Wszystko o Avonie - część 6 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 06:21   #151
szczesliwa19
Raczkowanie
 
Avatar szczesliwa19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 479
GG do szczesliwa19
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób które zamówiły sam krem modelujący sylwetkę (min. 3 szt) czy na pewno dostały 45 % upustu? Wiem że o tym była juz mowa ale ja wolę się upewnić na 100 % przed zamówieniem

Tak, miałam 45%.
szczesliwa19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 06:28   #152
sectumsempra
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 68
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób które zamówiły sam krem modelujący sylwetkę (min. 3 szt) czy na pewno dostały 45 % upustu? Wiem że o tym była juz mowa ale ja wolę się upewnić na 100 % przed zamówieniem
Tak
sectumsempra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 06:28   #153
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez szczesliwa19 Pokaż wiadomość
Tak, miałam 45%.
dziękuje
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 07:43   #154
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Ashiva - tak, znalazłam go dopiero później, a ten Moody blues?
Ashiva - ty masz ten teal apleal - ten ciemniejszy jest grafitowy czy jaki?

Aha, jeszcze jedna prośba - jak ktos ma to serum liv botanikcs to mógłby spojrzeć na skład i powiedzieć czy występuje na początku (na któym miejscu) cyclopantasiloxane? Ja głupia wyrzuciłam pudełeczko a coś mnie ostro zapycha.
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 08:11   #155
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Zamówiłam m.in. kredkę Berry z netto Co prawda nie wyglada tak jak na zdjęciu w ofercie ale i tak bardzo mi sie podoba Ma kolor bardziej winogronowy (jak różowe winogrona - fioletowo-różowy) niz berry . Nie jest perłowa, ma za to złote drobinki - malutki brokat.
Czy któraś z Was ma lub chociaż widziała na zywo kredkę Eggplant?

Z K4 wzięłam też dla siebie balsam śliwka-nektarynka - zachwalany ze faktycznie nawilża. Zobaczymy jak na niego zareaguje moja skóra. Miałam kiedyś waniliowy i brzoskwiniowy Wodniste to strasznie było, wysuszało skórę ... bleh

Zamowiłam kolczyki Noir z netto - takich się spodziewałam więc sie nie rozczarowałam jak niektóre z Was. Podobają mi sie I już usłyszałam pochwały na ich temat.

Co jeszcze zamówiłam? Zapomniałam

Aaaa wiem Szybkodziałający zel na wypryski Clearskin - to będzie druga tubka. Całkiem ok jest
I maskę oliwkową do włosów PS - jeszcze nie testowałam.

W K5 sie spłuczę
Kusza szare cienie "z okiem" Ciekawe jak z intensywnoscią kolorów - czy je widac, czy typowo Avonowski efekt I Naturalsy - jeśli spodoba mis ie ten balsam sliwkowy to się skuszę ponownie No i jeszcze błyszczyk w tubce za 15,90.

W K6 (albo K7?) napewno wezmę maseczkę truskawkową - czyżby zapowiedź powrotu tej serii sprzed kilku lat?? Ja jestem ZA

Cytat:
Napisane przez Prince55 Pokaż wiadomość
..co do kosmetykow CT niestety nie jestem jakos przekonana ;/
w sumie sama nie wem dlaczego.. wydaja mi sie takie jakies
tandetne xD takie.. dziewczece slabo malujace ;P poza tym
kiedy sie zawiodlam kolorem blyszczyka ;/ byl przesadnie piink
Dla mnie CT to seria na kieszeń typowej nastolatki. Jakoś w sumie nienajgorsza, dla kogoś niezbyt wymagajacego ALE tusz pogrubiajacy to mój zdecydowany KWC (i nie tylko mój).
Jest genialny Mam za sobą przygody z różnymi tuszami m.in. Max Factor, L'Oreal, Maybelline, EL, Clinique, Gosh, Rimmel i in - moga sie schować
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-03-16 o 11:31
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 09:24   #156
MaT
Wtajemniczenie
 
