Jasny podkład - zbiorczy - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-01-22, 22:45   #1711
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A najlepsze jest to, że 90% dziewczyn z wątku EDM używa właśnie tych najjaśniejszych podkładów, więc gdzie tu logika firm kosmetycznych?
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-22, 23:43   #1712
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
A najlepsze jest to, że 90% dziewczyn z wątku EDM używa właśnie tych najjaśniejszych podkładów, więc gdzie tu logika firm kosmetycznych?
logiki brak i to nie tylko w kwestii podkładów - nie rozumiem zupełnie czym kieruje się np. Bourjois obcinając z kolekcji cieni czerń i uparcie wciskając nam zieleń [w której 3/4 Polek wygląda na chore/skacowane ]
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:06   #1713
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi to zdjecie jest jak ikona Trudno uwierzyc slowu ale widzac TO nie da sie dluzej oszukiwac, co w Polsce oznacza "bladosc". Biedni my slowianie, w ramach politycznej poprawnosci doganiamy afryke poprzez lampy UV i chore trendy stylizacji.
Dla mnie również niezgłębioną tajemnicą jest, jakim cudem Polki używają takich podkładów. Sama w szkole widzę, że co druga dziewczyna ma ciemną tapetę a wygląda na naturalnie jasną. Ale skoro u nas tak wyglądają najjaśniejsze kolory, to cóż... tak naprawdę, to tylko pudry jakoś dają radę, ale jeśli ktoś ma problemy ze skórą to sam puder nie zamaskuje niespodzianek. Dzisiaj zrobiłam i porównałam niby najjaśniejszego Revlona i Vichy z najjaśniejszymi minerałami, i cóż? Fluidy wyglądają jak dla Mulatek po porstu. Opracuję to i wkleję na forum, żebyśmy się razem dziwowały
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:24   #1714
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
logiki brak i to nie tylko w kwestii podkładów - nie rozumiem zupełnie czym kieruje się np. Bourjois obcinając z kolekcji cieni czerń i uparcie wciskając nam zieleń [w której 3/4 Polek wygląda na chore/skacowane ]
Może to jest zwyczajne promowanie wizji danych marek - ma być modna zieleń, to inne wycofujemy i niech każda kobieta nosi zieleń na oczach czy jej to pasuje czy nie. Albo ma być modna opalenizna, więc jasnego podkładu nie wyprodukujemy i już.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:26   #1715
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Może to jest zwyczajne promowanie wizji danych marek - ma być modna zieleń, to inne wycofujemy i niech każda kobieta nosi zieleń na oczach czy jej to pasuje czy nie. Albo ma być modna opalenizna, więc jasnego podkładu nie wyprodukujemy i już.

albo wyprodukujemy, ale w większości krajów i tak będziemy sprzedawać tylko te ciemne
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-23, 12:40   #1716
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość

albo wyprodukujemy, ale w większości krajów i tak będziemy sprzedawać tylko te ciemne
Dziwi mnie w tym jedna rzecz - dlaczego jak już coś jasnego wyprodukują, to trafia to zwykle na rynek azjatycki. Przecież w większości europejki są jaśniejsze od azjatek mimo ich usilnych prób wybielenia się.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 00:03   #1717
arrachnee
Zakorzenienie
 
Avatar arrachnee
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 4 843
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Może to jest zwyczajne promowanie wizji danych marek - ma być modna zieleń, to inne wycofujemy i niech każda kobieta nosi zieleń na oczach czy jej to pasuje czy nie. Albo ma być modna opalenizna, więc jasnego podkładu nie wyprodukujemy i już.
Myślałam o obcinaniu kolekcji - kierowaniu na określone kraje tylko części. Dlaczego jak już wyprodukują 10 kolorów czegoś tam, to łaskawie dają na nasz rynek tylko 5? Wg perfumerii i "firm kosmetycznych" na jasne podkłady jest mniejsze zapotrzebowanie niż na "opalone" [zawsze fascynowała mnie ta nazwa ] - dziwaczne rozumowanie [właściwie zanim odkryłam wizaż myślała, że jestem jakimś dziwolągiem ]
__________________

