Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-15, 19:36   #3811
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
byłam na tych badaniach krzywej i kurde wsciekłąm się bo się okazało ze tak na prawde mam do zrobienia 2 badania a nie jedno krzywa cukrowa plus oznaczenie insuiny razem 6 kłuć tylkoże ja miałam kase tylko na krzywą 40 zł a insulina kosztowałaby mnie dodatkowe 130 zł
szlag człowieka trafia z tymi kosztami. W koncu zrobiłam tylko krzywą Insulinę zrobie w next tygodniu ...
Oni w tym NFZ-cie wszyscy chyba och*eli !! Gdzie się człowiek nie obróci tam tylko kasę wołają. A na cholerę te składki .

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
I ja jestem!

Tak bardzo szybko zleciała ta sobota, a Weronka padła jak kawka- co mnie cieszy.

xantia- przywiozła boskie chlebki z ziarnami i papryką, oba pyszne ze wskazaniem na ten z papryką.Elis jest świwtna, w ogóle nie marudne dziecię i baaardzo samodzielne. No i rzeczywiście zaczynają się zauważać z Weronką.

Tż pognał po zakupy do marketu- bez dziecka.

Kilka fotek z dzisiaj:

1/ panienka z okienka
2/ okiełznałam tygrysa
3/ co tu się dzieje???
4/ przemieszczam się
5/ fikam
Mogłaś TŻ - towi dać jednak Weronkę

Wrzuć mi foty na maila - nic z nimi nie rób, dawaj jak leci

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
i kila fot Werony- wcześniejszych:.
W ogóle różnica między naszymi dziewczynami się zmniejszyła bardzo. Poza tym Weroniczka drepcze prowadzona za rączki a przy tym robi bardzo szczęśliwą minę, ma takiego banana na buzi, że aż się serducho raduje
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 19:38   #3812
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Xantia to niestety nie na NFZ dlatego taka kasa. Natomiast obawiam się, ze na NFZ tak czy siak nie dostane skierowania
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 19:49   #3813
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

xantia- zaraz zapakuje foty i niech lecą, ja się biorę za prasowanie.


kanciu- a próbowałaś skierowanie wziąć czy z góry zakładasz,że nie dostaniesz? próbuj, jednak mimo wszystko! No nieskromnie powiem,że kudełki Werka ma świetne, a jakie loczki.

Zapomniała dodać, że zażyłam dzisiaj od xantii odrobiny luksusu... świetny balsam put&rab. Ale luksus ma jednak swoją cenę niestety
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 19:50   #3814
minisia
Zakorzenienie
 
Avatar minisia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z raju
Wiadomości: 4 236
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

iwka no fajne fotki - czy to ten plac zabaw dla dzieci o którym mówiła Xantia, ze taki tani i fajny Bo u nas to pierwsza godzina 12 zł i każda następna 5 zł

Kancia zapomniałam jeszcze napisać, ze fotki Adiego w farbkach mnie rozwaliły

Xantia dostałaś ten balsam do rąk w Sephorze ???
__________________
NAJSZCZĘŚLIWSZA ŻONA NAJSZCZĘŚLIWSZEGO MĘŻA
http://www.suwaczek.pl/cache/dcaff89e30.png

I NAJSZCZĘŚLIWSZA MAMA
http://suwaczki.maluchy.pl/li-19141.png

Edytowane przez minisia
Czas edycji: 2008-11-15 o 19:59
minisia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 20:00   #3815
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Xantia to niestety nie na NFZ dlatego taka kasa. Natomiast obawiam się, ze na NFZ tak czy siak nie dostane skierowania
No o tym piszę, że te skur****ny najlepiej to żadnych badań by nie robili , wszystko płacić z własnej kieszeni!

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Zapomniała dodać, że zażyłam dzisiaj od xantii odrobiny luksusu... świetny balsam put&rab. Ale luksus ma jednak swoją cenę niestety
Sephora, kochana! Sephora!


Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
iwka no fajne fotki - czy to ten plac zabaw dla dzieci o którym mówiła Xantia, ze taki tani i fajny Bo u nas to pierwsza godzina 12 zł i każda następna 5 zł

Kancia zapomniałam jeszcze napisać, ze fotki Adiego w farbkach mnie rozwaliły
Tak, to ten Figloland o którym mówiłam
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 20:02   #3816
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
iwka no fajne fotki - czy to ten plac zabaw dla dzieci o którym mówiła Xantia, ze taki tani i fajny Bo u nas to pierwsza godzina 12 zł i każda następna 5 zł
a my dzisiaj gratis się bawiłyśmy + lizaczek+balonik Taka promocja dla fajnych mamusiek Balon Elis pękł w drodze a Weronce w windzie, hi,hi,hi...
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 20:37   #3817
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
Przeglądałam, ale niestety ceny mają zabójcze. Np. ja kupuję Bebilon po 36 zł a oni mają po 45... Dostarczają do mojej fsi przez UPS .
kurczę, jak na W-wę to mają całkiem spoko ceny no i transport gratis powyżej 150 zł, a to u nas 1x w tyg. bez problemu

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
Ja dziś też mam MEGA jęczacza w sklepie 2 razy musiałam go połozyc na podłoge zeby się opanował taka jestem wyrodna

byłam na tych badaniach krzywej i kurde wsciekłąm się bo się okazało ze tak na prawde mam do zrobienia 2 badania a nie jedno krzywa cukrowa plus oznaczenie insuiny razem 6 kłuć tylkoże ja miałam kase tylko na krzywą 40 zł a insulina kosztowałaby mnie dodatkowe 130 zł
szlag człowieka trafia z tymi kosztami. W koncu zrobiłam tylko krzywą Insulinę zrobie w next tygodniu ...
współczuję i kłucia i kasy .
a mogłabyś sytuację z Apusiem w sklepie jakoś mi przybliżyć? :;>: bo sobie nie wyobrażam

Iwka super fotki

kurczę, czas się do pracy zabrać - TŻ usypia chłopaków, a ja zamiast tłumaczyć to na forum siedzę
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 20:38   #3818
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Minisu my mamy ten
http://www.umebluj.pl/p/pl/77/zestaw+kelwin.html
stół ma blat ze sklejki laminowanej i jest jakości ikea czyli średniej za to krzesła są świetne ale za tą cenę i design

dziewczyny Wasze córki są prześliczne!!! i takie 100% dziewczynki z nich nie to co mój zbój

Werka ma boskie włoski śliczna modelka z niej jak ja żałuję że tak daleko od Was mieszkam

co do lekarzy mnie czeka teraz wizyta u ortopedy zauważyłyśmy niepokojącą oznakę Pola jedną stópkę stawia do środka i chyba też dla tego się tak często przewraca
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 20:56   #3819
juleczka1980
Zadomowienie
 
Avatar juleczka1980
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Goleniów/ k. Szczecina
Wiadomości: 1 202
GG do juleczka1980
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Hej Mamuśki!

Ja zasnęłam razem z moją marudą usypiając go . Niestety Mati ma po wczorajszym szczepieniu podwyższoną temperaturę : 38 st, więc dostał syrop i mam nadzieję, że pośpi jak człowiek... Najprawdopodobniej to po szczepieniu, albo na zęby... Ostatnio robi bardziej wodniste i śmierdzące kupy.

Mam pytanie do was dziewczyny: jakie syropki przeciwgorączkowe podajecie maluchom i czy się sprawdzają? Bo ja podaję Matiemu Nurofen ale on się drze przy każdym podaniu i jak go sama próbowałam to on piecze w gardło . Próbowaliśmy już i truskawkowego i pomarańczowego i jest to samo . Chyba teraz jakiś malinowy spróbuję kupić.



Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
nadal choruję i do bani jestem
Pati To może po prostu idź spać, ponoć sen to najlepsze lekarstwo .

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
juleczko a narzekaj ile potrzebujesz, bo wiesz, że my zawsze Cię wysłuchamy i wesprzemy duchowo-netowo

w agacie zakupiliśmy kanapę Nie ma jej niestety na stronie, więc poczekacie na fotencje do wtorku, bo we wtorek nam ją przywozią
Popołudniu się zdrzemnęłam 2 godzinki z Hanią, bo po tej nocce jakaś niedospana byłam
I zamówiliśmy telepizze na obiado-kolacje, bo nie chce mi się nic gotować, zjemy i może pojedziemy do sklepu na jakieś zakupy

barwa hehe - Hania też o 1:00 obudziła się RObertowi i zaczęła śpiewać i tańczyć w łóżeczku
minisiu
Czekamy na fotki kanapy
O my God ! Ja już niepamiętam jak to jest jak dziecko śpi 2 godziny w ciągu dnia!
A my też dzisiaj jedliśmy pizzę na obiad bo jakiś leń nas dopadł .
No i ciesz się kochana że twoje dziecię w nocy śpiewa i tańczy a nie drze się na maksa .

Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
ja muszę moich chłopców b pochwalić - zrobiłam dziś tajską zupę z mlekiem kokosowym i liminką - taką rzadką z kawałkami warzyw i oni sami ją jedli - co nie jest dziwne, bo uwielbiają sami jeść, ale prawie w ogóle się nie pooblewali

a TŻ też pochwalę - dziś o 10 rano przejął chłopców i obudził mnie dopiero po 14. byli już po prawie 3 h spacerze. a ja czuję się wypoczęta i dziś w nocy będę miała siły nad tłumaczeniem posiedzieć
Super ajanna, że odpoczęłaś . No i brawa dla chłopców

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
O nie kochana, co to to nie .
Ale spróbować było warto .

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
Kilka fotek z dzisiaj:

1/ panienka z okienka
2/ okiełznałam tygrysa
3/ co tu się dzieje???
4/ przemieszczam się
5/ fikam
iwka fotki rewelka!!! Dziewczynki już takie duże są i śliczne . A loczki mój Mati ma podobne do Werci, tylko chyba troszkę krótsze.

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość

Ja dziś też mam MEGA jęczacza w sklepie 2 razy musiałam go połozyc na podłoge zeby się opanował taka jestem wyrodna

generalnie dziękujemy za komplementy jesli kogoś pominęłam to przepraszam ale duzoo napisałyscie


byłam na tych badaniach krzywej i kurde wsciekłąm się bo się okazało ze tak na prawde mam do zrobienia 2 badania a nie jedno krzywa cukrowa plus oznaczenie insuiny razem 6 kłuć tylkoże ja miałam kase tylko na krzywą 40 zł a insulina kosztowałaby mnie dodatkowe 130 zł
szlag człowieka trafia z tymi kosztami. W koncu zrobiłam tylko krzywą Insulinę zrobie w next tygodniu ...
Kanciu to nieźle musiał cię Adi wkurzyć ...

A co do badań i kosztów to nie będę komentować ...

P.S. Jeszcze chciałam was zapytać o bidony. Jeśli dobrze pamietam to Patrilko ty chyba Poli kupowałaś jakiś bidonik, nie? Więc proszę o radę z którego leci nie za mocno i nie kapie bez zasysania? Może któryś z tych ktoś z was ma? :
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=474803296
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=477925121
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=456211224
czy jakiś jeszcze inny możecie polecić?

Edytowane przez juleczka1980
Czas edycji: 2008-11-15 o 21:02
juleczka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:19   #3820
izuniak
Rozeznanie
 
Avatar izuniak
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 798
GG do izuniak
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Kanciu - Apuś jest przeeesłodki, będzie łamał damskie serca (albo już to robi...)
A co do kosztów badań, to się nie wypowiadam, bo musiałyby paść słowa conajmniej niecenzuralne.

Minisiu - my mamy ten stół z Ikea w kuchni. Fajny, bo z litego drewna, niestety bardzo miękkiego Widać każde mocniejsze stuknięcie nożem lub widelcem, a wiadomo jak to dzieci...

Iwka - fotki super, widać że Weronka jest "oczytana" A wspólne zdjęcie boskie


Juleczko - ja polecam kubek - niekapek Avent
http://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=479669246
Sprawdzony i niezawodny przy obu córkach
Acha, a nurofen podaję w czopkach nie w syropie, właśnie ze względu na smak

U nas już nocna cisza trwa od 21-ej. Małż ogląda ten thiller na TVP1 a minę ma jak małe dziecko, oglądające taki film po raz piewrszy. Ja piję redsika, jem tortilki i czuję jak bandzioszek rośnie
Wczoraj "odchamiliśmy się" w kinie na filmie "To nie tak jak myślisz, kotku" - może być, chociaż oskarowy to on nie jest.
__________________
22.12.2001 - Jagódka
14.07.2007 - Emilka
izuniak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:22   #3821
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Kancia;9730795
edit: fajowe fotkensy[B
Iwka[/B] super, ze miło spędziłyscie czas
dzięki

