeszcze coś innego od Evy Minge. Także droga konkurencjo - jeszcze bardziej przekonujesz mnie do zakupów na Mostrami :P

Ps. Wizażanki nie są idiotkami i nie nabiorą się na posty trolli. Pozdrawiam.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-22, 14:31   #14
k_wiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Cytat:
Napisane przez besciara Pokaż wiadomość
Jakimś dziwnym trafem wszystkie te komentarze o zwrotach i problemach są na jedno kopyto i pisane przez kogoś kto ma tylko jeden post. Dla mnie nie są to opinie wiarygodne a płatny trolling konkurencji. Wizażanki jakoś nie narzekały.

Co więcej sama zamawiałam i nie miałam problemu z towarem. Co więcej zamierzam tam kupić jeszcze coś innego od Evy Minge. Także droga konkurencjo - jeszcze bardziej przekonujesz mnie do zakupów na Mostrami :P

Ps. Wizażanki nie są idiotkami i nie nabiorą się na posty trolli. Pozdrawiam.
Ubrania są oryginalne, piękne itp.
Dziewczyny (w tym ja!) wypowiadają się tylko że ze zwrotem pieniędzy jest jakieś nieporozumienie! Zamówioną sukienkę (papillon) dostałam po dwóch dniach, natomiast zwrot środków przekroczył już 15 dni. Telefony, maile nic nie dają, pani tylko mówi, że wysłała maila do księgowości, że pośpieszy księgowość itp.
Jeżeli jesteście pewne że nie oddacie rzeczy śmiało zamawiajcie, na pewno jest oryginalne. Natomiast jeżeli chcecie najpierw przymierzyć i ewentualnie oddać - absolutnie odradzam!
k_wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-04, 14:09   #15
Renatazuza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 1
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Nie kupujcie w tym sklepie.Trzeba się prosić o zwrot pieniędzy nawet gdy upłynął termin określony w ich regulaminie.Pani odbierająca telefony nic nie wie ,do księgowości nie ma dostępu.Na maile nie odpowiadają.CHAMSTWO klijent to intruz .Dwa razy miałam identyczną sytuację.Kupując w tym sklepie popieramy kłamswa jakie wypisuje o sobie sklep zachęcając do kupna.Trzymają pieniądze ponad miesiąc a nie regulaminowe 14 dni.Brakuje im podstawowych zasad kultury dla klijenta.
Renatazuza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-05, 07:23   #16
k_wiola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 3
Thumbs down Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Chciałam zaktualizować mój wcześniejszy wpis. Minął praktycznie miesiąc - 7.04.2016 dostałam maila że dotarła do nich sukienka, a 8.04.2016 dostałam fakturę zwrotną że potwierdzają zwrot. Od tej pory czekam na zwrot pieniędzy (1300 zł). Codziennie piszę do nich maile i dzwonie. Przestrzegam wszystkich, nie kupujcie tam, jeżeli istnieje minimalna szansa, że coś zwrócicie. 10x mi odpisali, że wysłali maila ponaglającego do księgowości i tyle.. firma dramat.
k_wiola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-09, 15:30   #17
Kierowczyni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 2
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Cytat:
Napisane przez besciara Pokaż wiadomość
Jakimś dziwnym trafem wszystkie te komentarze o zwrotach i problemach są na jedno kopyto i pisane przez kogoś kto ma tylko jeden post. Dla mnie nie są to opinie wiarygodne a płatny trolling konkurencji. Wizażanki jakoś nie narzekały.

Co więcej sama zamawiałam i nie miałam problemu z towarem. Co więcej zamierzam tam kupić jeszcze coś innego od Evy Minge. Także droga konkurencjo - jeszcze bardziej przekonujesz mnie do zakupów na Mostrami :P

Ps. Wizażanki nie są idiotkami i nie nabiorą się na posty trolli. Pozdrawiam.
Skoro twierdzisz, że wypowiedzi pozostałych osób są trollowaniem, to powinnaś się cieszyć ponieważ masz bardzo dużo szczęścia i nie musiałaś się użerać z Paniami z Mostrami. U mnie wszystko było w porządku do momentu reklamacji. Szybka dostawa, ładnie zapakowana sukienka od Evy Minge, która wyglądała piękniej niż na zdjęciu do czasu aż materiał zaczął farbować... Wtedy nast. zgłoszenie reklamacji i schody w załatwianiu formalności.
Kierowczyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 11:20   #18
islaya
Przyczajenie
 
Avatar islaya
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Hurra, wlasnie udalo mi sie wydrzec pieniadze od mostrami. Zajelo mi to prawie 2 m-ce.
Z mojego doswiadczenia wynika, ze poki klient sie nie upomina to w ogole nie zwracaja. Jak sie klient zorientuje, ze pieniedzy ciagle nie ma, to zaczyna sie urocza wymiana maili z BOKiem mostrami, gdzie panie bardzo grzecznie pisza, ze jest im przykro, przepraszaja i przekaza informacje do Dzialu Ksiegowosci i tak mozna wymieniac z nimi tego typu maile przez kilka tygodni.
W miedzyczasie dostalam jeszcze od nich 80 zl, jak sie okazalo za moj poprzedni zwrot sprzed pol roku, o ktorym zupelnie zapomnialam.