Avatar MaT
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: WRO
Wiadomości: 2 114
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Dla mnie CT to seria na kieszeń typowej nastolatki. Jakoś w sumie nienajgorsza, dla kogoś niezbyt wymagajacego ALE tusz pogrubiajacy to mój zdecydowany KWC (i nie tylko mój).
Jest genialny Mam za sobą przygody z różnymi tuszami m.in. Max Factor, L'Oreal, Maybelline, EL, Clinique, Gosh, Rimmel i in - moga sie schować
Jakoś dotąd nie byłam zainteresowana tym tuszem, a i moje klientki też nie, więc chciałabym się upewnić, czy to ten ze strony 103 w katalogu 4 ?
MaT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 09:34   #157
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez MaT Pokaż wiadomość
Jakoś dotąd nie byłam zainteresowana tym tuszem, a i moje klientki też nie, więc chciałabym się upewnić, czy to ten ze strony 103 w katalogu 4 ?
Tak, to ten

Początkowo jest ciut za rzadki, ale jak lekko zgęstnieje, tak po 2 tygodniach, efekt jest wspaniały. Tu wklejałam zdjecie: http://www.wizaz.pl/forum/showpost.p...postcount=1942
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-16, 11:21   #158
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Ashiva - tak, znalazłam go dopiero później, a ten Moody blues?
Ashiva - ty masz ten teal apleal - ten ciemniejszy jest grafitowy czy jaki?
ten ciemniejszy to taki grafit z drobinkami takimi bladoniebieskimi, natomiast ten jasny to na moje oko srebrny złamany leciusieńko błękitem ale naprawdę nieznacznie, ale daje to taki stalowy efekt, osobiście nie przepadam za tymi cieniami bo za chiny nie potrafię nie nimi umalować na mokro.. jakoś w ogóle mi pedzelek ich na mokro nie zbiera nie wiem czy ja robię coś nie tak (co jest bardzo prawdopodobne), czy egzemplarz jakiś felerny
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 11:34   #159
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

dziękuję wszystkim za opinie o neonowym tuszu
chyba jednak zrezygnuję z jego zakupu...
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 12:12   #160
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez porzeczka2602 Pokaż wiadomość
Mam pytanie do osób które zamówiły sam krem modelujący sylwetkę (min. 3 szt) czy na pewno dostały 45 % upustu? Wiem że o tym była juz mowa ale ja wolę się upewnić na 100 % przed zamówieniem
a powiedzcie mi jeszcze czy te kremy licza się do kwoty zamówienia? tzn czy zwiększają baze do upustu?
__________________


Poproszę o codzienny głos
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 12:43   #161
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Czy możecie mi już coś powedziec o BRYLANTOWYCH BŁYSZCZYKU DO UST?Kusząco wygląda w katalogu...
Proszę jeszcze żebyście napisłay coś o zapachy LITTLE WHITE DRESS wprawdzie zamówiłam go już i czekam na dostawę,ale Wy na pewno już macie sporo do powiedzenia na jego temat
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 12:52   #162
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Czy możecie mi już coś powedziec o BRYLANTOWYCH BŁYSZCZYKU DO UST?Kusząco wygląda w katalogu...
oglądałam go, jest naprawdę duży, kolory są dość intensywne w opakowaniu ale niestety nie wiem jak wyglądają na ustach, przypuszczam że nieco tracą na intensywności i to byłoby na korzyść bo w tubce są dosyć "żarówiaste", i mają zapach pasty do zębów jak na mój nos
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:05   #163
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Orientujecie się jak to jest z tą rekomendacją 5 osób na konsultantkę??
Dostałam ulotkę i pisze, że jeśli poleci się 5 osób otrzyma się 400zł i 5 plecaków.
To jest jakieś losowanie czy każdy, kto wyśle maila lub zadzwoni do OMS z danymi osób chętnych do współpracy otrzyma 400zł czy trzeba jeszcze spełnić jakieś inne warunki??
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:47   #164
sheryl
szeryfcio
 