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość
iwka no fajne fotki - czy to ten plac zabaw dla dzieci o którym mówiła Xantia, ze taki tani i fajny Bo u nas to pierwsza godzina 12 zł i każda następna 5 zł

??

dzięki
Cytat:
Napisane przez ajanna Pokaż wiadomość
Iwka super fotki
dzięki

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
dziewczyny Wasze córki są prześliczne!!! i takie 100% dziewczynki z nich nie to co mój zbój

Werka ma boskie włoski śliczna modelka z niej jak ja żałuję że tak daleko od Was mieszkam
jak dla mnie to Pola jest piękną, prawdziwą dziewczynką... i bez dyskusji!!!!

Też baaardzo żałuję,że nie mogę Cię poznać. Ale mam rodzinkę pod Toruniem, więc jeszcze jest szanasa, no chyba że Wy zawitacie do Olsztyna- zapraszam.

Mój TŻ robi bardzo dobre zakupy, bo spoza listy przynióś mi Redsa- CZTEROPAK:jup i:, się więc nie oszczędzam.

Co do nóżki, to z pewnoscią jest Rozwojowe i się unormuje, ale sprawdzić nie zaszkodzi.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 21:23   #3822
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez minisia Pokaż wiadomość

lea jak Max z brzuszkiem - unormowało się
dziś była tylko jedna kupa, ale wciąż sama woda w dużej ilości, i bardzo małosympatyczny zapach.
ale do lekarza chyba nie ma sensu, jak myślicie? skoro innych niepokojących objawów brak?

ajanna, tylko pogratulować samodzielnych chłopców i świetnego TŻ-ta.

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość

Kilka fotek z dzisiaj:

1/ panienka z okienka
2/ okiełznałam tygrysa
3/ co tu się dzieje???
4/ przemieszczam się
5/ fikam
fotki cudne. Werka to rzeczywiście ma fryzurkę pierwsza klasa.
a ten figoland wygląda atrakcyjnie, widac masę zabawek, o których xantia mówiła, czego w Gliwicach nie było.
Ślązaczki następnym razem my musimy zaatakować rejony Xanti.

Cytat:
Napisane przez Kancia Pokaż wiadomość
jakie ona ma juz długie włoski
ide na mam talent
a ja własnie skończyłam oglądac, no i do finału przeszli Ci, których sobiem wytypowałam.

Cytat:
Napisane przez juleczka1980 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do was dziewczyny: jakie syropki przeciwgorączkowe podajecie maluchom i czy się sprawdzają?
Maks dostaje Nurofen, i nie protestuje.
Natomiast kiedyś miał coś o smaku pomarańczowym- Ibufen, czy coś w tym stylu i za nic tego nie chciał pić, to było ohydne w smaku.

jesli chodzi o bidon to nie pomoge, Maks, mimo że już taki duży, wciąż pije z butelki przez smoczek. Co kilka dni chowam butelke, wyjmuję niekapek z aventu, ale moje dziecko nie chce z tego pić. :-(
nie wiem czemu... widać, izuniak każde dziecko inne.
Musze spróbowac taki niekapek ze słomką, jak ma [B]minisia [B] dla Hani, może to Maks zaakcpetuje, bo ilez można przez smoczek herbatkę pić?
Ustnika do zwykłej butelki mu nie dam, bo mi całą chałupę zaleje.. on jak tylko nikt nie patrzy, to od razu herbatkę rozlewa, robi kałuże , w których się ciapra.


Zmykam spać, a jutro z TŻ jade na zakupy do Cz-wy, tesciowa pójdzie z Maksiem na spacerek w tym czasie, potem go połozy spać... więc powiniśmy wtym czasie obróci.
Po drodze wstąpimy sobie na obiadek do Spinxa... dawno nie byliśmy nigdzie na obiedzie.

więc dobranoc. ide spać.