Moge doradzic w podobnej sytuacji z mostrami skorzystanie z przedsądowego wezwania do zapłaty. Po tym jak wyslalam poczta polecony z potwierdzeniem odbioru, a w srodku ten dokument, to zwrocili pieniadze w przeciagu 2 dni.
Tutaj znajdziecie informacje na ten temat i wzor dokumentu: http://www.konsumenci.org/publikacje...5,19,89,4.html


Nigdy wiecej nic od nich nie zamowie, chociaz ubrania maja bardzo ladne i z dostawa nie ma specjalnych trudnosci. Jednak takie opoznienia w wyplacie pieniedzy pokazuja, ze albo nie potrafia sie zorganizowac, albo maja problemy z plynnoscia i odbijaja to sobie na kliencie, albo niestety staraja sie dorobic na tych klientach, ktorzy nie zauwaza ze pieniadze nie zostaly zwrocone. Bez wzgledu na przyczyny taka obsluga jest niedopuszczalna i pokazuje brak szacunku do klienta.
Stanowczo odradzam.


---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

W odpowiedzi na poprzedni post - tutaj mozna kupic bezposrednio od Evy Minge, jesli myslisz o linii femestage http://www.femestage.com/

Edytowane przez islaya
Czas edycji: 2016-05-20 o 11:19
islaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-29, 12:01   #19
mia279
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

witam,

ja też nie polecam zakupów na tej stronie - od miesiąca czekam na zwrot pieniędzy za zakupy i tak jak moje poprzedniczki dostaję tylko maile z informacją, że bardzo przepraszają i kierują sprawę do działu księgowości...i tak już trzy razy. Nie zdarzyło mi się jeszcze tak dopraszać się o swoje pieniądze, a kupuję wszystko on-line. Szkoda tylko fajnych projektantów, którzy tracą przez to klientów, bo ja tam na pewno więcej nie kupię - dla zasady.
mia279 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 08:50   #20
talejaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 2
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Fatalny sklep nigdy więcej zakupów w tym sklepie realizacja zamówienia trwała wieki zamówiłam sukienkę dla córki zupełnie inna niż ta która widziałam na stronie po kilku telefonach otrzymałam zamówienie uwaga w ilości 2 szt! szkoda ze nie takie jak złożyłam. Na pieniądze też czekałam następny miesiąc. Szkoda czasu i nerwów!!!!
talejaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-07, 17:06   #21
anka_d_z
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Na chwilę obecną sklep Mostrami.pl funkcjonuje bardzo żle. Duże opóżnienia w realizacji zamówienia, kompletny brak możliwosci kontaktu telefonicznego, kontakt @ bardzo słaby, a pracownicy aroganccy. To jednak nie największy problem ! największym problemem są zwroty towaru, które Mostrami.pl realizuje ze znacznym opóżnieniem, po wielu ponagleniach, niezgodnie z obowiązującym prawem.
Rosyjska ruletka: dostaniesz swoje pieniądze z powrotem czy też nie ??

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Kierowczyni Pokaż wiadomość
Skoro twierdzisz, że wypowiedzi pozostałych osób są trollowaniem, to powinnaś się cieszyć ponieważ masz bardzo dużo szczęścia i nie musiałaś się użerać z Paniami z Mostrami. U mnie wszystko było w porządku do momentu reklamacji. Szybka dostawa, ładnie zapakowana sukienka od Evy Minge, która wyglądała piękniej niż na zdjęciu do czasu aż materiał zaczął farbować... Wtedy nast. zgłoszenie reklamacji i schody w załatwianiu formalności.
to nie sa posty troli, ja oddałam spawę swjego zwrotu prokuraturze ! ABSOLUTNIE ORADZAM !!!
anka_d_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-19, 20:06   #22
Agapo12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Cytat:
Napisane przez islaya Pokaż wiadomość
Hurra, wlasnie udalo mi sie wydrzec pieniadze od mostrami. Zajelo mi to prawie 2 m-ce.
Z mojego doswiadczenia wynika, ze poki klient sie nie upomina to w ogole nie zwracaja. Jak sie klient zorientuje, ze pieniedzy ciagle nie ma, to zaczyna sie urocza wymiana maili z BOKiem mostrami, gdzie panie bardzo grzecznie pisza, ze jest im przykro, przepraszaja i przekaza informacje do Dzialu Ksiegowosci i tak mozna wymieniac z nimi tego typu maile przez kilka tygodni.
W miedzyczasie dostalam jeszcze od nich 80 zl, jak sie okazalo za moj poprzedni zwrot sprzed pol roku, o ktorym zupelnie zapomnialam.