Avatar sheryl
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: waw
Wiadomości: 12 072
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Ashiva - ty masz ten teal apleal - ten ciemniejszy jest grafitowy czy jaki?
.
Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
ten ciemniejszy to taki grafit z drobinkami takimi bladoniebieskimi, natomiast ten jasny to na moje oko srebrny złamany leciusieńko błękitem ale naprawdę nieznacznie, ale daje to taki stalowy efekt, osobiście nie przepadam za tymi cieniami bo za chiny nie potrafię nie nimi umalować na mokro.. jakoś w ogóle mi pedzelek ich na mokro nie zbiera nie wiem czy ja robię coś nie tak (co jest bardzo prawdopodobne), czy egzemplarz jakiś felerny
hm, a dla mnie ten jasny to stalowo szaro zielony. Jakby nie było mi wpada w zielony
Ashiva, ja nakładam go normalnie aplikatorem, na sucho. On i tak jest taki jakby lekko kremowy i dobrze nakłada się na sucho. Dla mnie to właśnie jeden z najlepszych cienie jakie miałam z avonu. Ładnie się nakłada i oko wygląda w nim na profesjonalnie zrobione bez większego wysłku z mojej strony. Już wszystkim dziewczynom go wychwaliłam i mam zamiar wykupić resztę kolorów w wyprzedaży
__________________
Cosmesfera
sheryl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 13:57   #165
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez sheryl Pokaż wiadomość
hm, a dla mnie ten jasny to stalowo szaro zielony. Jakby nie było mi wpada w zielony
Ashiva, ja nakładam go normalnie aplikatorem, na sucho. On i tak jest taki jakby lekko kremowy i dobrze nakłada się na sucho. Dla mnie to właśnie jeden z najlepszych cienie jakie miałam z avonu. Ładnie się nakłada i oko wygląda w nim na profesjonalnie zrobione bez większego wysłku z mojej strony. Już wszystkim dziewczynom go wychwaliłam i mam zamiar wykupić resztę kolorów w wyprzedaży
Ja miałam (tzn nadal mam, ale w watku wymiankowym) Plum Pair - na moich powiekach szybko się roluje i to tak jak żadne inne cienie - na środku jest ładna kreseczka a reszta powieki jest czysta . Nie musze zmywać całej powieki - wystarczy zetrzec delikatnie zebrany cień patyczkiem higienicznym i gotowe.
Co do kolorów - jasny wogóle nie pasuje do ciemnego
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:07   #166
Prince55
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Zachodniopomorskie .
Wiadomości: 111
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

błyszczyk nawet fajny ale w rzeczywistosci nie ma az tak duzo
tych drobinek.. przypuszczam ze te z CT maja o wiele wiecej..

a LWD? hmm.. nawet nawet takie delikatne.. mniej 'orgynarne'
choc nie wiem czy mozna to tak nazwac ;D niz pur blanca..
Prince55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:07   #167
xxblooondinaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 17
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Hosenko jakiego cienia do oczu użyłaś w swoim makijażu oka na powyższym zdjęciu ?
xxblooondinaxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:24   #168
renia0809
Wtajemniczenie
 
Avatar renia0809
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 495
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

zastanawiam się czy warto kupić w demo którąś z wód 50's Glam lub 60's Mod, w poprzedniej części wątku było niewiele opinii (że są niezbyt ładne, duszące) może od tego czasu więcej osób spotkało się z tymi zapachami i może coś o nich napisać?czy może są podobne do innych zapachów z katalogu?
__________________
Ja mam kryzys permanentny. Jestem typem depresyjnym, trudno jest mi się cieszyć z czegokolwiek, widzę świat w ciemnych barwach. Jest fajnie, bo pijemy herbatę, gadamy, jest ładna pogoda, ale mam w sobie czarną dziurę, która cały czas promieniuje. R. Więckiewicz
renia0809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:44   #169
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez xxblooondinaxx Pokaż wiadomość
Hosenko jakiego cienia do oczu użyłaś w swoim makijażu oka na powyższym zdjęciu ?
Napisane jest na zdjęciu: Chanel - Smoky Eyes.