PUSTAK BLOG
różne wersje lakierów essie
Rossmannowe -40% - zakupy 1 2

Cytat:
Napisane przez vadi
patyk jest uniwersalny


arrachnee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 18:19   #1718
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Nanomi to zdjecie jest jak ikona Trudno uwierzyc slowu ale widzac TO nie da sie dluzej oszukiwac, co w Polsce oznacza "bladosc". Biedni my slowianie, w ramach politycznej poprawnosci doganiamy afryke poprzez lampy UV i chore trendy stylizacji.
Vril, chciałam się przywitać z Tobą-przyznam się szczerze, że kilka dni temu myślałam o Tobie.

Ja też śmiało mogę dołączyć do psioczących na kolory podkładów. Jestem blada, biała-słońce mnie nie łapie, solarium jest nie dla mnie-nie lubię takich specyfików. Opalenizna jedynie z tubki i to zmywalna-samoopalaczy też nie lubię bo śmierdzą, to już wolę się przyciemnić pudrem... I teraz mam okazję poobserwować Angielki-kobiety z natury bladolice z piegami, mam okazję poprzeglądać angielskie półki z kosmetykami i też jest różnie z jasnymi kolorami-owszem trafiają się, ale nie w nadmiarze. Ciężko dobrać "swój" idealny kolor, więc i ja i połowa Angielek chodzimy w za ciemnym podkładzie na twarzy.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 18:58   #1719
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wrzucam TUTAJ linka do mojego postu z wątku ogólnego minerałowego z porównaniem kolorów

I tutaj dodatkowo kilka zdjęć (Podkłady Buff'd to Fair i Biscuit). Porównanie różnych minerałów z najjaśniejszymi kolorami z serii fluidów, zestawienie NYX Pale i Revlon Ivory.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02031.jpg (27,0 KB, 260 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02035.jpg (54,5 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02049.jpg (67,3 KB, 159 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02078.jpg (54,0 KB, 123 załadowań)
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:24   #1720
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

No to i ja dołączę..
Jestem jasna, mało powiedziane bardzo jasna (w szkole zawsze mówili - blada jak ściana, tylko że tam była modna opalenizna ) i zawsze z podkładów wybieram odcień Ivory, tak samo jak z pudrem... I czasem patrzę - nie no za ciemny...
Jestem blada, opalać się w solarium nie lubię i nie korzystam (czasem zachęcam do obejrzenia fragmentu filmu "oszukać przeznaczenie 3" - tego gdzie laski się spaliły), na słońcu się nie opalam.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 19:40   #1721
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez arrachnee Pokaż wiadomość
Wg perfumerii i "firm kosmetycznych" na jasne podkłady jest mniejsze zapotrzebowanie niż na "opalone" [zawsze fascynowała mnie ta nazwa ] - dziwaczne rozumowanie [właściwie zanim odkryłam wizaż myślała, że jestem jakimś dziwolągiem ]
Jakoś przebywając na Wizażu mam inne wrażenie co do braku zapotrzebowania na jasne podkłady.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-24, 19:52   #1722
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

A, bo tutaj same dziwolągi

Też słyszałam takie wytłumaczenie, że jasne podkłady się nie sprzedają. Co się dziwić, nawet jak ktoś ma jasną skórę, a nie jest zbyt asertywny to i tak mądra Pani konsultantka/sprzedawczyni i tak najczęściej wciśnie ciemny, no bo przecież, ciemny=zdrowy i ładny
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:25   #1723
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
No to i ja dołączę..
Jestem jasna, mało powiedziane bardzo jasna (w szkole zawsze mówili - blada jak ściana, tylko że tam była modna opalenizna ) i zawsze z podkładów wybieram odcień Ivory, tak samo jak z pudrem... I czasem patrzę - nie no za ciemny...
Jestem blada, opalać się w solarium nie lubię i nie korzystam (czasem zachęcam do obejrzenia fragmentu filmu "oszukać przeznaczenie 3" - tego gdzie laski się spaliły), na słońcu się nie opalam.
Ooo cześć, Werka Też widziałam ten film, boska scena Ja nawet nie próbuję już czegokolwiek ze sklepów, nie licząc transparentnych pudrów - niektóre mnie nie przyciemniają

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Jakoś przebywając na Wizażu mam inne wrażenie co do braku zapotrzebowania na jasne podkłady.
Niestety, producenci nie czytają Wizażu...