Edytowane przez 38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Czas edycji: 2008-11-15 o 21:27
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:31   #3823
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

nabijam sobie posty, a co...

juleczko-
ja podaję Weronce tylko czopki, najlepszy moim zdaniem Nurofen działa szybko i na długo są dwa rodzaje 60mg i 12o w zależnościod wieku dziecka/ i pewnie od wagi/ my Werci podajemy na tej 9500gram ten słabszy. Przy bolesnym ząbkowaniu jest rewelacyjny. No ale wiadomo każdemu służy coś innego.

lea- a pije to TWoje szczęście sporo? No i jedna wodnista kupa to już postęp. Gdyby ilosc się utzrymywała to bym poszła do lekarza.
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:34   #3824
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

co do nurofenu faktycznie on piecze ale Pola go lubi a mozę czopki jak nie przepada za smakiem Juleczko a dała ci pediatra na iga i ige??
Juleczko jak Ty do mnie ąldnie piszesz co do kupka Pola ma TT i oba przeciekają ale chyba mam jakieś pechowe bo Barwie nie przemakają nuby maja taki sam design jak ten 2 kubek oprócz lekkiego kapania te kubki są super i polecam Pola z niekapka tez nie umie pić osattnio pije z normalnej szklanki + słomka

Cytat:
jak dla mnie to Pola jest piękną, prawdziwą dziewczynką... i bez dyskusji!!!!

Też baaardzo żałuję,że nie mogę Cię poznać. Ale mam rodzinkę pod Toruniem, więc jeszcze jest szanasa, no chyba że Wy zawitacie do Olsztyna- zapraszam.
dzięki a co do zaproszenia nie zarzekaj sie bo mozliwe że będziemy jechac na wsytawe z Rudolfiną i nagle będzieszmiała najazd to sie zdziwisz

ja nie umie spać jak jestem sama w domu
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:38   #3825
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
innego.

lea- a pije to TWoje szczęście sporo? No i jedna wodnista kupa to już postęp. Gdyby ilosc się utzrymywała to bym poszła do lekarza.
no, teraz troszkę mniej pije, jakoś nie chce, a ja co chwilkę mu herbatkę pod nos podstawiam.
a normalnie to pije od 600-1200ml herbatki na dzień.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:42   #3826
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

To żeście się rozhuśtały z postami w tą sobotnią noc

Ja szukam aparatu fotograficznego. Znalazłam jeden - normalnie stał się moim marzeniem: Lumix G1 . Niestety w PL jeszcze go nie ma, ale mogę sobie zamówić z GB i mieć za tydzień jako jedna z pierwszych w Polsce .

Elis pije też z butelki , nie chce ani niekapka, ani słomki... Chociaż ostatnio próbuje pomalutku bidon, ale tak bardzo ostrożnie .

Nurofen u nas też ok
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg LumixG1.jpg (25,8 KB, 6 załadowań)
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:43   #3827
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Xantia, to ilez te cudo kosztuje i co takiego w sobie ma, że go jeszcze w Polsce nie ma?
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:45   #3828
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;9732991]Xantia, to ilez te cudo kosztuje i co takiego w sobie ma, że go jeszcze w Polsce nie ma? [/quote]

a Ty nie miałaś iść spać?
i patrilla też?

żartowałam

patrilla- to trzymam za słowo!
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:49   #3829
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 7 279
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

iwka, wizaż to nałóg. ale juz idę, do jutra.
38c1d5d45cddcf54e3786f1c4160e951215d24cd_5ff109160b8e8 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 21:49   #3830
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

I mam nadzieję że masz duży materac

X ja mam lumixa dmc fz 8 i tak sobie jestem z niego zadowolona .... chyba jestem bardzo wymagająca

dobra idę do wanny i spac mam chociaż grzejniki włochate zawsze coś
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:50   #3831
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Talking Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

11 użytkowników na naszym wątku szok

znalazłam fotki z komórki i nostalgia mnie ogarnęła bryy zobaczcie jak fajnie było
mój mały dreptuś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00026.jpg (83,8 KB, 26 załadowań)
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'

Edytowane przez Patrilla
Czas edycji: 2008-11-15 o 21:53
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:54   #3832
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;9732991]Xantia, to ilez te cudo kosztuje i co takiego w sobie ma, że go jeszcze w Polsce nie ma? [/quote]

Na razie wynalazłam za 800 $, ale poszperam to na bank znajdę taniej. Poza tym jutro ma przyjechać mój ojciec to muszę mu podpowiedzieć, co Alusia by chciała pod choinkę . A aparat to hybryda, cyfrowa lustrzanka w uproszczeniu i co dla mnie najistotniejsze - migawka 1/4000. Nie wiem, dlaczego w PL jeszcze go nie ma. Testy już były i są zadowalające .
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:54   #3833
ajanna
Wtajemniczenie
 