Kredka - Avonowska (z gąbeczką) no i tusz pogrubiajacy Color Trend.

Dodam jeszcze, że moje naturalne rzesy sa jasne, krótkie, proste i liche. Bez tuszu wygladam jakbym nie miała wogóle rzes
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Hosenka*
Czas edycji: 2009-03-16 o 14:46
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 14:49   #170
ashiva
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 186
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez renia0809 Pokaż wiadomość
zastanawiam się czy warto kupić w demo którąś z wód 50's Glam lub 60's Mod, w poprzedniej części wątku było niewiele opinii (że są niezbyt ładne, duszące) może od tego czasu więcej osób spotkało się z tymi zapachami i może coś o nich napisać?czy może są podobne do innych zapachów z katalogu?
ja pocierając stronę zapachową z 50' Glam poczułam zapach swojej babci a tak jak się wniucham to zaraz po potarciu czuję mieszankę Rome (dość ostre cytrusy) z Pur Blanka Blush (kwiatowe, pudrowe, słodkie) ja bym na Twoim miejscu najpierw zamówiła próbki przy pierwszym zamówieniu a potem zastanawiała się nad demem bo może być różnie
ashiva jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 15:26   #171
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

ashiva - dziękuję, czytałam że daje dość słaby efekt ale znając moją słabość do cieni to wypróbuję, a kusi mnie najbardziej plum pair

i jeszcze przypomnę:

Aha, jeszcze jedna prośba - jak ktos ma to serum liv botanikcs to mógłby spojrzeć na skład i powiedzieć czy występuje na początku (na któym miejscu) cyclopantasiloxane? Ja głupia wyrzuciłam pudełeczko a coś mnie ostro zapycha.
__________________
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 15:38   #172
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Aha, jeszcze jedna prośba - jak ktos ma to serum liv botanikcs to mógłby spojrzeć na skład i powiedzieć czy występuje na początku (na któym miejscu) cyclopantasiloxane? Ja głupia wyrzuciłam pudełeczko a coś mnie ostro zapycha.
__________________
Skład: Aqua, Butylene Glycol, Glycerin, 1,2-Hexanediol, Carbomer, Portulaca Oleracea Extract, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Caprylyl Glycol, Ppg-26-Buteth-26, Prunus Amygdalus Dulcis Seed Extract, Parafin, Tetrasodium Edta, Sodium Hydroxide, Cocos Nucifera (Coconut) Fruit Juice, Punica Granatum Fruit Juice, Pyrus Malus Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydrolyzed Wheat Protein, Mannitol, Cucumis Sativus Extract, Sodium Polyacrylate, Mica, Zea Mays Extract, Glycogen, Hyaluronic Acid, Linum Usitatissimum Seed Oil, Olea Europaea Leaf Extract, Anthemis Nobilis Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Rose Extract, Zinc Oxide, Daucus Carota Extract, Yeast Extract, Panax Ginseng Extract, Algae Extract, Camellia Sinensis Extract, Tilia Cordata Wood Extract, Calcium Pantothenate, Lagerstroemia Indica Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Seed Extract, Biotyn, Foeniculum Vulgare Extract, Medicago Sativa Extract, Acetyl Hexapeptide-8,Ci 77891
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=29059
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 15:49   #173
Monniq
Raczkowanie
 