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
A, bo tutaj same dziwolągi

Też słyszałam takie wytłumaczenie, że jasne podkłady się nie sprzedają. Co się dziwić, nawet jak ktoś ma jasną skórę, a nie jest zbyt asertywny to i tak mądra Pani konsultantka/sprzedawczyni i tak najczęściej wciśnie ciemny, no bo przecież, ciemny=zdrowy i ładny
Nie sprzedają, bo ich nie ma, wydaje mi się to logiczne...
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:36   #1724
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Iustitia proszę czytaj ze zrozumieniem... Napisałam jasne, a nie bardzo jasne, a te jasne można kupić bez większego problemu.
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-24, 20:42   #1725
frantic
Zakorzenienie
 
Avatar frantic
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 372
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
A, bo tutaj same dziwolągi

Też słyszałam takie wytłumaczenie, że jasne podkłady się nie sprzedają. Co się dziwić, nawet jak ktoś ma jasną skórę, a nie jest zbyt asertywny to i tak mądra Pani konsultantka/sprzedawczyni i tak najczęściej wciśnie ciemny, no bo przecież, ciemny=zdrowy i ładny
Czyli jestem wśród swoich.

Tylko że dziewczyny często myślą, że jak przyciemnią się podkładem to tego nie widać a one wyglądają na naturalnie opalone. Tymczasem ciemniejszy podkład ZAWSZE jest widoczny i kłuje w oczy.
frantic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 09:18   #1726
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Ooo cześć, Werka Też widziałam ten film, boska scena Ja nawet nie próbuję już czegokolwiek ze sklepów, nie licząc transparentnych pudrów - niektóre mnie nie przyciemniają
Dlatego ja zastanawiam się nad kupnem białego pudru
Jak czytałam to z minerałów potrzebny mi jest Porcelain z Buffa i Fair z tej kolekcji chłodnych - Cool.
Dodatkowo mineralny filtr i pewnie będę biała

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-01-25 o 09:21
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 09:43   #1727
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
Iustitia proszę czytaj ze zrozumieniem... Napisałam jasne, a nie bardzo jasne, a te jasne można kupić bez większego problemu.
Chyba powinnaś napisać "najjaśniejsze z serii" bo dla mnie te podkłady jasne nie są napewno.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 09:52   #1728
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Pomadka Ty zyjesz
Rany kota, ja nie widzialam twojego nicka chyba rok czasu. Swoja droga, ze mialam odwyk od wizazu, potem sie jakos w waski temat mineralow wsunelam, wiekszosc starych watkow odsubskrybowalam i moze dlatego.
Mam nadzieje, ze wspominki byly pozytywne?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 09:57   #1729
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Hanneke Pokaż wiadomość
A, bo tutaj same dziwolągi

Też słyszałam takie wytłumaczenie, że jasne podkłady się nie sprzedają. Co się dziwić, nawet jak ktoś ma jasną skórę, a nie jest zbyt asertywny to i tak mądra Pani konsultantka/sprzedawczyni i tak najczęściej wciśnie ciemny, no bo przecież, ciemny=zdrowy i ładny
będąc w LO używałam transparentnego kompaktu manhattan- i w czasie wizyty w GC chcialam takowy zakupić. Pamiętam, ze konsultantka na wszytskie sposoby chciała mi wepchnąć kolor 03 (dla mnie wręcz czekolada) bo przecież taka blada jestem i ożywiłby twarz.



wtedy wykazałam się asertywnością.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-25, 11:01   #1730
Hanneke
Rozeznanie
 
Avatar Hanneke
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 956
GG do Hanneke
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez frantic Pokaż wiadomość
Tylko że dziewczyny często myślą, że jak przyciemnią się podkładem to tego nie widać a one wyglądają na naturalnie opalone. Tymczasem ciemniejszy podkład ZAWSZE jest widoczny i kłuje w oczy.
Mądrze prawicie, bardzo mądrze Towarzyszko Wszystkie bladolice powinny sobie ten tekst oprawić w ramkę i powiesić nad łóżkiem