Avatar ajanna
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Barcelona
Wiadomości: 2 037
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
ja nie umie spać jak jestem sama w domu

ja od wieków nie byłam, ale też bym nie umiała. może spróbuj przed tv?

chłopcy piją czasem Panadol - jakiś taki truskawkowy i go uwielbiają - dosłownie się o niego biją ale czopki chyba lepsze i szybciej działają - my mamy Nurofen

piją z kubków niekapków TT i potrafią też ze zwykłych i przez słomkę, ale im nie daję, bo też uwielbiają robić kałuże i łapkami w nich ciapać
ajanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 21:59   #3834
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

OO Poli ostatnio przeszło i juz nie wciąga z kupka do buzi i oblewa siebie do pasa

Cytat:

ja od wieków nie byłam, ale też bym nie umiała. może spróbuj przed tv?
chyba nudna książka lepsza

Xantia wyrodna matko dziadziuś ma lale Alusi kupić a swoja droga jemu sie to opłaci będzie miał co chwileczkę piękne foty ukochanej wnusi
dobra ooooostatniiiii jak mawiała pani w dnu świra idę ....
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 22:01   #3835
juleczka1980
Zadomowienie
 
Avatar juleczka1980
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Goleniów/ k. Szczecina
Wiadomości: 1 202
GG do juleczka1980
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

No faktycznie ruch na wątku jak rzadko kiedy

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi
Pytałam szczególnie Ciebie Pati bo wydawało mi się że kiedyś wklejałaś jakiś link bidonu (nie z ustnikiem tylko ze słomką) właśnie. Mati nie umie zabardzo przechylać butelki i pomyślałam, że ze słomki byłoby mu wygodnie pić, bo jak na razie to ja mu trzymam butlę z wodą tudzież sokiem i wtedy on pije . Czasem chwyta się za butlę ale jak się schyli głową do dołu i ciągnie to wiadomo że nie poleci .

Co do czopków, to muszę znów ich spróbować (też mam Nurofen w czopkach), ale do tej pory było tak że od razu po podaniu czopka byla kupka z jeszcze nie do końca wchłoniętym czopkiem , dlatego daję Matiemu syrop.

Patrilko, a co to iga i ige? Tak prosto proszę mi wytłumaczyc, żebym wiedziała o co prosić pediatrę .

P.S. Pierwsza pobudka już za nami ...

Edytowane przez juleczka1980
Czas edycji: 2008-11-15 o 22:03
juleczka1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 22:01   #3836
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez iwka2002 Pokaż wiadomość
a Ty nie miałaś iść spać?
i patrilla też?
Miałam

[1=38c1d5d45cddcf54e3786f1 c4160e951215d24cd_5ff1091 60b8e8;9733091]iwka, wizaż to nałóg. ale juz idę, do jutra.[/quote]

Gorszy od papierosów

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
X ja mam lumixa dmc fz 8 i tak sobie jestem z niego zadowolona .... chyba jestem bardzo wymagająca
FZ8 to coś zupełnie innego niż G1. Mam kolegę, który zawodowo zajmuje się fotografią i testuje aktualnie sprzęt za ok. 50 tyś zł . Jemu tak samo trudno dogodzić chyba jak Tobie

Cytat:
dobra idę do wanny i spac mam chociaż grzejniki włochate zawsze coś


Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
11 użytkowników na naszym wątku szok
Ale nocne Marki się z nas zrobiły

Cytat:
znalazłam fotki z komórki i nostalgia mnie ogarnęła bryy zobaczcie jak fajnie było
mój mały dreptuś
Uffffffffffffffffffffffff ff, już myślałam, że z Lumixa
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 22:04   #3837
Xantia
Zakorzenienie
 
Avatar Xantia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Figloland
Wiadomości: 3 886
GG do Xantia
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Patrilla Pokaż wiadomość
Xantia wyrodna matko dziadziuś ma lale Alusi kupić a swoja droga jemu sie to opłaci będzie miał co chwileczkę piękne foty ukochanej wnusi
dobra ooooostatniiiii jak mawiała pani w dnu świra idę ....
Dzień świra rulez