Moge doradzic w podobnej sytuacji z mostrami skorzystanie z przedsądowego wezwania do zapłaty. Po tym jak wyslalam poczta polecony z potwierdzeniem odbioru, a w srodku ten dokument, to zwrocili pieniadze w przeciagu 2 dni.
Tutaj znajdziecie informacje na ten temat i wzor dokumentu: http://www.konsumenci.org/publikacje...5,19,89,4.html


Nigdy wiecej nic od nich nie zamowie, chociaz ubrania maja bardzo ladne i z dostawa nie ma specjalnych trudnosci. Jednak takie opoznienia w wyplacie pieniedzy pokazuja, ze albo nie potrafia sie zorganizowac, albo maja problemy z plynnoscia i odbijaja to sobie na kliencie, albo niestety staraja sie dorobic na tych klientach, ktorzy nie zauwaza ze pieniadze nie zostaly zwrocone. Bez wzgledu na przyczyny taka obsluga jest niedopuszczalna i pokazuje brak szacunku do klienta.
Stanowczo odradzam.


---------- Dopisano o 12:20 ---------- Poprzedni post napisano o 12:18 ----------

W odpowiedzi na poprzedni post - tutaj mozna kupic bezposrednio od Evy Minge, jesli myslisz o linii femestage http://www.femestage.com/
Jestem w identycznej sytuacji. Czekam już półtora miesiąca na zwrot. Cały czas otrzymuję te same maile o przekazaniu sprawy do działu księgowości. Dziękuję za radę, spróbuję zrobić tak samo jak Ty. I z pewnością nic u nich nigdy już nie zamówię !
Agapo12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-10, 07:47   #23
umaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Cytat:
Napisane przez besciara Pokaż wiadomość
Jakimś dziwnym trafem wszystkie te komentarze o zwrotach i problemach są na jedno kopyto i pisane przez kogoś kto ma tylko jeden post. Dla mnie nie są to opinie wiarygodne a płatny trolling konkurencji. Wizażanki jakoś nie narzekały.

Co więcej sama zamawiałam i nie miałam problemu z towarem. Co więcej zamierzam tam kupić jeszcze coś innego od Evy Minge. Także droga konkurencjo - jeszcze bardziej przekonujesz mnie do zakupów na Mostrami :P

Ps. Wizażanki nie są idiotkami i nie nabiorą się na posty trolli. Pozdrawiam.
Chciałabym, żeby tak było Niestety, właśnie też nacięłam się na ten sklep. Nie czytałam opinii, bo to bardzo znany i reklamowany sklep. Wszystko dobrze, dopóki zamawiasz towar. Dobry kontakt, choć dostawa dość długa, ok. 14 dni. Schody zaczynają się, gdy chcesz zwrócić towar. Najpierw nie mogłam doprosić się dowodu zakupu. Towar odesłałam wraz ze specjalnym formularzem. Wg regulaminu po 14 dniach powinni zwrócić pieniądze. Mija miesiąc. Pieniędzy nie zwrócili. Przestali odpowiadać na mejle. Pierwszy raz zdarzyło mi się coś takiego. Nie odpuszczę. Najchętniej złożyłabym pozew zbiorowy. Ktoś chętny?
Dla zainteresowanych mogę przesłać dowody zakupu, screeny moich mejli do nich.

Edytowane przez umaja
Czas edycji: 2017-03-10 o 07:52
umaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-01, 15:50   #24
anna_jaktorowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 1
Thumbs up Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Zamawiałam, zwróciłam sukienkę bo nie leżała dobrze na mnie. Ale nie było żadnych problemów. Zwrot przyjęty, kasa na koncie w 3 dni.
anna_jaktorowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-02, 05:23   #25
umaja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 2
Dot.: Mostrami opinie o sklepie

Po długim czasie oczekiwania, po kilku bezskutecznych mejlach, wysłałam do Mostrami przedsądowe wezwanie do zapłaty. Poskutkowało. Pieniądze zostały zwrócone. I tak, był to mój zdecydowanie ostatni tam zakup. Nie chcę więcej takich nerwów.
umaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-06-02 06:23:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:30.