Cytat:
Napisane przez wirlandia Pokaż wiadomość
Dlatego ja zastanawiam się nad kupnem białego pudru
Jak czytałam to z minerałów potrzebny mi jest Porcelain z Buffa i Fair z tej kolekcji chłodnych - Cool.
Dodatkowo mineralny filtr i pewnie będę biała
Ojej, Werka zastanów się, filtr mineralny (który jest najczęściej biały)+minerały które same w sobie są bardzo jasne, lub filtr mineralny+biały puder i możesz sobie zafundować maskę kabuki. Nie ma co przesadzać w drugą stronę. Może najpierw wypróbuj przed zakupem czy taka kombinacja się sprawdzi? A minerały polecam, nawet bardzo.


Cytat:
Napisane przez iustitia Pokaż wiadomość
Chyba powinnaś napisać "najjaśniejsze z serii" bo dla mnie te podkłady jasne nie są napewno.
Zapewniam Cię, że wiem co powinnam napisać i właśnie to zrobiłam. Mówię obiektywnie, a nie z własnej perspektywy Obiektywnie rzecz biorąc podkłady które większość z nas potrzebuje są bardzo jasne, także jak dla mnie EOT.


Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
będąc w LO używałam transparentnego kompaktu manhattan- i w czasie wizyty w GC chcialam takowy zakupić. Pamiętam, ze konsultantka na wszytskie sposoby chciała mi wepchnąć kolor 03 (dla mnie wręcz czekolada) bo przecież taka blada jestem i ożywiłby twarz.



wtedy wykazałam się asertywnością.
Chwali się, chwali
Hanneke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:02   #1731
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Rozwielitko takie zachowanie to klasyk

Dodatkowo dobrze pamiętam jak jedna z wizażanek zachęcała mnie do opalania się na wszelakie sposoby, tymczasem ja przy swojej nordycko-celtyckiej urodzie nie mogę, bo szybciej się poparzę niż będę mieć czekoladowy odcień, dodatkowo to do mojej urody wcale nie pasuje, i jesze moja skóra ma skłonność do tworzenia pieprzyków, co całkowicie zabrania mi się opalania.
Hanneke - u mnie nawet biała cera jest mile widziana.
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 11:20   #1732
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Wirlandio tak jak już napisała Hanneke nie koniecznie trzeba przesadzać z tą białością, bo biała maska na twarzy jest tak samo nienaturalna jak nałożenie na twarz za ciemnego podkładu.
Zwłaszcza, że filtry mineralne są dosyć specyficzne, tworzą na skórze białą powłokę, nie wnikają w skórę, a czasami nawet przyczyniają się do zatykania porów.
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-25, 21:28   #1733
ej_coen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 22
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Podgladam tez watek od jakiegos czasu i mimo ze nie jestem ekstremalnie jasna ( choc rodzina sadzi co innego) wklejam fotki moich podkladow zimowych i letnich kiedy juz mimo woli troche koloru zlapie . Moze przydadza sie komus do porownania. Jeszcze pare slow o podkladach :
MAC studio FIX - b. dobrze kryje , matuje tez niezle i wyglada przy tym naturalnie
Estee Lauder Double Wear swietnie kryje i matuje, moze wysuszac i robic maske jesli nalozony jest w za duzej ilosci albo na nienawilzona porzadnie skore
Revlon Colorstay z softflex - kryje zadowalajaco ale nie genialnie, trzyma sie dzielnie , matuje przyzwoicie
Lancome Teint Idole Ultra - kryje podobnie do colorstaya, slabo matuje ale przebaczam bo skora jakos tak szlachetnie zaczyna wygladac , u mnie trzyma sie calkiem przyzwoicie przypruszony sypkim pudrem, podobnie jak colorstay
Shiseido z filtrami , ten niebieski - trzyma caly dzien , kryje podobnie do DW , slabo matuje sam z siebie ale z pudrem sypkim bez zastrzezen.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pod1.jpg (24,2 KB, 213 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pod2.jpg (26,0 KB, 188 załadowań)

Edytowane przez ej_coen
Czas edycji: 2009-01-25 o 21:37 Powód: uzupelnienie
ej_coen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 14:07   #1734
201604211131
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 693
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

No i wszystkie są za ciemne, lub za żółte dla mnie
Odnośnie filtra to prawdopodobnie kupię ten Fair i zmieszam go z odrobiną Porcelain.