A Elis ma już chyba z 15 lalek, więc 16 nam nie potrzeba
__________________


Szefowa wydziału ds. niemożliwych
Xantia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 22:11   #3838
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Xantia Ty sobie grabisz

Juleczko tak na szybko:
Immunoglobuliny iga to specyficzne ciała odpornościowe. Mają zastosowanie po powtórnym wniknięciu alergenu/patogenu. ich obizony poziom sugeruje podatność na alergeny
Podwyższone IGE sugeruje zmiany alergiczne - efektem reakcji uczuleniowej jest wytworzenie wyspecjalizowanego przeciwciała odpornościowego - do zwalczania alergenu - immunoglobuliny IgE.

te 2 badania stosuje się w rozpoznawaniu alergii na gluten badanie wykonywane z krwi
Juleczko Pola właśnie tylko ze słomka z bidonu pije ale pisałam Ci że mam jakieś felerne one tak poza tym są super
Cytat:
P.S. Pierwsza pobudka już za nami ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 22:17   #3839
iwka2002
Wtajemniczenie
 
Avatar iwka2002
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wama
Wiadomości: 2 327
GG do iwka2002
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Cytat:
Napisane przez Xantia Pokaż wiadomość
A Elis ma już chyba z 15 lalek, więc 16 nam nie potrzeba
a moja Werka taka niby dziewczyńska a lalki ma dwie, patrilla a ile lalek ma Pola?
__________________
Trzeba rzucić wyzwanie umiejętnościom dziecka,
jednak nie oczekiwać od niego doskonałości.
Erika Landau


.
iwka2002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-15, 22:19   #3840
ewa.nea
Zakorzenienie
 
Avatar ewa.nea
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 502
Dot.: Dzieciaczki Czerwcowo-lipcowo-sierpniowe 2007 I Ich Szczęśliwe Mamy IV

Hej
Znowu minąl tydzień, a ja nie zdążyłam popisać Tradycyjnie nie mialam kiedy - praca, wypracowania, sprawdziany, zebrania, Mikołaj, zakupy, dom...
Dziś tez byłam w pracy, bo odrabialiśmy już 2 stycznia.

To najpierw co u nas.
W poniedziałek Mikołaj mial robiony zabieg na stulejkę. Dziurkę miał jak zrobioną szpilką od samego urodzenia. Konsultowałam się w tej sprawie z chirurgiem już w wakacje i dostałam zalecenie zrobienia zabiegu, bo co jakiś czas pojawiał się już stan zapalny.
W szpitalu byliśmy przed 8. Mikołaj nie mógł nic pić ani jeść od rana. Przed 9 dali Mikołajowi doustnie "głupiego Jasia", po którym zaczął się śmiać. O 9 zabrali go na salę i po 15 minutach był już po zabiegu.
Jak ja się nastresowałam przez te 15 min bo zabieg był robiony w znieczuleniu ogólnym.
Mikołaja przynieśli już wybudzonego, ale za chwilę zasnął jeszcze na godzinę. Po obudzeniu zachowywał się zupełnie normalnie. Wypił herbatę, potem kaszkę i pół bułki. Apetyt go nie opuścił. Wkurzał się, bo musiał lezeć jeszcze z godzinę, zanim nie zleciała cała kroplówka. Przed 12 byliśmy gotowi do wyjścia do domu.
Po powrocie Mikołaja bolało, bo łapał się za pieluchę i popłakiwał. Wieczorem już było lepiej, a na drugi dzień już w ogóle mu przeszło.
Teraz tylko jak mu tam obmywam, to trochę protestuje, ale i tak jest dzielny.
Nie minął jeszcze tydzień, a już mu się ładnie zagoiło.

To się rozpisałam

A poza tym:
Mikołaj gdy tylko usłyszy muzykę, zaczyna podskakiwać machać rączkami i robić obroty.
Zrobił się bardzo całuśny Ciągle mnie cmoka. Słodkie.
Wie jak robi krowa i owca. Na kurę mówi koko, a na kaczkę kaka. Liczy do dwóch
Jego najnowsze hoby - prasowanie I skubany wie jak się wkłada wtyczkę do kontaktu.
Zębów ma 11.

A teraz poczytam co napisałyście i odpiszę jutro.
__________________
W zamęcie myśli
upadam na samo dno
serca...
ewa.nea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:20.