Avatar Monniq
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 433
GG do Monniq
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Dziewczyny mam pytanie odnośnie nowego błyszczyka w tubce z katalogu nr 5: w opisie widnieje informacja o miętowym smaku, czy któraś w Was już go ma i mogłaby opisać jak smakuje? Czy ta mięta mrowi jak się nałoży na usta?
Bo mam błyszczyki chłodzące i to mrowienie jest dla mnie nieprzyjemne i jeżeli w tym nowym błyszczyk tez tak jest to go sobie odpuszczę.
__________________
Szukam książek:
B. Walczak, Słownik wileński na tle dziejów polskiej leksykografii
S. Hrabec, F, Pepłowski, Wiadomości o autorach i dziełach cytowanych w Słowniku Lindego

w tej sprawie proszę o kontakt na PW
Monniq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:02   #174
olenk@@
Raczkowanie
 
Avatar olenk@@
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 306
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

na infokatalog.pl pojawiły się pierwsze strony katalogu 7
olenk@@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:20   #175
ATENA84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: sosnowiec
Wiadomości: 786
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez olenk@@ Pokaż wiadomość
na infokatalog.pl pojawiły się pierwsze strony katalogu 7

Szkoda ze nie wszystkie ( czy wogóle wszystkie będą??) fajnie sie zapowiada!!
ATENA84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 16:21   #176
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ATENA84 Pokaż wiadomość
Szkoda ze nie wszystkie ( czy wogóle wszystkie będą??) fajnie sie zapowiada!!
zapewne będą za jakiś czas
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 17:06   #177
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Post Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
ja chciałam zapytać dziewczyn, ktore zamawiały kosmetyki po szkoleniu z kolorówki, jakie dostałyście kolory cieni, błyszczyka, szminki, podkładu... ?
a więc tak,mam już fakturę Z K 04 i
-podkład rozświetlająco-antystresowy-NUDE
-szminka pro to go-BABY LIPS
-tusz SuperShock -BROWN/BLACK
CIESZY MNIE TEN ZESTAW,CHOCIAŻ SZMINKI pRO-TO-GO JESZCZE NIE MIAŁAM I JAKI TO BĘDZIE KOLOR NIE MAM POJĘCIA
Z netto przyjdzie u mnie wszystko, bardzo mi na tym zależało i udało się
__________________

Edytowane przez aaaania1989
Czas edycji: 2009-03-16 o 17:51
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 17:39   #178
lulina
Wtajemniczenie
 
Avatar lulina
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: opolskie/ Wrocław
Wiadomości: 2 265
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez ashiva Pokaż wiadomość
26724 pakiet 5 saszetek w cenie 6,50
tutaj możesz ściągnąć formularz zamówień http://wyslijplik.pl/download.php?sid=9wYqS2Le
dziękuję
__________________
Żyje się tylko raz, więc żyj pełnią życia!!!!!!!!!!

lulinka- Paulinka
Mój kochany Haseczek ;( [*]

[glamour]12655[/glamour]
dziękuje za klik
lulina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 17:55   #179
kasia2439
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2439
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 4 053
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja miałam (tzn nadal mam, ale w watku wymiankowym) Plum Pair - na moich powiekach szybko się roluje i to tak jak żadne inne cienie - na środku jest ładna kreseczka a reszta powieki jest czysta . Nie musze zmywać całej powieki - wystarczy zetrzec delikatnie zebrany cień patyczkiem higienicznym i gotowe.
Co do kolorów - jasny wogóle nie pasuje do ciemnego
mnie robi się dokładnie to samo z kolorem teal apeal żadne inne cienie tak mi się nie robią na powiece
kasia2439 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-16, 18:24   #180
patusia22
Zakorzenienie
 
Avatar patusia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 18 590
Dot.: Wszystko o Avonie - część 6

poszukuję informacji odnośnie czerwonego portfela Organizatora (str.42 z kat.5), jak wygląda w środku i czy warto go kupić za tą cenę??

Edytowane przez patusia22
Czas edycji: 2009-03-16 o 18:26
patusia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:41.