Edytowane przez 201604211131
Czas edycji: 2009-01-26 o 14:08
201604211131 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 15:12   #1735
iustitia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lizbona
Wiadomości: 1 881
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Fair i bez dodatków jest bardzo jasny, zobaczysz, że nie będzie trzeba ich mieszać. Zobacz na swatche, które robiłam i wrzucałam.
iustitia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:16   #1736
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Pomadka Ty zyjesz
Rany kota, ja nie widzialam twojego nicka chyba rok czasu. Swoja droga, ze mialam odwyk od wizazu, potem sie jakos w waski temat mineralow wsunelam, wiekszosc starych watkow odsubskrybowalam i moze dlatego.
Mam nadzieje, ze wspominki byly pozytywne?
Żyje, ale co to za życie.

TO fakt, długo mnie nie było, ale zaglądałam do was, nie udzielając się jednak-mało czasu, chwilowy brak dostępu do internetu i tak jakoś przełożyło się to na nieobecność.

Tak, wspomnienia jak najbardziej pozytywne.

Pozdrawiam!
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 17:24   #1737
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ej_coen Pokaż wiadomość
Podgladam tez watek od jakiegos czasu i mimo ze nie jestem ekstremalnie jasna ( choc rodzina sadzi co innego) wklejam fotki moich podkladow zimowych i letnich kiedy juz mimo woli troche koloru zlapie . Moze przydadza sie komus do porownania. Jeszcze pare slow o podkladach :
MAC studio FIX - b. dobrze kryje , matuje tez niezle i wyglada przy tym naturalnie
Estee Lauder Double Wear swietnie kryje i matuje, moze wysuszac i robic maske jesli nalozony jest w za duzej ilosci albo na nienawilzona porzadnie skore
Revlon Colorstay z softflex - kryje zadowalajaco ale nie genialnie, trzyma sie dzielnie , matuje przyzwoicie
Lancome Teint Idole Ultra - kryje podobnie do colorstaya, slabo matuje ale przebaczam bo skora jakos tak szlachetnie zaczyna wygladac , u mnie trzyma sie calkiem przyzwoicie przypruszony sypkim pudrem, podobnie jak colorstay
Shiseido z filtrami , ten niebieski - trzyma caly dzien , kryje podobnie do DW , slabo matuje sam z siebie ale z pudrem sypkim bez zastrzezen.
a gdzie ty zdobyłaś DW linen Marzę o tym odcieniu ale oczywiście w Polsce nie ma
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 19:37   #1738
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

to ja tez napisze mam ten sam "problem"
mlecznobiala cera kocham ja tylko... nie oge dostac zadnego podkladu ;/ jaki wg was jest najjasniejszy?;/ tylko nie chcialabym placic majatku
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 19:38   #1739
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CherieK Pokaż wiadomość
to ja tez napisze mam ten sam "problem"
mlecznobiala cera kocham ja tylko... nie oge dostac zadnego podkladu ;/ jaki wg was jest najjasniejszy?;/ tylko nie chcialabym placic majatku
najjaśniejsze są podkłady mineralne
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271653
zacznij tu!
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-01-26, 19:45   #1740
CherieK
Zadomowienie
 
Avatar CherieK
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 305
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
najjaśniejsze są podkłady mineralne
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=271653
zacznij tu!
Dziekowac! hmmm a fluuid kurcze ja zawsze chcialam jak najdluzej podtrzymac opalenizne a teraz zaczynam od filtrow i blokera w wakacje zaczynam sie kochac taka jaka jestem
__________________
Od dziś radość i pozytywne myślenie!



CherieK jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:57.